האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (5) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון / ישראל ורצח עם
פורסם ב: Jan 18 2024, 18:56 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 84507
חפצי המשתמש: צפה

QUOTE (Cinderellas dead @ Jan 17 2024, 16:33 PM)
אהההה
אנחנו שמאלניות היי
ואנחנו לא חושבות שישראל מבצעת רצח עם
אנחנו נגד הממשלה כן
אבל זה רק בגלל שאנחנו רוצות שישראל תגיע למצב יותר טוב ממה שהיא נמצאת בו כרגע

אני ממש לא חושבת שישראל מבצעת רצח עם!
אני ימנית.
אני גם רוצה שישראל תגיע למקום טוב יותר.
אין על עם ישראל!!!!💙🤍💙🤍💙🤍

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 23 2024, 14:16 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1132
משתמש מספר: 83353

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Jan 12 2024, 13:45 PM)
עם כל מה שקורה למדינה היקרה שלנו לאחרונה, אנחנו חייבים לשחרר מתחים.
מאשימים אותנו ברצח עם. מלא מדינאים בכירים ממדינות אירופה וארצות הברית יוצאים להגנתנו, בעוד שמדינאים מאפריקה ודרום אמריקה יוצאים נגדנו, וכמובן הערבים יימח שמם.
ומה דעתכם בנושא? האם ראוי להאשים את ישראל ברצח עם?
האם לשמור על עצמנו מפני טרור זה מעשה שראוי להיקרא רצח עם?
איפה היו אומות העולם בשואה הארמנית, רוסיה נגד אוקראינה, טרור ופשיעה בדרום אמריקה. הכי קל להסתכל רק על ישראל, אנחנו הפרצוף של המלחמה העולמית ולכן יותר נוח להאשים אותנו מאשר להסתכל על זוועות שקורות במדינות אחרות.
ואני מזהירה מראש שכל תגובה נגד ישראל תגיע להנהלה הגבוהה, יש לי אפס סובלנות לתמיכה בטרור פלסטינאצי. אוהבים את פלסטין, לא פה.

לא,בכלל לא!
זה ממש לא יפה שמאשימים אותנו אבל אנחנו לא מחליטים אם יאשימו אותנו או לא ואני מקווה שלא.

--------------------
נטע.מ.משפחת בלק.הפלפאף.היא\את

---------
פורסם ב: Feb 23 2024, 18:03 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 1768
מגדר:male
משתמש מספר: 71138

QUOTE (בת הים הקטנה @ Jan 13 2024, 04:02 AM)
ישראל הרגה יותר מעשרים אלף פלסטינים.
זה לא משנה עם ישראל מבצעת רצח עם או לא עכשיו, דעת העולם על ישראל כבר נקבעה. אחרי השבעה באוקטובר הייתה הרבה אהדה לישראל מכיוון שמעשי חמאס היו נוראים, אך ישראל התחילה מבצע צבאי שאפתני מדי כדי שנתניה יוכל לנסות להישאר ראש ממשלה לעוד קצת זמן לפני שיגיע הזמן שלו לשבת קצת בכלא.

ישראל היא מדינה שהופכת להיות פשיסטית ופשיסטית יותר עם הזמן. יש הרבה מתנחלים וחיילים שלא יותר טובים ממחבלים, שמתעללים והורגים פלסטינים. לא פלא שזה מה שקורה במדינה שבה יש שר טרוריסט.

לא כל דעה אנטי ישראלית או אנטי מה שפותחת האשכול כותבת היא אנטישמית ותומכת חמאס. אני מגנה לחלוטין את מעשי חמאס אבל ישראל מבצעת וביצעה בעבר הרבה פשעי מלחמה ולעולם לא אכפת. לאף אחד לא אכפת מכלום חוץ מלאזרחים שחוטפים טילים וצריכים לעזוב את הבית שלהם.

ישראל הראתה לעולם שאחת - הצבא שלה לא שווה הרבה. שתיים - הממשלה שלה לא שווה הרבה.
זה לא משנה אם יקבעו שישראל ביצעה רצח עם או לא, בקרב המוסרי בקרב הקהל הבינלאומי ישראל כבר הפסידה.

דרך אגב, ישראל לא מכירה ב'שואה' הארמנית. ישראל היא מהמדינות שלא גינו לגמרי את רוסיה על הניסיון לכיבוש אוקראינה,  והטענות שלך גרועות וגובלות בוואטאבוטיזם.

תגובה נוראית בעיניי.
בואו נתחיל מהדברים הבסיסיים ביותר-ישראל אינה מבצעת רצח עם ופשעי מלחמה, חד וחלק.
הגורם היחיד אותו אנחנו אמורים להאשים במוות של הפלסטינים, הוא חמאס, שמסתתר בקרב אוכלוסייה אזרחית, וישראל היא דווקא זו שמנסה למנוע פגיעה בחפים מפשע.
יש דברים שביניהם יש בינינו הסכמה; הממשלה בישראל אכן נוראית, ונראה שחלק לא מבוטל מהציבור בישראל הולך ונהיה יותר קיצוני בדעותיו, לזה אין להתכחש.
אבל מזה ועד לקרוא לחלק נכבד מהצבא ומהמתנחלים "לא טובים ממחבלים"??
המיעוט של המתנחלים שתוקף פלסטינים כשמו כן הוא. מיעוט. קיצוני, מסוכן, שיש להיאבק בו ובאלימות המתנחלים הגואה באופן כללי.
הממשלה בישראל נוראית ויש להחליפה במהרה.
אבל הצבא שלנו, צבא ההגנה לישראל, הוא אחד הצבאות המוסריים בעולם. מעולם לא ראיתי צבא שבזמן מלחמה יוצר נתיבים שבהם האוכלוסייה האזרחית יכולה להתפנות, מודיעים היכן הם עומדים להתקיף, שולחים סיוע הומניטרי (שלדעתי אפילו לא צריך לשלוח, מינימום עד השבת החטופים)...
רוב האוכלוסייה של עזה תומכת טרור ואין לנו איך להכחיש את זה, ואף החביאו חטופים בבתים שלהם בשביל חמאס. כוונתי היא לא שצריך עכשיו לשטח את עזה ולהרוג את כל האוכלוסייה, אבל אני רק מציין את העובדות. ישראל יודעת את זה, ואנחנו עדיין משתדלים לא לפגוע בחפים מפשע, באזרחים של אוכלוסיית אויב בזמן מלחמה בארגון הטרור שבו הם בחרו.
מאז ומתמיד נועדנו להפסיד בקרב על דעת הקהל העולמית, זה לא חדש.
אבל שאנשים בתוכנו יביישו אותנו בצורה כזו?
ישראל אינה מבצעת רצח עם ופשעי מלחמה.
החיילים שלנו גיבורים ורבים מהמתנחלים היו הראשונים להתייצב ולהגן על המדינה.
ואני גאה להיות אחד מאלה שיעשו זאת גם הם, בקרוב.

השמאלני הקלאסי, אני מתה. מעניין איפה תגור כשישמידו את ישראל ואיפה תוכל להביע את הדעות הבוגדניות שלך. כל מדינה אחרת שתבגוד בה תכלא אותך, רק בישראל עדיין נותנים לשמאלנים יד חופשית וזה מה שהורג אותנו. השמאל הוא סרטן בגוף המדינה, מי צריך אויבים מבחוץ כשאנחנו משמידים את עצמנו מבפנים? תנסה לגור ברוסיה ולצאת נגד פוטין אם יש לך ביצים, נראה תוך כמה זמן יוציאו אותך להורג.

היי, שמאלני יפה נפש כאן. בטח תשמחי לדעת שרובנו (אלו שנשארו, בכל זאת), אוהבים את המדינה בדיוק כמוך. אם כוונתך לשמאל קיצון, מסכים בהחלט ומבקש להתייחס באותה חומרה לימין קיצוני. שהוא, אגב, רווח יותר בעת הזו בישראל. לאומנות מסוכנת בדיוק כמו שנאת המולדת.

--------------------
ארן יגארררררררררר

---------
פורסם ב: Feb 29 2024, 15:35 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 682706
משתמש מספר: 30194

QUOTE (מי, אני? @ Feb 23 2024, 17:03 PM)
היי, שמאלני יפה נפש כאן. בטח תשמחי לדעת שרובנו (אלו שנשארו, בכל זאת), אוהבים את המדינה בדיוק כמוך. אם כוונתך לשמאל קיצון, מסכים בהחלט ומבקש להתייחס באותה חומרה לימין קיצוני. שהוא, אגב, רווח יותר בעת הזו בישראל. לאומנות מסוכנת בדיוק כמו שנאת המולדת.

איזה יופי, מעניין למה הימין הקיצון יותר פופולרי. בוא נחשוב, אינספור פיגועים, מתקפת 7.10, שנים שמאכילים אותנו שקרים שיש פרטנר לשלום. אנחנו בכלל לא מעוניינים בפלסטינאצים בתור שכנים שלנו ולא מוכנים לתת להם מדינה. ארץ ישראל השלמה אינה הפקר ואינה למכירה.
לאומנות היא ערך עליון והדרך היחידה להגן על המדינה. שנאת המולדת היא עוון חמור מאוד שצריך לטפל בו בעוצמה. שנאת המולדת מביאה לסילוק ישראלים מבתיהם, הלאומנות לא.

--------------------

User Posted Image

They say the captain goes down with the ship"
"?So when the world ends will God go down with it
Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Mar 4 2024, 01:21 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Feb 29 2024, 13:35 PM)
איזה יופי, מעניין למה הימין הקיצון יותר פופולרי. בוא נחשוב, אינספור פיגועים, מתקפת 7.10, שנים שמאכילים אותנו שקרים שיש פרטנר לשלום. אנחנו בכלל לא מעוניינים בפלסטינאצים בתור שכנים שלנו ולא מוכנים לתת להם מדינה. ארץ ישראל השלמה אינה הפקר ואינה למכירה.
לאומנות היא ערך עליון והדרך היחידה להגן על המדינה. שנאת המולדת היא עוון חמור מאוד שצריך לטפל בו בעוצמה. שנאת המולדת מביאה לסילוק ישראלים מבתיהם, הלאומנות לא.

ימין קיצוני ולאומנות מסוכנים בדיוק כמו שנאת המולדת, בעת הזו אפילו יותר בגלל שהיא יותר רווח
לצאת נגד מדינת ישראל זה אותו דבר עבורי כמו לתקוף אזרחים חפים מפשע.
לאומנות מביאה ליצירת מפלצת, הרסנית ומכלה, שהקשר בינה לבין פטריוטיות אמיתית לא קיים.
יודע שכבר ציינתי זאת, אבל מדהים שבמדינת היהודים, שחווינו על בשרנו את תוצאות הלאומנות, אנשים יגידו דברים כמו מה שאת אמרת עכשיו.
נוראי בעיניי.

--------------------
ארן יגארררררררררר

---------
פורסם ב: Mar 4 2024, 13:19 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש

QUOTE (מי, אני? @ Mar 4 2024, 00:21 AM)
ימין קיצוני ולאומנות מסוכנים בדיוק כמו שנאת המולדת, בעת הזו אפילו יותר בגלל שהיא יותר רווח
לצאת נגד מדינת ישראל זה אותו דבר עבורי כמו לתקוף אזרחים חפים מפשע.
לאומנות מביאה ליצירת מפלצת, הרסנית ומכלה, שהקשר בינה לבין פטריוטיות אמיתית לא קיים.
יודע שכבר ציינתי זאת, אבל מדהים שבמדינת היהודים, שחווינו על בשרנו את תוצאות הלאומנות, אנשים יגידו דברים כמו מה שאת אמרת עכשיו.
נוראי בעיניי.

אתם בשמאל צריכים לעשות חושבים טוב טוב למה הימין הקיצוני עולה. לא הצלחנו להגיע להידברות כמו שרציתם ועכשיו הלכה המדינה, מן הראוי שננקוט בצעדים חמורים יותר.
לאומנות היא לא הפנים של הפטריוטיות, על זה אני מוכנה להסכים איתך, אבל במצב של היום זאת הדרך להביע אותה. לאנשים נמאס מההתרפסות מול חמאס, בגלל ביבי השמאלן וכל אנשי השמאל שיושבים במערכת המשפט והמערכות הצבאיות. כשקורה אסון בסדר גודל של 7.10 אל תצפה שאזרחים לא ידרשו נקמה ויזוזו ימינה, הנטייה הטבעית שלנו היא לרצות להגן על הקרובים לנו ופה נכנסת לשימוש הלאומנות.
אנחנו חווינו על בשרנו לאומנות נאצית וקומוניסטית, אבל הלאומנות הישראלית שונה מאוד מסוגי הלאומנות האלה. אם אנחנו רוצים לשמור על המדינה שלנו מקרציות מוצצות דם, כך יהיה.

--------------------

User Posted Image

Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Mar 4 2024, 13:27 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Mar 4 2024, 11:19 AM)
אתם בשמאל צריכים לעשות חושבים טוב טוב למה הימין הקיצוני עולה. לא הצלחנו להגיע להידברות כמו שרציתם ועכשיו הלכה המדינה, מן הראוי שננקוט בצעדים חמורים יותר.
לאומנות היא לא הפנים של הפטריוטיות, על זה אני מוכנה להסכים איתך, אבל במצב של היום זאת הדרך להביע אותה. לאנשים נמאס מההתרפסות מול חמאס, בגלל ביבי השמאלן וכל אנשי השמאל שיושבים במערכת המשפט והמערכות הצבאיות. כשקורה אסון בסדר גודל של 7.10 אל תצפה שאזרחים לא ידרשו נקמה ויזוזו ימינה, הנטייה הטבעית שלנו היא לרצות להגן על הקרובים לנו ופה נכנסת לשימוש הלאומנות.
אנחנו חווינו על בשרנו לאומנות נאצית וקומוניסטית, אבל הלאומנות הישראלית שונה מאוד מסוגי הלאומנות האלה. אם אנחנו רוצים לשמור על המדינה שלנו מקרציות מוצצות דם, כך יהיה.

כמה קל ונוח להאשים את השמאלנים, בעוד שממשלות הימין האחרונות הן אלו שהעבירו כספים לחמאס על מנת לבדל אותו מהרשות הפלסטינית ובכך להימנע מהסכם מדיני.
בתקופות מצוקה, אידאולוגיות מסוכנות עולות. יש מספיק דוגמאות לכך.
אל תטעי, אני דורש בנקמה ואוהב את המדינה בדיוק כמוך. רק שאני לא מוכן לתמוך בשורפי כפרים בשביל זה.
לאומנות זו לאומנות, ולאומנות יהודית לא שונה מכל לאומנות אחרת. היא נטועה בעומק הפשיזם, מסוכנת ומביאה לכליה.
למה לא להסכים שכל קיצון הוא רע? או שכל כך נשבית ברעיון של של הימין הקיצוני המשיחי?

--------------------
ארן יגארררררררררר

---------
פורסם ב: Mar 4 2024, 13:42 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש

QUOTE (מי @ אני?,Mar 4 2024, 12:27 PM)
כמה קל ונוח להאשים את השמאלנים, בעוד שממשלות הימין האחרונות הן אלו שהעבירו כספים לחמאס על מנת לבדל אותו מהרשות הפלסטינית ובכך להימנע מהסכם מדיני.
בתקופות מצוקה, אידאולוגיות מסוכנות עולות. יש מספיק דוגמאות לכך.
אל תטעי, אני דורש בנקמה ואוהב את המדינה בדיוק כמוך. רק שאני לא מוכן לתמוך בשורפי כפרים בשביל זה.
לאומנות זו לאומנות, ולאומנות יהודית לא שונה מכל לאומנות אחרת. היא נטועה בעומק הפשיזם, מסוכנת ומביאה לכליה.
למה לא להסכים שכל קיצון הוא רע? או שכל כך נשבית ברעיון של של הימין הקיצוני המשיחי?

כמו שאמרתי בדיונים האחרונים, ביבי הוא שמאלן. אני לא מכירה בו כימני, ועד היום רק מנהיגי הליכוד (המפלגה הכי עאלק ימנית בכנסת) מסרו שטחים. וזאת בהשראת מערכת המשפט השמאלנית.
זה לא נוח להאשים שמאלנים, זה נוח להאשים פלסטינאצים, שהשמאלנים נותנים להם גב מהמון בחינות - כלכלית, חברתית, ביטחונית וכו'.
אני לא קוראת להם שורפים כי הם עושים את מה שצריך לעשות כדי לשרוד בטריטוריה שלנו שנמצאים בה רוצחים ואויבים שלנו. הם אנשים מסכנים שזקוקים להגנה עצמית.
הראייה שלי ושלך על לאומנות ישראלית שונה בתכלית. אני מגנה נאציזם, מרקיסיזם, קפיטליזם. דברים שלא היית מצפה ממני לגנות בתור ימנית. אני לא מסכימה שכל קיצון הוא רע כי במצב של היום זאת האופציה היחידה שנותרה ואין לנו ברירה אלא להשתמש בה.
אני לא שבויה. עד לפני 5 שנים הייתי מתפקדת של מפלגת מרצ ובעברי תמכתי במפלגת בל"ד. העניין הוא שהתפכחתי. אני לא חלק מהעדר, גיליתי את הטוב והלכתי אחריו, מה שקשה להגיד על הרבה אנשי שמאל היום.

--------------------

User Posted Image

Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Mar 4 2024, 16:40 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Mar 4 2024, 11:42 AM)
כמו שאמרתי בדיונים האחרונים, ביבי הוא שמאלן. אני לא מכירה בו כימני, ועד היום רק מנהיגי הליכוד (המפלגה הכי עאלק ימנית בכנסת) מסרו שטחים. וזאת בהשראת מערכת המשפט השמאלנית.
זה לא נוח להאשים שמאלנים, זה נוח להאשים פלסטינאצים, שהשמאלנים נותנים להם גב מהמון בחינות - כלכלית, חברתית, ביטחונית וכו'.
אני לא קוראת להם שורפים כי הם עושים את מה שצריך לעשות כדי לשרוד בטריטוריה שלנו שנמצאים בה רוצחים ואויבים שלנו. הם אנשים מסכנים שזקוקים להגנה עצמית.
הראייה שלי ושלך על לאומנות ישראלית שונה בתכלית. אני מגנה נאציזם, מרקיסיזם, קפיטליזם. דברים שלא היית מצפה ממני לגנות בתור ימנית. אני לא מסכימה שכל קיצון הוא רע כי במצב של היום זאת האופציה היחידה שנותרה ואין לנו ברירה אלא להשתמש בה.
אני לא שבויה. עד לפני 5 שנים הייתי מתפקדת של מפלגת מרצ ובעברי תמכתי במפלגת בל"ד. העניין הוא שהתפכחתי. אני לא חלק מהעדר, גיליתי את הטוב והלכתי אחריו, מה שקשה להגיד על הרבה אנשי שמאל היום.

זכור לי שסמוטריץ הוא זה שאמר שחמאס הוא נכס, והרשות היא נטל. לא מדובר רק בנתניהו.
הם לא "עושים את מה שצריך לעשות" טרור מתנחלים הוא טרור לכל דבר.
שלא נדבר על זה שההתנחלויות עצמן דורשות מישראל לשלוח עוד כוחות כדי להגן על המתנחלים. מה שמסכן גם את החיילים. (שלחו שני גדודים יום לפני השבעה באוקטובר להתנחלויות, אגב).
לא, כל קיצון הוא רע. אין כל תירוץ להרג חפים מפשע במכוון. (לא מדבר פה בהקשר של עזה, אלא על אלימות מתנחלים ביהודה ושומרון, שהם הדוגמה לימין קיצון).

--------------------
ארן יגארררררררררר

---------
פורסם ב: Mar 6 2024, 14:35 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש

QUOTE (מי, אני? @ Mar 4 2024, 15:40 PM)
זכור לי שסמוטריץ הוא זה שאמר שחמאס הוא נכס, והרשות היא נטל. לא מדובר רק בנתניהו.
הם לא "עושים את מה שצריך לעשות" טרור מתנחלים הוא טרור לכל דבר.
שלא נדבר על זה שההתנחלויות עצמן דורשות מישראל לשלוח עוד כוחות כדי להגן על המתנחלים. מה שמסכן גם את החיילים. (שלחו שני גדודים יום לפני השבעה באוקטובר להתנחלויות, אגב).
לא, כל קיצון הוא רע. אין כל תירוץ להרג חפים מפשע במכוון. (לא מדבר פה בהקשר של עזה, אלא על אלימות מתנחלים ביהודה ושומרון, שהם הדוגמה לימין קיצון).

זה שסמוטריץ חסר שכל אנחנו יודעים. חוץ ממפלגת עוצמה יהודית אני לא בוטחת באף עאלק ימני שיושב בממשלה. כולם חרדים מוצצי כסף ושמאל בהצגה של ימין. ממשלמת ימין על מלא? לא.
צריך להגן על המתיישבים היהודים כי הם עושים את מה שאנחנו מפחדים לעשות - להתיישב ביהודה ושומרון ששייכים לנו ולסבול טרור ופחד בבתים 24/7. הם המגן האנושי של מדינת ישראל וזה יהיה מאוד לא ראוי לנטוש אותם לבד במערכה.
הרג חפים מפשע? מחבלים הם חפים מפשע? כל הפלסטינאצים יימח שמם וזכרם הם מחבלים פוטנציאליים וחלק גדול מהם גם משתתפים בפיגועי טרור. יש כאלה שלא עושים כלום פיזית אבל תומכים מוראלית וכלכלית בפיגועים.
אל תנסה למכור לי שיש דבר כזה פלסטינאצי חף מפשע. ניסו כל החיים להאכיל אותנו את הבולשיט הזה. עכשיו אחרי 7.10 כולם רואים את האמת המרה.

--------------------

User Posted Image

Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Mar 13 2024, 16:09 PM
צטט הודעה

something's in the air right now

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 499872187
משתמש מספר: 75997

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Mar 6 2024, 13:35 PM)
זה שסמוטריץ חסר שכל אנחנו יודעים. חוץ ממפלגת עוצמה יהודית אני לא בוטחת באף עאלק ימני שיושב בממשלה. כולם חרדים מוצצי כסף ושמאל בהצגה של ימין. ממשלמת ימין על מלא? לא.
צריך להגן על המתיישבים היהודים כי הם עושים את מה שאנחנו מפחדים לעשות - להתיישב ביהודה ושומרון ששייכים לנו ולסבול טרור ופחד בבתים 24/7. הם המגן האנושי של מדינת ישראל וזה יהיה מאוד לא ראוי לנטוש אותם לבד במערכה.
הרג חפים מפשע? מחבלים הם חפים מפשע? כל הפלסטינאצים יימח שמם וזכרם הם מחבלים פוטנציאליים וחלק גדול מהם גם משתתפים בפיגועי טרור. יש כאלה שלא עושים כלום פיזית אבל תומכים מוראלית וכלכלית בפיגועים.
אל תנסה למכור לי שיש דבר כזה פלסטינאצי חף מפשע. ניסו כל החיים להאכיל אותנו את הבולשיט הזה. עכשיו אחרי 7.10 כולם רואים את האמת המרה.

מחבלים פוטנציאליים? מעניין באמת למה כשאנחנו מפקירים אותם עם ממשלת חמאס (שבה הם לא בחרו, חמאס הרגו את המתחרים שלהם, אין באמת דמוקרטיה בעזה) הם מחונכים לשנוא את ישראל. הרעיון שכל פלסטיני הוא מחבל פוטנציאלי הוא שווה לרעיון שיהודים נחותים מגרמנים. שפיטת עם שלם על פי סטיגמה (או במקרה הזה על פי מיעוט קיצוני שכרגע מתפקד בתור ליטרלי הממשלה שלהם). זה גם בדיוק מה שהאמריקאים עושים כרגע, חושבים שכל היהודים בעד ימין קיצוני וכל הפלסטינים הם קורבנות ומתעלמים לגמרי מהמעשים של חמאס. לאומנות קיצונית זאת תפיסה של מה זה משנה שאנשים מתים כל יום, חיילים או חטופים, זה רק מקדם אותנו לכיבוש ארץ ישראל השלמה. את שואלת איפה השמאלנים יגורו כש"הפלסטינים יפוצצו את כולנו אם ניתן להם מדינה"? אני שואלת מי יישאר לגור כאן חוץ מחלק מהחרדים שלא הלכו לצבא. מה שווים השטחים שאתם מאמינים שהובטחו לנו לפני המון שנים, אם 134 אנשים נמצאים כרגע בגיהינום ויכולים למות מחר.

--------------------

אן 🍦 לשעבר 🍦 מוזיקה 🍦 גלידה

"?Did you mean what you said, or did you just say it because the world was ending"
User Posted Image
טכנית

---------
פורסם ב: Mar 14 2024, 18:44 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש

QUOTE (august @ Mar 13 2024, 15:09 PM)
מחבלים פוטנציאליים? מעניין באמת למה כשאנחנו מפקירים אותם עם ממשלת חמאס (שבה הם לא בחרו, חמאס הרגו את המתחרים שלהם, אין באמת דמוקרטיה בעזה) הם מחונכים לשנוא את ישראל. הרעיון שכל פלסטיני הוא מחבל פוטנציאלי הוא שווה לרעיון שיהודים נחותים מגרמנים. שפיטת עם שלם על פי סטיגמה (או במקרה הזה על פי מיעוט קיצוני שכרגע מתפקד בתור ליטרלי הממשלה שלהם). זה גם בדיוק מה שהאמריקאים עושים כרגע, חושבים שכל היהודים בעד ימין קיצוני וכל הפלסטינים הם קורבנות ומתעלמים לגמרי מהמעשים של חמאס. לאומנות קיצונית זאת תפיסה של מה זה משנה שאנשים מתים כל יום, חיילים או חטופים, זה רק מקדם אותנו לכיבוש ארץ ישראל השלמה. את שואלת איפה השמאלנים יגורו כש"הפלסטינים יפוצצו את כולנו אם ניתן להם מדינה"? אני שואלת מי יישאר לגור כאן חוץ מחלק מהחרדים שלא הלכו לצבא. מה שווים השטחים שאתם מאמינים שהובטחו לנו לפני המון שנים, אם 134 אנשים נמצאים כרגע בגיהינום ויכולים למות מחר.

בשביל זה צריך לנצח את המלחמה, לפרק את חמאס מנשקו ולהחזיר את השליטה ברצועה. לחזור לגוש קטיף גם, שזאת לא בושה. ככה לא יהיו חמאס ברפיח שייצאו למסעות טרור.
הפליטים העזתים צריכים לעבור חינוך מחדש, אם הם כל כך סובלים מחמאס הם צריכים להסכים לפיתרונות הומאניטריים שמציעים להם. אם הם מתעקשים להישאר במקום, לנו אין יותר איך לעזור.

--------------------

User Posted Image

Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Mar 14 2024, 21:27 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Mar 14 2024, 16:44 PM)
בשביל זה צריך לנצח את המלחמה, לפרק את חמאס מנשקו ולהחזיר את השליטה ברצועה. לחזור לגוש קטיף גם, שזאת לא בושה. ככה לא יהיו חמאס ברפיח שייצאו למסעות טרור.
הפליטים העזתים צריכים לעבור חינוך מחדש, אם הם כל כך סובלים מחמאס הם צריכים להסכים לפיתרונות הומאניטריים שמציעים להם. אם הם מתעקשים להישאר במקום, לנו אין יותר איך לעזור.

מעניין שלא ענית לגבי הטענה של ראיית עם שלם על פי סטיגמה מסויימת שהועלתה, ולגבי החטופים.
קריאות הדומות לראיית העולם שלך בדיוק (ראיית כל פלסטיני כבן מוות), כמעט גרמו לבית הדין הבינלאומי בהאג לקרוא לעצור את המלחמה.
חשבתי שאין צורך להסביר למה לא צריך לשפוט אדם רק על פי המוצא שלו, אבל מי אני שאדבר אה?
העיקר שניסית לומר שיש לי משהו נגד מתנחלים.

--------------------
ארן יגארררררררררר

---------
פורסם ב: Mar 17 2024, 19:34 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש

QUOTE (מי, אני? @ Mar 14 2024, 20:27 PM)
מעניין שלא ענית לגבי הטענה של ראיית עם שלם על פי סטיגמה מסויימת שהועלתה, ולגבי החטופים.
קריאות הדומות לראיית העולם שלך בדיוק (ראיית כל פלסטיני כבן מוות), כמעט גרמו לבית הדין הבינלאומי בהאג לקרוא לעצור את המלחמה.
חשבתי שאין צורך להסביר למה לא צריך לשפוט אדם רק על פי המוצא שלו, אבל מי אני שאדבר אה?
העיקר שניסית לומר שיש לי משהו נגד מתנחלים.

אתה יכול להירגע מותק, אני לא שופטת אנשים לפי מוצא. אני שופטת לפי עובדות. עובדתית וסטטיסטית מכל בית בעזה יצא מחבל. עובדתית, הם מחנכים את הילדים שלהם לשנוא יהודים ולרצוח אותם בשם אללה. אז תודה רבה על המחמאה, אולי יום אחד אני אהיה גזענית, כרגע אני בסדר.

--------------------

User Posted Image

Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Mar 17 2024, 20:34 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש

QUOTE (I Love Fall Out Boy @ Mar 17 2024, 17:34 PM)
אתה יכול להירגע מותק, אני לא שופטת אנשים לפי מוצא. אני שופטת לפי עובדות. עובדתית וסטטיסטית מכל בית בעזה יצא מחבל. עובדתית, הם מחנכים את הילדים שלהם לשנוא יהודים ולרצוח אותם בשם אללה. אז תודה רבה על המחמאה, אולי יום אחד אני אהיה גזענית, כרגע אני בסדר.

לא זכור לי שדיברת כל הזמן הזה ספציפית על פלסטינים מעזה.
בנוגע לטענה שלי על אלימות מתנחלים לא ראית בזה בעיה ואמרת שאין שום פלסטיני שהוא חף מפשע.

--------------------
ארן יגארררררררררר

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (5) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007