האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (3) 1 [2] 3  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || מי היה הפרופסור הטוב ביותר להתגוננות?
פורסם ב: Feb 2 2018, 01:48 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271
חפצי המשתמש: צפה

אני חושבת שלופין-הוא לימד את הארי פטרונוס
כי בלעדיו הארי היה כרגע נטול נשמה
כי מאה הסוהרסנים היו שואבים מימנו אותה
בסוף השנה השלישי
ככה ששאר הסכנות ההם לא היו ממשיות אם הארי היה נשאר נטול נשמה.
אתם לא מסכימים איתי?

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 2 2018, 18:58 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

אני חושבת שלופין כי אם הוא לא היה הוא לא היה לומד להיפטר מסוהרסנים, ולימד אותו על יצורים. לכן אני חושבת שהוא היה הכי טוב

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 2 2018, 20:20 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 179
משתמש מספר: 64210

הפרופסור הכי טוב? לופין.
אני החלטתי להתייחס לשאלה ככה : מי לימד הכי טוב. לא מי שבעקיפין עזר להארי ללמוד.
אומנם חוץ מהרידיקולוס (סליחה על שגיאות הכתיב-אם יש) והאקספקטו פטרונום (כנ"ל),
הוא לא לימד את הארי שום דבר "שימושי", אבל הוא העביר את החומר בצורה הכי מהנה, מעניינת ומלמדת.
ולכן לופין הוא המורה שמלמד הכי טוב.

---------
פורסם ב: Sep 1 2022, 17:06 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 3279
מגדר:male
משתמש מספר: 84204

אני חושב שלופין אבל הסיבה היחידה שהוא ועין הזעם לא מתחרים על המקום הראשון היא שעין הזעם הוא בעצם (אזהרת ספוילר) אוכל מוות

---------
פורסם ב: Oct 12 2023, 12:07 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 2141
משתמש מספר: 82162

אוקי, יש לי כמה דעות לא פופלריות. דבר ראשון אני רוצה לדבר שניה על קווירל, אנחנו לא יודעים איך באמת הוא היה כי אין אזכור לשום שיעור שלו, נכון? לא נכון! בסרט הראשון רואים לכמה שניות את קווירל מעביר שיעור בהתגוננות לכיתה של אוליבר ווד שהיה בשנתו הרביעית. הוא מחזיק על הכתף ציפור תוכי רגילה והקסם היחיד בהתגונות שאפשר ללמד בעזרת בעל חיים זה... הקללות שאין עליהם מחילה! כלומר קווירל גם לימד על הקללות שאין להם מחילה בשנה הרביעית כמו קראוץ' מה שמוכיח שאולי הוא לא מורה כל כך גרוע. בנוסף בקרב עם הארי על אבן החכמים רואים שקוויר תותח רציני בדו קרב. וכמו שהזכיר אחד מהכותבים באיזה פורום שוולדמורט לא היה בוחר להיתפס על קווירל עם הוא היה קוסם חלש.
דבר שני-אמבירדג' היא בדיוק כמו אלקוס קארו וברור שאי אפשר להחשיב אותה בתור קוסמת טובה רק בגלל שהיא גרמה להארי להילחם. גם בספר החמישי וגם בשביעי רואים כמה היא קוסמת גרועה.
לופין הוא מורה רגיל ונורמאלי להתגוננות מפני כוחות האופל שמלמד בדיוק כמו שצריך ללמד על פי משרד הקסמים, לא יודע אם אפשר הגיד שהוא המורה הכי טוב.
לא הבנתי איך לוקהרט בכלל נכנס לקטגוריה של "אולי המורה הכי טוב" הוא אפילו לא יודע לאסוף פיוניות.
מודי עין הזעם הוא כמובן ממש חזק בהתגוננות מפני כוחות האופל אבל ברטי קראוץ' לא. והקללות שאין עליהם מחילה זה לא דבר שכל כך קשה ללמוד...
קיצר, אני בוחר בסנייפ הוא אשכרה המציא כמה לחשים בעצמו, הוא קיב קס"מ בבגרות, והוא ניצח את כל המורים האחרים להתגוננות [הוא גילה את קווירל ואיים עליו וגם התנגד לקללה שלו על הארי, הוא פרק את גילדרוי מנשקו במועדון הדו-קרב, הוא חשף את לופין בתור אדם-זאב ואיים עליו עם שרביט, הוא זה שירה בברטי קראוץ' כשהתגלה, הוא זה שקרא להילאים לאגף המיסתורין כנגד אמבירדג'] קיצר, ברור שהוא יותר חזק!!!

---------
פורסם ב: Oct 12 2023, 13:09 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 9420
מגדר:
משתמש מספר: 70889

QUOTE (אליאביאיר @ Oct 12 2023, 10:07 AM)
אוקי, יש לי כמה דעות לא פופלריות. דבר ראשון אני רוצה לדבר שניה על קווירל, אנחנו לא יודעים איך באמת הוא היה כי אין אזכור לשום שיעור שלו, נכון? לא נכון! בסרט הראשון רואים לכמה שניות את קווירל מעביר שיעור בהתגוננות לכיתה של אוליבר ווד שהיה בשנתו הרביעית. הוא מחזיק על הכתף ציפור תוכי רגילה והקסם היחיד בהתגונות שאפשר ללמד בעזרת בעל חיים זה... הקללות שאין עליהם מחילה! כלומר קווירל גם לימד על הקללות שאין להם מחילה בשנה הרביעית כמו קראוץ' מה שמוכיח שאולי הוא לא מורה כל כך גרוע. בנוסף בקרב עם הארי על אבן החכמים רואים שקוויר תותח רציני בדו קרב. וכמו שהזכיר אחד מהכותבים באיזה פורום שוולדמורט לא היה בוחר להיתפס על קווירל עם הוא היה קוסם חלש.
דבר שני-אמבירדג' היא בדיוק כמו אלקוס קארו וברור שאי אפשר להחשיב אותה בתור קוסמת טובה רק בגלל שהיא גרמה להארי להילחם. גם בספר החמישי וגם בשביעי רואים כמה היא קוסמת גרועה.
לופין הוא מורה רגיל ונורמאלי להתגוננות מפני כוחות האופל שמלמד בדיוק כמו שצריך ללמד על פי משרד הקסמים, לא יודע אם אפשר הגיד שהוא המורה הכי טוב.
לא הבנתי איך לוקהרט בכלל נכנס לקטגוריה של "אולי המורה הכי טוב" הוא אפילו לא יודע לאסוף פיוניות.
מודי עין הזעם הוא כמובן ממש חזק בהתגוננות מפני כוחות האופל אבל ברטי קראוץ' לא. והקללות שאין עליהם מחילה זה לא דבר שכל כך קשה ללמוד...
קיצר, אני בוחר בסנייפ הוא אשכרה המציא כמה לחשים בעצמו, הוא קיב קס"מ בבגרות, והוא ניצח את כל המורים האחרים להתגוננות [הוא גילה את קווירל ואיים עליו וגם התנגד לקללה שלו על הארי, הוא פרק את גילדרוי מנשקו במועדון הדו-קרב, הוא חשף את לופין בתור אדם-זאב ואיים עליו עם שרביט, הוא זה שירה בברטי קראוץ' כשהתגלה, הוא זה שקרא להילאים לאגף המיסתורין כנגד אמבירדג'] קיצר, ברור שהוא יותר חזק!!!

לא בטוח בכלל שקווירל היה קוסם טוב, הוא פשוט היה היחיד שהגיע ליער שבו וולדמורט התחבא, ואחר כך, וולדמורט לא עזב אותו, כיוון שהוא היה השער שלו אל הוגוורטס.
דבר נוסף, איך הגעת למסקנה שהוא לימד אותם את הקללות שאין עליהן מחילה? יש הרבה מאוד קללות שאפשר להדגים על בעלי חיים חוץ מהן, מה גם שהוא היה מגמגם...
ולגבי הקרב שלו נגד הארי, הוא ביצע שני קסמים בלבד, שאחד מהם היה לעוף, דבר שמראה שהוא למד אותם מוולדמורט, כי רק וולדמורט וסנייפ יודעים איך לעוף ללא מטאטא.

את אמברידג' באמת צריך להוריד מהרשימה במהירות, כיוון שהיא כלל לא הייתה מורה, אלא רק השגיחה עליהם בזמן שהם קראו את הספר.
וגם לוקהרט, הוא לא לימד אותם כלום, אלא רק המחיז להם את מה שכתוב בספרים שלו בעזרת הארי, אז אם כבר הוא מחזאי טוב, לא מורה טוב, ועדיף שלא נדבר על הדו קרב שלו נגד סנייפ...

לגבי ברטי קראוץ', הוא אמנם לא טוב בהתגוננות מפני כוחות האופל, אבל זה בגלל שהוא עצמו מכוחות האופל, וחוץ מזה, אם בשיעור אחד הוא הספיק ללמד אותם שלוש קללות כאלו חזקות, זה אומר שהוא מורה מאוד טוב, אל תשכחו שגם אם שאר השיעורים שלו לא מופיעים בספרים, הרי שמישהו לימד את הארי לחשים, זה לא שהארי המציא אותם.
אז אין סיבה להוריד את ברטי קראוץ' מהרשימה.

לגבי סנייפ אני בהחלט מסכים עם רוב הנאמר, הוא קוסם טוב.

לגבי לופין, זה קצת יותר מסובך, כי החומר שהוא לימד באמת לא היה יעיל ברובו, אבל הוא לימד אותו רק כי זה מה שמשרד הקסמים אמר לו ללמד, ובנוסף לכך, הוא לימד את הארי איך לייצר פטרונוס, אבל זה לא משתווה למה שסנייפ וברטי קרוץ' לימדו את הארי, ולכן נוריד אותו, כי יש הקודמים לו.

וכך נותרנו עם שני מתמודדים- ברטי קראוץ' וסנייפ, שניהם לימדו את הארי הרבה והועילו לו, אך כיוון שסנייפ זה סנייפ, ששונא את הארי בכול ליבו, אני מניח שהארי העדיף את ברטי קראוץ' בתור מורה, ולכן אבחר בו.
לסיכום: אני חושב שהמורה הכי טוב היה ברטי קראוץ'.

--------------------
קראתם ספר ואהבתם?
אני אשמח להצעות.

---------
פורסם ב: Oct 12 2023, 17:27 PM
צטט הודעה

אל בדימוס
**

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 12350
משתמש מספר: 85969

מילה במילה ^^^

לא ממש רואים את כל השיעורים, וקשה לדעת מה לימדו, לכן לופין , קווירל סנייפ וקראוץ' די קשה להכריע.
אבל מהרושם שנוצר לופין היה מורה סטנדרטי ולימד סבבה. קראוץ' התחזה למודי והתנהג גם כמו הילאי מיקצועי ופרנואיד, הוא באמת התנהג כמו מודי. הרושם שנוצר ממנו זה שהוא באמת הכין אותם להילחם בקוסמי אופל. גם סנייפ יצר רושם דומה, אבל אני הולך על קראוץ' כי הוא בכל זאת היה (או התנהג כמו) אחד מההילאים הטובים שקיימים.

--------------------
נמות בדמנציה בעוני. כולנו בלי שווי או שוני. (ככה אומרים נכון? אנל-) כי לא עשינו שום דבר. אין לנו פנסיה כבר.

---------
פורסם ב: Oct 22 2023, 10:49 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 25157
משתמש מספר: 84203

לדעתי מודי (כאילו קראוץ') היה המורה הכי טוב הוא באמת לימד אותם להתנגד לאימפריוס ושיעורים מאוד חשובים

--------------------
קאלאדין📖מ. ספרים📖הוא/אתה📖ברנדון סנדרסון

I am rotten to the core

חיים לפני מוות כוח לפני חולשה מסע לפני יעד

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 22 2023, 10:53 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 5622
משתמש מספר: 85508

טכנית, לדעתי, סנייפ ולופין הם נכנסים שניהם למקום הראשון.

--------------------
דוד. עיצבנת אותי שכל פעם שאלת "מה זאת התמונה הזאת?" אז אין יותר לא חתימה ולא תמונה. ביי.

---------
פורסם ב: Oct 22 2023, 12:32 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 2141
משתמש מספר: 82162

קיצר חבר'ה. אפשר לסכם שנייה?
מבחינת מי היה המורה הכי חזק: זה סנייפ
מבחינת מי היה המורה שהכי לימד את הארי: זה לופין
מבחינת מי המורה שהכי לימד את הארי דברים שימושיים: זה מודי
מבחינת מי המורה שבתכל'ס הכי הועיל להארי: זה לוקהרט [שבמועדון הדו-קרב שהקים הארי למד את הלחש אקספליארמוס שבזכותו הוא הרג את וולדמורט ועוד דברים]
מבחינת מי המורה שהכי גרם לכך שתהיה התגוננות יותר טובה מפני כוחות האופל: זו אמבירדג' [בזכותה הוקם צבא-דמבלדור]
מבחינת מי המורה שבטוח לא קשור: זה אמיקוס קארו.
מבחינת מי המורה שאין לנו מושג איך הוא לימד: זה קווירל
שכוייעח, כולם מסכימים?

---------
פורסם ב: Nov 5 2023, 21:37 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 30282
משתמש מספר: 85640

רמוס

--------------------
הרמיוני|דתיה|13
"אין יצורים משונים-רק אנשים חסרי סבלנות" ניוטון ארטמיוס פידו סקמנדר

כע זה מילה שלי!

---------
פורסם ב: Nov 11 2023, 09:16 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 25157
משתמש מספר: 84203

בלי קראוץ׳ הארי היה מת כבר מזמן

--------------------
קאלאדין📖מ. ספרים📖הוא/אתה📖ברנדון סנדרסון

I am rotten to the core

חיים לפני מוות כוח לפני חולשה מסע לפני יעד

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 12 2023, 10:48 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 41473
משתמש מספר: 85952

מסכים עם אליביאיר

--------------------
נטע🐍מ.סלית׳רין🐍ספרים🐍הוא/אתה🐍

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 13 2023, 21:16 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 62
משתמש מספר: 85790

אמבדרג' אנ'לא מאמינה שכתבתי את זה אבל בלי צ"ד לא נראלי שהיה סירטי במלחמה על בהוגהוורטס!
למרות שגם לופין ממש עזר כי הוא לימד את הארי פטרונוס ובלי פטרונוס הארי רום והרמיוני לא היו מצליחים לעבור את הסוהרנים בהוגסמיג לפני שנכנסו להוגהוורטס בספר השביעי.
לדעתי אמבדרג'.
אחלה דיון!!

--------------------
עברתי משתמש בייי

---------
פורסם ב: Dec 15 2023, 13:46 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 1132
משתמש מספר: 83353

קודם כל כל הכבוד על השקעה לדעתי לופין הוא המורה הכי טוב

--------------------
נטע.מ.משפחת בלק.הפלפאף.היא\את

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (3) 1 [2] 3  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007