האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

♥ מה הוא עושה בוולנטיין | פעילות ♥
פורסם ב: Feb 21 2017, 21:18 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
מגדר:female
משתמש מספר: 55695
חפצי המשתמש: צפה

♥ מה הוא עושה בוולנטיין | פעילות ♥
משתמשים יקרים!
ברוח הוולנטיין, החלטתי לי שאצפה בסרטים רומנטים. אבל הבעיה הגדולה היא, שאני לא חובבת גדולה של סרטים, ובדרך כלל משתעממת די בקלות. אבל אתם יודעים מה אני עושה מעולה? קוראת, בעיקר דמויות. על מה אני מדברת, אתם בטח שואלים?
ברוכים הבאים לפעילות השניה באווירת היום המיוחד (והרומנטי) בשנה - וולנטיינ'ז דיי.
למי שלא מכיר את החג, מדובר על יום האהבה הבינלאומי, שמתרחש ב-14 לפברואר.
כן, אמנם הוולנטיין כבר מאוחרינו - אבל החלטתי להאריך את המיני-ספיישל עד לסוף החודש, על מנת לאפשר לכולם להנות מאווירת האהבה השוררת בכולנו.

♥ מה אנחנו אמורים לעשות? ♥
עד סוף החודש, תוכלו להגיב באשכול הזה עם המשימה הבאה: תצטרכו לתאר מה הדמויות שלכם\ן עושות בחג האהבה - הוולנטיין. תוכלו לתאר מה הן עושות בבית הספר, או כשהן מתעוררות - בכל אופן, המטרה שלכם היא לחשוב מה הדמויות שלכן\ם עושות בוולנטיין, על מנת להכיר אותן טוב יותר.
שימו ♥ - על הדמויות להיות דמויות שרשומות במשחק תפקידים, מהעבר או אחד שעדיין פעיל. ניתן להגיב יותר מדמות אחת.

♥ מה אנחנו מקבלים על זה? ♥
כל משתמש שיגיש את מעשי הדמות שלו יזכה בשני ♥, ששווה ל-100 חרמשים או 5 נקודות בית. חשוב לציין, כי על מנת לקבל את הלב, על התגובה להיות בת 8 שורות לפחות.
שימו לב, בתום מיני-ספיישל וולנטיין, המשתמש עם הכי הרבה לבבות יזכה בבונוס נוסף.

♥ איך אני מגיש את הוולנטיין של הדמות שלי? ♥

CODE
[b][color=LIGHTCORAL]שם + כינוי:[/b][/color]
[b][color=LIGHTCORAL]שם הדמות:[/b][/color]
[b][color=LIGHTCORAL]הקישור לטופס:[/b][/color]
[b][color=LIGHTCORAL]איך הדמות שלי הייתה מבלה את וולנטיין?:[/b][/color] עליכם לכתוב לפחות 8 שורות על מנת לקבל תגמול. בנוסף, חשוב לציין כי על התכנון להיות מתואר כפי שהייתם כותבים בתגובה במשחק תפקידים.
[b][color=LIGHTCORAL]הערות\הארות:[/b][/color] -

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007