האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (5) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הקרבה לטובת הכלל||דיון
פורסם ב: Mar 21 2024, 15:41 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9806229
מגדר:male
משתמש מספר: 84224
חפצי המשתמש: צפה

בתור התחלה, ישנו ארגון הטרור חמאס ששולט בעזה. בתוך עזה יש 2 מיליון אזרחים. ארגון הטרור הרג עשרות אלפי אנשים ועכשיו הוא הורג עוד. האם היה עדיף בשמחת תורה פשוט לפוצץ את כל עזה? הרי יש כאן חיים של 2 מיליון תושבים מול 10 מיליון. אז מה עדיף? להקריב כמה כדי שאשאר ינצחו, או להרוג חלק מהצבא שלנו כדי להוציא אזרחים? הרי זה אמור ליהיות לטובת הכלל. וכן. אנחנו אמורים לסחור בחיי אדם. מה לעשות ככה זה נכפה

קיצר
מה דעתכם?

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 21 2024, 15:55 PM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104078
מגדר:female
משתמש מספר: 40399

ואוו, כמה פייק ניוז.
קודם כל, אתה מודע לזה שזה רצח עם? הקרבה נעשית מרצון, זה אפילו לא רצח, זה טבח.
אני תמיד מאמינה שאנחנו יותר טובים מהם, שחונכנו טוב יותר, שיש לנו ערכים, מה אנחנו נהיה שונים מהם אם נרצח ילדים במיטות שלהם?
תערוך את הדיון.
אפשר להביע דעה, אבל גם להבעת דעה יש דרך וצורה.
דבר שני, אנחנו קרוב ל-10 מיליון איש ולא 7.
דבר שלישי, איך הגעת לזה שחצי צבא נהרג? מאיפה הבאת את זה? יש הרוגים נכון, אבל זה ממש לא חצי, אפילו לא עשירית. כל ההרוגים כולל האזרחים מה7.10 מגיעים ל-0.02 אחוז בערך מכלל האוכלוסייה במדינה. חיילים זה אפילו פחות. לא שזה מוצדק כן? חיים זה חיים, וכל אדם הוא עולם ומלואו.

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
פורסם ב: Mar 21 2024, 16:11 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש

QUOTE (זאבה בודדה @ Mar 21 2024, 15:55 PM)
ואוו, כמה פייק ניוז.
קודם כל,  אתה מודע לזה שזה רצח עם? הקרבה נעשית מרצון, זה אפילו לא רצח, זה טבח.
אני תמיד מאמינה שאנחנו יותר טובים מהם, שחונכנו טוב יותר, שיש לנו ערכים, מה אנחנו נהיה שונים מהם אם נרצח ילדים במיטות שלהם?
תערוך את הדיון.
אפשר להביע דעה, אבל גם להבעת דעה יש דרך וצורה.
דבר שני, אנחנו קרוב ל-10 מיליון איש ולא 7.
דבר שלישי, איך הגעת לזה שחצי צבא נהרג? מאיפה הבאת את זה? יש הרוגים נכון, אבל זה ממש לא חצי, אפילו לא עשירית. כל ההרוגים כולל האזרחים מה7.10 מגיעים ל-0.02 אחוז בערך מכלל האוכלוסייה במדינה. חיילים זה אפילו פחות. לא שזה מוצדק כן? חיים זה חיים, וכל אדם הוא עולם ומלואו.

א. פייק זה לא. כן. אני כן מגזימה וזה נכון. אבל פייק זאת פשוט לא המילה כאן
ב. תקראו לזה איך שאתם רוצים. רצח עם, וואטאבר. 2 מיליון נגד 10 לטענתך. כאילו- מה שווה יותר? עשר או 2?
ג. מה הבעיה באיך שאני מביעה דעה? אני לא אומרת לך שום דבר מגגעיל עלייך, אני לא אומרת שום דבר רע. ואם זה הניסוח. אז זאת כבר בחירה.
ד. סבבה, סליחה.
ה. לגבי החצי צבא. באמת אי אפששר לקרוא לזה חצי. אבל זה אלפים. אלפים של אנשים חפים מפשע.

אה ולמה להיטפל לדברים הקטנים התכנים? מה הדעה שלך בואי נתווכח על זה. להתחמק מאחורי שגיאות זה פחדני..

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Mar 21 2024, 16:33 PM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104078
משתמש מספר: 40399

א. עובדות לא נכונות זה פייק, תקרא לזה איך שאתה רוצה. גם השימוש במילה הקרבה לא נכון, זאת קריאה לרצח עם.
ב. לא, אני חושבת שצריך לצאת למלחמה, להילחם, להרוג מחבלים, לא להרוג אוכלוסייה אזרחית בלי הבחנה.
ג. זאת לא דעה, זה קריאה לרצח עם, אפשר להתווכח האם זה נכנס לקטגוריה של הסטה אפילו. המטרה בפורום הזה אמורים לשים דגש על שיח מכבד, לקרוא להשמיד את עזה ולטבוח באזרחים (חפים מפשע או לא זה לא רלוונטי) זה לא שיח מכבד, בוגר ורציני.

ה. לא, יש נכון ליום ה-150 1468 הרוגים, מתוכם, 637 אנשי כוחות הביטחון. אם כבר מדברים במספרים, בעזה כמות ההרוגים גבוהה יותר משלנו (פר אדם) ומבחינת אחוז אוכלוסייה שנהרג המצב גבוהה פי כמה וכמה משלנו כי הם חמישית ממדינת ישראל.

אלא לא דברים קטנים וטכניים, אתה לא יכול לפתוח דיון כשכל הנתונים שאתה מעלה לא נכונים, אי אפשר לנהל על זה דיון. אני לא מתחבאת מאחורי המספרים, אני מראה לך שהבסיס של הדעה שלך לא נכון.
אגב, על אותה משוואה חמאס יכול להגיד שאנחנו הרגנו אלפים והם יצאו להשמיד אותנו על זה, אין לזה סוף. לאורך השנים הצד שלהם ספג יותר אבדות משלנו (פשוט להם יש פחות ערך לחיים מאיתנו).
רצח עם זה אף פעם לא הפתרון. להזכיר לך את גרמניה הנאצית? כל מה שהם פירסמו היה מבוסס על מידע מסולף ולא נכון. הם קראו לרצח עם כי טענו שהיהודים פוגעים בהם. היו בגרמניה לפני השואה רק כ-522,000 יהודים, אז זה הצדיק רצח עם? או רק כשזה אחרים זה מוצדק? להזכיר לך כמה יהודים נרצחו בשואה? התשובה לרצח היא אף פעם לא רצח.
אגב, מה שצהל עושה ברצועה זה ממש לא רצח, זאת מלחמה ובמלחמה יש הרוגים. לעומת זאת, מה שקרה פה ב7.10 זה רצח וטבח.
צריך לטפל ביד קשה וחמורה בעזה ובפרט באנשים שהיו חלק, גם אם זה רק להגיש מים למחבלים כשהם תכננו את האירוע. אבל אני לא רואה איך רצח עם יפתור את העניין או יעזור.

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
פורסם ב: Mar 21 2024, 17:36 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש

QUOTE (זאבה בודדה @ Mar 21 2024, 16:33 PM)
א. עובדות לא נכונות זה פייק, תקרא לזה איך שאתה רוצה. גם השימוש במילה הקרבה לא נכון, זאת קריאה לרצח עם.
ב. לא, אני חושבת שצריך לצאת למלחמה, להילחם, להרוג מחבלים, לא להרוג אוכלוסייה אזרחית בלי הבחנה.
ג. זאת לא דעה, זה קריאה לרצח עם, אפשר להתווכח האם זה נכנס לקטגוריה של הסטה אפילו. המטרה בפורום הזה אמורים לשים דגש על שיח מכבד, לקרוא להשמיד את עזה ולטבוח באזרחים (חפים מפשע או לא זה לא רלוונטי) זה לא שיח מכבד, בוגר ורציני.

ה. לא, יש נכון ליום ה-150 1468 הרוגים, מתוכם, 637 אנשי כוחות הביטחון. אם כבר מדברים במספרים, בעזה כמות ההרוגים גבוהה יותר משלנו (פר אדם) ומבחינת אחוז אוכלוסייה שנהרג המצב גבוהה פי כמה וכמה משלנו כי הם חמישית ממדינת ישראל.

אלא לא דברים קטנים וטכניים, אתה לא יכול לפתוח דיון כשכל הנתונים שאתה מעלה לא נכונים, אי אפשר לנהל על זה דיון. אני לא מתחבאת מאחורי המספרים, אני מראה לך שהבסיס של הדעה שלך לא נכון.
אגב, על אותה משוואה חמאס יכול להגיד שאנחנו הרגנו אלפים והם יצאו להשמיד אותנו על זה, אין לזה סוף. לאורך השנים הצד שלהם ספג יותר אבדות משלנו (פשוט להם יש פחות ערך לחיים מאיתנו).
רצח עם זה אף פעם לא הפתרון. להזכיר לך את גרמניה הנאצית? כל מה שהם פירסמו היה מבוסס על מידע מסולף ולא נכון. הם קראו לרצח עם כי טענו שהיהודים פוגעים בהם. היו בגרמניה לפני השואה רק כ-522,000 יהודים, אז זה הצדיק רצח עם? או רק כשזה אחרים זה מוצדק? להזכיר לך כמה יהודים נרצחו בשואה? התשובה לרצח היא אף פעם לא רצח.
אגב, מה שצהל עושה ברצועה זה ממש לא רצח, זאת מלחמה ובמלחמה יש הרוגים. לעומת זאת, מה שקרה פה ב7.10 זה רצח וטבח.
צריך לטפל ביד קשה וחמורה בעזה ובפרט באנשים שהיו חלק, גם אם זה רק להגיש מים למחבלים כשהם תכננו את האירוע. אבל אני לא רואה איך רצח עם יפתור את העניין או יעזור.

ג. לזה קוראים דעה. אני לא בעד רצח עם. אני בעד מבט מלא על המקרה. צריך להקריב אנשים לטובת הכלל לדעתי. לדעתך אולי לא. זה הקונצפט של דיון. ואפילו ויכוחים על חצילים הם בוגרים ורציניים. השאלה איך אתה מדבר. ואני התנסחתי סבבה לגמרי. על דעות מתווכחים.
ה. אלף ומשהו עדיין נקרא אלפים.

אז את מצדיקה רצח? זה ממש דומה למה שאמרת למעלה על דעות לא לגיטימיות.

אלה ככ דברים קטנים ותכנים. הבאתי את זה בתור דוגמא להקרבה כללית. הדיון הוא על הקרבה ולא על עזה. אז לתת סיפורים בתור דוגמאות זה תמיד לא יהיה מדויק. ואגב. הבסיס של הדעה שלי לא קשור לכמה חיילים בדיוק מתו. הוא קשור לזה שיש כמות, ויש כמות יותר גדולה. מי מנצח?
סליחה. אבל יש הבדל בי המידע שאנני מסלפת בתור דוגגמא מאשר הסתה הוצאת שם רע ושקר.

השמדה כללית ימנע עוד רצח ברחבי הדורות הבאים. ארגונים הטרור יבינו שלא כדאי להתעסק איתנו.

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Mar 21 2024, 23:06 PM
צטט הודעה

something's in the air right now

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 499872187
משתמש מספר: 75997

זה לא קרב בין הטוב לרע, זאת המציאות שתמיד הרבה הרבה יותר מורכבת מזה. זה לא 2 מיליון נגד 10 מיליון, שמבחינת מספרים ברור את מה יותר שווה להקריב. כמה עזתים הם חלק מחמאס? רובם לא, ובטח שלא 2 מיליון. העזתים הם אנשים. אנשים עם חיים. אנשים כמונו, שנולדו עם חמלה ואהבה ושאיפות. וכן, ראינו כמה אכזריים חלק מהם יכולים להיות, אבל זה לא בגלל שהם פלסטינים. זה לא בדם שלהם, זה לא יצר מולד שלהם. "השמדה כללית תנמע רצח בדורות הבאים"? נסיים את חייהם של 2 מיליון אנשים? מה זה אומר עלינו בתור מדינה, ויותר חשוב, בתור בני אדם? כשאתה חושב על ה7 באוקטובר אתה חושב "בוא נעשה את זה להם"? רצח ועוד רצח לא פותרים שום דבר. זה לא תיאורטית מה עדיף, 2 מיליון או 10 מיליון, ארטיק או גלידה. זה פישוט מגוחך של המציאות, אמירה של "פשוט נפוצץ את הצד השני ואז יהיה שקט" כדי להימנע מהפיתרון האמיתי - שלום.

--------------------

אן 🍦 לשעבר 🍦 מוזיקה 🍦 גלידה

"?Did you mean what you said, or did you just say it because the world was ending"
User Posted Image
טכנית

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 14:27 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 14015
משתמש מספר: 82906

לפצוץ את כל עזה??
יש חטופים בפנים

--------------------
[ALIGN=Center] יגאל 13 טולקין TGAMM ❄נווד אוויר

"הוי אנשים גיבורי-החיל! הן מני-אז קבלנו עלינו, לבלתי עבד את הרומאים, וגם לא אדונים אחרים, זולתי את אלוהים לבדו, כי רק הוא מושל האדם באמת ובצדק.

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 14:28 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 46747
משתמש מספר: 86564

צריך להוציא את כל החטופים שבחיים כולל את כל הגופות החטופות לפני
אי הפשר לפוצץ את עזה

--------------------
מיכל|12| דתיה| נובית| הארי חננה|

https://www.youtube.com/watch?v=GPSf1-P14-I]

ההעצעה

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 14:30 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש

QUOTE (הנוב הראשי @ Mar 22 2024, 14:27 PM)
לפצוץ את כל עזה??
יש חטופים בפנים

מההה
ככל שהמלחמה שימשיך ימותו יותר אנשים
יותר מ135. אז כדי להפסיק את המלחמה צריך מה לעשות. להקריב קורבנות לטובת הכלל

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 14:36 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

כדי לנצח צריך להקריב
אבל אי הפשר משפחות החטופים הילחמו על כך שקרוביהם לא ימותו
אתה לא מבין את זה
לא נראלי שיש משהו שחשוב לך שהוא חטוף

--------------------

ההעצעה

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 15:28 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 409
משתמש מספר: 86473

1.אתה יכול להעמיד פנים שזו ״הקרבה״ כדי להשקיט את המצפון שלך, אבל הקרבה נעשית בהסכמה של המוקרב, אחרת זה רצח עם נקודה.
2. אם אתה היית חטוף בעזה, עדיין היית חושב שכדי להפציץ הכל? אם זה היה ההורים שלך? אם זה היה הקרובים שלך?
״3. מעשה כזה עלול להוביל למרד, ואני מדבר ברצינות! אתה יודע כמה זעם יוכל להתפתח במשפחות החטופים במקרה כזה?
4. בני אדם הם לא מספרים, זה לא משחק, מי שמת לא ״נפסל״ הוא מת-מת! תעצור ותחשוב שניה מה אתה אומר/כותב!

--------------------
לגו נינג׳גו הכי טוב. הדרקון הראשון שלי מטורף. הארי פוטר מדהים.שומרת הערים האבודות זה משגע. פרסי ג’קסון מגניבבבב. מארוול זה אכן פלא
הפלפאפי שמוין לרייבנקלו, מצנפת המיון, את צריכה ללכת לבדיקה…

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 16:01 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש

QUOTE (MrDiamond @ Mar 22 2024, 15:28 PM)
1.אתה יכול להעמיד פנים שזו ״הקרבה״ כדי להשקיט את המצפון שלך, אבל הקרבה נעשית בהסכמה של המוקרב, אחרת זה רצח עם נקודה.
2. אם אתה היית חטוף בעזה, עדיין היית חושב שכדי להפציץ הכל? אם זה היה ההורים שלך? אם זה היה הקרובים שלך?
״3. מעשה כזה עלול להוביל למרד, ואני מדבר ברצינות! אתה יודע כמה זעם יוכל להתפתח במשפחות החטופים במקרה כזה?
4. בני אדם הם לא מספרים, זה לא משחק, מי שמת לא ״נפסל״ הוא מת-מת! תעצור ותחשוב שניה מה אתה אומר/כותב!

1. הקרבה ללא בהסכמה עדיין נחשבת הקרבה.
2. חד משמעית. ככל הם יותר שם מתים יותר חיילים. עדיף לי למות ההקרבה לעם שלי מאשר מסקנה
3. כמובן שיהיה. אבל גם עכשיו יש עוד
4. אבל יש עולם הבא. דווקא אחלה מושג נתת לחיים. משחק. יכול ליהיות שאני אפגוש מישהו משם בגן עדן או גיהנום. יד עולם הבא בסופו של דבר. נפסל זה מושג מעולה.

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 16:09 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 66
משתמש מספר: 85182

אם היה אפשר זה בהחלט היה קורה.. אבל זה לא יקרה לעולם. העולם לא מרשה לנו,וגם יש לנו חטופים בעזה ככה שזה מסכן אותם...

--------------------
עם ישראל חי!
כולנו אחים
-נועם|דתי|מקרב לבבות-

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 16:18 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

אוניסף אני לא אשקר זה דבר נוראי להגיד
אם תפוצץ את כל עזה, פשוט תהרוג את כל האנשים, ואפילו לא את רוב חמאס כי הם מתחבאים מתחת לאדמה. הרבה מהעזתים לא חפים מפשע, בזה אני מסכימה. אבל אתךה מודע בכלל לעובדה שיש שם אנשים שנגד החמאס? ולא כל כך מעט. הבן של מייסד חמאס בעצמו ממש נגדם. הרבה אנשים שנמלטו מעזה אמרו שהם נגד החמאס וכמה גרוע זה לחיות בעזה. חמאס אומנם ניצחו ברוב מוחץ אבל זה היה לפני 20 שנה כמעט והם לא נתנו לאף בחירות אחרות להתקיים. ואולי רוב האזרחים שם לא חפים מפשע והוא מנסים לרצוח ישראלים בשניה שתהיה להם הזדמנות, אבל אנחנו יותר טובים מחמאס ולבצע רצח עם זה דבר נוראי בין עם האכלוסיה חפה מפשע או לא.

ובואו לא נשכח את העובדה שיש שם חטופים!!

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 22 2024, 17:01 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

מסכימה עם יולי
זה רצח
פשוט לשפוך את הדם של האחים שלנו בגלל שרוב העם רוצה לחיות

--------------------

ההעצעה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (5) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007