האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

השיפים של קטניס || דיון
פורסם ב: Aug 10 2016, 16:52 PM
צטט הודעה

פיבס המלך

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
פיבסונים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

• השיפים של קטניס •
דיון
User Posted Image

כולנו (טוב, מי מתוכנו שקראו את משחקי הרעב) מכירים את קטניס אוורדין. קטניס הנועזת, האמיצה, היצירתית, היפה, החכמה, הלוחמת, הכשרונית.

רבים משפפים את קטניס עם גייל, שותפה לצייד. גייל הוא נער חזק בעל כשרון מיוחד לבניית מלכודות ולצייד.

רבים אחרים משפפים את קטניס עם פיטה. פיטה ערמומי ובעל כשרון לאפיית עוגות וקישוטן.

מי לדעתכם.ן יותר מתאים לקטניס? מדוע?
האם זה אומר בהכרח שהשני לא מתאים לה?
האם לדעתכם.ן אף אחד משניהם לא מתאים לה? אם כן; מי לדעתכם.ן מתאים לה?

הוסיפו לנושא ושוחחו בחופשיות closedeyes.gif

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 10 2016, 17:33 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

ובכן
בתור גייליס שיפר, אני חייב.ת לציין שאני פשוט לא אוהב.ת את מערכת היחסים של קטניס ופיטה. היא לרוב צריכה להציל אותו והוא די helpless בלעדיה. בניגוד לפיטניס, יש את גייליס - אחד מהאוטיפיז שלי. עזבו את זה שהם ברומאנס מהמם, כל אחד מהם דואג לעצמו כמו שהוא דואג לאחר. במערכת היחסים של פיטה וקטניס הוא לא עושה בשבילה שום דבר - הוא בעיקר מסבך את הכל (להזכיר לכם את מה שהוא הפך ל״הנאהבים חסרי המזל״, שבלי היימיטץ׳ היה פשוט הורס להם כל סיכוי לזכות במשחקים?). אני חייב.ת להסכים ולהגיד שיש בעייתיות עם השיפ הזה מדי פעם (שזה, אגב, משהו שאני ממש לא אוהב.ת שהסופרת עשתה, אבל נניח את זה בצד לרגע), אבל (לפחות לדעתי) הוא שיפ פי כמה יותר טוב מפיטניס.
תראי, זה שאני משפפ.ת גייליס לא אומר שפיטה לא מתאים לקטניס - זה אומר שאני חושב.ת שגייל יותר מתאים לקטניס מפיטה.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
432 1600 868 544

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח