האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

D&D: ההתחלה, אישור מרותם :)
פורסם ב: Jul 12 2014, 17:16 PM
צטט הודעה

What is YOUR Profession?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 95390
מגדר:male
משתמש מספר: 45064
חפצי המשתמש: צפה

זה היה בוקר שקט בעיירה המנומנמת שריינבוטום.
שקט שהעיירה לא הכירה בכלל.
לא היו שום רעשי המולה בכיכר השוק המרכזית, הציפורים לא צייצו.
אפילו הרוח לא נשבה ושרקה בין עלי העצים.
ובבת אחת, בלי אזהרה מוקדמת, שמי העיירה הבהירים הוחלפו בשמיים שחורים, אפלים מאין כמוהם.
זהו לא היה ענן גדול, לא ליקוי חמה ואף לא קסם שהפך את היום ללילה.

כעבור כמה שעות, נערכה אספה גדולה אותה ריכז שליט העיירה.
"חברי" הוא אמר.
"חושך תהומי מילא את העיירה. עלינו לשלוח חבורה של הרפתקנים אמיצים על מנת להחזיר את המצב לקדמותו".

פה אתם נכנסים לתמונה.

אתם ההרפתקנים האמיצים שנשלחים לעבר הלא נודע על מנת להאיר את העיירה.
אתם תצליחו ותהפכו לגיבורים בממלכה, או שתמותו בטרם עת (במשחק כמובן).

נשמע מגניב! איך זה יתנהל?
המשחק יתנהל באשכול המ"ת.
בנוסף לכך, במצבים מסוימים ובימי שבת במוצ"ש נתאסף בצ'אט האתר ונשחק.
המ"ת ימשיך מהנקודה האחרונה בה עצרנו (בצ'אט או באשכול המ"ת), לאחר סיכום קטן של השה"מ (שליט המבוך, אני) של מה שהיה קודם.
(בינתיים אין שעה קבועה, אך זה יהיה באזור תשע\עשר)

אני לא מבין בכלל ב-D&D...
לא נורא! לכן יצרתי מגוון הרפתקאות, כל אחת ברמה שונה. ההרפתקה הזו מתאימה בעיקר למתחילים.

User Posted Image

לא צריך קובייה?
האמת שכן, וזו אחת הסיבות שנערוך את המשחק בצ'אט.
בצ'אט האתר יש אפשרות לזריקת קובייה, שבה נשתמש.
אני אלמד את השחקנים כיצד להשתמש בקובייה בצ'אט.

חוקים:
* אני, גיא (This is SPARTA), הוא השה"מ (שליט המבוך). אני רשאי לשנות את החוקי המשחק ואת אירועיו בכל עת.
* אין לעבור על חוק השליטה: אתם שולטים רק בשחקן שלכם. אתם לא שולטים בשל אחרים ובטח שלא בסביבה.
* אין לעבור על חוק הידיעה: אם לא נאמר לדמות שלכם דבר מסוים היא לא יודעת.
* אין להשתמש בשפה בוטה כלפי שחקנים במשחק ו\או השה"מ.
* מותר לערער על החלטות השה"מ בכל רגע נתון, אך השה"מ הוא זה שיקבע בסוף.
* במידה ומתתם בהרפתקה, רוב המקרים שלא תוכלו לחזור לחיים (יש מקרים שכן), ולכן תצאו מהמשחק.
* מותר להביא משתמשים אחרים לצפות במשחק ואפילו לבקש מהם רעיונות, אך בתוך זירת המשחק הם לא קיימים.
*חוקי האתר ומדינת ישראל תקפים גם כאן.

איך אני נרשם?
1. מלא את הטופס הבא (תשקיעו בטפסים!):

שם:
שם משתמש:
שם הדמות:
מראה (אפשר תמונה):
רקע:
אופי (*נטייה)
*מקצוע:
אימייל (רצוי מאוד):
האם אני מתחייב לשמור על החוקים?:
הערות:

2. אם מילאת את הטופס והוא מתאים למשחק, אשלח אליך ubaehoשימה של יכולות ונשקים, מתוכן תצטרך לבחור כמה.
(הסבר מלא על כמה ואיך ישלח ביחד עם הרשימה)

3. לאחר מכן אתה רשום, וישלח אליך למייל\בה"פ טופס הדמות המלא שלך ושל חבריך.

*גזעים,מקצועות ונטייה:
את רשימת הגזעים, המקצועות והנטיות האפשריים מהם תבחרו תוכלו למצוא בקישור הבא, תחת הקטגוריות "גזעים", "מקצועות" ו-"נטייה":
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%91%...%99%D7%95%D7%AA

התקבלו:
dark one

User Posted Image

אתם עוד פה?! לכו תרשמו!

--------------------
See ya later!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 12 2014, 17:36 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 539252
מגדר:female
משתמש מספר: 41708

הקישור לא עובד

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Jul 12 2014, 18:59 PM
צטט הודעה

What is YOUR Profession?

פרטי משתמש

QUOTE (sven @ Jul 12 2014, 07:08 PM)
הקישור לא עובד

נערך, תודה!

--------------------
See ya later!

---------
פורסם ב: Jul 12 2014, 20:19 PM
צטט הודעה

עייפות זה דבר מעייף

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2335
משתמש מספר: 45344

שם:דניאל
שם משתמש:dark one
שם הדמות :אנג'יל בליק
*גזע:גמד
מראה (אפשר תמונה): אנג'ל הוא גמד שנחשב נאה יחסית לגמדים . עניו ירוקות כחולות כמו הים , אנג'ל מאוד אובה את עניו כדי להדגיש אותם הוא לובש בבגדים כחולים או שחורים . הדבר הכי משמעותי אצל אנג'ל הוא לשמור על מראה לא מאיים, כדי לתת לאנשים תחושה שהם יכולים לסמוך עליו . השער של אנג'ל הוא בצבע חום מתולתל ,הוא לא נוהג להסתפר הרבה ולכן השער מגיע לו עד המותניים . הגובה של אנג'ל הוא 151 גובה ממוצע לגמד . הוא נוהג ללבוש מגפים שחורים מעט משופשפים ובעקרון כל הבגדים שלו הם בגדים שהוא משתמש כבר במשך שנים כך שהם נראים מאוד בלויים . אנג'ל כמו הגמדים מאוד אוהב תכשיטים וזהב הוא לובש 2 טבעות מזהב על כל אצבע ב2 הידיים ושרשרת מכסף , את התכשיטים הוא מוריד כאשר הוא עושה את אחת ההצגות שלו בתור גמד מסכן חסר אונים .

אופי (*נטייה)נטיה לרוע ,תוהו
אנג'ל הוא נוכל מרושע שאוהב להרוס כל מה שטוב. כאשר הוא רוצה משהוא מאנשים הוא לתת תחושה שהם יכולים לסמוך עליו אך הוא לא מהסס להרוג אותם אחרי שהם נותנים לו את מה שהוא רוצה . הוא נאמן רק לעצמו הוא יכול להשתתף בקבוצה אבל כאשר הוא מרגיש שהם לא נותנים לו את מה שהוא רוצה הוא יכול לבגוד בה ללא היסוס ולעבור לצד השני .כאשר יש לאנג'ל מטרה הוא ידבק בה ולא יעזוב אותהעד שהיא תבוצע לא משנה באיזה אמצעים . הוא נוהג לפעול בעיקר בערמומיות ,ובתחכום הוא לא עושה דבר ללא מחשבה כל צעד שלו מתוכנן. כשיש לו קורבן הוא נוטה להיות מאוד אכזרי , לא רק שהסיכויים שהוא ישאיר אותו בחיים הם קלושים הוא לא אוהב לתת מוות מהיר.

רקע: אנג'ל נולד בעיר גדולה במכרות שמתחת לאדמה . המשפחה של אנג'ל הייתה גם היא גדולה ומנתה 12 אחים הוא היה הצעיר ביותר במשפחה. מגיל קטן ראו שאנג'ל לא הכי תמים בעולם הוא היה עושה תעלולים ומאשים את אחיו ,אבל לא מדובר בתעלולים קטנים התעלולים שהוא עשה היו בעצם פשעים של ממש ומסכני חיים.
*מקצוע: נוכל
אימייל (רצוי מאוד):אני לא מעוניינת להביא את האימל שלי אבל אם זה חשוב אני מוכנה בשביל המשחק לפתוח חדש
האם אני מתחייב לשמור על החוקים?:כן
הערות:אני יעשה את הטופס שיהיה לי זמן
ואיכן הצאט ?

--------------------

סדרות שאני רואה: היה היה פעם ,יומני הערפד ,זאב צעיר ,המקוריים

---------
פורסם ב: Jul 12 2014, 21:31 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 525
משתמש מספר: 44745

התחרטתי

--------------------
.

---------
פורסם ב: Jul 12 2014, 23:36 PM
צטט הודעה

What is YOUR Profession?

פרטי משתמש

QUOTE (dark one @ Jul 12 2014, 09:51 PM)
אני רוצה אבל אני שומרת שבת .אם זה אפשרי למרות שאני שומרת שבת אני יערוך את ההודעה הזאת

עושים את זה במוצ"ש (תשע\עשר בלילה ככה). אם תהייה לך בעייה, תדברי איתי.

שגיא:
1. חסר לך רקע
2. תנסה בפיירפוקס. אני מצליח להתחבר גם בכרום. ואם זה עדיין לא יעזור, כמובן שבמעבר בין מערכות אני אעשה סיכום של מה שהיה במערכת הקודמת.
3. אם זה לא היה ברור מספיק, אתה צריך נטייה ולהרחיב על האופי.

--------------------
See ya later!

---------
פורסם ב: Jul 15 2014, 20:54 PM
צטט הודעה

חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17595
משתמש מספר: 34167

שם: ירדנ/ה.
שם משתמש: Elsa.
שם הדמות: אמרלד "קול - זוהר" אלמנדין (Emerlad Alemandin).
*גזע: בת אנוש.
מראה (אפשר תמונה): לאמרלד יש מראה שדי קשה לשכוח אותו, וזה טוב בשבילה אם היא מבצעת הופעה טובה (והיא כן), כי אז אנשים זוכרים אותה ומפיצים שמועות על טרובודורית בשם אמרלד קול - זוהר.
השיער של אמרלד הוא בצבע חום - אדמדם בהיר שכזה, אולי אפילו אפשר לקרוא לזה בורדו בהיר באור מסויים. טוב, זה הצבע שלו כמעט עד הקצוות. בקצוות הוא לבנבן בגלל סיבה לא ידועה כלשהי, פשוט כל בני המשפחה שלה בעלי לבן בשיער. השיער שלה מחליף גוון בשמש ליותר ג'ינג'י כזה מאשר אדמדם, ונוצרת אשליה שהקצוות כסופים במעט. הוא חלק - גלי - מסולסל, תלוי על איזה חלק מסתכלים. הוא ארוך מאוד, מגיע לה עד הקרסוליים, והיא יודעת לנוע בחינניות כך שהוא מתעופף באוויר למספיק שניות בשביל שתוכל לראות את כולו בהוד הדרו.
העיניים של אמרלד מאוד גדולות, אין ספק. צבען תכלת כהה שכזה, ולפעמים נוצרת אשליה שהוא קצת ירקרק. הריסים שלה לא ארוכים במיוחד, אבל הם די בולטים ומודגשים מספיק בשביל לתת לעיניים שלה יופי כמו שצריך.
לאמרלד יש אף סולד ופה קטן עם שפתיים חסרות יחוד (למרות שהקול שיוצא מהן זה סיפור אחר לחלוטין). יש לה פנים שדי קשה לתאר את הצורה שלהן - בערך סנטר מחודד, פנים עגולות - אליפטיות... זה די מסובך.
אמרלד גבוהה. היא בגובה 1.76. זה רק מעיד עד כמה השיער שלה ארוך. זה יוצא ממש יפה כשהיא מספרת איזשהו סיפור בנימה הפיוטית שלה, קמה ומוסיפה דרמטיות. היא גם רזה, אבל לא יותר מדי. יש לה כושר די טוב בגלל שהיא נודדת מעיר לעיר וזה דורש מאמץ. העור שלה די בהיר, לא חלבי כזה אבל לא ממש שזוף. עוד תכונה משפחתית.
היא מעדיפה בגדים כמה שיותר דקים, בגלל שהיא שונאת שיש עליה הרבה שכבות. היא מתלבשת איך שנוח לה. אבל היא מאוד אוהבת גלימות - גב שכאלו ויש לה שתיים שהיא שומרת לשירים ולסיפורים - אחת לבנה ורקומה בחרמשים כסופים ואחת תכולה ורקומה בפיתולים זהובים. היא בעיקרון לובשת חולצות נטולות שרוולים עם צווארון קטן ומשוחרר עם אבן כלשהי ומכנסיים ארוכות עד הקרסוליים. היא נועלת מגפיים קצרות חסרות עקבים, שנוחות לנדודים. לחורפים יש לה של לבן מאוד מחמם.
הנה קישור לתמונת מראה עם חולצה (רק בלי הסמל הזהוב המפותל הענקי, המספר, האוזניות והצמיד) - http://www.get-covers.com/wp-content/uploa...2/02/Anime1.jpg
רקע: אמרלד נולדה לשני בני אנוש - אימא (ריילה) אשפית (שהתמחתה בעיקר בכשפי ריפוי והגנה) ואבא (מירן) לוחם - לשעבר שכעת היה אחד מהמורים בבית הספר לסיף בעיר הקרובה. היא הייתה בת זקונים (אימה הייתה בת 42 ואביה בן 45) והיו לה אחות בכורה - סלין - ועוד שני אחים תאומים - ניאר ולון - גדולים ממנה. סלין ולון בחרו להיות לוחמים. ניאר ניחן במתת המאגיה והפך להיות אשף. כולם ציפו שגם אמרלד תהיה לוחמת או אשפית. אבל זה מעולם לא עניין אותה. כמובן שהיא אהבה לראות את אבא שלה והאחים נלחמים, או את אימה ואחיה מכשפים (ניאר תמיד היה מכשף את המים מהכוס ככה שירדפו אחריה), אבל היא פשוט לא רצתה את זה. היא בחיים שלה לא הראתה סימן לקסם מאגי או יכולת מופלאה כלשהי להילחם.
כשהיא הייתה בת שבע, היריד הגיע לעיירה, כמו כל שנה. הפעם הרשו לה להישאר ערה עד מאוחר. אז במשך היום היא התרוצצה, רכבה על סוסים, אכלה עוגות דומדמניות (והכתימה את כל הידיים והפרצוף בדרך) ובערב היא הלכה למדורה. כולם התקהלו שם. לון השיב אותה על הברכיים שלו כשזה התחיל. בחור צעיר, שהציג את עצמו בשם אלן, נכנס למעגל. הוא היה לבוש בטוניקה לבנה וארוכה, מכנסיים כחולים וגלימה ארוכה שהשתרכה מאחוריו, כחולה כהה, ורקומה בירחים לבנים. ואז הוא התחיל לשיר. אמרלד הייתה מהופנטת. היא אהבה לשמוע אותו שר. היא רצתה לעשות את זה בעצמה, לספר סיפורים בעזרת שירה ולגרום לכל האנשים להקשיב לה. כשהוא סיים, היא קפצה מברכיי אחיה ורצה לאלן. היא שאלה אותו אם הוא נשאר קצת בעיירה, ואם כן, אם אפשר שהוא ילמד אותה לשיר. הוא ענה לה שאם ההורים שלה יסכימו, הוא ישאר לכמה שבועות בעיירה וילמד אותה לשיר.
כמובן שאמרלד רצה באותה השנייה לשאול את ההורים שלה אם אפשר שאלן ילמד אותה. והם הסכימו. הם שילמו לו סכום כלשהו של כסף שאמרלד מעולם לא גילתה מה הוא היה כדי שישאר שם חודש וחצי וילמד אותה. וכך, מדי יום, היא הייתה מגיעה לאוהל שלו ובמשך שלוש שעות לימד אותה איך לשיר, ואז הוא לימד אותה סיפורים שונים - אגדות על גיבורים מהעבר, על מלחמות האלים, על אירועים מטלטלי עולמות.
אמרלד התאכזבה כשאלן עזב, אבל ידעה שאין לו ברירה. הוא הבטיח לה שהוא יחזור בשנה הבאה, ואמרלד חיכתה לזה. באותו הזמן, היא התאמנה, בשבילה ובשביל אלן. היא רצתה לשמח אותו ולהפתיע אותו כשיחזור. בהתחלה בשקט, כשהייתה לבד, אבל לאט - לאט היא התחילה גם לשיר למשפחה ולחבריה הקרובים.
בשנה שאחרי, כאשר אלן חזר, היא פגשה אותו מוקדם בבוקר. הוא הרים אותה וחיבק אותה והם צחקו הרבה. אחרי ארוחת בוקר קלה, אלן שר לה שיר חדש שהוא כתב לפני חודשיים, ולימד אותה איך לשיר אותו. ואז היא הפתיעה אותו כשמיד פצחה בשירה של השיר החדש, ללא שום טעות. אלן היה מוקסם. "אמרלד." הוא אמר לה. "הקול שלך... הוא פשוט זוהר." ואכן, מאותם ימים, היא קיבלה את הכינוי שלה.
עברו השנים, ובכל שנה אלן חזר לעיירה וראה שאמרלד מצליחה יותר ויותר. היא הייתה שרה בערבים שבהם העיירה הייתה מתכנסת ותמיד נתנה הופעה כשביקשו ממנה. כשהגיעה לגיל ארבע - עשרה, אלן הציע לה להצטרף אליו. והיא הסכימה. היא ארזה את דבריה ונפרדה ממשפחתה.
וכך הם נדדו יחדיו, שני הפייטנים, עוברים מעיר לעיר, שרים ומפיצים את הסיפורים. לאט - לאט, אמרלד צברה לעצמה מוניטין של פייטנית מוכשרת ביותר.
אופי (*נטייה): נטייה: נייטרלי, טוב.
*מקצוע: פייטנית D: והיא לא מסתובבת בחבורות של פייטנים או משהו. אין מצב. היא אוהבת לבצע דברים כאלו לבדה.
אימייל (רצוי מאוד): bambychan@walla.com/yardenkatya12@gmail.com
האם אני מתחייב לשמור על החוקים?: אינדיד.
הערות: מקווה שהמראה יצא טוב D:

--------------------

ג'ורדי • לא כאן • תשמעו פודקאסטים של ראסטי קוויל לא תתחרטו מבטיחה

---------
פורסם ב: Jul 15 2014, 22:38 PM
צטט הודעה

What is YOUR Profession?

פרטי משתמש

אף אחד בינתיים לא התקבל.
1. אם זה לא היה ברור אתם צריכים אופי+נטייה
2. אין לאף אחד מכם רקע. ולא, שורה אחת או שתיים זה לא נחשב.
תשקיעו יותר בבקשה...

--------------------
See ya later!

---------
פורסם ב: Jul 26 2019, 13:02 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: קוסמים
חרמשים: 1001
מגדר:
משתמש מספר: 70317

nnnnnnnnnnnnnn

---------
פורסם ב: Jul 26 2019, 14:28 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 899
משתמש מספר: 69973

שם: שיר
שם משתמש: Bar18
שם הדמות: לין סימבל (פירוש המילה לין הוא יופי)
*גזע: בת אנוש
מראה (אפשר תמונה): לין, כשמה כן היא- היא גבוהה (1.95) והיא רזה מאוד. יש לה עיניים ירוקות ושיער חום חלק שמגיע לה עד המותניים. יש לה ריסים ארוכים ואוזניים קטנות, אפה קטן יחסית לפרצופה ופזורים עליו מעט נמשים. היא נוהגת ללבוש את חולצה לבנה עם חצאית בצבע זית קצרה או מכנס קצר, היא תמיד נועלת נעליים פשוטות אפורות. יש לה צלקת ארוכה לאורך הרגל השמאלית שלה, מאז שהיא זוכרת את עצמה היא עם הצלקת והיא אף פעם לא שאלה עליה. בערך ככה רק עם שיער קצר- https://merrostore.com/images/01-braune-haa...blaue-bluse.jpg
רקע: ללין אחות אחת גדולה בת תשע עשרה בשם אדל, אדל קיבלה מלגה לאוניברסיטה נחשבת ושם היא כיום. אמא שלה נפטרה כמה ימים לאחר לידתה מסיבות לא ידועות ואביה נפטר מסרטן כשהייתה בת תשע. לפני פטירת אימה היא עבדה כעקרת בית ואביה היה חוטב עצים. ללין יש חבר בשם דון (גם בן אנוש), לדון שיער שחור פרוע, עיניים ירוקות (מזכיר מישהו? ;) והוא גם גבוה (1.97), לין אוהבת אותו יותר מכל דבר בעולם. דון בן 22 והוא בא ממשפחה עניה מאוד, אביו כייס ואימו חולה מאוד במחלה לא ידועה, יש לו אחות קטנה שמכשפה קיללה אותה והיא לא מתקשרת, בקיצור חייו קשים מאוד. כשלין הייתה בת עשר היא גרה אצל משפחה עשירה מאוד אבל המשפחה התעללה בה והיא ברחה ליער, ביער היא גרה כשנה. לין אלופה עם חיות, היא רוכבת על סוסים מעולה, היא יודעת להילחם בכל כלי נשק בערך והיא צמחונית.
אופי (*נטייה): לוחמני מדי, סבבה
*מקצוע: כרגע היא עובדת בחווה, היא בזמנה הפנוי לומדת לתפור אבל לא כל כך הולך לה...
אימייל (רצוי מאוד): עדיף שלא...
האם אני מתחייב לשמור על החוקים?: כןכן
הערות: אמשיך אחר כך

--------------------
''אם ברצונך ללמוד להכיר אדם, שים לב איך הוא מתייחס לזוטרים ממנו, לא לשווים לו.''

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007