האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ספרים כנים || פעילות
פורסם ב: Dec 10 2017, 19:31 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
מגדר:female
משתמש מספר: 65051
חפצי המשתמש: צפה

ספרים כנים

פעילות

"ברוכים הבאים אל המטה שלנו, מצוי מתחת לאדמה... נציג בפניכם כעת חבורה של ילדים מדוכאים, חסרי עצמאות ומשועממים עד מוות, שחושבים שהם יכולים לנצח שלטון דיקטטורי בלי לשלם מחיר כלשהו...

"אתה מדבר על משחקי הרעב?"

"לא, אני מדבר על חסמב"ה ונערי ההפקר. תן להמשיך."

"אוקיי."

"ברוכים הבאים לספרה של סטפני מאייר, שלקחה אהבת נעורים לצד הקריפי לחלוטין; שחושבת שרומן אמיתי פירושו להיות סטוקר על אהובתך בכל רגע נתון..."

"אתה מתחיל להישמע כמו סינמה סינס."

"זה כי אני באמת סינמה סינס."

"אולי תקרא לזה פשוט "בוק סינס."

"זה רעיון. תרשום את זה."

שלום חברים!

מי מכם לא שמע על ערוץ היוטיוב הנודע "סינמה סינס" "טריילרים כנים"? למי שחי בקונכייה אסביר, כי זהו ערוץ יוטיוב מאד ידוע, בעל עשרות אלפי עוקבים, ששם לו למטרה להפוך כל טריילר לסרט שובר קופות לטריילר שמספר בדיוק מה הולך שם, בלי לייפות את העניין.

כשסינמה סינס עשו טריילר להארי פוטר, הם לא התביישו לומר בפה מלא שמדובר על ילד קוסם, מוזר ומשקפופר (בעל סיידקיק חסר תועלת וחברה בעלת שיניים בולטות), שנאבק בקוסם אפל נטול אף, וביום יום לומד בבית ספר שמנסה לרצוח את תלמידיו כל שנה, ושלא ברור מדוע הוא עוד לא נסגר עדין. מנהל אותו תרח זקן ונצלן, המורים בו הזויים אחד אחד, ואויביו הם נער שמנוני ומפונק ומורה לשיקויים שנוטה להתעלל בתלמידים.

אתם יודעים... הסיפור האמיתי.

אם כן, וברוח הסינמה סינס, הייתי רוצה שניצור- במקום לסרטים- טריילרים כנים לספרים. נקרא לזה "ספרים כנים". אני רוצה שניקח את כל הספרים שאהבנו, ולעשות להם תקציר. תקציר "כנה" שיגיד את האמת, האמת האמיתית, על מה שקורה בספר. כמובן בגבול הטעם הטוב.

אני רוצה שהתקציר יהיה בעל 5 שורות לפחות, כדי שבאמת נוכל להתרשם ממנו. כמה שיותר מצחיק, יותר טוב!

כל משתתף שיהפוך את הספר שלו לתקציר כנה כמה שיותר, יתוגמל ב100 חרמשים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למלא את הטופס למטה בשבוע הקרוב.

אז למה אתם מחכים? רוצו לכתוב תקציר!

CODE
[COLOR=firebrick][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]הספר שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=firebrick][B]התקציר:[/B][/COLOR]

[/QUOTE]

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 11 2017, 13:39 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 10365
משתמש מספר: 57530

שם: אריאלה
כינוי:אריאלהקוט
הספר שבחרתי: דמדומים {שחר מפציע}{לגיל 15+}
[COLOR=firebrick][B]התקציר: אף אחד לא חשב שזה יקרה {חוץ מי כל מי שקרא את הספר} ילדה חלשה בלי שום תכונות אופי בולטות חוץ מילדותיות {"הוא אוהב אותי? הוא אוהב אותי לא? הוא אוהב אותי? הוא...} מתחתנת אם יצור מיסטי שמרגל אחריה כדי שהיא לא תשכב אם הידיד האינדיאני שלה.
בספר זה מגלים את הבעיות של : אי שימוש בקונדומים, הריון באמת נותן לנשים תאבון מוזר.
אחרי שהם דיברו ודיברו ודיברו... הגיע הרגע שבו כלום לא משתנה!!!!!
ואז אחרי סקס אלים בלה נכנסת להריון!!! והם רבים להרבה זמן על האם לעשות הפלה, ואז מגיע החבר המעצבן והוא רק יושב ומתלונן להרבה זמן. {האהא היא לא אוהבת אותי, למה!!! זה בגלל שאני מנסה כבר שנתיים לגרום לה לנטוש את אהבת חייה כדי להיות אתי? או אולי זה שיש לי שער בצבע חום? זה בטח בגלל השער}
ואז נולדת התינוקת המפונקת בעולם. והחבר הנדחף מתאהב בתינוקת בת שעה המפונקת ונשבע לה אמונים, בזמן שאהובתו הראשונה {אמא של הילדה} גוססת והופכת לערפדה כבררת מחדל.
ערפדה החדשה אם עיניים מפחידות מתעוררת וספויילר: היא לא רוצחת את כולם סביבה.
אז היא ובעלה מקבלים מהמשפחה שלו את הבית של המכשפה מעמי ותמי. ואז הם עושים עוד סקס, בלי אפילו לחשוב על הבת התינוקת שלהם שרק נולדה לפני יום. ואז נזכרים שיש להם בת והולכים למצוא אותה. וערפדה המפחידה לא הורגת את החבר אדם זאב שלה.{ רק מנסה}. עוברים חודשים והבת שלהם גודלת בקצב מהיר. {כמו שכול אמא אומרת: שני כוסות דם אדם ביום יעזרו לך לגדול} ואז הם מגלים שיש ערפדה שהלשינה לוולטורי {הערפדים האיטלקים הנחמדים שאוהבים להרוג תינוקות, ולהרוג קהילות שלמות}שיש להם ילדה, והמשפחה של ערפדים מזמינים עוד ערפדים כדי בעיקר לעמוד להרבה זמן ולהגיד "כן הייתי כן להמון זמן והילדה גודלת" {זה הכול} ואז כלום לא קורה, והוולטורי עוזבים אחרי שיחה נחמדה ותה.

הסוף!

--------------------
אריאלה~17~ספרים~כלבים~פאנגרל לנצח!

תמיד במרחק ינשוף!

",תכנס לעולם הקטן שלך יותר, כדי לראות אם החד- קרן הזיז משהוא"
User Posted Image
" מי אנחנו?"

"פאנגרלס!"
"ומה אנו עושות?"
"קוראות!"
"ומה זה עשה אותנו?"
"לא יציבות נפשית!"
"והאם נפסיק?"
"אף פעם!"

הפאנפיק סולאנג'לו המהמם שלי!

---------
פורסם ב: Dec 19 2017, 10:03 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

ננעל happy.gif

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007