האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


היי דולורס!

עוד פאנפיק שכתבתי בפורום, על הנסיכה שהיא גם צפרדע.כותב: כינוי בעברית
הגולש כתב 72 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 442
5 כוכבים (5) 1 דירגו
פיקצר
דירוג הפאנפיק: G - זאנר: בהתחלה אנגסט, בסוף רומאנס - שיפ: נו זה פיקצר, אתם יכולים לקרוא לבד... - פורסם ב: 20.04.2018 המלץ! המלץ! ID : 9685
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק גמור

בס"ד

הללו את אדון האופל ג'יי קיי רולינג


 

"היי דולורס!"

דולורס בת השש עשרה נשמה עמוק והמשיכה ללכת במדשאות. היא כבר רגילה לקריאות מהסוג הזה. כשרק הגיעה להוגוורטס, לפני חמש שנים, היא עוד לא תיארה לעצמה שככה זה ייגמר. לפני שעלתה לרכבת בפעם הראשונה, אמא שלה אמרה לה, "תזכרי, דולורס, את בת למשפחת אמברידג', ואמברידג'ית אמיתית לא מוותרת." דולורס, שהייתה אז רק בת אחת עשרה, הנהנה בצייתנות מבלי באמת להבין מה אמא שלה רצתה ממנה. אבל היום דולורס כבר בת שש עשרה, והיא יודעת שאמא שלה כנראה תיארה לעצמה שזה מה שיקרה לבתה האהובה. לכן היא אמרה לה לא לוותר.
כשדולורס התמיינה, עוד הדהדו בראשה מילותיה של אמא שלה. כשהמצנפת ראתה בתוך המוח הקטן של דולורס ש"אמברידג'ית אמיתית לא מוותרת", דולורס שובצה לגריפינדור כמעט מיד. אלא שהגריפינדורים לא היו מקבלי פנים במיוחד.
"איך אמרת שקוראים לך? דולורס?" שאלה מולי וויזלי, שהתמיינה לגריפינדור יחד איתה, "שם מוזר קצת."
"היי, השם הזה נשמע כמו הפרצוף שלה," צחק תלמיד שנה שלישית, רובאוס האגריד שמו, "אתם יודעים, כמו קרקור של צפרדע שמנה כזאת."
דולורס ליטפה את פניה בחשש. היא לא חשבה שהיא נראית כמו צפרדע.
"דולורס! דולווווורס!" קירקרה פופי פומפרי, עוד אחת שהתמיינה לגריפינדור יחד עם דולורס. פופי ומולי צחקו שתיהן.
"טוב, לפחות אני לא כתומה כמוך!" רתחה דולורס והצביעה על מולי.
"אני דווקא חושבת ששיער כתום זה יפה," אמרה פופי, "בניגוד ללהיראות כמו צפרדע."

"היי דולורס!" היא שמעה קול. דולורס כבר הייתה בשנה השנייה שלה בגריפינדור, והיא הצטמררה כששמעה את הקריאה הזו. בדרך כלל, כשקוראים לה כך, לא עובר זמן רב ומי שקורא לה משמיע קרקור צפרדעי: "דולורס! דולווווווורס!". אלא שהפעם לא קראו לה כך. היא הסתובבה וראתה מאחוריה את ראש הבית שלה, אלבוס דמבלדור.
"דולורס, עוד לא הגשת את העבודה שלך בשינוי צורה," אמר לה אלבוס בקולו השקול.
"אה, כן, אני עובדת על זה," אמרה דולורס, "פשוט יש לי קצת... עומס, פרופסור דמבלדור."
דמבלדור חייך את חיוכו ההו-כה-מעצבן. "את לא מדריכה, את לא בקבוצת הקווידיץ', אין סיבה שיהיה לך עומס, דולורס. את יודעת שלפי הנהלים, כל יום של איחור בעבודה מוריד נקודה לגריפינדור, כן? אני לא רוצה לפגוע בבית שלי, ואני יודע שאת לא רוצה להרוס לבית גריפינדור את מצב הנקודות כדי לא לפגוע עוד יותר במצבך החברתי הרעוע ממילא, אז כדאי שתזדרזי."
דולורס לא האזינה להמשך דבריו. מצבך החברתי הרעוע ממילא... הוא יודע. הוא יודע שלועגים למראה החיצוני שלה כי היא נראית כמו קרפדה, והוא לא עושה עם זה כלום. ראש הבית שלה מתרשל בתפקידו, או שסתם לא אכפת לו. בעצם, הוא אמר שלא אכפת לו. הוא לא רוצה שהיא תגיש את העבודה כדי שהיא תשכיל, הוא רוצה שהיא תגיש את העבודה לטובת גריפינדור.
איזה בית ארור.

"היי דולורס!"
שוב הצמרמורת הזו. דולורס כבר בשנה החמישית, והמנהל ארמנדו דיפט החליט שהוא רוצה לקיים נשף בחג המולד. היא כבר הספיקה לשמוע לא מעט הערות בסגנון של "היי דולורס, מצאת קרפד שירקוד איתך?" או "היי דולורס, אולי אם תמצאי נסיך לנשף, הוא ינשק אותך וכבר לא תיראי כמו קרפדה". היא ממש לא רצתה לשמוע עוד הערה כזו.
"דולורס," המשיכה הדמות לקרוא לה. הייתה זו פומונה ספראוט, תלמידת שנה חמישית מהפלפאף שלמדה איתה גילוי עתידות. כל מי שלא היה מגריפינדור היה נחמד לדולורס במידה כזו או אחרת, אבל מצד שני כמעט ולא הייתה לי אינטראקציה עם מי שלא מגריפינדור, וגריפינדור הם האנשים הכי קולניים.
"היי פומונה," אמרה לה דולורס.
"דולורס, רציתי לשאול... אממ... תרצי להיות בת הזוג שלי לנשף?"
הוקל לה כששמעה את בקשתה של פומונה. היא לא תהיה בודדה, ופומונה בהחלט הייתה נערה לעניין.
"אני אשמח," קרנה דולורס.
"היי, אמברידג' מכריחה את פומונה לצאת איתה לנשף!" נשמעה קריאתו של תלמיד גריפינדור שראה את דולורס ופומונה.
"מה? זה לא נכון!" מחתה דולורס.
התלמיד הגיע אליהם בריצה. "עזבי את הקרפדה הזו, פומונה, תצאי איתי לנשף."
"אבל אני לא-" החלה פומונה לומר.
"תצאי איתי," איים הגריפינדורי. הוא עמד כל כך קרוב לפומונה והוא היה גבוה ממנה לפחות בראש. דולורס הייתה יכולה לראות את הפחד משתקף מעיניה של פומונה.
"אני.. אני.. כן," פומונה צייצה. ליבה של דולורס נשבר בקרבה. הבריון הזה.. איך קוראים לו בכלל? פרקינס או משהו כזה? זה לא משנה, כל הגריפינדורים אותו הדבר. פומונה חייבת להתחשל, כמו דולורס.

ובחזרה לשנה השישית. דולורס נשמה עמוק והמשיכה ללכת במדשאות תוך התעלמות מוחלטת מהצועק. היא חשבה שכשיגיעו לשנה השישית, הם יתבגרו וזה יעבור. אבל גריפינדורים לעולם אינם מתבגרים. אם אמא שלה לא הייתה מאכילה אותה בקלישאה הזו ביום המיון, דולורס הייתה משובצת בבית אחר. אולי אפילו בסלית'רין. אבל היום דולורס היא נערה בודדה, והחברה היחידה שמצאה הם חתולי הוגוורטס המסתובבים במדשאות, לאחר שתלמידי שאר הבתים כבר חששו להיות נחמדים לדולורס לאחר תקרית ספראוט-פרקינס בשנה שעברה.
"היי דולורס!" הוא קרא לה שוב. לדולורס זה כבר נמאס, והיא השתמשה בגישה החדשה שאימצה לעצמה ופנתה לאותו צועק. "כן, מתוק?" היא שאלה אותו בקול הכי מתוק וילדותי והכי פחות קרפדי שהייתה יכולה לגייס. היא אפילו לבשה גלימה ורודה, אבל המראה הקרפדי לא עזב אותה.
"לא צריך להתייחס אליי ככה," אמר לה התלמיד ההוא בעלבון קל, "רק רציתי להזמין אותך להוגסמיד, את יודעת, יש יציאה להוגסמיד בסוף השבוע הקרוב..."
"מ-מה?" שאלה דולורס בהפתעה, ובקול לא מתוק בכלל, "אבל הגריפינדורים-"
"-שיקפצו לי הגריפינדורים," אמר הנער, "הם יכולים לומר עלייך מה שהם רוצים."
"אבל אני נראית כמו-"
"-אבל את חמודה," הוא התפרץ, "אני... זה יישמע קצת קריפי, אבל אני רואה אותך כבר כמה שנים בהוגוורטס. ואני יודע שלא ממש דיברנו, חוץ מדברים קטנים של 'את יכולה להעביר לי בקבוקון?' בשיעורים המשותפים שלנו אצל סלגהורן, אבל לא הצלחתי להתעלם מ... מ..."
הוא השתתק.
"אני אפילו לא יודעת איך קוראים לך," היא אמרה לו.
"אה," הוא חייך במבוכה, ואז הושיט יד לליחצה, "אני קורנליוס. קורנליוס פאדג'. אז... מה את חושבת?"
הוא ראה שדולורס מתלבטת.
"נוכל ללכלך על גריפינדורים ביחד," הוא ניסה להלהיב אותה, ודולורס צחקה.
"אז קבענו?" הוא שאל אותה.
"קבענו," היא אמרה, "ואני אשתדל לא להביא את הקול הילדותי והמזוייף שלי איתי. שיישאר בגריפינדור."
הם המשיכו לפטפט על גדות האגם הגדול, ואם גריפינדורי כלשהו היה רואה אותם הוא היה חושב לעצמו שהצפרדע סוף סוף מצאה נסיך.

תגובות

גרמת לי סוג של להתאהב באמברידג' ולשנוא את מולי ודמבלדור · 21.04.2018 · פורסם על ידי :LA Woman
מה קורה לי??
מדהים,מדהים,מדהיםםם

מצטערת · 22.04.2018 · פורסם על ידי :kafit
אבל גם אם יספרו לי שאמברידג' עברה התעללות כל יום בחייה, שעכברושים ניסו לאכול אותה ושחד קרן ירק עליה, שהיא עברה שטיפת מוח בידי חייזרים ונאלצה להאזין לציפורניים שמגרדות לוח, אני עדיין אשנא אותה ואני לא אחשוב שזה מצדיק את הדברים שהיא עשתה.

נאלצת להסכים עם kafit. למרות שהפאנפיק עצמו יפה. · 23.04.2018 · פורסם על ידי :חתולת בר

קאפיט וחתולת בר מזעזעות אתי · 11.11.2018 · פורסם על ידי :טוםמארוולו(וונדרולו)רידל
מה שהפתיע אותי זה ספראוט

Created By Tomer
eXTReMe Tracker

20% הנחה לגולשי HPortal בהרצאות וחוגי העשרה לחובבי הארי פוטר בתל אביב-יפו!  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
1949 2334 1795 717


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2020 - 2007