האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ענייני בנות|וריאן, Nanowrimo 2023
פורסם ב: Nov 19 2023, 20:46 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 4033
מגדר:male
משתמש מספר: 62302
חפצי המשתמש: צפה

אני לא מאמין זה 1000 מילים בדיוק.
טוב שבוע חדש מתחיל ואני אקרא לו השבוע של ליני ולינט D:
נאביה היא מלכה :0
הו וגם קיילב חזר לבטא לי איזה כיף ><
תהנו :0

---

נאביה הייתה צריכה לצפות לכך שהאלים לא ידעו איך לארח ארוחת ערב.
עברו כבר שלוש שנים מאז שהיא ואחותה הגיעו לארמון בפעם הראשונה, כשהן חיפשו את עזרתו של ליני, אבל נראה שרק עכשיו ליני נזכר שבני אדם צריכים לאכול. הוא התלהב כל כך מהרעיון להזמין את כולם לארוחת ערב, אבל בקושי עברו חמש דקות והוא ולינט כבר השתעממו והלכו להתעסק בענייניהם.
יחסית לאחים שלא מסתדרים כל כך טוב, האלים התאומים היו דומים מאוד.
עכשיו היא עמדה לצד ליני ליד החלון, ותהתה מה הוא כבר הצליח לראות שם בחוץ שנראה שכל כך הפנט אותו. אבל היא לא ראתה כלום, אז במקום זה היא פנתה להביט בחדר. פרמינט עדיין ישב ליד השולחן, אבל לא היה נראה שהוא התעניין בלאכול את האוכל. במקום זה, הוא אסף את כל המלפפונים והחסות שהצליח למצוא על השולחן וניסה להרכיב מגדל על הצלחת שלו. לא היה נראה שהוא שם לב לקאלוס ושרלוט שישבו משני צדדיו והחליפו מבטי מוות מעל ראשו. נאביה שמחה לראות ששרלוט הסתדרה איתם.
גם לינט הייתה שם. היא עמדה בפינה של החדר מבלי לעשות כלום והסתכלה על השלושה ששיחקו לצד השולחן. נאביה חייכה לעצמה. אפילו כשלינט לא הראתה שום רגש על פניה, נאביה יכלה לדעת מה היא חשבה.
״רוצה גם?״
נאביה פנתה להביט בליני. נראה שהוא נזכר שהיא עומדת לצידו, והושיט לה את כוס היין שהחזיק בידו. מבט אחד פנימה אישר את החשד של נאביה שהנוזל המדובר לא היה יין משובח כמו שליני גרם לו להראות. הצבע הזכיר לה יותר רעל טהור.
״אה, לא תודה.״ היא ענתה בחיוך מאולץ, והחליטה ללכת משם מהר לפני שבן זוגה ימצא דרכים אחרות להרוג אותה. ללכת לדבר עם לינט היה נראה כמו רעיון טוב יותר.
לינט עדיין נראתה שקועה במחשבות, אבל עקבה אחריה עם העיניים שלה כשהתקרבה. ״שלום,״ בירכה נאביה כשנעמדה לצידה.
"קרה משהו?״ שאלה לינט בדאגה. ״למה את לא עם אחי האידיוט?״
זה היה עוד משהו שנאביה שמה לב אליו בשלוש השנים האחרונות. אפילו כשהם לא היו ביחד, ליני ולינט רק חיפשו תירוץ להעליב אחד את השני.
״הוא כנראה מצא משהו מאוד מעניין מחוץ לחלון.״ היא ענתה לשאלה. ״ומה איתך?״
לינט נראתה מבולבלת. ״מה איתי?״
״מתי את הולכת לדבר איתו?״
״מה?״
״עם קאלוס,״ הבהירה נאביה בחוסר סבלנות. ״את נועצת בו מבטים כבר מאז שהגענו.״
לינט הסתכלה עליה לרגע במבט אטום, ואז פרצה בצחוק שנאביה לא הייתה אפילו יכולה לנחש שמסתתר בתוכה. ״קאלוס. כן, בטח.״
״טוב, כן,״ ניסתה נאביה להתגונן. היא לא ציפתה לתגובה הזאת מלינט. ״זה ברור כשמש שאת מאוהבת בו.״
״כן, אני בטוחה.״ החיוך האירוני עדיין לא נמחק מפניה של לינט.
״חוץ מזה,״ המשיכה נאביה, ״אפילו בן אדם עיוור יכול לראות שגם הוא מאוהב בך.״
״אני מבינה למה ליני אוהב אותך,״ אמרה לינט. ״לשניכם יש כאלו פנטזיות רומנטיות שאפשר למצוא רק בסיפורים של פרמינט.״
היה ברור שהאלה מנסה לגרום לנאביה לעזוב את הנושא. כמובן, זה רק גרם לה להיות נחושה יותר לדעת את האמת. למזלה, שרלוט הייתה אחותה הקטנה, והיא הכירה כמה מהטריקים של השדה הקטנה כדי להוציא תשובות מאנשים.
״להתחמק מהשיחה זה כמו להודות בפשע,״ ציינה נאביה. ״לא שאהבה זה פשע, כמובן.״ היא מיהרה להוסיף.
״אין לי במה להודות,״ התעקשה לינט. ״אני מעריכה אותו בתור חבר, זה הכל.״
נאביה הרימה גבה. ״הו? אז מה זה אומר עליי? את לא מסתכלת עליי ככה.״
״מה? זה לא קשור. אני מכירה את קאלוס יותר זמן.״
״והנה אני חשבתי ששלוש שנים של חברות יגרמו לך להעריך אותי אפילו קצת, אך אבוי, נראה שאת אפילו לא מסתכלת לכיווני.״
לינט הנידה בראשה, כאילו היא מסרבת להאמין לאישה שעמדה מולה. ״את ילדה קטנה ועקשנית. כן, בסדר? אני אוהבת את קאלוס.״
נאביה התעלמה מהעלבון וחייכה בניצחון. ״כל הכבוד. להודות בכך זה הצעד הראשון. הצעד השני זה ללכת לדבר איתו.״
״בשום אופן לא.״
התשובה נשמעה כל כך סופית, שאפילו נאביה לא ידעה מה להגיד בהתחלה. ״למה לא?״ היא שאלה לבסוף.
״גם אם, בתרחיש ההיפותטי שלך, הייתי רוצה לצאת איתו,״ לינט התחילה להסביר, ״זה לא מגיע לי.״
״לא מגיע לך?״ חזרה אחריה נאביה בלי להאמין. ״את נשמעת כמו גיבורה באיזה ספר רומנטיקה. ואחד גרוע, שתדעי.״ היא הדגישה.
״תסתכלי עליי, נאביה. אני האלה של המוות! כל מה שאני עושה זה לגרום לאנשים לסבול.״ לינט ניסתה לשמור על הבעת פנים שלווה, אבל נאביה שמה לב שידיה רעדו.
״אויש, נו באמת. אל תהיי מגוחכת.״ נאביה בקושי הייתה מסוגלת להאמין למה שהיא שומעת. אין סיכוי שלינט באמת חשבה ככה, נכון?
״הסיבה היחידה שאת נמצאת כאן עכשיו זה כי את ואחותך לא רציתן לאבד את ההורים שלכן, לא?״ ירתה לינט. ״ומה היה קורה אם ליני לא היה רוצה לעזור לכן?״
נאביה לא ענתה. אחרי הכל, היא לא הייתה יכולה להכחיש שלינט צדקה. במקום זאת היא ניסתה לפנות לכך מזווית אחרת. ״ומה עם קאלוס?״
לינט נראתה מבולבלת. ״מה איתו?״
״גם אם לדעתך לא מגיע לך להיות מאושרת, למה לעשות את זה גם לקאלוס?״ התעקשה נאביה בשילוב ידיים. ״מאז שאני מכירה אותו הוא בוהה בך כמו ילד מאוהב, ואני בטוחה שאת גם שמת לב לזה. אם זה משהו שלא עומד לקרות, למה לא להבהיר לו את זה וזהו? אבל בטח יש סיבה שלא עשית את זה עד עכשיו, נכון?״
לינט נראתה המומה, ופתחה וסגרה את פיה מבלי להגיד מילה. נאביה באמת הייתה חסרת רחמים עם האחד הזה, והיא הרגישה קצת רע על לינט, אבל היא לא התחרטה. נאביה למדה לחבב את לינט ואת קאלוס. אפילו אם לינט הייתה נחושה לחלוטין לגרום לעצמה לסבול, נאביה לא הייתה יכולה להסכים לה לגרור לזה גם את קאלוס.
לינט עדיין לא ענתה. נאביה הציצה אל הצד השני של החדר, שם ליני עדיין עמד והביט החוצה מהחלון. הוא לא החזיק יותר את כוס היין בידו.
״טוב,״ היא הכריזה, ״נראה שליני סיים עם מנת הרעל היומית שלו, אז השטח פנוי.״ היא טפחה ללינט על הכתף. ״תחשבי על מה שאמרתי, בסדר?״
לינט הנהנה בשקט. היא נראתה מובסת. נאביה קיוותה שלא פגעה בה יותר מדי. היא ניסתה לא לחשוב על זה כשהיא נעמדה חזרה לצידו של ליני.
״על מה דיברתן?״ הוא שאל.
״אל תדאג לגבי זה,״ ענתה נאביה. ״סתם ענייני בנות.״

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 21 2023, 02:40 AM
צטט הודעה

Idiots. I'm surrounded by idiots

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 1693
מגדר:
משתמש מספר: 70658
חפצי המשתמש: צפה

נאביה ולינט!!!!!! כמה זמן חיכיתי לקטע הזה
הן ככ חמודות נאביה רק רוצה את הכי טוב עבור כולם ><
ליני פשוט כל השיחה הזו יושב בצד ושותה רעל בכוס יין. איזה מוד.

בקושי עברו חמש דקות והוא ולינט כבר השתעממו והלכו להתעסק בענייניהם.

זה נשמע ככ כמוהם די. אבל גם זה הם אלה שמארחים אז מה הקטע שלהם עכשיו זה פשוט גס רוח. גם פרמינט השתעמם אבל בניגוד אליהם הוא לא הלך ><
לא היה נראה שהוא שם לב לקאלוס ושרלוט שישבו משני צדדיו והחליפו מבטי מוות מעל ראשו

טריטוריאליים. זה כאילו הם היו כזה: בוא/י נשחק משוך בחבל אבל אין תקציב לחבל אז משתמשים בפרמינט.
נאביה שמחה לראות ששרלוט הסתדרה איתם.

אם זה מה שאת קוראת לו "להסתדר"...
הצבע הזכיר לה יותר רעל טהור.

כנראה כי זה באמת מה שזה היה :0
ליני אל תרצח את בת הזוג שלך
גם לא בטעות
קרה משהו?״ שאלה לינט בדאגה. ״למה את לא עם אחי האידיוט?״

שכחת גרשיים בהתחלה :0
לינט בי לייק: לדאוג ולקרוא לליני אידיוט באותה נשימה.
זה בערך כל אחים נורמליים אז אני לא מאשים אותם אבל זה פשוט מצחיק כשהם אלים
״זה ברור כשמש שאת מאוהבת בו.״

אבל קאלוס לא הבין אל תקראי לו עיוור ):<
״להתחמק מהשיחה זה כמו להודות בפשע,״ ציינה נאביה.

שרלוט זה פשוט משפט שרלוט טהור
היא תהיה כל כך גאה על איך שהשיחה הזו הלכה לנאביה ><
את לא מסתכלת עליי ככה.

גברתי כדאי לה לא להסתכל עלייך ככה לה ולליני יש מספיק על מה לריב
״את ילדה קטנה ועקשנית. כן, בסדר? אני אוהבת את קאלוס.״

אני תמיד שוכח שהיא וליני זקנים מספיק כדי שהשאר קטנים לעומתם
וסוף סוף!!!! להודות זה הצעד הראשון
״תסתכלי עליי, נאביה. אני האלה של המוות! כל מה שאני עושה זה לגרום לאנשים לסבול.״

אבל ממש ממש לא
די עם הרחמים העצמיים
את גורמת לכל החברים שלך לחייך ולשמוח ולהיות פלאפיים ואפילו גרמת לקאלוס להתאהב בך איכשהו!!! אני לא יודע אם החלק האחרון אומר שהיא עשתה כמה דברים נכונים בחיים שלה או בדיוק ההפך.
״הסיבה היחידה שאת נמצאת כאן עכשיו זה כי את ואחותך לא רציתן לאבד את ההורים שלכן, לא?״ ירתה לינט. ״ומה היה קורה אם ליני לא היה רוצה לעזור לכן?״

איזו מכה נמוכה >:)
אהבתי
נאביה לא הייתה יכולה להסכים לה לגרור לזה גם את קאלוס.

נכון :( איזה מסכן קאלוס
הוא אפילו לא חלק משיחה שקשורה ישירות אליו - זה בטח לא מרגיש נעים. מה שכן אבל, מרגיש לי רע שנאביה לפחות בינתיים החשיבה את לינט כמטרה אבודה וישר קפצה לנקודה של "זה לא הוגן לקאלוס" במקום לנסות להרים ללינט.
כאילו אני אישית הייתי עושה בדיוק אותו הדבר אבל למה לא לנסות. וגם נאביה הייתה ממש קשוחה עם לינט שזה מאוד נאבייתי ואני לא שופט אבל בכל זאת הבחורה בדיוק חשפה את נשמתה בפנייך
״נראה שליני סיים עם מנת הרעל היומית שלו, אז השטח פנוי.״

למאוו
״סתם ענייני בנות.״

מהמם.

אני מצש אוהב את ההפגנה של הקשר של לינט ונאביה בקטע הזה :0 זה משהו שבכלל לא ראינו עד עכשיו וזה ממש נחמד לקבל את ההתפתחות הזו, בעיקר אחרי דילוג זמן כמו זה לדעתי.
נאביה וליני יוצאים עכשיו!!! אמג
לפרמינט יש דבר לירקות ירוקים
כל הקטע הרגיש לי כמו קרב חתולות
מעניין אותי מה ריתק את ליני. הוא סתם היה חתול מהופנט או שהיה שם משהו אחר?
ממש נהניתי לקרואא הן חמודות לינט מעצבנת אותי (כרגיל לאחרונה) ונאביה מלכה (כרגיל)
לליני יש טעם כל כך טוב בנשים.
מעניין לראות איך כל זה יתפתח בסוף~

--------------------
They made you blind
Messed up your mind
But I can set you free!

אומנות | כתיבה

If I was a clockwork toy on the shelf, I wouldn't even know where to start trying to fix me up... But at the end of the day, I guess it all comes down to one thing... I'm just too weak.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
1243 2793 1770 1108

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2007-2024