האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ג'ייקוב פורטמן || סיקור דמות
פורסם ב: Feb 13 2020, 06:41 AM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845
חפצי המשתמש: צפה

*מכיל ספויילרים למי שלא קרא את הספר הראשון. בתעודת זהות יש ספויילר למי שלא קרא את הספר השלישי ומטה. במידע על הדמות, ישנם ספויילרים לכל הספרים (חוץ מהחמישי) בהדרגה. קחו לתשומת לבכם! כל הספויילרים שציינתי אינם צבועים בלבן. בסוף הסיקור יש חלק של ציטוטים - כולם מהספר הרביעי, מפת הימים. הם לא חושפים חלק מאוד נרחב מהעלילה.

ג'ייקוב פורטמן || סיקור דמות

User Posted Image

תעודת זהות

★ שם הדמות - ג'ייקוב פורטמן (Jacob Portman)
★ מקור - סדרת ספרי המדע הבדיוני, ''המעון של מיס פרגרין לילדים משונים'' (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)
★ גזע - משונה
★ תאריך ומקום הלידה - ה-31 באוקטובר, כנראה באנגלווד שבפלורידה
★ גיל - 16
★ יכולת משונה - לראות חלולים ולשלוט בהם, יכולת להוציא יכולות מספריית הנשמות
★ שחקן - אסא באטרפילד (סרט)

מידע על מקור הדמות

סדרת ספרי המדב והפנטזיה האפלה, המעון של מיס פרגרין, נכתבה על ידי רנסום ריגס לראשונה בשנת 2011. הספר הראשון נקרא ''המעון של מיס פרגרין לילדים משונים'', ושמו של הספר השני שיצא בשנת 2014 הוא ''עיר חלולה'', שמו של השלישי שיצא בשנת 2015 הוא ''ספריית הנשמות'', שמו של הרביעי שיצא בשנת 2018 הוא ''מפת הימים'', ושמו של החמישי והאחרון (שעוד לא תורגם לעברית) שיצא בשנת 2020, הוא ''ועידת הציפורים'' (בתרגום חופשי).
הסדרה מתמקדת בנער בן 16, ג'ייקוב פורטמן - שלאחר שסבו האוהב, שסיפר לו כל כך הרבה סיפורים על אי מסתורי וילדים משונים, מת מפצעים מחרידים בלב יער, מגיע אל אותו האי המסתורי. הוא מגלה שם חבורה של ילדים משונים, שהם לא אחרים מאשר החברים של אייברהם פורטמן, ובפרט אמה בלום, אהובתו ויקירתו של אייברהם פורטמן. להלן מספר מושגים בסדרה:
חלולים (בשפת המשונים: נפחלול) - החלולים, לפי דברי מיס פרגרין, הם אחיה וכל המשונים שסחפו אחריהם על מנת להשיג חיי נצח. במהלך ניסוי שנועד לתת להם חיי נצח, משהו השתבש, והם הפכו למפלצות הנקראות חלולים. אותם החלולים אכן חיים לנצח, אך בדמות מפלצתית חסרת כל היגיון ובלתי נראית. הם בלתי נראים לרגילים ולרוב המשונים, אך למשונים מסוג נדיר כמו ג'ייקוב וסבו הם נראים. אחרי שחלול מאכיל את עצמו במספיק בשר משונים הוא הופך לרשף. לחלולים אין זיכרון קודם מחייהם המשונים.
רשפים - אחרי שהאכיל את עצמו מספיק בשר משונים, החלול הופך לרשף. הרשפים כבר אינם בלתי נראים ומפלצתיים, אך העיניים שלהם לבנות וריקות מצבע. בנוסף לכך, לרשפים יש תבונה וערמומיות רבה, וזהו הבדל גדול מאוד ביניהם לבין החלולים. בניגוד לחלולים, הרשפים יכולים להיכנס ללולאות זמן. הרשפים הורגים משונים ונותנים לחלולים את הבשר. רוב הרשפים מעדיפים לא להיות בולטים, אך חלק מהם מעדיפים להיות מוכרים בחנויות, רופאים, פוליטיקאים, גננים ועוד כדי ליצור מגע עם כמה שיותר משונים.
משונים - לאנשים וילדים משונים יש נשמה נוספת המעניקה להם משונות, שהיא בעצם יכולת מיוחדת. חלק מהיכולות יותר נפוצות וחלק יותר נדירות, כמו היכולת של ג'ייקוב. המשונות שלהם נותנת להם להיכנס ללולאות זמן, ובדרך כלל המשונים ניצודים על ידי חלולים, רשפים, ורגילים כאחד.
עתיות - שליטות ומייצגות משונזיה, נשים משנות צורה המופקדות על בטחונם של ילדים משונים. הן יכולות להפוך לציפורים, לשלוט בזמן וליצור לולאות זמן בכל מקום שירצו. אינוק אוקונור מוסיף: ''נשים שתלטניות שחושבות שהן יכולות לעשות הכל''.
לולאת זמן - אזור מוגדר שבו יממה חוזרת על עצמה שוב ושוב. העתיות הן שיוצרות את הלולאות ומשמרות אותן כדי לגדל משונים ולהסתירם מהרשפים והחלולים. הלולאה מעכבת את הזדקנותם של הילדים המשונים אשר מתגוררים בה, אבל לא הופכת אותם לבני אלמוות. כאשר המשונים יוצאים מהלולאה לפני הזמן שהם נכנסו אליו, הם ישלימו את הזמן שהם גרו בלולאה בהזדקנות מואצת. דוגמא: אם ילד משונה (שנולד כבר לפני הזמן של הלולאה) יצא מהלולאה של ה-3 בספטמבר 1940, הוא יזדקן בכל הימים שבהם גר בלולאה ויגיע להווה. זאת אומרת, סביר מאוד שהוא ימות אם הוא בן 11-16 ומעלה (כי הגיל הכי צעיר שהוא יוכל להזדקן אליו יהיה 81.).

מידע על הדמות

ג'ייקוב פורטמן הוא בן לשני הורים עשירים שגרים באנגלווד, קליפורניה. בילדותו סבו נהג לספר לו סיפורים על אי שהיה גן עדן במלחמת העולם השנייה, ובתוכו גרו ילדים שנמלטו ממהומות המלחמה ומהמפלצות המרושעות ששוטטו בחוץ, וסיפר כי הוא עצמו היה שם. כשגדל, ג'ייקוב סבר כי הזיכרון של סבו לא כל כך טוב, מפני שהיה בטוח כי המפלצות שתיאר סבו היו הנאצים, שנתן להם בכל סיפור תיאור אחר. הוא גם היה בטוח שאותו האי היה בית מחסה לילדים יהודים שנמלטו מהנאצים, בדיוק כמו סבא שלו. כאשר היה קטן יותר, הוא האמין לסיפורים ולתמונות בשחור-לבן של סבו, אך מאז גיל שבע הוא כבר התחיל לחשוד באמיתות הדבר. הוא זלזל בדבריו של סבו ואמר לו שהוא ממציא דברים. סבו לא ניסה לשכנע אותו עד כדי כך שהציג בפניו הוכחות, אלא רק המשיך לספר עוד ועוד סיפורים, ולהראות תמונות לנכדו היקר מכל.
לאחר שסבו של ג'ייקוב פורטמן, אייברהם פורטמן, מת ביום קודר אחד בלב יער, ג'ייקוב יודע כמעט בוודאות כי התמונות המשונות וכל הסיפורים של סביו, אמיתיים. כאשר אביו ודודתו תכננו למכור את הבית ולפנות את כל החפצים של סבו, ג'ייקוב התנגד בתוקף ואסף כל פריט וכל תמונה שיכל למצוא, כדי שאביו ודודתו לא יזרקו אותם לפח. היה לו חשוב לשמור זכרונות מסבו האוהב. הוריו חשבו שהוא מתחרפן והצמידו לו פסיכולוג בשם דוקטור גולן, שמטרתו הייתה להשכיח ממנו את סבו, ולתמיד. ג'ייקוב סירב להחלטה זו, ובסופו של דבר, כאשר הוריו אישרו עם עידודו של ד''ר גולן, ג'ייקוב הגיע עם אביו לאי שסבו תיאר אותו כ''גן עדן''. רק שהוא לא היה ממש גן עדן. המקום כולו היה מעוכב התפחותית, צעקות נשמעו בכל מקום, וגם החדר ששכרו בפונדק לא היה משהו מיוחד. באמצע המחקר שערך על מנת למצוא רמזים ופיסות מידע על עברו של סבו, הוא רואה בית גדול וישן, סדוק וגוסס לאיטו, שנראה כאילו פצצות פגעו בו. הוא מחליט לבדוק אם יש אנשים חיים בבית, ולא מוצא דבר מלבד ארגזים חבוטים וחפצים ישנים. לאחר שחוזר בייאוש, הוא מגלה כי מטוסים נאציים שעברו באזור בתקופת מלחמת העולם השנייה (או ה-3 לספטמבר 1940) ריסקו את המקום עם פצצות, ומחליט ללכת שוב למחרת אל הבית המשונה. הפעם, כשהוא שוב מתכנן לצאת בייאוש מהבית, הוא רואה נערה יפה ממרחק, ומנסה לשכנע את עצמו שזהו חיזיון תעתועים - אך הוא לא יכול. הוא רודף אחרי הנערה, ששמה לב אליו ומנסה לברוח, אך בסופו של דבר הוא משיג אותה.
תחילה, היא חושבת שהוא אויב ומכנה אותו ''רשף''. היא כובלת את ידיו בחבלים עבים ויחד הם הולכים אל הבית. ג'ייקוב שם לב שהסביבה נראית שונה, והבית כבר לא ישן וסדוק. שם הוא פוגש את האישה שכל הילדים הגרים בבית מכנים ''מיס פרגרין'', והיא מנהלת איתו שיחה בארבע עיניים ומסבירה לו שהוא משונה - אדם עם נשמה ''משונה'' הנמצאת בכף הרגל, והיא מה שמעניקה לו את הכוח המשונה שלו. היא מוסיפה כי היא עתית - מגנת המשונים מפני שונאיהם בלולאות הזמן, וכי גם אייברהם פורטמן, סבו, היה בלולאת הזמן הזאת כאשר היה צעיר. היא מסבירה לו שלולאת זמן, כמו זאת שהוא נמצא בה עכשיו, היא יום שחוזר על עצמו שוב ושוב, ומונע הזדקנות פיזית של הגוף. אבל אם למשל, עכשיו, היא תצא מלולאת הזמן, תוך כמה דקות היא תעבור הזדקנות מואצת ותמות. אחר כך היא מסבירה לו על רשפים וחלולים, שהם משונים שנהפכו לחלולים, מפלצות מפחידות ומרושעות עד לאין שיעור (ובלתי נראות), עקב כך שניסו להשיג חיי נצח. היא אומרת לו שאחרי שחלול מקבל מספיק בשר משונים, הוא נהפך לרשף - בן אדם עם עיניים לבנות ריקות מדבר, ערמומי, אמן האשליה וחסר רחמים.
לקראת סוף הספר הראשון מתגלה כי ד''ר גולן הוא רשף.
וממש באותו הזמן, ג'ייקוב הפגין יכולת ואומץ נדירים שאין לכל אחד כאשר התגלה שמיס פרגרין נחטפה, כלואה בצורתה כציפור - והנהיג את קבוצת המשונים של מיס פרגרין כדי לשחרר אותה בליל החטיפה שלה. והנה אנחנו מגיעים לספר ''עיר חלולה''. ג'ייקוב הנהיג יחד עם אמה (המדהימה) את קבוצת המשונים בעיר לונדון שורצת הרשפים והחלולים. אחרי מאמצים רבים, הוא, ושאר המשונים הצליחו למצוא את היונים של מיס רן ואף להגיע ללולאה שלה. חלק מקבוצת המשונים נשארו לשמור על קלייר ואוליב שהיו צעירות מכדי להצטרף אליהם, וג'ייקוב נמנה בין חברי הקבוצה שיצאו יחד אל המסע גדוש הסכנות. גם כאן הוא הפגין כושר מנהיגות אדיר, יחד עם אומץ רב, ורצון עז להגן על כל חבריו המשונים במסע. הרגע קפץ לי הקטע של המשונה עם החור בבטן, וואו.
בספר השלישי, ''ספריית הנשמות'', ג'ייקוב הפגין אומץ בלתי יתואר כאשר הוא ושאר המשונים (ללא פיונה ><><) הגיעו ללולאת רובע השטן, אחרי ששרון הסכים להעביר אותם לשם. הוא הצליח לשחרר את העתיות ואת המשונים של מיס פרגרין שהיו בלולאה של מיס רן. (הרשפים חטפו אותם בלולאה של מיס רן, ושם הרגו את פיונה? אני מקווה שזה עדיין בגדר שאלה.) כאשר קול המרושע (איך הוא בכלל אח של מיס פרגרין? מכוער.) ריכז את כולם לקבוצה אחת, והם הלכו יחדיו דרך הלולעל אל ספריית הנשמות, ג'ייקוב וחבריו הצליחו להישאר בחיים אפילו אחרי שקול השיג כוח משונה בל יתואר, שאי אפשר בכלל לדמיין. אבל הכל בזכות אומץ לבו של ג'ייקוב. זה היה כל כך מדהים שג'ייקוב לא הפסיק לוותר לאורך כל הדרך, גם כשהיה צריך להתמודד מול ענק הרים בברדס ושמו שרון שהביא אותם לרובע השטן, גם אם היה צריך לסבול את כל המראות הנוראים, וגם אם היה צריך להתווכח עם שלושה ראשים מכווצים ומעצבנים.
בספר הרביעי, ''מפת הימים'', ג'ייקוב חי עם חבריו בהווה, בביתו שבפלורידה, מפני ששעוניהם הפנימיים שגרמו להם להזדקן כל עוד יצאו מהלולאה, אותחלו מחדש. הוא מגלה את העבר של סבו ויוצא למשימה שעמית של סבו (אייץ') העניק לו, יחד עם חלק מחבריו המשונים שהסכימו להצטרף אליו. הם מוצאים משונה בסכנה, וכאשר אייץ' מבקש ממנו לבטל את המשימה, ג'ייקוב (לצערי ולשמחתי) מעמיד פנים שהוא לא שמע אותו וממשיך במשימה. עד מהרה הם מסתבכים בצרות, אך מיס פרגרין הכועסת (מפני שיצאו ללא אישורה) משחררת אותם והם חוזרים לפלורידה. העלילה מעידה על אומץ לבו הרב של ג'ייקוב להתנגד לעתיות, שומרות משונזיה, להסתכן כל כך הרבה פעמים ולצלול היישר אל תוך העבר של סבו המנוח.

דעה אישית

קדימה, אני אעשה את זה טוב. ג'ייקוב הוא באמת בחור מיוחד, עם קסם אישי (תשאלו את אמה!), ובכל אופן - הוא באמת ממש ממש מדהים ואמיץ, וכל מי שקרא את הסדרה יכול לראות זאת בבירור על פי התקדמות העלילה ומעשיו הבלתי נשכחים. ואיך באמת מישהו יכול לשכוח אותו? כפי שאנשים רבים אמרו, ג'ייקוב כובש לבבות עם האנושיות המיוחדת שלו. הקשר והרצון שלו להתחבר לסבא שלו כל כך חמוד ומקסים, שמוביל אותו לתגלית חדשה שהוא לא מפחד להתמודד איתה - הילדים המשונים. הוא לא בורח בצרחות כשהוא רואה ילדים מוזרים הרבה יותר מהרמה הרגילה, הוא לא בוכה כשהוא צריך להתמודד עם הרשפים, והוא עומד ראש בראש מול החלולים הדוחים - והכל כדי להציל את חבריו. זה פשוט כל כך מדהים לראות איך שג'ייקוב לא מתרסק בכל פעם שהוא מגלה משהו אפל על עצמו ועל משפחתו, או כשהוא פשוט אמור להישבר. פשוט להישבר. ג'ייקוב נחוש, אמיץ עם אמפתיה גדולה - ודיייי אני פשוט כל כך אוהב את הדמות הזאת. איפה אתה כדי שאפגוש אותך?! אני די מקווה שלא רשמתי את אותו הדבר כמה פעמים. אבל הוא באמת אמיץ. באמת אמיץ. נכון, חברים? אתם קראתם ואני יודע שאתם יכולים להסכים איתי.

מומלצים

★ שיפים של הדמות - ג'יימה (ג'ייקוב ואמה. שלמות.), ויש הסבורים כי הולך להיות שיפ של ג'יינור (ג'ייקוב ונור. איכס.)
★ פאנארטים, תמונות וגיפים מהספר + סרט -

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
★ ציטוטים של הדמות - ''המוח שלי נהיה למכונה שיוצרת תקווה.''
אמה: ''אז למה אתה לא הולך לעזור לו?''
אייץ': ''אני כבר לא צעיר כפי שהייתי, אם לא שמת לב. יש לי סכיאטיקה, ברכיים הרוסות, סוכר גבוה... ובכל אופן, אני לא האדם המתאים למשימה.''
ג'ייקוב: ''אנחנו כן,'' ''אני מבטיח לך.''
לאחר שג'ייקוב מקבל את המשימה מאייץ', עמית של סבא שלו. מפת הימים, עמ' 216.

ג'ייקוב: ''את בוטחת בי?''
נור: ''ממש לא.''
ג'ייקוב: *צוחק* ''נוכל לעבוד על זה.''
סוף הספר הרביעי בסדרת המעון של מיס פרגרין לילדים משונים, מפת הימים, עמ' 530.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 15 2020, 19:49 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 1129
מגדר:female
משתמש מספר: 70912

אז ככה:)
אני לא ממש מכירה את "המעון לילדים משונים" אבל ליאור שיכנע אותי להגיב:) סתם, סתם.
זה כתוב ממש ממש יפה, וגם לימד אותי קצת יותר על המעון המשונה הזה, עד עכשיו כשדיברו עליו לא היה לי מושג למה מתכוונים:)

לדעתי כדאי שתוסיף עוד קצת תמונות או סרטוניםפ על הדמות, שנוכל לקבל קצת יותר מידע עליו מבחינה פיזית.....

אהבתי שהדגשת כל פעם את המילים הלא מובנות, זה עזר להבין אותן קצת יותר (אם הבנת למה התכוונתי...^^)

די שכנעת אותי לקרוא את הספר הזה, ברגע שתהיה לי הזדמנות כזאת:)

--------------------
כדור הארץ הוא הגיהנום של כוכב אחר.

אני הייתי מירי, אתם הייתם אתם.

---------
פורסם ב: Feb 16 2020, 14:35 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

יאייי מישהו הגיב בסיקור שלי!
אז תודה רבה רבה על התגובה, מירי ^^
אממ בעיקרון, באמת יכול להיות שלא היו מספיק תמונות, אבל הרגשתי ששלוש זה המקסימום שאני באמת יכול לתת. (:
כן, ברור שהבנתי למה התכוונת! אז כן, באמת הדגשתי כדי שהמונחים יהיו בולטים וברורים כדי שגם אנשים שיקראו ברפרוף, ייתקלו בהם. וייאיייי אני כל כך שמח שהצלחתי לשכנע אותך! הידד!

---------
פורסם ב: Feb 16 2020, 18:28 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236344
משתמש מספר: 52249

סיקור מהמם! גם מבחינת מראה וגם מבחינת התוכן. הוא מעוצב יפה, אסתטי ומושך, שזה כבר נהדר. מבחינת התוכן... ובכן, גם התוכן די טוב. פירטת המון, שזה תמיד נחמד, ואהבתי את זה שהכנסת הסברים למושגים מהספר ברקע הכללי - חלק מהמושגים באמת צריכים הסבר, ויפה שהתייחסת אליהם. מה שכן, מרגיש לי קצת כאילו דחפת בדעה האישית יותר מדי דברים שמתאימים להיות דווקא במידע על הדמות (למשל, כל התיאור של מה שקרה בעיר חלולה וההסברים על מה ג'ייקוב עשה - הרוב מתאים יותר למידע על הדמות). הייתי ממליצה לך גם לסמן ספוילרים בלבן/צהוב, כי ככה גם אנשים שלא מכירים את הספר יוכלו לקרוא את הסיקור ולהתרשם ממנו.
סך הכל זה אחלה של סיקור, שמתאר בצורה די מקיפה דמות מאוד מעניינת ומיוחדת. כל הכבוד לך^^

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Feb 16 2020, 18:38 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Darth Hader @ Feb 16 2020, 18:59 PM)
סיקור מהמם! גם מבחינת מראה וגם מבחינת התוכן. הוא מעוצב יפה, אסתטי ומושך, שזה כבר נהדר. מבחינת התוכן... ובכן, גם התוכן די טוב. פירטת המון, שזה תמיד נחמד, ואהבתי את זה שהכנסת הסברים למושגים מהספר ברקע הכללי - חלק מהמושגים באמת צריכים הסבר, ויפה שהתייחסת אליהם. מה שכן, מרגיש לי קצת כאילו דחפת בדעה האישית יותר מדי דברים שמתאימים להיות דווקא במידע על הדמות (למשל, כל התיאור של מה שקרה בעיר חלולה וההסברים על מה ג'ייקוב עשה - הרוב מתאים יותר למידע על הדמות). הייתי ממליצה לך גם לסמן ספוילרים בלבן/צהוב, כי ככה גם אנשים שלא מכירים את הספר יוכלו לקרוא את הסיקור ולהתרשם ממנו.
סך הכל זה אחלה של סיקור, שמתאר בצורה די מקיפה דמות מאוד מעניינת ומיוחדת. כל הכבוד לך^^

יאייי תודה רבה שקד!
אז כן, האמת שחשבתי שזה צריך להיות בכלל במידע על הדמות - אבל בסוף הכנסתי את זה לדעה האישית מפני שרציתי בעצם להראות את ההתקדמות שלו מבחינתי בעלילה. וגם אני ממש רוצה לסמן בלבן ספויילרים, שלא תביני לא נכון. הבעיה היא שאני אצבע את כל הסיקור בערך וזה לא יהיה טוב לעין :(
ותודה רבה שובב :)

---------
פורסם ב: Feb 16 2020, 18:54 PM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 63935
משתמש מספר: 63549

היי! שמחה לראות סיקור שלך בפורום!
הסיקור יפה, פירטת הרבה,רואים שהשקעת.
אך מה שעוצר אותי מלהכניס את הסיקור ללינקייה זה הדעה האישית, אני פשוט מרגישה שחסר דעה אישית, כתוב שם יותר מה הדברים האמיצים שהוא עשה מאשר מה הדעה שלך עליו.
אני אשמח שתוסיף יותר מחשבות שלך על הדמות, ופחות מעשים כדי שאני אוסיף את הסיקור ללינקייה ואוכל לתגמל (:
אבל בכל מקרה, כל הכבוד! (:

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
User Posted Image User Posted Image
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather
User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 16 2020, 19:38 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Green Fairy @ Feb 16 2020, 19:25 PM)
היי! שמחה לראות סיקור שלך בפורום!
הסיקור יפה, פירטת הרבה,רואים שהשקעת.
אך מה שעוצר אותי מלהכניס את הסיקור ללינקייה זה הדעה האישית, אני פשוט מרגישה שחסר דעה אישית, כתוב שם יותר מה הדברים האמיצים שהוא עשה מאשר מה הדעה שלך עליו.
אני אשמח שתוסיף יותר מחשבות שלך על הדמות, ופחות מעשים כדי שאני אוסיף את הסיקור ללינקייה ואוכל לתגמל (:
אבל בכל מקרה, כל הכבוד! (:

תודה על ההערה והתגובה, לקחתי לתשומת לבי! ^^
אז כמו שאמרת לי בה''פ, העברתי את הדעה האישית לתוך המידע על הדמות, והוספתי את המחשבות שלי על ג'ייקוב פורטמן (המדהים) בדעה האישית שלי עליו. אמנם פירטתי פחות, אבל אני מקווה שזה מספיק טוב כדי להיכנס ללינקייה.
תודה רבה!

---------
פורסם ב: Feb 25 2020, 15:50 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 990
מגדר:
משתמש מספר: 70960

וואו זה ממש ממש מפורט
הבאת לי חשק לקרוא את זה!!!! זה נשמע ממש מעניין..
אז ממש אהבתי, איזה אדיר!! אבל לא מוגזם מדי כל הטקסט? huh2.gif

--------------------
שניררררררררררר

User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 25 2020, 17:42 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

מגיב לי בסיקור אבל לא מודיע לי? חוצפן.
בכל אופן שניר, אני שמח מאוד שהבאתי לך חשק לקרוא את זה. זאת המטרה בסופו של דבר, לא חושב? (:
האמת שאמורה להיות כמות גדולה כזאת של טקסט בסיקור, כי אתה בכל זאת מסקר אישיות שלמה שאתה צריך להסביר מא' עד ת' למי שלא יודע עליה כלום. אבל תודה בכל מקרה על התגובה ^^

---------
פורסם ב: Mar 8 2020, 12:53 PM
צטט הודעה

אם אני חננה אז החננות שאני מכיר הם חייזרים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1370005
מגדר:
משתמש מספר: 64583

מושקע ומורחב! כל הכבוד :)

--------------------

🌹ריילונית בדגים 🌹
חתולת על 😼 עכברושים 😼 קפה, תותים ולא צריך יותר מזה 😼 התחלות הן הסוף שלי 😼 יש לי עוד יותר מדי מה לכתוב פה אבל אני שמחה בשמיכתי 😼 תזכרו ש2020 עדיין מקליד/ה... וצריך חיסון נגד יום ראשון (למרות שיש לי פוביה ממחטים).
User Posted Image

תמיד רציתי לדעת איך ההרגשה לכתוב את זה, עכשיו אני סוף סוף אגלה:
הייתי פה.

#רייליהחתולה
ממי השנה על הפורטל. 🐸

---------
פורסם ב: Mar 8 2020, 13:27 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

שמחתי לשמוע ^^

---------
פורסם ב: May 27 2020, 12:12 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1137
מגדר:male
משתמש מספר: 72032

הסיקור הזה מדהים

--------------------
מסדר עוף החול!
כי ביחד, אנחנו נביס את וולדמורט!

---------
פורסם ב: Sep 16 2020, 23:30 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1336
מגדר:
משתמש מספר: 73018

סיקור מדהים לספר מהמם

--------------------
על נהר אספירין ישבנו
במקומות המוכרים
לא שומעים לא רואים
כאילו אנחנו אוויר
עוד מעט יגמר הסרט
בקרוב המציאות
התמונה מטושטשת
והצליל לא ברור

כי כולנו עבדים אפילו
שיש לנו כזה כאילו
פותחים פה גדול
ומחכים לעונג הבא
כולנו מכורים של מישהו
שמבקש עכשיו תרגישו
פותחים פה גדול
ומחכים למנה הבאה

חלונות ראווה יפים פה
זה הכל למכירה
גם אנחנו תלויים
עם פתקי החלפה
אז מה נעשה עם הכעס הזה
מה יהיה עם הקנאה
כולם רוצים להיות חופשיים
אבל ממה אלוהים ממה

כולנו עבדים אפילו...
מילים לשיר עבדים - נגיעות - ברי סחרוף
נגיעות
(1998)

[/img]

---------
פורסם ב: Sep 17 2020, 15:47 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 230415
מגדר:male
משתמש מספר: 61386

QUOTE (אגוז פוקס כהנא @ May 27 2020, 12:06 PM)
הסיקור הזה מדהים

שים לב, הקפצת את האשכול.
הקפצה היא תגובה באשכול שההודעה האחרונה שלא נכתבה לפני למעלה משבועיים.
הפעם לא תוזהר, אך שים לב להבא.

סיקור מדהים לספר מהמם

גם אתה הקפצת.
ננעל.
happy.gif

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
0 0 200 0

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007