האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

פגישת מחזור || פעילות, שלב שלישי: גסיסה
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:40 PM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 1073764326
מגדר:
משתמש מספר: 58630
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
פגישת מחזור

"אתה יודע על מה חשבתי, סטיב?" אמר לפתע פורטלוש באמצע ארוחת ערב לעוף החול העייף והקשיש שלידו. "שיום יבוא, ואני צריך לארגן פגישת מחזור אמיתית. אבל לא כמו שהיה במרץ, כשהרבה באו לבקר אותיבגלל המחלת שרת - משהו אמיתי ומאורגן, עם קישוטים מגניבים ובדיחות מפעם. איך זה נשמע לך?"
פורטלוש הסתכל על סטיב, סטיב הסתכל עליו בחזרה, אבל מלבד חיוך קטן לא היה אפשר להבין מסטיב כלום.

נראה שסטיב לא יוכל לעזור לפורטלוש לתכנן את פגישת המחזור העתידית שלו, אז אתם נקראים לדגל, כי בשביל מה יש משתמשים אם לא בשביל לתכנן פגישות מחזור עתידיות?

נשמע מגניב, מה צריך לתכנן?

הכל, ממש הכל. החל מהקישוטים, עד לכיבוד, למיקום בו האירוע יתקיים, וגם לפעילויות שיהיו בו. אנחנו מחפשים את הרעיונות שלכם לארגון פגישות המחזור של הפורטל מא' ועד ת'. בתור משתמשי הפורטל, אנחנו סומכים עליכם ועל ההיכרות שלכם עם הפורטל להציע את הרעיונות הכי שווים לפגישת מחזור שאין אחד שלא יצא ממנה מרוגש עד דמעות ושמח עד השמיים.

אז איך משתתפים?

להגיב עם האשכול הבא:
CODE
[b][color=crimson]שם:[/color][/b]
[b][color=Goldenrod]תיאור פגישת המחזור:[/color][/b]
[b][color=Salmon]תגמול:[/color][/b] חרמשים או נקודות בית  כולל בית לבעלי תפקידים

וזהו! פשוט לא? תזכרו שבתיאור אתם יכולים להוסיף כל קטגוריה שתרצו, בין אם היא אחת מאלו שהזכרנו כאן למעלה, או כל דבר אחר שיעלה לכם לראש מוזמן להיכנס לתכנון.

כל משתמש שישתתף בתחרות יזכה ב-150 חרמשים או 15 נקודות בית, ובנוסף בסוף התחרות אנחנו נבחר את התכנון האהוב עלינו ביותר והוא יזכה את הממציא שלו ב-70 חרמשים או 7 נקודות בית נוספים!

שיהיה בהצלחה!

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

הלב הוא תוספתן, פשוט עם יחסי ציבור

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:41 PM
צטט הודעה

"Different doesn't mean wrong"

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
פיבסונים: 36335
מגדר:
משתמש מספר: 73807

שם: רינג
תיאור פגישת המחזור: מגניבה כזו סתם שנייה
זה יתקיים ממש פה עם הצבעים של הבית המנצח שיתגלה עוד מעט וכל הגבעים יסבבו סביבו ויהיו חטיפי אנרגיה כי מסכן הוא מתבגר אין לו כוח וכמובן שיהיה בו את משחק פורטלוש אמר כי הוא המלך שלנו
תגמול: נב

--------------------

Ring 🌀 Quit 🌀 I wrote it for some reason 🌀 Credit to Idio

User Posted Image

"Trying to forget someone you love is like trying remember someone you never met."
(Yuu Otosaka, Charlotte)

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:44 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 209670
מגדר:male
משתמש מספר: 61386

שם: איתיחר
תיאור פגישת המחזור:
המקום: פוד זון מכה שנית
השעה: 6:90
המוזמנים: כל המרבה במחיר
הקישוטים: הרבה צבע מסנוור שעושה איה בעיניים ואפליפסיה. כדורי דיסקו תלויים מהתקרה. נובים תלויים מהתקרה. פורומים מתים תלויים מהתקרה. באופן הכללי המפגש יתנהל על התקרה.
הפעילויות: שיחזור של הרבה פעילויות שעובדות בעיקר בכתב ויגרמו למפגש להרגיש הרבה יותר מביך ולא טבעי. וכראוי לרוח המפגש הפורטליסטי בשלב מסוים כולם יתפזרו לדיזינגוף סנטר ויסתובבו שם במשך ארבע שעות בניסיון למצוא מקום פנוי.
תגמול: נב הפל

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:44 PM
צטט הודעה

something's in the air right now

פרטי משתמש
פיבסונים: 499872193
מגדר:female
משתמש מספר: 75997

CODE
שם:
תיאור פגישת המחזור: היא תתקיים ב- אה- בפורטל. זה לא הגיוני מכיוון שהפגישת מחזור היא של הפורטל אבל למי אכפת. יקשטו את הפורטל, כלומר את כל הפורומים והאשכולות והתגובות עם בלונים וקונפטי וכאלה, ובכל פורום יהיה אפשר לחגוג. גם בדיבורים 13+ בדיון על הפלות. איזה כיף. וכולם יחבקו וירטואלית את המשתמשים שהם לא ראו מלא זמן, ויהיה שמח
תגמול: חרמשים

--------------------

אן 🍦 לשעבר 🍦 מוזיקה 🍦 גלידה

"?Did you mean what you said, or did you just say it because the world was ending"
User Posted Image
טכנית

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:46 PM
צטט הודעה

אגב, אני דתייה

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
פיבסונים: 11151
משתמש מספר: 68767

שם: נטע
תיאור פגישת המחזור: בחדר הנחיצות כמובן, עם דגלים של כל הבתים הפעם וביקור של משתמשים מפעם...
הכיבוד יהיה האוכל המצטיין מהאשכול של הכיבוד.
השירים יהיו "ראפ הארי פוטר" ו"סנייפ סנייפ סוורוס סנייפ" ו"הארי פוטר ב99 שניות"
תגמול: נ"ב

--------------------
הפלפאפית בלב💛 (וגם בכל שאר חלקי הגוף) ~ נוקיאיסטית ~מוּפָאסִי 🦁 ~אני גאה בי:)~ נמוכה וטוב לה 📏 ~ enfp ~ שוקולד🍫 ~ עצוב למות באמצע התפוז🍊~ יום אחד אני אשלים אנדי ~ שירי דיסני📺~ מבוך דרקון האבן 🐉 💎 🧱 ~ דתייםםםם לא מקללים אף פעםםם~ למות זה מעייף~ אנשה רגישה מאוד🌸 ~ חכמה בינה ודלעת~ מוזר זה נהדר~ D: ~ ארבעת המלכים של הוגוורטס🗡️~ :מתחנן:~ משרד היחנוך קבע, מה זאת אומרת ~ דוסית בפוטנציאל~ עוגיות שוקלד צ'יפס היא קבוצת המזון החשובה ביותר🍪~ לא סוויפטית אבל בטוח לא סוויפט*ית~ שימפנזה קטנה לחשה לי באוזן~ מבחינה~ Lady colored hair~ לחם עם פרוסה~ הלא מגניב זה המגניב החדש:) ~ כישלון 💓 ~ אייס קפה חם🥤 ~ יהיה נחמד אם תתנו לי לאכול~ מתעקשת לא לשנוא את פיץ~ חמשת ימי הדין~ משה רבנו עשה פיקניק בהר סיני שבארץ הפלאות~ בטאית! שלחו בקשות:) ~ רנדומליזם בע"מ~ אבנר הוא כזה אבנר ~ טוסטים זה מצחיק🍞 ~ תני לי רבע, תני לי רבע, עוף!🍗~ נקודה בסוף משפט.~ תאהבו את טליה ~ החתימה שלי 3>

קוראים לי נטע ואני אוהבת לקרוא (פנטזיה בעיקר) לכתוב (שירים בעיקר) ואנשים (אותך בעיקר).

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:47 PM
צטט הודעה

ההאלהה בפנינו

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית מערכת הפאנפיקים
פיבסונים: 10495
משתמש מספר: 61382

שם: רוני
תיאור פגישת המחזור: לעזאזל, המחזור שלי אף פעם לא עשה פגישה.
טוב, הפגישה חייבת להיות בדיזנגוף סנטר, שיפנו את האנשים הלא קשורים משם מצידי.
העיטורים צריכים להיות בשחור וירוק של פורטל, הכיבוד צריך להיות כמו בדובשנריה ובחנות ההוקוס מוקוס, אני לא יכולה לחכות לטעום אותות אפלים אכילים מחליאים!
אני מוזמנת, דרך אגב.
אני לא רואה סיבה שהפעילויות יהיו שונות מאלה שיש בדרך כלל במפגשים של הפורטל, שזה אומר משחקי חברה וקניות של חנונים.
המוזיקה צריכה להיות שירים ממחזמר מאוד פוטרי או מלהקות בסגנון הארי והפוטרים. שיבואו להופיע אם אפשר.
כל מי שיהיה קשה לו לעזוב בתחבורה הציבורית בשעת ערב כשהמפגש יסתיים מוזמן לישון על המדרגות.
תגמול: חרמשים, הפלפאף.

--------------------

סאחים וחננות חייבים למות
(אופס אני שניהם)

פרק חדש!
בפאנפיק שבטח פספסתם! לא נורא!

אם אתם רוצים רענון סתיו אולי אני אעשה אחד כזה.

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:50 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
פיבסונים: 6335
משתמש מספר: 75841

שם: ג'
תיאור פגישת המחזור:
בנושא יהיה נושא אוכל, כי כולם אוהבים אוכל.
הקישוטים יהיו ממש מגניבים, כי משלמים על חד פעמי אבל מסוג שני, כי הקישוטים הם אוכל אז אנשים לוקחים קישוט, אוכלים אותו ואז הקישוט הוא חד פעמי. אז יש המבורגרים על הרצפה, ופיצות על הקירות, ומחלקים כובעי קאבוי עם פירות עליהם, ואת השתייה עם שמים בחפצים מוזרים כמו קופסת קורנפלקס קטנה או נורה שלא עובדת(זה היה גם האוכל וגם הקישוטים).
והמסיבה תהיה בחדר שנצמא בשום מקום, ואין דרך להגיע אל החדר, וכל האנשים יבואו, גם אלא שמתו כבר, וכולם יאהבו את המסיבה כי הם חייבים, דא. וכולם צריכים לבוא לבושים בפיג'מות של חדי קרן.

--------------------

לא פרשתי?
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:51 PM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
פיבסונים: 8041
משתמש מספר: 69760

שם: נטע
תיאור פגישת המחזור: יהיה הרבה חטיפים וחמצוצים ודברים טעימים. וכולם יראו תמונות מביכות של פורטלוש המלך

--------------------
User Posted Image

כָּל עוֹד בַּלֵּבָב פְּנִימָה
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה
וּלְפַאֲתֵי מִזְרָח קָדִימָה
עַיִן לְצִיּוֹן צוֹפִיָּה

עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ
הַתִּקְוָה בַּת שְׁנוֹת אַלְפַּיִם
לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ
אֶרֶץ צִיּוֹן וִירוּשָׁלַיִם

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:54 PM
צטט הודעה

My body - my choice

פרטי משתמש
פיבסונים: 25052
משתמש מספר: 63149

שם: הרמיוני
תיאור פגישת המחזור: אולם גדול. בכל אחת מארבע הפינות יהיו קישוטים של בית שונה, ובאמצע יהיו קישוטים של כולם. הכיבוד יהיה בצבעים של הבתים - גריפינדור? תותים, אבטיחים, ג'לי.... הפלפאף? אפרופו, דובונים, עוגות לימון.... וכן הלאה. הכיבוד באמצע יהיה בכל הצבעים כדי שיהיו גם דברים כמו עוגות שוקולד שכולנו אוהבים. בשאר המקום בין הפינות תהיה תערוכה של רגעים משמעותיים בהיסטוריית האתר: שנת הלימודים הראשונה, המפגש irl הראשון, ועוד. במהלך הפגישה יהיה קלפי בכניסה שבו יצביעו על הרגע הכי טוב, ובסופה יכריזו על המנצח. עוד יהיו משימות בחירה קסומות, והמנצחים יהיו הבית עם הכי הרבה זכיות, שיקבלו סכום נקודות בית, והמשתמש עם הכי הרבה זכיות, שיקבל סכום חרמשים! בסוף היום, כשכולם כבר עייפים, נשיר המנון פורטליסטי שנבחר במהלך אחת המשימות, ונסיים בהעפת כובעים, עליהם מודפסות ההודעות הנוביות הראשונות שלנו, לשמיים:)
תגמול: נקודות בית

--------------------

הרמיוני||She/Her

Your skin isn't paper don't cut it
Your face isn't a mask don't hide it
Your size isn't a book don't judge it
Your life isn't a movie don't end it

?If the story's over, why am I still writing pages

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 20:55 PM
צטט הודעה

אני אוהב את יעל

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
פיבסונים: 9894095
מגדר:
משתמש מספר: 82673

שם: סו
תיאור פגישת המחזור: יהיו חדרים כמו פורומים בפורטל, וכולם יהיו בנו"ד, אז הפגישה בעצם תתנהל ככה
-הי
-הי
-מה קורה
-בסדר. ואתה?
-בסדר.
וחוזר חלילה
ופורטלוש יבוא מדי פעם להזכיר שיש לו יומולדת

תגמול: נב

--------------------
‏ When everyone believes ya
‏What's that like?
my name is not Yael but ok
‏he/them
‏ Taylor Swift | Math | Doron Fishler | idk

User Posted Image

סוֹ

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 21:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
פיבסונים: 22345
משתמש מספר: 76102

שם: יולי
תיאור פגישת המחזור:
הכל בפורטל יהיה מקושט לפי כל הבתים, יהיה הרבה תמונות של חטיפים (כי לצערי אי אפשר להביא חטיפים אמיתי) והמשתמשים יכולו לפתוח דיונים שקשורים לפגישת מחזור.
תגמול: חרמשים.

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

And I know you’re not looking for a relationship right now,- and I get it. But… it makes me a little sad. Mostly because it’s means I missed my chance to be with this really amazing guy who makes me laugh and always find ways to be there for me when I need him

תיעוד נדיר של סופי בלי חוסר מודעות
שומרת הערים האבודות ספר 9, פרק 42

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 21:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
פיבסונים: 11477
משתמש מספר: 43707

שם:
merson

תיאור פגישת המחזור:
בנוסף לרעיונות המקסימים שנכתבו, חידון על הפורום ועל נושאים מתחומי עניין שונים ומגוונים, כמו (בסדר אקראי) מתמטיקה, שירה, ספרות, מחשבים, היסטוריה ועוד.

תגמול:
נקודות בית, הפלפאף

--------------------

"כי אם בגולגולתו" (ובליבו) "אמצא טוב לב ואורך רוח, אודיע כי להפלפאף הוא מועמד בטוח!"
"You might belong in Hufflepuff, Where they are just and loyal, Those patient Hufflepuffs are true and unafraid of toil."

מוסר עבודה (work ethic)
סבלנות
ידידות
התנהגות הוגנת
נאמנות
לא שיפוטיים לגבי החברה (without bias)

מכיוון ויותר מבוגרת ממרבית המשתמשים באתר זה, לא יוצרת קשר. כאן כי אוהבת לקרוא גם את סדרת הארי פוטר
חיפוש משמעות
אותיות ומספרים

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 21:13 PM
צטט הודעה

פוטי מאוהב במגנונה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 31283
מגדר:
משתמש מספר: 75822

שם: בילי
תיאור פגישת המחזור: הפגישה תהיה באולם מסיבות ענק. היא תהיה כמו הפורטל אבל בעולם האמיתי. כל חדר הוא פורום. בפורום שירשורים משרשרים אחד ליד השני. בנ"וד מדברים. גאו"ץ מראים אחד לשני ציורים. בבואטון/ סנובים צריך קוד לחדר ועוד..
תגמול: חרמשים או נקודות בית כולל בית לבעלי תפקידים
חרמשושים

--------------------
▪️billie ▪️ she/her ▪ Billie eilish ▪ marvel ▪️ Liv & Maddie Red Hot Chili Peppers ▪ Rick Riordan

<div align=\"Center\">מ"ת מדהים עם יולי
</div>

User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 21:16 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
פיבסונים: 1482
משתמש מספר: 83337

שם:מעיין
תיאור פגישת המחזור:הפגישה תהיה באולם הגדול שיהיה מקושט בדגלים ובלונים בכל מיני צבעים שיהיה כתוב עליהם "פגישת מחזור" יהיה שירים ברקע וניחוח של פיצה, יהיו פעילויות כמו להיזכר בדברים מצחיקים שקרו ותחרויות אכילה(של פיצות) ככה אף אחד לא ישתעמם
הפגישה תוקדש באהבה לפורטלוש!

---------
פורסם ב: Aug 11 2022, 21:22 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 7660
משתמש מספר: 82996

שם: לונה
תיאור פגישת המחזור: זה יהיה באולם של הוגוורסט (כמובן ) וימינו לשם תא כול המשתמשים שהיו היי פעם בפורטל (חוץ מהבוטים כמובן) ואסירי אזבקאן יהיו בשולחן נפרד עם שמירה של ההלאים והיה משחק שבא יגידו אות וכול אחד יגיד אירוע בפורטל שמתחיל באות הזאת .... וישירו וירקדו ועוד המון דברים ...תגמול: חרמשים

--------------------
🦋לונה🦋लुना🦋ሉና🦋Луна🦋లూనా🦋ルナ🦋露娜🦋Luna

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
504 1480 818 362

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח