האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

משלוחי מנות || פעילות
פורסם ב: Mar 11 2020, 11:26 AM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

משלוחי מנות
פעילות פורימית!

שלום לכל המד''פניקים ושאר המשתמשים שנהנים מהמיני ספיישל! מה שלומכם? אני מקווה מאוד שהצלחתי להעביר לכם את חופש פורים כמו שצריך - קליל, שמח ובאווירה קרנבלית. גם אם לא, אתם תמיד יכולים לנסות לשמוח ולהשתתף במיני ספיישל, ובפרט גם בפעילות הזאת! אחת ממצוות חג פורים העיקריות היא משלוח מנות - אחת מארבע מצוות הממים העיקריות של פורים (נקראו ארבעת הממים מפני שכולן מתחילות במ'): משתה, מגילה, משלוח מנות ומתנות לאביונים. בפעילות הזאת, כפי שאתם יכולים להסיק מהכותרת, נעסוק במצוות משלוח מנות. שמה ניתן לה מלשון מגילת אסתר: ''משלוח מנות איש לרעהו'' - על כל אדם לשלוח שניים או יותר דברי מאכל לחברו, והטעם המקובל למצווה הזאת הוא חיזוק האחדות בעם ישראל.

אנחנו אוהבים משלוחי מנות! איפה הממתקים?

אני מקווה שכבר קיבלתם מהחברים ואולי גם בגמד וענק שהשתתפתם בו, כי הפעם לא אתם אלו שתקבלו משלוחי מנות - אלא דמויות מד''פניקיות! כן כן, מצטער לאכזב, אבל זה מה יש. תתעודדו לפחות, אתם מקבלים תמורה על המשלוחי מנות שלכם! ואני די בטוח שאף אחד לא היה נותן לכם תגמול שהוא לא משלוח מנות על כך שהבאתם משלוח מנות לחברים שלכם, אז אתם צריכים להרגיש טוב! זה חג פורים, אחרי הכל ^^
אז מה בגדול אמור להיות במשלוח מנות שלכם? קודם כל, אמור להיות לכם פתק, בצירוף שם הנמען למשלוח המנות. קל, נכון? ועכשיו, הגיע הזמן לתכולת משלוח המנות. במשלוח המנות אתם לא תשתמשו בממתקים/דברי מאכל, אלא בדברים קצת שונים. עליכם להשתמש באנשים שקרובים אל הדמות שלכם (ומומלץ שאלו יהיו אנשים שמתו, כדי שהדמות תשמח יותר), או להשתמש בחפצים/אביזרים קסומים שהדמות שלכם הייתה מעוניינת בהם, אולי חזיונות מסויימים שהיא הייתה רוצה לראות, נבואות או אפילו חמשיר קטן! העיקר שתביאו משהו שישמח את הדמות שלכם. כמעט שכחתי להוסיף משהו - מותר לכם להביא את משלוח המנות רק לשתי דמויות ומטה! מובן? אני מקווה מאוד שהבנתם אותי, אני די בטוח שהניסוח לא יצא טוב כל כך משום מה.

הפעילות תיסגר בסוף הספיישל - אתם תקבלו כובע של ליצן כתגמול על הפעילות! בהצלחה happy.gif

CODE
[B][COLOR=DeepSkyBlue]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=RoyalBlue]הדמות שהבאתי לה את משלוח המנות:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DeepSkyBlue]תכולת משלוח המנות (מלאו את המשלוח כאן):[/COLOR][/B] מה שמתם במשלוח? חמשיר קצר? אנשים שהיא אוהבת? חפץ שהיא אוהבת? מוזמנים להיות יצירתיים ולהתפרע!
[B][COLOR=RoyalBlue]למה בחרתי לתת לה דווקא את זה למשלוח מנות:[/COLOR][/B] לפחות שלושה משפטים (:
[B][COLOR=DeepSkyBlue]הערות/הארות/ארבעת הממים/משלוחי מנות:[/COLOR][/B]

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 11 2020, 12:50 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1655
מגדר:female
משתמש מספר: 70582

שם + כינוי:שני, דראמיוני פוראבר
הדמות שהבאתי לה את משלוח המנות:ניקו די אנג׳לו
תכולת משלוח המנות (מלאו את המשלוח כאן): אני אביא לו את ביאנקה ואמא שלו ואת השמחת חיים שהיתה לו כשהוא היה קטן ומתחת לזה אני אחביא את כל הקלפי ופסלוני מיתומאגיקה שקיימים ואת וויל
למה בחרתי לתת לה דווקא את זה למשלוח מנות: את ביאנקה ואמא שלו כי הן מתו והוא מתגעגע אליהם ורק בגלל שהן מתו אז הוא כבר לא שמח, את השמחת חיים שהיתה לו כי הוא היה חמודי עם שמחת חיים ומתחת לזה אני אחביא את הדברים של המיתומאגיקה כי כשהוא היה קטן הוא אהב את זה ממש והוא הפסיק לשחק בזה רק כי ביאנקה מתה בשביל זה (זה מתחת לשמחת חיים כדי שהוא לא יראה את זה לפני שהוא יחזור להיות שמח ואז יזרוק את זה) ו-ווילי כי סולאנג׳לוווו
הערות/הארות/ארבעת הממים/משלוחי מנות:משלוחי מנותת

--------------------
⁦💗⁦⁦💗⁦⁦💗⁦💗

so long and thanks for all the fish

---------
פורסם ב: Mar 11 2020, 13:18 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1883
מגדר:
משתמש מספר: 70733

שם + כינוי:ניקס ובצדוש
הדמות שהבאתי לה את משלוח המנות: אפולו,(לסטר פפדופולוס)
תכולת משלוח המנות (מלאו את המשלוח כאן):אני אביא לו חמשיר קצר שהילדים שלו כתבו לו (זה בטח יהיה משהו כמו: ורדים אדומים,חרציות צהובות ,שונאים אותך אבא מאוד מאוד..),מחברת קטנה עם מנעול וקוד שבא הוא יוכל לכתוב שירי הייקו מזוויעים ,שוקולד בצורת שמש ,כמה דיסקים של בריטני ספירס,ותמונה של נירון עם זקן וקרניים .
למה בחרתי לתת לה דווקא את זה למשלוח מנות:את החמשיר בחרתי כי...טוב הוא אפולו הוא מת על חמשירים במיוחד על כאלה שכתובים לכבודו את המחברת עם המנעול בגלל שאם הוא כבר כותב שירי היייקו מזוויעים ...עדיף שהם יהיו נעולים במחברת את השוקולד כי שוקולד זה טעים ועוד כשהוא בצורת שמש!,את הדיסקים של בריטני ספירס אני מביאה לו כי אני זוכרת שהוא דיבר עליה קצת בספר הראשון של גורלו של אפולו ועכשיו הדובדבן שבקצפת..התמונה של נירון אז הבאתי לו את התמונה של נירון כי נראה לי שהוא ממש יאהב לזרוק עליה חצים כשהוא יחזור להיות אל ...
הערות/הארות/ארבעת הממים/משלוחי מנות:משלוחי מנותתת! יאייי!

--------------------
|פעם הייתי ניקס/קוראים לי שירה באמיתי יחחחח|INFP-T |
תעשו לעצמכם טובה ותפרשו מפה, אני מתחננת

---------
פורסם ב: Mar 11 2020, 14:25 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 58935
מגדר:male
משתמש מספר: 54290

שם + כינוי: שי ובצד
הדמות שהבאתי לה את משלוח המנות: ג'ק הרקנס
תכולת משלוח המנות (מלאו את המשלוח כאן): אני אביא לו שיבוט של הדוקטור התשיעי כדי שהם יהיו זוג, צנצנת גדולה יותר שהוא לא יהיה רק הפנים של בו. וכמו כן כן סדרת ספין אוף יותר טובה.
למה בחרתי לתת לה דווקא את זה למשלוח מנות:
1. שיבוט של הדוקטור התשיעי בגלל שהם מתאימים להיות זוג והם חיים די לנצח כך שיהיה להם את כל הזמן להיות ביחד
2. צנצנת גדולה יותר כי כל מי שצפה בדוקטור הו יודע שג'ק נשאר בחיים די לנצח אבל כפנים של בו אז שתיהיה לו צנצנת גדולה יותר.
3. סדרת ספין אוף טוב בגלל שהייתה לו אחת והיא הייתה בלתי נסבלת אז יותר טובה.
הערות/הארות/ארבעת הממים/משלוחי מנות:

--------------------
הוזלי

---------
פורסם ב: Mar 11 2020, 16:20 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 131
משתמש מספר: 70908

שם+כינוי:מקס, אזקאבאן לאבגוד
הדמות שהבאתי לה את המשלוח מנות: נוויל לונגבוטום
תכולת המשלוח מנות (מלאו את המשלוח כאן):אני יביא לנוויל את מגוון הצמחים המטורפים ואת המבחנים בתורת הצמחים של התלמידים שלו שהכל 100 ואני יביא לו גם צפרדעי שוקולד בשביל הפינוק. בנוסף אני אביא תמונה של פרופסור ספראוט.
למה בחרתי דווקא את זה למשלוח מנות:את הצמחים הטורפים החלטתי להביא שיראה לתלמידים וגם שיתמודד איתם ויגדל אותם כדי לעשות לו חיים קשים. את המבחנים כדי שזה ישמח אותו וינחם אותו עם המתנה של הצמחים. את הצפרדעים כי צפרדע באה מהטבע וגם צמחים אז זה קשור. ופרופסור ספראוט כדי שיראה לתלמידים את המורה של נוויל
הערות/ הארות/ארבעת הממים/משלוח מנות:משלוח מנות יש

---------
פורסם ב: Mar 11 2020, 18:26 PM
צטט הודעה

All the best people are crazy

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 70875

שם + כינוי:לונה morningstar
הדמות שהבאתי לה את משלוח המנות:ביאנקה די אנג׳לו
תכולת משלוח המנות (מלאו את המשלוח כאן): מה שמתם במשלוח? חמשיר קצר? אנשים שהיא אוהבת? חפץ שהיא אוהבת? מוזמנים להיות יצירתיים ולהתפרע!:שוקולדים בצורה של ירח ולבבות,והייתי מחזירה אותה ואת מריה(אמא שלה) לחיים כדי שיחזרו אל ניקו כדי שישמח,אה! ושביאנקה תקבל קשת חדשה! ומלאמלא דברים שהיא אוהבת
למה בחרתי לתת לה דווקא את זה למשלוח מנות: לפחות שלושה משפטים: בחרתי לתת דווקא לביאנקה משלוח מנות משום שהיא דמות שאני ממש אוהבת והיה עצוב לי שהיא מתה באופן לא צודק,בחרתי לתת לביאנקה מתנה משום שהיא מקסימה וחכמה ואמיצה ותמיד דאגה לניקו כלכך.
הערות/הארות/ארבעת הממים/משלוחי מנות: ביאנקה מדהימה

--------------------
פרשתי~

---------
פורסם ב: Mar 11 2020, 20:40 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 24070
משתמש מספר: 70463

שם + כינוי:ליאו,ליאו :)
הדמות שהבאתי לה את משלוח המנות:קיריטו(סאו)
תכולת משלוח המנות (מלאו את המשלוח כאן): מה שמתם במשלוח? חמשיר קצר? אנשים שהיא אוהבת? חפץ שהיא אוהבת? מוזמנים להיות יצירתיים ולהתפרע!
אני אביא לו את החרב שלו,מערכת לתיקון הכשלים במוח,טבעת לאסונה וקסדת מציאות מדומה חדשה.
למה בחרתי לתת לה דווקא את זה למשלוח מנות: לפחות שלושה משפטים (:
1)את החרב-כי הוא נקשר אליה והיא ממש חזקה,וגם הוא סוף סוף יוכל להגן על עצמו בעולם האמיתי.
2)מערכת לתיקון הכשלים(אני לא יודע אם תיקנו אותו,אני רק בעונה 3)-כדי שיוכל לחזור לעולם האמיתי ולצאת ממתרגם הנשמות(STL)
3)טבעת לאסונה-כדי לתת לה מתנה אחרי כל הסבל(ואולי גם כדי שהם יתחתנו כבר)
הערות/הארות/ארבעת הממים/משלוחי מנות:4×מ=פורים

--------------------

ליאו 🩸 דתי 🩸 חת(דרק)ו(נ)ל 🩸 פיתה עם חומוס 🩸 מלא פאנדומים

Do you hear the people sing
Singing the song of angry men
It is the music of the people
Who will not be slaves again
When the beating of your heart
Echoes the beating of the drums
There is a life about to start
When tomorrow comes

הנני הדוד בולד

---------
פורסם ב: Mar 11 2020, 20:57 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 1129
משתמש מספר: 70912

שם + כינוי:מירי, בצד:)
הדמות שהבאתי לה את משלוח המנות:ניל קפרי, "צווארון לבן"
תכולת משלוח המנות (מלאו את המשלוח כאן): את חברה שלו קייט, שנהרגה מפיצוץ במטוס (גם הוא היה אמור להתפוצץ איתה... סיפור ארוך:), אזיק אלקטרוני שבור (גם סיפור ארוך:), קיצור, תקרראו בויקיפדיה "צווארון לבן" (הסדרת טלוויזיה) ותבינו לבד:)
למה בחרתי לתת לה דווקא את זה למשלוח מנות:זה די מפורט בסעיף למעלה....
הערות/הארות/ארבעת הממים/משלוחי מנות:

--------------------
כדור הארץ הוא הגיהנום של כוכב אחר.

אני הייתי מירי, אתם הייתם אתם.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007