האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

2 Jazz Jackrabbit || סיקור, כי למה לא?
פורסם ב: Nov 4 2019, 23:48 PM
צטט הודעה

I'm sorry I can't be perfect

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2792
מגדר:
משתמש מספר: 70808
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"תעודת הזהות" של המשחק:

שם המשחק באנגלית+ עברית: Jazz Jackrabbit 2 או בעברית - ג'אז הארנב 2.
שנת יציאה: 1998
ז'אנר: משחק פלטפורמה - הכוונה משחק שבו השחקן משחק דמות/דמויות שעוברת/עוברות שלבים תוך כדי קפיצה בין משטחים כאלה (פלטפורמות.)
מפתחים, יוצרים, מפרסמים וכדו': חברת אפיק מגהגיימס דאז (היום קוראים לחברה אפיק גיימס, כן כן החברה שפיתחה את פורטנייט.)
פלטפורמות: PC ו- Nintendo DS.
מספר שחקנים שאפשר לשחק בו-זמנית: בין אחד לארבעה שחקנים.
מספר הדמויות במשחק: שתי דמויות - ואני מתכוון לדמויות הראשיות שאפשר לשחק איתן.

מטרת המשחק:

■ המשחק קורה 3000 שנים לאחר סיפור הילדים המפורסם "הצב והארנב", צבים וארנבים נשארו יריבים נצחיים. ג'אז הארנב (לחיץ) - הגיבור הראשי של כל הפרנצ'ייז הוא בעצם ארנב נודד שבא מכוכב קרוטוס (Carrotus), הוא הולך מכוכב לכת אחד לכוכב לכת אחר כדי להציל נסיכה בשם אווה אירלונג, במשחק הראשון הוא עשה את זה ובמשחק הזה בסדרה יש רשע חדש שמאיים לחזור אחורה בזמן ולשבש את כל מה שקרה במשחק הראשון, וג'אז צריך את עזרתו של אחותו הקטנה כדי לעצור את הרשע המרושע.
■ המשחק עובד כמו כל משחק פלטפורמה אחר - יש כמות שלבים ועולמות מסוימת, המטרה של השחקן/ים היא לעבור את השלבים ולהביס את כל הבוסים במשחק. בין היתר הדמויות מתפתחות ונהיות יותר ויותר חזקות, במשחק יש ארבעה פרקים ראשיים ופרק אחד שיצא עם גרסת הדמו של המשחק, בנוסף גם יש שני DLC למשחק: אחד לחג הפסחא ואחד לחג המולד.

הפרקים במשחק:

פרק ראשון - Formerely A Prince: בפרק הראשון ג'אז מתחיל בטירה של המלכה אירלונג (שהיא גם הרשע של המשחק הראשון, והבוס של השלב הראשון בפרק הראשון), לאחר מכן הוא עובר בגנים של קרוטוס ונלחם באויבים תוך כדי, ואז הוא הולך למעבדה הסודית של דוואן (הרשע של המשחק הזה) ונלחם ברובוט שלו. בפרק יש שלושה שלבים ובוס לכל שלב.

פרק שני - Jazz in Time: בפרק השני של המשחק, אחרי הקרב של ג'אז עם הרובוט, דוואן מצליח לברוח מהמקום ולוכד את ג'אז במימד אחר. במימד האחר ג'אז נתקל בכל מיני הרפתקאות ועובר במקומות כדי לחזור למימד שלו. כמו כפר ויקטוריאני, ארץ דמוית "ארץ הפלאות" (מאליסה וארץ הפלאות), ובחוף ים. בפרק השני יש רק בוס אחד, שזה סוג של סרטן ענק שמטיל על השחקן ביצים. השחקן צריך להרוג את הביצים ואז להילחם בבוס. בפרק השני יש שלב אחד ובוס אחד.
פרק שלישי - Flashback: הפרק השלישי - כשמו כן הוא, פלאשבאק. זה פרק מאוד מיוחד (והפרק האהוב עליי), שבו בעצם המשחק משחזר כל מיני אירועים מהמשחק הראשון של הסדרה. לא יודע עד כמה הוא חשוב לעלילה של המשחק השני, אבל הוא מאוד נחמד. בפרק השלישי יש שלב אחד ובוס אחד.

פרק רביעי - Funky Monkeys: בפרק הרביעי ג'אז חוזר למימד שלו אחרי האירועים בפרק השני, בפרק הרביעי הוא מטייל לו בג'ונגל, ואז הוא יורד לגיהינום משומה שם נמצא שד אדום ששמו בובה (Buuba) שהוא אחד הבוסים של הפרק הרביעי, אחרי שג'אז מביס את בובה הוא פוגש את דוואן , דוואן הוא הבוס השני של הפרק הרביעי - אם הורגים אותו פעם אחת הוא חוזר להיות יותר חזק ממה שהוא, גם אם הורגים אותו פעמיים. ואז בפעם השלישית הוא נהרג לגמרי. בפרק הרביעי יש שני שלבים ובוס לכל שלב. למרות שדוואן נחשב שלושה בוסים

גרסת הדמו - Shareware Demo: בפרק של גרסת הדמו בעצם יש שלושה שלבים - כל שלב מאחד הפרקים האחרים של המשחק, השלב הראשון הוא מהמעבדה של דוואן מהפרק הראשון, השלב השני מבוסס על אחד המקומות מהפרק השלישי, ובשלב השלישי יש סוגשל מכשפה שלא מורידה חיים אבל הופכת אותך לצפרדע, ואחרי שאתה עובר אותה יש את בובה מהפרק הרביעי.

DLC פסחא: בגרסה המורחבת לכבוד חג הפסחא, המשחק פותח 3 עולמות חדשים, שבכל עולם יש שלושה שלבים. העולם הראשון מבוסס על כוכב הלכת קרוטוס מהפרק הראשון - רק בגרסת חג הפסחא. העולם השני בעצם זאת טירה רדופת רוחות ושדים, והעולם השלישי הוא פשוט עיר גדולה שג'אז צריך לעבור בה. ההבדל בין גרסת ההרחבות לגרסה של המשחק, זה שפה בעצם אין בוסים. פשוט צריך לעבור את כל העולמות בלי להילחם בשום בוס.

DLC חג המולד: בגרסה המורחבת לכבוד חג המולד, המשחק מוסיף עוד 3 עולמות חדשים, אבל עם שלב אחד בכל עולם. העולם הראשון הוא כמו העולם מהפרקים הרגילים, אבל כשהאויבים לבושים בבגדי חג המולד. העולם השני הוא כמו הגיהינום מהמשחק הראשי אבל עם בוס חדש שהוא שטן בשם בילסי, כשהוא לבוש עם בגדי סנטה קלאוס. בעולם השלישי נמצאים בכוכב הלכת קרוטוס עם עיצוב של חג המולד, ובשונה מגרסת ההרחבות של חג הפסחא - פה לכל עולם יש בוס.

מצבי המשחק:

Singleplayer: או בעברית, שחקן יחיד. זה אומר שרק שחקן אחד משחק את המשחק.
Party Mode: או בעברית, מצב מסיבה. זה אומר שאפשר לשחקן יותר משחקן אחד בו-זמנית.
Party Mode - Local Play Splitscreen: מצב מסיבה - כשמחלקים את המסך לפחות ל2 ואז משחקים לפחות 2.
LCS - Cooperative: ראשי התיבות LCS אומרות Local Play Splitscreen שלמעלה, ובמצב המשחק הזה כל מי שמשחק עובד ביחד על מנת לעבור את השלבים ולסיים את הפרק המשוחק.
LCS - Battle: במצב המשחק הזה כל מי שמשחק נמצא במפה מיוחדת, שכל המטרה של השחקנים זה להתחרות אחד בשני ולהרוג אחד את השני. האחרון שנשאר מנצח!
LCS - Race: במצב המשחק הזה כל מי שמשחק נמצא במפה שהוא בוחר באחת מהמפות הקיימות, ואז עושים תחרות מי שמסיים את השלב ראשון מנצח.
LCS - Tressure Hunt: במצב המשחק הזה כל מי שמשחק נמצא במפה מיוחדת, שבמפה מחביאים אוצר במקום מסוים במפה, המטרה של השחקנים זה למצוא את האוצר ראשונים. מי שמוצא ראשון - ניחשתם נכון מנצח!
LCS - Capture the Flag: במצב המשחק הזה כל מי שמשחק נמצא במפה מיוחדת, שבמפה מתחלקים לשתי קבוצות - כל קבוצה לוקחת צד אחר של המפה, ובקצה המפה נמצא הדגל שלה. המטרה של קבוצה א' היא לקחת את הדגל של קבוצה ב' ולהביא אותה לאיפה שהדגל של קבוצה א', והפוך. הקבוצה שמגיעה ל3 נקודות ראשונה מנצחת.
Party Mode - Internet Play: מצב מסיבה - משחקים באינטרנט עם חברים או סתם עם אנשים רנדומליים!
Party Mode - Local Network TCP: מצב מסיבה - משחקים על האינטרנט של הבית, ומתחרים אחד בשני!

השליטה על הדמויות במשחק:

■ השליטה על הדמויות במשחק נעשית בעזרת המקלדת, אם רק שחקן אחד משחק במשחק הוא מזיז את הדמות בעזרת החיצים, יורה ברובה שלו בעזרת מקש ctrl השמאלי, קופץ בעזרת Shift ורץ בעזרת הלחצן Z.
■ אם משחקים שני שחקנים אז שחקן אחד מזיז בהגדרות שלמעלה, והשחקן השני זז בעזרת הלחצנים WASD (בדומה להרבה מאוד משחקים), יורה ברובה בעזרת המקש H, קופץ בעזרת G ורץ בעזרת J.
■ אם משחקים יותר משני שחקנים, צריך לחבר ג'ויסטיק למחשב בעזרת כבל USB, או כבל טעינה מType C, ואז אפשר להגדיר לשחק השלישי/הרביעי את מה שצריך בהגדרות.
■ כמובן שניתן לערוך את ההגדרות האלה ולהתאים אותם לאיזה לחצנים שאתם רוצים, מה שנוח לכם.

דעה אישית + המלצות:

■ וואו! אז קודם כל אני חייב להגיד שזה אחד המשחקים שהכי אהבתי בתור ילד קטן, ישר אחרי שהייתי מסיים את היום בגן הייתי רץ הביתה (מרחק של כמה מטרים) ואז ישר הולך למחשב שבחדר שלי וחורששש על המשחק הזה, אחד המשחקים הכי נוסטלגיים שיש. מבחינת גיימפליי- אני אישית ממש אהבתי אותו, יחסית לתקופה שהוא יצא בה הוא נחשב ממש ממש טוב, וחוץ מזה - גם עכשיו כשאני משחק בו יצא לי להנות ממש, בלי קשר לתקופה ובלי קשר לכלום. מבחינת סיפור - זה סיפור ממש טוב, לא יצא לי להתעמק בו בתור ילד קטן, אבל עכשיו כשאני כותב את הסיקור הזה יצא לי להבין שהסיפור חביב במיוחד. ובאופן כללי המשחק הזה ממש טוב ויצא לי גם אפילו ביסודי לשחק בו הרבה, בצהרונית וכאלה היו מחשבים לשחק, אז אני וחברים שלי היינו חורשים על זה פשוט וסיימנו את המשחק כמה וכמה פעמים. אני אישית ממש אוהב את המשחק כמו שיצא לכם להבין.
■ אני ממש ממליץ לכם לשחק בו, לא רק שהוא נוסטלגי - הוא גם ממש כיף! אם אתם רוצים להוריד, וצריכים עזרה עם זה, אז אל תהססו לשלוח לי ה"פ ואני אעזור לכם עם זה. משחק ממש כיפי ממליץ לכולם! smile.gif

ועכשיווו קצת תמונות מהמשחק:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

בונוס!!!
למי שנשאר עד עכשיו, אז בעצם מי שמתכנן לשחק - יש צ'יטים למשחק.
אני לא אפרסם אותם כאן כדי לא למנוע הנאה ממי שלא רוצה לשחק עם צ'יטים,
אבל מי שמעוניין להשתמש בצ'יטים לשלוח לי הודעה פרטית.

מקווה שנהנתם מהסיקור :)

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

הללו את יוחאי, הללו הללו הללו!

-------------

QUOTE (נצ'י נצ' @ בדיוק כמו שאני)
כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

הציטוט הזה לא הולך להשתנות כל יום ב12 בלילה, תהיו מוכנים

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 5 2019, 06:53 AM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
מגדר:male
משתמש מספר: 33527

סיקור יפהפה ונוסטלגי למשחק של הילדות שלי! עשית לי חשק לשחק שוב במשחק. בטח יעניין אותך לדעת שנעשה ניסיון ליצור עוד המשך למשחק - Jazz Jackrabbit 3D שהיה אמור להיות גרסה שלישית למשחק בגרפיקה תלת מימדית, אלא שהמשחק הודלף לאינטרנט בשלבי פיתוח מוקדמים ולכן הפרויקט בוטל וחבל. בטח גם יעניין אותך שלפני שנה, כשמלאו 20 שנה לJazz Jackrabbit 2, כמה מוזיקאים התאגדו והפיקו אלבום של רימייקים לפסקולים המוכרים והאהובים של המשחק. כמה מהם אפשר למצוא ביוטיוב. אני ממליץ לך להוסיף את זה לסיקור, אלא אם כן הכרת את זה ובחרת שלא להוסיף.
ושוב, סיקור מעולה למשחק מעולה. האהבה שלך למשחק מורגשת, ואהבתי את זה שלא חסכת בביקורת על המשחק כשצריך. רק לא אמרת שום דבר על ספאז, מי שלדעתי הופך את המשחק הזה למיוחד באמת! אלא אם כן התכוונת אליו כשזרקת מילה על אחותו הקטנה של ג׳אז, אבל אני די בטוח שספאז הוא בן דוד של ג׳אז ולא אח, ובטח שלא אחות. טוב, אולי אני צריך לבדוק את זה שוב.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 5 2019, 10:41 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (כינוי בעברית @ Nov 5 2019, 07:25 AM)
סיקור יפהפה ונוסטלגי למשחק של הילדות שלי! עשית לי חשק לשחק שוב במשחק. בטח יעניין אותך לדעת שנעשה ניסיון ליצור עוד המשך למשחק - Jazz Jackrabbit 3D שהיה אמור להיות גרסה שלישית למשחק בגרפיקה תלת מימדית, אלא שהמשחק הודלף לאינטרנט בשלבי פיתוח מוקדמים ולכן הפרויקט בוטל וחבל. בטח גם יעניין אותך שלפני שנה, כשמלאו 20 שנה לJazz Jackrabbit 2, כמה מוזיקאים התאגדו והפיקו אלבום של רימייקים לפסקולים המוכרים והאהובים של המשחק. כמה מהם אפשר למצוא ביוטיוב. אני ממליץ לך להוסיף את זה לסיקור, אלא אם כן הכרת את זה ובחרת שלא להוסיף.
ושוב, סיקור מעולה למשחק מעולה. האהבה שלך למשחק מורגשת, ואהבתי את זה שלא חסכת בביקורת על המשחק כשצריך. רק לא אמרת שום דבר על ספאז, מי שלדעתי הופך את המשחק הזה למיוחד באמת! אלא אם כן התכוונת אליו כשזרקת מילה על אחותו הקטנה של ג׳אז, אבל אני די בטוח שספאז הוא בן דוד של ג׳אז ולא אח, ובטח שלא אחות. טוב, אולי אני צריך לבדוק את זה שוב.

מאירר תודה על התגובה!!
מבחינת הרימייק שניסו לעשות והפסקולים - וואו! האמת שלא ידעתי שעשו את זה, אני אשמח אם תשלח לי ה"פ עם סרטונים מיוטיוב של הפסקולים זה יהיה די מגניב :)
ולגבי ספאז - לא כל כך מצאתי מידע לגביו וגם לא זכרתי את השם שלו חח אבל כן זכרתי שיש את אחותו של ג'אז (לורי אם אני לא טועה) אז כתבתי את זה. והמשחק בהחלט מעולה
אם אתה רוצה לשחק שוב אתה מוזמן לשלוח לי ה"פ לגבי זה ונשלח לך קישור להורדה.

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

כשצריך לשתוק צורח, כשצריך לפרוק שותק ומתגונן כמו דפקט חסר ביטחון ולא מתאפק. מי ששלם עם עצמו לא חייב להיות צודק, ואדם צועק את שחסר לו - לא חסר לו לא צועק.

---------
פורסם ב: Nov 5 2019, 17:28 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 230419
משתמש מספר: 61386

אוי עומר, האמת שאני מכיר את הצ'יטים של המשחק הזה, כי אח שלי לימד אותי עליהם.
יו, המשחק הזה הוא חתיכת נוסטלגיה רצינית, והייתי פעם חורש על זה כמוך (לא כמו אח שלי אבל במידה הגיונית), והאמת שעשית לי חשק עכשיו לחזור למשחק.
איפה המשחק הזה זמין בימינו, אם בכלל?

--------------------

---------
פורסם ב: Nov 5 2019, 17:30 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Dolphin @ Nov 5 2019, 06:00 PM)
אוי עומר, האמת שאני מכיר את הצ'יטים של המשחק הזה, כי אח שלי לימד אותי עליהם.
יו, המשחק הזה הוא חתיכת נוסטלגיה רצינית, והייתי פעם חורש על זה כמוך (לא כמו אח שלי אבל במידה הגיונית), והאמת שעשית לי חשק עכשיו לחזור למשחק.
איפה המשחק הזה זמין בימינו, אם בכלל?

המשחק בהחלט נוסטלגיה רצינית smile.gif
והמשחק זמין באינטרנט
וכמו שאמרתי - אם אתה רוצה תשלח לי ה"פ :)

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
פורסם ב: Nov 6 2019, 16:08 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1365
מגדר:female
משתמש מספר: 68400

יווווו, שיחקתי במשחק הראשון - Jazz Jackrabbit 1 בתור ילדה! זה היה כזה כיף!
לא יצא לי לשחק במשחק השני, אבל ממש נהניתי מהראשון. זה היה כזה ממכר!
כל הכבוד על הסיקור. הסיקורים שלך תמיד ממש מושקעים ומפורטים!
הפרק של "DLC חג המולד" נשמע ממש מגניב.

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 6 2019, 16:24 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Saturn @ Nov 6 2019, 04:40 PM)
יווווו, שיחקתי במשחק הראשון - Jazz Jackrabbit 1 בתור ילדה! זה היה כזה כיף!
לא יצא לי לשחק במשחק השני, אבל ממש נהניתי מהראשון. זה היה כזה ממכר!
כל הכבוד על הסיקור. הסיקורים שלך תמיד ממש מושקעים ומפורטים!
הפרק של "DLC חג המולד" נשמע ממש מגניב.

המשחק הראשון אני מניח גם ממש טוב, אבל לא יצא לי כל כך לשחק בו חח
בכל מקרה תודה על התגובה :)
והDLC של חג המולד הוא באמת מגניב, לי אישית יצא לשחק בו.
תודהה על התגובה אפרילל

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
פורסם ב: Nov 14 2019, 12:03 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 13404
משתמש מספר: 33977

אני עדיין מתעקשת שלשים תמונה קטנה של שלב מתוך כל פרק ברשימת פרקים היה גם מעשיר את הידע, גם גורם לבן אדם שקורא את הסיקור לרצות לשחק (או לשחק שוב) במשחק הרבה יותר, וגם מוסיף עוד עניין בפורמט של הסיקור!

על כל פנים, אני שיחקתי גם במשחק (הוא היה בהורדות האלה של האתר מומו הפרה או משהו), והסגנון שלו ממש גרם לי להתאהב. הצבעים הבוהקים והדמויות ואיך שעיצבו אותן ממש מושך לעין, ובמיוחד בתור ילדה איך אפשר להתנהג לארנב ממש משוגע.
גם בתור ילדה לא התעמקתי בכלל בסיפור אז לקרוא על זה כאן ולהבין את ההקשרים של דברים היה ממש כיף. ג'אז ג'קראביט בהחלט אחד ממשחקי הפלטפורמה המערביים הכי טובים שיצאו, ואני חושבת שיכול מאוד להיות שהיוצרים יקפצו מתישהו בקרוב על טרנד הנוסטלגיה ויוציאו מהדורה חדשה כלשהי, כמו שעשו עם הרבה משחקים אחרים (אני מסתכלת עליך, קראש בנדיקוט!)

--------------------
ניקו
26, אח וטרינרי, תמיד זקוק לקפה, לשון פניה מעורבת\זכר

User Posted Image

פופ, אינדי, אלטרנטיבי, רוק \ משחקי וידאו \ סדרות \ סרטים \ ספרים
"You can let it go
You can throw a party full of everyone you know
And not invite your family
'Cause they never showed you love
You don't have to be sorry
For leaving and growing up"

---------
פורסם ב: Nov 14 2019, 15:49 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

בעיקרון הקטע של התמונות לא ממש ריאלי, כי אין תמונות של כל שלב, אבל אני אגיד שוב - לא אוהב לתקוע תמונות באמצע, וזה כבר עניין של טעם.
ולגבי רימייק מאיר כתב שניסו לעשות משהו בסגנון אבל זה לא הלך

--------------------
!Aye sir

קינג עולם!!

-------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007