האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

CSS Overriding Default Text Selection Color
מצנפת המיון
ברוך הבא Guest המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: -pain-
עודכן ב: אתמול ב-22:18

שם הפאנפיק: ויהי בימי שפוט הפלישתים
עודכן ב: אתמול ב-20:17

שם הפאנפיק: גמד ענק
עודכן ב: אתמול ב-19:33

שם הפאנפיק: האויב האחרון
עודכן ב: אתמול ב-19:00

שם הפאנפיק: אחיו של הארי פוטר
עודכן ב: אתמול ב-14:26

 

תגית YouTube
שינוי באופן השימוש בתגית "YouTube" בפורומים. לפרטים נוספים לחצו כאן
 

מולי וויזלי

מולי וויזלי, מתוך הסרט השישי מולי וויזלי נולדה ב-30 לאוקטובר, 1949, הייתה מכשפה טהורת-דם ואם במשפחת וויזלי יחד עם אבי המשפחה, ארתור וויזלי. מולי נולדה למשפחת פרווט כאחות גדולה לפביאן וגידאון פרווט, שהיו חברים במסדר עוף החול המקורי, אך מתו במלחמת הקוסמים הראשונה. למולי וארתור היו שבעה ילדים: ביל, צ'רלי, פרסי, התאומים פרד וג'ורג', רון וג'יני. מולי הייתה חברה במסדר עוף החול המחודש, שהוקם כתוצאה מחזרתו של הלורד וולדמורט. בקרב על הוגוורטס, מולי הרגה את אוכלת המוות בלטריקס לסטריינג'.

חייה המוקדמים:
מולי נולדה בשנת 1949 והייתה אחות בכורה לשני אחיה, פביאן וגידאון פרווט. היא החלה ללמוד בהוגוורטס בשנת 1961, ומויינה לבית גריפינדור, שם היא פגשה את ארתור וויזלי ובנקודה בלתי ברורה החלו לצאת.
לילה אחד, ארתור ומולי הלכו לטיול לילי. בעוד שארתור נתפס בידי אפוליון פרינגל, מולי הצליחה להימלט ולחזור חזרה למגדל גריפינדור בארבע לפנות בוקר, אך הולשנה בידי האישה השמנה.


מלחמת הקוסמים הראשונה:
מולי סיימה את לימודה בהוגוורטס בשנת 1968, ובשלב כלשהו מאוחר יותר ארתור והיא התחתנו. ילדם הראשון, ביל, נולד בשנת 1970. אחריו באו שישה ילדים נוספים: צ'רלי, פרסי, התאומים פרד וג'ורג', רון וג'יני.
בזמן מלחמת הקוסמים הראשונה, מולי לא צויינה כחברה במסדר עוף החול, אך סביר להניח שהסיבה לכך היא שהיא טיפלה בילדיה הקטנים באותה התקופה. אחיה, לעומת זאת, היו חברים במסדר, ונהרגו בזמן מלחמה על-ידי חמישה אוכלי מוות - ביניהם אנטונין דולוחוב, שהיה כלוא באזקבאן כתוצאה מהפשע.


בין המלחמות:
שנת 1991:
עד 1991, כל ילדיה מביל ועד פרד וג'ורג' התקבלו להוגוורטס ומויינו לגריפינדור, ושנתו הראשונה של רון עמדה בפתח.
מולי ליוותה יחד עם ג'יני, שהייתה צעירה מכדי להתחיל ללמוד בהוגוורטס, את פרסי, פרד, ג'ורג' ורון לתחנת קינג קרוס. אחרי פרסי, פרד וג'ורג' נכנסו לרציף תשע ושלושה רבעים.
ילד קטן התקרב אל מולי ושאל בנימוס כיצד להגיע לרציף. היא הנחתה אותו באדיבות, ואמרה שייכנס לפני רון. לאחר שנכנסה יחד עם ג'יני לרציף, הסתבר שהילד איתו דיברה היה הארי פוטר.
כשפרד וג'ורג' תהו אם הוא זוכר כיצד נראה לורד וולדמורט, מולי אסרה עליהם לשאול אותו זאת.
כשנשמעו הקריאות האחרונות לרכבת, היא הובילה את ילדיה לרכבת.
רון נהיה חבר טוב של הארי, ויצר קשר עם אימו זמן קצר לפני חופשת חג המולד, וסיפר לה כי הארי אינו מצפה לשום מתנות. מולי החליטה לסרוג לו סוודר ירוק כאזמרגד, כמו לכל שאר ילדיה, וקופסה עם פאדג' תוצרת בית.
בחופשת חג המולד, ארתור והיא טסו לרומניה בכדי לבקר את בנם, צ'רלי.
כשהארי וחבריו חזרו מהוגוורטס בחופשת הקיץ, הוא הודה לה על הסוודר והפאדג', בעוד שהיא טענה כי זו לא הייתה טרחה.
כשדודו של הארי, ורנון דרסלי, דחק בו להתחיל לזוז, מולי ניסתה לפתח איתו שיחה, שלא הובילה לדבר.

קיץ 1992:
במהלך הקיץ, ג'יני דיברה על פגישתה עם הארי ללא הפסקה.
לילה אחד, מולי הייתה מפוחדת עד מוות כאשר גילתה שמיטותיהם של פרד, ג'ורג' ורון ריקות, שהמכונית המשפחתית נעלמה, ושלא הושאר אף פתק אשר יכול להסביר את היעלמותם.
כאשר השלישיה, שעפה לסארי ובחזרה, חזרה עם הארי, מולי זעמה וצעקה עליהם. היא לא האשימה את הארי, אך הביטה בבניה בזעם בזמן שהכינה ארוחת בוקר. כעונש, מולי הכריחה אותם לתפוס נומים בגינה האחורית.
כשבוע לאחר הופעתו של הארי במחילה, מולי וארתור לקחו אותו ואת ילדיהם לסמטת דיאגון בכדי לקנות להם את הציוד לבית הספר. לפני שהלכו, מולי וארתור גילו שהארי מעולם לא השתמש באבקת פלו לפני כן.
לאחר שהארי הגיע בטעות לסמטת נוקטורן, מולי חשה הקלה למצוא אותו עם האגריד, והייתה אסירת תודה לחצי-הענק על שמצא אותו. לאחר שמשכו את כספם מגרינגוטס, מולי עזבה עם ג'יני לחנות חלוקי יד-שניה. הם קבעו להיפגש לאחר כשעה בכרך ודף בע"מ.
לאחר המאבק בין ארתור לבין לוציוס מאלפוי, מולי זעמה על כך שארתור מהווה דוגמא לא טובה לילדיו.

"בניך עפו במכונית הקסומה שלך לסארי ובחזרה בלילה האחרון."
"באמת? איך היה? ... אני מתכוון, לא הייתם צריכים לעשות את זה."

פתיחתו המחודשת של חדר הסודות:
לאחר שהביאה את ילדיה לתחנת קינג קרוס בראשון לספטמבר, מולי וארתור זעמו כשגילו שמכוניתם שוב איננה.
באותו הלילה, מולי קיבלה מכתב מאלבוס דמבלדור, מנהל הוגוורטס, שהסביר מה עוללו הארי ורון. ביום למחרת, מולי שלחה צרחן לרון, בו הביעה את סלידתה המוחלטת מהתנהגותו החפוזה, ומהעובדה שכעת ארתור עובר חקירות בעבודה.
בקיץ 1993, מודאגים, ארתור ומולי הגיעו להוגוורטס, לאחר שגילו כי הבסיליסק חטף את ג'יני לחדר הסודות.
כאשר הארי ורון החזירו אותה חזרה בבטחה, מולי הייתה אסירת תודה להארי, והתעניינה כיצד עשה זאת.
לאחר הסבריו של הארי, מולי לקחה את ג'יני למרפאה.

בריחתו של סיריוס בלק:
בקיץ 1993, ארתור זכה בתחרות השנתית של הנביא היומי, וזכה בשבע מאות אוניות.
מולי החליטה להשתמש בזהב בכדי לבקר את ביל במצרים. כשביל לקח את משפחתו לסיור בפירמידות, מולי סירבה לאפשר לג'יני להיכנס לאחרונה, שהייתה מלאה ב"שלדי ענק" של מוגלגים, שניסו לפרוץ פנימה, ו"גידלו ראשים נוספים".
כשחזרו, כשבוע לפני תחילת הלימודים, מולי שמעה מארתור על בריחתו של סיריוס בלק מכלא אזקבאן.
לאחר שפגשו את הארי בסמטת דיאגון ב-31 לאוגוסט, מולי דיברה על הקשר בין בלק להארי. ארתור רצה לספר להארי את האמת - מדוע בלק רדף אחריו, אך מולי סירבה בטענה שהיא לא רוצה לשלוח את הארי לבית הספר עם הידיעה הזו תלויה בראשו. היא הייתה משוכנעת שכל עוד דמבלדור בהוגוורטס, הארי יהיה מוגן. בנקודה זו ארתור ציין שאם בלק הצליח לברוח מאזקבאן, תהיה לו היכולת לפרוץ להוגוורטס.
ביום למחרת, היא וארתור שלחו את הארי, רון, הרמיוני לבית הספר. ביוני של אותה השנה, מולי הגיעה לקינג קרוס בכדי לאסוף את משפחתה בחזרה.

קיץ 1994:
באוגוסט, מולי שלחה מכתב לדרסלים בדואר המוגלגים, בו "ביקשה" רשות לקחת את הארי לאליפות גביע הקווידיץ' (הוויזלים תכננו לבוא לאסוף את הארי בין אם הדרסלים יסכימו, ובין אם לא).
לא בטוחה כמה לשים, מולי כיסתה את כל המעטפה בבולים, מותירה רק ריבוע קטן בו נכתבה כתובתם של הדרסלים.
כאשר נכנסה מולי למטבח המשפחתי, היא מצאה את ארתור גוער בפרד וג'ורג'. הארי, רון, הרמיוני וג'יני עלו למעלה בזמן שארתור נאלץ לספר לה על התעלול שביצעו פרד וג'ורג' לבן דודו של הארי, דאדלי.
לאחר שסיימה לצעוק עליהם, היא החלה בהכנת ארוחת הערב, בעוד שהמשיכה לכעוס על התעלול של פרד וג'ורג'.
ביום של גביע הקווידיץ', כשמולי קראה על התקפתם של אוכלי המוות באליפות, היא החלה לדאוג לשלום משפחתה. מאוחר יותר, כאשר משפחתה חזרה שלמה ובריאה, מולי חיבקה את פרד וג'ורג' (להפתעת כולם), בוכה מהמחשבה של מה היה קורה אילו היו מתים.

"מה הם עשו הפעם?" אמרה גברת וויזלי. "אם זה קשור איכשהו לסוכריות הוקוס-מוקוס של האחרים וויזלי - "

טורניר הקוסמים המשולש:
בראשון לספטמבר, מולי, ביל וצ'רלי הצטרפו לאחרים לתחנת קינג קרוס, בדרך חזרה להוגוורטס. כל השלושה רמזו כי משהו מיוחד אמור להתרחש באותה השנה בבית הספר, אך לא פירטו.
כאשר שמו של הארי יצא מתוך גביע האש כמשתתף הרביעי, כפי שסופר בידי צ'רלי, מולי סירבה לאפשר לו להשתתף, באמונה שהארי צעיר מדי. בהתחשב במצבה העדין של מולי, צ'רלי לא יכל למצוא אומץ לספר לה מה הארי צריך לעשות במשימה הראשונה.
ביוני, מולי הגיעה להוגוורטס עם ביל בכדי לצפות במשימה השלישית של טורניר הקוסמים המשולש.
לפני תחילת המשימה, הארי ערך לביל ולמולי סיור, בו הראה את כירכרת בובאטון ואת ספינת דורמשטרנג. הערבה המפליקה, אשר נשתלה לאחר שסיימה את לימודיה בהוגוורטס, גם כן עניינה אותה. מולי העלתה זיכרונות על עוג, שומר הקרקעות לפני האגריד.
כאשר השלושה חזרו להוגוורטס לארוחת צהריים, רון היה מופתע לראות את מולי וביל. פרד, ג'ורג' וג'יני הצטרפו אליהם.
כאשר הרמיוני חזרה מהסיפרייה, מולי בירכה אותה ביתר נוקשות מאשר בדרך כלל, מאחר וריטה סקיטר כתבה כתבה על כך שהרמיוני כביכול משתעשעת בחיבותיהם של הארי וויקטור קרום. לאחר שהארי הסביר שהסיפור שקרי, ושמעולם לא היו רגשות כאלו בינו לבין הרמיוני, מולי נרגעה וחזרה להתנהג אל הרמיוני כבדרך כלל.
מאוחר יותר, מולי הגנה על הארי בלהט מפני האשמותיו של איימוס דיגורי על שלא תיקן את טעותה של ריטה סקיטר במאמרה המקורי, שהיה אמור להיות על טורניר הקוסמים המשולש.
לאחר חזרתו של הארי מהנגלטון הקטנה עם גופתו של סדריק דיגורי, מולי, הוויזלים האחרים והרמיוני נשארו עימו באגף המרפאה.
כאשר דמבלדור ייסד מחדש את מסדר עוף החול, מולי נדהמה לגלות שסיריוס בלק היה בחדר. היא, כמו רוב עולם הקסמים, עדין האמינה שסיריוס היה רוצח. רון הצליח לשכנע אותה שלא.
כמו כן, הארי סיפר על חזרתו של הלורד וולמורט, ומולי, כמובן, האמינה לו.

מלחמת הקוסמים השנייה:
שבוע לאחר תחילת חופשת הקיץ, ליבה של מולי נשבר כאשר פרסי ניתק קשר עם משפחתו לאחר ריב עם הוריו.
פרסי העליב את הוריו, באמונה שהם 'מטומטמים', מאחר והחליטו ללכת בעקבות דמבלדור, ועברו להתגורר בלונדון. מולי ניסתה לדבר עם פרסי, אך הוא טרק את הדלת בפניה.

המגורים בכיכר גרימולד מס' 12:
מולי וארתור העבירו את משפחתם לכיכר גרימולד מס' 12 בלונדון, המפקדה של המסדר.
תחת פקודתו של דמבלדור, הוויזלים שמרו על חוסר ידיעתו של הארי על המסדר.
כאשר חלק מחברי המסדר באו לקחת את הארי מהדרסלים למפקדה, מולי שמחה לראותו, אך שלחה אותו לאחת הקומות העליונות בכדי שלא יפריע לישיבה של המסדר. כאשר הישיבה הסתיימה, מולי קראה לילדים לרדת לארוחת ערב. בניגוד לרצונה של מולי, סיריוס ולופין נתנו להארי תמונה כללית לגבי מה שהמסדר עשה במלחמה נגד וולדמורט.
בשבועות שלאחר מכן, מולי נעשה אחראית לסידור הבית, כך שהמגורים בו יהיו לנעימים יותר.
כאשר הארי היה צריך ללכת למשפט בעקבות שימוש לא חוקי של קסמים בהיותו קטין, מולי הייתה מאלו הדאגו מהתוצאות. כמו יתר המשפחה, מולי חשה הקלה כאשר הארי זוכה מכל ההאשמות.

"אני לא מאמינה! אני לא מאמינה! אוי, רון, כמה נפלא! מדריך! כל הבנים שלי מונו למדריכים!"
"ואני ופרד מה, השכנים ממול?" נעלב ג'ורג' כאשר אמו הדפה אותו הצידה וכרכה את זרועותיה סביב צעיר בניה.
- מולי ופרד וויזלי, לאחר שרון קיבל את סיכת המדריך. הארי פוטר ומסדר עוף החול.

כאשר רון נעשה למדריך בגריפינדור, מולי הייתה מאושרת והציעה לתת לרון פרס על כך. רון ביקש מטאטא חדש, אך כאשר ראה את הבעת פניה הלא שמחה של אימו, הוסיף שאין זה חייב להיות מטאטא טוב, רק חדש.
מאוחר יותר באותו הלילה, מולי חזרה עם הציוד של הילדים לבית הספר, והחלה בהכנות לחגיגת הפיכתם של רון והרמיוני למדריכים.
כאשר עין-הזעם מודי הגיע, מולי ביקשה ממנו לברר מה היה בתוך שולחן הכתיבה בטרקלין בעזרת עינו. מודי אישר שזה היה בוגארט, ואמר שיוכל להיפטר ממנו, אך מולי סירבה ואמרה שתוכל לעשות זאת אחרי ארוחת הערב.
לאחר שהארי צפה בחוסר יכולתה להשתלט על הבוגארט, מולי, בעיניים דומעות, הביעה את דאגתה בנוגע לשלום משפחה. לופין ניחם אותה, והסביר שכעת המסדר הבין טוב יותר את וולדמורט מאשר בפעם הראשונה. אף שלא יכל להבטיח שאף אחד לא ייפגע, לופין אמר שהמסדר יעשה כמיטב יכולתו בכדי להגן על משפחתה.
בבוקר של הראשון לספטמבר, פרד וג'ורג' עלו על עצביה של מולי, פעם נוספת, כאשר כישפו את מזוודותיהם בכדי לחסוך את גרירתם במדרגות. המזוודות הפילו את ג'יני שני גרמי מדרגות, ומולי צרחה על השניים בכעס שהם יכלו לגרום לה לפציעה חמורה.
כאשר סיריוס דילג לקומה התחתונה ככלב בכדי שיוכל ללוות את הארי, מולי חזרה ואמרה שזה רעיון רע.
כשנודע למולי על הקבוצה הסודית (צבא דמבלדור) אשר הארי, רון והרמיוני רצו לייסד בכדי ללמד התגוננות מפני כוחות האופל, היא טענה בתוקף שזהו רעיון נוראי. היא האמינה שיהיה להם המון זמן ללמוד כיצד להגן על עצמם כאשר יסיימו ללמוד בבית הספר.
מולי ביקשה מסיריוס להעביר לרון הודעה, בה אסרה עליו להמשיך עם הקבוצה. מולי רצתה שההודעה תועבר גם להארי והרמיוני, אך הבינה שאין לה שליטה על ההתנהגות של השנייים.

בית החולים על-שם הקדוש מנגו:
בזמן חופשת חג המולד, דמבלדור שלח לה הודעה בידי פוקס, בה הודיע לה שארתור הותקף בידי נגיני בזמן משמרתו במשרד הקסמים בשביל המסדר. ילדי וויזלי נשארו עם סיריוס בכיכר גרימולד, אף כי רצו ללכת לבית החולים על שם הקדוש מנגו, ולהיות שם עם אביהם. לבסוף סיריוס הצליח לשכנע אותם שלא יוכלו עד שמולי לא תאפשר זאת. אם כולם ילכו יחד, הדבר יעורר חשד.
לפני שעזבו לבית החולים, מולי שלחה פתק, בו הודיעה שארתור עדין חיי, והזהירה אותם שלא ילכו.
בשעה 5:10 לפנות בוקר, מולי חזרה לכיכר גרימולד מס' 12 בכדי לספר לכולם שארתור יהיה בסדר ושיוכלו לבקר אותו מאוחר יותר. לג'ורג' וג'יני רווח כל-כך לשמוע חדשות אלו, עד שקמו וחיבקו את מולי.
בשעה שסיריוס החל להכין ארוחת בוקר, מולי חיבקה את הארי והביעה את תודתה. לולא הארי, ארתור היה מת.
כאשר הוויזלים והארי ביקרו את ארתור בבית החולים, מולי נבהלה כאשר ארתור ציין שאחד מחבריו לחדר היה איש-זאב. ארתור הרגיעה אותה ואמר שהירח יהיה מלא רק בעוד שבועיים.
כשפרד וג'ורג' ניסו להוציא מאביהם מידע לגבי מה עשה, מולי התרגזה ואמרה כי נושא זה הוא נושא אסור לשיחה מבחינתם.
מולי הביעה את דאגתה לגבי התנהגותו המוזרה של הארי לאחר הביקור. הארי, למעשה, כעס על עצמו מפני שהיה בטוח שלורד וולדמורט השתלט עליו, אך מולי לא ידעה זאת.
ביום חג המולד, דאגתה של מולי לגבי פרסי הגיעה לשיאה כאשר הוא החזיר את החבילה עם הסוודר שסרגה לו סגורה. פרד וג'ורג' "ניסו" לנחם אותה, אך במהרה לופין החליף אותם.
כאשר המשפחה והארי הגיעו לביקור נוסף אצל ארתור, מולי זעמה כשגילתה שארתור ניסה לרפות את פצעו בעזרת תפרים - דרך טיפול של מוגלגים בפציעות דומות.

קיץ 1996:
ביוני, מולי וארתור הגיעו לתחנת קינג קרוס בכדי לקחת את ילדיהם. כמו כן, השניים תכננו יחד עם דמבלדור לקחת את הארי למחילה כשבועיים לאחר תחילת החופשה.
כאשר הארי הגיע, מולי הודיעה שארתור קודם להיות ראש מחלקה חדשה. מהטון שלה, הארי הסיק שהיא השתוקקה לספר על כך למישהו.
כשארתור חזר מהעבודה, הוא הכריח את מולי לשאול אותו את שאלת הביטחון לפני שתרשה לו להיכנס. השאלה חשפה שכינויו של ארתור למולי היה "מולי פולי שלי".
ביום למחרת, מולי הביעה בוז להתארסותו של ביל לפלר דלאקור, שגם התגוררה במחילה. ביל הביא אותה כדי שתוכל להכיר את משפחתו.
לפי ג'יני, מולי ניסתה להפריד בין השניים בכך שהזמינה את נימפדורה טונקס לארוחת ערב, בתקווה שביל יתאהב בה.
כאשר הרמיוני קיבלה פנס בעין מאחד התעלולים של פרד וג'ורג', היא הלכה למולי בכדי לנסות להיפטר ממנו, ללא תועלת.
כאשר גיליון ציוני הבגרות של רון הגיעו, מולי שמחה לראות שהוא קיבל שבעה ציונים עוברים, וציינה שזה יותר ממה שפרד וג'ורג' קיבלו יחדיו.
כשרשימות ספרי הלימודים הגיעו, מולי סירבה ללכת לסימטת דיאגון בלי ארתור. כאשר רון התבדח על האפשרות שוולדמורט מתחבא שם, מולי איימה עליו שלא רק שתשאיר אותו מאחור, אלא גם לא תאפשר לו לחזור להוגוורטס. רון התנצל במהרה, מאחר והשתוקק לראות את החנות של פרד וג'ורג'.
כאשר המשפחה והאגריד הגיעו לסימטת דיאגון, מולי הביעה את רצונה שישארו יחד, בשעה שנלחמה עם הרצון לסיים את הקניות במהירות.
האגריד הבטיח לה שהארי, רון והרמיוני יהיה בסדר כל עוד ישארו איתו. לכן היא, ארתור וג'יני הלכו בלעדיהם.
לבסוף שתי הקבוצות נפגשו והלכו יחדיו לחנות ההוקוס-מוקוס של האחים וויזלי. בהתקרבם לחנות, מולי בהתה באימה בפרסומת ה"זה-שאין-לי-קקי-עימו", חפץ שמכרו בכדי לגרום לעצירות.
לאחר שנכנסו לחנות, ג'יני ביקשה ממולי לקנות מיני-צמרורים.
בראשון לספטמבר, מולי וארתור הובילו את הילדים לרכבת חזרה להוגוורטס.

חופשת חג המולד ב-1996:
בזמן חופשת חג המולד, מולי הכחישה את ניתוק הקשר של פרסי מהמשפחה, ותירצה שהוא אינו מבקר אותם מאחר והוא עסוק אצל שר הקסמים, אבל רופוס סקרימג'ר הביא את פרסי כתירוץ לדבר עם הארי. מולי הייתה מאושרת וחיבקה את בנה.
אולם לפרסי לא הייתה כוונה לדבר עם משפחתו, ומולי הייתה הרוסה כאשר פרסי יצא בסערה לאחר שנזרק צנון מרוסק על משקפיו על-ידי פרד, ג'ורג' וג'יני.
במרץ, מולי וארתור נקראו לבית הספר כיוון שרון בטעות שתה יין דבש מורעל.
כאשר הזוג הגיע למרפאת בית הספר, מולי חיבקה את הארי, מציינת כמה רבים מתוך בני משפחתה הציל.

הקרב במגדל האסטרונומיה ומה שקרה בעקבותיו:
מולי וארתור חזרו להוגוורטס, שוב, ביוני - לאחר שגילו שביל נפצע בקרב במגדל האסטרונומיה.
בזמן שארתור התעניין בדרך מותו של דמבלדור, כל מה שעניין את מולי היה ביל. מולי ציינה שביל תמיד היה יפיפה, ושהוא עמד להתחתן. ההערה העליבה את פלר, שהצהירה כי לא אכפת לה ממראהו של ביל, ושאהבתה אליו עמוקה בהרבה מתכונות חיצוניות.
מבינה שאהבתם של השניים אמיתית אחד לשניה, מולי הציעה להביא לפלר, לחתונתם, את הנזד של דודתה, מוריאל, אשר הוכן בידי גובלינים.
ביוני, ארתור ומולי הגיעו להלוויה של דמבלדור יחד עם ביל ופלר.
בנקודה מסויימת, מולי הבינה שרון והרמיוני מתכננים לעזוב את הוגוורטס. כאשר ניגשה אליהם בכדי להבין מדוע, הם סירבו למסור לה מידע.
בזמן שארתור ורמוס לופין ניסו להבין מדוע, אך וויתרו כשנאמר להם שמדובר בסוד, מולי הייתה נחושה לגלות את הסיבה.

חתונתם של ביל ופלר, ומה שקרה בעקבותיה:
לאחר כמה ימים, מולי ניגשה להארי, מעמידה פנים שהיא מתכוונת לשאול למי הגרב שייכת, בכוונה לשאול אותו מדוע הוא, רון והרמיוני מתכוונים לעזוב את הוגוורטס. הארי סירב לענות בדייקנות, אך אמר כי הם עושים זאת בגלל דבר מה שדבמבלדור רצה שיעשה. מולי התווכחה, וטענה כי לה ולארתור יש הזכות לדעת, ושהיא בטוחה כי מר וגברת גריינג'ר יסכימו עימה.
מולי המשיכה, ואמרה שאם דמבלדור היה רוצה שמשהו יעשה, הוא היה פונה למסדר כולו, וששלושת הילדים היו עדיין קטינים. הארי התעקש שלא הייתה חוסר הבנה - המשימה שדמבלדור נתן לו הייתה מיועדת לו בלבד. רון והרמיוני באו מתוך בחירה.
מולי ראתה שאין טעם להמשיך להתווכח, לכן שינתה את הנושא ושאלה את הארי האם הוא מתכוון לעזור בבניית הבית של ביל ופלר. הארי ענה בחיוב, אך מולי דאגה לתת לשלישיה עבודות שירחיקו אותם אחד מהשני. ג'יני סיפרה להארי, שמולי חושבת שאם תוכל למנוע מהשלישיה לחבור ולתכנן, תוכל לעקב את יציאתם.
כאשר הדלאקורים הגיעו ביום למחרת, מולי הייתה נבוכה, אך שמחה לארח אותם. היא וארתור התעקשו בלהט שהאדון והגברת דלאקור יקחו את חדרם, בעוד שהיא וארתור ישנו בסלון.
ביום למחרת, ביום הולדתו של הארי, מולי נתנה לו שעון שהיה שייך לפביאן, אחיה. בזמן שהסבירה על מסורת נתינת השעון, הנאום של מולי נקטע בידי חיבוק מהארי, בו הוא קיווה להעביר את רגשות אסירות התודה והאכפתיות שלו.
כאשר צ'רלי הגיע באותו הערב, מולי הושיבה אותו בכיסא וסיפרה אותו. לאחר מכן, מולי הכינה ארוחת ערב מעולה ואת עוגת יום הולדתו של הארי בצורת סניץ' מוזהב. רגע לפני חתיכת העוגה, מולי ראתה שרופוס סקרימג'ר בא לבקר בביתם יחד עם פרסי. לאחר שהשניים הגיעו, סקרימגר גילה את סיבת בואו - הוא ביקש לדבר בפרטיות עם הארי, רון והרמיוני.
ביום למחרת נערכה חתונתם של ביל ופלר. מולי בכתה פעם נוספת מפני שפרסי לא הגיע.
בזמן הטקס, מולי ישבה ליד אפולין דלאקור, אמא של פלר דלאקור, והשתיים בכו. לאחר הטקס, בקבלת הפנים, מולי רקדה עם אביה של פלר.
מאוחר יותר, הובא לידיעת כל הנוכחים כי אוכלי המוות השתלטו על משרד הקסמים, שכעת היה תחת חסותם, ושסקרימג'ר מת.
במרץ, אוכלי המוות זיהו את רון בתור חברו למסע של הארי פוטר.
בנה הבכור של מולי, ביל, הצליח לחבור למשפחה, כך שמולי וכל שאר משפחת וויזלי עזבו את המחילה. הם חיו יחד עם דודתה של מולי, מיוריאל, באותו הזמן.

הקרב על הוגוורטס:
בשני למאי, מולי וארתור הגיעו לבית הספר בכדי לקחת חלק בקרב על הוגוורטס.
בעוד שמסדר עוף החול וצבא דמבלדור התכנסו באולם הגדול, מולי התעקשה שג'יני תחזור הביתה, מאחר והייתה קטינה. מולי סירבה לתת לה להישאר, אך ג'יני התעקשה וטענה שהיא צריכה להיות שם. מלבד העובדה שכל משפחתה הייתה שם, היא הייתה חברה בצבא דמבלדור.
במהלך הויכוח, פרסי נכנס לחדר לאחר ששמע על הקרב הקרב ובא מאברפורת' דמבלדור. פרסי השלים עם משפחתו, מה שהקל על מולי.
כאשר המשפחה הצטרפה לאחרים, מולי תפסה את ג'יני מתגנבת. בנקודה זו הציע לופין שג'יני תישאר בחדר הנחיצות, וכך תהיה קרובה למשפחתה, אך גם תהיה בטוחה.
בזמן ההפוגה של הקרב, אשר צוותה בידי וולדמורט, מולי התאבלה על מותו של פרד באולם הגדול.
כאשר הקרב המשיך, מולי לבסוף נלחמה בבלטריקס לסטריינג', אשר נלחמה עם ג'יני, הרמיוני ולונה לאבגוד, וכמעט פגעה בג'יני בקללת המוות. כאשר מולי ראתה את בתה כמעט נפגעת מקללת המוות, החלה לתקוף בפראיות את לסטריינג'. בלטריקס צחקה על מולי, ולא לקחה אותה ברצינות ולעגה לה על מות בנה. רגעים מאוחר יותר, מולי פגעה בבלטריקס, וזו מתה.
המוות של סגניתו האחרונה והטובה ביותר, גרם לוולדמורט לפנות למולי, אך הארי הגן עליה, וחשף את היותו חי.
מולי צפתה יחד עם כולם בקרב בין הארי לוולדמורט, שהסתיים במותו הסופי של אדון האופל, וטרפה יחד עם כל שאר הוויזלים לברך את הארי.
הפעם האחרונה בה נראתה בסוף הקרב, הייתה עם ג'יני, שהשעינה את ראשה על כתף אימה.

"מה יהיה על הילדים שלך אחרי שאהרוג אותך?" התגרתה בלטריקס. משוגעת כמו אדונה, היא דילגה כה וכה, וקללותיה של מולי ריקדו סביבה. " - כשאמא'לה תלך בעקבות פרדי הקטן?"
"את - אף פעם - לא - תגעי - שוב - בילדים - שלנו !" צרחה גברת וויזלי.
בלטריקס צחקה, אותו צחוק התרגשות שהשמיע בן-דודה סיריוס בשעה שנפל לאחור דרך הפרגוד, ולפתע הארי ידע מה עומד לקרות עוד לפני שזה קרה.
הקללה של מולי ריחפה מתחת לזרועה המושטת של בלטריקס ופגעה לה ישירות בחזה, במקום המדויק של ליבה.
החיוך המלגלג של בלטריקס קפא, ועיניה התבלטו: לחלקיק שניה היא הבינה מה קרה, ואז נפלה, והקהל הצופה שאג, וולדמורט צרח.

המשך חייה:
בשנים שלאחר מותו של וולדמורט, משפחתה של מולי התרחבה עם חתונותיהם של ילדיה ולידתם של נכדיה הרבים.
כמו כן, שמה של מולי שימש כשם לבתו הבכורה של פרסי.

מולי וויזלי וביתה, ג'יני וויזלי מולי וויזלי ובנה, פרסי וויזלי מולי וויזלי והארי פוטר מולי וויזלי ובעלה, ארתור וויזלי
מולי וג'יני וויזלי, מולי ופרסי וויזלי, מולי וויזלי והארי פוטר, מולי וארתור וויזלימממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8079 18203 17336 17819


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2023 - 2007