האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

די. אן. איי / פעילות
פורסם ב: May 30 2018, 13:29 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

די אן איי

מדי פעם יוצא לי לקרוא על מפורסמים שאני אוהבת את המשחק או הכישרון המוזיקלי שלהם - ואני מגלה כי קרובי המשפחה שלהם גם עוסקים באותו התחום. למשל, דוגמאות מפורסמות לכישרון במשפחה הן של האחים אפלק, או ג'יימס ודייב פרנקו - כולם שחקנים ידועים.

אבל מה הקשר למשחקי תפקידים?

אני מניחה שלמי שנכנס לפורום זה יצא לכתוב אי פעם טופס לדמות עבור משחק תפקידים. אתם מספרים על האופי שלה, על המראה, על הגיל שלה - ולעתים נדירות גם על מה שמעבר בתחום המשפחתי. אולי יש לה הורים שנטשו אותה, אולי היא חיה בבית של אמא שלה, אבל לרוב אנו לא זוכים לפירוט מעבר לכך. היכן אתם נכנסים בדיוק?
תפקידכם בפעילות זו הוא לקחת קצת מהדי.אן.איי של הדמות שהגיתם בעבר וליצור לה קרובת משפחה. הדמות שאתם יוצרים כעת צריכה להיות קרובה מספיק לדמות כך שיהיה להן את אותו שם המשפחה - בנוסף, עליהן לחלוק תכונות משותפות, אולי במראה ואולי באופי, הכי חשוב שיהיה לינק שיקשר דמות אחת לשנייה.

כל מי שישתתף בשלב זה, יזכה ב-200 חרמשים ו-6 נקודות בית! מהרו להשתתף, כיוון שהפעילות נסגרת בעוד תשעה ימים בדיוק. רק מלאו את הטופס הבא:

CODE
[B][COLOR=DarkTurquoise]שם וכינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=CornflowerBlue]קישור לטופס של הדמות שיצרתי קודם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkTurquoise]קישור לקרובת המשפחה שלה:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=CornflowerBlue]מהי הקרבה ביניהן (אחות/אמא/בת-דודה וכו'):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkTurquoise]מהן הקווים המקשרים ביניהן (תכונות אופי, מראה):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=CornflowerBlue]מה הקשר ביניהן, כולל סיפור רקע (לפחות ארבע שורות):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DarkTurquoise]הערות/הארות:[/COLOR][/B]

מהרו לשלוח את טפסיכם, בהצלחה!

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007