האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

League Of Legends || סיקור, כי למה לא?
פורסם ב: Nov 3 2019, 01:05 AM
צטט הודעה

I'm sorry I can't be perfect

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2792
מגדר:
משתמש מספר: 70808
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"תעודת הזהות" של המשחק:

שם המשחק באנגלית+עברית: League of Legends + ליגת האגדות
שנת יציאה: 2009
ז'אנר: (MOBA (Multiplayer Online Battle Arena , או בעברית - זירת לחימה מרובת משתתפים
סוג משחק: משחקים קצרים של בין 20-60 דקות.
מפתחים, יוצרים, מפרסמים וכדו': חברת Riot Games
פלטפורמות: כרגע רק ב-PC, אבל בקרוב יהיה גם אפשר לשחק בטלפון.
מספר שחקנים שאפשר לשחק בו-זמנית: בין 1 ל-10, תלוי באיזה מצב ובאיזו מפה משחקים.
מספר הדמויות במשחק: כרגע יש כ-145 דמויות הניתנות לשחק איתן במשחק.

מטרת המשחק:

■ אתם נמצאים בעולם קסום, בארץ שקוראים לה Runeterra (או בעברית רונטרה) ששם הקסם חוקי לגמרי ויש כל מיני יצורים קסומים ומפלצות וכו'. ה"גיבור" (דמות) שאתם משחקים נמצא/ת עם עוד "גיבורים" ואתם משחקים נגד "גיבורים" אחרים, כאשר לכל דמות יש תפקיד שונה בתוך הקבוצה, וכל תפקיד הוא בעל ערך עצום להשגת המטרה.
המטרה שלכם - להרוס את מגדלי השמירה בדרך לבסיס של האויב ולהרוס את הבסיס. המטרה של האויב - להרוס את מגדלי השמירה בדרך לבסיס שלכם ולהרוס את הבסיס. כל שחקן מתחיל עם סטטיסטיקות בסיסיות של חיים, נזק, מהירות וכו' בהתאם לדמות שהוא משחק (כלומר דמויות שאמורות להגן יהיו עם יותר חיים מאשר דמויות שאמורות לעשות נזק), במשחק כל פעם שהורגים את האויבים מקבלים כסף (Gold) שאיתו רוכשים פריטים בחנות ומתחזקים. נשמע פשוט נכון? אז לא כל כך, הרי מגדלי השמירה עושים נזק לכל מי שבסביבה שלהם. אז איך זה אפשרי לנצח? המשחק שולח מהבסיס שלך לבסיס של האויב באחת מדרכי ההגעה יחידות קטנות (Minions) שהמטרה שלהן, היא פשוט להגיע לבסיס של האויבים ולהרוס אותו, בדיוק כמו המטרה שלך. רק שליחידות הקטנות יש הרבה פחות חיים ונזק מדמות רגילה. אבל הקאטץ' פה הוא שאם המיניונים נכנסים לטווח של מגדל השמירה המגדל מתמקד בהם, ואז אפשר להרוס את המגדל.

מצבי המשחק

Normal Game - Blind Pick: המצב הזה בעצם אומר שהמשחק הוא לא תחרותי (Normal Game), ובשלב בחירת הדמויות אין חסימת דמויות (Ban) כלומר אפשר לשחק עם כל הדמויות במשחק,הבחירה מתבצעת בו-זמנית בין כל חברי הקבוצה וגם האויבים לא רואים את ה"גיבורים" שהקבוצה שלכם בחרה. מצב המשחק זמין למשחק בשתי מפות מתוך מפות המשחק הקיימות. (Summoner's Rift, Twisted Treeline)

Normal Game - Draft Pick: במצב המשחק הזה המשחק הוא לא תחרותי (Normal Game), ובשלב בחירת הדמויות יש חסימת דמויות (Ban), כלומר - כל שחקן יכול לחסום דמות אחת שהוא לא רוצה שתשתף במשחק הנוכחי. את הדמות שאתם בוחרים הקבוצה השנייה יכולה לראות לפני שהמשחק נטען, ובבחירת הדמויות הקבוצה שבוחרת ראשונה רק השחקן הראשון בוחר דמות, ואז בקבוצה השנייה בוחרים עוד שני שחקנים, וכן הלאה עד שכל עשרת השחקנים בוחרים דמות. (Draft Pick) מצב המשחק זמין למשחק בשתי מפות מתוך מפות המשחק הקיימות. (Summoner's Rift, Twisted Treeline)

Normal Game - AI vs All: במצב המשחק הזה המשחק הוא לא תחרותי (Normal Game), ההבדל בינו לבין שאר מצבי המשחק הלא תחרותיים הוא שבמצב המשחק הזה אתה משחק נגד בוטים (AI -Artificial Intelligence, כלומר שחקנים של המחשב ולא שחקנים אמיתיים.), בשלב הבחירה הוא דומה אחד לאחד לBlind Pick ומצב המשחק זמין למשחק בשתי מפות מתוך מפות המשחק שקיימות. (Summoner's Rift, Twisted Treeline)

Ranked Game - Solo/Duo: במצב המשחק הזה המשחק הוא תחרותי, כלומר אם אתה מנצח אתה עולה ברמה שלך (Rank) ואם אתה מפסיד אז אתה יורד. הבדל משמעותי בין מצב המשחק הזה לבין מצבי המשחק האחרים הוא שבמצב המשחק הזה יכולים לשחק או לבד (Solo) או מקסימום עד שני שחקנים (Duo). בשלב בחירת הדמויות זה דומה אחד לאחד במה שקורה במצב הNormal Game - Draft Pick, עוד הבדל בין Normal ל-Ranked הוא שבRanked יש רק אופציה לעשות Draft Pick, ובמשחק רגיל יש גם Blind Pick. מצב המשחק זמין למשחק בשתי מפות מתוך מפות המשחק הקיימות. (Summoner's Rift, Twisted Treeline)

Ranked Game - Flex: במצב המשחק הזה המשחק הוא תחרותי בדומה למצב המשחק הקודם, אבל ההבדל הוא שבמצב המשחק הזה יכולים לשחק קבוצה שלמה, ולא רק שני שחקנים מקסימום. מבחינת שלב בחירת הדמויות זה גם דומה לDraft Pick. מצב המשחק זמין למשחק בשתי מפות מתוך שלושת המפות הקיימות. (Summoner's Rift, Twisted Treeline)

All Random: במצב המשחק הזה המשחק הוא לא תחרותי, וההבדל העצום בין מצב המשחק הזה לבין מצבי המשחק האחרים הוא שלב בחירת הדמויות. בשלב בחירת הדמויות כל שחקן מקבל דמות רנדומלית מתוך מכסת הדמויות שיש לו, ואיתה הוא ישחק את המשחק. יש אפשרות לעשות עוד רנדומיזציה (Reroll) ואז לקבל דמות חדשה, במקרה שלא אהבת את הדמות שקיבלת. זה מצב משחק כיפי, ומהיר יותר משאר מצבי המשחק האחרים. בנוסף, גם במצב המשחק הזה אי אפשר לראות את בחירת הדמויות של היריב. (אם אפשר לקרוא לזה בחירה פה evil.gif) מצב המשחק זמין רק במפה אחת מתוך שלושת המפות הקיימות. (Howling Abyss)

Custom: במצב המשחק הזה בעצם אתה פותח חדר משחק שאחרים יכולים להצטרף אליך לשחק, אפשר לבחור את שלושת המפות למשחק, אפשר לערוך טורנירים במצב משחק הזה, ואפשר לעשות 1v1 (אחד על אחד) נגד חברים ו/או כל אנשים שרוצים. במצב המשחק הזה ניתן לשחק גם בBlind Pick, גם בDraft Pick וגם בAll Random, מה שמיחד את מצב המשחק הזה. בנוסף, המשחק לא נשמר בהיסטוריית המשחקים ששיחקת. יש חלק שרואים בזה יתרון ויש חלק שלא.

מפות המשחק:

Summoner's Rift: (לחיץ) המפה הכי פופולרית מבין השלוש, במפה אפשר לשחק חמישה שחקנים נגד חמישה שחקנים, שלכל שחקן יש תפקיד שונה מאשר לשחקן אחר מהקבוצה שלו. כפי שאתם רואים בתמונה - יש שני בסיסים (שמוקפים בחומה), המטרה זה להרוס את הקריסטל הענקי בפינות (Nexus) וככה מנצחים, אבל זה לא כזה פשוט, יש שני מגדלי שמירה ששומרים עליו, וכל מי שמתקרב מקבל נזק. כפי שאתם רואים בתמונה - יש שלוש דרכים להגיע לבסיס - הדרך התחתונה הנקראת Bot (קיצור של Bottom שלשם שני שחקנים מתוך החמישה הולכים), הדרך האמצעית והכי מהירה הנקראת Mid (קיצור של Middle שלשם שחקן אחד מתוך החמישה הולך), והדרך למעלה הנקראת Top (קיצור של כלום שלשם שחקן אחד הולך מתוך החמישה, או שניים במקרה שאין שחקן שהולך לג'ונגל.) ובאמצע בין כל דרך ודרך יש ג'ונגל (Jungle שלשם שחקן אחד הולך) מלא במפלצות, שהתפקיד של אותו שחקן שהולך לשם הוא להרוג את המפלצות ולעזור לקבוצה שלו בתחילת המשחק להתעלות על היריבים, בהתחלה כל דמות הולכת לדרך המיועדת לה ע"פ התפקיד של הדמות שהשחקן בחר, ואז בשלב יותר מאוחר של המשחק הנקרא MidGame בד"כ כל הקבוצה מתרכזת לקרב בדרך האמצעית (Mid) ונלחמים אחד בשני בקרב עכוז דם עד המוות. משחק רגיל במפה הזאת אורך בין 20-60 דקות, למעלה כתוב באיזה מצבי משחק אפשר לשחק במפה.

The Twisted Treeline: (לחיץ) המפה הזאת לא הכי פופולרית שיש, אבל היא קיימת ולא פחות כיפית משאר המפות. במפה אפשר לשחק רק שלושה שחקנים נגד שלושה שחקנים ובדומה למפה הקודמת, לכל שחקן יש תפקיד שונה מאשר לשחקן אחר בקבוצה שלו. כפי שאתם רואים בתמונה - יש שני בסיסים מצד ימין ומצד שמאל של התמונה. המטרה של כל קבוצה היא להרוס את הקריסטל הענקי (Nexus) של הקבוצה השנייה לפני שהורסים את שלה. כמו שרואים בתמונה - יש שתי דרכים להגיע לבסיס של האויב - הדרך התחתונה נקראת Bot בדומה למפה הקודמת שלשם שחקן אחד מתוך השלושה הולך, והדרך העליונה נקראת Top בדומה למפה הקודמת שלשם שחקן אחד מתוך השלושה הולך, בין דרך לדרך יש ג'ונגל מלא במפלצות שאחד מתוך שלושת השחקנים הולך לשם, והתפקיד שלו אותו תפקיד כמו במפה הקודמת. בשלב מסוים של המשחק כל השחקנים מתרכזים בדרך אחת ונלחמים שלושה נגד שלושה עד שקבוצה אחת הורסת את כל מגדלי השמירה ומגיעה לנקסוס והורסת אותו. משחק במפה הזאת אורך בין 15-30 דקות, למעלה כתוב באיזה מצבי משחק אפשר לשחק במפה.

Howling Abyss: (לחיץ) המפה הזאת היא השנייה הכי פופולרית, ואפשר לשחק בה חמישה שחקנים נגד חמישה שחקנים, בדומה לSummoner's Rift. ההבדל בין המפה הזאת לשאר המפות הוא בעצם שהיא הכי קטנה - כלומר, יש רק דרך אחת להגיע מהבסיס שלך לבסיס של האויב. מההתחלה כולם נפגשים ויש קרב מרהיב כבר מההתחלה, אחד היתרונות הכי עצומים שלו שהמשחקים שם ממש קצרים - בין 15-20 דקות. זה ממש מתאים למי שממהר אבל רוצה לשחק. המפה ניתנת למשחק רק במצבי המשחק Custom, All Random.

השליטה על ה"גיבור" שלך

■ השליטה על ה"גיבור" (דמות) שלך נעשית בעזרת העכבר והמקלדת. על מנת להזיז את ה"גיבור" ממקום למקום ברחבי המפה לוחצים מקש ימני של העכבר או על במשחק עצמו (למרחקים קצרים) או על המיני-מפה (לחיץ) שנמצאת בצד שמאל למטה של המשחק למרחקים ארוכים. בנוסף, לכל דמות יש ארבע מתקפות ייחודיות לו שמשתמשים בהם על ידי הלחצים במקלדת "q" , "w", e" ו - "r".
כמובן שניתן לערוך את ההגדרות האלה ולהתאים אותם לאיזה לחצנים שאתם רוצים, מה שנוח לכם.

דעה אישית + המלצה:

■ אני אישית משחק במשחק הזה כבר כמעט 5 שנים, ואני מאוד מאוד מאוד אוהב אותו.
הגעתי למצב שאני באמת ממש מכור, ומשחק במשחק הזה כמעט כל הזמן, לאחרונה אני משחק בו פחות - אבל הוא רק הולך ומשתדרג. אני חושב שמבחינת סיפוק משחקי יש פה בהחלט, יש לי אופציה לשחק 145 (!) דמויות שונות, שלכל דמות יש ארבע מתקפות שונות. זה נשמע מסובך וזה אבל זה באמת באמת לא, וכשמבינים את המשחק זה אחד המשחקים הכי כיפים שיצא לי לשחק בחיים. בנוסף, בקרוב החברה שפיתחה את המשחק מפרסת גרסה של המשחק לטלפון וזה יהיה די משעשע לראות את המשחק בטלפון כשאני רגיל לשחק אותו במחשב כבר כמעט 5 שנים. בנוסף, יש אפשרויות של סקינים (תלבושות) לדמויות, וזה די נחמד. במיוחד כשמקבלים כאלה בחינם בלי להשתמש בכסף אמיתי. וחוץ מהמשחק הראשי, החברה שפיתחה את המשחק פיתחה עוד סוגשל מיני-משחק שנמצא בתוך התפריט של המשחק עצמו, והוא שונה לגמרי ממה שתיארתי עד עכשיו, (בגלל זה לא רשמתי עליו כלום עד עכשיו) אבל הוא עם אותן דמויות בעיקרון. (רק לא 145, פחות.) ובנוסף ממש לאחרונה הם פיתחו משחק קלפים של המשחק וזה די הולך יפה אני מניח, למרות שלי עוד לא יצא לשחק במשחק הקלפים ואני לא חושב שאני עומד לשחק בו.
אני מאוד מאוד ממליץ למי שמתעניין בתחום משחקי האון-ליין לשחק במשחק הזה, ומקווה בליבי שמישהו מכיר את המשחק ואוכל לדבר איתו על התשוקה שלי למשחק.
■ בנוסף למה שרשמתי עד עכשיו החברה של המשחק הוציאה סיפור רקע מושקע (!) מאוד לכל דמות ודמות, ויצרה יקום שלם שבא בתור נספח למשחק, זה לא יעזור להתקדם במשחק או משהו כזה אבל זה ספר לכל דבר. וזה אחד הדברים הכי מעניינים שישש, אני מאודדדד ממליץ אם אתם רוצים לשחק, גם לקרוא את הרקע של כל דמות ודמות, לא מחייב עכשיו 145 דמויות לפחות הדמויות שאתם אוהבים. זה ממשש ממש מוסיף כשאתם משחקים במשחק לדעת את הרקע של הדמות או הדמויות שאתם אוהבים, מניסיון.

ועכשיוו קצת תמונות מהמשחק

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

בונוס!
החברה שפיתחה את המשחק הוציאה טריילרים סינימטיים למשחק, ואני ממש אוהב אותם.
(ויש להם שירים ממש נהדרים) אז הנה לכם כמה מהם:

אם יש לכם שאלות לגבי המשחק, אשמח שתשאלו.
ואשמח להערות לגבי הסיקור
תהנו :)

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

הללו את יוחאי, הללו הללו הללו!

-------------

QUOTE (נצ'י נצ' @ בדיוק כמו שאני)
כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

הציטוט הזה לא הולך להשתנות כל יום ב12 בלילה, תהיו מוכנים

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 3 2019, 09:58 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 20844
מגדר:male
משתמש מספר: 68239

וואו כל הכבוד על הסיקור הוא ממש ממש מושקע. באמת רואים שאתה אוהב את המשחק הזה. אם הבנתי נכון המשחק הזה הוא סוג של קלאש רויאל לא? אבל רק יותר משודרג ונראה מעניין. אולי אני אשחק את זה פעם.
הייתי ממליץ לך למרכז את התמונות. סתם דעה שלי.
וחוץ מזה אין לי עוד מה להעיר. זה ממש יפה.

--------------------

אפי
פרשתי

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 10:40 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

תודה רבה אפי :)
ואכן אני ממש אוהב את המשחק הזה,
בכל מקרה המשחק ממש לא דומה לקלאש רויאל.
בקלאש רויאל כל שחקן משחק כמה דמויות בו-זמנית ומנהל הכל בעצמו,
פה כל שחקן משחק רק דמות אחת ויש תלות מטורפת אחד בשני.
כלומר - אם אין עבודת צוות כנראה לא תנצח נגד אויבים טובים,
ובקלאש רויאל אתה עושה טעות זאת אשמתך ורק אתה נדפק מזה.
זה גם יתרון וגם חסרון, כי יש מלא נובים שבגללם מפסידים את המשחק, אבל בקטנה.

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 16:15 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1365
מגדר:female
משתמש מספר: 68400

וואו, איזה סיקור מושקע.
ממש רואים שאתה מתחבר למשחק.
אהבתי את המפות שקישרת. זה נראה קסום :)
ויש 145 דמויות שאפשר לשחק? וואווו, זה מטורף. מדהים לחשוב שהמפתחים של המשחק ממש ישבו לפתח 145 דמויות. צריך הרבה דמיון ויצירתיות בשביל זה (וגם זמן כדי ליצור את הדמויות האלה בצורה ייחודית).
5 שנים זה זמן ממש מכובד לשחק במשחק! אתה בטח ממש בקיא כבר בהכל, וזה מדהים שאתה עדיין נהנה ממנו למרות שכבר שיחקת בו המון.

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 16:18 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

אפרילל תודה רבה! smile.gif
ובעיקרון המפות השתדרגו מבחינת מראה בשנים האחרונות,
פעם זה היה נראה הרבה יותר.. אולדסקול כזה. חח
ואכן יש 145 דמויות שלכל אחת 4 מתקפות שונות, זה טונות של דברים לזכור וזה כל הכיף שבזה.
ואני עדיין נהנה לשחק בו גפ אחרי כל הזמן ששיחקתי :)
ואני נחשב ברמה די גבוהה יחסית אז יוצא לי גם להתחרות בטורנירים הרבה.

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 16:23 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

QUOTE (Omerico @ Nov 3 2019, 04:50 PM)
ואכן יש 145 דמויות שלכל אחת 4 מתקפות שונות, זה טונות של דברים לזכור וזה כל הכיף שבזה.

145 דמויות עם 4 מתקפות שונות, זה אומר 580 אופציות. מדהים! איזו השקעה של היוצרים.
אז מה בעצם אתה עושה כיום במשחק? כבר עשית את כל הדמויות וכל ההתקפות? יש דברים שאתה עושה שוב בשביל הכיף?

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 16:30 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Saturn @ Nov 3 2019, 04:55 PM)

145 דמויות עם 4 מתקפות שונות, זה אומר 580 אופציות. מדהים! איזו השקעה של היוצרים.
אז מה בעצם אתה עושה כיום במשחק? כבר עשית את כל הדמויות וכל ההתקפות? יש דברים שאתה עושה שוב בשביל הכיף?

בעיקרון אני מכיר את כל הדמויות ואת כל המתקפות די טוב.
מה שאני עושה זה פשוט משחק עם דמות שונה כל משחק, ואז יש גיוון וזה לא משעמם.
לפעמים מנצחים ולפעמים מפסידים, אבל אני אוהב לשחק בראנקים (Ranked Game) ואני עולה ברמות.
וגם יש כל פעם מודים (מצבי משחק) שמתחלפים, ואירועים כאלה.

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 17:06 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 3861
משתמש מספר: 70376

תהרוג אותי על זה שלא קראתי עד הסוף?
זה ממש ארוך, אבל זה גם אומר שזה מושקע ושעבדת על זה הרבה.
כל הכבוד!

--------------------
היי|טליה| בת 12|נולדתי בשביל לישון|במבה נוגט זה מגעיל|קרמבו זה חלומי|יובל דיין מדהימה| תסגדו לג'וני דפ| מוזיקה זה החיים| ליצנים זה מפחיד|תינוקות זה קסם|מרשמלו שרוף זה טעים|מתמטיקה זה סבל|ביי

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 17:33 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

חח הכל בסדר את לא צריכה לקרוא עד הסוף
ואכן השקעתי :)
תודהה טליה

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 21:07 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש

QUOTE (Omerico @ Nov 3 2019, 05:02 PM)
QUOTE (Saturn @ Nov 3 2019, 04:55 PM)

בעיקרון אני מכיר את כל הדמויות ואת כל המתקפות די טוב.
מה שאני עושה זה פשוט משחק עם דמות שונה כל משחק, ואז יש גיוון וזה לא משעמם.
לפעמים מנצחים ולפעמים מפסידים, אבל אני אוהב לשחק בראנקים (Ranked Game) ואני עולה ברמות.
וגם יש כל פעם מודים (מצבי משחק) שמתחלפים, ואירועים כאלה.

האמת שזה נשמע ממש מגוון. משחק כזה שלא משתעממים ממנו :)

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 3 2019, 21:29 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

אם תרצי אוכל ללמד אותך בהזדמנות :>

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007