האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (3) [1] 2 3  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || מי היה הפרופסור הטוב ביותר להתגוננות?
פורסם ב: Apr 30 2017, 23:07 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 3571
מגדר:
משתמש מספר: 58743
חפצי המשתמש: צפה

מי הפרופסור הטוב ביותר?
"מאז אותו יום שבו סירבתי למנות את הלורד וולדמורט לתפקיד, לא הצלחנו להחזיק אף מורה להתגוננות מפני כוחות האופל למשך יותר משנה." (הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם, עמ' 406)

לאורך שש שנות הלימוד של הארי בהוגוורטס הוא וחבריו למדו אצל שישה פרופסורים שונים להתגוננות מפני כוחות האופל, בסדר הבא: קוויריניוס קווירל, גילדרוי לוקהרט, רמוס לופין, אלאסטור "עין הזעם" מודי, דולורס אמברידג' וסוורוס סנייפ. רבים מהם לקחו חלק נכבד בעלילת הספר והשפיעו על הארי גם מעבר לשעות הלימוד בכיתה, אך בדיון הבא ננסה להתמקד בתפקוד שלהם כמורים בלבד (ונתעלם מהרקע העלילתי האחר של הדמות). אם כך, אז מי היה הפרופסור הטוב ביותר להתגוננות מפני כוחות האופל? לפני שתענו מהר "לופין", אציין להלן כמה נקודות שמשחקות לטובת המורים:

User Posted Image
  • לוקהרט הקים את מועדון הדו קרב בהוגוורטס שבעזרתו הארי למד להשתמש באקספליארמוס, הלחש שעזר לו להינצל מוולדמורט פעמיים. כמו כן, הפלטפורמה של מועדון הדו קרב שסיפק לוקהרט אפשרה להארי להיחשף לעובדה שהוא לחשנן.
  • לופין לימד את הארי ליצור פטרונוס, אחד הלחשים שסייעו להארי. תלמידים רבים מחשיבים אותו כמורה הטוב ביותר שלימד את המקצוע (יצויין כי רוב השיעורים של לופין עסקו בהתמודדות מול יצורים קסומים).
  • קראוץ' חשף את התלמידים לדברים שאף מורה אחר לא היה מעז לחשוף אותם (כגון הקללות שאין עליהן מחילה). בכלל זאת, הוא לימד את הארי להיחלץ מקללת אימפריוס, למשל, דבר שהוא אכן השתמש בו כשוולדמורט הטיל עליו את הקללה.
  • התפקוד הלקוי של אמברידג' כמורה דרבן את הארי להקים את צ"ד, וכך ללמד קבוצת תלמידים נכבדת לחשי מגננה. אם מסתכלים על העניינים מהזווית הזו - הרי שבזכותה קבוצת תלמידים נכבדת השתפרה מאוד בהתגוננות מפני כוחות האופל ולמדו לחשי מגננה שסייעו להם בקרבות מול אוכלי המוות.
  • בספר השישי מוזכרים כמה שיעורים חשובים שסנייפ העביר לכיתה, בהם לחשים אילמים וחיז"לים. הוא אף ניסה ללמד את הארי לחסום את מחשבותיו ולהשתמש בהלטת הכרה. בנוסף לכך, בעזרת ספר השיקויים של הנסיך חצוי הדם, סנייפ לימד את הארי כמה לחשי מגננה כגון לויקורפוס וסקטומסמפרה.
אם כך - אז מי המורה הטוב ביותר להתגוננות מפני כוחות האופל לדעתכם? אתם מוזמנים להתייחס לאחד המורים או לדרג אותם.

--------------------
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 30 2017, 23:50 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
חרמשים: 2403
מגדר:male
משתמש מספר: 58388

דיון מעניין מאוד, בעל זווית שונה מהרגיל. האמת שאני כן אענה מהר לופין, ואסביר- ההשיגים של האחרים שציינת- לא תוכננו כחלק ממערכת לימודים שמטרתה לעזור להארי. המועדות עזר להארי בדרך עקיפה. מי שבאמת עזר להארי להכיר את יצורי האופל היה לופין, ולכן אני אניח שלופין.
עם זאת, כל הכבוד, מתווסף ללינקייה:)

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Apr 30 2017, 23:57 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

האמת? אני בהתלבטות, אמברידג' או קראוץ' ג'וניור.
מצד אחד קראוץ' ג'וניור עזר להארי לא למות כבר בספר השישי או החמישי בזכות זה שלימד אותם להשתמש בקללות שאין עליהם מחילה ולהתגונן מפני אימפיריוס.
מצד שני אמברידג' גרמה להארי להקים את צ"ד, שזה גרם להארי לא למות בכללי ולהתחזק כל כך עד שהוא הצליח להילחם נגד סנייפ(בקושי), אמברידג' גרמה להארי לגלות דברים על עצמו ועל המנהיגות שלו, ובכך גם המון תלמידים לא מתו.
אז בחרתי באמברידג', הקרפדה המוזרה.

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: May 1 2017, 00:00 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (micil g. fox @ May 1 2017, 12:22 AM)
דיון מעניין מאוד, בעל זווית שונה מהרגיל. האמת שאני כן אענה מהר לופין, ואסביר- ההשיגים של האחרים שציינת- לא תוכננו כחלק ממערכת לימודים שמטרתה לעזור להארי. המועדות עזר להארי בדרך עקיפה. מי שבאמת עזר להארי להכיר את יצורי האופל היה לופין, ולכן אני אניח שלופין.

גם אם מתייחסים לשיעורים של לופין - עד כמה התוכן שלהם (יצורים קסומים) באמת סייע להארי? כמה פעמים הוא נתקל בגרינדלו או בקאפה? כמה פעמים הוא נאלץ להתמודד עם דברים כאלה, ובכמה פעמים הוא נזדקק לקסמי מגננה טובים? האם השיעורים שלו היו באמת בעלי תוכן ישים ורלוונטי?

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 1 2017, 00:03 AM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
חרמשים: 2403
משתמש מספר: 58388

QUOTE (סקורפיוס מאלפוי @ May 1 2017, 12:32 AM)

גם אם מתייחסים לשיעורים של לופין - עד כמה התוכן שלהם (יצורים קסומים) באמת סייע להארי? כמה פעמים הוא נתקל בגרינדלו או בקאפה? כמה פעמים הוא נאלץ להתמודד עם דברים כאלה, ובכמה פעמים הוא נזדקק לקסמי מגננה טובים? האם השיעורים שלו היו באמת בעלי תוכן ישים ורלוונטי?

אתה צודק בטענתך שהארי כמעט ולא נפגש בגרינדילו, חוץ מבאגם. אבל אני חייב לומר שהדיון הוא לא "מי הכי עזר להארי בתכלס'" אלא "מי הפרופסור הטוב ביותר". ואף שהאחרים עזרו לו באופן עקיף, מבחינת המורה שלימד באופן הכי מוצלח- זה לופין, ולכן גם אם אמברידג' גרמה להקמת צ"ד, זה לא מפני שהיא מוצלחת. ומודי- הוא לימד אותם רק 3 קללות בשנה שלמה?
אגב, אל תשכח לקשר לאשכול התגמולים:)

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: May 1 2017, 00:06 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (micil g. fox @ May 1 2017, 12:35 AM)

אתה צודק בטענתך שהארי כמעט ולא נפגש בגרינדילו, חוץ מבאגם. אבל אני חייב לומר שהדיון הוא לא "מי הכי עזר להארי בתכלס'" אלא "מי הפרופסור הטוב ביותר". ואף שהאחרים עזרו לו באופן עקיף, מבחינת המורה שלימד באופן הכי מוצלח- זה לופין, ולכן גם אם אמברידג' גרמה להקמת צ"ד, זה לא מפני שהיא מוצלחת. ומודי- הוא לימד אותם רק 3 קללות בשנה שלמה?

הדיון הוא לא "מי לימד את הארי הכי הרבה", אלא "מי הפרופסור הכי טוב", וכל אחד יכול לפרש את זה כרצונו. לדעתי אחד ההיבטים של פרופסור טוב, ובייחוד בנושא הזה של התגוננות מפני כוחות האופל, הוא מי שהחומר שלימד היה ישים וסייע להארי להגן על עצמו ולשרוד. בהיבט הזה לופין דווקא פחות השפיע ועזר מאשר האחרים.

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 1 2017, 00:09 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

QUOTE (סקורפיוס מאלפוי @ May 1 2017, 12:38 AM)

הדיון הוא לא "מי לימד את הארי הכי הרבה", אלא "מי הפרופסור הכי טוב", וכל אחד יכול לפרש את זה כרצונו. לדעתי אחד ההיבטים של פרופסור טוב, ובייחוד בנושא הזה של התגוננות מפני כוחות האופל, הוא מי שהחומר שלימד היה ישים וסייע להארי להגן על עצמו ולשרוד. בהיבט הזה לופין דווקא פחות השפיע ועזר מאשר האחרים.

אבל אמברידג' גרמה לו להישאר בחיים איזה 20 פעם

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: May 1 2017, 07:03 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914

QUOTE (Seventeen @ May 1 2017, 12:41 AM)
QUOTE (סקורפיוס מאלפוי @ May 1 2017, 12:38 AM)

אבל אמברידג' גרמה לו להישאר בחיים איזה 20 פעם

אני חושב שההגדרה של הפרופסור הטוב ביותר היא: מי שעזר להארי לדעת הכי טוב איך להתגונן מפני כוחות האופל.
ולכן כרגע יצאו קווירל ואמברידג' מהרשימה. מכיוון שקווירל פשוט לא עשה כלום, ואמברידג' האמת גם לא עשתה כלום אלא זה הרמיוני שגרמה להארי להקים את צ"ד ומי שגרמה להרמיוני (בעקיפין, אחת מהסיבות) הייתה אמברידג' וזה ממש לא מתייחס להגדרה למעלה.
כך נשארו
לוקהרט
לופין
קראוץ'
סנייפ
לפי דעתי צריך לבטל גם את לוקהרט מכיוון שהדבר היחיד שהארי למד שם הוא אקספליארמוס, הארי גם לימד את זה כבר 3 שנים אחרי כן משמע הוא יכל ללמוד את זה לבדו.
כאן נשארו קראוץ', סנייפ ולופין.
קראוץ' וסנייפ לימדו בערך את אותו הדבר התגוננות בעזרת המוח והמחשבות, וסנייפ הלטת הכרה ולחשים ללא מילים אבל בנוסף לכך כח מיני חייזלים. לכן קראוץ' יצא מהרשימה.
סנייפ ולופין.
לפי דעתי יצורים הם לא ממש נקראים כוחות האופל וצריכים להיכלל בעיקר בשיעורי לחשים ולכן החומר החזק ביותר שנלמד היה אצל פרופסור סנייפ.
סנייפ הוא הטוב ביותר.

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
פורסם ב: May 1 2017, 11:50 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (אבי שפירא @ May 1 2017, 07:09 AM)
אני חושב שההגדרה של הפרופסור הטוב ביותר היא: מי שעזר להארי לדעת הכי טוב איך להתגונן מפני כוחות האופל.
ולכן כרגע יצאו קווירל ואמברידג' מהרשימה. מכיוון שקווירל פשוט לא עשה כלום, ואמברידג' האמת גם לא עשתה כלום אלא זה הרמיוני שגרמה להארי להקים את צ"ד ומי שגרמה להרמיוני (בעקיפין, אחת מהסיבות) הייתה אמברידג' וזה ממש לא מתייחס להגדרה למעלה.
כך נשארו
לוקהרט
לופין
קראוץ'
סנייפ
לפי דעתי צריך לבטל גם את לוקהרט מכיוון שהדבר היחיד שהארי למד שם הוא אקספליארמוס, הארי גם לימד את זה כבר 3 שנים אחרי כן משמע הוא יכל ללמוד את זה לבדו.
קראוץ' וסנייפ לימדו בערך את אותו הדבר התגוננות בעזרת המוח והמחשבות, וסנייפ הלטת הכרה ולחשים ללא מילים אבל בנוסף לכך כח מיני חייזלים. לכן קראוץ' יצא מהרשימה.
סנייפ ולופין.
לפי דעתי יצורים הם לא ממש נקראים כוחות האופל וצריכים להיכלל בעיקר בשיעורי לחשים ולכן החומר החזק ביותר שנלמד היה אצל פרופסור סנייפ.
סנייפ הוא הטוב ביותר.

כתבת דברים מעניינים, אם כי אני לא מבין את ההיגיון מאחורי כולם. מה זה אומר "הארי יכל ללמוד את זה לבדו"? את כל הדברים בערך שהוא יכל ללמוד לבדו, ואחרי שהוא למד משהו וידע אותו הוא יכל ללמוד אותו אחרים. זה הרעיון בלמידה, לא? לא הבנתי גם למה הורדת את קראוץ'

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 1 2017, 14:36 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914

QUOTE (סקורפיוס מאלפוי @ May 1 2017, 12:22 PM)
QUOTE (אבי שפירא @ May 1 2017, 07:09 AM)
כך נשארו
לוקהרט
לופין
קראוץ'
סנייפ
סנייפ ולופין.
סנייפ הוא הטוב ביותר.

כתבת דברים מעניינים, אם כי אני לא מבין את ההיגיון מאחורי כולם. מה זה אומר "הארי יכל ללמוד את זה לבדו"? את כל הדברים בערך שהוא יכל ללמוד לבדו, ואחרי שהוא למד משהו וידע אותו הוא יכל ללמוד אותו אחרים. זה הרעיון בלמידה, לא? לא הבנתי גם למה הורדת את קראוץ'

אוקי. אז אני אגיד שהסיבה שהורדתי את לוקהרט הייתה כי אקספליארמוס זה הדבר היחיד שהארי למד שם וזה גרם בסוף לכך שהרי יזוהה בקרב שבעת הפוטרים מכיוון שזה הפך לסימן ההיכר שלו וזה בגלל שזה הקללה היחידה שהוא למד. שימו לב שבא אחת מהשנים לא לימדו אותו שום קללה אחרת ואת הכול הוא למד מצ"ד.
הורדתי את קראוץ' מכיוון שסנייפ לימד את אותו דבר אך לעומתו הספיק עוד כל מיני דברים נוספים. באותו דבר אני מתכוון ל התגוננות וקסם בעזרת המחשבה והמוח. אימפריות שנועד לניסיון הסרה. חדירה למחשבות גם בתור ניסיון הסרה.

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
פורסם ב: May 1 2017, 15:14 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

בכנות? לופין. מבחינת שיטת לימוד ומבחינת עד כמה התלמידים שלו אהבו אותו (ומבחינת יחס לתלמידים ולחש הרידיקולוס השימושי מאוד שהם למדו עוד בשיעור הראשון שלו), הוא הפרופסור הטוב ביותר. נניח בצד את זה שהוא לימד את הארי את לחש הפטרונוס באופן אישי (מה שהציל אותו מספיק פעמים), הוא גם לימד תלמידים להתמודד עם בוגארטים ונתן להם מידע שהם צריכים לדעת. מן הסתם הוא גם היה המורה היחיד שבאמת בא כדי ללמד אותם (קווירל - בגלל וולדמורט בעורף שלו, לוקהרט - מי יודע למה הוא החליט לבוא, מודי - הוא בכלל לא היה מודי, אמברידג׳ - רק כי משרד הקסמים ביקש, סנייפ - הוא מאוד רצה ללמד את המקצוע הזה). לופין בא בשביל התלמידים ובשביל שהם יוכלו ללמוד משהו ואני חושב שהעובדה שהוא לימד אותם לחשים שימושיים כשהם היו רק בני 13 מעידה על זה שהוא מורה נפלא. תארו לעצמכם שהואהיה מלמד אותם בשנה השישית - הם היו לומדים ממנו המון.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: May 2 2017, 07:50 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 845
משתמש מספר: 61515

קודם כל אני לא יודע אם להיות בעד לופין כי כשהארי עשה כישוף פטרונוס בספר מסדר עוף החול מול דאדלי הוא כמעט נשלח לאזקבאן והאמת אני בעד לוקהרט הוא לימד אותו אקספליארמוס הקים מועדון דו קרב ובעזרת זה הוא ניצל מזה שאין לנקוב בשמו פעמיים

--------------------
User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Imageשלום לכם צבא רייבנקלו רוצה להסביר אנו אלופיםUser Posted Image חייב להיות נשר לכל שחקן בסמל אותו דבר גם קבוצת ההוגסמיד הם משחקים אותה בגדול לעולם לא אגלה סיסמא בכל מקרה תזכרו עם תפגשו תמונה או ציור של הארי פוטר באתר תתפלאו מראים לכם מלך!!! User Posted Image http://www.interloadUser Posted Image.co.il/upload/608088.png://http://www.interload
CODE
[ALIGN=Center] ולמה כדי להיות ברייבנקלו כי כחול הוא בגדל המדינה[img]http://hportal.co.il/index.php?showforum=50[/img][img]http://www.interload.co.il/upload/4417168.png[/img][/ALIGN]

---------
פורסם ב: May 2 2017, 17:45 PM
צטט הודעה

תכוון לירח , גם אם לא תגיע תנחת ביין כוכבים

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 3367
מגדר:female
משתמש מספר: 44947

אני חושבת שלופין היה המורה הכי טוב, הוא באמת לימד אותם ונקשר אליהם, ולא היה בו שום דבר הזוי או אינטרס

--------------------
הודיה|17 וחצי|יותר זקנה פה מכולם ביחד|ברור שהארי פוטר|וגם ג׳קסונית|המאה|מאנגה|אנימה|נארוטווו*~*|וסאסקה|עוד כמה דברים מוזרים|וזהו.|אה ואנטידאופוביה|מה זה?|׳סתכלו למטה^^|ביי:*
User Posted Image
הפחד שברווז כלשהו בעולם
צופה עליך!!!

---------
פורסם ב: May 4 2017, 17:52 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 539
מגדר:
משתמש מספר: 61517

לדעתי QUOTE צודקת . סנייפ

--------------------
User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 2 2018, 01:42 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 2758
מגדר:
משתמש מספר: 65771

אני הולך על קראוץ'.
תחשבו על זה רגע דווקא בגלל הגישה היוצאת דופן שלו הוא לימד יותר מאשר קסמים, הוא עזר להם במובן מסוים להיות ערניים ואפילו פרנואידיים יותר, דבר שאף פעם לא מזיק.
ולסיכום אני חושב שהתרומה הגדולה שלו מעבר לקסמים שאותם גם מורים כמו סנייפ לימדו, היא שעצם זה ששנה שלמה שהארי וחבריו חשבו שמי שמלמד אותם הוא מודי ובסוף גילו שזה קראוץ' עצם זה לבדו הספיק כדי לזעזע אותם ולשנות את הגישה שלהם, דבר שאף אחד מהמורים האחרים לא נתן להם.
יופי של דיון

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (3) [1] 2 3  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007