האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

קפיצה לעמוד (8) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סדרה של צרות || משחק, ...Look away, look away
פורסם ב: Nov 11 2018, 09:58 AM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

סדרה של צרות

יתומי בודלר היקרים,
אתם לא מכירים אותי, אך אני מכיר אתכם. שמי הוא למוני סניקט, ובמשך שנים תפקידי היה לתעד את סיפורכם העצוב. אם אתם תוהים מדוע לא כתבתי לכם כל שנים אלו, ומעבר לכך, מדוע כותב אני לכם עכשיו, כל מה שאוכל לספר לכם הוא שאני כותב לכם כיוון שאני נלחם על חיי. פירוש הביטוי "נלחם על חיי" הוא אינו שאני פיזית נלחם כעת במלחמה על חיי, אלא שאני גוסס. פירוש המילה גוסס הוא עומד למות. פירוש המילה למו- רגע, אתם יודעים מה פירוש המילה למות. הרי, ההורים שלכם נספו בשריפה נוראית.
בכל מקרה, חדל קשקשת, אין לי הרבה זמן. מכתב זה לכם הוא למעשה צוואתי - החלטתי לכתוב דווקא לכם אותו בעקבות הקשר העמוק שלי לאימכם, קשר שאתם לא יודעים עליו. אל תדאגו, אין לי הרבה לבקש ואני לא רוצה את ההון שלכם, בניגוד לכמה אנשים אחרים. הבקשה היחידה שלי היא בקשה דיי פשוטה, סך הכל - תשמרו על קיומו של הV.F.D
כן, זה הכל. היו שלום, ילדי בודלר.
נ"ב - מצורף ספר עם כל מה שתצטרכו לדעת על ה-V.F.D. אל תיתנו לסאני לאכול אותו, אני יודע שהוא נראה כמו חומר לעיסה טוב.

דברי השה"מית

בעיקרון זה לא אמור להיות חלק, אבל אני ממש ממש מתרגשת. המון זמן לא היה מ"ת בפורום מ"ת, וההיענות שלכם פשוט מדהימה! מעל לעשרה רשומים? גם בימים הפעילים של מ"ת זה לא תמיד היה קורה! בקיצור, אני ממש מתלהבת. אני מקווה שתהנו מהמשחק ושהוא יפגוש את הציפיות שלכם, ואני מקווה שראיתם את הסרט \ סדרה \ קראתם את הספרים מאז שנרשמתם, אם לא עשיתם את זה. אני יכולה לספר לכם שאני עושה ריוואצ' לסדרה וגם סוף סוף מצאתי דרך לקרוא את הספרים. גם אם לא, לא צריך את זה כדי להשתתף במ"ת, כמו שכבר אמרתי. בקיצור, אני מקווה שיהיה לנו נחמד! כמה נחמד שיכול להיות כשמדובר בסדרה של צרות...

חוקים

חוק השליטה. כל עוד אתם לא אני, אתם אחראים אך ורק על הדמויות שלכם. לא על דמויות משנה ולא על הדמויות של האחרים.
חוקי הפורום והחוקים הגלובאליים תקפים גם כאן.
אתם לא פעילים מסיבה לא מוצדקת - לדמות שלכם יהיה גורל דומה לגורלם העצוב של הבודלרים.
נא לא להספים. לא להגיב על הוראות שלי מספר פעמים - בכל סבב אתם מגיבים תגובה אחת, ולאחר מכן אני מגיבה עם ההמשך. אם יש לכם שאלה, יש הודעה פרטית בשביל זה.
לא השקעתם - גורלכם יהיה עצוב כגורל של הקוויגמרים. (מי? מי?)
שמרו על הפה. אתם יכולים לקלל, אבל לא את השחקנים האחרים, אלא את הדמויות שלהם, אולי. אותו דבר לגבי אלימות במשחק.
מה שאתם יודעים, הדמות לא בהכרח יודעת. אני אקרא ואוודא שאתם מפרידים בין הידע שלכם לידע של הדמות. הפרה של חוק זה תגרום לגורל עצוב כמו של ג'ק סניקט. (מי?)
תהנו, תמיד יכול להיות שיהיה לכם גורל מוצל- על מי אני עובדת. בכל מקרה, תהנו!

ועכשיו... התחלות!

OOG לכולם: אסור לכם לשלוט על הדמויות שמעורבות בסיטואציה הזו אלא אם כן אגיד לכם אחרת. אני יודעת שזה כתוב בחוקים, אבל רציתי להדגיש.

קס, Borderline
צונזר לבקשת כותבת הדמות.

ראיין, Motivation - ג'ושוע בל:
היום בבית הספר סוף סוף נגמר - עוד סדרה של שיעורים לא מעניינים שאתה מגיע אליהם רק כדי שלא תקבל שלילי בתעודה. אתה הולך עם המכרים שלך בדרך החוצה, אל האוטובוס, ואז מישהו תופס בכתף שלך.
"ג'ושוע בל? אני צריך לדבר איתך," הוא אומר, ואתה מנסה להבין מאיפה האדם הזה מוכר לך. חבר של ההורים שלך? יש מצב, הזיכרון שלך דיי מעורפל. מה שבטוח, הוא לא חלק מצוות בית הספר, והנוכחות שלו כאן באמצע היום היא במיוחד בשבילך.
"זה בקשר להורים שלך," הוא מוסיף, ככל הנראה בתקווה שזה יגרום לך להגיב, ומעבר לזה, שתסכים לבוא איתו מיד. הוא נראה קצת נמהר, כאילו רודפים אחריו, וזה בהחלט מוסיף עוד מוזרות לסיטואציה.

איימי, Lady Stardust - אמה לוינסון:
את מסתובבת ברחוב אחרי עוד לילה קשה. היית צריכה להתחבא בפינה ממש קטנה ומגעילה כדי שהמשטרה לא תתפוס אותך, ואת דיי בטוחה שזה המקום הקבוע של להקת עכברושים, כי הם פשוט לא הפסיקו להגיע. הסתלקת משם ברגע שהיה מספיק אור וראית לאן ללכת, ממשיכה במסע שלך ל... את אפילו לא בטוחה לאן.
"היי, ילדה!" את שומעת לפתע קול, את לא יודעת מאיפה האדם הזה הופיע אפילו. את רואה מונית נעצרת לידך, והאדם - הנהג - יוצא ממנה.
"את צריכה טרמפ? בלי תשלום," הוא קובע.

מאיה, Ice Cream - הילארי ג'ף:
את משוטטת בחוץ, כמו כל יום אחר. הצלחת לצוד כמות דיי טובה של אוכל להיום, אבל מצאת את עצמך במרדף כל כך מסובך אחרי אחת מהחיות שהגעת למצב שאין לך חצים. את מקללת את עצמך על זה שנתת לעצמך להגיע למצב הזה, אבל אין מה לעשות, צריך לחשוב קדימה.
לכן, את תופסת את המונית הראשונה שאת רואה ומשלמת כדי להגיע לחנות הראשונה שתמכור לך חצים. בדרך כלל את לא רצה לבזבז כסף על מוניות, אבל הקשת חשובה יותר מהכל.
נראה שזה לא ממש מעניין את הנהג. הוא מקשקש בלי סוף, מתעלם מהעובדה שאת לא באמת מקשיבה.
"תראי, תמונה של תינוק!" הוא קורא משום מקום, דוחף לך תמונה של תינוק אנונימי כשאתם עוצרים ברמזור אדום.

יובל, Len - ברנדיס קלאן:
אתה מסתובב באמצע הלילה בחוץ, כמו שקורה הרבה. היום היה בלתי נסבל - שרון החליטה משום מה לדבר איתך על שמלות ובגדים ודברים שאתה לא מעוניין ללבוש בחיים, אפילו אחרי שאמרת לה שבנים לא לובשים שמלות. התגובה שלה הייתה לצחקק ולומר, "אוי, בריטני, לפעמים את כל כך מצחיקה."
טוב, מצחיק אתה יכול להיות גם בחוץ לבד.
אתה מוצא את עצמך עובר ליד תחנת כיבוי אש שלא שמת לב אליה לפני, והפעם היא תופסת את תשומת ליבך כיוון שיש שם אדם שנראה שמסתכל בדיוק עלייך.
"ברנדיס?" הוא שואל, וחוסם לך את הדרך לפני שאתה מבין מה קורה בכלל.
"אפשר לדבר איתך? זה בקשר לאחותך," הוא ממשיך. מה לעזאזל קרה לשרון?

אורטל, קטנטנה - הארלי קמיל אנלרט:
את מסתובבת עם חברות שלך בקניון - אומנם לא ממש רצית, אבל הן התעקשו ממש. ברגע זה ממש את יושבת עם אחת מהן מחוץ לשירותים, מחכה לשניה שנראה שלוקחת הרבה יותר מידי זמן שם.
לכן, את נותנת למוח שלך לנדוד. את חושבת על ספורט, על התחרויות הקרובות... על אחותך, כמו שקורה כל פעם ברגע שהמחשבות שלך נודדות. על העובדה שחברה שלך לא חוזרת, ויכול מאד להיות שהיא נעלמה כמו אחותך.
את כל כך עסוקה בזה, שאת לא שמה לב שחברתך חוזרת.
"אממ... הארלי? מישהו נתן לי את זה בשבילך," היא ממלמלת בקול שקט, ודוחפת לך מכתב ליד. כל מה שכתוב עליו הוא שלוש אותיות - V.F.D.

אורי, Louis Litt - היינריך פון בראון (היין):
OOG: אני משתלטת על הדמות קצת יותר מידי בשביל העלילה, זה לא יקרה שוב.
IG:
אבא שלך לא בבית, תודה לאל.
אז אתה מנצל את זה כדי ללמוד שפה חדשה. הפעם החלטת שאתה רוצה להתחיל ללמוד קוריאנית, וזה מדהים שאפילו שלמדת יפנית וסינית לא רע הכל עדיין כל כך מוזר. ממה שידעת קוריאנית הגיעה מהשפות הללו, ולכן זה נורא מוזר שהן כל כך שונות.
אתה בדיוק עובר דף נוסף בחוברת שקנית כשאתה שומע רעש בחוץ. זה נשמע כמו כמו המון ציפורים עפות בבת אחת מעץ, ומשום מה זה תופס את תשומת הלב שלך.
"מה זה הרעש הזה?" אתה תוהה בקול רם, משום מה.
"שום דבר," אתה ממלמל לעצמך אחרי רגע. מן הסתם זה ציפורים, אתה יודע את זה.
"אם זה שום דבר, למה היה הרעש הזה?" אתה תוהה בכל זאת, ואחרי זה מנער את הראש. אתה מתחיל לאבד את זה, היין, אתה אומר לעצמך. מה קרה שאתה מדבר לעצמך?

חוי, Trellis - אנדרו בת':
OOG: אני משתלטת על הדמות יותר מידי בשביל העלילה, זה לא יקרה יותר.
IG:
אתה מצייר על הקיר. אתה לא בטוח למה, אבל מתחשק לך לצייר על הקיר.
אתה בדיוק מוסיף עוד פרט בציור כשהדלת נפתחת - אמא שלך, עם ארוחת צהריים.
אתה פותח את הפה כדי להודות לה, אבל אז יש רעש חזק בחוץ. זה נשמע כמו תאונת דרכים, ולכן זה תופס את תשומת הלב שלך.
"מה זה הרעש הזה?" אתה שואל, ואמא שלך מסתכלת מסביב, מבט מעט חשדני על פניה.
"שום דבר," היא קובעת, אחרי הרבה יותר מידי זמן.
"אם זה שום דבר, למה היה הרעש הזה?" אתה מוצא את עצמך שואל. מה זאת התשובה הזאת, שום דבר? בבירור היה רעש, שניכם שמעתם אותו.

יונתן, george weasley - אדוארד קלארק:
אתה בדיוק מתכנת משהו חדש במחשב, משהו שחשבת עליו כבר אתמול. אתמול היית עייף מידי - באמת עייף מידי - כדי לשבת על זה אחרי שתיקנת מחשב כל היום, ולכן הגעת למצב שאתה עוסק בזה עכשיו.
הודעה מצפצפת מהצ'אט שבו אתה מדבר עם מתכנתים אחרים מסיתה את תשומת הלב שלך. אתה לא מקבל הודעות כאלה הרבה פעמים, ולכן אתה נכנס להודעה לפני שאתה מספיק לחשוב עליו זה.
"אדוארד קלארק? יש לי מידע על אבא שלך." זה כל מה שההודעה אומרת, ממשתמש בשם V.F.D.

תם, Nico Di Angelo - שקד שבחון:
קבעת לצאת עם אחד החברים שלך לגינה, אבל נראה שהוא שכח מזה. אתה מוצא את עצמך מחכה ומחכה לשום דבר, עד שבסופו של דבר אתה מבין שתצטרך להגיע לשכונות היותר עשירות בפתח תקווה בעצמך.
אז אתה תופס את המונית הראשונה שאתה רואה, שבאופן כמעט קסום מופיעה מיד לאחר שאתה מחליט שתיקח מונית. הנהג חייכן ודברן, ולא ממש משנה לו שאתה לא עונה מידי.
"תראה, תינוק!" הוא קובע כשאתם עוצרים באדום, ודוחף לך תמונה של תינוק אנונימי לפרצוף.

שקד, Darth Hader - קיארה ריס-גפלר
את רוצה לצלם את אחד הקאברים שלך ליוטיוב באחד הפארקים, אז את מחליטה ללכת אליו ברגל. את חושבת שזה לא יהיה מסובך במיוחד... ובערך אחרי חמש דקות את מבינה שזה מסובך הרבה יותר ממה שחשבת.
קשה לך ללכת, בעיקר עם הגיטרה, ואחרי עוד חמש דקות את מתייאשת. את תופסת את המונית הראשונה שעוברת באיזור ומקווה שלא יגבו ממך הרבה יותר מידי כסף בשביל הנסיעה הכיביכול קצרה הזו.
"היי, רוצה לראות תמונה של תינוק? מצאתי אותה כאן," הנהג אומר לאחר דקה של נסיעה, ומראה לך תמונה של תינוק אנונימי עם ערימת שיער ג'ינג'י.

הדס, Violet Baudelaire - אוליביה ג'ונסון:
את צריכה חלקים חדשים לתיקון המחשבים, אז את נאלצת לצאת החוצה.
את רוצה לתפוס אוטובוס, אבל זה כאילו כולם החליטו לשבות. את מחכה, ומחכה. נהיה לך ממש חם והשיער נדבק לך בפרצוף. בסופו של דבר את מוותרת, ומחליטה לתפוס מונית על אף שזה ביזבוז נוראי של כסף.
"אני צריכה ל--" את מתחילה כשמונית עוצרת לך, אבל הנהג דוחף לך תמונה של תינוק לפרצוף.
"תראי!" הוא פוקד, וזה נשמע לך יותר מידי כאילו הוא מנסה להכריח אותך לאהוב את התינוק האנונימי הזה.

דאב, Riva Ash - אסטריאה דה גוורה:
את צריכה להגיע לסדנת הכתיבה שלך, כמו בכל יום שלישי. בדרך כלל יש הסעה, אבל רק לאחר שאת מחכה חצי שעה מייגעת לאותה ההסעה מודיעים לך שהם לא יוכלו להגיע ושתצטרכי להגיע לסדנת הכתיבה לבד.
אם זה היה משהו אחר היית פשוט מוותרת, אבל כשזה נוגע לכתיבה את לא מוכנה. לכן, את בודקת כמה כסף יש לך ותופסת מונית.
"תראי, תינוקת!" אומר הנהג ודוחף לך תמונה של תינוקת לפרצוף, במקום לשאול אותך לאן את רוצה להגיע.

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 11 2018, 14:56 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1817
משתמש מספר: 61545

דאב, Riva Ash - אסטריאה דה גוורה:[SIZE=14]

אני שונאת את העולם. אני כבר עמדתי 10 דקות בנקודת האיסוף ועם כל הכבוד ליכולת של איימי לי להרגיע אותי, אני התחלתי להתעצבן.
קור אימים עכשיו ואני סגרתי את ג'קט העור שלי עד לסופו ובדקתי את השרוכים של הדוקטור מרטינס שלי.
אני הסתכלתי בשיעמום על האנשים ברחוב, אישה אחת מדברת עם גבר אחר ומושכת בכתפה. היא משקרת. המשכתי לסרוק את הרחוב ומבטי נתקל בקבוצה של תיירים אנגליים חתיכים. אני אוהבת בריטים (ובריטיות) אבל בחיי שאין לי כוח להסביר עכשיו איך מגיעים לשוק מראקדו.
העפתי מבט אל סניף הסטארבאקס ממולי. גם ככה ההסעה לא תגיע בקרוב, בטח שוב ולריה מתארגנת שעות, היא חברה שלי והכל אבל ההכנות שהיא עושה לקראת הסדנה, בחיי שלא מארגנים ככה את המלכה לטיסיה.
חציתי הכביש כש Breathing של אריאנה מתנגן באוזניי. דחפתי את הדלת ונכנסתי אל החנות. למרבה המזל, לא היה תור. בחורה בלונדינית חמודה עמדה בדלפק. השיער שלה היה בלונדיני בהיר עם פסים כהים ואסוף בקוקו גבוה ועיניים אפורות יפהפיות והיו לה שפתיים ורודות ויפות שנמתחו בחיוך שובב. הכי הטעם שלי.
זיהיתי את אקורדי הפתיחה של Lithium של אוונסנס למרות המוזיקה שבאוזניי. סורי, אריאנה, אוונסנס טובים יותר.
חייכתי ונעתי לפי קצב המוזיקה, ראיתי שהסועדים זועפים בגלל בחירת המוזיקה. טיפשים. אוונסנס טובים פי אלף מכל הלהקות זבל שיש היום.
"אני רואה שאת אוהבת אוונסנס" פנתה אליי העובדת היפה, "אני אלגרה"
"שם יפה. אני אסטיראה" הצגתי את עצמי, "מי בחר את השיר?"
"אני" מחייכת אליי אלגרה את החיוך שובה הלב שלה. וואו. גם מראה הורס וגם טעם טוב במוזיקה?
"כולם נראים מבואסים" אמרתי, "הם רגילים לשירי פופ כושלים"
אלגרה משכה בכתפיה, "שיקפצו לי"
חייכתי. היא גם עושה מה שבא לה? היא מושלמת.
"אז איך לא מעיפים אותך?"
"בן דוד שלי מנהל את הסניף ואז הוא לא יכול לפטר אותי בלי לפתוח חשבון עם כל המשפחה שלי"
צחקתי.
"אז מה את רוצה להזמין?" שאלה אותי הבריסטה ההורסת.
"אני רוצה שוקו חם עם אקסטרה קצפת, סירופ שוקולד,שבבי שוקולד ובוטנים וגלידה" אמרתי והסמקתי. זה משקה די ילדותי אבל זה עדיף על קפה. קפה זה פאקינג השטן.
אלגרה סקרה את המראה הגותי שלי, שכלל סוודר קטיפה סגול, ג'ינס שחור קרוע, מעיר עור ודוקטור מרטינס והחלה להכין עבורי את השוקו החם המושחת שלי והרימה גבה, "את לא נראית טיפוס של שוקו מפוצץ שוקולד ואקטרה קצפת. אלא יותר קפה שחור כזה. רציני"
עיוויתי את פניי, "קפה זה האויב"
אלגרה צחקה והגישה את השוקו לפני בכוס של סטארבאקס, "את יודעת, אסטריאה, את חמודה ויש לך טעם טוב במוזיקה. אם את רוצה אנחנו יכולות לקפוץ ביחד ל-אה-" היא השתהתה וחייכה חיוך ערמומי והניחה את ידה על ידי, "משקה"
גילגלתי את עיניי, "את עובדת בסטארבאקס, אני תמיד אפגוש אותך בשביל לקבל משקה"
הבלונדינית צחקה, "את חמודה. התכוונתי אני ואת ביחד וזה-" היא שירבטה מספר על מפית, "המספר שלי"
"איך את יודעת שאני לא סטרייטית?" הרמתי גבה.
"את יותר מדי חמודה בשביל להיות סטרייטית" פלירטטה איתי.
אני מתה עליה.
"אני אתקשר" הבטחתי, "נתראה!" הוספתי ויצאתי מהחנות.
בום! אני לוהטת היום! השגתי את המספר של הבחורה הכי מהממת שעבדה אי פעם בסטארבאקס. תאכלי את הלב, ג'יג'י חדיד.
הטלפון שלי צילצל את המנגינה המוכרת של Iris וראיתי על הצג את שם המורה שלי בסדנה, אנטולה.
"האלו" עניתי.
"שלום,מתוקה, היום לא יהיו הסעות, הכל יהיה בסדר אם לא תגיעי היום"
אוי שיט.
"הו,לא,לא! אני רק אאחר קצת היום!" קראתי והתחלתי לחפש בפאניקה מונית בכביש.
"בסדר, אסטריאה, ניפגש בחוג"
"ביי!" אמרתי וניתקתי.
פתחתי את התיק שלי ופישפשתי בו בהיסטריה. יש לי עוד 7 דקות להגיע לחוג, והמיקום שלו רחוק מהבית שלי. שלפתי את הארנק שלי. הו, מזל, יש לי מספיק כסף לנסיעה. נעמדתי לצד הכביש, עמדתי על קצות אצבעותי ונופפתי בידי בתקווה למשוך תשומת לב של נהג מונית אחד.
נהג מונית בשנות הארבעים לחייו נעצר לידי. הוא נראה די נורמלי ולא הייתה לו את הבעת הפנים הייחודית לפני מעשי רצח/אונס. יופי, ממש לא התחשק לי להיחטף ולהירצח.
פתחתי את הדלת של המונית ונכנסתי פנימה. הנהג הסתובב אליי ודחף אל פניי תמונה של תינוקת.
"תראי, תינוקת!" קרא.
כן, תודה רבה לך, לא יכולתי להבין את זה לבד.
חייכתי באדיבות. עצה שלי: לחייך ולהתרחק. אבל כשיש לי את הסדנה אני פועלת אפילו נגד המוטו הנצחי שלי.
"קח אותי בבקשה אל רחוב טראווס דה לאס רוזס, בית ספר טוריה" אמרתי ויישרתי את מעיל העור השחור שלי.

--------------------
דאב^ אשת שרת הקסמים^ 20 ^לנה דל ריי^ סקרימינג טריז^ הפיקסיז^

User Posted Image

It's the strangest life I've ever known - Jim Morrison

---------
פורסם ב: Nov 11 2018, 18:14 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

תם, Nico di Angelo - שקד שבחון:
לא הבנתי בכלל, בכלל מה הוא רוצה ממני. מצד שני, כבר פגשתי נהגי מונית יותר מוזרים בחיים שלי. היה את האחד שהתחיל לבכות באמצע הנסיעה כי הנכדה שלו התקשרה והוא לא יכל לענות, מה שהיה קצת הלם בהתחשב בעובדה שהנכדה המדוברת הייתה איתי בגן.
קצת התאכזבתי שלא התיישבתי במושב האחורי, כי באמת, הוא לא אדם נעים במיוחד, אבל אחרי הפעם ההיא שילדה מהכיתה דיברה על זה שאנשים שיושבים מאחורה נפגעים יותר בתאונות דרכים החלטתי לא לקחת את הסיכון. לא כל כך חשבתי מה להגיב לו (אחרי הכל, לא דוחפים לי תמונות של תינוקות לפרצוף ואומרים ״תראה, תינוק!״ בדרך כלל), לכן פלטתי ״יופי!״ והסתכלתי מהר מהחלון. רציתי לפתוח אותו, כי המונית הייתה מאוד מחניקה, אבל לא רציתי להפריע לשגרת הנסיעה של הנהג הזה. מי יודע איך הוא עוד יכול להתהפך עליי. עדיף לשמור על פרופיל נמוך, גם כשזה לא נראה כאילו הוא אף פעם לא שמע על ווליום נמוך יותר משישים דציבלים.
(לא שאני יודע למדוד דציבלים.)

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2018, 18:27 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 392
משתמש מספר: 39849

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Nov 11 2018, 11:30 AM)
[ALIGN=Center]סדרה של צרות

יובל, Len - ברנדן קלאן:
אתה מסתובב באמצע הלילה בחוץ, כמו שקורה הרבה. היום היה בלתי נסבל - שרון החליטה משום מה לדבר איתך על שמלות ובגדים ודברים שאתה לא מעוניין ללבוש בחיים, אפילו אחרי שאמרת לה שבנים לא לובשים שמלות. התגובה שלה הייתה לצחקק ולומר, "אוי, בריטני, לפעמים את כל כך מצחיקה."
טוב, מצחיק אתה יכול להיות גם בחוץ לבד.
אתה מוצא את עצמך עובר ליד תחנת כיבוי אש שלא שמת לב אליה לפני, והפעם היא תופסת את תשומת ליבך כיוון שיש שם אדם שנראה שמסתכל בדיוק עלייך.
"ברנדן?" הוא שואל, וחוסם לך את הדרך לפני שאתה מבין מה קורה בכלל.
"אפשר לדבר איתך? זה בקשר לאחותך," הוא ממשיך. מה לעזאזל קרה לשרון?

ברנדן קלאן:

OOG: מתרגשת ממש! בהצלחה לכולם!
מתנצלת שהתגובה קצת מבולגנת מבחינת הזמנים. זה הרגיש לי הכי מתאים.

זוהי לא שעה שבה מסתובבים נערים בחוץ. זוהי שעה שבה כולם מתכרבלים מתחת לשמיכות שלהם, שקועים בחלומות,מוגנים מפני הקור. לא אני; אני עצמי, כמו נער רחובות עזוב מתקדם על פני המדרכה, שבנקודה הזו רובה כבר לא מרוצפת כראוי. הירח מאיר מעלה באורו החיוור, ואוויר הלילה הקר חודר מבעד לשיערות לופת את העור שלי ומנסה לשכנע אותי לפנות את גבי ולחזור הביתה.
אבל אני, עקשן ממשיך קדימה, זרועותיי חובקות את מרפקיי ואף על פי הנשימות המואצות שלי, עם החריקות mellow.gifת אליהן כעת בעקבות ההליכה המרובה אני ממשיך להתקדם. אני לא מתכוון לחזור הביתה היום, לא אחרי מה ששרון עשתה. היא הגזימה לחלוטין.
הכל התחיל עוד בשעת הערב המוקדמת, כשהשמש עודנה ריחפה בעצלתיים בשמיים.
אני ישבתי ברגליים משוכלות על הספה, בשיא הריכוז בתרגיל האלגברה משיעורי הבית, כשהיא ניגשה אליי והתחילה לדבר - היקום יודע למה - על שמלות, נעלי עקב ומה לא.
אני באמת לא אוהב עימותים, ולמען ההוגנות - אין לי ממש זכות לריב עם שרון, שנותנת לי לגור לה בבית מבלי לדרוש שום השתתפות בהוצאות הבית. אני משתמש לה במים החמים, באוכל מהמקרר, במיזוג ובחשמל ובמה לא. ידעתי שבתמורה לכך, אני אאלץ לשמוע אותה קוראת לי בריטני,לספוג את היחס שלה כלפיי - אמפתי ודואג ככל שיהיה - כאחות. היו לנו עימותים, היו לנו וויכוחים. היא מעולם לא הבינה, אבל זה מעולם לא היה ברמה שהייתה היום.
זו הסיבה שבה לא התפרצתי, ניסיתי להיות שליו ככל האפשר. בהיגיון, ידעתי ששרון לא עושה את מה שהיא עושה כדי לפגוע בי. היא פשוט לא הבינה. כל כך הרבה אנשים לא מבינים. לכן, לא צעקתי, ולא התרגזתי. רק נחתי את העיפרון על הדף, ובאותו קול שקט ומוקפד שלי ביטאתי את המשפט. "בנים לא לובשים שמלות, שרון."
שרון פלטה צחקוק, כלשעצמו - היה זה צחקוק נעים, הקול של שרון תמיד היה נעים לשמיעה. "אוי בריטני, לפעמים את כל כך מצחיקה."
בנקודה הזו נשברתי, התרוממתי בתנופה ממקומי, בצעדים מהירים חציתי את הסלון אל דלת הכניסה ויצאתי החוצה. הדלת נטרקה מאחוריי בעוצמה, לא התכוונתי לטרוק אותה, מאז ומעולם לא אהבתי רעשים, בטח לא פתאומיים שכאלו. אבל הייתי נרעש מכדי לסגור אותה כראוי.
לא עזבתי על מנת את שרון. גם עכשיו, בזמן שאני מתקדם לבי בלילה הקר, אין בלבי שום רצון להעניש אותה. אני פשוט צריך את הזמן שלי לעצמי, לנקות את הראש ולהתאושש. אם אני כל כך מצחיק - אני יכול להיות מצחיק בחברת עצמי ופני הלילה הקר.
בחפזוני, ירדתי במדרגות שתיים-שתיים, משם זינקתי החוצה ופסעתי בצעדים מהירים, שייתכן שהיו יכולים הלראות מוזרים למי שעברתי על פניו. עם ידיי הטמונות בכיסיי הקפוצ'ון וראשי הנוטה קדימה, ייתכן שנראיתי כאדם שפוסע מבלי לדעת שהוא פוסע. כך או כך, התרחקתי לי מביתה של שרון, יצאתי מהרחוב, והמשכתי בהליכתי הנחפזת קדימה, מבלי לעצור או להביט לאחור.
גם כעת, שעות רבות לאחר מכן אני ממשיך להתקדם. הלילה קר, בהחלט קר. וללא ספק, עשיתי טעות כשלא לקחתי מעיל. אבל הכבוד העצמי שלי לא איפשר לחזור מוקדם יותר בשביל לקחת אותו - וכעת זה בכל מקרה חסר טעם. אני רחוק מידי מהבית.
אני לאט לאט מאט את פסיעותיי, מנסה לחזור ולנשום כראוי. הריאות שלי לא מצליחות לעמוד בעומס ההליכה הנמרצת, בשילוב של ההידוק המוחץ של הביינדר. הנשימות שלי הופכות לחורקניות יותר, ואני יודע שאני מוכרח לעצור ולנוח קצת. כל כן, אני לאט לאט מאט את פסיעותיי, נותן לעצמי לסקור את סביבותיי באופן סקרני יותר. אני על יד תחנת כיבוי אש, אני לא חושב שראיתי אותה אי פעם - אבל אחרי הכל, התרחקתי מהבית קילומטרים רבים. טבעי שלא אכיר בכלל את האיזור.
אני לא היחיד ברחוב, עכשיו אני רואה. מטרים ספורים ממני עומד אדם, ואני לא צריך להעיף בו מבט שני כדי להבחין שהוא נועץ בי את מבטו.
תחושה קרה מתחילה לעלות מהבטן מעלה, אל החזה. ברנדן קלאן, אתה אידיוט מוחלט. להסתובב ברחובות בשעת לילה שכזו. עם המראה הכללי שלך אתה תהיה קרבן מושלם.
אני מנסה שלא להביט באותו אדם, ולהמשיך קדימה במהירות, אבל אני נכשל. תוך רגע הוא חוסם לי את הדרך. אני לא יכול להתחמק, ותחושת הפחד בחזי מתעצמת. "ברנדן?" הוא יודע את השם שלי? "אפשר לדבר איתך? זה בקשר לאחותך."
אני עומד במקומי, ומחשבותיי באות בזו אחר זו במהירות שיא. הוא יודע את השם שלי, הוא מכיר אותי. הוא לא השתמש ב'בריטני' מה שאומר כניראה, שהוא לא באמת מכיר את שרון. מה הוא עושה פה? האם הוא חיכה לי פה? או...עקב אחריי? ולמה הוא מתכוון בקשר לאחותי? אל תחושת הפחד כעת מצטרפת אשמה. עברו שעות מאז שעזבתי, יכול להיות שהבהלתי את שרון. לא שלחתי לה אפילו הודעת אס אם אס. אולי היא מפחדת שקרה לי משהו-
ואני עדיין לא אוהב את האדם הזה, האופן שבוא הוא נעץ בי מבט, העובדה שהוא עדיין חוסם לי את הדרך. אבל אין לי כרגע המון ברירה, האפשרות היחידה שלי היא לנסות לברר פרטים. אני משתדל להזדקף, להתעלם מהקור חודר העצמות, ומבטא בקול שעודנו חורקני במקצת הודות לכך שהריאות שלי כרגע לא בדיוק מצליחות לבצע את מלאכתן. "מי אתה? ואיך אתה קשור לאחותי?"

--------------------
יובל | 22 | Vocaloid | אנימה | חוסר חיים | החלפתי כינוי! | יום אחד אני אצור מ"ת | מתפללת שמעט המתי"ם הקיימים לא יינטשו

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2018, 20:11 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

הייתי כל כך עסוקה במחשבותיי שנורא הופתעתי ואפילו מעט נבהלתי כאשר דחפה לעברי חברתי את המכתב המסתורי עליו נכתבו אותן ראשי תיבות מסתוריים. אותם ראשי תיבות שקשורים אליה, לאחותי לנה שנעלמה.
אני מביטה במכתב המסתורי בידיים רועדות וחושבת מה יהיה הצעד הבא שלי, הרי לא כל יום אני מקבלת מכתב שעליו כתובים סך הכל שלושה אותיות שמסמלות ככול הנראה ראשי תיבות שעדין לא הצלחתי לפענח, ובשלב מסוים כבר הפסקתי להתעסק בזה מרוב יאוש, אבל כל מה שהצלחתי להגיד זה "תודה" חלשה בעודי מנסה להבין מאיפה הגיע המכתב ומי הביא אותו. ויותר חשוב, מה אלו ראשי התיבות האלו.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Nov 12 2018, 02:58 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

ישבתי בחדר שלי וציירתי על הקיר הלבן בעזרת צבעי הפחם שלי, לא לגמרי החלטתי מה אצייר או למה דווקא על הקיר, פשוט עשיתי את מה שהרגשתי לנכון, בדיוק כשהתכוונתי להוסיף צל לציור דלת העץ של חדרי נפתחה. מסתבר שאמי חזרה מוקדם יוצר מהעבודה ואפילו הכינה ארוחת צהריים, מה שהיה שינוי מרענן למנה החמה שהייתי נוהג לאכול בכל צהריים. חייכתי אליה, "תוד -", בדיוק באמצע המשפט שלי נשמע רעש חזק מבחוץ מיהרתי אל החלון אבל הוא היה מלא בציורים ולא היה ניתן לראות כמעט שום דבר מעבר אליו, זה היה נשמע כמו תאונת דרכים וזה גרם לי לצמרמורת , "מה הרעש הזה בעצם?", שאלתי את אמא שלי שנעצה מבט חשדני באוויר, "זה שום דבר", היא אמרה "תחזור לאכול". קצת התרגזתי, די ברור לי שגם היא שמעה את הרעש, הייתה לה הבעה לא ממש ברורה על הפנים באותו הרגע שבו נשמע הרעש הזה. "אם זה שום דבר אז למה היה הרעש הזה?", הסתכלתי לה בעיניים והיה ברור לי שהיא מתחמקת.

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Nov 12 2018, 17:31 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

צונזר

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 12 2018, 22:03 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236317
משתמש מספר: 52249

שקד, Darth Hader - קיארה ריס-גפלר:
אני מתבוננת לכמה שניות בתמונה של התינוק. הוא באמת חמוד, אבל מצד שני, זה גם מה שאני חושבת כמעט על כל תינוק שקיים, או אפילו על כל תינוק שקיים. אני לא זוכרת מקרה שבו לא ממש אהבתי תינוק, ועוד במיוחד לא אחד ג'ינג'י. הם הכי חמודים.
אני שולחת חיוך מהוסס לנהג וממלמלת משהו על זה שהתינוק מתוק וחבל למי שאיבד את התמונה, בלי באמת להקשיב לעצמי או לחכות לתגובה מצידו. אני פשוט רוצה שהוא יחזור להתמקד בנהיגה ויעזוב אותי ואת התמונה בשקט. הסחות דעת גורמות לתאונות דרכים, ותאונות דרכים גורמות ל... טוב, מוות. אני מלטפת את הגיטרה שלי וממצמצת חזק, כאילו כדי להעביר את המחשבה הזו מהראש שלי. אף אחד לא הולך למות היום, אולי חוץ מדמי הכיס שלי שיתבזבזו על הנסיעה המיותרת הזו.
תוך כדי המחשבה הזו אני מפשפשת בקייס של הגיטרה בניסיון לחיפוש כסף. אני מוצאת שטר של חמישים פרנק וכמה מטבעות זרוקים, ונאנחת אנחת רווחה. לפחות הפעם כן יש לי מספיק כסף למונית. כבר קרה לי שלא היה לי מספיק, אבל לפחות אז הנהג היה אדיב מספיק כדי לוותר לי על כמה פרנקים. עם הנהג המוזר הזה אני לא יכולה להיות בטוחה בכלום.

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Nov 13 2018, 18:59 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

QUOTE (Sunny Baudelaire @ Nov 11 2018, 12:30 PM)

היום בבית הספר סוף סוף נגמר - עוד סדרה של שיעורים לא מעניינים שאתה מגיע אליהם רק כדי שלא תקבל שלילי בתעודה. אתה הולך עם המכרים שלך בדרך החוצה, אל האוטובוס, ואז מישהו תופס בכתף שלך.
"ג'ושוע בל? אני צריך לדבר איתך," הוא אומר, ואתה מנסה להבין מאיפה האדם הזה מוכר לך. חבר של ההורים שלך? יש מצב, הזיכרון שלך דיי מעורפל. מה שבטוח, הוא לא חלק מצוות בית הספר, והנוכחות שלו כאן באמצע היום היא במיוחד בשבילך.
"זה בקשר להורים שלך," הוא מוסיף, ככל הנראה בתקווה שזה יגרום לך להגיב, ומעבר לזה, שתסכים לבוא איתו מיד. הוא נראה קצת נמהר, כאילו רודפים אחריו, וזה בהחלט מוסיף עוד מוזרות לסיטואציה.

אני מהנהן ברצינות, מזדקף בעמידתי ואומר: "אני מניח שנצטרך ללכת למקום יותר פרטי, נכון?" ידיי מושטות אל הסמטה הצרה והחשוכה, שצליל מלבד קול עורב יחיד לא נשמע בה.
מהדק את אחיזתי בטבעת לאגרוף קמוץ, שני אגרופים קמוצים מוכנים להכות אותו במקרה ומשהו יקרה - משהו כביכול "לא צפוי" שיפתיע אותו. אני מרים מעט את מבטי ומחדיר אותו בעיניו של הזר המעט - מוכר.
"אבל קודם כל," אני אומר באיטיות תוקפנית ומחטיף מבטים אל נעליו, צווארו, מכנסיו, גרביו - כל מה שיכול להכיל משהו לא צפוי. "מי אתה?"

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Nov 14 2018, 13:28 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

OOG: אני משתלטת על הדמות קצת יותר מידי בשביל העלילה, זה לא יקרה שוב.
IG:
אבא שלך לא בבית, תודה לאל.
אז אתה מנצל את זה כדי ללמוד שפה חדשה. הפעם החלטת שאתה רוצה להתחיל ללמוד קוריאנית, וזה מדהים שאפילו שלמדת יפנית וסינית לא רע הכל עדיין כל כך מוזר. ממה שידעת קוריאנית הגיעה מהשפות הללו, ולכן זה נורא מוזר שהן כל כך שונות.
אתה בדיוק עובר דף נוסף בחוברת שקנית כשאתה שומע רעש בחוץ. זה נשמע כמו כמו המון ציפורים עפות בבת אחת מעץ, ומשום מה זה תופס את תשומת הלב שלך.
"מה זה הרעש הזה?" אתה תוהה בקול רם, משום מה.
"שום דבר," אתה ממלמל לעצמך אחרי רגע. מן הסתם זה ציפורים, אתה יודע את זה.
"אם זה שום דבר, למה היה הרעש הזה?" אתה תוהה בכל זאת, ואחרי זה מנער את הראש. אתה מתחיל לאבד את זה, היין, אתה אומר לעצמך. מה קרה שאתה מדבר לעצמך?

אני חוזר לחוברת ללימודי קוראנית ומנסה לתרגל שוב את המילה שמופיעה שם. אבל הרעש ששמעתי קודם עדיין מפריע לי בראש. אני מניח את חוברת הקוראנית בצד, אליה אני אחזור מאוחר יותר, ולאחר מכן אני ניגש לחלון, לבדוק האם יש סיבה לרעש שבחוץ. "זה בטח סתם ציפורים..." אני חוזר וממלמל לעצמי. "זה שום דבר," אני ממשיך לנסות להרגיע את עצמי. לאחר שאני לא רואה בחלון שום דבר חשוד, אני חוזר למקומי ומנסה לחזור ללימודי הקוראנית.

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Nov 16 2018, 18:10 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040

אתה בדיוק מתכנת משהו חדש במחשב, משהו שחשבת עליו כבר אתמול. אתמול היית עייף מידי - באמת עייף מידי - כדי לשבת על זה אחרי שתיקנת מחשב כל היום, ולכן הגעת למצב שאתה עוסק בזה עכשיו.
הודעה מצפצפת מהצ'אט שבו אתה מדבר עם מתכנתים אחרים מסיתה את תשומת הלב שלך. אתה לא מקבל הודעות כאלה הרבה פעמים, ולכן אתה נכנס להודעה לפני שאתה מספיק לחשוב עליו זה.
"אדוארד קלארק? יש לי מידע על אבא שלך." זה כל מה שההודעה אומרת, ממשתמש בשם V.F.D.

הדבר הראשון שניסיתי לעשות זה לאתר את כתובת ה-IP של המשתמש. זה לא עבד, משום שהמשתמש V.F.D השתמש בדפדפן TOR, שהסתיר את כתובת ה-IP שלו. זה אומר שהוא לא סתם מתלוצץ, זה משהו רציני.

תהיתי אם לענות לא. לא פחדתי ממנו, ואני עצמי השתמשתי בדפדפן TOR, כך שהוא לא יוכל לאתר אותי. עניתי לו "מי אתה?". זאת היתה התשובה המהירה ביותר שקיבלתי.

נראה כאילו זה היה בוט שענה לי, משום שלקח לו פחות משלוש שניות. "אתה רוצה את המידע או שלא?" הוא שאל. הייתי מוכן לעשות הכל תמורת שביב מידע קטן אשר יוביל אותי לאבא שלי.

"תלחץ כאן, כל המידע נמצא באתר." הוא כתב.

--------------------

---------
פורסם ב: Nov 17 2018, 08:44 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

עדיין הייתי המומה מהלילה הקשה, עכברושים ואני... אנחנו לא חברים טובים, בטח שלא עכשיו.
האיש המוזר הזה רוצה לקחת אותי במונית שלו, אבל לאן? אולי הוא ינסה לדחוף אותי לבית היתומים שוב? לא. לא אתן לזה לקרות. אני לא יתומה. אני לא אלך לשם. לא שוב. "אתה תיקח אותי לבית היתומים, נכון?" זרקתי עליו את השאלה שהטרידה אותי מכל. "לא" הוא ענה והמשיך "אין לי רצון להתקרב לבתי יתומים, אני לא יכול לסבול מקומות כאלה." האמנתי לו לגמרי, הוא נראה כל כך כנה ועצוב כשדיבר, זה מחץ את הלב שלי בהזדהות, עניתי לו בעדינות "אז לאן אתה כן רוצה לקחת אותי?" "למקום שבו תהי בטוחה, אצל האפוטרופוסית החוקית שלך." הוא ענה ואני מייד התרגשתי, כי תבינו, המשטרה מעולם לא מצאה את האפוטרופוסית שנכתבה בצוואה של הורי (שלא מתו בכלל, אני עדיין בטוחה בזה), ולכן שלחו אותי לבית היתומים המתועב אז עניתי מייד בהתרגשות "אני מאד אשמח עם תוכל להסיע אותי אליה!" "אז בואי ונזוז" הוא ענה לי בחיוך, ופתח את דלת המונית שלו. קפצתי פנימה בלי לחשוב בכלל.

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 18 2018, 19:10 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

את צריכה חלקים חדשים לתיקון המחשבים, אז את נאלצת לצאת החוצה.
את רוצה לתפוס אוטובוס, אבל זה כאילו כולם החליטו לשבות. את מחכה, ומחכה. נהיה לך ממש חם והשיער נדבק לך בפרצוף. בסופו של דבר את מוותרת, ומחליטה לתפוס מונית על אף שזה ביזבוז נוראי של כסף.
"אני צריכה ל--" את מתחילה כשמונית עוצרת לך, אבל הנהג דוחף לך תמונה של תינוק לפרצוף.
"תראי!" הוא פוקד, וזה נשמע לך יותר מידי כאילו הוא מנסה להכריח אותך לאהוב את התינוק האנונימי הזה.

אני קמה יחסית מוקדם, אחרי שציפור מעצבנת לא הפסיקה לקדוח לי בראש. כל הניסיונות שלי לישון מעלים חרס, אז אני קמה והולכת להתקלח ולצחצח שיניים. אני מגיעה למטבח ומחליטה להיות יעילה ולנקות את האיזור. כשהשותפים שלי קמים אנחנו מכינים סלט, חביתות ובייקון. משם אנחנו הולכים לעבודה, והיום לא חסר על מה. הצטברו בימים האחרונים הרבה מחשבים לתיקון והם לא מפסיקים להגיע. אני מתחילה לעבוד על המחשב הראשון, ואחרי חיפוש במחסן אני רואה שנגמרו לנו כמה חלקים. אני לוקחת כסף מהבוס שלי ויוצאת החוצה. אני מחכה לאוטובוס והוא לא מגיע, כאילו יש שביתה היום. חם ממש בחוץ וככל שהדקות עוברות כך אני מזיעה יותר והשיער נדבק לי לפרצוף. בסוף מתוך ייאוש אני מחליטה לתפןס מונית, על אף שזה בזבוז נוראי של כסף. תוך דקה אני נכנסת למונית שעוצרת לי. בשנייה הראשונה אני חשה הקלה כשהמזגן מקרר אותי.
"אני צריכה ל-" אני מתחילה להגיד, אך הנהג דוחף לי תמונה של תינוק לפרצוף.
"תראי!" הוא פוקד, וזה נשמע כאילו הוא מנסה להכריח אותי לאהוב את התינוק האנונימי הזה.
אני מנסה להיות מאופקת, אין לי זמן למשחקים. מן הסתם זה הבן שלו, אז הוא בוודאי ירצה שאחמיא לו ואולי אפילו אתמוגג ממנו.
"זה התינוק שלך, הא? הוא ממש חמוד, באמת. עיניים יפות יש לו".

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Nov 21 2018, 00:22 AM
צטט הודעה

Creature In The Nights

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 35012
מגדר:
משתמש מספר: 56992

את משוטטת בחוץ, כמו כל יום אחר. הצלחת לצוד כמות דיי טובה של אוכל להיום, אבל מצאת את עצמך במרדף כל כך מסובך אחרי אחת מהחיות שהגעת למצב שאין לך חצים. את מקללת את עצמך על זה שנתת לעצמך להגיע למצב הזה, אבל אין מה לעשות, צריך לחשוב קדימה.
לכן, את תופסת את המונית הראשונה שאת רואה ומשלמת כדי להגיע לחנות הראשונה שתמכור לך חצים. בדרך כלל את לא רצה לבזבז כסף על מוניות, אבל הקשת חשובה יותר מהכל.
נראה שזה לא ממש מעניין את הנהג. הוא מקשקש בלי סוף, מתעלם מהעובדה שאת לא באמת מקשיבה.
"תראי, תמונה של תינוק!" הוא קורא משום מקום, דוחף לך תמונה של תינוק אנונימי כשאתם עוצרים ברמזור אדום.

כמו כל יום רגיל, אני הולכת ביער, מנסה לצוד. אני הולכת בין העצים של היער, מנסה להיות כמה שיותר שקטה. לאחר שהצלחתי לצוד כמות מרשימה למדי, נשארים לי רק קצת חיצים. אני מסתכלת סביבי, ופתאום אני רואה ארנבת לבנה עם אוזניים ארוכות מקפצת לה במהירות. הארנבת הייתה גם מאוד שמנה. זאת יכולה להיות ארוחת ערב מעולה. אני מתחילה לרדוף אחריה. לאחר כחצי שעה של מרדף מסובך מבדרך כלל, אני רואה שנגמרו לי החיצים. "לעזאזל!" אני אומרת חזק, וזה מבריח את הארנבת ואני כבר לא מנסה לתפוס אותה. אין טעם לנסות לתפוס אותה עם סכין. אני מחפשת שביל מכוניות, ולאחר רבע שעה של חיפוש אני מוצאת את המקום המושלם. בית קפה קטן באמצע היער. למזלי, מונית בדיוק הביאה מישהו לשם, ועכשיו היא התחילה לנסוע חזרה. רצתי בכל הכח. בדרך כלל אני שונאת לשלם על מוניות, אבל אין מה לעשות. אני חייבת לקנות עוד חיצים. אני מצליחה להיכנס למונית בזמן שהיא נוסעת. אחרי שנכנסתי הנהג מונית התחיל לקשקש ולדבר בלי סוף. ניסיתי להגיד לו להביא אותי למקום שבו יש חיצים אבל הוא לא כל כך הקשיב. איכשהו, הוא הביא אותנו לכביש הראשי. במקרה היה שם רמזור. ובדיוק כשהגענו הוא הפך לאדום. שילמתי לו קצת על המונית, ורגע לפני שהרמזור הופך לירוק הוא דוחף לידי תמונה של תינוק.

--------------------
User Posted Image
GeoGuessr <3

---------
פורסם ב: Nov 21 2018, 13:36 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
משתמש מספר: 57621

קס, Borderline
צונזר לבקשת כותבת הדמות.

OOG: להוסיך בהתחלה את השם בצבע כמו בתגובה אצלי, אם אפשר ^^
IG:
"אני חבר של ההורים שלך. אני מניח שאתה לא זוכר אותי, ביקרתי אצלכם כשהיית צעיר מאד," הוא מסביר, ומחייך. מהמחשבה על ההורים שלך? מהמחשבה עלייך כשהיית תינוק? לא ברור.
"אכן כדאי להעביר את השיחה למקום פרטי יותר." הוא ממשיך ומסתכל מסביבו, כאילו הוא מחפש לראות אם מישהו מאזין לכם. "שנלך?"

OOG: חוק השליטה. את לא יכולה לשלוט על דמויות שהן לא הדמות שלך, אלא אם כן אני אומרת לך אחרת. את יכולה לענות לו, אבל לא לומר מה הוא עונה לך. אני אתעלם מהחלקים בתגובה שעברו על החוק נכון לכרגע
IG:
"אני לא אקח אותך לבית היתומים," הוא אומר כתשובה על השאלה שלך. הוא בוחן אותך, כאילו מנסה לראות אם הוא מכיר אותך. זה מסקרן אותך, ולכן את לא לוקחת את הרגליים שלך ובורחת.
"אני בסך הכל רוצה לעזור לך, לא נראה לי שאת בסמטה מלאה עכברושים מרצון. לאן את רוצה להגיע?" הוא ממשיך, עדיין בוחן אותך כאילו הוא ראה אותך בעבר.

OOG: אם אפשר לכתוב את שם הדמות בצבע כמו שאני כותבת ^^
IG:
"תינוקת ממש חמודה, לא?" הוא ממלמל ומסתכל עלייך. זו תינוקת? קשה מאד לספר בגיל הזה.
"לאן את צריכה, שוב?" הוא ממשיך, אפילו שהוא נסע בלי שתאמרי לו לאן את צריכה בכלל.
את תוהה אם נפלת על נהג פסיכי, אבל אחרי מחשבה קצרה את מחליטה שהוא פשוט ממש רוצה שתתייחסי לתינוק הזה ואולי לאחר מכן הוא יעזוב אותך בשקט.

יובל, Len - ברנדיס קלאן:
"אני ואחותך... סוג של עבדנו יחד לפני שהוא נהרגה," הוא אומר, ונופל לך האסימון. בכלל לא מדובר על שרון!
"הייתי רוצה להסביר לך כמה דברים אם אפשר, במקום קצת שקט יותר." הוא ממשיך.
זה קצת מוזר, בהתחשב בזה שאין נפש חיה פרט אליכם במקום הזה. אתה מרים גבה, אבל המבט שלו מראה לך כמה רציני הוא לגבי סודיות השיחה.

החברות שלך כבר ממשיכות ללכת, אבל את מוצאת את עצמך תקועה במקום. האותיות האלה... מה הן יכולות לומר?
בסופו של דבר הסקרנות גוברת עלייך, ואת פותחת את המכתב. הוא כתוב באותיות בצבע אדום דם, בכתב מפואר שבקושי ראית אנשים משתמשים בו.
"הארלי קמיל אנלרט היקרה,
אנו כותבים לך מהאירגון בו אחותך לקחה חלק, V.F.D. במידה ואת רוצה לגלות עוד על מותה של אחותך ולקבל הסברים מלאים, ובמידה ואת מעוניינת להמשיך את דרכה, עלייך להיכנס לחנות הבגדים הקטנה בקצה הקניון. לאחר מכן תשמעי רעש, ועלייך לשאול מה הרעש הזה. כאשר תענה לך המוכרת שהרעש הוא שום דבר, עלייך לשאול "אם זה שום דבר, מדוע היה רעש?" זו הוא למעשה משפט קוד של האירגון, שיבהיר לנו שאת מעוניינת לשתף פעולה. עד מחר כבר תקבלי את ההוראות הנוספות.
בברכה,
ויולט, קלאוס וסאני בודלר"

אתה ממשיך להתעסק בלימודי הקוריאנית, והעובדה ששום רעש לא מופיע לאחר הרעש הראשון ששמעת מרגיעה אותך. ככה עובר לו כמה זמן, עד שלצערך, אבא שלך חוזר הביתה.
"מה אתה עושה?" הוא יורה, במקום לומר שלום או משהו.

OOG: עבירה קלה על חוק השליטה, אבל זה לא משהו רציני כל כך. שינית קצת את התשובות של האם פשוט.
IG:
"הכל בסדר," אמא שלך קובעת, מניחה את האוכל והולכת מהחדר. היא בהחלט לא נראת בסדר, אבל אתה לא יכול לומר לה את זה כבר. אתה שוקל ללכת אחריה ולשאול למה היא כל כך חשדנית, אבל למען האמת, אתה יותר מידי רעב וגם עסוק בציור שלך.
אולי אחרי האוכל ואחרי שתסיים את הציור, אתה חושב לעצמך.

יונתן, george weasley - אדוארד קלארק:
OG: חוק השליטה. אתה לא יכול לשלוט על התשובות או איפה המידע, רק על מה שהדמות שלך עושה. בנוסף, נא לכתוב את השם בצבע כמו שאני כותבת בתגובה שלי
IG:
"אני ידיד של אבא שלך, עבדו יחד לפני שנים. יש לי מידע עליו ועל הסיבה שנהרג." האדם, או הבוט, מה שזה לא יהיה, עונה בצד השני.
"כדי לשמוע עוד, עלייך לבצע מספר הוראות," הוא ממשיך כמעט מיד לאחר מכן.

תם, Nico Di Angelo - שקד שבחון:
"לאן אתה צריך?" הנהג ממלמל, ומניח את התמונה של התינוק האנונימי על הברכיים שלו.
אתה ממלמל את הכתובת, עדיין תוהה אם במקרה נפלת על נהג פסיכי או משהו כזה.
"התינוק הזה ממש מקסים, לא? מצאתי את התמונה שלו כאן," הוא אומר, ומתחיל לנסוע.

שקד, Darth Hader - קיארה ריס-גפלר
הנהג נראה מרוצה מעצמו, או שהוא מרוצה מהתגובה שלך, או שניהם. הוא מניח את התמונה של התינוק במקום שהוא מצא אותה וחוזר להתרכז בנהיגה, וזה מעודד אותך בהרבה.
אז הוא בסך הכל נהג קצת מוזר, קורה. כל עוד הוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך, אין בעיה.

"אה, לא," הנהג ממלמל, אבל הוא נראה מאד מרוצה מהעובדה שהתייחסת לתינוק.
"מצאתי את התמונה שלו כאן, הלוואי וזה היה התינוק שלי!" הוא ממשיך בחיוך, ומחזיר את התמונה ככל הנראה למקום שממנו הוא הוציא אותה.
"אז לאן את צריכה?" הוא ממלמל, פתאום הרבה יותר נחמד ורגוע אחרי שאהבת את התינוק המדובר.

דאב, Riva Ash - אסטריאה דה גוורה:
OOG: טיפונת עבירה על חוק השליטה. לא כתבתי כלום על המראה של הנהג, וגם לא כתבתי מה הדמות עשתה לפני השיעור. את כן צודקת שהייתי צריכה לתת פרטים, ולכן אני מקבלת את מה שכתבת על הפגישה עם הבחורה.
IG:
"אין בעיה," הוא ממלמל ומתחיל לנסוע, התמונה של התינוק על הברכיים שלו.
זה דיי מבלבל, אבל את לא מתלוננת. למה שהוא יתעקש כל כך על התמונה הזאת ואז פשוט יתעלם מזה?
התשובה שלך מגיעה דיי מהר. אתם מגיעים לרמזור אדום, והוא מרים שוב את התמונה של התינוקת.
"היא ממש חמודה, לא?" הוא ממלמל בחיוך.

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (8) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007