האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (3) 1 [2] 3  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אין לי מושג מה זה יהיההההה, עם ליה
פורסם ב: Apr 12 2024, 20:25 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10557
מגדר:female
משתמש מספר: 75832
חפצי המשתמש: צפה

שלחתי אל סלווין מבט מוזר. עדיין לא התרגלתי לשהות בחברתה, והביטוי 'אני מריחה סכנה' הצטלצל משונה באוזניי. לפתע שמעתי רחש מבין השיחים. נדרכתי, צמרמורת כיסתה את גופי.
''מה זה?'' שאלתי את אשת הזאב בנימה קצת מפוחדת. אני לא רגילה לסכנות ביום יום. ''יש אצלכם יצורים מסוכנים? יכול להיות שאחד מאנשי הזאב עדיין מושפע מהירח?'' התחלתי להילחץ כהמחשבה עלתה במוחי.

--------------------
ליה||הרמיוני פוטר||מ.רייבנקלו||מ.משפחת בלק||תולעת ספרים

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 12 2024, 20:37 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 7914
משתמש מספר: 45181

נדתי בראשי. "הירח כבר התחיל להתרוקן, כולנו חזרנו לגוף הדו-רגלי שלנו," השבתי בביטחון. מספר להקות חיו בצד שלנו של האי, חלקן גדולות משלי, ועדיין כולנו היינו דומים - ברכת הירח המלא נמשכה שלושה ימים, ולאחריהם שינינו צורה בין אם רצינו זאת ובין אם לא. התקדמתי בזהירות לעבר השיחים, דרוכה לסכנה. "זה משהו אחר."
ואכן, משהו אחר הוא שזינק עליי - יצור שחור מהלילה, בעל מבנה גוף של דוב, וזוג ידיים גרומות שיצאו מחזהו ואחזו בכתפיי, הטפרים ננעצים בבשרי. כשהוא שאג ראיתי שתי שורות שיניים בכל לסת, והתחלתי להבין למה קוראים לדברים האלה המרטשים.

--------------------
רונית~חננה ממש וופ וופ~פאנדומים, כל הפאנדומים~גונבת את הארי פוטר מהטרפיות~לשעבר קורה111~עושה משהו עם החיים שלי מי היה מאמין~
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 12 2024, 21:58 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

כשהיצור הענק קפץ מהשיחים והפיל את סלווין התחלתי להרגע. זה בסך הכל מרטש, דוב מעורב בדינוזאור שחי ביערות האפלים בשני חצאי האי- את זה כתוב בכל אנציקלופדיה קיימת. ראיתי שאשת הזאב מתנגדת לו. ''תרגעי!'' צעקתי אליה, ''אני יודעת איך לטפל בו!''. הורדתי את התיק מגבי בחיפזון וכל החפצים נשפכו ממנו. ''סכין- יש. רעל- יש. פטל- יש'' מלמלתי בלחץ. ריסקתי את הפטל אל תוך רגעל וטבלתי בו את הסכין. ''זה יעצור אותך'' חשבתי והנפתי את הסכין מעל גבו של היצור. לרגע נתקפתי חשש- הרי זו לא דרך האלפים להרוג חיות. ''סלווין בסכנה וזה מה שאני חושבת עליו?'' חשבתי ודקרתי את המרטש בכל הכוח.

--------------------

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
פורסם ב: Apr 13 2024, 19:02 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

התפתלתי בלפיתתו המכאיבה של המרטש, מנסה לדחוף את הפה הפעור ומלא השיניים שלו הרחק מפניי ובועטת בפראות במאמץ להשתחרר. כשכל מאמצי מוקדש להישרדות, לא יכולתי להושיט יד לחרב שלי ולהתגונן בצורה משמעותית. מזווית העין ראיתי את קאיה מתקרבת, אור השמש משתקף מלהב הסכין בידה, ואז היצור שאג בכאב, התעוות, ולבסוף נדם וקרס. חסרת נשימה, לרגע פשוט שכבתי מתחת לגופה שלו, וכשהרגשתי חזקה מספיק גלגלתי את המרטש הצדה, התרחקתי בזחילה וקרסתי על הדשא.

--------------------
רונית~חננה ממש וופ וופ~פאנדומים, כל הפאנדומים~גונבת את הארי פוטר מהטרפיות~לשעבר קורה111~עושה משהו עם החיים שלי מי היה מאמין~
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 13 2024, 19:18 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

"את בסדר?" רצתי בבהילות אל סלווין המתנשפת על הדשא. פשפשתי בתיקי והוצאתי ממנו תחבושות ובקבוקוני זכוכית מלאים בתרופות צבעוניות. חבשתי לה את החתכים ברגלה בעוד היא נאנקת בכאב, ולבסוף דחפתי לפיה כפית מלאה בתערובת של תרופות ירקרקות. "איך עכשיו?" שאלתי אותה והתרוממתי מהדשא, אך לאחר שניה קרסתי גם אני לידה מרוב הלחץ.

--------------------

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
פורסם ב: Apr 13 2024, 19:41 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

התרופה שקאיה יצקה לפי הייתה צמיגית, ובעלת טעם משונה - אולי של צמח שגדל רק בצד השני של האי? בלעתי במאמץ והשתעלתי, מנסה לשבת ישר יותר, ועווית של כאב עברה בגופי, החתכים פועמים בכאב. "אני אהיה בסדר," נאנחתי. "נראה לי ששתינו נחיה," פגשתי במבטה, היכן שהיא שכבה ברפיון על הקרקע, ולא יכולתי שלא לחייך קצת.

--------------------
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 13 2024, 20:46 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

לפתע התחלתי לצחקק. הצחוק התגבר מרגע לרגע ונשמע פרוע יותר ויותר. לבסוף נרגעתי והתרוממתי מהקרקע, רגלי רועדות. "אנחנו בהחלט נחייה," אמרתי לסלווין, "השאלה היא כמה זמן. בקצב הזה לא נראה שנשרוד עוד הרבה". נאנחתי. מסע הגילוי הזה יהיה הרבה יותר קשה ממה ששיערתי, ואם תקפו אותי עוד לפני שנכנסתי ליערות האפלים המצב גרוע המיוחד.

--------------------

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
פורסם ב: Apr 16 2024, 17:10 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

התרופה של קאיה פעלה מהר משחשבתי, וביעילות מרשימה - תוך כמה דקות החתכים, אפילו העמוקים שבהם, נסגרו בהדרגה והתאחו. כאילו לא נפצעתי מעולם. "מדהים," התנשמתי. נעמדתי בזהירות, אינסטינקטים מורים לי לנוע בלי לאמץ את החלקים הפצועים בגופי על אף שידעתי שהפציעות כבר לא שם. הנחתי ידיים על המותניים, חדורת ביטחון מעצם העובדה שאני לא מדממת למוות. "אני מאמינה בנו," הכרזתי. "נשרוד... בואי נגיד, לפחות עד סוף החודש!"

--------------------
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 16 2024, 19:25 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

"למה לשרוד?" שאלתי את סלווין, מבולבלת. "זו הייתה רק תקיפה חד פעמית, סתם חוסר מזל..." אמרתי לה. עדיין התנשמתי מהחוויה המסעירה. "ולמה התכוונת כשאמרת 'נשרוד'? אנחנו נפרדות ממש עכשיו כי יש לי משימה!" קולי התגבר מרגע לרגע. הרגשתי כעס מבעבע בתוכי למרות שלא הייתה לו אף סיבה. כנראה בגלל הלחץ... אף פעם לא תקפה אותי חיית יער מסוכנת, ביערות שלנו כל החיות קטנות וחמודות, לעומת המרטש...

--------------------

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 21:14 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

קפאתי לרגע, מבולבלת מההתפרצות הפתאומית ומהאזכור של משימה - קרה משהו בשבטי האלפים? האם יש סכנה שמרחפת מעל ראשם ובגלל זה קאיה חצתה את הנהר, בצעד כה לא-אופייני לגאווה והריחוק שהאלפים הפגינו כלפינו בדרך כלל? או שהאלפים הם הסכנה, חשבתי לעצמי, והיא מנסה לברוח מהם. זה לא בלתי אפשרי, אני מניחה. "לא הייתה לי כל כוונה רעה," ניסיתי להרגיע אותה. "אני פשוט... ניסיתי לצחוק קצת. בלהקה אנחנו רגילים לזה, החיים לא פשוטים ולפעמים כשנקלעים לצרה יותר קל לצחוק עליה מאשר לבכות." לקחתי צעד אחד לאחור. "את לא חייבת להישאר איתי, אבל אני אשמח אם לא ניפרד. ואם יש משהו שאני יכולה לעזור בו-! בנוגע למשימה שלך-!"

--------------------
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 22:07 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

למשמע דבריה של סלווין כעסי נעלם באחת. התיישבתי על הדשא והתחלתי לתלוש ממנו גבעולים בעצבנות. "אני מצטערת..." מלמלתי בשקט, שערי מסתיר את פניי במבוכה. ישבנו כך בשקט מספר רגעים. "על תדאגי, המשימה שלי לא תסכן אותך" אמרתי לה לפתע, "היא רק מבחן שאני צריכה לעבור כדי להתקבל למועצה הראשית של האלפים. אבי הוא ראש המועצה, וכל צאצא של אחד מחברי המועצה צריך לעבור מבחן בו הוא חוצה את הגבול אל השטח שלכם ומתמודד עם הסכנות שבו". נאנחתי. לפתע חשתי אי-רצון רב לבצע את מסע הגילוי. "המשימה הזאת היא בעצם מסע שנועד גם להכין אותנו לחיים האמיתיים וגם לעזור לנו לגלות את היעוד שלנו" הוספתי.

--------------------

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 22:54 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

חייכתי בעצב. "אני מבינה אותך," מלמלתי. "אני גם ב... משימה, אפשר לומר. אני מתאמנת כבר שנים להיות הבטא הבאה של הלהקה שלי - סגנית המנהיג, והאחראית לביטחונם של כל חברי הלהקה. אני צריכה להוכיח שיש לי את הכישורים להגן על הלהקה, ואני..." השפלתי מבט. "המרטש היה יכול להיות הזדמנות טובה לעשות את זה. אף אחד לא היה מפקפק בי אם הייתי קוטלת אותו בעצמי. אם הייתי חכמה או זריזה יותר..."

--------------------
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 19 2024, 14:03 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

ראיתי את העצב בעיניה של סלווין. ניגשתי אליה והנחתי את זרועי על כתפה בניחום. השתררה שתיקה ארוכה. "אנחנו יכולות לעשות את זה יחד!" אמרתי, מופתעת מכך שהרעיון לא עלה בראשי קודם, "אני אוכל לגלות עוד על החצי שלכם וללמוד על עצמי, ואת תוכלי להתמודד עם סכנה שתוכיח שאת מספיק אמיצה וכריזמתית!". חיוך עלה על פני. "אני חושבת שגם העובדה שהצלחת להתיידד עם אלפית תראה לאנשי הזאב האחרים עד כמה את מנהיגה טובה".

--------------------

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
פורסם ב: Apr 20 2024, 11:26 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

"את באמת חושבת ככה?" הרמתי מבט בתקווה, מחפשת בעיניה. אנחנו באמת יכולות לנדוד ביחד, לחקור את האי שלנו ולחפש הרפתקאות - דיברתי בכנות קודם, נלחמנו טוב ביחד מול המרטש, יש לנו סיכוי טוב ביחד. העזתי לחייך, ולקחתי את ידה של קאיה בשתי ידיי. "תודה לך."

--------------------
היי תראו אני גם בao3

---------
פורסם ב: Apr 20 2024, 14:49 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

חייכתי אל סלווין בחזרה. אני אוהבת את הבחורה הזאת. טפחתי על כתפה בעידוד. "טוב, לאן עכשיו?" שאלתי אותה. לא הייתה לי שום תוכנית למשא הגילוי שלי, וסלווין עדיין לא סיפרה לי מה היא מתכוונת לעשות. נראה ששתינו עובדות עצות, לנוכח המצב בו אנו נמצאות.

--------------------

User Posted Image

מחוננת
רקדנית

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (3) 1 [2] 3  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007