האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אוסף תמונות מהתקופה האחרונה || אורטל
פורסם ב: Oct 11 2020, 23:07 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

לא העלתי הרבה זמן ויש די שיפור לדעתי אז הגיע הזמן שוב לעלות((:
בנוגע לתמונות החתולים - רובם לא יוצרים יוצר מדי קשר עין כי הם סופר לחוצים וזה כן משפיע על התמונה עצמה, אני יודעת וזה מבאס אבל זה די הכי טוב שאפשר להשיג כרגע

http://www.siz.co.il/my.php?i=onogi34matid.jpeg
http://www.siz.co.il/my.php?i=5z0emdwtijzk.jpeg
http://www.siz.co.il/my.php?i=dzzmqywtynok.jpeg
http://www.siz.co.il/my.php?i=5nmqnjgg4trk.jpeg
http://www.siz.co.il/my.php?i=mylhbjmzyjut.jpeg
http://www.siz.co.il/my.php?i=z2ifzgtyifj5.jpeg

קצת רקע לפני התגובות:
התחלתי לצלם בצורה מקצועית בדיוק לפני שנה, תכלס רק לפני שמונה חודשים בערך התחלתי להבין יותר בעניין הצילום והכל אז אני נכנסת לזה לאט ודי לבד חחחח אז זה בתהליכים. כל הכלבים והחתולים המצולמים לא שלי, אלו כלבים וחתולים לאימוץ/שאומצו כבר שנמצאים בעמותה שאני מתנדבת בה
התמונות שהעלתי הן אלו שאני בעיקר מאוד גאה בהן כרגע((:

אני ממשששש אשמח לכמה שיותר ת״ב, זה ממש עוזר לי
אז תודה מראש ואני הייתי אורטל

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 13 2020, 09:03 AM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
מגדר:male
משתמש מספר: 5565

מדהים, אני מהטלפון אז לא אכביר במילים
תמונה 1 - יש תחושה שהחתול לא כל כך מפוקס, וגם הרקע - נראה שאף אחד מהם לא מפוקס
תמונה 2 - נראה לי מתאים אם תחתכי את התמונה בחלק שהפרווה שלו מתבלגנת מעל הרגליים הקדמיות, זה יהיה כמו פורטרייט
תמונות 3+4 - ביחד כי הן די דומות- זה מרגיש שהם פשוט שם, אין משהו שתופס את העין בתמונות האלה, משהו מושך. זה נראה שהכול משתלב ביחד, ושחסר את המראה הזה של משהו בולט מעל כל השכבות.
תמונה 5 - כבר יותר מעניין, התנוחה של החתול, אמנם יש הרבה מהבד השחור, אבל החתול מודגש, וזה בהחלט יוץר מעניין
תמונה 6 - או! זה בדיוק מה שדיברתי עליו בתמונות הקודמות, זה מעניין, החתול שנראה שמסביבו הכול זז, הוא בולט, הוא כאילו נע על המסך, יש עומק וסיפור

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 13 2020, 09:21 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש

היי! קודם כל מממש תודה על התגובה(:
אתייחס למה שאמרת-
1. כמו שהסברתי, לצלם חתול זה לא קשה בכלל, והוא אכן לא יהיה מפוקס עלי (זה מבחינת החתול עצמו), מבחינת הצילום אני עוד לומדת את המצלמה הזאת והפוקוז שלה ממש לא בשמיים חחח אני עוד עובדת על זה
http://www.siz.co.il/my.php?i=m5in1uw1gnqn.jpeg
יש גם את זאתי.. (יש עוד תמונות מאותו סאשן, אבל פחות אהבתי אותן) בסגנון, רק יותר מפוקסת עליו
בעניין ברקע - בתמונות האלו בכוונה אין פוקוס על הרקע, כי הוא לא החשוב. מהרקע בתמונה כזאת אני צריכה רק את הצבע תכלס, בנינו גם הרקע נראה רע עם או בלי צילום חחחח אז המטרה היא כמה שיותר להתפקס על החתול
2. רעיון טוב, אקח לתשומת ליבי להבט(כי זו פוזה שאני מרבה לצלם בה)
3+4. האם שאלו אכן תמונות די בנאליות. לא כל התמונות שאני מצלמת יתפסו בפוזה מיוחדת או שונה, בגלל שאני לא מנסה. אלו תמונות של פרסום באתר של הכלבייה(פרסום הכלבים לאימוץ) הן צריכות להיות ברורות ושיבינו מי הכלב ולראות מכל הכיוונים(:
5. חחחח כן, הוא פשוט נמצא שם ותפסתי אותו בכמה פוזות
6. לא חשבתי כל זה בכלל! האמת שלהפך, חשבתי שהיא לא מוצלחת כי היה שם יותר מדי
והוא ממש לא מפוקס(החתול עצמו, במבט)

לכל חתול/כלב שצולם יש עוד לפחות 4 תמונות מאותן סאשן של פוזות, ניסיתי לבחור כמה מוצלחות חחח

--------------------

אורטל

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 13 2020, 17:06 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

תמונות מקסימות ממש! לצלם בעלי חיים זה ללא ספק קשה, ויצאו לך תמונות מעולות. תמשיכי להתאמן ואת רק תשתפרי :)
צילום כלבים (לגבי חתולים אני לא מכירה) הוא פשוט לתפוס מהר את הרגע הנכון. הייתי בהרצאה על צילום כלבים, אם תרצי אשלח לך את הטיפים שנתנו לנו. זו הייתה הרצאה דרך קבוצה בפייסבוק- "צלמים בתחילת דרכם". ממליצה לך להצטרף, הם עושים הרצאות וסדנאות שכולן כמעט חינם. כרגע עושים דרך הזום כמובן

לגבי התמונות שפרסמת, אני מסכימה עם ההערות של מור
תמונה 2- תפסת את הכלב\ה עם מבט כזה מקסים, אני מאוהבת
תמונה 3- הייתי מורידה בעריכה את הצינור השחור. הוא בולט ומושך את העין הצידה
תמונה 5+6 - האהובות עליי :)

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Oct 13 2020, 20:46 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש

היי!! הו ממש חיכיתי לתגובה שלך

כן כן, אני יודעת שיש להם הרצאות, ואני כל הזמן מפספסת אותן חחח אני ממש עוקבת הפעם כדי לנסות לא לפספס
כן!! נעם סיפר לי! וואו אני ממש אשמח!

3 - ממש צודקת, כנראה שמיהרתי כשערכתי אותה, ברוב התמונות אני מרבה למחוק את הצינור הזה וענפים עבים מדי שנמצאים על הרצפה ובולטים מדי כדאי לא לתפוס את התשומת לב מהכלב/חתול

--------------------

אורטל

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 14 2020, 14:10 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

טובב אז הבטחתי לת"בב ולפני שאני מתחיל, עלית ברמה של הצילום שלך בצורה משמעותית - זה מדהים לראות איך הזמן והניסיון עושה את שלו. גם התמונות הקודמות שלך היו יפות, אבל כאן את לא סתם צילמת כלבים בצורה רגילה - חיפשת לוקיישנים יפים, צילמת מזוויות מגניבות ובצורה מגוונת כזו. באמת, כל הכבוד.
וכן, הייתי עם הדס בהרצאה הזו (והיא פיזית רשמה בכתב את מה שאמרו שם, הייתה רצינית בקטע הזה)! חחח והמלצתי לך גם על הקבוצה, הם בהחלט מעולים, שווה להצטרף

תמונה 1 - תמונה ממש נחמדה, בהחלט אהבתי את הבטון שהחתול עומד עליה ושעוד יהיה בתמונות הבאות. החתול ממוקם במרכז התמונה, וכולו מוכנס בה, שזה טוב. אבל יש לי כמה הערות: 1. הטשטוש כאן בהחלט מציק פה. לא הטשטוש של הרקע, שהוא טוב ואפילו רצוי, אלא הטשטוש של החתול. בדרך כלל שאני מצלם, אני מצלם אותו הדבר כמה פעמים כדי לקחת את התמונה הטובה ביותר מכל התמונות שצילמתי - מבחינת חדות, קומפוזיציה וכדומה. אני מבין שגם את עושה את זה, ובמקומך דווקא הייתי מפרסם את התמונה שפירסמת בתגובה ולא את התמונה הזו - כי פשוט היא יותר חדה. זה די "כלל" שתמונות מטושטשות לא מפרסמים, אלא אם הטשטוש הוא כמעט בלתי נראה. בתמונה כאן הוא די ברור, וזה קצת חבל. כמו שחפרתי לך, את יכולה לשלוט במהירות של התריס במצלמה ולעשות אותו מהיר יותר - וכך התמונה תצא חדה יותר (כשאת מצלמת על אוטומטי למצלמה לא אכפת שהכלב זז, הירא פשוט מכוונת את ההגדרות כדי שיצא אור, גם אם מהירות התריס נמוכה). לכן כדאי לך לדעת להשתמש באפשרויות האלה, גם כדי להיות יותר מקצועית בעתיד. 2. התמונה לא ישרה, כלומר "קו האופן" לא ישר (למרות שבמקרה הזה אין). החתול עומד עקום על הבטון. יכול להיות שהשארת את זה בכוונה, אני לא יודע, אבל לרוב צריך בעריכה לעשות יישור לתמונה - אני תמיד עושה את זה. במקרים חריגים אני באמת מצלם את התמונה לא ישר בכוונה, אבל לרוב אני מצלם כמה שיותר ישר ובעריכה מיישר את זה שיהיה ממש מדוייק. 3. בצד שמאל למטה יש איזה משהו שנכנס לפריים. לא כל כך מבחינים בזה בהתחלה, אבל כשמתבוננים בתמונה ביותר דיוק רואים את זה. בעריכה פשוטה אפשר או לחתוך את זה או למחוק (בסנאפסיד יש אפשרות כזו, ואני יודע שאת עורכת שם). 4. לגבי העריכה - אין לי מושג אם ערכת את התמונה הזו ספציפית או לא, אבל חסר לי פה קצת צבע וחיים. אני יודע שאת רוצה בתמונות שלך שישאר הצבע הטבעי בלי כל כך הרבה עריכה, אבל אני רוצה לראות עריכה מינימלית שרק מבליטה את הצבעים אולי מחדדת ומיישרת את התמונה.
תמונה 2 - תמונה ממש יפה! רואים פה חיים וצבעים, לא כמו התמונה הקודמת. היא ממש חדה ומתפקסת על הפנים של הכלב שזה טוב. הפרצוף של הכלב ממש חמוד, למרות שהוא נראה עצובי כזה. לגבי הקומפוזיציה, אני הייתי מצלם את כולו כולל הרגליים ולא חותך אותן, או לחלופין - לחתוך מהפרווה שם ומעלה, כמו שמור אמר. בכל מקרה, לדעתי תמונה ממש מוצלחת.
תמונה 3 - נכון, הצינור השחור בהחלט קצת מפריע. אין לי הרבה הערות על התמונה הזו, היא סטנדרטית וממש סבבה לפרסום אצלך של הכלבים. היא טיפה שרופה בחלק התחתון, אבל זה משהו שאפשר לסדר בעריכה.
תמונה 4 - לדעתי ממש לא דומה ל-3. תמונה ממש יפה לדעתי. גליל הבטון מאחורה ממש מוסיף לדעתי, הכלב בכללי מאוד פוטוגני והתמונה חדה - כנראה כי הכלב לא ממש זז אלא יושב במקום. אהבתי ממש את השילוב של העצים, הבטון והשלכת, שכל אחד מהם תופס שליש מהתמונה. התמונה גם ישרה. בקיצור, ממש אהבתי וממש מוצלח, כל הכבוד.
תמונה 5 - התמונה האהובה עליי מכל מה שפירסמת, ללא ספק, ואחת המוצלחות שלך לדעתי. תמונה חדה מאוד, מפוקסת על העין היפה של החתול. אהבתי שרואים רק עין אחת של החתול, וגם שחצי ממנו מכוסה בבד. אהבתי שהבד חצי מטושטש, רואים פה עומק בתמונה. יש עומק גם בצד הרגשי - היא מעבירה רגש מאוד חזק, כאילו החתול ממש מדבר. כמו שהבנת אין לי בכלל הערות, כל הכבוד על התמונה!
תמונה 6 - גם היא מאוד טובה! החתול התיישב בתנוחה מעניינת, ושוב יש פה את הבטון. הבטון ממוקם בשליש התחתון והרקע של העצים ב2 שליש העליון. התמונה יחסית חדה, וגם אהבתי שהפוקוס יותר על האוזן שמאוד מעניינת ומודגשת. מה שכן, התמונה טיפה עקומה, אפשר לראות לפי גליל הבטון. לכן להבא, אני ממליץ על סידור התמונות בעריכה, גם מבחינת הצבעים וגם מבחינת ליישר את התמונה.

נראה לי זהו? יצא לי קצת חופר, במיוחד בתמונה 1. מקווה שתיקחי ממה שרשמתי לתשומת הלב שלך ושתשתפרי עוד ועוד, ואת תיהי ממש מצויינת. בהצלחה! ושתמשיכי לצלם!

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Oct 23 2020, 00:04 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 7208
משתמש מספר: 63575

דבר ראשון - מהמם!
קצת חסר לי עניין בתמונות, אולי מיקוד מתאים או משהו שיגוון.
בתמונה החמישית יש את זה, היא מאוד מוצלחת לדעתי.
זהו, כרגע אין לי יותר מדי מה להגיב חוץ מהעניין.

--------------------
קראו לי דרקונית
אין לי באמת כוח ליצור חתימה יפה ומושקעת.
רוצים לדעת עליי דברים? שלחו ינשוף!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007