האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


CSS Overriding Default Text Selection Color
מצנפת המיון
ברוך הבא Guest המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: מה אם היה ארפר?
עודכן ב: אתמול ב-18:23

שם הפאנפיק: אהבת השמש והצללים
עודכן ב: 13.06.2024

שם הפאנפיק: קסם של אלים
עודכן ב: 13.06.2024

שם הפאנפיק: בית הספר למפלצות ספרים
עודכן ב: 08.06.2024

שם הפאנפיק: בומבאדיל
עודכן ב: 07.06.2024

 

ברוכים הבאים!
ברוכים הבאים לפורטל הארי פוטר הישראלי!
 

ידועים בתור אוכלי מוות

 • שם: אוגוסטוס רוקווד.
  מין: זכר.
  מידע: הוא עבד כשושאיסט במשרד הקסמים והשתמש במעמד זה בכדי לרגל בשביל לורד וולדמורט. רוקווד נאסר באזקאבן לאחר שנבגד על ידי איגור קרקרוף, שמסר את שמו בתמורה לחירותו. רוקווד ברח משם מאוחר יותר לאחר שהשתתף בבריחה ההמונית ב-1996, למרות שמאוחר יותר הוא נכלא מחדש, לאחר שלקח חלק בפריצה הבלתי-חוקית ובקרב במחלקת המסתורין. ב-1997 הוא ברח שוב בבריחה ההמונית נוספת, וסביר להניח שהרג את פרד וויזלי במהלך הקרב על הוגוורטס.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
 • שם: איגור קרקרוף.
  מין: זכר.
  מידע: נלחם במלחמת הקוסמים הראשונה. בעקבות מפלתו של וולדמורט הצליח להימנע מאזקבאן בעקבות כך שמסר שמות למשרד הקסמים. נהרג במלחמת הקוסמים השנייה בגלל בגידתו.
  מצב נוכחי: מת.
 • שם: איוון רוזייר.
  מין: זכר.
  מידע: לחם במלחמת הקוסמים הראשונה, ובעקבות מפלתו של וולדמורט התנגד למאסר ונהרג על ידי אלאסטור מודי.
  מצב נוכחי: מת.
 • שם: אייברי האב.
  מין: זכר.
  מידע: אחד מאוכלי המוות הראשונים של לורד וולדמורט. למד יחד עם טום רידל בהוגוורטס.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
   
 • שם: אייברי הבן.
  מין: זכר.
  מידע: לחם במלחמת הקוסמים הראשונה. בעקבות מפלתו של וולדמורט הצליח להתחמק מכליאה באזקבאן, בטענה שהיה נתון תחת קללת אימפריוס. הוא היה בין הנוכחים המעטים כשוולדמורט חזר. הוא גם נכח בפריצה הלא חוקית ובקרב במחלקת המסתורין בזמן מלחמת הקוסמים השנייה. אייברי, יחד עם אוכלי מוות נוספים, ברחו מאזקאבן בבריחה ההמונית ב-1996.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
 • שם: אלקטו קארו.
  מין: נקבה.
  מידע: נלחמה במלחמת הקוסמים הראשונה. במהלך נפילתו של לורד וולדמורט, אלקטו הצליחה להימנע משליחה לאזקבאן. לאחר שאדון האופל חזר, אלקטו נלחמה במלחמת הקוסמים השנייה. היא לקחה חלק בקרב במגדל האסטרונומיה ונהייתה מורה ללימוד מוגלגים בבית הספר הוגוורטס, כשמשרד הקסמים היה תחת שליטתו של וולדמורט. אלקטו השתמשה במעמדה כדי לעודד את התעמולה נגד המוגלגים והתעללה במגוון של תלמידים.
  מצב נוכחי: נכלאה או מתה.
   
 • שם: אמיקוס קארו.
  מין: זכר.
  מידע: נלחם במלחמת הקוסמים הראשונה. במהלך נפילתו של לורד וולדמורט אמיקוס הצליח להימנע מאזקבן. לאחר שאדון האופל חזר אמיקוס נלחם במלחמת הקוסמים השנייה. הוא לקח חלק בקרב במגדל האסטרונומיה ונהיה מורה ללימודי אומנות האופל בהוגוורטס. כשמשרד הקסמים היה תחת שליטתו של וולדמורט, הוא שינה את 'התגוננות מפני כוחות האופל' ללמידת 'אומנות האופל'. אמיקוס השתמש במעמדו כדי להתעלל בתלמידים. במהלך הקרב על הוגוורטס, אמיקוס היה תחת קללת האימפריוס של פרופסור מקגנוגל ועונה בקללת קרושיאטוס על ידי הארי פוטר.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
 • שם: אנטוניו דולוחוב.
  מין: זכר.
  מידע: נלחם במלחמת הקוסמים הראשונה. דולוחוב היה מעורב ברצח האכזרי של פביאן וגדעון פרואט. במהלך מלחמת הקוסמים השנייה דולוחוב השתתף בפריצה הבלתי חוקית וגם לקח חלק בקרב במחלקת המסתורין. אחרי הבריחה מאזקבאן, דולוחוב נכשל בלכידת הארי ברחוב טוטנהאם קורט, והעונש על ידי אדונו. במהלך הקרב על הוגוורטס דולחוב הרג את רמוס לופין, ומאוחר יותר הוכנס על ידי פיליוס פליטיק.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
 • שם: בלטריקס לסטריינג'.
  מין: נקבה.
  מידע: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה לקחה חלק בעינוי ההילאים אליס ופרנק לונגבוטום בעזרת קללת קרושיאטוס, ולא הצליחה להימנע משהות באזקבן לאחר מפלתו של וולדמורט. לחמה במלחמת הקוסמים השנייה. לקחה גם חלק בפריצה הבלתי חוקית למחלקת המסתורין, הרגה את סיריוס בלק, והייתה אוכלת המוות היחידה שהצליחה לברוח משם מבלי להיכנס לאזקבאן בשנית בעקבות הקרב שהתרחש. עינתה את הרמיוני גריינג'ר והרגה את דובי באחוזת מאלפוי. הרגה את טונקס והתכוונה גם להרוג את ג'יני במהלך הקרב על הוגוורטס. בסופו של דבר נהרגה על ידי מולי וויזלי באותו הקרב.
  מצב נוכחי: מתה.
   
 • שם: ברטי קראוץ' הבן.
  מין: זכר.
  מידע: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה לקח חלק בעינוי ההילאים אליס ופרנק לונגבוטום, בעזרת קללת קרושיאטוס. במהלך האירועים שהובילו לחזרתו של לורד וולדמורט, קראוץ חטף ואסר את אלאסטור מודי תוך כדי שימוש בשיקוי פולימיצי. בזמן שהחליף את מודי בהוגוורטס, ברטי רצח את אביו בעזרת הקללה הממיתה. בנוסף לכך הוא שלט בקרום בעזרת קללת אימפריוס, בכדי שקרום יענה את סדריק דיגורי ובנוסף יעצור את פלר דלאקור. כתוצאה מכך נגזר עליו לסבול מנשיקת סוהרסן.
  מצב נוכחי: נשמתו נלקחה.
 • שם: גויל.
  מין: זכר.
  מידע: לחם במלחמת הקוסמים הראשונה. הצליח להימנע מכליאה באזקבאן לאחר מפלתו של וולדמורט, והיה נוכח בזמן שובו של וולדמורט.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
 • שם: גיבון.
  מין: זכר.
  מידע: לחם במלחמת הקוסמים השנייה. סימן את האות האפל מעל הוגוורטס במהלך הקרב במגדל האסטרונומיה. במהלך הקרב, גיבון חטף את הקללה הממיתה של ת'ורפין ראול, שהייתה אמורה לפגוע ברמוס לופין.
  מצב נוכחי: מת.
 • שם: ג'אגסון.
  מין: זכר.
  מידע: לקח חלק בפריצה הבלתי-חוקית ובקרב שבמחלקת המסתורין, ובסופו של דבר נאסר בעקבות כך. יחד עם אוכלי מוות נוספים, הצליח להימלט מאזקבאן במהלך הבריחה ההמונית ב-1997.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
   
 • שם: דראקו מאלפוי.
  מין: זכר.
  מידע: נחל כישלון במהלך שני הנסיונות שלו להתנקשות בחייו של אלבוס דמבלדור. השתמש בקללת אימפריוס על מאדם רוזמרטה. לא במכוון הוא הרעיל את רון וויזלי, וקילל את קייטי בל. הוכרח לבצע פשעים תחת הוראותיו של לורד וולדמורט. תיקן את הארונית הנעלמת שאפשרה לאוכלי המוות להשתמש בארונית הנעלמת השנייה ובכך לחדור את ההגנות של הוגוורטס, ולקחת חלק בקרב על מגדל האסטרונומיה. ניסה ללכוד את הארי פוטר במהלך הקרב על הוגוורטס. בניגוד לרצונו, לקח חלק בפעולותיהם של אוכלי המוות.
  מצב נוכחי: ערק.
 • שם: ווילקס.
  מין: זכר.
  מידע: נלחם ומת במלחמת הקוסמים הראשונה.
  מצב נוכחי: מת.
   
 • שם: וולדן מקנייר.
  מין: זכר.
  מידע: אחד מאוכלי המוות הראשונים של וולדמורט שנלחם במלחמת הקוסמים הראשונה. בעקבות מפלתו של וולדמורט הצליח להימנע ממאסר, בטענה שהיה תחת השפעתה של קללת אימפריוס. נוכח בשובו של וולדמורט. במהלך מלחמת הקוסמים השנייה הוא גייס ענקים כדי להצטרף לצד של וולדמורט. השתתף בפריצה הבלתי-חוקית ובקרב במחלקת המסתורין שבמשרד הקסמים, ובעקבות כך הוא נכלא באזקבאן. יחד עם אוכלי מוות נוספים הצליח לברוח משם בבריחה ההמונית ב-1997. השתתף בקרב בהוגוורטס ושם איבד את הכרתו, לאחר שהאגריד הטיח אותו באחד הקירות.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
 • שם: יאקסלי.
  מין: זכר.
  מידע: לקח חלק בקרב שבמגדל האסטרונומיה במהלך מלחמת הקוסמים השנייה. הטיל קללת אימפריוס על פאיוס ת'יקנס. לקח חלק בלכידת בני המוגלגים בעזרת הועדה לרישום בני מוגלגים. השתתף בקרב על הוגוורטס והובס על ידי ג'ורג' וויזלי ולי ג'ורדן.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
 • שם: לוציוס מאלפוי.
  מין: זכר.
  מידע: נתן את יומנו של טום רידל לג'יני וויזלי תחת הוראותיו של וולדמורט, במטרה לפגוע בארתור וויזלי. מאוחר יותר עמד בראש מועצת בית הספר בעקבות שוחד. לקח חלק במהומה האלימה ובעינוי משפחת המוגלגים, בגמר גביע הקווידיץ' ב-1994. הניח על עובד מחלקת המסתורין ברודריק בוד, וסביר להניח שגם סטורגיס פדמור את קללת אימפריוס, במטרה לבצע פשע מתוך אינטרס של וולדמורט. הוביל את הפריצה אל מחלקת המסתורין. אחרי הבריחה ההמונית השנייה מאזקבאן, ביתו שימש כמפקדת אוכלי המוות. ערק ולא השתתף בקרב על הוגוורטס.
  מצב נוכחי: ערק.
   
 • שם: לסטריינג'.
  מין: זכר.
  מידע: אחר מאוכלי המוות הראשונים של וולדמורט.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
   
 • שם: מאלסיבר האב.
  מין: זכר.
  מידע: הוא מאוכלי המוות הראשונים של וולדמורט.
  מצב נוכחי: נכלא או נאסר.
   
 • שם: מאליסבר הבן.
  מין: זכר.
  מידע: לחם במלחמת הקוסמים הראשונה, ולא הצליח להימנע מכליאה באזקבאן לאחר מפלתו של לורד וולדמורט. בעקבות שובו של וולדמורט, מאלסיבר הצליח לברוח מאזקבאן בבריחה ההמונית ב-1996. במהלך מלחמת הקוסמים השנייה, לקח חלק בפריצה הבלתי-חוקית ובקרב במחלקת המסתורין במשרד הקסמים, ובעקבות כך נכלא מחדש. מאלסיבר ברח מאוחר יותר מאזקבאן בבריחה ההמונית הנוספת ב-1997.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
   
 • שם: נוט.
  מין: זכר.
  מידע: אחד מאוכלי המוות הראשונים של וולדמורט שנלחם במלחמת הקוסמים הראשונה. במהלך מפלתו של וולדמורט, הצליח להימלט מלכידה באזקבאן והיה נוכח בשובו של וולדמורט. במהלך מלחמת הקוסמים השנייה השתתף בפריצה הבלתי-חוקית ובקרב שבמחלקת המסתורין, ובעקבות כך נכלא מחדש. נוט, יחד עם אוכלי מוות אחרים, הצליח להימלט מאזקבאן בבריחה ההמונית ב-1997.
  מידע: נכלא או מת.
 • שם: סלווין.
  מין: זכר.
  מידע: במהלך מלחמת הקוסמים השנייה השתתף בקרב על ווינגינג תחתית, וביחד עם טראוורס עינה את קסנופיליוס לאבגוד על מקום הימצאו של הארי פוטר.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
   
 • שם: סוורוס סנייפ.
  מין: זכר.
  מידע: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה, נידב מידע לוולדמורט על הנבואה ובעקבות כך הוביל למותם של לילי וג'יימס פוטר. מתוך חרטה על מותה של לילי הוא החל לעבוד בתור סוכן כפול של מסדר עוף החול, וריגל אחר אוכלי המוות. לקח חלק בתוכנית מותו של דמבלדור והפך להיות המנהל של הוגוורטס, עמדה שבה השתמש כדי לעזור להארי פוטר וחבריו. נהרג לבסוף על ידי נגיני בפקודתו של וולדמורט, שהאמין שהוא אדונו האמיתי של השרביט.
  מצב נוכחי: מת (ערק).
   
 • שם: פיטר פטיגרו.
  מין: זכר.
  מידע: בגד בלילי ובג'יימס פוטר, והאשים את סיריוס בלק בפשע וברציחת שנים-עשר מוגלגים, במהלך הניסיון לזייף את מותו. נכח בשובו של וולדמורט כעוזרו, ובעקבות כך הרג את סדריק דיגורי. הוביל את ברטה ג'ורקינס למותה. פטיגרו ניסה לחנוק את הארי באחוזת מאלפוי, אך היסס בעקבות אזכור חוב חייו להארי, ובסופו של דבר נהרג אל ידי יד הכסף שוולדמורט יצר לו.
  מצב נוכחי: מת.
 • שם: קראב.
  מין: זכר.
  מידע: נלחם במלחמת הקוסמים הראשונה. נמנע מאזקבאן לאחר מפלתו של וולדמורט, והיה נוכח כשלורד וולדמורט נולד מחדש. הוא גם לקח חלק בפריצה הבלתי חוקית ובקרב שבמחלקת המסתורין, ובסופו של דבר נאסר בעקבות זה. קראב, יחד עם אוכלי מוות נוספים, הצליח להימלט מאזקבאן במהלך הבריחה ההמונית ב-1997.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.
   
 • שם: רבסטאן לסטריינג'.
  מין: זכר.
  מידע: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה, לקח חלק בעינוי ההילאים אליס ופרנק לונגבוטום בעזרת קללת קרושיאטוס. השתתף בפריצה הבלתי-חוקית ובקרב במחלקת המסתורין, ובעקבות כך נאסר. ראבסטאן, יחד עם אוכלי מוות נוספים, ברח מאזקבאן במהלך הבריחה ההמונית ב-1997.
  מצב נוכחי: נכלא או נהרג.
   
 • שם: רגולוס בלק.
  מין: זכר.
  מידע: נידב את קריצ'ר לעזור לוולדמורט להחביא את הקמע של סלאזר סלית'רין. מאוחר יותר החליף צדדים וניסה להשמיד את הקמע אך מת במהלך.
  מצב נוכחי: מת (ערק).
   
 • שם: רודולפוס לסטריינג'.
  מין: זכר.
  מידע: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה, לקח חלק בעינוי ההילאים אליס ופרנק לונגבוטום בעזרת קללת קרושיאטוס. השתתף בפריצה הבלתי-חוקית ובקרב במחלקת המסתורין, ובעקבות כך נאסר. רודולפוס, יחד עם אוכלי מוות נוספים, ברח מאזקאבן במהלך הבריחה ההמונית ב-1997 והשתתף בקרב בווינגינג תחתית.
  מצב נוכחי: נכלא או נהרג.
   
 • שם: רוזייר.
  מין: זכר.
  מידע: היה אחד מאוכלי המוות הראשונים של וולדמורט.
  מצב נוכחי: נכלא או נהרג.
   
 • שם: תורפין ראול.
  מין: זכר.
  מידע: לקח חלק ברצח של מקקינוס במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה, השתתף בקרב בווינגינג תחתית והועסק בגרינגוטס בעקבות מלחמת הקוסמים השנייה.
  מצב נוכחי: נכלא או מת.

ניתן היה לראות את סולם הדרגות שבין אוכלי המוות, שבראשו עמד וולדמורט, ואחריו כמה מאוכלי המוות שהחשיב כנאמנים ביותר. ככל הנראה הם סוורוס סנייפ, לוציוס מאלפוי (לפני שאיבד את אמונו של וולדמורט) ובלטריקס לסטריינג'.

מיתות שנגרמו בידי אוכלי המוות

 • הקורבן: מירטל המייללת.
  הרוצח: טום ואנדרולו רידל.
  גורם המוות: נחש הבסיליסק של סלית'רין.
  הערות: רידל שיחרר את הבסיליסק בהוגוורטס ב-1943, והוא הרג את מירטל בשירותי הבנות, היות ושם הייתה הכניסה לחדר הסודות. רידל השתמש ביומן שלו כהורקרוקס הראשון שלו.
   
 • הקורבן: משפחת רידל.
  הרוצח: טום ואנדרולו רידל.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: הרג את משפחתו המוגלגית כנקמה על נטישת אימו, והשתמש בטבעת של מורפין גונט כהורקרוקס שני.
   
 • הקורבן: חפציבה סמית'.
  הרוצח: טום ואנדרולו רידל.
  גורם המוות: רעל קטלני.
  הערות: רידל הרג את חפציבה סמית' בזמן שעבד אצל בורגין וברקס, והפליל את גמדונית הבית של חפציבה, הוקי, ברצח. הוא גנב את הספל של הלגה האפלפאף ואת הקמע של סלאזר סלית'רין. השתמש בספל בתור ההורקרוקס השלישי שלו.
   
 • הקורבן: מטייל מוגלגי.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: וולדמורט השתמש בקמע של סלאזאר סלית'רין בתור הורקורס רביעי שלו.
   
 • הקורבן: איכר אלבני.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: וולדמורט השתמש בעטרת החוכמה של רוונה רייבנקלו בתור הורקרוקס חמישי שלו.
   
 • הקורבנות: אדגר בונז ומשפחתו.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה.
   
 • הקורבן: בנג'י פנוויק.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: קללה שפוצצה אותו לחתיכות.
  הערות: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה.
   
 • הקורבנות: פביאבן וגדעון פרואט.
  הרוצחים: אנטוניו דולחוב וארבעה אוכלי מוות אחרים.
  גורם המוות: לא ידוע, אבל תואר כאכזרי.
  הערות: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה.
   
 • הקורבנות: מרלין מקינוס ומשפחתה.
  הרוצח: מספר רב של אוכלי מוות, כולל טרוורס.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה.
   
 • הקורבן: אביו של דין תומאס.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נהרג כי סירב להצטרף לאוכלי המוות.
   
 • הקורבן: דורקס מידוס.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: סיבה לא ידועה.
   
 • הקורבנות: ג'יימס ולילי פוטר.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: הגורם למפלתו של וולדמורט ב-31 באוקטובר 1981, כשלילי הקריבה את עצמה למען בנה חסר האונים, וגרמה לקללה הממיתה של וולדמורט לחזור היישר אליו.
   
 • הקורבנות: שנים-עשר מוגלגים.
  הרוצח: פיטר פטיגרו.
  גורם המוות: קללה מפוצצת.
  הערות: פטיגרו השתמש בה כשברח מסיריוס בלק וזייף את מותו.
   
 • הקורבן: ברטה ג'ורקינס.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: השתמש בכדי להפוך את נגיני להורקרוקס השישי (השביעי, למעשה) שלו.
   
 • הקורבן: פרנק ברייס.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: נרצח בעקבות כך שהשיג גבול בביתו של רידל.
   
 • הקורבן: ברטי קראוץ האב.
  הרוצח: ברטי קראוץ הבן.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נרצח לפני שהספיק לחשוף את בנו ואת תוכניותיו של וולדמורט.
   
 • הקורבן: סדריק דיגורי.
  הרוצח: פיטר פטיגרו.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: התלווה אל הארי לבית הקברות שבהנגלטון הקטנה ונרצח על ידי פטיגרו בפקודת וולדמורט: 'הרוג את המיותר'.
   
 • הקורבן: ברודריק בוד.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: נחנק על ידי מלכודת השטן.
  הערות: נרצח כדי שלא יחשוף את התוכנית של אוכלי המוות לפרוץ למחלקת המסתורין.
   
 • הקורבן: סיריוס בלק.
  הרוצח: בלטריקס לסטריינג'.
  גורם המוות: קללה שדחפה אותו דרך הפרגוד שבהיכל המוות.
  הערות: בזמן הקרב במחלקת המסתורין.
   
 • הקורבן: אמליין ואנס.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נהרג מתוך חברות במסדר עוף החול ב-1996.
   
 • הקורבן: פלוריאן פורטסקיו.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נחטף מחנותו שבסמטת דיאגון ב-1996 ומאוחר יותר נהרג.
   
 • הקורבן: גברת אבוט.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נמצאה מתה בביתה.
   
 • הקורבן: איגור קרקרוף.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נהרג על בגידתו בסוף מלחמת הקוסמים הראשונה.
   
 • הקורבן: גיבון.
  הרוצח: ת'ורפין ראול.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: ראול ניסה לפגוע ברמוס לופין במהלך הקרב במגדל האסטרונומיה, אך פספס ופגע בטעות בגיבון.
   
 • הקורבן: אלבוס דמבלדור.
  הרוצח: סוורוס סנייפ.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: נהרג כחלק מתוכניתו שלא לגרום לדראקו מאלפוי להפוך לרוצח, וגם בכדי לא לחוות מוות כואב.
   
 • הקורבן: צ'ריטי ברבג'.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: נרצחה בשל היותה מקנה ערכים מוגלגיים, ונאכלה על ידי נגיני.
   
 • הקורבן: הדוויג.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: הקרב בווינגינג תחתית.
   
 • הקורבן: אלאסטור מודי.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: הקרב בווינגינג תחתית.
   
 • הקורבן: רופוס סקרימג'ר.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נהרג במהלך ההשתלטות על משרד הקסמים ב-1997.
   
 • הקורבן: בתחולדה בגשוט.
  הרוצח: סביר להניח שלורד וולדמורט.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: נרצחה במטרה לשים את נגיני בתוכה, כדי לטמון מלכודת להארי פוטר כשיגיע למכתש גודריק.
   
 • הקורבנות: משפחה גרמנייה.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: נרצחו משום שלא הסכימו למסור את מקום הימצאו של גרגורוביץ'.
   
 • הקורבן: גרגורוביץ'.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: במהלך החיפוש אחר שרביט הבכור.
   
 • הקורבן: גלרט גרינדלוולד.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: סירב למסור את מקום הימצאו של שרביט הבכור.
   
 • הקורבן: פיטר פטיגרו.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: יד הכסף שהוכנה על ידי וולדמורט.
  הערות: נרצח כשהפסיק לנסות להרוג את הארי פוטר בתגרה באחוזת מאלפוי.
   
 • הקורבן: דובי.
  הרוצח: בלטריקס לסטריינג'.
  גורם המוות: סכין שנתקע היישר בחזהו.
  הערות: בתגרה באחוזת מאלפוי.
   
 • הקורבן: גובלין ששמו לא ידוע.
  הרוצח: לורד וולדמורט.
  גורם המוות: הקללה הממיתה.
  הערות: נרצח לאחר שבישר לוולדמורט שהספל של הלגה הפאלפאף נגנב מהכספת של משפחת לסטריינג'.
   
 • הקורבן: פרד וויזלי.
  הרוצח: סביר להניח שאוגוסטוס רוקווד.
  גורם המוות: פיצוץ בהוגוורטס.
  הערות: הקרב בהוגוורטס.
   
 • הקורבן: רמוס לופין.
  הרוצח: אנטוניו דולוחוב.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: הקרב בהוגוורטס.
   
 • הקורבן: נימפדורה טונקס.
  הרוצח: בלטריקס לסטריינג'.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: הקרב בהוגוורטס.
   
 • הקורבן: קולין קווירי.
  הרוצח: אוכל מוות לא ידוע.
  גורם המוות: לא ידוע.
  הערות: הקרב בהוגוורטס.
   
 • הקורבן: סוורוס סנייפ.
  הרוצח: נגיני.
  גורם המוות: מספר רב של נשיכות.
  הערות: נרצח בצריף המצווח, לאחר שוולדמורט הגיע למסקנה שזה מה שצריך להיעשות כדי שיוכל להיות אדון על שרביט הבכור.

פציעות ארוכות טווח שנגרמו בידי אוכלי המוות

 • קורבנות: אליס ופרנק לונגבוטום.
  אוכלי מוות: בלטריקס, רודולפוס ורבסטאן לסטריינג', יחד עם ברטי קראוץ ג'וניור.

  תיאור הפגיעה: השתגעו בעקבות קללת קרושיאטוס.
  הערות: הלונגבוטומים התאשפזו בקדוש מנגו לשארית חייהם כתוצאה מכך.
   
 • קורבן: הארי פוטר.
  אוכל מוות: לורד וולדמורט.
  תיאור הפגיעה: צלקת ברק שנגרמה בעקבות כישלונה של הקללה הממיתה.
  הערות: אירוע זה גרם לסוף מלחמת הקוסמים הראשונה.
   
 • קורבן: ג'ורג' וויזלי.
  אוכל מוות: סוורוס סנייפ.
  תיאור הפגיעה: קללת סקטומספרה שסנייפ שלח בכדי לפגוע באוכל מוות אחר, אך בטעות פגעה בג'ורג'.
  הערות: בקרב על ווינגינג תחתית.

פציעות קצרות טווח שנגרמו בידי אוכלי המוות

 • קורבנות: מספר בני מוגלגים, ניק-כמעט-בלי-ראש וגברת נוריס.
  אוכל המוות: נחש הבסיליסק בפקודתו של טום ואנדרולו רידל.

  תיאור הפגיעה: אובנו.
  הערות: נגרם על ידה של ג'יני וויזלי בשנת הלימודים 1992-1993, שהושפעה מיומנו של טום רידל אשר הגיע לידיה בגלל לוציוס מאלפוי.
   
 • קורבן: ג'יני וויזלי.
  אוכל מוות: לוציוס מאלפוי והזיכרון של טום ואנדרולו רידל.
  תיאור הפגיעה: נשלטה על ידי היומן וכמעט נהרגה על ידי יומנו של טום ואנדרולו רידל.
  הערות: לוציוס מאלפוי הגניב אליה את היומן, והיא ניצלה בזכות הארי פוטר ב-1993.
   
 • קורבנות: אדון רוברטס ומשפחתו.
  אוכל מוות: לא ידוע, אבל סביר להניח שלוציוס מאלפוי, משופ שהיה זה שהוביל את הכל.
  תיאור הפגיעה: עונו והושפלו לעיני כל.
  הערות: במהלך גביע הגמר בקווידיץ'.
   
 • קורבן: הארי פוטר.
  אוכל מוות: לורד וולדמורט.
  תיאור הפגיעה: עונה על ידי קללת קרושיאטוס; כמעט נרצח.
  הערות: בבית הקברות שהנגלטון הקטנה, 1995.
   
 • קורבן: ארתור וויזלי.
  אוכל מוות: וולדמורט / נגיני.
  תיאור הפגיעה: מספר רב של נשיכות ואובדן דם.
  הערות: בדצמבר, 1995.
   
 • קורבן: ג'יני וויזלי.
  אוכל מוות: לא ידוע.
  תיאור הפגיעה: קרסול נקוע.
  הערות: במהלך הקרב במחלקת המסתורין.
   
 • קורבן: הרמיוני גריינג'ר.
  אוכל מוות: אנטוניו דולוחוב.
  תיאור הפגיעה: מספר פציעות פנימיות שנגרמו על ידי קללה לא ידועה.
  הערות: במהלך הקרב במחלקת המסתורין.
   
 • קורבן: נוויל לונגבוטום.
  אוכל המוות: אנטוניו דולוחוב.
  תיאור הפגיעה: אף ושרביט שבורים.
  הערות: במהלך הקרב במחלקת המסתורין.
   
 • קורבן: לונה לאבגוד.
  אוכל המוות: לא ידוע.
  תיאור הפגיעה: הושתקה והושלכה בחדר.
  הערות: במהלך הקרב במחלקת המסתורין.
   
 • קורבן: נוויל לונגבוטום.
  אוכל המוות: בלטריקס לסטריינג'.
  תיאור הפגיעה: עונה על ידי קללת קרושיאטוס.
  הערות: במהלך הקרב במחלקת המסתורין.
   
 • קורבן: קייטי בל.
  אוכל המוות: דראקו מאלפוי.
  תיאור הפגיעה: הייתה נתונה תחת קללת אימפריוס; קוללה כאשר נגעה בענק המקולל.
  הערות: נזק נוסף שנגרם על ידי דראקו מאלפוי במהלך ניסיון ההתנקשות שלו באלבוס דמבלדור.
   
 • קורבן: רון וויזלי.
  אוכל המוות: דראקו מאלפוי.
  תיאור הפגיעה: הורעל על ידי בקבוק יין-דבש שיועד לדמבלדור.
  הערות: נזק נוסף שנגרם על ידי דראקו מאלפוי במהלך ניסיון ההתנקשות שלו באלבוס דמבלדור. הארי פוטר הציל את חייו על ידי הכנסת בזואר אל פיו.
   
 • קורבן: הארי פוטר.
  אוכל המוות: נגיני.
  תיאור הפגיעה: נשיכות ארסיות בזרועו.
  הערות: הותקף במכתש גודריק (1997).
   
 • קורבן: הרמיוני גריינג'ר.
  אוכל המוות: בלטריקס.
  תיאור הפגיעה: עונתה על ידי קללת קרושיאטוס; יותר מאוחר על ידי סכין קצרה.
  הערות: התגרה באחוזת מאלפוי.
   
 • קורבנות: מגוון תלמידי הוגוורטס הכוללים את נוויל לונגבוטום, שיימוס פיניגן ומייקל קורנר.
  אוכל המוות: אמיקוס ואלקטו קארו.
  תיאור הפגיעה: נחשפו והותקפו על ידי קללת קרושיאטוס.
  הערות: במהלך שלטונו של וולדמורט על הוגוורטס בשנת הלימודים 1997-1998.

היעלמויות בהשפעת אוכלי מוות

 • קורבן: קארדוק דירבון.
  אוכל המוות: לא ידוע.

  תיאור ההיעלמות: נעלם במהלך מלחמת הקוסמים הראשונה, גופתו מעולם לא נמצאה והונח כי מת.
  האם נמצא: לא.
   
 • קורבן: אוליבנדר.
  אוכל מוות: פנרייר גרייבק ואוכל מוות לא ידוע.
  תיאור ההיעלמות: נחטף מהחנות שלו בסמטת דיאגון ב-1996.
  האם נמצא: כן, ברח יחד עם הארי פוטר, רון וויזלי, הרמיוני גריינג'ר, לונה לאבגוד, דין תומאס, גריפהוק ודובי.
   
 • קורבן: אוקטביוס פפר.
  אוכל מוות: לא ידוע.
  תיאור ההיעלמות: נעלם באביב של 1997. היעלמותו פורסמה על ידי הנביא היומי.
  האם נמצא: לא.
   
 • קורבן: פלוריאן פורטסקיו.
  אוכל מוות: לא ידוע.
  תיאור ההיעלמות: נחטף מחנותו בסמטת דיאגון ב-1996, ומאוחר יותר נהרג.
  האם נמצא: לא.
   
 • קורבן: ברטה ג'ורקינס.
  אוכל מוות: פיטר פטיגרו.
  תיאור ההיעלמות: הובאה ללורד וולדמורט על ידי פיטר פטיגרו בזמן שהייתה בחופשה באלבניה ב-1994, מאוחר יותר נהרגה. מותה גרם לנגיני להפוך להורקרוקס השביעי.
  האם נמצאה: לא.
   
 • קורבן: לונה לאבגוד.
  אוכל מוות: לא ידוע.
  תיאור ההיעלמות: נאסרה באחוזת מאלפוי.
  האם נמצאה: כן, ברחה יחד עם הארי פוטר, רון וויזלי, הרמיוני גריינג'ר, אוליבנדר, דין תומאס, גריפהוק ודובי.


מממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
652 1540 1343 644


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2007-2024