האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

נקודת מבט || פעילות
פורסם ב: Dec 27 2020, 10:27 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 160758
מגדר:female
משתמש מספר: 61264
חפצי המשתמש: צפה

נקודת מבט
פעילות

"שירה, אין לך זמן לכתוב פעולה נורמלית, והפעולה שלך לא טובה." אני מהנהנת לשמע דבריה של אריאל. היא צודקת, הפעולה שלי באמת לא טובה.
"את רוצה לכתוב נקודת מבט עכשיו, מהר, או לקחת את אחת מנקודות המבט המקסימות של מיכאל?" היא שואלת ואני מגחכת. למה היא בכלל שואלת את זה?
"אני חושבת שעדיף לקחת אחת של מיכאל..." אני ממלמלת והיא מהנהנת.
"יופי! תפתחי את הוואן דרייב ותקריאי לי את נקודת המבט של מיכאל על קונג פו ואני אכתוב אותה." אני עושה כדבריה, מפשפשת בוואן דרייב ומוצאת את נקודת המבט של מיכאל. ואז? אני מקריאה לה ומחייכת, רואה את מיכאל מתקדם לכיווננו.

- מקרה זה באמת קרה בתאריך ה־10.11, בשעה 15:30, חצי שעה לפני פעולה שהעברתי. האריאל שמוזכרת כאן היא הרכזת שלי, לא שום אריאל אחרת.

היי לכם, משתמשים יקרים!

היי שירה! מה שלומך?

שלומי מצוין, תודה ששאלתם! כמו שאתם רואים, לפני כמעט חודש שלם יצא לי לדבר עם הרכזת שלי, חצי שעה לפני הפעולה. המקרה הזה באמת קרה! ו... טוב, כתבתי פעולה ביחד עם הרכזת שלי, חצי שעה לפני שהעברתי אותה.
ולפני שתשאלו, תנו לי להסביר לכם מה בדיוק קרה.
אז כמו שחלקכם הגדול בטח לא יודע, אני מדריכה בתנועת נוער. אני מדריכה בצופי ים. אבל זה כבר לא קשור להיום. התחלתי לדבר על נקודות מבט... ואני מניחה שאתם לא יודעים מה זה. כלומר, אתם יודעים מה זה נקודת מבט, אבל לא האחת עליה אני מדברת.

אז את מתכוונת להסביר לנו?

כן, בהחלט.
נקודת מבט, נקודת המבט עליה אני מדברת היא חלק מפעולה. פעולה אותה אנחנו, המדריכים, מעבירים לחניכים שלנו.
לדעתי האישית, נקודת מבט מאוד דומה למבנה זמן תוכן (שבנוי משאלת תוכן, כמה מתודות ודיון) אבל כאן נקודת המבט היא נושא אותו אנחנו בוחרים להעביר.
זמן תוכן הוא חלק בפעולה אותו אנחנו מחויבים להעביר או לנסות להעביר לקבוצה שלנו, ובזמן התוכן אנחנו מעבירים את הערכים עליהם מתבססת תנועת הנוער שלנו. נקודות מבט? אנחנו כותבים, לבד, ואנחנו מחליטים מה יהיה בהן. נקודת המבט יכולה להיות על נושא אקטואלי כמו הבחירות באמריקה או כל דבר אחר עליו אני רוצה לדבר עם הקבוצה שלי, והיא גם יכולה להיות על קונג פו או דרקונים.

ואיך זה קשור לפורום משחקי תפקידים?

אז איך בדיוק זה קשור לפורום שלנו? טוב, אני די בטוחה שכשראיתם את כותרת הפעילות אתם חשבתם שאני מדברת על נקודת מבט של דמות, נכון? כמו שבטח הבנתם, זה לא נכון.
בכל מקרה, היום אתם תכתבו רקע של דמות, ותכלילו בו נקודת מבט. אתם בסך הכל תכתבו רקע ותכלילו בו נושא עליו אתם רוצים לדבר וקשור לדמות שלכם. לדוגמה, לפעולה הקודמת כתבתי נקודת מבט על חג החגים. חג החגים הוא פסטיבל שנערך כל שנה בחיפה בדצמבר, והוא "נועד לבטא את אופייה של חיפה כעיר בעלת אוכלוסייה מעורבת, שבה חיים במשותף בני כל הדתות, ולקדם דו-קיום וסובלנות ביניהם". אם אני אבחר לכתוב על חג החגים בפעילות הזו, אני אנסה לכתוב על דמות שדתות שונות לוקחות חלק מרכזי בחייה או פעם בכמה זמן, אני אכתוב על המפגש של הדמות עם הדתות השונות.

מגניב! אז, איפה הטופס?

אה, נכן. הטופס! טוב, אתם בטח יודעים שכדי להשתתף אתם בסך הכל צריכים למלא טופס, טופס שאני נותנת לכם ממש כאן, למלא אותו כנדרש ולהגיב באשכול הזה. אחרי שתעשו את כל זה עד היום השלישי בשנה הבאה, ה-3.1, כל אחד מכם יזכה ב-120 חרמשים נוצצים שנתרמו על ידי הדתות הרבות שקיימות בעולם.

CODE
[b][color=CadetBlue]שם, כינוי:[/b][/color] שלכם, דא
[b][color=SteelBlue]שם הדמות:[/b][/color]
[b][color=CadetBlue]גיל:[/b][/color] לא אכפת לי מה תבחרו, מה שאתם רוצים.
[b][color=SteelBlue]מין, מגדר:[/b][/color] מוזמנים להוסיף גם נטייה מינית :)
[b][color=CadetBlue]רקע:[/b][/color] חמש שורות לפחות
[b][color=SteelBlue]נקודת המבט:[/b][/color] על מה בדיוק התמקדתם ברקע? על מה נקודת המבט?
[b][color=CadetBlue]הערות/הארות/סוף סוף יש לשירה חניכה נוספת!:[/b][/color]

אז קדימה לעבודה! ובהצלחה לכולם!

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 27 2020, 16:18 PM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845

שם, כינוי: שירה, True Colors
שם הדמות: שירה
מין, מגדר: נקבה
רקע: (טריגר אלימות לקראת הסוף) שירה לוקחת חלק בתנועת צופי הים בישראל, ומאז גיל 16 התחילה להתנדב למען הוצאות ספרים ברחבי הארץ במהלך שבוע הספר. במהלך תקופת ההתנדבות שלה, פגשה שירה את הסופרת סיגלית דיל, ומאז השתיים התיידדו יחדיו. סיגלית סיפרה לשירה על ספריה החדשים שהיא מתכננת להוציא לאור ביום האחרון של שבוע הספר העברי תשפ"א (הערת הכותב: בעוד כחצי שנה קדימה לעתיד בזמן שלנו), ושירה סיפרה לה על פעילויותיה המגוונות בצופי הים ובאתר מעריצי הארי פוטר, אליו חזרה לפני כשנה לאחר פרישה ממושכת. הן הפכו לחברות קרובות במיוחד במהלך הימים הבודדים של שבוע הספר, וסיגלית אף הכירה לה את אחותה הסודית - גלילה רון־פדר עמית. שירה נעשתה אף חברה של גלילה במהלך שבוע הספר, ובימים שלא נפגשה עם גלילה וסיגלית בדוכני הוצאות הספרים השונות יצאה לפעולות בצופי ים. כשהגיעה אל מקום המפגש שלה ושל חניכיה בצופי הים, הופתעה לראות את חניכיה נסערים ומבולבלים. מסתבר שכמה מהם ריגלו אחריה במהלך שבוע הספר, מפני שהסתקרנו לדעת מה היא עושה בימים שהיא לא נמצאת בצופי הים. לטענתם, הם אמרו ששמעו את סיגלית וגלילה מדברות יחדיו על התוכנית להשתלט על שירה ולהפוך אותה לאלופה שלהן, ושלאחר מכן אף סיגלית ריסקה לעברם את הקיר שמאחוריו הסתתרו במעין קסם אפל. רק בנס הצליחו להימלט. שירה הנסערת לא יכלה להאמין להם, אך היא הסכימה לבוא איתם כדי לראות את הסרטון המוקלט שהצליחו לצלם. היא ראתה לתדהמתה בסוף הסרטון את סיגלית מסתכלת על הילדים במבט עוין, מושיטה לעברם את ידה - והסרטון נגמר. שירה משתכנעת, והחניכים מתחילים לרקום את התוכנית להסגרת סיגלית וגלילה. לא יאמינו להם אם ידווחו למשטרה על מה שאירע, כמובן - ולכן שירה וחניכיה מחליטים על התוכנית הבאה: שירה תבוא למפגש האחרון עם סיגלית וגלילה ביום האחרון של שבוע הספר, בזמן שכל חניכיה יתגנבו מאחוריה אל אחורי דוכני שבוע הספר בלי שאף אחד יבחין. שירה תסיח את דעתן של סיגלית וגלילה, ובזמן ששלושתן ישקעו בשיחה עמוקה, שירה תיתן את הסימן לחניכיה: היא תגיד "נייר טואלט" (נגזר משמה המכושף של גלילה, "גליל נייר טואלט"), ואז כל חניכיה יסתערו במכה אחת על סיגלית וגלילה. שירה תשלוף את שתי חרבות העץ שלה ותכה בראשיהן, כשכולם יברחו מעבר לדוכני שבוע הספר ואל מקום מבודד בו יוכלו להילחם מול שתיהן ללא הפרעה. זה אכן קורה, וסיגדי וגלילה בולעות את הפיתיון. הן דולקות כמו זוג שדות (מבחינה טכנית, זה באמת מה שהן, אבל על זה נפרט בדמויות שלהן...) אחרי הקבוצה, ואחרי מרדף קשה, כולם נופלים אל תוך מזבלה ישנה משנות השמונים שאף אחד לא נגע בה שנים. גלילה תופסת את אחד החניכים ומאיימת לרצוח אותו, ושירה מצליחה להעביר בסתר מסר לשתיים מחניכותיה לברוח לעבר הים ולזמן את כוחות צופי הים הטמונים בהם. בינתיים, שירה מנהלת משא ומתן (בקושי) עם שתי הסופרות המרושעות, אך בשלב כלשהו סיגלית מאבדת סבלנות, מעיפה את הילד מידיה המרושעות של גלילה ומסתערת על שירה. זרועה הימנית של שירה נחתכת, אך היא עדיין לא יצאה מגדר שימוש. שירה מצליחה לחבוט את אחת החרבות שלה בעינה של סיגלית, ואת החרב השנייה היא זורקת לעבר גלילה. זו תופסת את החרב בקלות ומעיפה את שירה עשרה מטרים לאחור באגרופה המכושף. החניכים מחליטים להצטרף למלחמה, וכולם מתנפלים בבת אחת על שתי המכשפות המרושעות. עם זאת, הן משתלטות עליהם בקלות ומעיפות אותם מדרכן בעזרת קסמיהן. שירה, שכורעת תחת הבוץ המקפיא, תוקפת במהלך הירואי במיוחד את סיגלית וגלילה בעזרת כוח ים בלתי צפוי שמתעורר בה לפתע (הם היו במרחק 3 ק"מ מן החוף, רחוק מכדי לזמן כוחות מים), וכולאת את שתיהן במערבולת מים ללא רחמים. היא כמעט מצליחה להביס אותן, אך סיגדי יורה בעזרת טבעת האופל המכושפת שלה לייזר סגול אל ראשה של שירה, וזו מתעלפת יחד עם מערבולת המים. החניכים, במהלך אחרון, מנסים להסתער על סיגלית וגלילה, אך בדיוק ברגע הזה מופיעות שתי החניכות ששירה שלחה אל הים, רוכבות על גל עצום של מי ים וצועקות "תאכלו קקי!", ומטיחות את הגל עמוק בפרצופן המרושע של שתי המכשפות. לאחר כמה שניות של אי ודאות לגבי מצבן של שתי הסופרות, החניכים התחילו לחייך לאט לאט - אך השמחה לא נמשכה הרבה זמן. מן האפר וההריסות קמה מפלצת משולבת שכנראה נוצרה מהכלאה בין גלילה לסיגלית. היא צרחה עליהם ושלושה חניכים התעלפו מהאימה בלבד. לשתי החניכות כבר לא היו מים לזמן, ואף אחד לא יכל להגיע אל החוף בזמן. כל החניכים התפללו חרישית לאלי הגלגולים בתחינה לפני שהמפלצת תהרוג אותם, אבל הם לא הספיקו והיא כבר כתשה שניים מהחניכים למוות. כולם ניסו לברוח, ושירה עדיין הייתה מעולפת ואף אחד לא יכל לחלץ אותה! אך ברגע האחרון, אל הגלגולים האחרון אליו התפללו, קרמיט (ההוא מפעילות "זכויות", שפירטנו בעיקר על הילדות שלו שם ולא על כל הדמות) - נענה לתפילתם ושטף את המפלצת בפיצוצי האנרגיה המדהימים שלו. הבעיה היא שהוא לא רצה לסיים את הקרב ככה, והוא ידע כי על שירה להרוג את המפלצת. אז הוא החדיר את אנרגיית האלים שלו בשירה שגרמה לה להתעורר מחדש, וזעם ניצת בשירה לאחר שראתה את גופותיהם של שניים מחניכיה. היא צרחה ותקעה חרב ארד נוצצת במיוחד בראשה של המפלצת, וזו התפוצצה בפיצוץ מרהיב מיוחד שגרם לגלי הים לסעור לגבהים של עד עשרים מטרים מישראל ועד לחופי קפריסין. מאז שירה הוכתרה כ"גיבורה סיגדילית", והיא בעצם הופכת לאחת הדמויות הראשיות בעלילות הסיגדילה (ציר הזמן הזה הוא גם מיני־סאגה בעלילות הסיגדילה שהוא למעשה סאגת מעבר אך סאגה חשובה מאוד בעלילות הסיגדילה שנועד כדי להפוך את שירה מדמות פחות מוכרת שלא מעורבת במלחמות הסיגדיליות לדמות חזקה וראשית מאוד).
נקודת המבט: סופרים בישראל
הערות/הארות/סוף סוף יש לשירה חניכה נוספת!: כיוון ונקודת המבט היא סופרים בישראל, פירטתי רק על ציר הזמן של שבוע הספר תשפ"א, כיוון שזה היה ציר הזמן הבולט ביותר במפגש של שירה עם סופרים בישראל.

---------
פורסם ב: Dec 28 2020, 14:41 PM
צטט הודעה

"Different doesn't mean wrong"

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 36335
מגדר:
משתמש מספר: 73807

שם, כינוי: רינג, רינג
שם הדמות: שלכם דא
מין, מגדר: נקבה.
רקע: שלכם דא נולדה לפני כשמונה שנים, היה לה יום הולדת 8 לפני חודש וקצת. מאז שנולדה אהבה את האגדות, בכל יום הולדת שלה התחפשה נסיכה או משהו אחר מהאגדות.
דוגמאות: בגיל שנה חופשה לסינדרלה, בגיל שנתיים לגיני במנורה, בגיל שלוש למליפיסנט, בגיל ארבע לאולף, בגיל חמש לשלגייה, בגיל שש לאמא גותל, בגיל שבע ליחפן ובגיל שמונה לקרואלה דה ויל! כמו שאפשר לראות שלכם דא מגוונת מאוד בתחפושות שלה כדי שיהיו מדהימות ויפות. מרוב שהיא מוכשרת היא אפילו הוזמנה לכנס דיסני בגלל התחפושות המדהימות שלה. (בטח חשבתם שאני אכתוב פה את הכנס, אבל לא ולא! הכנס הוא רק בעוד חודשיים), שלכם דא מתרגשת בציפייה עזה לכנס, היא הכינה שמלות דיסני ורקעי דיסני, היא אפילו חזרה שוב ושוב על שירי דיסני כדי שהיא תזכור בכנס עצמו, (תאחלו לה בהצלחה!).
נקודת המבט: דיסנייייייי
הערות/הארות/סוף סוף יש לשירה חניכה נוספת!: להתעלם מהזמנים הלא הגיוניים שאולי נכתבו.

--------------------

Ring 🌀 Quit 🌀 I wrote it for some reason 🌀 Credit to Idio

User Posted Image

"Trying to forget someone you love is like trying remember someone you never met."
(Yuu Otosaka, Charlotte)

---------
פורסם ב: Jan 1 2021, 14:57 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 74630

ytjyiuyghjiguyjyg

---------
פורסם ב: Jan 5 2021, 11:12 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 160758
מגדר:female
משתמש מספר: 61264

מצטערת על האיחור, ננעל. תגמול יישלח בקרוב (:

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007