האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (3) 1 2 [3]  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

עשן ועלים נבולים / אשכול משחק
פורסם ב: Jan 29 2024, 20:36 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
מגדר:female
משתמש מספר: 75549
חפצי המשתמש: צפה

טליה / פרוסטברס / איקורה בראם
הערה: עדיין לא הגבת. אני אניח שלאחרונה אין לך כל כך הרבה זמן ואמתין לראות אם תגיבי בקרוב. אם לא, תצאי מהמשחק.

יולי / צ'וסורה / אמה רוגמן

הילדה מהססת.
"אני יכולה לראות?" היא אומרת. בקול שלה יש נימה של התלהבות מהוסה, קצת כמו ילדה קטנה. "אני אוהבת ציורים."

אלכס / צ'וסורה / קאי הייס
הפנים שלה מרצינות בפתאומיות שמפתיעה אותך. פתאום היא נראית מבוגרת יותר. "זו שאלה טובה, קאי." היא אומרת. הקול שלה חלק יותר, או שזה רק בדמיון שלך? "אבל כזאת שמנוסחת בצורה אומללה, אני חוששת. הלוואי שהייתי יכולה לענות, אבל לשאלה שלך אין ערך מילולי. למילים יש משמעות, אתה יודע. אם כי נראה שאתה לא ממש מבין בה." היא רוכנת קדימה. "חוץ מזה, לא ענית לשאלה השניה שלי."

חלי / אורליה / לילו ווינצ'סטר
האיש, ג'קס, מקשיב בשקט בזמן שאת מדברת, וכשהוא עונה הפעם, הוא מסתכל ישר אליך. העיניים שלו חומות.
"זה הגיוני," הוא אומר בשקט. "הרבה מתחילים ככה. לחוש יצוגים אמפירים לתנודות לא גשמיות בתודעה של אנשים סביבם. אלאס קוראת לזה "הילות". זה קורה באופן טבעי לאנשים שמדחיקים את היכולות שלהם, או שלא מקבלים מענה ראוי להם. את בטח מתפתחת מוקדם, או בעלת קיבולת מנטלית גבוהה מהרגיל." הוא נעצר שוב וחושב. "את חשה רק יצוגים של רגשות, או של מושגים מופשטים אחרים?"

אוניסף / אולנאנוס / אלייאס
"לא בדיוק," אומר מרגין. "הם שולחים אותך להתגנב לאיזה בניין. שמור. אתה צריך לגנוב משהו. אני לא יודע את כל הפרטים. הם אומרים שהם רוצים לבחון גם את יכולות האלתור שלך."

יעל שרה / פרוסטברס / לורין קלרסון
"חכי!" הפעם יש בהילות בקולו של הילד. הוא קופץ מטה ורץ לפניך. הוא פושט ידיים, כאילו זה ימנע ממך פשוט לעקוף אותו ולהמשיך הלאה. "אני באמת יכול לעזור לך להחזיר אותה לחיים. רק תקשיבי."

יעל / אולנאנוס / ריין
"רגע... לא..." לינארה מגמגמת, והיא קצת סמוקה. "אני פשוט... אוי, ריין, אל תעלב, בבקשה." היא משחקת בשיער שלה.

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 29 2024, 22:51 PM
צטט הודעה

Who could ever leave me, darling

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9928702
משתמש מספר: 75665

QUOTE (קלישה מהלכת @ Jan 29 2024, 19:36 PM)
יעל / אולנאנוס / ריין
"רגע... לא..." לינארה מגמגמת, והיא קצת סמוקה. "אני פשוט... אוי, ריין, אל תעלב, בבקשה." היא משחקת בשיער שלה.

אני מתלבטת לרגע אם להיעצר, כי ממש אין לי כח לויכוח טיפשי עם לינארה, אבל בסופו של דבר אני מחליטה להסתובב. "אני לא נעלב, כי לא פגעת בי. את פשוט התחלת לדבר על דבר אחד בלבד - לא להביא את אחותי לטקס. אני לא רואה שום סיבה הגיוני לעשות את זה. אם לך יש אחת כזאת, את מוזמנת לומר אותה. אם לא... טוב אני חושב שאת לא ממש רוצה לדבר על משהו אחר כרגע, אז כנראה כדאי שאני אלך."
הפעם אני לא עוצר. אני שומע מלמול, אבל אני לא יודע אם זה לינארה או סתם ילדים משולחנות אחרים. אני הולכת מהר, אני לא רוצה שהיא תעצור אותי כי אני לא רוצה לריב אותה. אני ולינארה לא רבנו מעולם, ואני רוצה שזה ישאר ככה. מה שקורה עכשיו הוא עוד לא ריב, ואם אני אחכה כמה ימים זה יעבור לה והכול יחזור להיות כמו פעם.

--------------------

אהבה אומר למצוא מקום לעוד גרביים בשביל האהובים שלך
סו~
my name is not So but ok
she/he
‏ Books | Taylor Swift | Cavetown | Friends |Hi

User Posted Image
Yael
פעם רציתי שכולם יאהבו אותי,
כולם.
אז הלכתי נגד הקול הפנימי
ומרוב שביזבזתי על זה כל רגע קיים -
לא נשאר לי זמן לאהוב את עצמי.

---------
פורסם ב: Feb 7 2024, 19:10 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 44542
משתמש מספר: 75272

QUOTE (קלישה מהלכת @ Jan 29 2024, 20:36 PM)
"חכי!" הפעם יש בהילות בקולו של הילד. הוא קופץ מטה ורץ לפניך. הוא פושט ידיים, כאילו זה ימנע ממך פשוט לעקוף אותו ולהמשיך הלאה. "אני באמת יכול לעזור לך להחזיר אותה לחיים. רק תקשיבי."

אני לא מאמינה לו. בלתי אפשרי להחזיר מתים לחיים. תמיד אמרו את זה, תמיד יאמרו את זה, הוא משקר. במחשבה שניה, אולי הוא לא משקר, אולי הוא באמת מאמין בזה, מה שרק מוכיח שהוא לא נורמלי. אני לא רוצה להקשיב לא, אני לא רוצה להישאר כאן עוד. אני רוצה להיות בבית, לאכול ארוחת ערב ולקום מחר בבוקר ליום נורמלי ורגיל של עבודה. נמאס לי מהילד המטורף הזה.
"זה לא מעניין אותי, אם אתה רוצה, יש עוד הרבה אנשים באיזור שאיבדו את קרוביהם, אתה מוזמן לנסות אצלם."
אני עוקפת אתו בחוסר רגישות.

--------------------
יעל שרה||תולעת ספרים||הנסיכה הקסומה||רייבנ||סס"ש||מ. צ"ד||דתיה||מתנחלת||

User Posted Image

בס"ד
בעז"ה
לה"ו

עם ישראל חי
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה
דם יהודי אינו הפקר
לא נשכח ולא נסלח
"ארץ אל תכסי דמם"
"ואומר לך בדמייך חיי"
אל תירא ישראל כי גור אריה הלא אתה ואריה ישאג מי לא יירא

ההנאה מובטחת

כותבת מעט

איכסה עלייך הרמי?

---------
פורסם ב: Feb 8 2024, 10:31 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

הילדה מהססת.
"אני יכולה לראות?" היא אומרת. בקול שלה יש נימה של התלהבות מהוסה, קצת כמו ילדה קטנה. "אני אוהבת ציורים."

היססתי. רובי הוא היחיד שאי פעם הראתי לו את הציורים שלי. כבר התרגלתי לצייר רק לעצמי. הבטתי בילדה שוב. ואז הזזתי את הציור הצידה שהיא תוכל לראות. הוא לא היה גמור, אבל היה אפשר להבחין שמדובר בציור של מישהי. לא מישהי ספציפית, אבל ציור של נערה

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 8 2024, 16:59 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
חרמשים: 9806229
מגדר:male
משתמש מספר: 84224

QUOTE (קלישה מהלכת @ Jan 29 2024, 20:36 PM)

"לא בדיוק," אומר מרגין. "הם שולחים אותך להתגנב לאיזה בניין. שמור. אתה צריך לגנוב משהו. אני לא יודע את כל הפרטים. הם אומרים שהם רוצים לבחון גם את יכולות האלתור שלך."

"סבבה. מתי מתחילים?" שאלתי. עוד בראשי אני מתכנן את כל הפריצה.

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Feb 11 2024, 20:28 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
משתמש מספר: 57621

QUOTE (קלישה מהלכת @ Jan 29 2024, 18:36 PM)
האיש, ג'קס, מקשיב בשקט בזמן שאת מדברת, וכשהוא עונה הפעם, הוא מסתכל ישר אליך. העיניים שלו חומות.
"זה הגיוני," הוא אומר בשקט. "הרבה מתחילים ככה. לחוש יצוגים אמפירים לתנודות לא גשמיות בתודעה של אנשים סביבם. אלאס קוראת לזה "הילות". זה קורה באופן טבעי לאנשים שמדחיקים את היכולות שלהם, או שלא מקבלים מענה ראוי להם. את בטח מתפתחת מוקדם, או בעלת קיבולת מנטלית גבוהה מהרגיל." הוא נעצר שוב וחושב. "את חשה רק יצוגים של רגשות, או של מושגים מופשטים אחרים?"

אני מסתכלת על האיש - ג'קס - ומחכה לתשובה. כשהוא עונה, הוא מסתכל ישר אליי. העיניים שלו חומות, וזה מרגיע אותי באיזה שהוא מקום. זאת אומרת, זה מחשבה מוזרה, אבל זה גורם לי לחשוב על העיניים של האחים שלי. אני קיבלתי את הגוון הכחול הבהיר, אבל אחים שלי הרבה יותר כהים ממני, כולל בצבע העיניים.
"זה הגיוני," הוא אומר בשקט. "הרבה מתחילים ככה. לחוש יצוגים אמפירים לתנודות לא גשמיות בתודעה של אנשים סביבם. אלאס קוראת לזה "הילות". זה קורה לאנשים באופן טבעי לאנשים שמדחיקים את היכולות שלהם, או שלא מקבלים מענה ראוי להם. את בטח מתפתחת מוקדם, או בעלת קיבולת מנטלית גבוהה מהרגיל."
הוא נעצר וחושב, ואני לא מספיקה לומר משהו לפני שהוא ממשיך. "את חשה רק יצוגים של רגשות, או של מושגים מופשטים אחרים?"
אני שותקת ובוחנת את השאלה. יש לי עוד אלף שאלות בתגובה, כמובן. מי זאת אלאס? איך אני יכולה להדחיק משהו שבכלל לא ידעתי שיש לי? איזה מענה יהיה מענה ראוי לכוחות האלה?
דבר אחד מעודד אותי, העובדה שהוא אמר שיש לי קיבולת מנטלית גבוהה מהרגיל. זה הדבר היחיד בכל מה שהוא אמר עד כה שנשמע לי הגיוני.
"האמת, אני לא בטוחה," אני מודה. "אני חושבת שרק רגשות. לא חשבתי על מושגים מופשטים אחרים, אז... יכול להיות שפשוט לא הייתי במודעות. אולי מעכשיו אשים לב לזה יותר."
אני שותקת, ותוהה אם אני רוצה לשאול עוד שאלות. האם הוא יענה אם אשאל מי זו אלאס? ההרגשה אומרת לי שלא, אבל אני לא יודעת.
"אפשר לשאול מי זו אלאס? או שאני אדע אחר כך?" אני שואלת בסופו של דבר. מה כבר יקרה אם אשאל?

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 21 2024, 12:31 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 5336
משתמש מספר: 75549

יולי / צ'וסורה / אמה רוגמן

הילדה מהססת.
היא בוחנת אותו. "זה יפה." היא אומרת. העיניים שלה עוברות כמה פעמים על הדף בצורה מרוחקת. ואז היא מושיטה לך יד. "בואי. אני רוצה לה ראות לך משהו בחצר."

הוא מתלבט לרגע, ואז נאנח. פתאום נראה שמשהו בשפת הגוף שלו משתחרר. כאילו משהו מהקיפאון המטריד שלו מתפזר למקום אחר. כשהוא עונה, יש יותר רגש בקול שלו, והוא מוטעם בצורה יותר ברורה. "אלאסיה תשגיח עליך בהמשך, אבל עדיין לא." הוא קם מהמיטה בפתאומיות, ומושיט לך יד. "אני אהיה המשגיח שלך לעכשיו, דרך אגב. ג'קס. מכסופי הלהב. אולי שמעת עלינו." הוא נעצר רגע ואז אומר, למקרה שהיה לך ספקות, "אני לא משוגע."

"עכשיו." אומר מרגין, ונשען לאחור. "תצא החוצה. אחד מהם אמור לפגוש אותך בכל רגע. אם לא תצא בעשר הדקות הקרובות, הוא ילך."

"אבל אף אחד מהם לא מיסטיקן." הוא אומר בשקט.

יעל / אולנאנוס / ריין
הערב מגיע מוקדם יותר מכפי שציפית. מיילי דוחקת בך להתארגן מהר כדי שלא תפספסו את הפתיחה של טקסי המיון. את מתלבשת ומניחה לה לגרור אותך לאורך הרחוב אל הכיכר המרכזית. כל הכיסאות כבר תפוסים, לכן אתן יושבות שעונות על אחד הבתים בזמן שמתחיל הנאום של ראש הכפר. מיילי מתנודדת קדימה ואחורה בהתרגשות. את משתעממת ומעבירה את עיניך על הבוגרים. הם נראים מתרגשים, כמובן. מעניין איך זה לשבת שם. מעניין האם תזכי להגיע לרמת שליטה כזו. את כל כך לא מרוכזת, שאת כמעט לא שמה לב לפיצוץ העצום שמעלה את כל המקום בלהבות.

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
פורסם ב: Mar 24 2024, 22:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 44542
משתמש מספר: 75272

QUOTE (קלישה מהלכת @ Mar 21 2024, 12:31 PM)
"אבל אף אחד מהם לא מיסטיקן." הוא אומר בשקט.

בהתחלה זה בלבל אותי. ואז הפחיד. ואז הכעיס.
למה נראה לא שהוא יכול לדעת הכל על החיים שלי, כולל הדבר האחרון שאני רוצה שמישהו יגלה?
"יש עוד מישהו שיודע?" אני מסננת.
אני לא רוצה שידע איך המילה הזאת השפיעה עלי, אני לא רוצה שידע שהיא השפיעה עלי בכלל.
אני קולטת שזה לא היה חכם לשאול את זה, הייתי צריכה להכחיש.
אבל אני חייבת לדעת, אסור שהסוד שלי התגלה ככה.

--------------------
יעל שרה||תולעת ספרים||הנסיכה הקסומה||רייבנ||סס"ש||מ. צ"ד||דתיה||מתנחלת||

User Posted Image

בס"ד
בעז"ה
לה"ו

עם ישראל חי
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה
דם יהודי אינו הפקר
לא נשכח ולא נסלח
"ארץ אל תכסי דמם"
"ואומר לך בדמייך חיי"
אל תירא ישראל כי גור אריה הלא אתה ואריה ישאג מי לא יירא

ההנאה מובטחת

כותבת מעט

איכסה עלייך הרמי?

---------
פורסם ב: Mar 26 2024, 18:51 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
חרמשים: 9806229
מגדר:male
משתמש מספר: 84224

"עכשיו." אומר מרגין, ונשען לאחור. "תצא החוצה. אחד מהם אמור לפגוש אותך בכל רגע. אם לא תצא בעשר הדקות הקרובות, הוא ילך."

יצאתי. וראיתי שם אותו. אכזרי ביותר.

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Apr 13 2024, 15:00 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
משתמש מספר: 57621

QUOTE (קלישה מהלכת @ Mar 21 2024, 11:31 AM)

הוא מתלבט לרגע, ואז נאנח. פתאום נראה שמשהו בשפת הגוף שלו משתחרר. כאילו משהו מהקיפאון המטריד שלו מתפזר למקום אחר. כשהוא עונה, יש יותר רגש בקול שלו, והוא מוטעם בצורה יותר ברורה. "אלאסיה תשגיח עליך בהמשך, אבל עדיין לא." הוא קם מהמיטה בפתאומיות, ומושיט לך יד. "אני אהיה המשגיח שלך לעכשיו, דרך אגב. ג'קס. מכסופי הלהב. אולי שמעת עלינו." הוא נעצר רגע ואז אומר, למקרה שהיה לך ספקות, "אני לא משוגע."

OOG: סורי על הדיליי, הייתי בטוחה שהגבתי ואז קלטתי בדיליי מטורף שלא
IG:
אני מסתכלת עליו, וממש יכולה לספור את השניות חולפות בראש שלי. זה נראה כאילו הוא מתלבט לגבי משהו. אבל אז הוא נאנח, ונראה כאילו משהו בשפת הגוף שלו משתחרר.
אולי הוא החליט שאני שווה את המילים שלו, או שהוא החליט שאני ממש מעצבנת ועדיף כבר לענות לי. ואולי, עם כל מה שזה לא יהיה שקורה בראש שלו, הוא באמת פשוט הגיע למסקנה שאני לא אעשה לו כל רע. בכנות, אין לי מושג ואני גם לא מתכוונת לשאול. מה שמשנה הוא שהקיפאון המטריד שלו קצת השתחרר, וזה עוזר גם לי להירגע, שזה אומר הרבה כי יש לי מדיניות של להחזיק את עצמי מאופקת ומסודרת בכל שעות הערות שלי ביממה.
"אלאסיה תשגיח עלייך בהמשך, אבל עדיין לא." הוא אומר, בקול ברור יותר, ועם קצת יותר... איך נגיד, יותר רגש במילים? קצת כמו שאני נשמעת כשאני מדברת עם החברות שלי שאני באמת אוהבת, בניגוד לקול שיש לי כשאני עונה תשובה בשיעור למשל. אם אפשר להשוות את הדברים.
אני עסוקה כל כך במחשבות שלי שאני לא קולטת שהוא קם והושיט לי את היד. "אני אהיה המשגיח שלך לעכשיו, דרך אגב. ג'קס. מכסופי הלהב. אולי שמעת עלינו." הוא אומר.
אולי שמעתי על... מה?
אני יודעת הרבה דברים. למעשה, אני מתגאה בכך שאני יודעת הרבה דברים. הידע שלי הוא הכוח שלי. אז העובדה שהוא זורק שמות של דברים כמו "כסופי הלהב" לאוויר ואומר שאולי הייתי אמורה לשמוע עליהם, כלומר לדעת עליהם, ואני לא יודעת, מעצבנת אותי. בכל זאת, אני מכריחה את עצמי לחייך חיוך מאופק.
"אני לא משוגע." הוא מוסיף, ואני תוהה אם משהו בהבעה שלי גרם לו לחשוב שאני חושבת שהוא משוגע. יש לי נטייה כזאת, אחרי הכל, להיראות שופטת ומתנשאת.
"לרגע לא חשבתי," אני אומרת, למרות שהמחשבה כן עברה בראש שלי. אבל לא משנה, אני צריכה להאמין שהבן אדם הזה לא משוגע אם אני רוצה להיחלץ מה...סיטואציה המוזרה שאני בתוכה עכשיו.
אני לוחצת את היד שלו ומשתדלת לחייך את החיוך הכי ייצוגי שלי, אם כי יש סיכוי שאני נראית כאילו כואבת לי השן.

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 14 2024, 17:45 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

הילדה מהססת.
היא בוחנת אותו. "זה יפה." היא אומרת. העיניים שלה עוברות כמה פעמים על הדף בצורה מרוחקת. ואז היא מושיטה לך יד. "בואי. אני רוצה לה ראות לך משהו בחצר."

בהתחלה היססתי. אבל מבט נוסף בילדה גרם לי לבטוח בה. אני אפילו לא הכרתי אותה, אבל משהו בה הרגיש לי בטוח. אז קמתי מהכיסא, אבל לא נתתי לה יד בחזרה

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 22:36 PM
צטט הודעה

To be a Rock and not to Roll

פרטי משתמש
חרמשים: 6358
משתמש מספר: 73261

אלכס / צ'וסורה / קאי הייס

הפנים שלה מרצינות בפתאומיות שמפתיעה אותך. פתאום היא נראית מבוגרת יותר. "זו שאלה טובה, קאי." היא אומרת. הקול שלה חלק יותר, או שזה רק בדמיון שלך? "אבל כזאת שמנוסחת בצורה אומללה, אני חוששת. הלוואי שהייתי יכולה לענות, אבל לשאלה שלך אין ערך מילולי. למילים יש משמעות, אתה יודע. אם כי נראה שאתה לא ממש מבין בה." היא רוכנת קדימה. "חוץ מזה, לא ענית לשאלה השניה שלי."

השינוי בהבעתה גרם לי לחוסר ביטחון, לא שהיה לי הרבה ממנו גם ככה בסביבתה. לא ידעתי מה לומר לה. לא הבנתי מה היא אומרת. ניסיתי לחשוב על השאלה שהיא שאלה אותי. מה השם שלך, ילד? ואיך קוראים לך? אולי זה איזה סוג של מבחן? מהי התשובה הנכונה? בחנתי את פניה, ניסיתי לחפש בהן סימן מסגיר כלשהו, אבל הן היו אטומות, רציניות, נחושות.
חששתי לשאול אותה לכוונתה - לא רציתי לאכזב אותה בשום צורה או אופן, אבל השתיקה ארכה זמן רב מידי.
"שמי קאי הייס. קוראים לי קאי הייס," אמרתי לבסוף. "איך לקרוא לך?"

--------------------

User Posted Image
So you think you can love me and leave me to die
Bohemian Rhapsody~Queen

אלכס!! אני אוהב אותך ואת מקסימה ועצוב לי שאת לא תתחברי הרבה אבל לימודים זה יותר חשוב איי גאס
בקיצור תמשיכי להיות מקיסמה תעני לי בדיס ובהצלחה בבגרויות!!! אני אוהב אותך 3>

---------
פורסם ב: Apr 18 2024, 22:48 PM
צטט הודעה

Who could ever leave me, darling

פרטי משתמש
חרמשים: 9928702
משתמש מספר: 75665

יעל / אולנאנוס / ריין
הערב מגיע מוקדם יותר מכפי שציפית. מיילי דוחקת בך להתארגן מהר כדי שלא תפספסו את הפתיחה של טקסי המיון. את מתלבשת ומניחה לה לגרור אותך לאורך הרחוב אל הכיכר המרכזית. כל הכיסאות כבר תפוסים, לכן אתן יושבות שעונות על אחד הבתים בזמן שמתחיל הנאום של ראש הכפר. מיילי מתנודדת קדימה ואחורה בהתרגשות. את משתעממת ומעבירה את עיניך על הבוגרים. הם נראים מתרגשים, כמובן. מעניין איך זה לשבת שם. מעניין האם תזכי להגיע לרמת שליטה כזו. את כל כך לא מרוכזת, שאת כמעט לא שמה לב לפיצוץ העצום שמעלה את כל המקום בלהבות.

בבת אחת השקט מופר, וכולם מתחילים לדבר. אני שומעת צעקות, הורים מבוהלים מחפשים את הילדים שלהם. אני מחזיקה ביד של מיילי בחוזקה ושואלת "את בסדר?"
היא מהנהנת בהלם, לא מצליחה לדבר. אני מסתכלת עליה ברחמים, ומנסה להוביל אותה משם ביחד עם כל האנשים שמתרחקים מהמקום במהירות. פתאום אני חושבת על לינארה, ואיך שהיא דחקה בי לא להביא את אחותך. אני מקמטת את מצחי, היא ידעה שזה יקרה? היא רצתה להגן עלי ועל מיילי מפני הפיצוץ? אבל... למה שהיא תדע על זה? ולמה שהיא לא תספר לי פשוט? אני ממשיכה ללכת עם מיילי במהירות, שתינו שותקות.

--------------------

אהבה אומר למצוא מקום לעוד גרביים בשביל האהובים שלך
סו~
my name is not So but ok
she/he
‏ Books | Taylor Swift | Cavetown | Friends |Hi

User Posted Image
Yael
פעם רציתי שכולם יאהבו אותי,
כולם.
אז הלכתי נגד הקול הפנימי
ומרוב שביזבזתי על זה כל רגע קיים -
לא נשאר לי זמן לאהוב את עצמי.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (3) 1 2 [3]  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007