האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

Blip and Blop || סיקור, כי למה לא?
פורסם ב: Nov 5 2019, 02:44 AM
צטט הודעה

I'm sorry I can't be perfect

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2792
מגדר:
משתמש מספר: 70808
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"תעודת הזהות" של המשחק:

שם המשחק באנגלית + עברית: Blip and Blop ובעברית - בליפ ובלופ.
שנת יציאה: 2002
ז'אנר: משחק פלטפורמה - הכוונה משחק שבו השחקן משחק דמות/דמויות שעוברת/עוברות שלבים תוך כדי קפיצה בין משטחים כאלה (פלטפורמות.)
מפתחים, יוצרים, מפרסמים וכדו': חברת Loaded Studio
פלטפורמות: לצערי יש רק ב-PC.
מספר השחקנים שאפשר לשחק בו-זמנית: בין 1 ל-2 שחקנים.
מספר הדמויות במשחק: שתי דמויות - ואני מתכוון לדמויות הראשיות שאפשר לשחק איתן.

מטרת המשחק:

■ אתם נמצאים במציאות שגיבורים עושים מעשים רעים, שדמויות אהובות כמו הדרדסים, פוקימונים, ריימן, מריו ועוד רצחו ועדיין רוצחים אנשים. אתם משחקים אחד מתוך שני בלשים (או שניהם) שהשמות שלהם הם בליפ ובלופ. במשחק אתם עוברים מסע עם הדמויות שלכם ומגלים מה גורם לכל הדמויות האהובות לעשות את הדברים הנוראיים האלה?! ובסופו של דבר אתם כמובן מנצחים.
■ המשחק עובד כמו כל משחק פלטפורמה אחר - יש כמות שלבים ועולמות מסוימת, המטרה של השחקן/ים היא לעבור את השלבים ולהביס את כל הבוסים במשחק. בין היתר הדמויות מתפתחות ונהיות יותר ויותר חזקות, מקבלות נשקים חדשים ומתקפות חדשות. במשחק יש שישה שלבים.

מצבי המשחק:

Play 1 Player Game: במצב המשחק הזה בעצם רק שחקן אחד משחק את המשחק, ומנסה להביס אותו לבד.
אותו שחקן יכול לבחור בין 2 הדמויות איזו הוא רוצה לשחק - בליפ או בלופ.
Play 2 Player Game: במצב המשחק הזה בעצם שני שחקנים משתפים פעולה ביחד ומנסים להביס את המשחק.

שלבי המשחק:

שלב ראשון: בשלב הראשון שני הבלשים (או אחד מהם) שלנו מגיעים לכפר הדרדסים. הם רואים את גרגמל נשכב מת, ורוצים לדעת מי עשה להם את זה. בדרך הם עוברים בכפר והאויבים הראשיים שלהם הם הדרדסים. הם נלחמים בכל הדרדסים ובסוף הם מגיעים לדרדס בר-כוח ומביסים אותו, נמסר להם מידע שיש משהו בארץ דובוני האכפת לי וזה סוף השלב.

שלב שני: בשלב השני הם מגיעים למפעל - מפעל מלא בפוקימונים, שזאת דרך מעבר לארץ דובוני האכפת לי. הם נלחמים בכל הפוקימונים ובסופו של דבר מגיעים לכניסה לארץ דובוני האכפת לי.

שלב שלישי: בשלב השלישי שני הבלשים (או אחד מהם) מגיעים לארץ של דובוני אכפת לי, בהתאם למידע שהם קיבלו בסוף השלב הראשון. האויבים הראשיים של השלב הזה הם דובוני האכפת לי, ואחרי שהם מכסחים לדובוני האכפת לי את הצורה בכל השלב, לקראת סופו של השלב הם מגיעים לבר של דובוני אכפת לי שם יושבים שתי דמויות מסתוריות ומדברות, שני הבלשים שלנו נכנסים לבר ומכסחים לכל דובוני האכפת לי שבפנים את הצורה, ושתי הדמויות המסתוריות ברחו. ממש אחרי שהדמויות ברחו אחד מדובוני האכפת לי אומר שזה מריו, מריו מכריח את כולם לעשות את זה. ופה מסתיים השלב.

שלב רביעי: בשלב הרביעי שני הבלשים (או אחד מהם) התותחים שלנו מגיעים לארץ הזרבובים (קרדיט למאיר שתיקן אותי) ונלחמים בדמויות מהסדרה, לא כל כך הבנתי את הצורך בשלב הזה אבל בסדר.

שלב חמישי: בשלב החמישי שני הבלשים המוכשרים שלנו הולכים לעולם של מריו, נלחמים שם בדמויות משנה במשחק מריו המפורסם, בצבים המעצבנים האלה וגם בטד הפטרייה החמוד. (רק שיש הרבה מאוד כמוהו)
לאחר מכן הם מגיעים משומה גם לעולם של סוניק ונלחמים עם כל החבורה של סוניק. מסתבר שגם החבורה של סוניק רעים.
ממש בסוף השלב הם באים להיכנס לטירה כלשהי, אבל לפני זה עוצר אותם ריימן ונלחם בהם.
משומה גם ריימן מזמן פוקימונים, אל תשאלו אותי למה, אבל הוא עושה את זה.

שלב שישי: בשלב השישי והאחרון אחרי שהבלשים המדהימים שלנו הביסו את ריימן בסוף השלב החמישי, הם נכנסים לטירה. ומי מחכה להם שם? לארה קרופט (מטומב ריידר) ונלחמת בהם. אחרי שמביסים אותה נלחמים בלואיג'י שמגן על אחיו מריו ושומר בכניסה אחרי לארה, ואחרי שמביסים את לואיג'י נלחמים גם בסוניק. אחרי זה נלחמים במריו ובעוד דמות במריו שאני לא זוכר את שמה וזהווו נגמר המשחק.

השליטה על הדמויות במשחק:

כשמשחקים שחקן יחיד: כשמשחקים שחקן יחיד אז זזים עם החצים, יורים בנשקים עם לחצן הctrl השמאלי, קופצים עם לחצן הshift השמאלי ומתקפות מיוחדות עושים עם מקש הרווח.
כשמשחקים שני שחקנים: כשמשחקים שני שחקנים אז שחקן אחד כמו שתיארתי ממש מקודם, והשחקן השני זז עם האותיות w, a ,s ,d יורה בנשקים שלו עם האות f, קופץ עם הלחצן alt השמאלי ומשתמש במתקפות מיוחדות עם האות h.
■ כמובן שניתן לערוך את ההגדרות האלה ולהתאים אותם לאיזה לחצנים שאתם רוצים, מה שנוח לכם.

דעה אישית + המלצות:

■ אזז, בליפ ובלופ היה אחד המשחקים שהייתי משחק אותם הכי הרבה בילדות. זה בא מהאחים הגדולים שלי, שתמיד בתור ילד קטן הייתי צופה בהם משחקים את זה ביחד ונהנים כל כך.. ותמיד רציתי לשחק את המשחק הזה אבל אימא שלי לא הרשתה לי, בגלל שזה היה אלים ממש. אז ביסודי בערך בכיתה ב' המשחק הזה היה במועדונית והיינו משחקים בו הרבה, יחד עם עוד מלא משחקים נוסטלגיים ברמות. ואני בתור ילד קטן ממש ממש אהבתי את המשחק, מהמוזיקה ועד לגרפיקה הטובה בזמנו. מעיצוב הדמויות ועד העיצוב של הדם כשהורגים את הדמויות. אני נותן לייק גדול למשחק הזה.
■ אני ממש ממליץ לכם חבר'ה לשחק במשחק הזה, מי שרוצה עזרה להוריד את המשחק מוזמן לפנות אליי בפרטי בה"פ ואעזור לו להוריד את המשחק smile.gif

ועכשיוו קצת תמונות מהמשחק:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

בונוס!!

קודם כל - כל הכבוד למי שקרא עד לכאן, אני ממש גאה בכם.
ועכשיו לבונוס - בדומה לג'אז הארנב, גם למשחק הזה קיימים צ'יטים.
מי שמעוניין לשחק עם הצ'יטים ולקבל אותם למשחק שלו שישלח לי ה"פ,
ואז אשלח לו את הצ'יטים.
אני לא אכתוב את הצ'יטים כאן כדי לא להרוס למי שרוצה לשחק בלי.

בונוס על הבונוס!!

מי שמגלה איפה מסתתר פה משפט ושולח לי על זה ה"פ מקבל 50 חרמשים.
כל הקודם זוכה! (מספיק לשלוח את המספר עצמו לא צריך מיקום)

מקווה שנהנתם מהסיקור smile.gif
אוהב אתכם חבר'ה!

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

הללו את יוחאי, הללו הללו הללו!

-------------

QUOTE (נצ'י נצ' @ בדיוק כמו שאני)
כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

הציטוט הזה לא הולך להשתנות כל יום ב12 בלילה, תהיו מוכנים

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 5 2019, 07:04 AM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
מגדר:male
משתמש מספר: 33527

עוד סיקור נוסטלגי למשחק נוסטלגי! אני מודה שלא ידעתי שגם לזה יש וכנראה בגלל זה לא עברתי אף פעם את מה שאתה קורא לו השלב הרביעי (שהוא, אגב, לא על דמויות משניות מבת הים הקטנה אלא על סדרה מצויירת ששודרה בישראל בשנות השמונים והתשעים בשם "הזרבובים", והרעיון של השלב הזה הוא כמו הרעיון של שאר השלבים: להילחם בדמויות שנמצאות בצד של "הטובים").
אגב, השלב של הפוקימונים הוא להבנתי רק שלב בונוס קטן ולא ממש שלב, ואחד הדברים שגרמו לי לחשוב ככה הוא הטיימר הענק שמופיע שם, שסופר לאחור לסוף השלב.
בקיצור, סיקור טוב למשחק הראשון ששיחקתי שבו היה דם, וגם חידשת לי את כל מה שקורה אחרי שלב הזרבובים. בעצם, מה פתאום טוב? סיקור מצוין! אל תפסיק לסקר!

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2019, 10:34 AM
צטט הודעה

I'm sorry I can't be perfect

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2792
מגדר:
משתמש מספר: 70808

QUOTE (כינוי בעברית @ Nov 5 2019, 07:36 AM)
עוד סיקור נוסטלגי למשחק נוסטלגי! אני מודה שלא ידעתי שגם לזה יש וכנראה בגלל זה לא עברתי אף פעם את מה שאתה קורא לו השלב הרביעי (שהוא, אגב, לא על דמויות משניות מבת הים הקטנה אלא על סדרה מצויירת ששודרה בישראל בשנות השמונים והתשעים בשם "הזרבובים", והרעיון של השלב הזה הוא כמו הרעיון של שאר השלבים: להילחם בדמויות שנמצאות בצד של "הטובים").
אגב, השלב של הפוקימונים הוא להבנתי רק שלב בונוס קטן ולא ממש שלב, ואחד הדברים שגרמו לי לחשוב ככה הוא הטיימר הענק שמופיע שם, שסופר לאחור לסוף השלב.
בקיצור, סיקור טוב למשחק הראשון ששיחקתי שבו היה דם, וגם חידשת לי את כל מה שקורה אחרי שלב הזרבובים. בעצם, מה פתאום טוב? סיקור מצוין! אל תפסיק לסקר!

תודה על ההערות!
האמת שאף פעם לא היה לי מושג שזה "הזרבובים"
תמיד חשבתי שזה בת הים הקטנה חח
וממש תודה שהגבת מאיר smile.gif
מעריך מאוד, ובהחלט אמשיך לסקר.
ולגבי השלב של הפוקימונים - מבחינתי הוא היה שלב לכל דבר חח
כאילו, גם לפי מה שהבנתי הוא פשוט היה תחנת דרך בסיפור לפני שהם הגיעו לארץ של דובוני האכפת לי

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

הללו את יוחאי, הללו הללו הללו!

-------------

QUOTE (נצ'י נצ' @ בדיוק כמו שאני)
כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

הציטוט הזה לא הולך להשתנות כל יום ב12 בלילה, תהיו מוכנים

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007