האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג סוכות שמח!


היונה שסבלה מפחד גבהים

מייקל, בן 13 הוא מעריץ מושבע של סדרת הספרים ''ספטימוס היפ''.הוא מגיע לעולם כשופ בהפתעה, אך סכנות רבות אורבות לו. האם הוא יצליח להתמודד?כותב: Focus
הגולש כתב 10 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 856
5 כוכבים (5) 6 דירגו
פרק:
דירוג הפאנפיק: G - פאנדום: ספטימוס היפ - זאנר: פנטזיה משונה - שיפ: ג'ן - פורסם ב: 27.12.2019 - עודכן: 24.01.2020 המלץ! המלץ! ID : 10657
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק ננטש

כן, כן, זה הספטימוס היפ.
אני מקווה שתהנו, כי כנראה אני הולך לכתוב כאן הרבה מאוד פרקים.
כמו שציינתי בחתימה שלי, הפאנפיק מיועד גם למי שלא קרא את הסדרה. למרות שכנראה ייקח לו קצת זמן להבין מה הולך כאן. כמו שהבנתם, הפאנפיק הזה אינו מכיל ספויילרים והתפתחות העלילה כאן כנראה לא תתאים למי שיודע את הסוף של הספר השביעי.
רציתי לעשות את הפרק ארוך יותר, אבל ריחמתי עליכם.


מייקל בן ה-13 סגר את הספר האדום עב הכרס, בתחושה של התרשמות והפתעה גלויה. זהו היה הספר השביעי והאחרון בסדרת ''ספטימוס היפ'' שאותה כל כך אהב.

השמש כבר שקעה והשעה הייתה 18:00, ובחצרו של מייקל התחילו לרחף פתיתי שלג, שבקרוב יהיו גם חלק מכפור גדול. הוא עדיין לא האמין שהסדרה נגמרה. הוא כל כך רצה שכל זה יהיה אמיתי, ושהוא יוכל להצטרף להרפתקאותיו של ספטימוס וחבריו. אך הוא ידע שאין זה אפשרי.

הוא קם מן הספה באיטיות, כשהוא עדיין לא מסוגל לעזוב את הספר מידיו. הוא התחבר במהירות לאתר של אנג'י סייג' שעוסק בספטימוס היפ. הוא הקליק על הכפתור ''צור קשר'', ושלח מכתב מפורט של הודיה לסופרת המהוללת, והוא סיפר מן הספר הראשון ועד האחרון עד כמה נהנה ועל הקטעים שאהב. הוא התוודה במכתב שלדעתו, הוא המעריץ מספר אחת שלה, מה שבאמת היה נכון. פוסטרים וחפצים מן הסדרה הכשופה היו במדפים ובקירות החדר שלו. הוא הקליק על הכפתור ''שלח'', למרות שידע כי אנג'י סייג' בוודאי מקבלת המוני מכתבים כאלה, והוא ידע שהוא לא מיוחד. רק בתוך לבו, הוא קיווה שזה נכון, ושהיא תענה לו במהירות המרבית.

כל שלושת הימים הבאים מאז ששלח מייקל את המכתב לאנג'י סייג', היו מלאים בקור מן הכפור. הלימודים בוטלו, ומייקל לא יכל לצאת מן הבית מפני שהשלג חסם את הדלת, והוא לא רצה לצאת מהחלון במטבח. הוא בדק שוב ושוב את המייל שלו בתקווה שאנג'י סייג' תענה לו. להפתעתו הגמורה, לאחר שלושה ימים משליחת המכתב, היא ענתה לו.

--
מייקל היקר!
אני שמחה לראות שאהבת את סדרת הספרים שלי. אני ממליצה בחום לקרוא גם את ספרי הבונוס שמחוץ לקו העלילה והם לחובבים האמיתיים של הסדרה!
כתבת את המכתב שלך בצורה כשופה ביותר. אני נהניתי לקרוא את המכתב שלך, וקראתי אותו יותר מחמש פעמים. לכן, אני מעניקה לך דגם של האבטחון החי של דודה זלדה, ושני ספרי כישופ במהדורה מיוחדת.
הם יישלחו לסניף הדואר הקרוב ביותר אליך.
כל טוב לך,
אנג'י סייג'.
--

מייקל התרגש מאוד. הוא לא ציפה לתשובה מאנג'י סייג', ובוודאי שלא מהירה כל כך. עיניו החומות והבהירות התמקדו בכל מילה ומילה, והוא גמע את המכתב בשקיקה רבה. הוא לא יכל לחכות כבר לקבל את דגם האבטחון ושני ספרי הכישופ במהדורתם המיוחדת, ולהראות זאת גם לחבריו בפורטל ספטימוס היפ הגלובלי. אם היה מחכה רק עוד קצת, הוא היה מתפוצץ מרוב אושר, וטוב שכך - כי נשלח לו מייל כעבור שעתיים שהמשלוח הגיע לסניף הדואר. בלי לחשוב פעמיים, הוא חמק דרך החלון שבמטבח אל החצר האחורית, ומשם רץ מאתיים מטרים היישר אל סניף הדואר, שהיה סגור. אך את מייקל זה לא עניין. הוא פרץ במיומנות את המנעול עם סיכה שהחזיק למקרה חירום בכיסו, ונטל את הקופסה הגדולה שבה היה רשום, שהכתובת של ביתו היא הנמענת. הוא עשה את המסלול הארוך בשנית, חמק דרך החלון שבמטבח, ורץ אל חדרו יחד עם הקופסה הלבנה והגדולה. הוא קרע את העטיפה, ולשמחתו הרבה נגלו הדגם של האבטחון החי של דודה זלדה, ושני ספרי הכישופ במהדורתם המיוחדת. הוא אפילו ראה פתק בכתב יד מוצמד אל החבילה.

--
מייקל!
שתהיה לך חוויה כשופה ביותר מן הספרים והאבטחון!
אנג'י סייג'.
--
מייקל הסתכל בעיון בשני ספרי הכישופ. הם כללו יומן של כל אחד ואחד מתושבי הטירה, אפילו של בוריס כלונסי המסכן. בנוסף, צורפו להם גם מדריכי כישופ מתקדמים - למרות שמייקל ידע שזה חסר תועלת, הוא דווקא שמח מזה, בתור מעריץ מושבע של ספטימוס היפ. לאחר מכן הוא ניער את דגם האבטחון החי של דודה זלדה. הוא היה בקבוקון זהב, שחותמת שעווה אדומה ומזוייפת מפלסטיק חתמה אותו. הוא שמע רעש מן הבקבוקון כאשר טלטל אותו בחוזק. הוא הוציא את חותמת הפלסטיק האדומה מן הבקבוקון, ואז קרה דבר שהוא לא ציפה לו כלל. בחור שחום שנראה כמו בננה ענקית ומכוערת, בעל טורבן גדול וצהוב שנראה שהסתבך לו, הופיע מתוך הבקבוקון בהפתעה.

''הוד חסדך, אני הוא ג'ימי במבוק - ובאתי להגשים את משאלתך, תחת פקודתה של המקיצה שלי.''

''ג'ימי במבוק? אני מכיר אותך! הבננה הענקית והמכוערת, והג'יני של ספטימוס היפ!'' קרא מייקל בשמחה, אך יחד עם זאת, מבולבל.

''עבר זמן רב מאז שכינו אותי בננה ענקית ומכוערת,'' אמר ג'ימי במבוק. ''למעשה, עשרים ושמונה שנים. ואני אשאל שוב: מהי משאלתך, הוד חסדך?''

''המשאלה שלי?'' מייקל עדיין נשאר מבולבל. אבל לפתע, הוא הבין מה הוא רוצה. מה שחלם עליו כל כך הרבה זמן. מה שהוא רוצה כל כך, משתוקק אליו, ברמה של פנטזיה שלא תתגשם לעולם - אך כעת, היא יכולה להתגשם. ''אני יודע! העבר אותי אל העולם הכשופ של ספטימוס היפ, בנמל של הטירה!''

ג'ימי במבוק בחן את מייקל. הוא לא קיבל משאלה שכזו כל כך הרבה זמן. 

''האם אתה בטוח שזאת המשאלה שלך?'' שאל ג'ימי במבוק באיטיות.

''כן! העבר אותי אל הנמל של הטירה!''

ג'ימי במבוק הקיש באצבעותיו, רק כדי ליצור רשמיות בעיניו של מייקל. לפתע, מייקל הרגיש שהוא מסתחרר אל תוך טורנדו וסופה אינסופית, שמושכים ומטלטלים אותו לאורך כל הדרך. הוא רצה לצאת כבר מן הטירוף הזה ולרוץ ברחבי הנמל ולחפש את כל הדמויות האהובות עליו בסדרה. רק לאחר דקה, הוא הרגיש שהטורנדו מתחיל לדעוך סביבו, ולפניו נגלה הנוף הציורי שאותו ראה כל כך הרבה פעמים בחלק מתחילת הפרקים של ספטימוס היפ. 

כאשר צעד באיטיות לעבר ''בית התה והשיכר של סא י מאלין'', שבחזית שלו האות ל' הייתה חסרה מרוב התיישנות, עוברי אורח וקוסמים פשוטים הסתכלו עליו כאילו הוא נפל מהשמיים. מה שהיה נכון, בכל אופן - אבל לא היה אפשרי להאשים אותו. הוא בא מהמאה העשרים ואחת אל עולם משונה של פנטזיה, שאותו המציאה אנג'י סייג' מכשרונה הפרוע.

הוא עבר דרך הדלת של בית התה והשיכר, בלי לשים לב שחלף דרך רוחה של מרסיה אוברסטרנד. הוא ניגש אל הדלפק העשוי מעץ אלון, שמאחוריו עמדה בקושי רב אישה, כנראה בשנות השישים או השבעים לחייה. היא הרכיבה משקפיים קטנים וחייכה כאשר ראתה לקוח חדש ומבטיח מגיע אל בית התה והשיכר שלה.

''בית התה והשיכר של סאלי מאלין. מה אוכל להציע לך?'' שאלה בקול חלוש, שאפילו היותה זקנה, נותר בו משהו איתן מימי נעוריה.

''רק תה, בספל גדול.'' אמר מייקל, והתיישב לו בבדידות בקצה בית התה והשיכר של סאלי מאלין. הוא לא רצה לדבר כרגע. הוא רצה לחשוב מה הוא אמור לעשות כרגע, כשהגיע לעולם המרתק והכשופ הזה.


אנשים, אשמח לביקורות ות''בים!
תודה מראש לכולכם ^^

 

הפרק הבא
תגובות

רגע מה?? · 27.12.2019 · פורסם על ידי :כינוי בעברית
הפאנפיק אינו מכיל ספוילרים אבל רוחה של מרסיה אוברסטרנד? אתה הרגע הרסת לי את הספר השביעי??

מאיר המסכן. · 27.12.2019 · פורסם על ידי :Dolphin
מה עשית לו..
רגע מההה??
אפשר להגיב לפאנפיק לפי שהוא אשר בכלל? (כלומר, בתור מנהל והכול?)
יו, מגניב!

גם אתה יכול להגיב לפאנפיק לפני שאתה מאשר אותו · 28.12.2019 · פורסם על ידי :כינוי בעברית
עשיתי את זה לכמה משתמשים בתור אחראי פאנפיקים ואז גם צחקתי צחוק מרושע בלב.

יאי! · 28.12.2019 · פורסם על ידי :Princess of Fanfics
עוד מישהו שמעריך את סדרת הספרים הכשופה ועוד כותב על זה פאנפיק! דירגתי 5 לפני שקראתי אפילו ולא התחרטתי על זה! אין דרך טובה יותר לעבור לעולם הכשופ מאיך שאתה כתבת ולפי ההתחלה יש לזה פוטנציאל אדיר!

תודה רבה לכולכם על התגובות! · 29.12.2019 · פורסם על ידי :Focus (כותב הפאנפיק)
מעריך מאוד! ^^
ומאיר, הסברתי בינשוף כמובן :)

יאיי · 29.12.2019 · פורסם על ידי :נוב ותיק
זה נ-ה-ד-ר
ומאיר-זה לא ספוילר,זה דמיון (נכון?בבקשהההה :מתחנן:)

ברור שכן! חחח · 29.12.2019 · פורסם על ידי :Focus (כותב הפאנפיק)
כמה תגובות!
אני חושב שזה הפאנפיק בעל הכי הרבה תגובות, מה שגורם לי לרצות להוסיף לו פרק הערב!
תודה רבה לכולכם!

יששששששששששש · 31.12.2019 · פורסם על ידי :לילה טוב, שון
פאנפיק חדש של ליאור!!!
סוף סוף אני יבין מה זה ספטימוס היפ:)
המשך!!!!

אומייגאדדדדדדדד · 08.01.2020 · פורסם על ידי :גאיה אמרגי
אומייגאדדדדדדדד פאנפיק של ספפפפפפפפפפפפפפפפפפפפ

כן! · 24.01.2020 · פורסם על ידי :Focus (כותב הפאנפיק)
ויצא כבר פרק חדש! :)

זה נהדר · 04.07.2020 · פורסם על ידי :I'm legendary man
זה נהדר! דירגתי 5 ונרשמתי לעדכונים.
פעם ראשונה שאני רואה פאנפיק על ספטימוס היפ. מת על הסדרה.
מה אתה אומר על ספר 6? קראתי והיה מעניין בטירוף!

תודה רבה! · 04.07.2020 · פורסם על ידי :Focus (כותב הפאנפיק)
ספר 6 היה מאוד מעניין וכיפי לקריאה :)
תודה רבה על הדירוג והקריאה!

Created By Tomer
eXTReMe Tracker

מממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
26422 25181 36389 8440


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2021 - 2007