האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (17) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

בנק הרעיונות ^_^
פורסם ב: Jul 15 2012, 10:56 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9162
מגדר:female
משתמש מספר: 31967
חפצי המשתמש: צפה

X נבחרים מגיעים בדרך פלא למקום שנקרא קוואנטיס, שם יתנו להם 17 משימות. מי שינצח יהפוך למלך, השאר ימותו מוות מזעזע.

--------------------
אמה●משחקי הרעב, דמדומים וסטאף●12●משרשרת●וואנדי●תיזהרו - פאנגירל●לארי סטיילינסון●AVPM וגם AVPS *-*

ורד וויין זה ראער אל תגידו שלא *-*

User Posted Image

היי, איבדתי את הסיסמה במחשב שלי ואני יכולה להיכנס רק מהמחשב של סבתא שלי כי זה המקם היחיד ששמרתי בו את הסיסמה. יכול להיות שאפתח משתמש חדש בקרוב, סליחה לכל מי שאני משרשרת איתו 3>

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 16 2012, 12:15 PM
צטט הודעה

It's all about the wordplay

פרטי משתמש
חרמשים: 4812
מגדר:male
משתמש מספר: 33423

QUOTE (Rachel Berry @ Jul 15 2012, 10:28 AM)
X נבחרים מגיעים בדרך פלא למקום שנקרא קוואנטיס, שם יתנו להם 17 משימות. מי שינצח יהפוך למלך, השאר ימותו מוות מזעזע.

מה השם של המשחק? happy.gif

--------------------

סאם/סאמי/ אדון השרשורים לשעבר/ מלוו ||הגבירה מור(יין)||סאם|| 20|| בצבא || מנהל פורום משחקי תפקידים לשעבר (אחרי שנה וחמישה חודשים בניהול)||במחילה ^^ || אנשים! יש לי בעיה! אני- לא- פותח- שרשורים! כך שאם מישהו רוצה לשרשר איתי שידע! הוא פותח! | כמעט ולא נמצא פה בגלל הצבא...| משחק גו|| שרלוקד.
User Posted Image
No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby
I was born to survive

User Posted Image

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 30 2012, 00:34 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
משתמש מספר: 38378

אוקי, כל היום אני חושבת על מ״תיחדשים. אז הנה זה בא:
- מעגל הפיות :
כל שבע שנים שבע הפיות החזקות ביורת שחיות באנקסו, ממלכת הפיות בכדו׳׳א מקיימות טקס שמטרתו היא להחזיק את אומת הפעטל בשלום. יום אחד אחת המיות נעלמה, והשאר, יוד עם אחיה של הפיה האלפים, יצאו לחפש אותה.
- הברלינאים :
שישה ילדים יהודים קטנים בבית ספר יהודי קטן בברלין, אבל החליטו להרוג את היהודים. והם הצליחו לברוח מבית הספר, למצוא מקום אחד לחיות בו ( אתם הילדים שברחו ).
- מחיי העתיקות :
בX מוזיאנים שונים בעולם ישנם מוצגים מיוחדים, מוצגים שפותחים שאר לילדים המיוחדים ששם הם ״מחיי העתיקות״ כאשר מחיה עתיקות נוגע בעתיקה מסוימת שמיועדת לו, הוא מגיע לזמן העתיקות. במוזיאונים השונים היו מוצגים הקשורים ליוון העתיקה, תקופת האלים. וX הילדים שנגעו בעתיקות נעלמו, ליוון העתיקה.
- מעגל :
בעם שחיי באמריקה הדרומית יש אגדה - שכל נער/ה הנשאים את ״קמיע הרוחות״, קמיע מעגלי זהוב, יכולים להגן על משפחותייהם במחשבה בלבד. כאשר המגן של המשפחה הוותיקה בשבט נעלם, מתחילים לחפש אותו ( אתם המחפשים ).

עוד מעט עוד...

--------------------
צונזר כי גם זה עוד דבר שמביך מכדי להיות קיים.

---------
פורסם ב: Jul 30 2012, 00:46 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Glimmer @ Jul 30 2012, 12:06 AM)
אוקי, כל היום אני חושבת על מ״תיחדשים. אז הנה זה בא:
- מעגל הפיות :
כל שבע שנים שבע הפיות החזקות ביורת שחיות באנקסו, ממלכת הפיות בכדו׳׳א מקיימות טקס שמטרתו היא להחזיק את אומת הפעטל בשלום. יום אחד אחת המיות נעלמה, והשאר, יוד עם אחיה של הפיה האלפים, יצאו לחפש אותה.
- הברלינאים :
שישה ילדים יהודים קטנים בבית ספר יהודי קטן בברלין, אבל החליטו להרוג את היהודים. והם הצליחו לברוח מבית הספר, למצוא מקום אחד לחיות בו ( אתם הילדים שברחו ).
- מחיי העתיקות :
בX מוזיאנים שונים בעולם ישנם מוצגים מיוחדים, מוצגים שפותחים שאר לילדים המיוחדים ששם הם ״מחיי העתיקות״ כאשר מחיה עתיקות נוגע בעתיקה מסוימת שמיועדת לו, הוא מגיע לזמן העתיקות. במוזיאונים השונים היו מוצגים הקשורים ליוון העתיקה, תקופת האלים. וX הילדים שנגעו בעתיקות נעלמו, ליוון העתיקה.
- מעגל :
בעם שחיי באמריקה הדרומית יש אגדה - שכל נער/ה הנשאים את ״קמיע הרוחות״, קמיע מעגלי זהוב, יכולים להגן על משפחותייהם במחשבה בלבד. כאשר המגן של המשפחה הוותיקה בשבט נעלם, מתחילים לחפש אותו ( אתם המחפשים ).

עוד מעט עוד...

נכנס פנימה + 300 חרמשים בדרך אלייך ^^

--------------------

סאם/סאמי/ אדון השרשורים לשעבר/ מלוו ||הגבירה מור(יין)||סאם|| 20|| בצבא || מנהל פורום משחקי תפקידים לשעבר (אחרי שנה וחמישה חודשים בניהול)||במחילה ^^ || אנשים! יש לי בעיה! אני- לא- פותח- שרשורים! כך שאם מישהו רוצה לשרשר איתי שידע! הוא פותח! | כמעט ולא נמצא פה בגלל הצבא...| משחק גו|| שרלוקד.
User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 30 2012, 00:54 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

מור, אני אמורה לקבל 400. זה ארבעה מ״תים.
הברליאנים, מעגל הפיות, מעגל ומחיי העתיקות.

ועוד כמה:
- ילדי המקלט :
כל הזמן בחייהם בילו הילדים שנולדו אחרי 2112 במקלט, רק כי התחילה המלחמה. מקלטים ענקיים, בתים שלמים מתחת לאדמה, אבל כל יום יש מת חדש, מקלט חדש שחרב. ואז הילדים החליטו לברוח מהמקלטים. שישה ילדים, שישה מקלטים ושש מדינות. אבל הדבר הנורא ביותר שבחוץ, כל דבר יכול להוביל אותם למקום אחר. ואז הם מגיעים לאיימויר, האי של האלים.
- רוחות :
העיירה נורדאו היא עיירה קטנה בדרום סיביר, רוסיה. אין אף אחד חדש בעיירה זה 100 שנה, אבל יום אחד מגיע אנטון קווי, נער לא ידיותי, שמנסה לגלות את הסוד של העיירה, מה נותן לאנשיה לחיות את כל חייהם באותו הגיל בו ״נוצרו״ ( עוד הסברים בפרטי )
- מוטציות :
אף אחד לא האמין שx הילדים יוכלו לשרוד, אבל הם הצליחו. רופא מסתורי בא לx בתי חולים בעולם, כדי לרפא אותם. ושתיים עשרה שנים לאחר מכן הם הפכו למוטציות. יצורים מפחידים, חציי חיות במוחם ובנפשם, שרק האיש המסתורי יכול ללמד אותם מה לעשות.

--------------------

---------
פורסם ב: Jul 30 2012, 00:58 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Glimmer @ Jul 30 2012, 12:26 AM)
מור, אני אמורה לקבל 400. זה ארבעה מ״תים.
הברליאנים, מעגל הפיות, מעגל ומחיי העתיקות.

ועוד כמה:
- ילדי המקלט :
כל הזמן בחייהם בילו הילדים שנולדו אחרי 2112 במקלט, רק כי התחילה המלחמה. מקלטים ענקיים, בתים שלמים מתחת לאדמה, אבל כל יום יש מת חדש, מקלט חדש שחרב. ואז הילדים החליטו לברוח מהמקלטים. שישה ילדים, שישה מקלטים ושש מדינות. אבל הדבר הנורא ביותר שבחוץ, כל דבר יכול להוביל אותם למקום אחר. ואז הם מגיעים לאיימויר, האי של האלים.
- רוחות :
העיירה נורדאו היא עיירה קטנה בדרום סיביר, רוסיה. אין אף אחד חדש בעיירה זה 100 שנה, אבל יום אחד מגיע אנטון קווי, נער לא ידיותי, שמנסה לגלות את הסוד של העיירה, מה נותן לאנשיה לחיות את כל חייהם באותו הגיל בו ״נוצרו״ ( עוד הסברים בפרטי )
- מוטציות :
אף אחד לא האמין שx הילדים יוכלו לשרוד, אבל הם הצליחו. רופא מסתורי בא לx בתי חולים בעולם, כדי לרפא אותם. ושתיים עשרה שנים לאחר מכן הם הפכו למוטציות. יצורים מפחידים, חציי חיות במוחם ובנפשם, שרק האיש המסתורי יכול ללמד אותם מה לעשות.

מצטערת, אני כבר אתקן.

ועם זה מגיע לך עוד 400.
אני אשלח לך עוד כמה דקות.

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 30 2012, 01:05 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

300 מור.
פרסמתי עכשיו שלושה מ״תים:
ילדי המקלט, מוטציות ורוחות.

- גנבים :
הרחובות של וטעמיה לעולם לא יהיו שקטות שוב. הארגז של חבורת הגנבה בוונציה נלקח, וכל אחד מנסה לעלות לשלוט הקבוצה הנועזת במקומו, ואז מגלים אותם. ילדים בודדים, עזובים, שחיים מגניבה. הם מנסים לברוח.
- חיילי הצבא האדום: ( רוסיה, כן?)
X חיילים נעלמו בפעולה, ומנסים למצוא אותם. מגלים כי הם בגרמניה, ואז x מרגלים נשלחים לחפש אותם.
- מהלכים :
הענקים, השולטים בעולם. משחקים בעולם, משחקים בנו. כל אחד מהם יודע כי יש לו רק חלק, אווטן, הענק הצעיר החליט לנקום, ומוציא שישה חיילי משחק לעולם האמיתי - בו חיים רק החיילי מעץ - ה״אנשים״ והענקים. הם צריכים להסתדר ולנקום בענק הבוגר, על כך שהציק לאווטן ( זה מבוסס על ההשקפה שהייתה לי פעם על העולם)
- רעל:
ישנם אנשים חשובים בעולם, ויש את הקבוצה שרוצה להשתלט על העולם. הם הרעילו אותם, המלכים של המינות החשובות, או ראשי הממשלה. שישה קופאים מחוננים נשלחו בכדי לנסות להציל את המפורסמים מהרעל שחיי בהם.

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 1 2012, 13:09 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Glimmer @ Jul 30 2012, 12:37 AM)
300 מור.
פרסמתי עכשיו שלושה מ״תים:
ילדי המקלט, מוטציות ורוחות.

- גנבים :
הרחובות של וטעמיה לעולם לא יהיו שקטות שוב. הארגז של חבורת הגנבה בוונציה נלקח, וכל אחד מנסה לעלות לשלוט הקבוצה הנועזת במקומו, ואז מגלים אותם. ילדים בודדים, עזובים, שחיים מגניבה. הם מנסים לברוח.
- חיילי הצבא האדום: ( רוסיה, כן?)
X חיילים נעלמו בפעולה, ומנסים למצוא אותם. מגלים כי הם בגרמניה, ואז x מרגלים נשלחים לחפש אותם.
- מהלכים :
הענקים, השולטים בעולם. משחקים בעולם, משחקים בנו. כל אחד מהם יודע כי יש לו רק חלק, אווטן, הענק הצעיר החליט לנקום, ומוציא שישה חיילי משחק לעולם האמיתי - בו חיים רק החיילי מעץ - ה״אנשים״ והענקים. הם צריכים להסתדר ולנקום בענק הבוגר, על כך שהציק לאווטן ( זה מבוסס על ההשקפה שהייתה לי פעם על העולם)
- רעל:
ישנם אנשים חשובים בעולם, ויש את הקבוצה שרוצה להשתלט על העולם. הם הרעילו אותם, המלכים של המינות החשובות, או ראשי הממשלה. שישה קופאים מחוננים נשלחו בכדי לנסות להציל את המפורסמים מהרעל שחיי בהם.

זה היה 300 + 100 שלא נתתי לך XD

וזה עוד 4 לבנק :)
אז 400

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 1 2012, 16:16 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 9162
משתמש מספר: 31967

QUOTE (Avigail my love @ Jul 16 2012, 11:47 AM)
מה השם של המשחק? happy.gif

נממ על זה לא חשבתיXDD
"הנבחר", אני מניחה.

--------------------
אמה●משחקי הרעב, דמדומים וסטאף●12●משרשרת●וואנדי●תיזהרו - פאנגירל●לארי סטיילינסון●AVPM וגם AVPS *-*

ורד וויין זה ראער אל תגידו שלא *-*

User Posted Image

היי, איבדתי את הסיסמה במחשב שלי ואני יכולה להיכנס רק מהמחשב של סבתא שלי כי זה המקם היחיד ששמרתי בו את הסיסמה. יכול להיות שאפתח משתמש חדש בקרוב, סליחה לכל מי שאני משרשרת איתו 3>

---------
פורסם ב: Aug 1 2012, 16:19 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Rachel Berry @ Aug 1 2012, 03:48 PM)
נממ על זה לא חשבתיXDD
"הנבחר", אני מניחה.

אוקיי ^^
100 חרמשים עוד מעט ישלחו אלייך.

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 9 2012, 10:34 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

מור, תתפלאי. אני הולכת לעשות לכסף שיש לך את המוות עם השכל שלי.
פרחי הקוונטיון:
בכדור הארץ יש מדענים, והם גילו צמח אחד, קטן למדי, צהוב למדי. הם התקרבו לפרח ונגעו בו - הם נעלמו, הגיעו לעולם אחר כנערים - ונאסרו, כגנבים. איש בכלא מעביר להם את הדרך לצאת, והם צריכים לנסות לחזור לעולמם - להזהיר שאסור לגעת בקוונטיון.
מכשפות הלילה:
כל שש וחצי שנים משפחת המכשפים (והמכשפות) נפגשת. כל שנה שישה מכשפים (או מכשפות) צריכים לעשות את טקס הבגרות שלהם - להגיע לעולם המכשפים ולהציל את קודמיהם, מי שמגיע להציל, חייב להכנס ולחכות להבא. אתם השישה.

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 9 2012, 12:22 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

QUOTE (Glimmer @ Aug 9 2012, 10:06 AM)
מור, תתפלאי. אני הולכת לעשות לכסף שיש לך את המוות עם השכל שלי.
פרחי הקוונטיון:
בכדור הארץ יש מדענים, והם גילו צמח אחד, קטן למדי, צהוב למדי. הם התקרבו לפרח ונגעו בו - הם נעלמו, הגיעו לעולם אחר כנערים - ונאסרו, כגנבים. איש בכלא מעביר להם את הדרך לצאת, והם צריכים לנסות לחזור לעולמם - להזהיר שאסור לגעת בקוונטיון.
מכשפות הלילה:
כל שש וחצי שנים משפחת המכשפים (והמכשפות) נפגשת. כל שנה שישה מכשפים (או מכשפות) צריכים לעשות את טקס הבגרות שלהם - להגיע לעולם המכשפים ולהציל את קודמיהם, מי שמגיע להציל, חייב להכנס ולחכות להבא. אתם השישה.

אני אוהבת את השכל שיש לך ^^

200 חרמשים יגיעו אלייך עוד מעט ^^

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 9 2012, 16:11 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

תודה מור.
ועכשיו, בנימת סטאר גייט מוחצת:
שער המעבר:
הגנרל שלח את הצוות הותיק לעוד משימה, פלנטה נוספת. רק דניאל - אחד מהצוות חזר, וסיפר לגנרל כי כולם מתים, וחייבים לגרום ליצורים שחיים שפלנטה ההיא למות. הגנרל היה חייב לשלוח את הצוות המתמחה, למרות שהם רק נערים.

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 9 2012, 16:31 PM
צטט הודעה

חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר

פרטי משתמש
חרמשים: 17595
משתמש מספר: 34167

יש לי כמה רעיונות:
אבני הקודש:
לפני הרבה זמן,נוצרו 4 אבנים על ידי 4 דרקונים:
אקווסטור,דרקון המים,יצר את האבן הכחולה.
ניילורס,דרקון האש,יצר את האבן האדומה.
שילנרה,דרקונית האוויר,יצרה את האבן השקופה.
תלרה,דרקונית האדמה,יצרה את האבן החומה.
האבנים נועדו לארבעה נערים שיימצאו את האבן כאשר ארצם,ארץ האלפים,הגמדים והדרקונים תהיה בסכנה.
אתם הנערים,3 מזן אלף ושלושה מזן הגמדים.עליכם ללמוד לשלוט באבנים.
אהבת?

--------------------

ג'ורדי • לא כאן • תשמעו פודקאסטים של ראסטי קוויל לא תתחרטו מבטיחה

---------
פורסם ב: Aug 9 2012, 16:51 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

שני- יש לך 100 חרמשים ^^

רואן- גם לך :)

אני בינתיים לא שולחת, אם לא יהיו לכם רעיונות עוד חצי שעה אני אשלח את זה :)
לא צריך להטריח את ההנהלה כל שניה XD

--------------------

User Posted Image
I was born to survive

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (17) 1 [2] 3 4 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007