האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור משתמש\\דניאל
פורסם ב: May 9 2018, 05:36 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271
חפצי המשתמש: צפה

סיקור משתמש\\דניאל

שם:דניאל

כינוי:Steve Rogers

תמונת פרופיל:
User Posted Image

כינויים קודמים:Will Turner,Daniel Redeklif

תארים ותפקידים:קפטן הגיבורים!! שום כלום

בית בפורטל:רייבנקלו,אבל בגלל הטאקט

העבר של דנידין!

אז דנידין מצא את דרכו אלינו במהלך שיטוט נרחב אחר חיפוש מוצרי הארי פוטר למיניהם וסוגיהם, ואז הוא ראה פורטל חמדמד,נכנס אליו ומאז הוא כאן, מציק מדבר ובעיקר בעיקר חופר. אם תשאלו אותי, דנידין פספס אבל ממש את שלב הנוביות השיגרתי שכל משתמש חווה, הוא נזהר מנוביות כמו מאש אבל בכל זאת היו לו כמה מעידות פה ושם. כשבא הוא היה חלק פעיל במשפחות וקבוצות שונות. הוא היה חבר בקבוצות 'מסדר עוף החול הראשון ו'היער האסור' אך כעת הוא פעיל בהאלמנטריום. ופעיל (בקושי) בפורומים השונים, הוא נהנה להגיב במ"פים מרובים ושונים-"כי לא צריך לחשוב בהם הרבה". המשחק פורום הראשון בו השתתף היה "אני רוצה ללמוד בהוגוורטס כי...". הוא בהחלט ובהחלט מתעלל בנו"ד, הוא נחשב ל'מפלצת הנוד"ים הלילית' למען האמת.

תחביביו של בעל טאקט!

פאנדומים:הארי פוטר, פרסי ג'קסון, כל ריק ריידן, בני לוריאן,שודדי הקאריביים,מלחמת הכוכבים, המון מארוול ועוד!

התחביבים המוזרים של דנדן: הוא אוהב לדבר ולחפור,אבל שונא לשרשר,זאת אנו מסיקים על פי קריאות החוזרות והנשנות של פלג "בוא לשירשור סטיבבב" אם כי אם נצטט את דניאל "אני אוהב לשרשר!אני לא אוהב להגיב בשרשורים.אני אוהב לדמיין את ההמשך (כי אני עצלן כזה..)" ועוד, הוא אוהב במיוחד קריאה,מחשבים,לנגן,לשמוע מוסיקה וכתיבה, במיוחד לכתוב מבזקים מצחיקים ומפתיעים, הוא עוד יהיה כתב מפורסם ביום מן הימים. דניאל גם כמובן אוהב את סיריוס ואת השיפ רמוסיריוס, אותי את מארוול ואת הסיפורים המוזרים שלי:)

-מה את עושה?
אומרת מה דעתי עלייך!
-לאאאא

טוב,דניאל הוא משתמש קסום ונהדר ממש ממש 'הכרתי אותו במ"פ המקסים 'סלגהורן היזכר כבר' ואם כברר זייכרונות,יש לי התקף נוסטלגיה מביך:זה היה יום אחרי שדיברתי עם דניאל לראשונה. הבטחתי לעצמי שעוד אמצא ידיד מגניב כמותו (הולכת לקבור את עצמי, ביי) אחר כך דיברנו ביום הכי לחוץ בפורט' (שלושה ניחושים) ודניאל הכיר את המשפט 'נדחפים ונהנים' והשתמש בו בכל כך הרבה פעמים שזה כבר היה ממלא גאווה את הגאון שיצר את המשפט הזה (אההממ אני אההממ טהר) ולפני שבועיים סבלתי מנדוד"ש ופגשתי בנו"ד את דנדן, אז אני הוא ואביטל דיברנו וככה גם גיליתי שאנו חולקים אהבה לרמוסיריוס בכלל וסיריוס בפרט. אז דניאל הוא חבר נהדר וקסומסום, מצחיק ומעצבן, ויש לו חיבה עזה להגיד 'לול' על כל חווית ילדות מביכה\*****\מצחיקה שקרתה לי בחיים. אז אני רק חייבת להגיד לכם, הוא מדהים ונהדר ו-ואוו חבר אמיתי. ואם אביטל אוהבת אותו אז גם אתם יכולים!

ציטוייתושים!

אילן אילן, במה אברכך? שיהיה לך טאקט

הציטוט האהוב עלי

מסכים עם חוי,תשאיר את המוזרות המפחידה לה

הוא מסכים איתי,צריך להנציח את זה!!

אוכל חול מהאדנית*
______
*ביטוי נפוץ לשלמות החמידות

זה לא נכון, זה פשוט לא נכון!

במבות לבת יענה?

הוא קרא לי מוזרה..

מסקנה1.את מהירה
מסקנה2.את חסרת מזל
מסקנה3.יש לך מזל מדהים

אני יודעת..אני יודעת

רגע של רצינות(בשם חוי-איכ)לאב3>

ואת זה הוא אמר לכריס :)

אדמהאדמה זה שם עמוק

אביטל מסכימה איתך!

זה שיפ מושלם,אתם לגמרי מתאימים (מדברי טהר)

תסלחו לי אם אלך להקיא?

פוחד לאשר

יופי,פשוט יופי!

קטע קטן של טהר!
דניאל, דניאל, דניאל... ידעתם שהיה לי ילד בגן בשם הזה? XD סתם, כן היה לי, אבל הוא ממש לא קשור. (או שיכול להיות שזה אותו אחד?! XD)
אז דניאל שלנו הוא מקסום, שזה נהדר, והוא מדהים וככ כיף לדבר איתו על כל נושא שבעולם! אני ופנ תמיד מדברות איתו בשעות מאוחרות בטירוף (בשבילם), וזה הכי הכי בעולם! לדבר איתו זה נהדר, להתלונן על פנ איתו זה נהדר, להתלונן עלי איתו זה נהדר - ועוד הרבה דברים רבים ומגוונים! בקיצור - דניאל הוא בין המשתמשים הכי מקסומים שיש! או, ותמיד כשהייתי מתלוננת על זה שאין אף אחד בנו"ד הוא היה בא! איזה כיף! (אבל הוא מלא פעמים הבריז לי לטובת סרט:\)

ולסיום הסיומים
הטוב מכולם:רמוסיריוס

User Posted Image

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 9 2018, 09:56 AM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

אממ, וואו - איזה סיקור... בלתי שגרתי (:
זה באמת סיקור חמוד מאד, ואהבתי את כל העקיצות הקטנות ששילבת בין לבין (דניאל, זה בכל זאת לא נורא,) זה הביא תוספת נופך לעניין כולו והביא את הדמות של דניאל בצורה שנונה ומצחיקה.
ואם אביטל אוהבת אותו אז גם אתם יכולים!

לא ממש הבנתי מה המשפט הזה אומר, כלומר - כ"כ קשה לגרום לי לאהוב מישהו כדי שזה יהיה הישג מרשים? זה נשמע אופסי. בכל מקרה, דניאל באמת נחמד.

לסיכום, ממש אהבתי את הסיקור - הוא מדהים וקסום כמו שרק את יודעת לעשות והוא אפילו לא עד כדי כך מביך בשביל דניאל (אני מקווה) ולא ממש התעללת בו. הייתי בטוחה שיותר.
יום מקסים ותמשיכי לסקר! אני ממש אוהבת את הסיקורים שלך (:

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: May 9 2018, 18:33 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

אתחיל מזה שאני מאוד אוהבת לראות את סיקורך בפורום!
הכותרות משעשעות במיוחד, תוספת יפה! הסיקורים מועשר במידע רב, כל הכבוד.
מחכה לראות עוד סיקורים שלך בפורום, נוסף ללינקייהhappy.gif

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
345 1380 791 482

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007