האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

חוקי הפורום 

קפיצה לעמוד (10) 1 2 [3] 4 5 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

קיר המדפים של סיפורת ושירה!
פורסם ב: Nov 18 2014, 17:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5050
מגדר:female
משתמש מספר: 43490
חפצי המשתמש: צפה

המדף החמוד של קטניפ

שירים
צמרמורת-טריגר על התאבדות! הוא הראשון שלי.דווקא אהבתי אותו,קצר ולעניין.
נסיך החלומות-אהבתי אותו.הוא נשמע קצת ילדותי, אבל כשקוראים אותו מבינים שיש בו עומק.
למעלה-טריגר על התאבדות ואיזכור מוות! אני חושבת שהוא קצת עצוב, אבל הוא אחד הטובים שלי מבחינת עומק.
קטעים קצרים

סיפורים בהמשכים

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 13 2014, 11:13 AM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3622
משתמש מספר: 49706

מדף משותף לי, לאנכי ולעצמי
[במדף הזה ישנן 16 יצירות, אבל אני שונאת את רובן.]

קטעים קצרים וארוכים:
שקיעות וליקויי חמה
ורדים וקוצים
מקום מפלט
מקוללים
יש לי חבר
אימהות לא בוכות
יש פצעים
שקרים לבנים
דור בני התערובת

סיפורים בהמשכים:
ארצ'י בלילה נטוש

סונגפיקים:
Paradise +14
Centuries
always וכן, אני יודעת שזה בפורום פאנפיקים, אבל לא יכולתי שלא לקשר לכאן

שירים:
ילדים טובים, ילדים רעים
אה בה גה דה
בן אדם

הודעה זו נערכה ע"י Lily Aldrin ב Mar 10 2017, 22:55 PM

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
פורסם ב: Dec 13 2014, 20:58 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 48592
משתמש מספר: 47946

ברוך הבא ל-
מדף של מיה!
שאין לו שום שם מקורי או מוזר או מגניב.

ברוכים הבאים למדף הקצרצר (שמאוד רוצה להתמלא) של מיה! פה אתם מוזמנים לשוטט בין 21 היצירות המקסימות שלי, להתפעל ולבקר בחלק של הקטעים הקצרים, להקליק על כל דבר בחלק הסיפורים בהמשכים ולהגיב תגובה בונה וקוטלת ולהתעלם מהחלק המחריד של השירים. אה, וגם ולהנות ^^

© כל הזכויות יוצרים שייכות לי ורק לי. כל התוכן שביצירות שב"מדף" הזה בכלל שייכות לי, "מיה", "Bellamy Blake" חל איסור להשתמש בהן בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת (פאנפיקשיין, סדרה בת וכו') שהאישור עליה לא ניתן/לא ניתן ממני באמת, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך, אפנה לגורמים יותר סמכותיים. אין לשכפל, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר שבסיפורים, בקטעים ובשירים האלו. ©

קטעים קצרים

גשום

זיכרון ושכחה

קול

יום הולדת שמח - טריגר אונס. דירוג גבוה.

אזמל של מילים

שקרים, שקרים, שקרים - טריגר אנורקסיה.

הירוק העצוב של וונדי

שעת בכי לילה

אני רוצה

והיום נהיה יום

אנוש

הפצע של אורידיקה

בולשיט

שירים

צבעים

אותם הגיבורים

מנוחה זרועת עלים

בעיר הילדים

אמיתי

זמן

שמלה של שמיים

נפליג לפרידה

סיפורים בהמשכים

S.E. - [נטוש. סליחה, חברים.] סיפור מקסים, חתיכי, מותח, מסקרן ומדהים. טוב, לא בדיוק, אבל אני צופה להרבה ממנו.

User Posted Image

--------------------
לא פעילה.
User Posted ImageUser Posted Image
- Timeless -

---------
פורסם ב: Dec 30 2014, 20:08 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 222
משתמש מספר: 51089

נמחק

--------------------

User Posted Image

מכירים את זה שאתם מצטרפים לפורום חדש כשאתם סופר ילדותיים ואתם שמים כינוי לא קשור ולא יצירתי?
יאפ..
אני חוסכת לשינוי שם! אשמח אם תשלחו חרמשים מיותרים:>

---------
פורסם ב: Jan 22 2015, 14:27 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
חרמשים: 101038
מגדר:male
משתמש מספר: 50788

- המדף שלי -
אוסף קטעים ושירים שלי שאהבתי ושאני רוצה לזכור ולקרוא עוד פעם יום אחד.

(מכיל שלושים וארבעה שירים ושישה עשר קטעים)

מה שהיית, פורסם ב-4.5.17 (שיר)
ים, פורסם ב-4.5.17 (שיר)
בחירה, פורסם ב-1.5.17 (שיר)
תודה, פורסם ב-1.5.17 (שיר)
שואה, פורסם ב-28.4.17 (שיר)
הגננת סימה, פורסם ב-27.4.17 (שיר)
אני ואת, פורסם ב-23.4.17 (קטע)
נותנת, פורסם ב-20.4.17 (שיר)
מת, פורסם ב-18.4.17 (קטע)
דיאלוג, פורסם ב-14.4.17 (קטע בצורת שיר)
רוח, פורסם ב-12.4.17 (שיר)
שיר שמח, פורסם ב-7.4.17 (שיר)
קטע ללא שם, פורסם ב-4.4.17 (קטע)
משפחה, פורסם ב-3.4.17 (שיר)
מנגינה, פורסם ב-2.4.27 (שיר)
שיר, פורסם ב-2.4.17 (שיר)
נעמה, פורסם ב-28.3.17 (קטע)
כמו ערס, פורסם ב-27.3.17 (שיר)
מראה, פורסם ב-25.3.17 (שיר)
אני, פורסם ב-22.3.17 (שיר)
אז אני גיי, פורסם ב-22.3.17 (שיר)
הילד שעזב, פורסם ב-20.3.17 (שיר)
זה לא אני, פורסם ב-19.3.17 (שיר)
שיר על משקל, פורסם ב-19.3.17 (שיר)
טרמפ, פורסם ב-17.3.17 (קטע)
ילד, פורסם ב-15.3.17 (שיר)
מחלה, פורסם ב-14.3.17 (קטע)
פורים, פורסם ב-10.3.17 (שיר)
שיר ללא שם, פורסם ב-8.3.17 (שיר)
לחזור, פורסם ב-25.2.17 (קטע)
אבנים, פורסם ב-28.2.17 (שיר)
אני פה, פורסם ב-25.2.17 (שיר)
להגביר את הווליום, פורסם ב-21.2.17 (שיר)
אנשי הלילה, פורסם ב-19.2.17 (שיר)
זה אמצע הלילה, פורסם ב-19.2.17 (שיר)
כדורגל זה לא ספורט בשבילי, פורסם ב-13.2.17 (שיר)
בן אדם רגוע, פורסם ב-7.2.17 (שיר)
אתה, פורסם ב-4.2.17 (שיר)
סערת רגשות, פורסם ב-4.2.17 (שיר)
רגעים אחרונים, פורסם ב-1.2.17 (שיר)
מבטים, פורסם ב-24.1.17 (שיר)
מישהו, פורסם ב-16.11.16 (שיר)
נעמה, פורסם ב-9.11.16 (קטע)
הפארק, פורסם ב-7.11.16 (קטע)
פעם, פורסם ב-6.10.16 (קטע)
היא והוא, פורסם ב-7.10.16 (קטע)
שקית צ'יטוס, פורסם ב-18.7.16 (קטע)
גשם, פורסם ב-14.7.16 (קטע)
מותש, פורסם ב-18.6.16 (קטע)
גן עדן, פורסם ב-28.1.16 (קטע)
מתגעגע, פורסם ב-3.1.16 (קטע)

הודעה זו נערכה ע"י סנופקין ב May 4 2017, 11:23 AM

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Feb 11 2015, 19:53 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 8
משתמש מספר: 51446

--------------------
יוֹרוּצ'וֹ ~ כל מני דברים מוזרים

User Posted Image

Pan User Posted Image cake

---------
פורסם ב: Mar 24 2015, 15:38 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
משתמש מספר: 5565

צונזר

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 1 2015, 14:15 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

User Posted Image

מתכון למאפינס - קטע לא ברור, על 2 בנות שמדברות בזמן שבחור עולה במדרגות. אחת מתרגשת והשנייה אוכלת מאפינס ומעודדת אותה.
אני יודעת - קטע אמיתי שמבוסס עליי. מדבר על כך שאני יודעת שאני צריכה לקום וללמוד אבל נשארת לשבת בכיסא.
המלכה - קטע קצר, לאתגר 'תנו כותרת'. הקטע הוא מנקודת מבט של ילדה שאין לה כל כך הרבה חברות, והיא רואה את אחת הבנות בכיתה שלה כמלכה, והיא מתארת את זה בקטע.
שקית ירקות - קטע לפעילות 'תתארו לכם עולם יפה יותר'. זו נערה שעוברת ברחוב ורואה כל מיני אנשים נותנים אחד לשני, והיא מתארת את זה. בסוף הקטע זה משפיע עליה והיא עוזרת בעצמה.
מתחת לשולחן - מבוסס על פריקה של פלין בסס''ש. מדובר על ילדה שקוראת ספרים "של בנים" ומפחדת שהכיתה תגלה את זה. היא חולמת שילדה מקובלת אחת מגלה את זה וכולם צוחקות עליה, ומתעוררת מהחלום ומגלה שהספר עדיין בידיים שלה מתחת לשולחן.
חיבוק של אמא - קטע שאני ממש אוהבת. הקטע היחיד שלי בלשון זכר. זה ילד שמחכה לאמא שלו שעזבה אותו כשהיה קטן. היא מתקרבת והוא חושב על כל מיני דברים וכשהיא מגיעה אליו היא מחבקת אותו והוא שוכח מהכל.
אחת מול כולם - מבוסס על הכינוי שלי. שיחה של סבא ונכדה רגע לפני מותו.
בובה על חוטים - השיר הראשון שלי. מבוסס עליי ועל איך שאני מרגישה. מין פריקה.
מדרגה - שיר על הבדידות, החרטה ובסופו של דבר, אני שלך.
שוב - שיר על האהבה שהייתה לי וחלפה, על הגעגוע והעצב ואולי הכל היה שקר מהרגע הראשון. מנסה לפרוק את הכל.
בגלל קעקוע אחד - קטע מיומנה של נערה שעשתה זה עתה קעקוע. לאתגר "נערה עם קעקוע".
חשוב עליי - שיר קצר לשלב השני של "תנו כותרת".
יש ימים - ניסיתי לכתוב לפחות שיר אחד אופטימי אבל לא ממש הלך. תלוי איך מסתכלים.
מהלב אל הדף - שיר מדבר באופן כללי על טעויות והעצב שאחריהם. אני אישית כתבתי אותו על עליה שלי במשקל אחרי שירדתי מלא וזה שכולם התרגשו מזה שבכיתי וניסו לעודד אותי. כתבתי את השיר להם - שיבינו שבכי ועצב הם רגש טבעי ומותר לי.
יש לי שם - השיר מדבר על הנושא שכולם כל הזמן מדברים עליו - יחס. מלא פעמים מדברים בפורטל או בחיים ולא מתייחסים אלינו, חושבים שאנחנו אוויר. אהבתי את הקטע בשיר שלי "יש לי שם - השם הוא אש - אבל כמעט ואף אחד - לא משתמש בו." הרבה מרגישים ככה והייתי חייבת לכתוב על הנושא שמציק לכולם.
פעם יכולתי - שיר שמתאר את הקושי שלי לכתוב שיר אופטימי ושמח כמו פעם, אלא רק שירים עצובים. בסוף השיר יש קטע מסכם שאומר שכנראה זה בגלל שהתבגרתי ושהעניין שמתבגרים נהיים פחות אופטימיים הוא עצוב.
זה שיר - סוף סוף שיר אופטימי ושמח!
פינגווין מאננס - קטע כל כך חמוד ואופטימי על דו שיח בין נערה לאחותה הקטנה.
עיר מזהב - קטע ליום ירושלים על חשיבותה של ירושלים, הערכתי אליה והערכת כולם אליה.
הגבעה - קטע על שני אחים, שחר וכותב הסיפור - שמו לא מוזכר בקטע. שחר חולה כנראה, לא ברור כל כך, אך לא נותר לה הרבה זמן לחיות. הם צוחקים ביחד, אוכלים ביחד, מדברים המון. הוא דואג לה. בחלק האחרון של הקטע שחר נעלמת. לא ברור לאן ולמה אבל הסוף נשאר פתוח.
ילדה סוכר - שיר שמבוסס על הכינוי שלי. מתאר אותי בילדותי בתור ילדה מתוקה ותמימה.
כיף - שיר מנוגד. מצד אחד שמח ומדבר על הכיף בחיים ומצד שני השיר מתלונן אל כל אלה שלא יודעים לנצל את הכיף וגם כשכיף הם מתלוננים, בשיר נשאל "למה לא לשמוח? למה לא לצחוק?" מנסה לגרום להראות לאנשים שכיף בחיים ומותר לשמוח ככה סתם, בלי סיבה, פשוט כי כיף, ולא חייבים להתלונן על מה שאין, אפשר פשוט לשמוח במה שיש.
רסיס משפחתי - הרקע הוא משפחה בעלת שני ילדים, אמיר ומאיה. האב במשפחה נפטר והאם נישאת בשני עם רונן. מאיה בצבא ואמיר לבד בבית. אמיר לא אוהב את רונן. המצב הכלכלי בביתם קשה.
הייתי פעם ילדה - סוג של שיר לאתגר 'תנו כותרת', שלב 3. השיר מסביר על כך שלא פעם הייתי ילדה, אלא אני עדיין ילדה.
הבוקר הזה - שיר אופטימי על תקווה. הבוקר הזה יהיה שונה, הבוקר הזה יהיה טוב יותר, הבוקר הזה יהיה שמח.
יום אחד נצחק על זה - קטע על טעויות של עבר ועתיד, יום אחד נצחק עליהם, והיום הזה הוא כל יום ויום.
אח גאה - קטע לשבוע הגאווה. מתחיל במריבה של האח והאחות על כך שהוא הומו וממשיך חצי שנה לאחר מכן, במצעד הגאווה.
קחו ממני את הכתר - נקודת מבט אחרת לגמרי לקטע 'המלכה' שכתבתי. בקטע המלכה כותבת שהיא בכלל לא רוצה להיות מלכה, היא לא אוהבת את התפקיד הזה ומבקשת להיות רק משרתת פשוטה.
אתה יודע - שיר קצר וחמוד שאני ממש אוהבת ומדבר על מישהו אמיתי לגמרי.
אדם מאושר לא צריך כינוי - קטע אופטימי על הכינוי שלי (כדי לא לשבור מסורת) ועל האושר האמיתי.
חיבוק אחרון - קטע על פרידה לאתגר בספיישל לכל דבר יש סוף. הקטע מספר על חבר וחברה שנפרדים, לא מתואר בדיוק למה אבל מפרידים בניהם. שניהם בוכים ולא רוצים להיפרד. הנערה מזכירה את החוויות שלהם ביחד, את הרגע שבו נפגשו, את הריב הראשון ואת הנשיקה הראשונה והקטע מסתיים בזה שהם אומרים אחד לשני "אני אוהב אותך." ונפרדים בחיבוק.
לא צריך יותר - שיר שמסביר שלא צריך יותר מדי כדי לעשות טוב. מספיק אוזן אחת כדי לשמוע ילד בוכה ולעזור לא, מספיק לב אחד כדי להרגיש כאב של אחרים, מספיק שיר אחד כדי לומר את מה שלא אומרים במילים. לא צריך יותר.
לנצח שלך - קטע מנקודת מבט של נערה שמאוהבת בנער. היא מפחדת לומר לו את זה, כי היא מפחדת שלא יאהב אותה בחזרה. היא מפחדת להיפגע. היא מרגישה שיש הרבה בנות שיותר שוות ממנה, שהוא בטח ירצה אותם, שהוא לעולם לא יהיה שלה.
סם אהבה - סיפור בהמשכים על נערה מתבגרת בשם כרמל, שמאוהבת בדביר, בחור שלקח סמים בעבר. אביה לא מרשה לא שום קשר איתו. כרמל סובלת ממצב חברתי נמוך וגם מגלה סוד במשפחה.
פומבה - שיר על הכינוי שלי וגם באופן כללי שיר על צורת הסתכלות שונה על פומבה, על הדברים הטובים והחיוביים שבו והלוואי שהייתי יכולה להיות כמוהו (חוץ מהקטע של המראה).
הבמה - קטע שכתבתי אחרי הופעה שעשיתי. הוא מדבר על הבמה, המקום שבו אני מרגישה הכי בטוחה ומשוחררת, הכי כיף לי ואני מרגישה בבית.
ריק - שיר ממש קצר שכתבתי ברגע של ריקנות. הוא קצר, רק כמה שורות, אבל בכל זאת אני אוהבת אותו כי אני באמת מרגישה שלפיו מסוגלים להבין אותי ברגעים כאלה, והוא נחמד.
אני - סיפור על נערה שגרה לבדה, בבית קטן וצפוף יחד עם הארנב שלה. לארנב קוראים אני, ובסיפור היא מסבירה שקראה לו כך כי לפעמים היא מרגישה שהוא ממש היא. הסיפור נגמר בסוף פתוח שבו היא פותחת את הדלת ורואה את אביה.
בין הצללים - שיר לא כל כך ברור על מקרה שבערך קרה לי, נכתב מהלב ברגעים קצת קשים.
אישה חרסינה - עוד שיר על כינוי שלי. שיר די קצר ולא ממש מסודר לפי שורות אבל בכל זאת אהבתי ומעביר מסר חשוב.
תחזיקי חזק - שיר עידוד שנכתב כביכול למשהיי אחרת אך בעצם נכתב לעצמי.
ברוכה הבאה - סוג של שיר לכבוד השנה החדשה ופרידה מהשנה הקודמת.
בא והולך - סיפור שנכתב בצורת שיר, אך עם עלילה. בשיר מסופר על התינוק שיוצא מהבטן אך נולד עם מום ולכן נותרו לו ימים בודדים בלבד לחיות. קראתי לו בא והולך, כי התינוק הפעוט רק התחיל את חייו, רק הרגע בא, וכבר הולך, כמו הרבה דברים אחרים בחיים.
מלכת המטבח - קטע על סיפור ההכרות של קטרין ושרה, נערות בפנימייה צבאית. נכתב לאתגר של עצמי, 'נעים להכיר'.
הפנקס הכחול - סיפור בהמשכים. הסיפור מתעסק בהיק בו, שבא מיקום אחר כדי למצוא את האדם הנבחר שיציל את העולם. הוא עובר בעולמות שונים ועוקב אחרי אנשים עם הפנקס הכחול שלו.
פלאפון - קטע שמתאר את תופעת ההתמכרות לסמארטפונים. נערה שמגיעה מהעבר מופתעת לגלות שבעתיד הכל שונה ושכולם עסוקים בפלאפונים במקום אחד בשני.
אומרים - קטע על גל הטרור, שנכתב כאילו מנקודת מבט של ילדה ששמה גל, שמספרת על כמה אומרים שהיא מזיקה לעולם ומיותרת, ובסוף הקטע היא מגלה שקוראים לה גל טרור.
ככה אני - שיר (שנכתב באופן מאוד ספונטני) על אם שאיבדה את אביה ולאחר מכן מאבדת גם את הבת שלה.
קצת יותר - שיר על נערה שהתאבדה והמילים האחרונות שכותב השיר היה רוצה לומר לה.
תישארי - מונולוג של בעל שמדבר עם אשתו המורדמת רגעים ספורים לפני מותה. הוא מבקש ממנה שתישאר, שתחזיק מעמד ומסביר לה שהוא לא מסוגל לחיות בלעדיה.
ציור אנושי - שיר על ראייה של כולם והקשבה לכולם ועל הניסיון להתאים את עצמך לציור האנושי, העולם והאנושות.
המוזה - שיר על, כמה לא צפוי, המוזה. נכתב בהשראה פתאומית ובלי חשיבה, פשוט כתבתי.
חלום - כתבתי שיר על חלום. התחלתי לכתוב את זה כמשהו ספציפי ופתאום זה הפך לכללי יותר. שיר נחמד שבו אני בעצם מנסה להבין מה זה בעצם חלום.
מחק - שיר שמספר סיפור על ילדה שמאוהבת אך הוא לא רוצה בה.
גנבת צ'יפס - סיפור בהמשכים על סולר, נערה שאחיה גנב ומצבם הכלכלי קשה ולכן היא נאלצת לשתף עימו פעולה. הוריהם נטשו אותם מיד לאחר שנולדו. סולר לא לומדת בבית הספר כדי שתוכל להרוויח כסף במשך כל היום. נמאס לה לגנוב, אך היא מרגישה שאין ברירה.
הייתי בגן עדן - את האמת שהקטע נכתב על הפורטל. הרגשתי בגן עדן, הכל היה מדהים ונפלא ופתאום היו כמה ימים שהרגשתי שהגן עדן הזה, שהיה כמו בית בשבילי, הפך להיות רק גינה. לא לדאוג, חברים - ההרגשה חלפה.
לא הוגן - שיר שכתבתי בעיקרון על מקרה מאוד ספציפי אבל אני מעדיפה לא לפרט. באופן כללי השיר הזה נכון לתמיד לדעתי על חוסר צדק בעולם.
אמת - שר ספונטני על אמת ושקר בחוץ, בפנים, בכל מקום. אנשים משקרים, שמועות לא נכונות מתגלגלות ופוגעות.
דמעות - דמעות-סתם, בכי ללא סיבה. אני לא יודעת למה אני בוכה ולא יודעת עד מתי.
שם למעלה - מכתב שכותבת אישה לבעלה שמת, היא מספרת לו כמה קשה לה וכמה הילדים מתגעגעים.
הווה ורוד - הקטע נכתב על העבר שנראה כעת ורוד. במשך הקטע הכותבת מנסה להסביר לקוראים כי ההווה לא נראה ורוד אך גם הוא יהפוך לעבר וייצבע בורוד, אז צריך פשוט לצבוע את הווה בורוד.
דם כתום - חברתה של שירי כותבת קטע בו היא מספרת על שירי שנרצחה על ידי אביה.
נוגה סיפרה לי - שיר. פשוט תקראו.
החיים זה לא מונפול - קטע שמתחיל בהקדמה של משחק מונפול וממשיך בהשוואה של המשחק לחיים האמיתיים שלנו.
קצה היום - קטע מבוסס ומשולב עם השיר האהוב, קצה היום, שמספר את הסיפור של השיר בצורה טיפה אחרת.
קשה להיות שחקנית - סתם קטע כזה. קצת הומוריסטי.
רגעים קטנים של אושר - על רגעים קטנים של אושר, אמיתיים כאלה, נכתב ברגע אמיתי של אושר.
מצלמות - על העולם מזווית אופטימית, מרחוק או מקרוב.
בלון כחול - נערה בשם נועה בשיחה עם פסיכולוגית שאולי צריכה טיפול בעצמה, עם דימוי על בלון כחול.
סמארטצ'ילד - סיפור בהמשכים. הסיפור מתעסק בסיפורה של טורדיל, נערה בת 14 שהגיעה לסמארטצ'ילד. היא מגלה שהיא נמצאת כעת במקום שבו יש נערים ונערות גאונים שממציאים ומחדשים את הטכנולוגיה. היא נפתחת לעולם חדש ולומדת דברים חדשים על הטכנולוגיה וגם על החיים.
אנג'ל - על נערה שמתה.
מאושרת - כי מסורת לא שוכחים וכי אני פשוט מאושרת.
מאושרת V2 - עוד קטע על מאושרת. על נערה ששמה מאושרת, מנקודת מבט חיצונית - שמתה אבל כל חייה הייתה מאושרת.
קו 27 - אנשים בתחנת אוטובוס, כולם ממתינים לקו 27. במהלך הקטע נקודות המבט מתחלפות ורואים את התחנה מנקודת המבט של כל אחד.
חבר קטן שקוראים לו סרטן - קטע מנקודת מבטה של נערה חולה בסרטן רגע לפני שהיא נכנסת לניתוח.
באמת הלכתי - שיר קטן על העזיבה שלי. קצת דרמטי.
רוצה להגיד - על הדברים האלו שרציתי להגיד ולא העזתי. וגם אתם.
אני פה - קטע כזה שאני חושבת שהרבה פה יוכלו להזדהות איתו.
טרול - זה טרגי ויש אזכורים לאלימות בבית.
מה שאסור להגיד - פשוט, כמו השם שלו, כל מה שאסור להגיד.
צוקצוק - קטע שכתבתי לאתגר 'כתיבה בעולם אחר'. האמת שאף פעם לא כתבתי משהו בסגנון הזה והיה די משעשע לעשות את זה.
עשר דקות - מין יומן מסע בהשראת הספר "עשר דקות" שקראתי.
כל אחד - קטע על משהיי שלא מעוניינת באהבה ועל איך שהעולם והאנושות מקבלים את זה.
היא והוא - זה לא לגמרי ברור אבל הקטע מדבר על זוג שמתגרש והרגע שבו הם נפרדים אחת ולתמיד.
תיק של פו הדוב - קטע על אימהות (לא אימהות כמו אמא שלי ואמא שלך, אלא אימהות כמו מקצוע) עם קצת תובנות לחיים.
גיל ההתבגרות - שיר על התחושות והרגשות בגיל ההתבגרות. לפחות אצלי.
אי אפשר - קטע על בני נוער טיפוסיים ביום האחרון לחופש הגדול.
עוגייה - קטע קצר על הורות וגם על עוגייה.
להיות מבוגרת - שיר על ילדות ועומס.
מעבר חצייה - על גזענות ותמימות.
חמש שניות - אפשר לקרוא לזה קטע דכאוני על נערה חולה שמחכה למותה, ואפשר לקרוא לזה קטע שנכתב בארבע לפנות בוקר ומדבר על המוות בצורה ישירה.
שבועיים - קטע על ילדה שנותרו לה שבועיים לחיות.
אור - קטע על נער שיוצא מהארון בפני הקראש שלו.

קטעים שנכתבו במסגרת האתגר היומי:
יום יפה - האתגר: לכתוב קטע מנקודת מבט של רוצח מבלי להזכיר את הרצח.
האוזן השמאלית - האתגר: לכתוב קטע שמתחיל במשפט: "היא דיברה אליו תמיד בקול רם".
בליינד דייט - האתגר: לכתוב קטע משתי נקודות מבט שונות.
בטי - האתגר: לכתוב מנקודת מבט של דמות משנה שמספרת על הדמות הראשית בהערצה.
בלופ - האתגר: לכתוב קטע מנקודת המבט של החיה האהובה עליי.
סוזן - האתגר: לכתוב קטע קיטשי/עם סוף טרגי.
את - האתגר: לכתוב קטע בגוף שני עבר שמסתיים בהווה.
2047 - האתגר: לכתוב קטע על העתיד.
לוקמיה - האתגר: לכתוב קטע מנקודת מבט של מחלה.
עניין של זמן - האתגר: לא צוין
לב אחד אדום - האתגר: לכתוב קטע שמתרחש במטוס
בייגל עם קצח - האתגר: לכתוב קטע עם אווירה קיצית וסוף שמח.
לסבית מסריחה - האתגר: לכתוב קטע עם סוף עגול.
מה אם נתנשק - האתגר: לכתוב קטע שמספר את הסיפור של שיר.
כשאהיה גדולה - האתגר: לכתוב שיר על מחשבות מקלחת.
אם אין לחם - תאכלו חומוס - האתגר: לכתוב טע שכולל בתוכו לא פחות ולא יותר מחמש דמויות (2 בנות, 2 בנים ומי שנשאר.ה לבחירתך), ולהכניס שם את המילים צבר, אבוקדו, פפאיה, ארון, צבע וכיריים.
שי הבן ושי הבת - האתגר: לכתוב קטע שמתחיל במשפט ”How was the math test?“
שריפה במטבח - האתגר: לכתוב קטע שמפריח סטיגמה כלשהי בצורה קיצונית [הסטיגמה שבחרתי: נשים במטבח]
כמו נסיכות - האתגר: לכתוב קטע שבתוכו מתרחש סיפור שאחת הדמויות מספרת.
שומרת - האתגר: לכתוב קטע מנקודת מבט של שומר/ת בית ספר ביום הראשון ללימודים
גיבור - האתגר: לכתוב קטע על מוות מנקודת המבט של המת
חי צומח דומם - האתגר: לכתוב קטע איטי יותר מבדרך כלל עם הרבה תיאורים
אולי רק שם - האתגר: לכתוב סונגסטורי לשיר "אולי רק שם"
הומלס - האתגר: יהל בן 15 ומשפחתו עברה משבר כלכלי בחופש הגדול. הוא חוזר ללימודים עם ציוד ובגדים מיד שנייה או זולים מאד. הוא מאד חושש מהתגובות של חברו לכיתה.
צבעים - האתגר: לכתוב קטע שבו הצבעים הם אנשים.
כי אבא ביקש - האתגר: לכתוב שיר שמספר סיפור
זאת אני - האתגר: לכתוב מכתב מדמות אחת לדמות אחרת
כמו ספיידרמן - האתגר: לכתוב קטע בצורת מונולוג
יש דברים שצריך להגיד - האתגר: לכתוב קטע בהשראת תחושה עכשווית שלי
מרגרינה - האתגר: לכתוב קטע על אדם שאני מכירה/עליי

מספר הקטעים במדף נכון לעכשיו: 122
מתעדכן כל הזמן

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: May 11 2015, 14:14 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 3473
מגדר:
משתמש מספר: 52347

A Shelf

האמת היא שאני לא בטוחה למה פתחתי את המדף הזה. אולי כי אני רוצה שכל היצירות שלי ישמרו במקום אחד. אולי כדי להשוויץ.
אולי סתם כי רציתי להיות כמו כולם. אני אף אחד, והכל- בו זמנית. יכול להיות שזה נראה לכם לא הגיוני אבל אצלי במוח הכל מסודר ומאורגן בתוך תיקיות אינסוף. אם אתם מעוניינים בעוד מוזרויות, קטעים פסיכודלים או סתם מחשבות לא הגיונית- תהנו.

מחשבות

אנחנו קוראים להפיל את הממשלה - 11.05
אבל למה אני באמת? - 11.05
לכתוב - 11.05
ברמן, תביא לי עוד שוט - 12.05
לפרוק בכתיבה רגשות - 18.05
אני רואה את קו הסיום - 05.06

קטעים

זכרונות נשכחים וגעגוע

שירה

ומה אם אני לא?
מערכת יחסים
התנתקות

סיפורים
משחקי כוחות - אזהרת דירוג R+

אתגרים ותחרויות

חשוב עליי - תנו כותרת, שלב 2
הייתי פעם ילד - תנו כותרת, שלב 3

--------------------

User Posted ImageUser Posted Image

.I did what I had to do
I broke your heart
I killed myself
I pushed everyone away
.to protect you

I HAD TO

---------
פורסם ב: Jul 12 2015, 16:21 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 649
משתמש מספר: 48748

המדף שלי

שקד- סיפור בהמכים. עדיין בכתיבה.
תקציר;

שקד תמיד ידעה שהיא מוזרה היא שקטה מסוגרת ולא זוכרת את עצמה בלי סכינים.

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 25 2015, 10:35 AM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402

המדף הקצר והמוזר של אנדי

שירים
אדם יושב על ספסל בפארק - אדם אחד יושב על ספסל בפארק וחושב מחשבות על החיים. טריגר להתאבדות.

עולם טוב יותר - מסעו של המספר בחיפוש אחר אותו עולם טוב יותר שעליו סיפרו לו כל חייו. טריגר להתאבדות.

לב שבור הוא כמו מראה - שיר המדמה לב שבור אל מראה. נכתב לאחר שנבו שבר את לבי בנו"ד.

להיות חופשייה - סיפורה של זברה שנמאס לה מתוויות והיא מחליטה למרוד בעולם ולהפסיק ללבוש פיג'מה. נכתב לאחת המשימות באתגר "תרשום, תרשום" השלישי.

קטעים
הרפתקה מזגנית - הקטע המפורסם שאפילו נפתח עליו נו"ד. למזגן המזגן נמאס מההתנהגות המזלזלת של בני הבית שלו והוא יוצא להרפתקה מלהיבה אל עבר הלא-נודע.

מזגן בודד - ההמשך המהמם של הרפתקה מזגנית. מזגן מרגיש בודד עם כל הפינגווינים מסביבו והוא מחליט להתייעץ עם ראש שבט הפינגווינים כדי שיעזור לו להתגבר על בדידותו.

ספת עור - כולם אמרו שדוקטור הופמן הוא הפסיכיאטר הטוב ביותר בעיר. טריגר להתאבדות.

שאלות ותשובות - שני אחים יושבים בחדר ההמתנה בבית חולים ומחכים להיוולדות אחותם התינוקת. נכתב לאתגר "ילד בא לעולם".

נובמבר, 2020 - היעלמותה של מלאני השפיעה על דקוטה ברמה כזו שרק השוטר הגרוע והמוזר מתחנת המשטרה המחוזית היה יכול לעזור לה. נכתב ל-"אתגר החורף".

כיסוי חדש - גם לטלפונים יש אופנה. נכתב לאחת המשימות באתגר "תרשום, תרשום" הראשון.

תמיד - מכתביו של חייל בודד ופשוט מהחזית באנגליה של מלחמת העולם הראשונה למשפחתו שם בבית. טריגר למוות.

סוף שמח - ג'רמי ומארק תמיד חלמו על סוף שמח, רק שניהם ביחד. ואז הכל התרסק בבת אחת. טריגר למוות.

לתקן את ניו יורק - קטע קצר לכבוד ועל השנה החדשה שמוקדש לסאלסיטי ומתרחש בניו יורק.

לבנדר - קטע קצר שמוקדש לקלקסה הפורטליסטים על שכנות שאוהבות לשתות קפה ביחד ועל השכנים שלהן שמשפפים אותן.

שום דבר - ברגע שהמורה למתמטיקה נכנסה לכיתה במקום המורה לספרות, מלו.וה בפסיכולוג בית הספר, כולם ידעו שמשהו רע קרה. טריגר להתאבדות.

רגע אחד - נשף הסיום של בית הספר התיכון ווסטלוק היה אמור להיות מושלם, אבל רגע אחד קצר שינה את הכל. טריגר למוות.

גלגל שלישי - אנדרו רק רצה ללכת לפסטיבל, לשמוע קצת מוזיקה ולהירגע מכל הלחץ של השיעורים בקולג. מסתבר שלשני החברים הכי טובים שלו היו תוכניות אחרות. נכתב לאתגר "מילות חובה" וקיבל השראה מהחתונה של מייקל ואנדי.

דראבלים
מינהו שידוכים בע"מ - דראבל בפאנדום הרץ במבוך. בתור יושב ראש "מועדון המעריצים הרשמי של ניומאס", מחליט מינהו לקחת על עצמו את האחריות ולעזור לחבריו הטובים להתוודות באהבתם אחד אל השני.

אינסוף - דראבל בפאנדום אשמת הכוכבים. נקודת המבט של אייזק על מערכת היחסים של אוגוסטוס והייזל לאחר סוף הספר. טריגר למוות.

Big Fun - דראבל בפאנדום Heathers. להת'ר צ'אנדלר נמאס שקורט וראם מתחבאים בארון שלה (תרתי משמע). נכתב לפעילות "זמן למסיבה" בפורום פאנפיקים.

להמשיך הלאה - דראבל בפאנדום ספרינג אווייקנינג (מכיל ספוילרים). לכל אחד ואחת יש משימה אחת קטנה לעשות לפני שהוא או היא יכולים להמשיך הלאה. נכתב לאתגר "העולם הבא" בפורום פאנפיקים. טריגר להתאבדות ומוות.

Broken Pieces - דראבל בפאנדום סמאש (מכיל ספוילרים). האדם היחיד שיכול היה לאחד את החלקים השבורים של לבו של קייל היה האדם ששבר אותם. נכתב לפעילות "לא מרוצה מהסוף" בפורום פאנפיקים.

סיפורים בהמשכים
BRB - סיפור בשני חלקים על צ'אטרום, בני נוער ציניים והחיים המסובכים שלהם. (ננטש)

משחק זיכרון - חבורה של נערים ונערות מרקעים שונים, מגדרים שונים ומינים שונים יוצאים למסע אימתי עם איש מוזר שהופיע בדלת ביתם יום גשום אחד ללא כל הסבר מוקדם ומזמין אותם להשתתף בשעשועון אפל שיכול לעלות להם בחייהם. כרגע מדורג R אבל עתיד להשתנות בהמשך. (ננטש)

רק עוד סיפור להקות טיפוסי - סיפורו של אדי נולאן וסביבתו במסעם להגשים את החלום ולהקים להקת רוק מצליחה. מדורג R חזק מאוד על אלכוהול, סמים, אזכורים לסקס ואזכורים להתאבדות. (ננטש)

פאנקייק אוכמניות - סיפור קצר בשלושה חלקים על נער בשם מייסון, קנדי במקור, שעובר לארצות הברית ומתמודד עם המעבר והשינויים שמבדילים אותו מהחברה האמריקאית ומסביבתו באופן כללי. (ננטש)

מת(ומטמים) - זה בכלל לא היה התכנון המקורי של אמט, גרג וראסל לסוף השבוע. (בהפסקה עקב מחסור במוזה)
יערך בקרוב או משהו~

הודעה זו נערכה ע"י Andy Mientus ב Sep 16 2016, 10:24 AM

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
User Posted Image User Posted Image
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
פורסם ב: Nov 1 2015, 17:29 PM
צטט הודעה

הים הוא האינסוף, שופט החוטאים

פרטי משתמש
חרמשים: 16161
משתמש מספר: 51772

המדף של שירה

שירים:

חיים השיר בעצם מותח ביקורת על האופן שבו אנו חיים, וטוען שאנחנו בעצם "בובות" שנגררות אחרי אנשים אחרים, ומשקרים לעצמנו שזה לא ככה.
עיניים "העיניים הםן חלון לנשמה", בעצם מראה רגשות (נפשיים) של כאב, סבל וכו' שמתגלים רק דרך העיניים.
דמעות של דם השיר מנסה להעביר את המסר שמלחמה זה לא צחוק, ושהמתים לא בוכים דמעות רגילות, אלא דמעות של דם. טריגר מוות.
דמדומים סתם שיר חסר משמעות עמוקה. מתאר את המראה של שעת הדמדומים מהמקום האהוב עליי.
זמן הזמן לא עוצר, הוא לא מחכה לנו. השיר מתאר את התחושה של "העלמות" הזמן ואי-היכולת להספיק הכל, והלחץ והפחד מזה.
אלוהים, שאלה לי לך שיר שכתבתי לעבודה בתנ"ך, מתייחס לעובדה שבשביל יציאת בנ"י ממצרים אלוהים גרם סבל מיותר למצרים.
ברבור כחול שיר שלי מכיתה ד', והראשון שלי. לא ממש התכוונתי שיהיה לו מסר אז, אבל היום אני מבינה שיש בו יותר ממסר אחד.
זמן חצות שיר עליז. כולו מבוסס על "הגיע הלילה, תתעודד כבר וצא לבלות!".
בובה שבורה השיר מדבר עם בובה שמשרתת את האנשים בלי להתלונן למרות שכל מה שהיא רוצה זה לברוח, ועל איך התקוות שלה מתנפצות אחת-אחת (רק שבשיר זה הרבה יותר קודר).

קטעים:

החיים הם משחק בעצם מציג את ההפך למשפט הידוע "החיים הם לא משחק!", ומציג את החיים שלנו כמשחק לוח. נכתב בצורה של מלכה בשחמט.

סיפור.ים בהמשכים:

הים האינסופי סיפור בהמשכים על נער שנכנס לעולם אחר שמקביל לשלנו, בו הוא האדם היחיד ומלבדו יש רק ים אינסופי. סטטוס: פעיל, פורסם פרק ראשון.

הודעה זו נערכה ע"י The Sea ב Apr 14 2016, 14:43 PM

--------------------
User Posted Image

סליחה, אני כנראה לא אוכל להתחבר יותר. אעשה כמיטב יכולתי, אבל נכון לעכשיו מסתבר שאני בפרישה לא רצונית (בחיים לא הייתי נוטש את פורום מ"ת מרצוני)
אני אוהב אתכם, ובבקשה תדאגו לפורום מ"ת המדהים במקומי.
להתראות 3>

---------
פורסם ב: Dec 4 2015, 17:46 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1967
משתמש מספר: 54738

המדף המוזר של שירה

קטעים קצרים:
מקובלת - הקטע הראשון שפרסמתי באתר. מדבר על ילדה (שהפכה להיות אישה) ורצתה להיות מקובלת ו... טוב, תקראו את זה אם אתם רוצים לדעת.

הארנב שלי - קטע קצר (7-8 שורות). מספר על ילדה שכותבת ביומן את הסיפור על הארנב שלה.
זה היה בסוף הקיץ - דיי אהבתי את הקטע הזה. מדבר על אובדן שחווה איש בסוף הקיץ.

שירים:
הוא הלך - השיר מדבר על אישה שמספרת על אובדן בעלה.

שיר חסר שם - משהו קצרצר שכתבתי. לא יודעת להסביר על מה זה.

הגלים שבים - שיר מוזר על הגלים.

ספר - מסופר על ספרים. כל מיני ספרים.

חלום - שיר על חלומות, לפעילות 'משוררים צעירים'.

יתעדכן

--------------------
Shira

שירה & בת 12 & תולעת ספרים & דמדומים & הארי פוטר & פרסי ג'קסון & משחקי הרעב

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 22:37 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 8839
משתמש מספר: 53647

המדף שלי

הודעה זו נערכה ע"י Melody Pond ב Jul 29 2016, 09:01 AM

--------------------
‎‏
"'אני מסרב להוכיח שאני קיים', אומר אלוהים, 'שכן הוכחה נוגדת אמונה, ובלי אמונה אין אני ולא כלום.'
'אבל,' אומר האדם, 'דג בבל תוקע אותך, לא? הרי לא מתקבל על הדעת שהוא התפתח במקרה. זה מוכיח שאתה קיים, ולפיכך, על פי טיעוניך שלך, אינך קיים. מש"ל.'
'אוי לי,' אומר אלוהים 'על זה לא חשבתי,' ובו במקום הוא מתפוגג באבכה של היגיון.
'אה, זה היה קל,' אומר האדם. ובתור הדרן ממשיך ומוכיח ששחור הוא לבן, ונהרג במעבר החצייה הקרוב."‎
‎‏

(דאגלס אדמס, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, עמוד 72)
טל ♥User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 17 2015, 18:15 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 84
משתמש מספר: 54312

ברוכים הבאים ל
מדף של מאיה!
שהוא די קצר אבל לא נורא.

מחקתי את כל הקטעים הישנים מהמדף כי התחלתי לשנוא אותם בטירוף, ואני כנראה לא אעדכן פה יותר - סליחה (:

הודעה זו נערכה ע"י Alive ב Jun 14 2018, 17:12 PM

--------------------
מאיה. :)
You could be president
You never paid the rent but I don't mind
You got no reason to learn what came first
It can't be good enough

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (10) 1 2 [3] 4 5 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007