האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הסדרה שלי || שלב שלישי
פורסם ב: Jan 30 2024, 21:14 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7204
מגדר:female
משתמש מספר: 84445
חפצי המשתמש: צפה

הסדרה שלי || פעילות רב שלבית
שלב שלישי

שלום טו''קרים (זהו אני כבר לא ארד מזה)!
אז הנה הגיע השלב השלישי של האתגר האהוב עליכם! אחרי שיש לכם שחקנים, תקציר ועוד כמה פרטים, הגיע הזמן להוסיף עוד פרט לסדרה שלכם: מגורים.
איפה הדמות גרה? האם זה קיבוץ, עיר, בניין, בקתה, בית נטוש ומפחיד? והאם הדמות גרה בכלל בעולם שלנו, או במקום אחר? איך הבית של הדמות נראה? האם הדמויות קרובות זו לזו, או רחוקות?
לדוגמא, אני אוסיף לסדרה הכה מקורית שלי-

- צפוף.

שקט. אז אני לדוגמא החלטתי שרוב הדמויות גרות באותו הבית, ויש להם שכן נודניק בשם אבישי. הם גרים בבניין, ושתי בנות חולקות חדר, שני בנים חולקים חדר, ולבן אחד יש חלק משלו, שאחותו לפעמים גונבת ממנו. וכמובן שהם גרים בעולם המרשמלו, שנמצא בצד השני של הגלקסיה מכדור הארץ ומורכב ממרשמלו בלבד. כל האנשים שם מגדלים פינגווינים בעלי 17 רגליים, ויש להם ציפורניים ממרשמלו.

טובטוב, הבנו. תגמול?

כמובן.
על השתתפות בפעילות תקבלו 150 חרמשים ו3 נקודות בית. אתם לא חייבים להוסיף הרבה דמויות, אבל זה מומלץ לסדרה שלכם. תוסיפו לפחות 2.
יינעל ב10.2, בהצלחה!

CODE
[B][COLOR=Fuchsia]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Violet]הדמויות + מקום המגורים:[/COLOR][/B] לפחות 2 דמויות. 2 שורות לפחות לכל דמות.
[B][COLOR=Fuchsia]מה המרחק של הדמויות זו מזו?:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Violet]הערות / הארות / איזה אתגר מגניב אני בשוק:[/COLOR][/B]

*השלב הבא ייפתח בגאו''ץ

--------------------
גלאוליביהרודריגונצנציםפלא3>>>

User Posted Image

TodAy Is liFE, TomrROw wILL neVEr
cOmE

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 31 2024, 19:14 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 41473
מגדר:male
משתמש מספר: 85952

שם + כינוי: נטע, בקביק 222

הדמויות + מקום המגורים: הם בעצם גרים באוהלים, אבל עדיין:

פטריק: האוהל של פטריק משקף את תחומי העניין שלו: השמיכה שהוא ישן עליה היא עם דוגמת אופנועים, ליד השמיכה/ מיטה שלו יש מקום לרובה שלו ולטלפון שלו. בכול לילה הוא מניח את התמונות של אמא ואבא שלו, שנרצחו בידי... (תצפו אם בא לכם לדעת(:). אין לו רכוש אחר.

ליסה: השמיכה/מיטה של ליסה היא פשוט לבנה. לצד מיטתה היא מחזיקה את הספרים שלה,את התמונות של ההורים שלה כזומבים (היא צילמה את התמונה במהלך קרב), את המצלמה שלה, את הסלולרי שלה (המאוד משוכלל) ואת האקדחים שלה היא מחזיקה מתחת לשמיכה.

ג'ון: השמיכה/מיטה של ג'ון שחורה. ליד שמיכתו הוא מחזיק המון (ממש המון) תמונות של ליסה. היו לא בעיות עם הוריו, אז לו, בניגוד לאחרים, אין תמונות שלהם. אבל כן יש לו תמונה של הדבר היחיד שהוא אוהב בעולם חוץ מליסה: את החתול שהיה לו, משמש. הוא מחזיק את הנשק שלו ליד מיטתו.

מה המרחק של הדמויות זו מזו?: בערך שני מטר

הערות / הארות / איזה אתגר מגניב אני בשוק: מה אומר זה שזה יהיה בגא"וץ?

--------------------
נטע🐍מ.סלית׳רין🐍ספרים🐍הוא/אתה🐍

User Posted Image

---------
פורסם ב: Feb 19 2024, 16:30 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10522
מגדר:female
משתמש מספר: 75832

שם + כינוי: ליה הרמיוני פוטר
הדמויות + מקום המגורים: לפחות 2 דמויות. 2 שורות לפחות לכל דמות.
ליליאן: ליליאן גרה באוקספורד, אנגליה. היא גרה בבית קרקע קטן עם שתי קומות, עליית גג, מרתף וגינה. חדרה של ליליאן הוא הקטן מבין שני חדרי השינה והשני הוא של הוריה. בביתה יש 9 חדרים כולל הכל: שני חדרי שינה, חדר עבודה, שני חדרי שירותים אחד בקומה הראשונה ואחד בחדר ההורים, מטבח, סלון, חדר אוכל וחדר כביסה. חדרי השינה וחדר העבודה בקומה השניה וכל השאר בקומה הראשונה.

מקס: מקס גר גם הוא באוקספורד. הוא גר בפנטהאוס בעל מרפסת ו-7 חדרים כולל הכל: שלושה חדרי שינה, מטבח, סלון, שירותים וחדר כביסה. מקס חולק את חדר השינה השני בגדלו עם אחיו הגדול ולאחותו הקטנה יש את חדר השינה הקטן ביותר.

יוליה: יוליה גרה בלונדון, אנגליה. היא גרה בבית עם חווה צמודה שבה הוריה עובדים. בביתה יש גינה, מרתף ו-7 חדרים: שני חדרי שינה, מטבח, סלון, חדר אוכל, שירותים, חדר כביסה. יוליה חולקת חדר עם אחותה וגודלם של חדרי השינה שווה.

החבורה של מקס, ג'ק וברנדון: ג'ק וברנדון הם תאומים ולכן הם גרים באותה דירה באוקספורד. בדירתם יש מרפסת ו-11 חדרים: שלושה חדרי שינה, חדר עבודה, מטבח, סלון, חדר אוכל, שירותים, חדר כביסה, חדר משחקים, חדר חיות. ג'ק וברנדון ישנים בשני חדרי שינה נפרדים והקטנים מבין השלושה. בחדר החיות התאומים מגדלים שני כלבים, חתולה, שלושה תוכים ושתי צ'ינצ'ילות.

קלואי, שכנה של ליליאן: קלואי גרה באוקספורד. היא גרה בבית קרקע קטן עם שתי קומות, עליית גג, מרתף וגינה. בביתה יש 9 חדרים כולל הכל: שלושה חדרי שינה, סלון, מטבח, חדר אוכל, שני חדרי שירותים אחד בקומה הראשונה ואחד בחדרה של קלואי, חדר כביסה. קלואי חולקת חדר עם שתי אחייה וזהו החדר הגדול מבין השניים.

מה המרחק של הדמויות זו מזו?: בין מקס וליליאן שני רחובות שזה בערך 70 מטר, בין ליליאן וקלואי 10 מטר, בין מקס וחבורתו שני ק''מ, בין יוליה וליליאן 90 ק''מ.
הערות / הארות / איזה אתגר מגניב אני בשוק:
עוד פעם לא נעלת, מה שאומר שאני יכולה הלשתתף! יאיייייי
תכל'ס זה אומר שאני נהנת שזה טוב גם לי וגם לך!

--------------------
ליה~הרמיוני פוטר~רייבנקלו~משפחת בלק

User Posted Image

מחוננת
רקדנית
תולעת ספרים

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007