האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


מצנפת המיון
ברוך הבא Guest המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: עוטי השיריון- הסיכוי האחרון של הוגוורטס
עודכן ב: אתמול ב-18:39

שם הפאנפיק: זיכרונותיי מסיריוס
עודכן ב: אתמול ב-16:57

שם הפאנפיק: לילי וג'יימס האמת
עודכן ב: אתמול ב-16:01

שם הפאנפיק: פרסי ג'קסון בעולם הקוסמים
עודכן ב: אתמול ב-11:16

שם הפאנפיק: חצויים מכל הסוגים
עודכן ב: 27.01.2020

 

מה חדש?
החלו ההכנות לשנת הלימודים הווירטואלית! רוצים להיות פרופסורים או בטאים בשנת הלימודים החדשה? היכנסו עכשיו לאשכול ההרשמה!פורום חדש נפתח – פורום המשתמשים! היכנסו אליו כבר עכשיו בלחיצה כאן!חדש בפורטל! מעתה ניתן לפרסם באנונימיות בפורום מה שעל הבלוג ללא התנתקות מהמשתמש! לפרטים נוספים לחצו כאן!הנהלת HPortal קוראת לכם להתגייס לצוות תוכן! לאשכול הגיוס המלא, לחצו כאן!צוות HPortal מאחל לכם גלישה מהנה וקסומה!
 

HPmagazine
ברוכים הבאים לגיליון (או לסרטון, לשם שינוי) סגירת העונה של HPmagazine!

קוראים יקרים -
זהו הגיליון האחרון בעונה הנוכחית של HPmagazine.
פרטים נוספים אודות סגירת העונה תוכלו לקרוא מיד מתחת, במדור 'דבר העורך'.

HPmagazine

HPmagazine - דבר העורך

קוראים יקרים!
כבר כמעט שנה שאנו מלווים אתכם כ'אמצעי התקשורת' היחיד ב-HPortal. רבים טוענים שאנחנו הטובים מבין כל קודמינו בתחום (אוקי, כשהמתחרים הם 'הנביא החודשי' אפילו אנחנו לא מתפלאים).
במהלך עשרת החודשים שאנחנו איתכם עברנו המון שינויים - ליאת ואני, שנינו היחידים ששרדו מהצוות הראשוני, שהכיל כאמור גם את אסף, שגיב, ועוד כמה נשכחים שכבר מזמן מצאו לעצמם חיים.
הספקנו לעבור ממגזין שעוסק אך ורק בעינייני האתר למגזין שעוסק בכל הנושאים של היום יום. אחרי שכבשנו גם את הפסגה הזאת, התחלנו לעבוד עם סרטונים קצרים, וגם שם ההצלחה ערבה לנו.
לאחר כל אותם השינויים האלה, אנחנו מכריזים רשמית שHPmagazine של יולי 2008 הוא אותו HPmagazine של מאי 2009.
לאחר מספר רב של דיוניים ברחבי פורום הנהלת המגזין, הוחלט לסגור את ה'עונה' הנוכחית של המגזין ולצאת להפסקה בת חודשיים, במהלכה נשבית את הפעילות. הסיבות העיקריות של הדבר היו ברורות: הגענו לרמת השיא שלנו החל מהגיליון השביעי והסרטון הראשון, ואנחנו מודים שקשה לאחוז באותו הרף ולהתנשא מעליו.

מיד לאחר צאת הגיליון שאתם הרגע קוראים פורומי המגזין יסגרו וכתבינו יחזרו אל קבוצותיהם המקוריות.
ב-4 ליולי 2009, נחזור שנית בקאמבק מטורף של יום הולדת חגיגי ל-HPmagazine - מגזין הרכילות והפנאי של HPortal! חבריה, למי שעוד לא ניחש, ב-4 ליולי של שנה שעברה יצא הגיליון הראשון במספרו של HPmagazine!
הגיליון המיוחל יכיל עיצוב חדש, כתבים חדשים, מדורים חדשים ובעיקר 'Happy Birthday to HPmagazine'!
מקווה שתשארו איתנו,
ירין.

HPmagazine

HPmagazine - הצוות

הצוות

HPmagazine

וידיאו פורטליסטי

"הארי פוטר וביצת היען האבודה" - וידיאו הסיום של HPmagazine!
מבקרים, מתנדבים ועובדים - שימו לב: צוות HPmagazine פלש לשטח הספארי!!!!!O:
אנא מיצאו כלוב ריק.
 

תגובת הנהלת ספארי רמת-גן:
לכבוד האחראי על 'HPmagazine'.
ביום ראשון של חול המועד פסח הגיעו לידינו תלונות מבוהלות רבות ממספר מבקרים בגן. לדבריהם, קבוצת אנשים המזוהים בשם 'צוות HPmagazine' פלשו ביד רמה אל שטח הגן ללא תשלום של כרטיס, הפחידו את חיות הבר וגרמו להיעלמותה של הזכוכית מביתן הנחשים.
מבקרינו המבוהלים נאלצו להשתתף בקטע וידיאו כושל ללא רצונם, ואין מושיע. מספר מבקרים אף ברחו וצללו לאגם התנינים או תלו את עצמם בעזרת סרוכי נעליהם. דבר נוסף שהתברר לנו במהלך החקירה הוא ששלושה חורפזים מצוים בעלי נקודות פלישתנים ברחו מכלוביהם, וכעת הם משוטטים על צמרות יערות הגשם של סוריקטה.
לאחר דיון מעמיק בהנהלת הספארי, הגענו למסקנה הבאה:
צוות ה-'HPmagazin' גרם להפרעת הסדר בשטח הספארי, ולכן, לאותו הצוות חל איסור על כניסה לספארי לאלתר. (אלא אם כן ישלם בקופה).

נ"ב: התגובה הנ"ל  אינה של הנהלת ספארי רמת-גן.

HPmagazine

מעבדות לחירות

להלן מילות הפרידה של הצוות:

אביה: ירין אמר לכתוב על "הפרידה מקהל מעריצנו", שזה בעצם קצת אירוני, בגלל שהמגזין לוקח הפסקה על מנת לרענן את עצמו ולהוכיח שבלי המגזין משהו חסר פה באתר, בדיוק בגלל ש'קהל מעריצים' התנדף לו וחלף עם הרוח. בכל אופן, שכולנו נהנה בזמן שאני מרסקת את האיברים שלי על ימין ועל שמאל בשביל להדריך טיולים מחורבנים בא"י.

אדר:  אני,אדר קלוד הופר בוקובסקי פרוטנר פטי פטתי האדרדס הגלובאלי חסר המוח פוטיטון כבר לא נסוג החניכיים רוסייה משפטקטית סג', שנולדתי בשנת 1994 לספירה, בשישי לחודש פברואר,כובע, ופעילת לסביוהומכובע גאה, אישה לרונה-כובע, ואם למוהב, סבתו של בריינולד ושל המתחוכם אשתה והאדרדס הנכבד והמכובד של יהווה הירדנלוני, נפרדת מהמגזין.

ירדן: אל תקשיבו להם. אנחנו עוזבים כי אתם מפגרים מכדי לשלוח עלבון פשוט. מה קרה ל'אלוהים, שמעת על מקלחת?' אם אתם חייבים להתחכם, תעשו את זה אחרי שתלמדו להפעיל את האיבר ההוא בתוך הגולגולת שלכם. ולא, הוא לא שם כי זה כיף לדפוק אותו על השולחן. אני יודעת, אתם אוהבים אותי כל כך שלא תוכלו לעמוד בעזיבתי, אבל כל עוד תביאו אנשים מעניינים אני עלולה אפילו לחזור. בתיעוב קל, אלוהים.
הו, וירין, חה-חה, עברתי שלוש שורות P:

לג'ן: אל תקשיבו לשום מילה שאומרים לכם!!! ההפסקה נועדה כדי ללמד אותי לסתום- מבצע כמעט בלתי אפשרי... למקרה ששאלתם (אתם לא, אבל לא נורא), יהיה לי מאוווד קשה מבלי לכתוב דברים טפשיים בניסיון נואש לרצות את ירין ולגרום לאביה להעלות חיוך של "זה המקסימום שאת יכולה?!" אז היה שלום לך קורא וחצי ותודה שהתאמצת לקרוא את מילותיי האחרונות לפני שתיקתי.

ליאת:  אוה, הפסקה O: אני אמורה לשמוח שנפטרתי מכל הangry2.gif של ירין, אבל משום מה עדיין עצוב לי להיפרד [גם אם לתקופה קצרה ביותר. וויל בי באק D=] מהמגזין החביב הזה.
אני מקווה שאתם הקוראים תשארו לצידנו גם כשנחזור P:
ונסיים בנימה פלצנית זו. ליאת;

שירן: אז המגזין יוצא להפסקה, ונאמרו פה מספר סיבות. אני לא נכנסת לשם מספיק כדי לדעת מה באמת נכון. '-'
נחזור בקרוב. או שלא. כאילו שלמישהו אכפת. OO
ירין לא נותן לי לכתוב מה שאני רוצה. <_<

HPmagazine

© כל הזכויות שמורות - HPmagazine © | דעתכם חשובה לנו! | Design by Euphoria


20% הנחה לגולשי HPortal בהרצאות וחוגי העשרה לחובבי הארי פוטר בתל אביב-יפו!  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
1949 2374 1855 717


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2020 - 2007