האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

חוקי פורום אומנות וצילום, חובת קריאה. עודכן ב20.8.13
פורסם ב: Feb 27 2009, 01:14 AM
צטט הודעה

Trying to find some peace of mind

פרטי משתמש
קבוצה: קוסמים
חרמשים: 38876
מגדר:female
משתמש מספר: 3607
חפצי המשתמש: צפה

חוקי פורום אמנות וצילום:

1) החוקים הגלובאליים תקפים גם כאן.
2) אופן כתיבת תגובה, בין אם בונה ובין אם לאו:
♦ אין לקלל - לא משנה מה. מי שיקלל יסתכן בקבלת אזהרה מיידית, ללא אזהרה בעל פה.
[קללות הנאמרות בסלנג כמו, "ציור בן ז*נה" וכדומה מותרות בתנאי שהן יישארו בגדר צינזור~]
♦ אין לפגוע במשתמשים בכל דרך שהיא. את שיש לכם לומר אתם רשאים ויכולים לומר באופן תרבותי ולא פוגע. משתמש שיתלונן על משתמש אחר ממנו נפגע, המשתמש הפוגע יזכה לאזהרה בפרטי, במידה והדבר יימשך, הוא יסתכן באזהרה ממשית.
♦ גם באשכול שלך עצמך, כשמשתמשים נותנים לך תגובות בונות, יש להימנע מלפגוע באחד מהם!
♦ אין מחובתכם לכתוב רק תגובות בונות, אם המשתמש המפרסם לא כותב בפירוש שהוא רוצה אך ורק ת"ב. זה נחמד לשמוע מילים טובות על הציור שלך, מעבר לעניין של תגובה בונה, ואינני חושבת שזה מיותר כל עוד יש לתגובה תוכן, והיא לא נכתבה רק על מנת להעלות את מונה ההודעות. אני אומרת כבר עכשיו, שמתמש שיספים בפורום הזה [ואני יודעת להבדיל, תודה רבה] יסתכן באזהרה מיידית.
אם אכן המשתמש ציין שהוא מעוניין אך ורק בתגובות בונות, אין להגיב ללא תגובה בונה!
אשכול הסבר לתגובה בונה. מומלץ לקרא לפני כתיבת ת"ב.
- אנא ציינו אם אתם מעוניינים רק בת״ב -

3) פרסום יצירות:
♦ כשמשתמש מפרסם יצירה, יש להימנע מלשים תמונות העולות על הגודל המקסימלי. אם התמונה גדולה מדי, יש לקשר אותה כתמונה מוקטנת.
♦ אם הציור מכיל תכנים פורנוגרפיים, זה יכול להיות הנטאי/האצ'י/יורי/יאוי, יש להזהיר בכותרת הראשית [שוב, אני מדגישה, הראשית ולא המשנית] של האשכול, על מנת למנוע אי נעימות. משתמש שיפרסם תוכן המתאים לנערים בגילאי 14+ ללא אזהרה בכותרת האשכול ובתוכו [באותיות גדולות ומאירות עיניים] יסתכן בקבלת אזהרה מיידית.
מותר לפרסם תכנים המיועדים לבני 14 ומעלה, כפי שכנראה הסקתם מהסעיף לעיל.
♦ אין לפגוע, להעליב, או לקלל משתמש גם באשכול שלכם עצמכם.

4) עניין גניבת ציורים:
♦ אם אינכם מעוניינים שציורכם יגנב ללא השארת חותמכם עליו, יש לפרסם את הציור אך ורק עם חתימת הצייר על הציור, באופן שיהיה בולט לעין! [לא מחייב שזה יהיה בגודל של פיל, למקרה שהבנתם אותי לא נכון Oם] חובה לפרסם עם קרדיט על מנת למנוע אי נעימות!
♦ אין לגנוב ציורים, כמובן, ללא רשות מוכחת של המצייר. אם אדע שדבר כזה קרה, המשתמש שהוריד את הציור ללא רשות יסתכן בבאן ליום. אני שמה דגש רציני על עניין זכויות יוצרים.
אין לפרסם יצירות שאינן שייכות לכם. לא מעניין אותי אם חברים שלכם מבקשים, או סתם כי זה יפה. פשוט לא עושים את זה. מי שיעבור על חוק זה, יסתכן באזהרה מיידית.

5) הקפצת אשכולות:
♦ אין להקפיץ אשכולות שעברו אל הדף הבא.
♦ אין להקפיץ אשכולות שלא הגיבו בהם יותר משבועיים.
♦ משתמש שיקפיץ יקבל אזהרה בעל פה. אם יעבור על כך שנית, יסתכן באזהרה ממשית.

6) פרסום מדריכים:
אם אתם מעוניינים לפרסם מדריך, אתם מורשים לפתוח לכך אשכול מיוחד אך ורק אם הכנתם את המדריך בעצמכם!
במידה ומצאתם את המדריך באינטרנט או שזה פשוט נעשה ע"י מישהו אחר - יש לפרסם את המדריך באשכול המדריכים בנעוץ.
מקווה שהבהרתי נקודה.

החוקים אינם מחמירים מידי, ואין כל ספק שניתן לפעול לפיהם.
אל תכריחו אותי להגיע למצב של נתינת אזהרה, כיוון זה טפשי לטעמי ואני מאמינה שכל אחד יכול להביע את עצמו בדרך הנאותה.
הפורום מיועד להנאתכם ולהנאתכם בלבד. שמרו אותו מהנה, בלי כל מיני סיפורי אזהרות וכדומה.

אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש!

לשאלות/בקשות/הצעות/תלונות וכדומה יש לפנות לאשכול זה. happy.gif
לבקשות או בעיות פרטיות יש לפנות בהודעה פרטית למנהלי הפורום הנוכחיים.
המשך גלישה נעימה!

הודעה זו נערכה ע"י Leftrin ב Apr 16 2014, 10:39 AM

--------------------
Shed some light on me.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007