האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

בובת בד / נעמה, קורליין, מסיבת תה
פורסם ב: Mar 7 2024, 15:10 PM
צטט הודעה

Idiots. I'm surrounded by idiots

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 1041
מגדר:
משתמש מספר: 70658
חפצי המשתמש: צפה

נערך ב 2/4/24
* קטע נלווה לקטע הזה. שני הקטעים מתרחשים באותה נקודת זמן, אבל משני נקודות מבט שונות - הסדר לא כל כך משנה מבחינת עלילה, אבל אני חושב שעדיף להתחיל לקרוא מהקטע הקודם.

בובת בד | וואנשוט

הערת כותב: קטע מסיבת תה שני! היה ממש כיף לכתוב אותו. כל מי שמכיר אותי יודע שפרמינט הוא האהוב עליי, אז לכתוב מהפוב שלו היה גם מלחיץ וגם ממש מרגיע באותו הזמן. אני מקווה שעשיתי צדק עם הדמות שלו.
תודה רבה לכל שלל האנשים שעזרו לי לבחור שם! (ביניהם וריאן, פרח, וחבורת אנשים אקראיים מקבוצת כתיבה)
שוב פעם אגיד שכל הדמויות כאן הן הדמויות שלי ושלו ושייכות למולטיוורס מסיבת תה, שבו אנחנו משליכים את אותן דמויות לעולמות חדשים כדי לחוות טראומות חדשות, ואם הדמויות מעניינות אתכם אני ממליץ ללכת למדף של וריאן בססש כי יש לו איזה מיליון ומשהו קטעים עליהם וכולם מושלמים.
ז'אנר: חקר דמות, אנגסט, בלי דיאלוג.
פאנדומים: קורליין, מסיבת תה
ויתור זכויות: הקונספט של קורליין שייך לניל גיימן, ואני לא ממש הוא. אני גם לא מקבל רווח כלכלי כלשהו מכתיבת הוואנשוט הזה (אם אתם בכל זאת רוצים להגיש תשלום כלשהו על קריאת הקטע הזה, מטפחת ספוגה בדמעות שלכם תתקבל).
קריאה מהנה!
.
.
.
לנתח את המצב, לתעדף ולפעול.
המנטרה הזו תמיד שמרה את פרמינט רגוע וסייעה לו להגיע אל צורת הפעולה הטובה ביותר, לא משנה מול איזו סיטואציה התמודד, והוא מעולם לא הבין מדוע נראה שאנשים אחרים התקשו לעשות את אותו הדבר כמוהו.
בניגוד אליו, מיסטר פני - בובת הפינגווין שלו - לא חווה את אותו הבלבול: הוא נהג לומר שבני אדם אחרים פשוט טיפשים, וחסרונם המולד לא היה באחריות שניהם. בן לוויתו הנאמן עדיין לא טעה (גם אם פרמינט היסס לשפוט אחרים רק מעצם היותם שונים ממנו), אז סביר להניח שעל זה היה מדובר כל העניין.
לאחרונה, אמונתו האיתנה שדברים יסתדרו לא חיבבה אותו על לינט. המבטים הרכים שנהגה להעניק לו כעת נעלמו כולם, והיא כבר לא הייתה מרוצה להקשיב לו מפטפט או להסביר לו בעדינות דברים שלא הבין. את אלה החליפו מבטים נוטרי טינה והבעות סגורות שפרמינט לא ידע מה לעשות איתם.
אימא ניסתה להסביר לו שהוא לא היה צריך לקחת את זה באופן אישי. קולה היה אדיש וניכר שהייתה חסרת מצב רוח לשוחח, אז פרמינט שמר את עיניו על הטפט ולא אמר מילה. זה גרם לו לתהות כמה תשומת לב הקדישה לאינטראקציות ביניהם. לינט לא התנהגה ככה לאף אחד אחר במשפחתם, אז ברור שהוא היה הבעיה כאן. אם רק ידע איך לשנות זאת...
הוא יכל להודות שהוא הבין את רגשותיה של לינט, גם אם היא לא הבינה או לקחה בחשבון את רגשותיו שלו. הוא גדל להסתמך על שיטתו לתיקון דברים כמו על פיה סנדקית שתמיד תהיה שם כדי לתקן את בעיותיו בנפנוף שרביט, ואולי בגלל זה הרגיש כל כך נבגד כשהיא לא הצליחה להביא את ליני בחזרה.
מעולם לא היה מדובר בפיה סנדקית, ופרמינט היה אידיוט לסמוך על המנטרה שלו במידה שבה סמך. היא לא יכלה לתקן הכל. עכשיו הוא נותר להבין איך להתמודד בעצמו עם הפיצול של משפחתו, וזה היה קשה מהצפוי. תיקון דברים תמיד היה המומחיות שלו, אומנם, אבל הוא חשש שבני אדם לא יהיו קלים לתיקון כמו אחת מהבובות המכניות שלו.
המצב: כולם עצובים.
לתעדף: הרגשות של משפחתו.
שני אלה היו קלים מספיק. האחד הבא...
דרך פעולה: להישאר שקט ולא להטריד אף אחד כשברור מאוד שהם היו צריכים להתמקד בעצמם.
לפחות היה לו את מיסטר פני שיעזור לו להשליט סדר ברגשותיו - לאחרים לא היה דבר כזה. פרמינט לא היה צריך להיות חמדן, גם כשזה היה קשה. הוא ילד גדול.
כשנדחק לחליפה בעלת ריח טחוב והובא מול ארון קבורה דו מימדי, צפה בהוריו בוכים על דוכן הנאומים ורצה לכבות את חושיו ולא להחזיר אותם לעולם, פרמינט לא הוציא הגה מפיו.
הוא לא התלונן גם כשעברו לבית ריק ומוזר ונטשו את ביתם האמיתי, כשהרהיטים בחדרו החדש מוקמו במקומות שגויים, כשאימו הפסיקה לערוך את ערב הסיפורים השבועי, כשאביו הפסיק להכין קינוחים וכשדחקו בו לצאת מהבית ברוב שעות היום ולבלות בחוץ.
כשלינט הפסיקה להגיע לארוחות, פרמינט לא דחף. הוא דאג, כמובן, אבל אימו שמה לב שהוא הסתכל על הדלת הסגורה של חדרה של לינט והסבירה לו שאחותו הייתה צריכה מקום. היה הגיוני שהיא הכירה טוב יותר את הבת שגידלה, שלא לדבר על כך שעבודתה כפסיכולוגית מבטיחה שהיא הבינה את פעולתם של אנשים יותר ממה שאי פעם יבין בעצמו.
הוא בטח בה ולא נקש בדלת.
כמובן שהוא עדיין דאג, כי היא הייתה אחותו והוא אהב אותה מאוד, אז הוא השאיר כוס תה חמימה מחוץ לדלתה. רק כדי להראות שאכפת לו. הוא קיווה שזה יעודד אותה ושהתה עדיין יהיה חמים כשהיא תחליט לצאת, אבל למחרת כל בני הבית התעוררו לצעקתה הבהולה של לינט כשכוס התה שהשאיר לה נספגה בגרביה.
אימו גררה אותו לשיחה, ופרמינט מעולם לא הרגיש כל כך לא מובן, כל כך מושפל, כמו שהרגיש אז. הוא החליט להפחית את ההתערבות שלו לאפס.
הזמן המשיך לחלוף כרגיל, גם בבית החדש הזה, והימים חלפו אחד אחרי השני כמו להקת לוויתנים בסרט שהואץ להילוך מהיר. השידה הכבדה שעליה הונחו כל הספרים והמשחקים שלו הייתה בצד הלא נכון של הקיר, והוא לא יכל להביא את עצמו ללכת לאימו ולבקש שתעזור לו להזיז אותה למרות כמה שזה הפריע לו. הוא ניסה לא להסתכל על השידה בכלל, אבל אז עיניו נדדו אל השטיח שכיסה הרבה פחות מהרצפה מאשר בחדרו בבית הקודם והמעגל חזר על עצמו.
פרמינט העדיף לא להסתכל על כלום חוץ מהמיטה שלו.
המיטה הייתה בטוחה, עם כל בובות הפרווה שישבו במקומן ולא הונחו אחת על השנייה כדי למנוע סכסוכים. זה היה המקום האהוב עליו בבית, והוא היה מבלה הרבה יותר זמן בתוך השמיכות אלמלא אימו הייתה נחושה להוציא אותו מהבית לכמה שיותר שעות מהיום. הוא הבין שהיא לא רצתה שיפריע לה וקיבל זאת בשלווה, למרות שמיסטר פני התרגז נורא.
פרמינט לא טרח לשאול למה. הפינגווין הזה תמיד היה מוזר.
בבקרים, כשפרמינט התעורר, הוא אמר בוקר טוב לכל הבובות שלו ולאחר מכן ירד לאכול. רוב הזמן, הוא היה עסוק יותר בלבהות בדולפינים בטפט המטבח מאשר בביצוע פעולת האכילה. הוא תהה מאיפה הם, איך קוראים להם, אם הם חלק מאגדה לא מוכרת - סיכוי קלוש, כי פרמינט הכיר את כל האגדות הנפוצות וקצת יותר מזה. הוא היה בטוח שהוא יוכל להמציא להם אגדה מקורית משלהם, אם הם ירצו.
לאחר הארוחה, הוא יצא מהבית ללא כל תלונה נשמעת. הוא דאג לקחת איתו כריכים וכמה מהספרים האהובים עליו ששינן בעל פה, כדי שיהיה לו משהו לקרוא מתחת לצל אחד העצים. הוא ראה את אימו מתבוננת בו מהחלון בקומה השנייה ונופף אליה ביד שמחזיקה את מיסטר פני כדי שהיא תדע שהוא בסדר.
לפעמים היה חתול קוצני ושחור ברובו שהצטרף אליו כשקרא (או אולי חתולה; פרמינט לא טרח לבדוק). היה לו קולר שסימן אותו כחתול בית, אבל האותיות עליו היו משופשפות מכדי שפרמינט יוכל לקרוא אותן. הוא תהה למה הבעלים של החתול לא דאג להחליף את הקולר.
מבחינה טכנית, לא היה לו שם. זה אמר שפרמינט היה חופשי לקרוא לו כפי שרצה, והוא החליט על פינגווין. לא היה שמץ של דמיון בין החתול לבין כל פינגווין שכיבד את עצמו, אבל זו הייתה החיה האהובה עליו. הוא ידע שליני היה צוחק מבחירת השמות הנוראית שלו אם היה כאן, וזה קצת עזר לו להחליט לטובת השם.
מיסטר פני נתן לו מבט מסתייג מעורפל, אבל פרמינט ידע שזה רק כי הוא קינא שהוא לא היה הפינגווין היחיד יותר.
בימים שבהם פינגווין לא הגיע, פרמינט נותר לקרוא לבד. הוא לא באמת היה לבד, כי היה לו את מיסטר פני שהוא יכל להקריא לו את שורות הדיאלוג או להתלהב יחד איתו כשהגיבורים ניצחו, אבל זה עדיין היה קצת יותר משעמם. זה היה בסדר; פרמינט יכל לכבד את הרצון של מיסטר פני להיות בשקט, וזה היה טוב בדיוק כמו חתול שילל בהתלהבות כשהדרקון האמיץ הציל כפר שלם.
אם פרמינט היה לוקח רגע לחשוב על זה, הוא יכל גם ליילל ברעב. לינט (לא לינט החדשה - לינט של פעם, שאהבה לבלות איתו ולא תמיד כעסה) הייתה אומרת שהוא לגמרי ילל ברעב, אבל לינט לא הייתה כאן אז פרמינט יכל להחליט מה שרצה. פינגווין תמיד לקח לו את הכריכים, בכל מקרה, אז זה לא יכל להיות זה.
כשהשמיים החשיכו והכריכים שהביא נגמרו כולם, הוא היה חוזר הביתה ואוכל ארוחת ערב (לאוכל היה טעם די נורא לאחרונה, מספיק כדי שינסה להקיא את רוב המאכלים אל תוך הכיור בשירותים אחרי שיסיים, אבל הוא השתדל לא להתלונן ולאכול את מה שהביאו לו. פרמינט לא רצה להיות כפוי טובה - אימא שלו עברה מספיק).
לאחר שתחב את עצמו בתוך המיטה וסידר את הבובות שלו, הוא היה מספר לליני את כל הפרטים על יומו כדי שאחיו לא יפספס כלום. הוא סיפר לו גם על היום של לינט, כי היה בטוח שליני סקרן לשמוע גם עליה, ובסוף תמיד אמר שכולם היה עצובים בלעדיו ושאפילו מיסטר פני היה קצת יותר מדוכדך מבדרך כלל.
היו הרבה דברים שהוא לא אמר. הוא לא אמר שלינט לא עצמה בלעדיו, או שאימא כמעט ולא חייכה, או שאבא שקע בתוך ספר הקולינריה שכתב כדי להתנתק מכולם עד כדי כך שהוא כבר לא אפה יותר. הוא לא אמר את כל זה, כי ידע שזו לא הייתה אשמתו של ליני שהוא לא יכל לחזור לבקר מלמעלה ופרמינט לא רצה לגרום לו להיות יותר עצוב ממה שכבר היה.
כשסיים לדבר, הוא אמר לילה טוב לכולם.
פרמינט ידע שאם אי פעם יופרד ממשפחתו לתמיד, הוא ירגיש יותר עצוב ממה שאי פעם הרגיש. יותר עצוב מהיום שבו הביא את הבובה החדשה שלו לבית הספר והילדים האחרים החליטו לזרוק אותה לאסלה ולהוריד את המים, יותר עצוב ממה שהיה כשגילה שפיות לא אמיתיות, יותר עצוב משהרגיש כשאימא ואבא הושיבו אותו ואת לינט לשיחה והודיעו להם שליני לא שרד את תאונת הדרכים.
יותר עצוב מכל הפעמים האלה ביחד.
זו הייתה ההחלטה הטובה ביותר לספר לליני הכל על הדברים הטובים ולא לומר מילה על הדברים הרעים, החלטה שהתאימה לאח הטוב שהוא רצה להיות, והוא חשב על ליני לבדו וקיווה שזה היה שווה את זה, קיווה שליני הצליח לשמוע אותו, קיווה שידע שהם עברו דירה כדי שלא ימשיך לנסות להקשיב לפרמינט דרך הבית הקודם ויפספס את הסיפורים שלו.
לנתח את המצב, לתעדף ולפעול. בתעדוף, רגשותיו של פרמינט תמיד היו פחותים משל השאר. לפעמים הוא הרשה לעצמו לחשוב על עולם בו יהיה שווה אליהם ורגשותיו יורשו לקבל יחס זהה לשלהם. אבל העולם הזה לא היה קיים, אז הוא דמיין שהיה בובת בד עם כותנה בין אוזניו ועיני כפתורים שחורות ובוהקות, בדיוק כמו של מיסטר פני, ורגשותיו כבר לא היו חשובים כי לבובות אין כאלה.
והוא חשב עליו ועל מיסטר פני יוצאים להרפתקאות נהדרות ומצילים אנשים והופכים לאגדות משל עצמם, צמד בובות שדבר לא היווה מכשול בעיניהם. צמד בובות שתמיד עשו את הדבר הנכון.
צמד של גיבורים.
ואז, הוא נרדם.

ת"בים מזינים את הנשמה שלי

--------------------
They made you blind
Messed up your mind
But I can set you free!

אומנות | כתיבה

If you assigned Lyney and Lynette with the same mission, they'd both do an outstanding job. But not me. Lynette is always comforting me, saying that everyone has their strengths, and how everyone relies on me to fix things around the house when they break down... If only I was half as good at anything else

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 8 2024, 13:42 PM
צטט הודעה

Just feel the rock
**

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 6956
מגדר:female
משתמש מספר: 86358

עאעאעאעא אני אוהבת את זה ככ
אני מתה על הקטעים שלך D:
וממש אהבתי את איך שקישרת את זה לקורליין ><
בקיצור קטע מושלם :>

נ.ב
ניגבתי את הדמעות שלי בז'קט והייתי שולחת לך את הז'קט אבל זה האהוב עליי אז אני אנסה לנקז ממנו את הדמעות ולשלוח לך אותם במבחנה
זה התשלום שלי

--------------------
Shoham•she\they•live in her own world
User Posted Image

I'm running with my paws, I'm breaking all the laws
Whan your an animel, it's super magical
🐾

✨Genshin impact ✨
✨ lynx, cayote and bat Therian ✨
✨The owl house✨
✨ Hazbin hotel✨
✨ Adventure time✨
"Us weirdos got to stick together"

מיאו.

---------
פורסם ב: Mar 10 2024, 19:12 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2605
מגדר:male
משתמש מספר: 62302

קרוליין איו קרוליין איו
למה אני לא הייתי חלק מהעשייה אגב
אני צריך לעשות לך דווקא וליצור איו של בני הנפילים בעצמי.
אני אגיד כבר עכשיו שאני מחכה להמשך. יופי? יופי.

מיסטר פני, בובת הפינגווין שלו, תמיד נהג לומר שאנשים אחרים פשוט טיפשים.

פרמינט מדבר עם מיסטר פני ><
אני כן חייב להגיד שכל הקטע הזה מיסטר פני מרגיש כמו בן זוג טוקסיק או משהו כזה.

ואולי בגלל זה הוא הרגיש כל כך נבגד כשהיא לא הצליחה להביא את ליני בחזרה.

המשפט הזה עשה לי ככ עצוב אופ :<
כל הקטע הזה עשה לי ככ עצוב אבל עדיין.

כשהוא נדחק לחליפה בעלת ריח טחוב והובא מול ארון קבורה דו מימדי, צפה בהוריו בוכים על דוכן הנאומים ורצה לכבות את חושיו ולא להחזיר אותם לעולם, פרמינט לא הוציא הגה מפיו.

כן הקטע הזה ספציפית עשה לי צמרמורת התיאור של ההלוויה הלפ ><

כשאימו הפסיקה לערוך את ערב הסיפורים השבועי, כשאביו הפסיק להכין קינוחים וכשדחקו בו לצאת מהבית ברוב שעות היום ולבלות בחוץ.

הסברתי לך כבר למה החלק עם לוקה עצוב לי אבל אני רוצה להדגיש כי הצילו הבן אדם לא ויתר על אפייה אפילו כשהוא איבד את היד הדומיננטית שלו ועכשיו הוא פשוט ככ עצוב שהוא מפסיק.
אבל גם החלק עם נטשה לא אמרתי קודם אבל עצוב לי ככ כי זה ערב הסיפורים שלהם ופרמינט אוהב סיפורים ועכשיו אין לו סיפורים קטני :<

אימו גררה אותו לשיחה, ופרמינט מעולם לא הרגיש כל כך לא מובן, כל כך מושפל, כמו שהרגיש אז. הוא החליט להפחית את ההתערבות שלו לאפס.

זה כאב לי עמוק בלב זה פגע ככ קרוב הביתה.

עם כל בובות הפרווה שישבו במקומן ולא הונחו אחת על השנייה כדי למנוע סכסוכים.

המיטה שלו בטח ענקית עם זה המצב :0

היה לו קולר שסימן אותו כחתול בית,

למה באמת יש לו קולר אף פעם לא יצא לי לשאול

מבחינה טכנית לא היה לו שם, אז פרמינט היה חופשי לקרוא לו איך שהוא רוצה. הוא החליט על פינגווין.

אוקיי עכשיו באיזה איו פרמינט יקרא עכשיו לקאלוס פינגווין גם בלי שהוא חתול?

וזה היה טוב בדיוק כמו חתול שילל בהתלהבות כשהדרקון האמיץ הציל כפר שלם.

אושה וושה אני מתגעגע אליו ככ מסתבר שהוא אוהב גם דרקונים ולא רק זאבים.
רגע פתאום קלטתי שהדרקון הוא הטוב בסיפור למרות שלרוב הדרקון הוא הרע :0

פינגווין תמיד לקח לו את הכריכים, בכל מקרה, אז זה לא יכול להיות זה.

רגע אחד קאלוס אוכל???
על דעת עצמו???
אוכל שלא הכינו בשבילו???
אני רק מקווה שזה צמחוני.

הוא לא אמר שלינט לא עצמה בלעדיו, או שאימא כמעט ולא חייכה, או שאבא שקע בתוך ספר הקולינריה שכתב כדי להתנתק מכולם עד כדי כך שהוא כבר לא אפה יותר. הוא לא אמר כל את זה, כי הוא ידע שזו לא הייתה אשמתו של ליני שהוא לא יכל לחזור לבקר מלמעלה ופרמינט לא רצה לגרום לו להיות יותר עצוב ממה שהוא כבר.

עצובים קטנים :<
(לוקה קיבל את המשפט הכי ארוך הוא באמת הדמות הראשית)

יותר עצוב מהיום שבו הביא את הבובה החדשה שלו לבית הספר והילדים האחרים החליטו לזרוק אותה לאסלה ולהוריד את המים, יותר עצוב ממה שהיה כשאמא ואבא הושיבו אותו ואת לינט לשיחה ואמרו להם שליני לא שרד את תאונת הדרכים, יותר עצוב ממה שהרגיש כשהם הכניסו את כל רכושם לארגזים ונטשו את המקום היחיד שבו הרגיש שייך.

החלק עם הבובה היה נוראי
מה שכן הפריע לי זה שלמרות שזה נכון בסדר כרונולוגי העובדה שליני מת באה לפני העובדה שהם עברו דירה כאילו שזה פחות עצוב מאשר לעבור דירה.

אז הוא דמיין שהוא בובת בד עם כותנה בין אוזניו ועיני כפתורים שחורות ובוהקות, בדיוק כמו מיסטר פני, ורגשותיו כבר אינם חשובים כי לבובות אין כאלה.

בחיים שלי לא ראיתי את הסרט אבל אני עדיין חייב להגיד את זה: קרוליין.

טוב מה אני אגיד לך.
זה פשוט ליני מת שהלך לא נכון. זה האיו הזה. וזה עצוב.
פרמינט קטן ><
אני הייתי מצטט יותר אבל אז בחיים לא היית מסיים לקרוא את הת"ב. למרות שאם אני אבטיח שבקטע הבא אני אצטט את כל מה שאני חושב זה אומר שתהיה חייב לכתוב עוד משהו, נכון? יופי. קדימה לעבודה.
אגב קראתי גם שוב את הקטע של לינט ועכשיו עצוב לי עם כל הדברים שהיא אמרה על פרמינט כי הוא גם לא מסתדר :<

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007