האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

פרסום || אחרי הצלצול, סדרה דוקומנטרית חדשה בערוץ 10
פורסם ב: Nov 21 2016, 21:16 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

אחרי הצלצול

User Posted Image

"אחרי הצלצול" היא סדרה תיעודית (דוקומנטרית) על שישה מורים בארץ ישראל. את הסדרה יצרה וביימה אורנה בן דור לערוץ 10. המורים מתועדים בכיתות עם תלמידיהם, בחדר המורים ובחייהם הפרטיים. בסדרה עולות סוגיות חברתיות ואקטואליות בוערות, כמו קיפוח עדתי, פערים חברתיים, מיניות וגיוס לצה"ל. הסדרה מוצגת בשני סוגי צילום – מצלמת ההפקה ומצלמה אישית שכל מורה קיבל כדי לתעד את עצמו כשצוות הטלוויזיה לא בשטח.
הסדרה, בת ששה פרקים, תשודר בערוץ 10 בימי רביעי בשעה 21:00, החל מהתאריך ה-23.11.
לאתר הסדרה.

טריילר הסדרה

המורים

User Posted Image
בת אל קטורזה
בת 25 מיקנעם, מלמדת בביה"ס אורט "במעלה" בטבריה. בעלת תואר ראשון בתקשורת ומדעי החברה ממכללת אורנים וסטודנטית לתואר שני בניהול מערכות חינוך ומנהיגות.
למידע נוסף וסרטונים נוספים לחצו כאן.
User Posted Image
שגיא פרידמן
בן 30 מתל אביב, מורה למתמטיקה בתיכון ע"ש פנחס אילון בחולון. בוגר תכנית חותם להוראה ובעל תואר ראשון בחינוך מיוחד וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.
User Posted Image
נדב חרובי
בן 34 מירושליים, מורה לספרות ותנ"ך בתיכון ליד"ה בירושלים. בוגר בית הספר לחינוך של האוניברסיטה העברית ובעל תואר ראשון ביהדות ומקרא ותואר שני בספרות עברית.
User Posted Image
אבישי מזרחי
בן 36 מאור עקיבא, מורה לספרות ומנהל חטיבת הביניים באמי"ת בר אילן לבנים בנתניה. וגר תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית מורשת יעקב ותואר שני בתלמוד באוניברסיטת בר אילן.
User Posted Image
יו יו איתן
מורה להיסטוריה ולמקרא בבית הספר לאומנויות בתל אביב ותיכון מוזות לאמנויות ביפו, מחנכת ומלמדת מזה 35 שנה. בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בהיסטוריה ותואר שני במדעי היהדות מאוניברסיטת תל אביב.
User Posted Image
רותי קליין שיינין
בת 53 מחיפה, מורה למדעי המחשב ומחנכת כיתת נחשון בבית הספר אורט קרית ביאליק. בוגרת לימודי תנ"ך ומחשבים במכללת ירושלים לבנות, בעלת תואר B.Ed.
רותי היא המורה שלי למדעי המחשב, אז אני ממש נרגשת לכתוב עליה ועל זה שהיא בכלל בסדרה הזו. היא מורה מדהימה, מתחשבת ומחוברת לכל תלמיד. היא רואה אתנו כבני אדם, ופתוחה אתנו בכל נושא. לא תמצאו הרבה מורים מדהימים כמותה.
למידע נוסף וסרטונים נוספים לחצו כאן
.
ובנימה אישית

בתור אחת שהשתתפה בחלק מהצילומים, ממש נהניתי. לא דיברתי או השתתפתי יותר מדי, אבל עצם היותי שם הייתה חוויה. היו לנו צילומים בכיתה עם המצלמה שרותי קיבלה, ככה שיצא לי לצלם קצת במצלמה (וממש התרגשתי כי אני מטורפת על מצלמות); והיו לנו שיעורים מצולמים, שיחות מרתקות ואף טיול מאד מרתק שגם הוא תועד. אני ממש נרגשת לצפות בה, והעובדה שהעלילה על רותי תתחיל רק בפרק השני משגעת אותי! ממליצה לכם בעיקר לראות את הפרק האחרון, שם תועד הטיול שעשינו בשביל הסדרה.
ובכן, סדרה מומלצת לכל מי שרוצה לראות צד אחר במערכת החינוך וללמוד אודות המורים המדהימים שנמצאים בכותלי בית הספר.

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
303 1175 777 368

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007