האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ספיישל גרוע מאידיאל | אשכול ראשי, מאושר
פורסם ב: Apr 1 2024, 00:03 AM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 229054
מגדר:male
משתמש מספר: 61386
חפצי המשתמש: צפה

ספיישל גרוע מאידיאל
כאלה אנחנו, אידיאליסטים.

"היי איתמר מה דעתך שנעשה איזה ספיישל לאחד באפריל או משהו? חשבתי על כמה רעיונות."
"היי רוזנ למה שלא תסתום את הפה הגדול שלך אני מנסה לחשוב פה על פעילות מטומטם!!!!!!!!!!11 אה רגע."

שלום משתמשים זולים, כמו משלוח המנות ששלחתי שבוע שעבר! עלה לי רק תשע תשעים לא כולל הובלות חי חה. כמו שבוודאי אתם יודעים, מאוד מקובל לפתוח פעילויות ודברים כאלה שקשורים למה שקורה מחוץ לפורטל. ולמי שלא ידע, עכשיו בדיוק יום שני, הלא הוא יום הגבינה הבולגרית הבין גלקטי!!! ולא רק זה, היום הוא גם אחד באפריל הידוע בשמו המדעי "אחד באפריל". אם יש משהו שמנהלי פורומים אוהבים הרי שזה לנצל הזדמנויות לשם פתיחת פעילויות כביכול אקטואליות כדי לנסות להסתיר את העובדה שהם זן נכחד שקבור כבר שנים בתוך האדמה. כמובן שזה לא עוזר להם, וכיום כולנו כבר יודעים מה הם באמת, אבל עדיין פועמת בליבם האמונה שיום יבוא וזה ישתנה.

אתם מוכנים בבקשה להפסיק לבלבל את המוח ולהגיע כבר לתכלית של האשכול הזה?

בסדר, בסדר, הנה הטופס שלכם. אתם מקבלים אלף חרמשים. בהצלחה, יש לכם עשר דקות!

רגע רגע, בסדר! אנחנו מצטערים, אוקיי? זה לא היה במקום. אתם רוצים לחפור, הבנו. וזה לא נחמד להתנהג ככה ולהאיץ בכם. אנחנו ננסה לצאת מזה אנשים טובים יותר ולמצוא את הדרך הנכונה להעיר לכם בנימוס בפעם הבאה. אין לנו תירוצים להתנהגות המזוויעה שלנו ואנחנו מקווים שביום מן הימים תמצאו מקום כלשהו בליבכם לסלוח לנו על היציאה הפוגענית הזאת. מצטערים בלב שלם ובכנות.

אוקיי בסדר נעשה סולחה אחר כך. בינתיים בואו נאלתר כאן איזשהו הסבר כדי להצדיק את פתיחת האשכול העד כה מיותר הזה. מהאשכול הספיישל תוכלו לעבור בין הפעילויות שפתחנו ברחבי פורום דיבורים ולהשתתף בהן. רוב התגמולים לא מרהיבים במיוחד (לעוד מידע היכנסו לסורי, אין תקציב) אבל זה נועד בעיקר לשם הבידור שלכם בשעת חג כה משמחת. את הפעילויות האלו כתבנו אני ורוזנ (מי צריך בכלל כינוי) לסירוגין באישורה המלא והבלתי מעורער של שקד.
כל ההכנסות מהפעילויות האלה מגיעות לקרן הצדקה על שם הקדוש דולפינה. תרומות יתקבלו בפה מלא. יחד נצעד לעבר עולם טוב יותר, או לעבר עמוד באמצע הרחוב. תודה.
להלן רשימת הפעילויות:

1. משהו עם מערכת הפאנפיקים נראה לי?

2. אההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!

3. דמבלדור היה מאוד מתוסכל

4. לורם איפסום

5. המאכל האהוב על הארי

6. תוהו ובוהו

7. סימני פיסוק

8. הערות\הארות\הצעות

9. קבוק השנה

10. נעים להקיא

69. ריקרול. זה באמת ריקרול, הכניסה על אחריותכם.

--------------------
✨ אלימות זה מה שמראה לי את ההיגיון ✨

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007