האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
HPortal מאחל שנה טובה ומתוקה!


למה פיבס מיוחד? (פיקצ'ר)

בספר הראשון יש פסקה בה הרוחות מדברות על פיבס.
אחת מהן אומרת שהוא לא רוח רפאים רגיל. זה סיקרן אותי אז כתבתי על זה...כותב: ריילי וויזלי
הגולש כתב 4 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 105
5 כוכבים (5) 1 דירגו
פיקצר
דירוג הפאנפיק: G - זאנר: אין לי שום מושג. - שיפ: ג'ן - פורסם ב: 06.08.2020 המלץ! המלץ! ID : 11419
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק גמור

כל הזכויות שמורות לג'יי. קיי. רולינג.

 

הסיפור הוא על פסקה בספר הראשון, הרוחות מדברות שם על פיבס:

נשימתו נעתקה. גם נשימתם של התלמידים האחרים. כעשרים רוחות רפאים זרמו זה עתה דרך הקיר האחורי. לבנים כפנינים ומעט שקופים הם ריחפו לאורך החדר, משוחחים זה עם זה, ובקושי הסתכלו אפילו על התלמידים החדשים. נראה היה שהם מתווכחים. אחד שנראה כמו כומר נמוך ושמן אמר: "לשכוח ולסלוח. אני אומר, צריך לתת לו הזדמנות נוספת-" 

"אדוני הכומר, האם לא נראה לך שכבר נתנו לפיבס את כל ההזדמנויות שהגיעו לו? הוא מוציא שם רע לכולנו, אתה יודע, אפילו שלמעשה הוא אינו רוח רפאים רגיל- רגע, רגע, מי זה כל האנשים האלה פה?"

רוח רפאים בעל צווארון דמוי אקורדיון ומכנסי טייטס שם לב לנוככותם של התלמידים החדשים.

איש לא ענה.

 

זה הכל. אני, נתפסתי על הקטע שבו הרוח שאני לא יודעת מי הוא, אומר שפיבס הוא אינו רוח רפאים רגיל. הסתקרנתי. אז המצאתי סיבה.


 

 

 

ילד בשם אולי פיבס שיחק בחצר ביתו ביחד עם אחיו הקטן, מייק פיבס. טוב, תכנית הם תאומים. אבל אולי עדיין היה גדול בדקה. זה נחשב, לא?

שני הילדים בני ה-11 רדפו אחד אחרי השני בחצר הבית הציורי בהוגסמיד. דקות ספורות לפני כן קיבלו שניהם את מכתב הקבלה להוגוורטס. אחותם הקטנה, ישבה על מדרגות הכניסה ורטנה שגם היא רוצה ללכת להוגוורטס. לילדה קראו מולי פיבס. (הערת המחברת: מזכיר מישהי?)

 

שבועיים לאחר מכן נפרדו התאמים בעלי הנמשים והשיער הבלונדיני המתולתל מעט מהוריהם ומאחותם הקטנה הדומה להם להפליא. חוץ משיערה האדום.

 

השנה עברה ללא תקלות רבות. הבנים התמיינו לגריפינדור ומתחו אנשים בלי סוף. הם גם הכירו שותפה בשם ריילה פרז. חוץ מאסלה אחת שהגיעה למנהל במקום לשרת, השנה עברה בנעימים.

 

בשנתם השניה עשו צרות עם ריילה, כרגיל. והחלו לחסוך כסף לחנות תעלולים. 

 

בשנתם השלישית הצטרפה אליהם אחותם הקטנה, מולי. והתמיינה גם היא לגריפינדור.

 

בשנתם הרביעית לא קרה דבר מיוחד.

 

בשנתם החמישית פתחו שלושת החברים שירות משלוחים של תעלולים ששגשג מאוד וגרם לשרת להתחיל לבדוק את התלמידים כשהם חוזרים מהוגסמיד.

 

בשנת השישית העסק המשיך לשגשג וכמה המצאות של השלושה נגנבו על ידי מישהו בשם זונקו. ומולי, אחותם, פגשה מישהו בשם ארתור וויזלי.

 

בשנתם השביעית הכל השתנה. 

החיים שלהם התהפכו לגמרי. בלילה אחד, לקראת סוף השנה, התעוררו התאומים רועדים מחלום בלהות מציאותי במיוחד. 

בחלומם, הלכו השניים במסדרונות הוגוורטס עד שהגיעו אל שירותי הבנות המקולקלים. לחרדתם, הם נוכחו לדעת שהם נכנסים פנימה. הם התקדמו אל אחד הכיורים. מירטל המייללת יצאה ממנו, היא לחשה להם בקול נחשי שנחרט בזיכרונם. שני הנערים רכנו ולחשו את הצליל לכיור, הם סמו לב שסמל מוזר של נחשים מופיע עליו. ואז נפתח הצינור. מתוחו יצא נחש ענק בעל עיניים אדומות רושפות. פתאום הברון המגואל הופיע שם, צוחק צחוק קר כקרח. ואז הם התעוררו. 

ללא היסוס ומבלי להוציא מילה, רצו השניים אל עבר שרותי הבנות המקולקלים. הם נכנסו והתחבאו מאחורי הכיור הקרוב ביותר לכניסה. בפנים, ריחף הברון המגואל. הוא דיבר עם מירטל המייללת. לפי מה ששמעו, הוא ניסה לגרום לה להגיד לו משהו והיא סירבה. כעבור כמה דקות לחשה לו מרטל את אותה לחישה נחשית ששמעו בחלומם. הברון המגואל צחק צחוק קר והשניים רעדו. הברון נרכן אל עבר הכיור שסמל הנחשים מחלומם של התאומים הופיע עליו ולחש משהו. שני הבנים לא הבינו מה קורה. הם לא הרגע חלמו את זה?!?

כמו בחלום, מתוך הכיור יצא הנחש. באותו הרגע מירטל המייללת ברחה משם, הברון המגואל עצם את עיניו, ותאומים מעדו מפחד אל מחוץ למחבואם וקיבלו זווית הצצה מושלמת אל עיניו של הנחש הענק. 

 

בבוקר נכנסה לשירותים המקולקלים נערה בשם ריילה פרז. היא התכוונה לסדר את עצמה ליום. במקום זה היא מצאה את גופותיהם של שני חבריה הטובים ביותר. "לא!!!" היא צעקה. הזעם והעצב נשפכו ממנה בגלים. מבלי לשים לב, כאילו היא רק בת תשע ואינה שולטת בכוחותיה, הכריחה ריילה את האחים להישאר איתה. רגע הכל היה מואר מדי ורגע אחרי זה שכווה נערה חסרת הכרה ליד רוח רפאים בשם פיבס. לא אולי פיבס. לא מייק פיבס. רק פיבס. הרוח לא זכר כלום מעברו. רק שהוא שונא את השרת ושהוא אוהב מתיחות. ושהו מסלית'רין. מה שהיה שגוי. 

מבלי לשים לב, השאירה ריילה מאחור את החלקים הרעים ביותר של אולי ומייק פיבס. הפחד, להיות בסליתר'ין משנתם הראשונה. וגם הצחוק מהאנשים נפלו קורבן למתיחות המרושעות ביותר של השניים. שאותן הם ניסו לשכוח בכל כוחם. וגם השנאה לשרת, שבסך הכל לא עשה להם כלום. 

ריילה גם מחקה אותם מזכרונם של כל החיים. אף אחד לא זכר את אולי ומייק פיבס. כולם, כולל ריילה, המשיכו את חייהם מבלי לזכור דבר. רק הרוחות ידעו.

 

שנים לאחר מכן, בקרב על הוגוורטס, כשמולי פיבס לשעבר בכתה על בנה המת, היא התחילה להיזכר.


 

זה הפיקצ'ר הראשון שאני כותבת. אני מודעת לזה שלא יצא לי כזה טוב. 


               

 

תגובות

יפה · 08.08.2020 · פורסם על ידי :מלאך לבן
הרעיון ממש מקורי!
ו

וואו · 09.08.2020 · פורסם על ידי :ג'ני כהן
יפההה
רעיון ממש מקורי

וואוו · 09.08.2020 · פורסם על ידי :שטן שחור
רעיון ממש יפה
וזה כתוב מעולה

נחמד · 12.08.2020 · פורסם על ידי :תפוחי אדמה
לא הבנתי איך הוא הפך למיוחד

רגע מהההההה?! · 17.08.2020 · פורסם על ידי :Queen of Narnia
לא כלכך הבנתי אבל יפה! (:

Created By Tomer
eXTReMe Tracker

מממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
10075 8541 12355 2814


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2020 - 2007