האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות \\ הנרי הארט (ילד סכנה), יאיי, חזרנו לסיקורים. ^^
פורסם ב: Oct 18 2019, 09:08 AM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 230421
מגדר:male
משתמש מספר: 61386
חפצי המשתמש: צפה

סיקור דמות \\ הנרי הארט

User Posted Image

שם מלא: הנרי (פרודנס) הארט, מאנגלית: Henry (Prudence) Hart, או ילד סכנה, מאנגלית: Kid Danger.
שם הסדרה: הסוכן הנרי (באנגלית: Henry Danger)
שחקן: ג'ייס נורמן (Jace Norman)
גיל: 17 – 13, מהעונה הראשונה עד החמישית, והנוכחית (אני יודע, זה המון!)
תאריך לידה: 2001 (לא נמסר מידע נוסף...)
עיר מגורים: סוולויו (Swellview)
משפחה: ג'ייק הארט (אבא), קריס הארט (אימא), פייפר הארט (אחות קטנה).
תפקיד: הגיבור הראשי (פרוטגוניסט)

על הסדרה

הסדרה עוסקת בנער בן שלוש עשרה בשם הנרי הארט, שמחפש עבודה.
כאשר הוא מוצא עבודה שולית כמנקה בחנות משונה בשם, "גרוטאות ועוד", הוא מגלה במקרה מעלית שמובילה אותו לקומה נוספת במבנה הקטן.
הוא מגיע לקומה הנסתרת של החנות, ומוצא שם איש שעונה לשם ריי מנצ'סטר (Ray Manchester).
האדם מתגלה בסוף בתור גיבור העיר הידוע, קפטן איש (Captain Man) שמציע להנרי הצעיר עבודה מיוחדת בתור העוזר האישי שלו בלוחמה בפשע.*
הנרי מתקבל לעבודה, בתנאי שהוא מבטיח לשמור את הזהויות של שניהם בסוד, וכך הנרי מנהל את חייו במהלך הסדרה, כאשר הוא מנהל את חייו הרגילים במקביל לחייו כגיבור, כשהוא עדיין מנסה לשמור את הזהות שלו בסוד...

על הדמות

הנרי הארט מאופיין בעיקר בעיניים חומות ושיער בלונדיני.
עם העונות, יש לציין כי השיער של הנרי נהיה יותר מסודר ומקבל צורה ברורה יותר.
הלבוש של הנרי לא תואם במהלך הסדרה, אם כי ניתן לראות חוקיות מסוימת, של חולצות משובצות פשוטות למדי, ומכנסי ג'ינס, אם כי ניתן לראות אותו בהופעה שונה לפעמים.
בתור גיבור על, הוא לבוש באותם בגדים שאיתם הוא מזוהה בתור העוזר של קפטן איש – הצבעים הבולטים בחליפה שלו הם בעיקר אדום, כחול וכסף.
הנרי הוא נער בעל אופי שלא קל לתיאור (אם הייתי יכול הייתי פשוט אומר שהוא מתנהג כמו הנרי וזהו...), אבל אני אנסה בכל זאת לתאר את האופי שלו בתמציתיות.
בתור העוזר של ריי, הנרי מאוד נאמן לעבודה שלו, ועושה כל דבר כדי להגיע מתי שזקוקים לו, גם אם הוא נמצא בכמה סיטואציות שמאוד לא נוח בהם לנטוש. (אהמ... באמצע מבחן, או כשהוא מקורקע בבית... או כשהוא, עזבו, לא משנה...)
אבל למרות שהוא עדיין נאמן לעבודה שלו, הוא יודע להיות נאמן לחברים והמשפחה שלו בחזרה, בלי שדבר אחד יסתור את השני – כי אחרי הכול, משפחה קודמת לכל.
בתור גיבור, הנרי מראה את הפן האמיץ באישיות שלו, ואת הרצון שלו לא לוותר גם כשזה לא נראה אפשרי.
בהמשך הסדרה הנרי משיג כוחות על במטרה להילחם בנבל, אבל בעונה הנוכחית (עונה חמישית) הוא מוותר על הכוחות שלו במטרה להציל את העולם.

*חשוב לציין כי המעבר בין הבגדים הרגילים לחליפת גיבור העל המיוחדת שלו מתבצעת על ידי ניפוח של מסטיק מיוחד שגורם לו לשנות את הבגדים שלו לבגדים של גיבור על – אני יודע שזה טיפשי, וזאת בדיוק הסיבה שאני אוהב את זה.

חוות דעת

הנרי הוא הדמות האהובה עליי מהסדרה.
בדרך כלל אני מנסה לצאת מחוץ לקופסא ולבחור להתמקד דווקא בדמות שהיא לא בהכרח הגיבורה הראשית או האנטגוניסט, אבל קשה לי שלא להתחבר לדמות הזאת.
כמו שכבר לא שכחתי לציין, להנרי יש אופי ייחודי משל עצמו, שממנו קשה להתעלם.
לא בכל סדרה קל לעשות את הגיבור הראשי בצורה שבה יהיה לצופה קל להתחבר אליו, ובכל זאת, הם הצליחו לעשות את זה.
בעיקר היכולת הכושלת שלו להסתיר את מה שהוא חושב ו...לשקר, מעלה לי חיוך על הפנים, כשהוא מנסה לדוגמא לתרץ למשפחה שלו סיבה, למה הוא צריך ללכת – כי אחרי הכול, הם לא יודעים שהוא מסתיר מהם את הזהות הנוספת של גיבור על.
לסיכום, הנרי הארט הוא דמות אהובה בעיניי, ולא הייתי יכול לבקש גיבור ראשי טוב יותר בשביל הסדרה הזאת...

גיפים

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

עובדות מעניינות על הנרי

1. הצבע האהוב על הנרי הוא כחול.

2. מספר הלוקר של הנרי בבית הספר שלו הוא 67#.

3. המאכל האהוב על הנרי זה פיצה.

4. הנרי טוען שהוא אוהב לישון מאוחר בשבת.

5. בעבודה המשנית של הנרי ב- "גרוטאות ועוד", הוא מקבל 9 דולר לשעה.

6. בהתחלה תיכננו לקרוא לו בכלל דיוויד קופר.

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 21 2019, 07:25 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12082
מגדר:female
משתמש מספר: 69847

ייאי חזרת לסיקורים! (וכל הכבוד על הסיקור וזה)
הסיקור מפורט, מסודר ומעניין לקריאה (as always...)
הגיפים ממש הוסיפו ועזרו להסביר את מה שאי אפשר להסביר במילים (בעיקר הגיף עם המסטיקים והחליפות. כל כך טיפשי ומגניב.)
אני חושבת שיש מקום לפירוט נוסף במידע על הדמות (:
בכל מקרה - כל הכבוד, נוסף ללינקייה (:

--------------------
אלכס ✦ Phanton of the Opera ✦ Shadowhunters ✦ Sherlock ✦ 15.2 ✦ טו"ק

User Posted Image

First rule of shadowhunting... when something explodes, just keep walking. Never think twice. Never look away

---------
פורסם ב: May 17 2020, 19:35 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2248
מגדר:female
משתמש מספר: 71083

אבאלה איך אוהבתתתתתת

--------------------
•Yuval•

User Posted Image

•לשרשר • נולדו לרקוד • ג'יילי • צ'ארלי פות' • בלאקפינק • שמש

"james - "I and Riley will always be together

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007