האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

קפיצה לעמוד (27) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מ"ת המפקדה, יש אישור- כנסו!
פורסם ב: Apr 20 2011, 14:41 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
פיבסונים: 14378
מגדר:
משתמש מספר: 31902
חפצי המשתמש: צפה

כאמור- יש אישור=)

*יעל (superpig) היא שהמ"ית שנייה.

*השנה היא 3000 לספירה. כוחות קסומים השתלטו על כדור הארץ, ומאיימים להשמיד אותו.
ערים נהרסות ונבנות מחדש בצורות מפלצתיות. בתים נשרפים עד עפר. אנשים נהרגים בלי סוף.
אנשים מפסיקים לצאת לרחוב מפחד שיהרגו אותם. או מפחד שלא יהיו להם לאן לחזור, או למי לחזור....
ובין כל הבלאגן, דניאל- אחד מבני האדם היחידים שעוד היה לו האומץ להילחם בכוחות הקסומים, נשלח 1000 שנה אחורה, כדי למצוא ולהביא קבוצת נערים שבתוכם טמון כח קסם, בלי ידעתם, שיעזרו להציל את העולם.

*השנה היא 2011. אתם קבוצת נערים ממקומות שונים בארץ. אתם חיים את חייכם כרגיל, בלי לדעת שבקרוב, הכל הולך להשתנות...
בכל אחד מכם טמון כח שיתגלה רק בהמשך המשחק לפי השתלשלות האירועים. כח שמעולם לא הייתם מודעים אליו.
המטרה שלכם: לגלות מי בדיוק מושך בחוטים ועמד מאחורי כל הטרור ששורר בעולם. לגלות מהי המטרה המדויקת שלו, וכמובן, לעצור אותו.

הערות:
*אתם יכולים לגור אחד ליד השני, או להכיר אחד את השני, אבל תתאמו את זה ביניכם.
*אני לא עושה רשימה של כוחות, תיבחרו איזה כוח שעולה לכם בראש, אבל אם זה כח שלא כולם מכירים, תסבירו מה זה.

ההרשמה נסגרה!! מי שרוצה להצטרף צריך לשלוח לי הודעה בפרטי עם הטופס הבא:

שם:
שם דמות:
עיר:
מראה:
אופי:
כח:
רקע:
הדרך בה אני מתכנן להשתלב במשחק (במידה וכבר התקדמנו די הרבה):
הערות:

כוחות תפוסים: אש, אדמה, קריאת מחשבות, שליטה במצבי רוח, שינוי צורה, ראיית העתיד, טלקינזיס,מים, תקשורת עם חיות

רשומים: (אין לסדר שרשמתי אתכם שום חשיבות. זה סתם מטעמי נוחות)

1. שם:מריה
שם דמות: אלקסיה
עיר: גבעתיים
מראה: שיער ארוך (עד לאגן) בצבע בלונדיני בהיר ( טבעי) וחלק, עיניים אפורות, גובהה ממוצע, עור בהיר.
אופי: אכפת לה לרוב רק מעצמה, חסרת רחמים,חושדת מהר, טיפה מגושמת, צינית.
כח: לקרוא מחשבות
רקע: יש לי 2 אחיות שניהן כבר התחתנו, אנחנו לא שומרות על קשר כי הן עזבו את הארץ. אמא שלי נרצחה על רקע פלילי אבי מגדל אותי עם מצב כלכלי בסדר, אנחנו די מתעלמים אחד מהשני בגלל מה שקרה לאמי, כי אנחנו חושבים כל הזמן שהשני אשם, לרוב כשאני רוצה משהו אני כותבת לו פתק ומכניסה לו לחדר מתחת לדלת והוא משאיר לי את זה ליד החדר. הבית שלי הוא מפואר עם 3 קומות (אחת מתחת לאדמה), הקומה העליונה היא של אבא שלי והתחתונה היא סוג של מיני בית בשבילי (יש שם שירותים ומטבחון) בבית ספר אני לא הכי מקובלת כי אני תמיד מרבה לחשוב שכולם מפגרים ולהגיד להם את זה. בזמי הפנוי אני מרבה ללמוד מדע, כדאי למצוא הסברים הגיוניים לכל דבר.אני די מתבודדת כי כל מי שאני מכירה הוא כזה :
"שיאו!!! וואוו! איזה יופי!!" וכל הבלהבלה הזה. וגם בגלל זה כל מי שאני מכירה הו סוג של אוייב.

2. שם: ריי-ריי (Melancholy Hill).
שם דמות: לין גולדוויל.
עיר: כרכור.
מראה: שיער חום בהיר חלק, בגובה הכתפיים. עיני שקד שחורות, גבות דקות וגבוהות. נמוכה מעט וקטנה, עם זרועות ורגליים דקות וידיים עדינות, אבל חוזק שבא מאימונים רבים. עור שחום-צהבהב, שזוף.
אופי: עקשנית, שוחרת צדק, אמפתית, בעלת מזג חם ופתיל קצר, משתעממת בקלות, לא מתקרבת רגשית אל אנשים, סרקסטית,
כח: טלקינזיס -- היכולת להשפיע מעל חפצים בעזרת המחשבה.
רקע: לין נולדה בברלין, גרמניה. הוריה -- גדעון ומריקו -- שניהם פרופסורים באוניברסיטה אשר נפגשו באוניברסיטה החופשית של ברלין, בתקופה בה לימדו שם, איש את מקצועו. לאחר הולדתה של לין, חזרה מריקו, ילידת יפן, עם בעלה לארץ.
לין גדלה בכרכור, אי-שם באזור חדרה. ילדותה הייתה נורמלית למדי: היא שנאה את בית-הספר, אהבה את תרבות אימה אהבה עזה ולא לגמרי הבינה ילדים אחרים, או איך להתחבר עמם. בכיתה ג' למדה כי מקל דומה לחרב במובנים רבים, והחלה להתאמן בחצר האחורית של ביתה, שבויה בהרפתקאות פרי-דמיונה... וכך היא עד היום, סופרת את הימים עד שתקופתה ב"כלא" (כלומר, בבית-הספר) תסתיים והיא תוכל להפליג למקום אחר, להרפתקה, לעולם חדש.
הערות: צמחונית, אסייתית-למחצה, חובבת סרטים נלהבת ותולעת ספרים לא קטנה.

3. שם: לירון
שם דמות: אלכס זלנסקי
עיר: באר שבע
מראה: גבוה (1.80), בלונדיני, עיניים כחולות. הוא חזק ויש לו גוף חסון.
אופי: נדיב, נחמד, חכם, אדיב, אמיץ, חברותי, היפר אקטיבי, אופטימי, בוטח באנשים בקלות. פזיז, בדרך כלל שלוו ונמנע מריבים. למען האמת, הוא חיי בפחד תמידי שפתאום תהיה אזעקה וכל רעש שקצת מזכיר לו את הקול של הסירנה מכניס אותו לפאניקה.
כח: הוא יכול לדעת ולשנות את מצב הרוח של אנשים (כמו ג'ספר מדמדומים 3>)
רקע: אלכס נולד בבית החולים סורוקה שבבאר שבע. יש לו שתי אחיות גדולות, לאחת מהן קוראים נסטיה ולשנייה אלינה. נסטיה בת 20 והיא עוד מעט תשתחרר מהצבא, היא משרתת במודיעין, משהו סודי. אלינה בת 23 והיא בדיוק התחתנה. יש לו גם אחות אחת קטנה ששמה ויקה והיא לומדת עכשיו בכיתה ה'. הוריו, סרג'יו ואולגה, עלו לארץ עם שתי אחיותיו הגדולות שנה לפני שנולד והתיישבו בבאר שבע. אלכס היה ילד לבבי, תלמיד טוב וחרוץ, חבר תומך ואח אוהב. הוא תמיד עשה כל מה שבקשו ממנו. כשהתחילו ההפצצות על באר שבע הוא התנהג באומץ כדי להרגיע את אחיותיו.
אמו של אלכס עובדת בחברת ניקיון ואביו בחברת שמירה.
בבית הספר אלכס תמיד היה ילד פופולארי והיו לו הרבה חברים.
הערות: אם לא הבנתם, הוא רוסי XD

4.
שם: דוד
שם דמות: טומי קמפבל
עיר: חיפה
מראה: שיער חום הנוטה לצד וכמעט מכסה את העין, עיניים ירוקות, גבוה, על צווארו תלויה שרשרת שמכילה ניב של אריה.
אופי: שתלטן, מצחיק, מקובל, רציני כשצריך, ממוקד במטרה, קשה מאוד להסיח את דעתו בזמן שהוא חושב, כל מה שהוא עושה מורכב מאוד ומסובך מאוד, אוהב לעשות דברים בדרך הקשה ושונא קיצורי דרך למטרה, כנה, יודע לתפקד במצבי לחץ, אוהב לעבוד לבד ולא בעבודת צוות.
כח: שליטה באדמה.
רקע: הבן הבכור, יש לו אח בן 14 ואחות בת 10.
הוא למד בבית ספר שכל המורים עצבנו את כל התלמידים.פעם אחת כשעשה תעלול בבית הספר והעיפו אותו משם רק בגלל תעלול קטן, ומאז הוא לא מנסה לעשות תעלולים, אבל הוא מרבה להפריע בשיעור ולעשות כיף עד כמה שאפשר.
יש לו אויב ששמו אמט.הוא קורא לו אנט (נמלה, באנגלית), ושניהם מותחים אחד את השני מאז שהם זוכרים את עצמם.עם השנים, טומי רכש הרבה חברים וגם קיבל את הכינוי "ג'וקס קינג" (מלך הבדיחות).
הערות:אין.

5. שם: מריה.
שם דמות: מריה וויט.
עיר: תל אביב.
מראה: שיער שחור מתולתל שמגיע עד אמצע גבה, עיניים שחורות עזות, עור חיוור, נמוכה, רזה באופן חולני.
אופי: חכמה אבל מעדיפה שלא להראות את זה, יכולה לעצבן אנשים בקלות מדהימה, יכולה להיות קצת משוגעת, אינטיליגנטית, מכורה לטכנולוגיה באשר היא, פסימית, צינית, מכורה לסכנות, לא חברותית בעליל, ממש לא נאמנה, לא סומכת על אנשים במהירות, בעלת חוש הומות מעוות, חמת מזג, בעלת פתיל קצר, מתבודדת, ילדה די מפונקת.
כח: שליטה באש.
רקע: נולדה בניו יורק בחופשה לשני הורים אשר במקור היו מטוקיו. כשהייתה בת שלוש עברו לגור בארץ ישראל. מריה מעולם לא הסתדרה במיוחד עם ילדים אחרים מפני שמעולם לא קלטה את השפה העברית לחלוטין. היא תמיד חשבה שהם נגדה. מריה ביקרה אצל הרבה פסיכולוגים והיא שונאת אותם.מריה היא בת יחידה, לכן הוריה פינקו אותה. מריה במערכת יחסים שממש לא מתפקדת טוב עם הוריה, וכשמישהו אומר שהיא אוהבת אותם או צריכה אותם היא יכולה ממש להתעצבן.

6. שם:נאור
שם דמות: מקס טרנטנלנד
עיר: ראשון לציון
מראה: גבוה, שיער שחור גלי, אף סולד, צלקת בלחי שמאל,עיניים כחולות
אופי: חסר טקט, יהיר, אמיץ, בעל חוש הומור, רגזן,חכם
כח:יכול לשנות את המראה שלו למראה של מי שהוא רוצה בשניה
רקע: אביו רצח את אמו לנגד עיניו כשהיה בן 5 אך אביו איים עליו שאם יגלה הוא יהרוטג אותו. הם סיפרו לכולם שאמו מתה מנשיכה קטלנית של כלב. במשך כל חיין הואסבל מההתעללויות של אביו עד שיום אחד כש היה בן 15, הוא הלך למשטרה וסיפר להם הכל על נסיבות הרצח של אביו. אבל אבא של מקס עקב אחריו וברגע שגילה שבנו הלשין עליו הוא חתך אותו בפנים עם סכין מטבח. לא היה אכפת לו השכל השוטרים רואים. מאז, מקס הועבר לפנימיה בראשון לציון ומאז הוא שוהה שם.

7. שם:ענבר
שם דמות:מאיה דוידוב
עיר:קיבוץ פלמחים
מראה:גבוהה מאוד-1.76, בהירה יחסית לחבריה, מנומשת ובעלת שיער ג'ינג'י כהה ארוך וחלק, רזה באופן ממוצע, עיניים חומות בהירות. כמעט תמיד מריחה כמו, בשל סירובה להשתמש בבושם כדי להעביר את הריח.
אופי:מעשית,שקטה, לא מתבלטת, בעלת הערכה עצמית נמוכה, חברותית אבל לא נקשרת בקלות לאנשים. בכללי, היא טובה בהרבה בקשר עם חיות מאשר עם בני אדם.
כח:דיבור והבנה של חיות.
רקע:הבת השניה במשפחה שלה, אמא בבית ואבא שעובד מחוץ לקיבוץ. אחיה הגדול משרת בצבא, ויש לה אח קטן בן 12. אומנם היא אהובה מאוד על חבריה, אבל במשפחה התרגלה לחוסר תשומת לב בשל אחיה המוצלחים והבולטים. יש לה חבר אחד קרוב מאוד שגדלה איתו מאז גיל 0.
הערות:אוהבת מאוד ללכת לים ולשחות שם, אבל לא מעזה לעלות על שום סוג של סירה, גלשן או מצוף. יש לה טראומה מגיל צעיר שבה כמעט טבעה כשנפלה מסירת משוטים.

8. שם:עומר
שם דמות: אלכס רקס
עיר: תל אביב
מראה: גובה ממוצע, שיער חום קצר קוצני במקצת עם פאות טיפה ארוכות(לא מהבחינה של דת אלא סתם לא מספר אותן), עיניים חומות ירוקות רזה-תת משקל אבל בעל שרירים(באופן נורמלי) שזוף במקצת
אופי: אמיץ, די משוגע ולפעמים קצת היפר אקטיבי אוהב תמיד להיות מעורב
כח: שליטה במים (שזה אומר גם שאם הוא במים הוא מתמצא באופן מושלם וכ'ו)
רקע: נולד בניו זילנד ועבר לארץ שם הוא חי עד היום עד גיל שבע עשרה שאז עבר לבית ספר למשחק(תאטרון וכ'ו) דבר אשר גרם לו עם הזמן להיות רוב הזמן בבית הספר(בחזרות) ולכן הוא גר עם כמה מחבריו בדירת סטודנטים שממומנת ע"י משרד הרווחה ומלגה של בית הספר. תמיד אהב פנטזיה וחלם לשחק בסדרות כאלה מכיוון שחשב שהוא בעצמו לא יגיע להרפתקה משלו

--------------------

.She never shows when she's in pain
.Always crying in the pouring rain
.Always hides her tears
.Never shows her fears
.She feels like there's no place to go
.But there is everywhere
.Feels as if there's no where to turn
?Why does she feel this way

??Doesn't anyone care

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 20 2011, 15:13 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
פיבסונים: 12425
מגדר:female
משתמש מספר: 30909

שם:מריה
שם דמות: אלקסיה
עיר: גבעתיים
מראה: שיער ארוך (עד לאגן) בצבע בלונדיני בהיר ( טבעי) וחלק, עיניים אפורות, גובהה ממוצע, עור בהיר.
אופי: אכפת לה לרוב רק מעצמה, חסרת רחמים,חושדת מהר, טיפה מגושמת, צינית.
כח: לקרוא מחשבות
רקע: יש לי 2 אחיות שניהן כבר התחתנו, אנחנו לא שומרות על קשר כי הן עזבו את הארץ. אמא שלי נרצחה על רקע פלילי אבי מגדל אותי עם מצב כלכלי בסדר, אנחנו די מתעלמים אחד מהשני בגלל מה שקרה לאמי, כי אנחנו חושבים כל הזמן שהשני אשם, לרוב כשאני רוצה משהו אני כותבת לו פתק ומכניסה לו לחדר מתחת לדלת והוא משאיר לי את זה ליד החדר. הבית שלי הוא מפואר עם 3 קומות (אחת מתחת לאדמה), הקומה העליונה היא של אבא שלי והתחתונה היא סוג של מיני בית בשבילי (יש שם שירותים ומטבחון) בבית ספר אני לא הכי מקובלת כי אני תמיד מרבה לחשוב שכולם מפגרים ולהגיד להם את זה. בזמי הפנוי אני מרבה ללמוד מדע, כדאי למצוא הסברים הגיוניים לכל דבר.אני די מתבודדת כי כל מי שאני מכירה הוא כזה :
"שיאו!!! וואוו! איזה יופי!!" וכל הבלהבלה הזה. וגם בגלל זה כל מי שאני מכירה הו סוג של אוייב.
עריכה:
לגבי העיר ערכתי כי ראיתי שמהארץ :)
ערכתי את הרקע, מקווה שזה בסדר.

--------------------

זברה הפדופילית~
User Posted Image
זברה זברה זברה זברה DDDDDDDD:
גאש איזה מאגניב לי לראות אותך בפורטי ~
טוב תאמת אינלי כ"כ מה לכתוב אז פשוט
תמשיכי להיות זברה מאגניבה וסגידה מאודמאוד
שמטרידה ומפדפדלת את כולם חוצממני כי אני תמימה וחמודה D:
ועשיתי את זה בצבעים שאת אוהבת D:
[ואני יודעת שאני לא טובה בפריצות בעליל~ ]

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 15:19 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
מגדר:

תפרטי עוד ברקע, זה לא מספיק. חוץ מזה- את לא מודעת עדיין לכוחות שלך.
וגם הקטע עם אבא שלך לא נראה לי הגיוני- אם הוא רצח את אמא שלך, איך נתנו לו להמשיך לגדל אותך?

--------------------

.Always hides her tears
.Never shows her fears
.But there is everywhere

??Doesn't anyone care

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 15:24 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
פיבסונים: 12425
משתמש מספר: 30909

ערכתי, שיניתי את הקטע עם אבאשלי.

--------------------

זברה הפדופילית~
User Posted Image
זברה זברה זברה זברה DDDDDDDD:
גאש איזה מאגניב לי לראות אותך בפורטי ~
טוב תאמת אינלי כ"כ מה לכתוב אז פשוט
תמשיכי להיות זברה מאגניבה וסגידה מאודמאוד
שמטרידה ומפדפדלת את כולם חוצממני כי אני תמימה וחמודה D:
ועשיתי את זה בצבעים שאת אוהבת D:
[ואני יודעת שאני לא טובה בפריצות בעליל~ ]

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 15:27 PM
צטט הודעה

הילאי

פרטי משתמש
פיבסונים: 112
משתמש מספר: 30069

שם: מריה.
שם דמות: מריה וויט.
עיר: תל אביב.
מראה: שיער שחור מתולתל שמגיע עד אמצע גבה, עיניים שחורות עזות, עור חיוור, נמוכה, רזה באופן חולני.
אופי: חכמה אבל מעדיפה שלא להראות את זה, יכולה לעצבן אנשים בקלות מדהימה, יכולה להיות קצת משוגעת, אינטיליגנטית, מכורה לטכנולוגיה באשר היא, פסימית, צינית, מכורה לסכנות, לא חברותית בעליל, ממש לא נאמנה, לא סומכת על אנשים במהירות, בעלת חוש הומות מעוות, חמת מזג, בעלת פתיל קצר, מתבודדת, ילדה די מפונקת.
כח: שליטה באש.
רקע: נולדה בניו יורק בחופשה לשני הורים אשר במקור היו מטוקיו. כשהייתה בת שלוש עברו לגור בארץ ישראל. מריה מעולם לא הסתדרה במיוחד עם ילדים אחרים מפני שמעולם לא קלטה את השפה העברית לחלוטין. היא תמיד חשבה שהם נגדה. מריה ביקרה אצל הרבה פסיכולוגים והיא שונאת אותם.מריה היא בת יחידה, לכן הוריה פינקו אותה. מריה במערכת יחסים שממש לא מתפקדת טוב עם הוריה, וכשמישהו אומר שהיא אוהבת אותם או צריכה אותם היא יכולה ממש להתעצבן.
הערות: אין.

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 15:53 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
פיבסונים: 9221
מגדר:male
משתמש מספר: 25067

שם: דוד
שם דמות: טומי קמפבל
עיר: חיפה
מראה: שיער חום הנוטה לצד וכמעט מכסה את העין, עיניים ירוקות, גבוה, על צווארו תלויה שרשרת שמכילה ניב של אריה.
אופי: שתלטן, מצחיק, מקובל, רציני כשצריך, ממוקד במטרה, קשה מאוד להסיח את דעתו בזמן שהוא חושב, כל מה שהוא עושה מורכב מאוד ומסובך מאוד, אוהב לעשות דברים בדרך הקשה ושונא קיצורי דרך למטרה, כנה, יודע לתפקד במצבי לחץ, אוהב לעבוד לבד ולא בעבודת צוות.
כח: שליטה באדמה.
רקע: הבן הבכור, יש לו אח בן 14 ואחות בת 10.
הוא למד בבית ספר שכל המורים עצבנו את כל התלמידים.פעם אחת כשעשה תעלול בבית הספר והעיפו אותו משם רק בגלל תעלול קטן, ומאז הוא לא מנסה לעשות תעלולים, אבל הוא מרבה להפריע בשיעור ולעשות כיף עד כמה שאפשר.
יש לו אויב ששמו אמט.הוא קורא לו אנט (נמלה, באנגלית), ושניהם מותחים אחד את השני מאז שהם זוכרים את עצמם.עם השנים, טומי רכש הרבה חברים וגם קיבל את הכינוי "ג'וקס קינג" (מלך הבדיחות).
הערות:אין.

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 16:19 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 12679
משתמש מספר: 19407

טופס הרשמה:
שם: לירון
שם דמות: אלכס זלנסקי
מראה: גבוה (1.80), בלונדיני, עיניים כחולות. הוא חזק ויש לו גוף חסון.
אופי: נדיב, נחמד, חכם, אדיב, אמיץ, חברותי, היפר אקטיבי, אופטימי, בוטח באנשים בקלות. פזיז, בדרך כלל שלוו ונמנע מריבים. למען האמת, הוא חיי בפחד תמידי שפתאום תהיה אזעקה וכל רעש שקצת מזכיר לו את הקול של הסירנה מכניס אותו לפאניקה.
כח: הוא יכול לדעת ולשנות את מצב הרוח של אנשים (כמו ג'ספר מדמדומים 3>)
רקע: אלכס נולד בבית החולים סורוקה שבבאר שבע. יש לו שתי אחיות גדולות, לאחת מהן קוראים נסטיה ולשנייה אלינה. נסטיה בת 20 והיא עוד מעט תשתחרר מהצבא, היא משרתת במודיעין, משהו סודי. אלינה בת 23 והיא בדיוק התחתנה. יש לו גם אחות אחת קטנה ששמה ויקה והיא לומדת עכשיו בכיתה ה'. הוריו, סרג'יו ואולגה, עלו לארץ עם שתי אחיותיו הגדולות שנה לפני שנולד והתיישבו בבאר שבע. אלכס היה ילד לבבי, תלמיד טוב וחרוץ, חבר תומך ואח אוהב. הוא תמיד עשה כל מה שבקשו ממנו. כשהתחילו ההפצצות על באר שבע הוא התנהג באומץ כדי להרגיע את אחיותיו.
אמו של אלכס עובדת בחברת ניקיון ואביו בחברת שמירה.
בבית הספר אלכס תמיד היה ילד פופולארי והיו לו הרבה חברים.
הערות: אם לא הבנתם, הוא רוסי XD

הודעה זו נערכה ע"י Into The Night ב Apr 20 2011, 18:17 PM

--------------------
User Posted Image

לירון|17|הביטלס

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 18:03 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
מגדר:

אוקיי, אז ככה:
מריה (הראשונה) ודוד- מבחינתי אתם בפנים. אבל הרקע קצת קצר- תוסיפו משהו על חברים/אויבים שלכם.
מריה (השנייה)- הרקע לא אמור להיות בצורת כתיבת פרטים. אלא בצורה של פיסקה.
לירון- הדמות שלך קצת משולמת מידיXD
תוסיף לו חיסרון או שניים- זה לא כיף לשחק עם דמויות מושלמות. בנוסף, תבחר כח אחר, אני לא רוצה להיכנס לכל הסיבוכים האלה עם עצירת הזמן.

--------------------

.Always hides her tears
.Never shows her fears
.But there is everywhere

??Doesn't anyone care

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 18:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 12679
משתמש מספר: 19407

אממ אוקי...
ד"א, אני בת ><

ערכתי את ההודעה ההיא ושיניתי את הכוח שלו.
אם זה עדיין לא מספיק אני אערוך שוב.

--------------------
User Posted Image

לירון|17|הביטלס

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 18:23 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
מגדר:

סליחה, פשוט בגלל שאת משחקת בן, אז הנחתי שאת בן. אופס..P:
וזה סבבה לגמרי- את בפנים. ובקשר לכח- הוא בסדר, אבל סוד קטן: אני לא חושבת שהוא יועיל לך כל כך. הייתי מציעה לך לבחור משהו אחר, למרות שאת לא חייבת אם את לא רוצה.

--------------------

.Always hides her tears
.Never shows her fears
.But there is everywhere

??Doesn't anyone care

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 18:35 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
פיבסונים: 12846
משתמש מספר: 26016

שם:נאור
שם דמות: מקס טרנטנלנד
עיר: ראשון לציון
מראה: גבוה, שיער שחור גלי, אף סולד, צלקת בלחי שמאל,עיניים כחולות
אופי: חסר טקט, יהיר, אמיץ, בעל חוש הומור, רגזן,חכם
כח:יכול לשנות את המראה שלו למראה של מי שהוא רוצה בשניה
רקע: אביו רצח את אמו לנגד עיניו כשהיה בן 5 אך אביו איים עליו שאם יגלה הוא יהרוטג אותו. הם סיפרו לכולם שאמו מתה מנשיכה קטלנית של כלב. במשך כל חיין הואסבל מההתעללויות של אביו עד שיום אחד כש היה בן 15, הוא הלך למשטרה וסיפר להם הכל על נסיבות הרצח של אביו. אבל אבא של מקס עקב אחריו וברגע שגילה שבנו הלשין עליו הוא חתך אותו בפנים עם סכין מטבח. לא היה אכפת לו השכל השוטרים רואים. מאז, מקס הועבר לפנימיה בראשון לציון ושוהה שם עד היום.
הערות: אפצ'י

--------------------
אלבוס סוורוס פוטר

לרייבנקלו אשלח את זה
שבראשו חרוט
כי תכונותיו המובילות:
תבונה ולמדנות

הפרק האחרון באלבוס סוורוס פוטר:

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 18:38 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
פיבסונים: 13267
מגדר:
משתמש מספר: 31862

שם: שחר
שם דמות: מור
מראה: שער מתולתל ארוך, עניים כחולת ,גבוהה ורזה
אופי: קצת אנוכית, פחדנית, לא נקשרת מהר לאנשים אבל כשהיא נקשרת למישהו היא נקשרת חזק(יכולה למות למענו), צוחקת הרבה.
כח: יכולה לצפות את העתיד
רקע:בת בכורה יש לה עוד שתי אחיות חן בת 11 ונוי בת 6, אמא שלה רופאה ואבא שלה אורך דין, המשפחה שלה מאוד תומכת ואוהבת. יש לה חבר בשם דניאל שמשחק בקבוצת הכדורגל בבית ספר, כמעט כל החברות שלה מקנאות בה אפשר להגיד שחלק ממש גדול מהן שונאות אותה בגלל היופי שלה והפופולריות בבית ספר אבל לה לא אכפת מהן יש לה חברה אחת טובה מאוד -רוני, וחוץ ממנה(מרוני) ומדניאל לא אכפת לה משאר הילדים בכיתה.
הערות:אין

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 18:55 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
פיבסונים: 9221
משתמש מספר: 25067

ערכתי והוספתי פרטים

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 19:21 PM
צטט הודעה

הילאי

פרטי משתמש
פיבסונים: 112
משתמש מספר: 30069

ערכתי.

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 20 2011, 20:19 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: קוסמים
פיבסונים: 21061
מגדר:
משתמש מספר: 18325

שם: ריי-ריי (Melancholy Hill).
שם דמות: לין גולדוויל.
עיר: כרכור.
מראה: שיער חום בהיר חלק, בגובה הכתפיים. עיני שקד שחורות, גבות דקות וגבוהות. נמוכה מעט וקטנה, עם זרועות ורגליים דקות וידיים עדינות, אבל חוזק שבא מאימונים רבים. עור שחום-צהבהב, שזוף.
אופי: עקשנית, שוחרת צדק, אמפתית, בעלת מזג חם ופתיל קצר, משתעממת בקלות, לא מתקרבת רגשית אל אנשים, סרקסטית,
כח: טלקינזיס -- היכולת להשפיע מעל חפצים בעזרת המחשבה.
רקע: לין נולדה בברלין, גרמניה. הוריה -- גדעון ומריקו -- שניהם פרופסורים באוניברסיטה אשר נפגשו באוניברסיטה החופשית של ברלין, בתקופה בה לימדו שם, איש את מקצועו. לאחר הולדתה של לין, חזרה מריקו, ילידת יפן, עם בעלה לארץ.
לין גדלה בכרכור, אי-שם באזור חדרה. ילדותה הייתה נורמלית למדי: היא שנאה את בית-הספר, אהבה את תרבות אימה אהבה עזה ולא לגמרי הבינה ילדים אחרים, או איך להתחבר עמם. בכיתה ג' למדה כי מקל דומה לחרב במובנים רבים, והחלה להתאמן בחצר האחורית של ביתה, שבויה בהרפתקאות פרי-דמיונה... וכך היא עד היום, סופרת את הימים עד שתקופתה ב"כלא" (כלומר, בבית-הספר) תסתיים והיא תוכל להפליג למקום אחר, להרפתקה, לעולם חדש.
הערות: צמחונית, אסייתית-למחצה, חובבת סרטים נלהבת ותולעת ספרים לא קטנה.

--------------------
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (27) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
544 1500 818 382

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח