האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד

HPortal מרכין ראשו לזכר ששת המיליונים

מממנים

קפיצה לעמוד (5) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון/ הגבלת ילודה, כריס אישרה:)
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:29 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 47682
מגדר:female
משתמש מספר: 86564
חפצי המשתמש: צפה

שלום אנשים
הגבלת ילודה זה חוק שקיים בסין. זה חוק שאוסר
להביא יותר משתי ילדים לעולם.

המצב של השכונות החרדיות לא כל כך במצב טוב.
יש הרבה ילדים לכל משפחה כך שזה יוצר שיש ילדים שלא מקבלים
את הצומת לב הדרושה להם כילדים.
הייתי לפני כמה זמן ברמת בית שמש (זה מקום בבית שמש של חרדים ש...במצב די מזעזע)
ראיתי ילד כמעט נדרס בכביש וזה די היה טראומה.

השאלה היא
למה אין חוק כזה בארץ?
אך הפשר לעזור לילדים במצב שאין להורים שלהם מספיק זמן לדבר איתם?

אני יודעת שיש אנשים שירצו להרביץ לי אחרי הדיון הזה אבל.. פשוט הייתי חייבית

--------------------
מיכל|12| דתיה| חופרת| הארי חננה|

https://www.youtube.com/watch?v=GPSf1-P14-I]

ההעצעה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9952348
מגדר:male
משתמש מספר: 81871

אוקיי אז ככה, אתחיל בזה שאני לא בעד החוק הזה, מסיבה פשוטה והיא שישראל היא מדינה קטנה שזקוקה מאוד לעוד יהודים וילדים, כבר עכשיו אנחנו מיעוט בעולם ואם החוק הזה יהיה קיים ככל הנראה שניעלם מהעולם, (דרך אגב הסינים עושים את זה בשביל לצמצם את כמות הילודה כיוון שיש יותר מידי תושבים שמבזבזים יותר מידי משאבים, חוץ מזה שזה פשוט נורא שם, סחר בילדים, זריקת ילדות בשביל ילד זכר, זוועות.) אבל, אני מבין ויודע שהמצב בחלק מהשכונות החרדיות נוראי ואכן צריך לטפל בזה, אולי החרדים יצאו לעבוד גם בצורה נורמלית בשביל לסבסד את עצמם, והם צריכים לדעת לא להביא יותר ילדים ממה שהם מסוגלים, אבל כן, צריך לעזור במצבים כאלו כרגע ולמנוע את זה בעתיד על ידי מה שאמרתי

--------------------
ניתאי🐖רייבנ🐖בובספוגג🐖הנהלת הפורומים

User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:44 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6855
משתמש מספר: 82996

דבר ראשון ממש לא מסכימה עם זה שילדים חרדים לא מקבלים יחס בגלל שהם הרבה ילדים בני דודים שלי הם 10 ילדים בלי עין הרע ברוך השם כולם שמחים וברוך השם מתייחסים לכולם הבנות הגדולות עוזרת וברוך השם מסתרים..

--------------------
לונה

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:46 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (I Can be @ Apr 21 2024, 19:44 PM)
דבר ראשון ממש לא מסכימה עם זה שילדים חרדים לא מקבלים יחס בגלל שהם הרבה ילדים  בני דודים שלי הם 10 ילדים בלי עין הרע ברוך השם כולם שמחים וברוך השם מתייחסים לכולם הבנות הגדולות טיפה עוזרת וכו,

ברור שלא כולם, אני מכיר המון משפחות חרדיות מקסימות, היא אמרה שיש לא מעט, והיא די צודקת

--------------------

User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:50 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (אם תלחצו פה תקבלו אזהרה @ Apr 21 2024, 19:38 PM)
אוקיי אז ככה, אתחיל בזה שאני לא בעד החוק הזה, מסיבה פשוטה והיא שישראל היא מדינה קטנה שזקוקה מאוד לעוד יהודים וילדים, כבר עכשיו אנחנו מיעוט בעולם ואם החוק הזה יהיה קיים ככל הנראה שניעלם מהעולם, (דרך אגב הסינים עושים את זה בשביל לצמצם את כמות הילודה כיוון שיש יותר מידי תושבים שמבזבזים יותר מידי משאבים, חוץ מזה שזה פשוט נורא שם, סחר בילדים, זריקת ילדות בשביל ילד זכר, זוועות.) אבל, אני מבין ויודע שהמצב בחלק מהשכונות החרדיות נוראי ואכן צריך לטפל בזה, אולי החרדים יצאו לעבוד גם בצורה נורמלית בשביל לסבסד את עצמם, והם צריכים לדעת לא להביא יותר ילדים ממה שהם מסוגלים, אבל כן, צריך לעזור במצבים כאלו כרגע ולמנוע את זה בעתיד על ידי מה שאמרתי

אני יודעת את המצב בסין גרוע. קראתי על זה ספר
אני חושבת שיש הורים שלא יכולים מבחינת אחריות

תודה:)

--------------------

ההעצעה

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:51 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 648069
משתמש מספר: 30194

היי, קודם כל סחתיין על הרעיון לדיון. התוכן צריך להיות קצת יותר ארוך וגם יותר שאלות מנחות יהיו אחלה.

בקשר לשאלה שלך, המצב בישראל שונה מסין.
בסין יש צפיפות אוכלוסין מטורפת, כמו הודו, עם מעל למיליארד אזרחים. צפיפות כזאת על שטח יחסית קטן גורמת להמון בעיות במדינה, בין אם סוציאליות ובין אם תשתיות. במדינות כאלה, הגיוני שיהיה חוק שיגביל את הילודה, שכן אי אפשר בצורה כזאת להמשיך להתקיים במדינה.
אני אמשיך לצד אחר והפעם על ישראל. אנחנו אומנם מדינה קטנה בשטח אבל אין לנו צפיפות אוכלוסין גבוהה. אנחנו יכולים לעודד ילודה מכמה סיבות:
1) יש לנו את האפשרות.
2) צריך שיהיו יותר יהודים בעולם, שהעם הזה לא ייכחד. ואגב, לא הרבה יודו בזה, אבל לכל העמים בעולם יש אינטרס שיישארו יהודים בעולם, כי היהודים הם מקור הברכה והגאולה (גם בעיני דתות אחרות).
3) אנחנו צריכים למלא את המדינה ביותר ישראלים מאשר פל0טינים. בצורה כזו, לעם הישראלי יהיה רוב על אדמת ישראל על פני העם הפל0טיני. מה שיבוא לטובתנו כשנצטרך להחליט על חוקים במערכת המשפט.
ניגע עכשיו בעוד בעיה שהעלית פה וזה תשומת לב. אני מצטערת להגיד לך שהורים לא חיים רק בשביל לתת תשומת לב לילדים שלהם. גם הם בני אדם ועובדים קשה ולפעמים צריכים מנוחה. אני מבינה שילד דורש הרבה תשומת לב ולצערי אין מבחן שקובע מי יכול להיות הורה (וחבל שאין) כך שכל אחד יכול להיות הורה. לא תמיד להורים יש סבלנות וחלקם אפילו מתעללים בילדים שלהם, שאלה דברים נוראיים מאוד. לדעתי עדיף קצת חוסר תשומת לב מאשר התעללות בבית (אני מכירה את זה כי אני הייתי קורבן לאלימות במשפחה בילדותי).
עכשיו באירופה יש קריאות מהימין הקיצוני לעידוד ילודה מטורף, כדי שיהיו יותר אירופאים מאשר מהגרים שישמידו את כל תרבות אירופה. כל עוד המדינה יכולה לעמוד בזה, יש לתת יד לדבר הזה, כי אסור לנו שעמים ייכחדו. אנחנו צריכים מגוון של תרבויות בעולם, גם אם זה נראה חסר טעם. כי בסוף, אנחנו יוצרים עולם מושלם, והוא יכול להיות מושלם רק אם כל חלקי הפאזל ירכיבו אותו.

--------------------

אַתֶּם מִשְׁתַּחֲוִים אֶל־אֲשֶׁר לֹא יְדַעְתֶּם
וַאֲנַחְנוּ מִשְׁתַּחֲוִים אֶל־אֲשֶׁר יָדָעְנוּ
כִּי הַיְשׁוּעָה מִן־הַיְּהוּדִים הִיא
— הבשורה הקדושה על פי יוחנן, פרק ד', פסוק כ"ב

User Posted Image

They say the captain goes down with the ship"
"?So when the world ends will God go down with it
Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

@מיכל, אז אולי השיטה לא נכונה
נכון, כתבתי גם על זה, הם צריכים לדעת שהם מסוגלים לסבסד, לייחס תשומת לב מתאימה ולדאוג לילד לפני שהם מביאים ילד לעולם

@כריס, מסכיםעלהכל חוץ מהחלק הזה על זה שלהורים יש גם דברים, זה נכון, אבל הם חייבים חייבים להיות שם תמיד בשביל הילדים שלהם.

--------------------

User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:53 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6855
משתמש מספר: 82996

הבעיה שחרדים נוהגים שאסור להשתמש באמצעי מניעה מבחינת הלכה גם..

--------------------
לונה

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:57 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

איפה כתוב שאסור להשתמש באמצעי מניעה?

--------------------

User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:58 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש

QUOTE (אם תלחצו פה תקבלו אזהרה @ Apr 21 2024, 19:52 PM)
@כריס, מסכיםעלהכל חוץ מהחלק הזה על זה שלהורים יש גם דברים, זה נכון, אבל הם חייבים חייבים להיות שם תמיד בשביל הילדים שלהם.

אני מסכימה, לכן אמרתי שחבל שאין מבחני הורות. מי שיש לו את היכולת להיות עם הילד שלו זה מצוין, יש הרבה הורים מתעללים שעדיף שלא יהיו להם ילדים.

הבעיה שחרדים נוהגים שאסור להשתמש באמצעי מניעה מבחינת הלכה גם..

זה אסור בכל הדתות. אבל רק דתיים+ שומרים את האיסור הזה. רוב אוכלוסיית העולם לא דתית+ אז צריך לחשב נתונים נכון.
אני בעד לעודד ודה יהודית אבל לא רק בקרב דתיים+ אלא גם אצל החילונים.

--------------------

User Posted Image

Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 19:58 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

כריס, את צודקת לגבי המגוון עמים בעולם אבל יש עמים שעדיף שימחקו
אני לא אומרת שכל הערבים בעזה כנראה אשמים במה שקרה ב7 באוקטובר אני אומרת שהרוב וכנראה יש עוד עמים רשעים שכדי שימחקו

ניתאי@ אני לא אומרת איסור חוק של יותר מ2 ילדים
אני שואלת אם כדי לממשלה לעשות את זה. ואני ממש לא בעד שכל זוג יוכל להביא רק 2 ילדים.

לונה@ נכון את צודקת
אבל חרדים מעדיפים בנים כדי שילמדו תודה

@כריס, מסכים על הכל חוץ מהחלק הזה על זה שלהורים יש גם דברים, זה נכון, אבל הם חייבים חייבים להיות שם תמיד בשביל הילדים שלהם.

סליחה שאני נדחפת..
הורים צריכים להקשיב לילדים שלהם גם איים אין להם כח כי הם רצו את הילד הזה ולא הוא יילד את עצמו!

--------------------

ההעצעה

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 20:03 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

חוץ מזה, נגיד וזה קורה, איך לדעתכם העם יקבל את הבשורה?
תפרוץ מלחמת אזרחים, סתם אבל יהיה באלגן רציני

--------------------

User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 20:06 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש

עם כמה שאני נוטה להסכים עם זה, מבחינה אידאולוגית, זה מצב שכנראה לא יקרה לעולם.
קודם כל צריך לכבד תרבויות אחרות, במיוחד בדיונים בפורום הרגיש הזה, קריאות למחיקת עמים לא יתקבלו כאן.
העזתים עושים לנו בעיות אבל תראי למשל מדינה ערבית שמנהלת איתנו שלום ויחסים טובים, כמו ירדן לדוגמה. התרבות הערבית עשירה מאוד ואני כבוגרת 10 יחידות ערבית ולימודי אסלאם אלחם על כך שיישארו ערבים בעולם. קודם כל, חלקם נוצרים ולא מוסלמים, כך שלא כל ערבי הוא מחבל (המחבלים הם מוסלמים כי בנצרות יש איסור לרצוח ובאסלאם יש מצווה להרוג כופרים), וגם אנחנו צריכים את שלל התרבויות בעולם.
צריך לחסל את מקור הרוע, נכון, יש דת אחת שהיה עדיף בגדול שלא תתקיים, אבל יש להפריד בין ערבים נוצרים לערבים מוסלמים, וגם לא כל המוסלמים לוקחים חלק בפעולות טרור, חלקם חיים את חייהם הפשוטים עד המוות בשקט.

--------------------

User Posted Image

Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 20:09 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (אם תלחצו פה תקבלו אזהרה @ Apr 21 2024, 19:57 PM)
איפה כתוב שאסור להשתמש באמצעי מניעה?

אה...
זה כבר די אלים...
חוץ מזה, נגיד וזה קורה, איך לדעתכם העם יקבל את הבשורה?
תפרוץ מלחמת אזרחים, סתם אבל יהיה באלגן רציני

אני לא אומרת שכדי כרגע לעשות את החוק הזה כי...אתם יודעים מלחמה.. הרבה אנשים נרצחו וזה...

עם כמה שאני נוטה להסכים עם זה, מבחינה אידאולוגית, זה מצב שכנראה לא יקרה לעולם.
קודם כל צריך לכבד תרבויות אחרות, במיוחד בדיונים בפורום הרגיש הזה, קריאות למחיקת עמים לא יתקבלו כאן.
העזתים עושים לנו בעיות אבל תראי למשל מדינה ערבית שמנהלת איתנו שלום ויחסים טובים, כמו ירדן לדוגמה. התרבות הערבית עשירה מאוד ואני כבוגרת 10 יחידות ערבית ולימודי אסלאם אלחם על כך שיישארו ערבים בעולם. קודם כל, חלקם נוצרים ולא מוסלמים, כך שלא כל ערבי הוא מחבל (המחבלים הם מוסלמים כי בנצרות יש איסור לרצוח ובאסלאם יש מצווה להרוג כופרים), וגם אנחנו צריכים את שלל התרבויות בעולם.
צריך לחסל את מקור הרוע, נכון, יש דת אחת שהיה עדיף בגדול שלא תתקיים, אבל יש להפריד בין ערבים נוצרים לערבים מוסלמים, וגם לא כל המוסלמים לוקחים חלק בפעולות טרור, חלקם חיים את חייהם הפשוטים עד המוות בשקט.

לא אמרתי שכולם אחרים לפיגועים
אני לא מסכימה עם זה

--------------------

ההעצעה

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 20:59 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 49967
משתמש מספר: 82841

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Apr 21 2024, 19:51 PM)
היי, קודם כל סחתיין על הרעיון לדיון. התוכן צריך להיות קצת יותר ארוך וגם יותר שאלות מנחות יהיו אחלה.

בקשר לשאלה שלך, המצב בישראל שונה מסין.
בסין יש צפיפות אוכלוסין מטורפת, כמו הודו, עם מעל למיליארד אזרחים. צפיפות כזאת על שטח יחסית קטן גורמת להמון בעיות במדינה, בין אם סוציאליות ובין אם תשתיות. במדינות כאלה, הגיוני שיהיה חוק שיגביל את הילודה, שכן אי אפשר בצורה כזאת להמשיך להתקיים במדינה.
אני אמשיך לצד אחר והפעם על ישראל. אנחנו אומנם מדינה קטנה בשטח אבל אין לנו צפיפות אוכלוסין גבוהה. אנחנו יכולים לעודד ילודה מכמה סיבות:
1) יש לנו את האפשרות.
2) צריך שיהיו יותר יהודים בעולם, שהעם הזה לא ייכחד. ואגב, לא הרבה יודו בזה, אבל לכל העמים בעולם יש אינטרס שיישארו יהודים בעולם, כי היהודים הם מקור הברכה והגאולה (גם בעיני דתות אחרות).
3) אנחנו צריכים למלא את המדינה ביותר ישראלים מאשר פל0טינים. בצורה כזו, לעם הישראלי יהיה רוב על אדמת ישראל על פני העם הפל0טיני. מה שיבוא לטובתנו כשנצטרך להחליט על חוקים במערכת המשפט.
ניגע עכשיו בעוד בעיה שהעלית פה וזה תשומת לב. אני מצטערת להגיד לך שהורים לא חיים רק בשביל לתת תשומת לב לילדים שלהם. גם הם בני אדם ועובדים קשה ולפעמים צריכים מנוחה. אני מבינה שילד דורש הרבה תשומת לב ולצערי אין מבחן שקובע מי יכול להיות הורה (וחבל שאין) כך שכל אחד יכול להיות הורה. לא תמיד להורים יש סבלנות וחלקם אפילו מתעללים בילדים שלהם, שאלה דברים נוראיים מאוד. לדעתי עדיף קצת חוסר תשומת לב מאשר התעללות בבית (אני מכירה את זה כי אני הייתי קורבן לאלימות במשפחה בילדותי).
עכשיו באירופה יש קריאות מהימין הקיצוני לעידוד ילודה מטורף, כדי שיהיו יותר אירופאים מאשר מהגרים שישמידו את כל תרבות אירופה. כל עוד המדינה יכולה לעמוד בזה, יש לתת יד לדבר הזה, כי אסור לנו שעמים ייכחדו. אנחנו צריכים מגוון של תרבויות בעולם, גם אם זה נראה חסר טעם. כי בסוף, אנחנו יוצרים עולם מושלם, והוא יכול להיות מושלם רק אם כל חלקי הפאזל ירכיבו אותו.

אני רוצה להתייחס לטעות במה שאמרת. זו טעות מאוד נפוצה, ששמעתי הרבה פעמים.
סין היא לא מדינה צפופה. בטח שלא כמו ישראל. ממוצע הצפיפות בסין הוא 148.52 נפשות בקילומטר רבוע, שזה לא מספר נמוך, אבל הוא הרבה יותר נמוך ממדינות כמו בנגלדש, שהצפיפות בה עומדת על 1,173.81 נפשות בקילומטר רבוע.
בישראל, אם תהית, הצפיפות היא 447.70 נפשות בקילומטר רבוע, שזה מספר עצום, והרבה יותר גבוה מסין. מפתיע, אבל נכון. אם את לא מאמינה לי את מוזמנת לבדוק את זה ברשימה הזאת או לחילופין להסתכל על המפה הזאת שמראה שישראל היא אחת המדינות הצפופות בעולם, וסין לא.
ועכשיו, לשאלה המתבקשת – למה סין העבירו את החוק להגבלת הילודה? הסיבה היא לא צפיפות, אלא מספר אזרחים. זה מאוד קשה כלכלית במדינה אם מספר האזרחים בה גבוה כל כך.
אני רוצה להתייחס לעוד טעות שיש לך: את טוענת שהמדינה שלנו מסוגלת להתמודד עם צפיפות האוכלוסין הגבוהה פה. האמנם?
שורה ארוכה של מומחים ואנשי ממשל בכירים טוענים שהעלייה בצפיפות האוכלוסייה תביא עמה פגיעה בכלכלה וביכולת המדינה לספק תשתיות שיענו על צורכי האוכלוסייה, תוך התדרדרות באיכות החיים של כלל התושבים[4]. בין טענותיהם: צפיפות הולכת וגדלה בכיתות הלימוד עלולה להביא להגדלת פערי ההשכלה, והצורך בהרחבת השטחים הבנויים צפויה להביא לצמצום השטחים הפתוחים ושמורות הטבע, ופגיעה במגוון האקולוגי. כמו כן, צפיפות האוכלוסייה משפיעה באופן ישיר על הנסועה בכבישי ישראל, מה שמורגש בעומס הכבד בכבישים ובמערכת התחבורה. לזאת מתווסף העומס על מערכת הבריאות שצפוי אף הוא לגדול עם הגידול בצפיפות האוכלוסייה[4].
מתוך ויקיפדיה

צפיפות האוכלוסין בישראל היא לא דבר טוב, ואם היא תעלה המצב שלנו יהיה רע מאוד.
לגבי השגחה על ילדים – אם הורה נותן לבן שלו כמעט להידרס, הוא לא צריך להיות הורה, חד וחלק. אם הוא רוצה עשרה ילדים, הוא צריך לדעת לשמור עליהם ולהבין שילדים זה לא משחק, וזה דורש אחריות.

לסיום, מה לדעתי צריך לעשות – קודם כל, להעביר חוק הגבלת ילודה זה דבר נורא שלא צריך לעשות באף מדינה בעולם. אם מישהו רוצה לעשות כמה ילדים זו זכותו המלאה, ולמנוע ממישהו לעשות את זה זה דבר איום ונורא. אבל – בישראל המצב הוא לא נכון. הקצבה שמקבלים על הילד הראשון עומדת על 169 ש"ח, על הילד השני, השלישי והרביעי 214 ש"ח ועל החמישי ואילך 169 (מקור). כדי למנוע פיצוץ אוכלוסין בארץ חייבים לשנות את המצב הזה, והחל מהילד הרביעי לקבל חצי מהקצבה או אפילו להפסיק את הקצבה לגמרי. אם אתה רוצה לעשות ילדים, תהיה מודע שהם יהיו על אחריותך הכלכלית.
מקווה שלא פגעתי באף אחד, אשמח לשמוע כמובן דעות מנוגדות למה שאמרתי:)

--------------------
I'm not the one they think I am at home, oh, no, no, no
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (5) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 780 687 340

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007