האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

יום הולדת 18 לחלי!, כנסו, מסיבת מטורפת וחוקית!
פורסם ב: Mar 14 2019, 09:49 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

יום הולדת 18 לחלי!

הקשיבו כולם, היום חלי הזדקנה בשנה, ולכן התכנסנו כדי לחגוג לה יום הולדת ולבאס אותה שהיא יותר זקנה עכשיו! מה גם שזה יום הולדת מיוחד- 18, או בשמו השני- חוקילדת! זה אומר שחלי חוקית ולא נחשבת נערה, וזו עוד סיבה למסיבה! אז קדימה, הכינו את הבירות (או הויטמינצ'יק), כי אנחנו יוצאים למסיבה הכי מטורפת כאן!

User Posted Image
התחלנו עם כל הרקדנים

מה נוכל לספר לכם על חלי שכבר לא סיפרתי? חלי היא דמות בולטת בפורטל כבר מקיץ 2016. היא חזרה בסערה הישר אל פורומ"ת ופתחה מ"תים נפלאים. בסוף היא לא ניהלה אותו, אבל היא ניהלה פורום מגניב לא פחות- פורום מוזיקה! חלי הביאה איתה את טעם המוזיקה המדהים שלה וגם פעילויות מהממות שחבל על הזמן! הכישרון שלה זוהה, והיא עלתה באפריל 2017 להנהלת הפורומים! יחד התחלנו את הדרך שלנו בהנהלה ופתחנו לכם איזה מליון אשכולות! במשך דרכה חלי התחילה לנהל את שנת הלימודים הוירטואלית, שיצאה לאור לאחר הרבה מאד זמן! כעת חלי מנצחת על השנה"ל החדשה, ואנחנו זכינו כל כך!!!

User Posted Image
ועכשיו נכין את כל הכיבוד

אז היום אנחנו חוגגים 18 בהן חלי מציקה לעולם, אבל זה בסדר כי אנחנו אוהבים אותה. לא יאמן שאת כבר גדולה, לפני רגע הסתובבת עם בובה חמודה ועכשיו את יכולה כבר ללכת לך בנחת עם כוס יין. עכשיו את יכולה גם להציע בבחירות (עלה ירוק מחפשים קולות שמעתי..) ולהיות הורה mellow.gifה (כן, הוצאתי את אחותי באמצע יום לימודים השנה, זה אפשרי). ממש אחריות, לא כך? אני מכירה אותך כבר נצח וחצי ומי ייתן ואני אכיר אותך עוד כמה נצחים. מה יש להגיד עלייך? רק דברים טובים! את מצחיקה, מוכשרת בטירוף בכל מה שאת עושה, סוחפת, חכמה, מדהימה ומיוחדת במינה. כיף לדבר ולצחוק איתך על הכל, להיפגש איתך זו תמיד הרפתקה בפני עצמה. תזכרי תמיד להאמין בעצמך ובדרך שלך, ולעולם אל תתני לדעות מטופשות של אנשים להסיט אותך מהדרך. מאחלת לך הצלחה בכל מה שתעשי, בסיום התיכון, בלימודים הגבוהים ובשירות הלאומי. בטוחה שלכל מקום שתגיעי תצליחי ותשבי אנשים בקסם שלך. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, בריאות, אושר, יושר, אהבה ושמחה. תגשימי את כל משאלות ליבך ואת כל החלומות שלך! לא שכחתי לאחל סאקורה ועוד סאקורה ומיקו ונוסיף קצת איבוקי לקינוח. ואצטט מהשיר היפה היפני きんぎょうぎょはんそとつつむてせほへべ゜゛みみきぐ
במלא מלא מלא אהבה,
אני (יעני הדס וזה)

User Posted Image
וכמה חבר'ה שאין להם מזל

וכעת קבלי את הברכות של חברייך לפורטל! כולם אמיצים, חכמים, מקסימים ויפים, והם החליטו לצאת לאתגר ולכתוב לך ברכה!

מאיר - כינוי בעברית
חלי! מזל טוב לך! עכשיו את כבר בגיל שבו את בעלת זכות הצבעה בבחירות הקרובות! ואת גם יכולה לעמוד לדין ולהיכנס לכלא ולשלם ביטוח לאומי. יודעת מה? עזבי את כל הדברים שהגיל הזה נותן לך.
אז נאחל לך שתמשיכי לעשות חיל בהנהלת האתר, שתמשיכי ותצליחי בחיים, ושתמצאי כבר ראש בית סלית'רין. אלא אם כן עד שתקבלי את הברכה הזאת כבר יהיה ראש בית סלית'רין, ואז זה לא רלוונטי.
מזל טוב בכל מקרה :)

User Posted Image
ואת אלו שמתעדים הכלללל

אורטל, Waddles
חלייייי💞
טוב אני ממש גרועה הברכות אבל אני אנסה
אמאלה את בת 18!!
⁩ למדתי להכיר אותך ולדעת כמה את מוכשרת ויצירתית, ומצחיקה ואני ממש אוהבת לדבר איתך ואת עוזרת לי בהמון דברים ואני לא יודעת מה היית עושה בלעדיך❤
את אחות גדולה מהממת ואני מתה עליך ותמשיכי להיות כמו שאת ואני כבר רוצה לפגוש אותך ולחבק אותך(ולא תקבלי דולר, רק חיבוק) מלא מלא 💞💞
אוהבת הכי בעולם ומלא מלא מלא ומזל טוב!! (כי עכשיו הבנתי שלא כתבתי את זה כל הברכה)
אורטל💕

User Posted Image
ואת אלו שקמים בבוקר במקום אחר

אורי- Louis Litt
אזזזזז, יש לך יום הולדת חלי? מזל טוב ענקייייי ממני, קודם כל.
וואו רגע, זה יום הולדת 18? זה אומר שאת יכולה להוציא רישיון וכל זה? וגם להצביע? (רגע את תספיקי להצביע בבחירות הקרובות?). בקיצור 18 נשמע כמו גיל ממש שווה, תהני.
עכשיו אני אעבור לשאר הברכות המאוד כושלות שלי. אז אז הנה זה בא, מוכנה?
נתחיל מהברכה הקלאסית: שתזכי לשנה הבא, עד מאה ועשרים שנה! ברכה חמודה, נדושה אבל יפה. בקיצור שתזכי לעוד מלא שנים, בחיים בכלל ובאתר בפרט.
עכשיו לעוד ברכות: הרבה הצלחה, אושר, כיף וכל זה. ועוד משהו חשוב, הרבה בריאות! ממה שאני זוכר, את חולה כמעט כמוני, אולי אפילו יותר!
זהו נראה לי, קיצור מזלט גדול.

User Posted Image
ונתחיל לרקוד לנו

לילי- Hot Chocolate
חליייי אני אוהבת אותך, את יודעת? 3>
אמנם רק בחודש-חודשיים האחרונים התחלנו באמת לדבר הרבה (מסתבר שארגון פיקניק על גג עזריאלי זה מגבש! תנסו), אבל אני ממש ממש שמחה שזה קרה כי את באמת אדם מקסים וחברה טובה ואני באמת ניהנית לדבר איתך 3>
את מהאנשים האלו שאפשר גם לצחוק איתם (ציינתי כבר שאני אוהבת את חוש ההומור שלך?) וגם לדבר איתם על דברים יותר רציניים, ופשוט כיף לדבר איתך.
אני מקווה שאת ניהנית ומבלה היום, ומאחלת לך את יום ההולדת הכי קסום שיכול להיות - ומקווה ממש שנמצא גם זמן להיפגש לחגוג ביחד 3>
באופן כללי, מאחלת לך שתיהני בחיים הכי הרבה שאפשר, שתמשיכי להיות יצור מוכשר ומקורי ויצירתי ושתצליחי בכל דבר שתרצי להצליח בו (מה, יש דברים שלא רוצים להצליח בהם גם! מה אם את רוצה לא להצליח ב... משהו בכוונה כי אם תצליחי, תהיי חייבת להשתתף באיזו תחרות שאת לא רוצה להשתתף בה? במקרה כזה אנחנו לא בעד להצליח! ששש, חשוב לציין את זה.) 3>
מאחלת לך גם שתהיי מוקפת באנשים שאוהבים אותך, כי באמת באמת מגיעה לך כל האהבה שאפשר לתת ואני חושבת שחברות כמוך באמת לא מוצאים בכל מקום 3>
תשארי כמו שאת ואל תתני לאף אחד לומר לך שאת צריכה להשתנות, כי את קסם מהלך בדיוק ככה.
תזכרי שאת מסוגלת לעשות כל דבר שתרצי, ואל תשכחי אף פעם להאמין בעצמך.
אה, והמון המון מזל טוב! יש לי נטייה לשכוח לכתוב את זה אם אני לא מתחילה עם זה אבל אמרתי נו, ננסה הפעם לכתוב את זה בסוף, אני אזכור (ואז כמעט שכחתי, אבל היי - נזכרתי בסוף!).
אוהבת מלא מלא ותמיד כאן בשבילך ומאמינה בך בהכל 3>
לילי.

User Posted Image
ונזוז לפי הקצב

יובל, Daffodil
יא חלי, חוקילדת שמח!
המון המון אושר ובריאות והצלחה בכל מה שתעשי! מאחלת שתגשימי את כל משאלותייך, ושתהיי מאושרת תמיד!
בקיצור - כל הברכות שרק אפשר, ושהיהיה לך יום וחיים נהדרים כמוך!
יובל

User Posted Image
ונרים לחיים!

ליאן, Bella Ciao
חלי יקרה!
קודם כל, המון המון מזל טוב ליום ההולדת. בחלק הזה אמורים לנסות ולסכם אותך, אבל פה אני ממש נתקעת. מה יש לי להגיד? את מקסימה, קשובה, למדתי ממך המון מהתקופה שאני פה, היו לנו המון שיחות בכל מיני ערוצים שונים ואני מקווה להמשיך להכיר אותך, כי מכמה שלמדתי להכיר אותך כבר, הבנתי שאת אדם נדיר וכיף לי ממש לדבר אתך על הכל, גם על דברים עמוקים, כי אני סומכת עליך שתתני עצות ותהיי שם להקשיב גם כשמצחיק וגם כשיותר עצוב. הגעת עכשיו לגיל 18, איזה גיל כיפי! יש בו הרבה אחריות אבל גם תחושת שחרור, עכשיו נכנסים לליגת "הגדולים" והשנה הזו תהיה אחת השנים הטובות שלך אם תקחי אותה בצורה הקלילה והאופטימית שיכולה להיות. מה עוד לומר? אני אוהבת אותך מאד, ומאחלת לך שתפיקי מהשנה הזאת את הכי טוב, כי מגיע לך אז למה לא. שתמשיכי להפציץ כאן בפורטל ולאן שלא תלכי בחיים שמחוצה לו- שיהיה לך רק טוב שם.
בהמון אהבה, ליאן.

User Posted Image
ונגיד שטויות מרוב שיכרות

יונתן, george weasley
אזזז חליייייייייי

כולם יודעים שאת המשתמשת הכי נחמדה בפורטל, ואני בכלל בכלל בכלל לא מגזים. אני ממשששש שמח שאנחנו מכירים ומאחל לך יום-הולדת שמח, הרבה מזל טוב ושתצליחי בכל מה שאת עושה (:

User Posted Image
ולא נפסיק לרקוד לרגע

מיקי, direwolf
גיל 18 הוא גיל משמעותי שתדעי לנצל אותו בצורה הכי טובה ומירבית שניתן. הרבה מזל טוב שמחה אושר ועושר הגשמת חלומות והתגשמות עצמית.
כל שתבקשי לו יהי
מיקי

User Posted Image
ונאבד את זה

תם, Nico di Angelo
❤ חלי ❤
אני לא אחפור פה, רק אגיד שאת בנאדם מהמם ומקסים ואני מאחל לכל מי שאני מכיר להכיר בנאדם טוב כמוך. אין לי מושג איך אפילו לתאר את זה במילים, אבל את בנאדם טוב. רואים את זה בהודעות שאת שולחת לאנשים, בדרך שאת עושה את התפקיד שלך, בדרך שאת מעודדת אנשים אחרים. זה יוצא דופן ואת צריכה לזכור את זה. את מיוחדת.
אני מאחל לך את כל מה שתרצי ושיהיה לך טוב הכי הרבה זמן שאפשר. שיהיו יותר כרבולים עם דובי, שתמיד תחייכי כי החיוך שלך פשוט מקסים. שתמיד תהיי מאושרת.
אוהב מאוד מאוד,
תם ❤

User Posted Image
ובבוקר קמים במקם אחר...

ועכשיו הגיע הזמן להגיב ולברך באשכול! אז קחו לכם קצת בירה (או שוקו) וקדימה!

User Posted Image
ונסיים בחיוך הנפלא הזה

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 14 2019, 09:50 AM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
פיבסונים: 1073764326
מגדר:
משתמש מספר: 58630

מזל טוב!!!!!!!!!

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

הלב הוא תוספתן, פשוט עם יחסי ציבור

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 10:01 AM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
פיבסונים: 94521454
משתמש מספר: 57621

תודה לכולכם אתם מהממים ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 10:03 AM
צטט הודעה

Live and let live

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 10645
משתמש מספר: 63732

מזל טובבב!!!!!!

--------------------

🛸

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 10:04 AM
צטט הודעה

פיבס המלך

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 1
מגדר:
משתמש מספר: 56040

מזל טובבבב :)

--------------------

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 10:09 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
פיבסונים: 62488
משתמש מספר: 55840

מזל טוב מהממתת 3> לאב יו

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 10:37 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
פיבסונים: 99157
משתמש מספר: 61427

מזל טובבב מהממת⁦❤️⁩💞

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 14:00 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
פיבסונים: 2147331362
מגדר:male
משתמש מספר: 2

מזל טוב 3>

--------------------
"...תזכרו שהבטחתם לא לבכות
כי השמיים גדולים
והדמעות קטנות,
תעצמו את העיניים כל גשם ראשון,
ותחשבו עליי..."

User Posted Image

(מיקי ביטון, 5.5.1987-9.10.2019)

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 18:16 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
פיבסונים: 2147136395
משתמש מספר: 52249

אמאל'ה ידעתי ששכחתי משהו!
נו אל תאשימי אותי הייתי חצי חולה כל השבוע /:
אז המון המון מזל טוב, ואני לא אוסיף עוד יותר מדי כי כל החופריםמקסימים שמעלי כבר אמרו הכל. את מדהימה (ועכשיו גם חוקית!), ואני שמחה שיצא לי להכיר אותך (למרות שאנחנו לא מדברות כזה הרבה).
והי, היום גם יום הפאי! תחגגי עם איזה פאי יום הולדת או משהו (;
(סליחה. יותר מדי כבר אמרו לך את זה, נכון? אבל הייתי חייבת.)
מזל טוב שוב 3>

--------------------
שקד ✧ אחראית פעילויות ופרויקטים

---------
פורסם ב: Mar 15 2019, 22:43 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
פיבסונים: 94521454
משתמש מספר: 57621

תודה רבה רבה לכם 3>

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
504 1480 818 362

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח