האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד

HPortal מרכין ראשו לזכר ששת המיליונים

מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אני אוספת שברים מאנשים / קלישה, פואטרי סלאם
פורסם ב: Apr 21 2024, 13:55 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5371
מגדר:female
משתמש מספר: 75549
חפצי המשתמש: צפה

המדף שלי.
I'm back, baby.

אני אוספת שברים מאנשים / מילים: 303

אני אוספת שברים מאנשים לא זהירים. הנשים הממהרות עם התינוקות בעגלות והגברים בחליפות העבודה היקרות, אלה שעסוקים מדי, די, מכדי לשים לב שבכיסים שלהם יש חורים, ושמהם נופלים כל מיני שברים. אלה שרצים לשם לשם ואף פעם לא כאן, אלה שכל בגד שלהם בקפידה מותאם, אלה שמדברים על יעדים שהשיגו השנה ומקעקעים עוד חותם, אלה שמחייכים בכל פעם, בכל פעם ששואלים אותם, אלה שתמיד יש להם תשובות אבל לשאלות אין זמן, אין זמן, אין זמן לראות את החורים בכיסים ואת הרסיסים הנופלים, אין זמן לעצור ולאסוף, סוף, אין, רק התחלה יש, התחלה חלה ולה אין עצירה. מספריים נוצרו כדי לגזור, כדי לחתוך, כדי להשקיע אל תוך, אחד, חד, לגזור לחתוך חת ושתיים, דרום צפון, ימין ושמאל מתוות המספריים, כך שיש שני צדדים ולכל אחד צורה, אין ברירה, עוד מהדורה של אחד שהופך לשניים, זוג שמאל ימין, כמו עיניים, נקודתיים: כאלו הן המספריים. אבל אין דרך נכונה לגזור זכוכית, והיא נשברת ומתנפצת, מתרסקת הזגוגית, כי כל מי שינסה אותה להפריט, כמו תפריט שמונה כל פריט ומפשיט, יגלה שיכול הוא רק להפחית, להסיר ריבית, כי זכוכית מתנפצת לא לחת שניים אלא כפליים, שבעתיים (סוגריים: מאתיים, אלפיים, כמו משקפיים שמרחיבות אפילו טפחיים), גושים וגזירים ויותר מכל שביבים; הם נדבקים לידיים ומנצנצים בשוליים של כל יצור כלאים שהוא כור ההיתוך של התיווך, הריתוך מעלה הגיחוך שמנסה לחבר שברים כמו פאזל לתמונה שלמה, אבל הם חדים וגורמים לדימום שאין לו החלמה. כזו היא הזכוכית השבורה, ללא סיכוי לאטימה. ואנשים לא זהירים שומרים על שבריה בכיסים, ולהם חורים שמהם נופלים הרסיסים. אני אוספת אותם באצבעות דביקות, רכות, למרות שהם חודרים וחדים וגורמים לדימומים; כזו אני, אוספת שברים מאנשים. ואולי אני טועה, אולי הם לא לא זהירים, אולי הם גוזרים וטובעים בכיסיהם חורים, כדי להפיל את השברים, אולי למען זרים, כמוני, אולי עלי אחריהם לרוץ, אבל אני אף פעם לא עושה איתם שום דבר חוץ, מלהרים; כזו אני, אוספת שברים.

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 21 2024, 14:09 PM
צטט הודעה

i think i know... O, no, i do not

פרטי משתמש
חרמשים: 13506
מגדר:male
משתמש מספר: 75038

אוקיי דבר ראשון מתתי על זה.
אין לי מושג מה זה פואטרי סלאם ואני הולך לגגל עוד רגע (למה לא לפני התגובה אני לא יודע) אבל אני כבר אוהב את זה. בקטעים אחרים שלך את מתארת את הכול בעומק ובתשומת לב לכל פרט, אבל כאן את פשוט חופשייה ונותנת למוח שלך לזרום במשחק אסוציאציות. ככה זה הרגיש. וזה משהו שמשמח אותי מאוד, כי אני לא יודע אם את זוכרת, פעם אמרתי לך שאני אשמח לקרוא קטעים שלך בצורה שונה, כי זה נראה שהתקבעת על סגנון אחד. והנה אני קורא סגנון שונה ואני מתתתתתתת על זה.
מאיפה אני אתחיל? קודם כל, אין לי הערות. זה מושלם מבחינתי. התחברתי לקטע הזה נורא - בעיקר בגלל האלתורים, אני חושב.
כן עכשיו ישבתי וחשבתי מה עוד אני רוצה לכתוב וגיליתי שאמרתי כבר את כל מה שרציתי.
סוווווו
בייייייייי
מחכה לקרוא עוד (:

--------------------
נתנאל - 14 - הוא/אתה - טניס שולחן - קללות שמערבות ברווזים, שלייקס, צבי הנינג'ה ושיבולת שועל קוואקר

User Posted Image

:Alastor once said
''!tasty''
''excuse me? I am in the middle of breakfast''
''!thanks for another forgetable experience''
''!well, that was a productive meeting''
''!yes indeedy''
''!I love seeing wastefull souls struggle to accomplish somthing meaningful and fail spactaculary''
''...this face was made for radio''
''...Ah, you are the one who ruind my coat! I definitly remember you now''

---------
פורסם ב: Apr 21 2024, 16:41 PM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
חרמשים: 7991
מגדר:female
משתמש מספר: 69760

מהמם. מהמם. מהמם. את כל כך מוכשרת! אני מאוד נהנתי לקרוא את הקטע הזה.
ועכשיו, בגלל שאני אוהבת להתקטנן איתך:
התינוקים

תינוקות, לא?
אבל תתעלמי מזה, זה לא כזה חשוב. הקטע מהמם.
ביוששש

נ''ב, את מוזמנת להגיב לשיר שלי!

--------------------
User Posted Image

כָּל עוֹד בַּלֵּבָב פְּנִימָה
נֶפֶשׁ יְהוּדִי הוֹמִיָּה
וּלְפַאֲתֵי מִזְרָח קָדִימָה
עַיִן לְצִיּוֹן צוֹפִיָּה

עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ
הַתִּקְוָה בַּת שְׁנוֹת אַלְפַּיִם
לִהְיוֹת עַם חָפְשִׁי בְּאַרְצֵנוּ
אֶרֶץ צִיּוֹן וִירוּשָׁלַיִם

---------
פורסם ב: Apr 22 2024, 01:50 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9952348
מגדר:male
משתמש מספר: 81871

קטע מעולה!
אין לי כל כך מה להגיד, אהבתי ממש, ממש שמח שחזרת לרגע וכתבת קטע, מחכה לעוד:)

--------------------
ניתאי🐖רייבנ🐖בובספוגג🐖הנהלת הפורומים

User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 760 687 280

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007