האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מקבץ תמונות || שקד
פורסם ב: Mar 15 2020, 13:36 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136350
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

אז כבר תקופה שאני רוצה להעלות לפה תמונות, אבל אף פעם לא באמת מצאתי זמן להתעסק בזה. ועכשיו יש המון המון זמן, אז החלטתי שצריך לנצל אותו לטובה.
התמונות שהעלתי לפה רנדומליות לחלוטין ולא קשורות אחת לשניה בשום צורה, חוץ מבעובדה שלדעתי הן טובות מספיק בשביל אני אעלה אותן. האם הן באמת טובות, או שהראייה שלי לא משהו? לא יודעת, זה הדבר שאני רוצה לדעת מכם וזה למה אשמח נורא לת"בים.
http://www.up2me.co.il/imgs/15157514.jpg
http://www.up2me.co.il/imgs/6984769.jpg
http://www.up2me.co.il/imgs/7718918.jpg
http://www.up2me.co.il/imgs/2262126.jpg
http://www.up2me.co.il/imgs/7605836.jpg
http://www.up2me.co.il/imgs/34854510.jpg
http://www.up2me.co.il/imgs/28569044.jpg

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 15 2020, 21:46 PM
צטט הודעה

אם אני חננה אז החננות שאני מכיר הם חייזרים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1370005
מגדר:
משתמש מספר: 64583

תמונות מהממות!
במיוחד אהבתי את האחרונה.
תפסת שם משהו מהמם, עם הנהר מתחת, הנוף הירוק והפרח הורוד שבולט מאוד לפני הירוק, שזה כל כך רענן בעין וכל כך מושך... תמונה מושלמת בעיניי.
הראשונה גם הייתה מקסימה, תקריב מעולה אבל פשוט ראיתי די הרבה תמונות בשילוב הצבעים הזה לעומת התמונה האחרונה שלא יצא לי לראות כאלו.
אהבתי גם מאוד את התמונה עם הצדפים, כי היא הייתה נורא מיוחדת כזו, כאילו שכל צדף מייצג משהו אחר, כל אחד שונה.
התמונה עם המנורה הייתה נחמדה, אבל לא מיוחדת יותר מדי בעיניי.
התמונה של הנדנדה גם הייתה די טובה, כי היה בה מין אפקט עומק כזה בגלל זווית הצילום שזה ממש יפה.
זו עם החסידה גם הייתה מעולה, ממש אהבתי את ההשתקפות ואת התאורה, אבל היא טיפה לא הייתה מפוקסת.
הכי פחות אהבתי את התמונה עם השלט, פשוט לא התחברתי.
יש לך איכות מעולה ואת נהדרת, תמשיכי לצלם!

--------------------

🌹ריילונית בדגים 🌹
חתולת על 😼 עכברושים 😼 קפה, תותים ולא צריך יותר מזה 😼 התחלות הן הסוף שלי 😼 יש לי עוד יותר מדי מה לכתוב פה אבל אני שמחה בשמיכתי 😼 תזכרו ש2020 עדיין מקליד/ה... וצריך חיסון נגד יום ראשון (למרות שיש לי פוביה ממחטים).
User Posted Image

תמיד רציתי לדעת איך ההרגשה לכתוב את זה, עכשיו אני סוף סוף אגלה:
הייתי פה.

#רייליהחתולה
ממי השנה על הפורטל. 🐸

---------
פורסם ב: Mar 17 2020, 10:59 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

טוב, אז במקום שאעשה 10 עבודות בערך שנתנו לנו, החלטתי לפנות כמה דקות ולהגיב לך באשכול כי אני באמת רוצה לתרום מהידע שלי בצילום כדי שגם את תוכלי לצלם ברמה גבוהה יותר ובאמת לקחת עוד שלב את התחביב שלך, כי אני ממש רואה פה פוטנציאל שעוד לא מומש.

אני אתחיל בתמונה הראשונה - תמונה מאוד מקסימה ועדינה. החלטת להתמקד דווקא בפרח וחצי, מיקמת אותם באמצע ונתת את הפוקוס רק להם. אהבתי שבצד אחד יש את השמים והעננים היפים, ובצד השני יש את הענפים. במקרה שלך, מיקמת את הפרח בשליש השמאלי את התמונה. אני, במקומך, הייתי ממקם את הפרח במרכז התמונה או בצד ימין - עד כמה ששמים זה דבר יפה, זה קצת משעמם. אפילו יכולת לחתוך קצת את התמונה מימין כדי לתת יותר במה לפרח. בנוסף, התמונה קצת כהה (כנראה כיוון שהשמש היתה קצת מכוונת על המצלמה) - לכן קצת עריכה לא תזיק פה, משהו לא רציני, רק כדי לחזק את הצבעים היפים ולתת תמונה שכיף לצפות בה ולראות ממש את כל הפרטים.

תמונה שנייה - האמת שאת התמונה הזו הכי פחות אהבתי. כן, עשית פה את הטריק של הפוקוס, והזווית יפה, אבל הבעיה שלי זה שבחרת דווקא לצלם את הנדנדה הזו. אני מאמין שלרובנו יש נדנדה כזו בגן ליד הבית. אני מחפש לראות משהו שיפתיע אותי, שירתק אותי, שהתמונה תיקח לי הרבה זמן לצפות בה עד שאדלג לאחת הבאה - אני רוצה לראות דברים שאולי לא ראיתי בעבר, ואם כן - שיקח לי כמה זמן עד שאני מבין מה שאני רואה בתמונה. אני לא אומר עכשיו בכל תמונה לצלם שאני לא אבין מה הולך שם, אבל כן לצלם מזוויות צילום מיוחדות ודברים מיוחדים ויפים. במקרה כאן, הנדנדה לא הכי מעניינת, גם הרקע - היא גם לא כל כך פוטוגנית. אם את בוחרת לצלם דברים כאלה, אולי היית לוקחת למשל את המגלשה שבאותו המקום, או את הגדר הזו שעל המגלשה, ואולי היית מוציאה תמונה יפה ומסקרנת יותר.

תמונה שלישית - האמת שזו התמונה האהובה עליי. אהבתי את העצים מאחור, החומים, ואת השלט הכחול הבוהק מקדימה שמפנה את כל תשומת הלב. אהבתי שמיקמת את השלט קצת בצד שמאל של התמונה, והחץ שפונה לצד ימין ולא מראה לי מה יש שם - זה באמת טוב ומסתורי. הכיתוב של השלט עושה צמרמורת - זה שחלקו מחוק, הכתמים השחורים עליו שנראים כמו כתמי דם שחורים נותנים הרגשה שאי אפשר להסביר. בחירה חכמה. גם העצים מאחור מזכירים לי את השואה.. קיצור, הבנת שאהבתי. אגב זה בפולין? כי אני חושב שהייתי שם.

תמונה רביעית - אני מנחש שזה בתל אביב? בכל מקרה, תמונה נחמדה וסטנדרטית. הטשטוש די מפריע לי כי הוא לא קטן, וגם שמתי לב שבגלל ההשתקפות שמת את הציפור קצת למעלה - אבל אני חושב שרואים מידיי מהים. אם הציפור היתה במרכז, וההשתקפות מתחתיה, זה היה טוב יותר לדעתי. בכל מקרה, אני ממליץ לך להתנסות בכל מיני סגנונות צילום חוץ מאלה - למשל חשיפה ארוכה, משהו שאני מאוד אוהב בצילום. אם יש לך מצלמה מקצועית את יכולה לשחק עם התריס ולעשות חשיפה ארוכה, במיוחד בים בשעות השקיעה וקצת אחרי - תמצאי מדריכים באינטרנט איך בדיוק עושים את זה (או שתפני אליי) ובאמת תנסי. ואם את באמת מנסה, תבטיחי לי שתעלי לפה את התוצאות!

תמונה חמישית - וואו, גם תמונה אהובה עליי. זה גם בפולין? בכל מקרה, ממש אהבתי את זווית הצילום, אהבתי שחתכת את המנורה, אהבתי את מה שהשארת בצד שמאל למטה ואהבתי את הטקסטורה של הקיר... מה שכן, מה שהכנסת בשמאל למטה הוא קצת חלק קטן - או שהייתי מוותר עליו ונותן יותר מקום למנורה (שם חצי מנורה בימין או יותר וטקסטורה משמאל), או שהייתי מכניס טיפה יותר ממנו. בכל מקרה, ממש ממש אהבתי.

תמונה שישית - אמנם צדפים זה כן דבר מיוחד, אבל לא ראיתי את הייחוד שלהם, וגם את ייחודיות התמונה הזו. התמונה קצת משעממת, חתוכה בממדים מוזרים, זווית צילום שאני לא הייתי בוחר. מה עם הים מאחור? אלמנט נוסף מלבד הצדפים? קצת חסר לי עוד משהו. אל תפחדי, תנסי לקחת עוד זוויות צילום, להכניס עוד פרטים - מקסימום לא מעלים. זה רק לעצמך, אף אחד לא רואה את זה. אני למשל מצלם תמונות מגוחכות שבסוף אני ממש לא אוהב אותן - אז אני מוחק ולא מפרסם בשום מקום. אבל אני מנסה זוויות, מצלם דברים מיוחדים, מקסימום זה לא עובד.
הנה למשל תמונה עם צדפים שצילמתי בחוף פלמחים אהוב חיי (כן כבר פירסמתי בפורום את התמונה הזו): http://www.up2me.co.il/imgs/19791738.jpeg האמת תמונה לא הכי מדהימה, אבל הנה דוגמא לכל מה שדיברתי עליו בערך בת"ב - יש פה את האבן המיוחדת, במרכז, אבל כן בחרתי להוסיף חלק מהצדפים וחלק מהים, אבל האבן הזו היא מה שנותנת את כל ההבדל בין תמונת ים משעממת לתמונה מיוחדת ומעניינת שלוקחת כמה שניות לאנשים להתבונן בה ובאבן עם הצדפים שיש בתוכה.

תמונה שביעית - תמונה מאוד נחמדה ויפה לעין. צבעים לא בוהקים מידיי, הורוד יפה ואהבתי את הניגוד בינו לבין הרקע הירוק. ה\מה שהפריע לי זה 2 דברים: 1. המיקום של הפרח - אם מיקמת אותו בצד ימין, ובצד שמאל אין כלום, אז מה זה שווה. אם היה פרח אחר, או משהו מעניין ברקע, אז זה היה מוצדק למקם את הפרח שם. 2. החיתוך של הפרח. אם היית רק מתרחקת מעט, והיית נותנת מקום לכל הפרח בתוך התמונה, אני חושב שהתוצאה היתה טובה יותר. בנוסף, לא שמתי לב לנחל עד שקראתי את התגובה מעליי, אז אולי היה כדאי לעשות פחות פוקוס על הפרח כדי שיראו חלק מהרקע.

אז אני אסכם. יש לך פוטנציאל גדול להיות צלמת גדולה, באמת, אבל את צריכה להתחיל לעבוד - לצלם יותר, להתנסות בסגנונות צילום חדשים וללמוד ממדריכים וכאלה איך עושים את זה ואיך מצלמים במקצועיות. לגבי התמונות שלך באשכול, הן יפות מאוד אבל תסתכלי על הת"ב שנתתי, ואני באמת מקווה שהוא ישפר לך את כישרון הצילום. האמת שיצאה לי ממש אבל ממש חפירה, שהשקעתי בה די זמן, אבל בכלל לא שמתי לב שכתבתי כל כך הרבה. בכל מקרה, אני באמת מקווה שזה יעזור לך, אפילו במעט, ותמשיכי לצלם ולהעלות לפה תמונות :))

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Mar 19 2020, 18:30 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136350
משתמש מספר: 52249

גרמיונה - תודה רבה!
נעם - וואו, המון המון תודה. זה ממש לא מובן מאליו (:
האמת שאני ממש מסכימה איתך על רוב הדברים (אולי חוץ מהנדנדה - אני כן מוצאת את זה מעניין ונחמד, אבל זה יותר עניין של טעם אישי). התמונות בהחלט לא מושלמות, ואני מודעת לזה לחלוטין, אבל זה דווקא מה שחיפשתי להעלות - תמונות לא מעולות, אלא כאלה שאוכל ללמוד מהן ולדעת איך להשתפר. אני בהחלט הולכת להתייחס לכל מה שכתבת, ואני נורא שמחה שהשקעת בתגובה^^
(נ.ב: השלט באמת מפולין, יער לופוחובה. התמונה הרביעית לא בתל אביב אלא בחוף דור, והחמישית ברוסיה.)

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: May 17 2020, 19:51 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2248
משתמש מספר: 71083

-נשלח בטעות-

--------------------
•Yuval•

User Posted Image

•לשרשר • נולדו לרקוד • ג'יילי • צ'ארלי פות' • בלאקפינק • שמש

"james - "I and Riley will always be together

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007