האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (3) 1 [2] 3  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הצעות שיפור וייעול - דעתכם חשובה לנו!
  פורסם ב: Nov 20 2019, 00:19 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1129
מגדר:female
משתמש מספר: 70912
חפצי המשתמש: צפה

נראה לי שצריך לעשות שכל תלמיד חדש יקבל ינשוף עם הוראות מדויקות נגיד על HPlanet שהוא צריך למצוא את המועדון בית שלו ואיך הוא יכול לקבל סיסמה או על הנו"ד שיש בפורומים, על שנת הלימודים, על הדו קרב
בקיצור על הכלללללללללללללללל

--------------------
כדור הארץ הוא הגיהנום של כוכב אחר.

אני הייתי מירי, אתם הייתם אתם.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 20 2019, 06:27 AM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 229038
מגדר:male
משתמש מספר: 61386

כמו שהוא כבר הזכיר, ואני אטרח לפרט, אני חושב שצריך לקבל משתמשים חדשים בצורה שתכיר אותם יותר לאתר.
חשוב שזה כן יהיה יחסית מתומצת, כי יש משתמשים שדבר שנראה כמו תקנון ארוך ומשעמם מרתיע אותם.
אני לדוגמא, כשנרשמתי לאתר, רק אחרי שנתיים גיליתי שיש בכלל את כל הפורומים, ומה עושים איתם.
כמו שיונתן טרח להזכיר, החוקים הגלובאליים מרגישים קצת חבויים מהעין, בהתחשב בזה שהם תת קישור לפורומים.
הנגישות לחוקים בגלובאליים לא ממש נוחה, וזה יהיה יותר נוח להנגיש אותה למשתמשים חדשים - אולי נגיד לקשר את החוקים הגלובאליים בהודעת ה'ברוך הבא' האוטומטית שהם מקבלים (ולשנות אותה, כמו שכבר ציינתי...).
אשמח שתקבלו זאת לתשומת ליבכם, וגם שאר הדברים שכתבתי פה.
לא יודע אם יש מגבלה לכמות ההודעות שאני יכול לשלוח פה, אבל בכל מקרה...
ביי. ^^

--------------------

---------
פורסם ב: Dec 3 2019, 22:11 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12859
משתמש מספר: 69871

שלום
אני לא יודע אם זה רק אצלי או אצל כולם. אבל במערכת הינשופים ובמערכת הדו קרב יש סימנים מוזרים שמופיעים במקום המילים וההודעות

--------------------

סיקור פאנפיקאי - דולפין

מתישהו אני אשכרה אשב ואכתוב את אַבְשָׁלֵם, ואז אתם תדעו באמת איך אני מרגיש בנוגע למיתולוגיה הכנענית.

אני ווילי.
לא וונקה, אלא-
*נשימה עמוקה*
סר וויליאם רופוס השני, מלך אנגליה, שליט ווילס, מושל הגוש הבריטי, נשיא תבל, הגדול מכולם, ואס הנום השלישי, מנהיג הגזע האנושי וקיסר העולם העליון, העליון על כולם.
הבנתם?

וויל|רופוס🦊נצנץ🦊דתי🦊שועל אדום

בא לי טוסט.
[/I]

---------
פורסם ב: Dec 6 2019, 08:21 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2247
משתמש מספר: 64261

איזה הערה שכדי לבדוק כבר הזכירו אותה ועוד משהו שכדי להוסיף
1.דואר ינשופים אין שם מספיק מקום
2.אולי חוץ מהגדלת המקום בדואר ינשופים אפשר אולי לשמור דואר והוא לא יחשב בכמות דואר שיש
2.זה משהו שאולי יהיה יותר קל לכותבי פאנפיקים שמשתמשים קבוע בבטיאים וגם לבטאים עצמם וגם למנהלי פורימים לעשות שיהיה אופציה לשמור בתיקיות וגם אופציה לתת להם שמות לתיקיות(כמו במייל שלgmail)

--------------------

אין כמו גריפנדור בעולם
ג'וניסנייפ

---------
פורסם ב: Dec 6 2019, 10:03 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 12859
משתמש מספר: 69871

אפשר לעדכן את הסיסמאות בHPLANET

--------------------

סיקור פאנפיקאי - דולפין

מתישהו אני אשכרה אשב ואכתוב את אַבְשָׁלֵם, ואז אתם תדעו באמת איך אני מרגיש בנוגע למיתולוגיה הכנענית.

אני ווילי.
לא וונקה, אלא-
*נשימה עמוקה*
סר וויליאם רופוס השני, מלך אנגליה, שליט ווילס, מושל הגוש הבריטי, נשיא תבל, הגדול מכולם, ואס הנום השלישי, מנהיג הגזע האנושי וקיסר העולם העליון, העליון על כולם.
הבנתם?

וויל|רופוס🦊נצנץ🦊דתי🦊שועל אדום

בא לי טוסט.
[/I]

---------
פורסם ב: Dec 9 2019, 14:21 PM
צטט הודעה

Live and let live

פרטי משתמש
חרמשים: 10645
משתמש מספר: 63732

סתם עלה לי הרעיון והחלטתי שלהציע לא יזיק.
אז ככה, יש המון פעמים שבהם מישהו פותח אשכול עם שאלה בפורום עם השם הארוך (לחיץ), וכשאני קוראת מה שאלו אני באמת יודעת לענות. עכשיו, לא אני ועוד הרבה משתמשים מנהלים, אבל זה לא שאנחנו לא יודעים כלום. אם מישהו ישאל האם מותר לכתוב בנו"ד, חבל שהוא יחכה מלא מלא זמן עד שיקבל תשובה, אז באתי להציע משהו.
אתם יכולים להכין מקום למשתמשים אחרים מהאתר, שיוכלו לענות על השאלות של מי ששואל. עכשיו אני יודעת שיש סיכוי שיענו משהו לא נכון או שסתם משתמש יכתוב משהו, אז תעשו ככה שמשתמש מציע תשובה, ושולח אותה. ואז אתם, המנהלים, בודקים אם התשובה שלו טובה מספיק ומאשרים אותה, ואז היא באמת נשלחת.
זה יכול למנוע מהמון אשכולות להישאר ללא מענה, או לחכות המון זמן עד קבלת אחד, וזה יחסוך מכם לכתוב ולנסח עכשיו תשובה. תוכלו ככה רק לבדוק את התשובה של המשתמשים, ולאשר אותה. אני חושבת שזה יחסוך הרבה עבודה וזמן.

--------------------

🛸

---------
פורסם ב: Apr 18 2020, 04:17 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 160758
משתמש מספר: 61264

אוקיי, אז היי, אני שירה, ובדיוק חזרתי מפרישה (:
אני וותיקה יחסית, מ 2016, וכן אשמח גם אני, לתת הצעות לשינוי.
אז, כמו שהרבה אנשים אמרו כאן, הנגשה לטלפון. זה דבר מאוד חשוב, וראיתי שהגיעו כאן, שזה ידוע, וחושבים על זה, ולעשות עם זה משהו... אני יודעת, ורואה, שיש הרבה אתרים באינטרנט, שיש להם גרסה למחשב לגרסה לטלפון. אני בטוחה שאתם מבינים על מה אני מדברת, כן? אז זה מה שאני מציעה. אתם יכולים לבנות גרסה לטלפון, של האתר, ואני בטוחה שזה יהיה יותר נוח לכולנו.

עוד דבר, זה כן, מערכת הפאנפיקים, וגם הפורומים.
כשנרשמתי לאתר, נרשמתי באוגוסט 2016, הייתי במערכת הפאנפיקים חצי שנה. רק אחרי חצי שנה, בערך בינואר, הכרתי את מערכת הפורומים. אני לא אומרת שמערכת הפורומים לא מוכרת - להפך! הפורומים באתר מאוד פעילים. אני רק אומרת דבר כזה. המשתמשים החדשים לא כל כך מכירים את האתר. אני הגעתי לאתר בעקבות הפאנפיקים, המערכת. וכן, אני הייתי פעילה בפורומים (בערך) עד שפרשתי... אבל כן צריך לתת למשתמשים החדשים באתר מידע על מערכת הפורומים. מידע בסיסי.

כמו שמי שמעליי הזכיר סליחה שאני לא מזכירה שם, שכחתי, בדיוק חזרתי מפרישה של שנה אז, בקשר לפורום הערות/הארות/הצעות/תלונות
כמו שהיא אמרה, אני, לפחות, יודעת דברים על האתרגרמו שאלות ממש מטומטמות, לדעתי. כלומר, אני עכשיו חזרתי מפרישה, ולפעמים זה כיף לי לקרוא שאלות בפורום עם השם הארוך אל תשאלו, אני מוזרה. אז אני ראיתי עכשיו, היום, הרבה שאלות, כמו "איך משיגים חרמשים", דברים בסגנון הזה. ואני באמת חושבת, כמו שמי שמעליי אמרה, אני חושבת שאני, ועוד הרבה משתמשים כאן שפעילים בקהילת הפורומים, יכולים להגיב תשובה נכונה כמו "השתתפות בפעילויות, דיונים, פתיחת פעילויות..." אתם מבינים, נכון?

יש לי עוד הצעה, באלי לשלוח ונזכרתי בזה.
אז, אני ראיתי ששיר כתבה כאן על היער האסור. היער האסור נוהל ע"י טליה ואורטל, אם אני לא טועה אורטל כרגע בהנהלת האתר, וטליה פרשה.
אז, הבנתי מה את אומרת, שיר. ואני חושבת שאת צודקת, בהחלט. אני רק אומרת, זו הייתה יוזמה של משתמשות מן המניין, בדיוק כמוני, כמוך. פעם הייתי מנהלת מחנה החצויים. היער האסור הוא בדיוק כמו מחנה החצויים, שסגרתי. הוא בדיוק כמו אלרג"ה, קבוצה שלפי מה שאני מבינה, היא מאוד פעילה. מה שאני אומרת כאן, זה שאת צודקת. הרבה משתמשים פרשו מהאתר בעקבות הסגירה של היער האסור. וזו הצעה בשבילך. אם את חושבת לנכון לעשות את זה, את יכולה לפתוח קבוצה כזו, עם אותו הקונספט. וגם, אם לא לך, שיר, אני חושבת שפתיחת פורום "היער האסור", בקטגוריית הספרים, וואטאבר, תהיה משהו שיחזיר לאתר משתמשים רבים.

עוד דבר שאשמח לדבר עליו. החוקים הגלובאליים. אז, החוקים הגלובאליים מוסתרים לעיני משתמש רגיל, שלא מכיר את השם הזה, לא יודע איפה לחפש. כמו שפתחתי בתחילת ההודעה, אני רשומה לאתר עוד מ 2016. אבל רגע! זה לא נכון. אני רשומה לאתר מ 2017!
אז היי, אני כן רשומה לאתר מ 2016. הייתי פעם חולה על הארי פוטר!!!. בשלהי 2016, בתחילת 2017, החניך חונך, קיבלתי באן. וזה מה שאני עומדת לדבר עליו.
קודם כל, החוקים הגלובאליים לא נגישים למתמשים. משתמש שלא מכיר את השם, לא יודע מה זה, לא יודע איך לפעול לפי זה. לפיכך, אני זוכרת שהזכירו כאן, שאיסור ריבוי משתמשים מוזכר רק בפורום הערות/הארות/הצעות/תלונות, מה שקצת לא הגיוני. אני קיבלתי באן על ריבוי משתמשים, שאני מבינה את זה בגלל הבאן שקיבלתי פתחתי את המשתמש הזה, אבל אני חושבת שזה קצת לא הגיוני. לא כתוב על איסור ריבוי משתמשים בשום מקום חוץ מבפורום הערות/הארות/הצעות/תלונות, מבינים? אז כן, זה מפריע לי קצת. אתם צריכים לשים לב לדברים האלה. אני לא קטנונית, פשוט שתדעו (:
עוד משהו, זה בנוגע לבאן. אני לא יודעת מה איתכם. אני קיבלתי באן משני המשתמשים שפתחתי: חולה על הארי פוטר!!! ועוד משתמש, שכרגע אני לא מוצאת אותו בחיפוש משתמשים. הנקודה שלי, היא שבמשתמש חולה על הארי פוטר!!! קיבלתי באן רק לחודש, נראלי, או שבועיים, משהו כזה, ובמשתמש השני, קיבלתי באן לשלוש שנים. קיבלתי באן עד לסוף 2019. מה שקצת מעצבן אותי. ברור, זה היה משתמש שני... אבל אתם מבינים מה אני אומרת כאן? קצת... לא הגיוני. יכול להיות שכן, אבל שתדעו.

אז... כן. הנה, הגענו לסוף החפירה שלי.
אלה ההצעות שלי (:
סליחה אם זה חפירה, פשוט רציתי שתדעו מזה...

עריכה: בדיוק שנייה אחרי שפירסמתי את ההודעה, יצא לי להיזכר בעוד משהו.
אני זוכרת שראיתי על זה שאלה בפורום [URL=https://hportal.co.il/index.php?showforum=30], ועניתם על זה. אז השאלה הייתה בנוגע למערכת הפאנפיקים. בנוגע למחיקת פרקים ופאנפיקים. אני זוכרת את התשובה שלכם, שאחראי מערכת הפאנפיקים כרגע הוא פעיל ואחראי, אבל אני כן חושבת שלא צריך בהכרח אישור של אחראי מערכת הפאנפיקים כדי למחוק פאנפיק. ברור, אפשר לצנזר, אבל אני חושבת שאנשין מעדיפים למחוק... ואני מבינה את זה. אז זה מביא אותי לשאלה האחרונה. למה באמת אי אפשר למחוק פאנפיקים, ללא אישור של אחראי מערכת הפאנפיקים?

הודעה זו נערכה ע"י Alice and Wonderland ב Apr 18 2020, 04:21 AM

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
פורסם ב: May 12 2020, 20:20 PM
צטט הודעה

פאבולוס הפורטל

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 81926
משתמש מספר: 27568

שלום ברצוני לומר שנראלי צריך לכבד יותר ותיקים בנו"ד תודה

--------------------
היי אני רוחמה. ואני הרבה יותר מגניב מכם. אה והם חמודים.
User Posted Image
המדף השעקסי של רוחמה

---------
פורסם ב: May 18 2020, 08:51 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 160758
משתמש מספר: 61264

QUOTE (האריפוטרשולטטט111 @ May 12 2020, 20:56 PM)
שלום ברצוני לומר שנראלי צריך לכבד יותר ותיקים בנו"ד תודה

סליחה אם זה ספאם, אני רק רוצה להבין... מה זה אומר "לכבד ותיקים יותר בנו"ד"?
כלומר, אני כאן מ 2016. איך זה מגיע לידי ביטוי, לדעתך?
אני חושבת שלכבד ותיקים יותר בנו"ד, האחריות היא על המשתמשים. אז למה צריך לכתוב את זה כאן, באשכול כזה?

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
פורסם ב: Jul 5 2020, 10:43 AM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845

QUOTE (חתול הצ'שר @ Dec 9 2019, 15:57 PM)
אז ככה, יש המון פעמים שבהם מישהו פותח אשכול עם שאלה בפורום עם השם הארוך (לחיץ), וכשאני קוראת מה שאלו אני באמת יודעת לענות. עכשיו, לא אני ועוד הרבה משתמשים מנהלים, אבל זה לא שאנחנו לא יודעים כלום. אם מישהו ישאל האם מותר לכתוב בנו"ד, חבל שהוא יחכה מלא מלא זמן עד שיקבל תשובה, אז באתי להציע משהו.
אתם יכולים להכין מקום למשתמשים אחרים מהאתר, שיוכלו לענות על השאלות של מי ששואל. עכשיו אני יודעת שיש סיכוי שיענו משהו לא נכון או שסתם משתמש יכתוב משהו, אז תעשו ככה שמשתמש מציע תשובה, ושולח אותה. ואז אתם, המנהלים, בודקים אם התשובה שלו טובה מספיק ומאשרים אותה, ואז היא באמת נשלחת.
זה יכול למנוע מהמון אשכולות להישאר ללא מענה, או לחכות המון זמן עד קבלת אחד, וזה יחסוך מכם לכתוב ולנסח עכשיו תשובה. תוכלו ככה רק לבדוק את התשובה של המשתמשים, ולאשר אותה. אני חושבת שזה יחסוך הרבה עבודה וזמן.

היי, רציתי להגיד שאני תומך בהצעה הזאת מאוד. כבר ראיתי הרבה אשכולות שיכולתי לענות עליהם ןבסוף נותרו ללא מענה. אני חוזר על מה שהיא אמרה כדי שלא תפספסו את זה ולהבהיר שיש גם עוד משתמשים שמעוניינים בזה :)

---------
פורסם ב: Aug 3 2020, 11:47 AM
צטט הודעה

השתמש בה בחכמה

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 10221
משתמש מספר: 72418

QUOTE (ShToTaKermit @ Jul 5 2020, 10:33 AM)
QUOTE (חתול הצ'שר @ Dec 9 2019, 15:57 PM)

היי, רציתי להגיד שאני תומך בהצעה הזאת מאוד. כבר ראיתי הרבה אשכולות שיכולתי לענות עליהם ןבסוף נותרו ללא מענה. אני חוזר על מה שהיא אמרה כדי שלא תפספסו את זה ולהבהיר שיש גם עוד משתמשים שמעוניינים בזה :)

מסכים לגמרי!
יש מלאאאא שאלות שנותרו ללא מענה ואנחנו המשתמשים יודעים את התשובה ויכולים לענות אבל אסור

--------------------
אני מישהי כלשהי שאוהבת חתולים
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 7 2020, 10:06 AM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1
מגדר:
משתמש מספר: 72617

אני מציעה שביטוי יהיה חובה לכל משתמש שאינו בטא
ככה זה יהיה הרבה יותר נעים לקרוא פאנפיקים

---------
פורסם ב: Aug 7 2020, 13:24 PM
צטט הודעה

this is the way

פרטי משתמש
חרמשים: 8000
משתמש מספר: 71862

• עדיף שישנו את חוק 7 בבקשות ניהול - 7 אשכולות מושקעות זה הרבה אם מחשיבים את זה שפעילויות ומ"פים צריך להשיג אישור וזה עבודה מפרכת.
  • יש הרבה דברים בפורטל שמתחילים ב18:30 וזה די מאוחר, אולי אפשר להקדים הכל באיזה חצי שעה - שעה

--------------------
תקראו לי דין

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 10 2020, 22:11 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 179
מגדר:
משתמש מספר: 73075

סתם שאלה איך אני מיצתרפת לקבוצת הקווידיץ׳?

---------
פורסם ב: Aug 11 2020, 00:12 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

QUOTE (ניוטון ארטמיס סקמנדר @ Aug 7 2020, 13:14 PM)
  • עדיף שישנו את חוק 7 בבקשות ניהול - 7 אשכולות מושקעות זה הרבה אם מחשיבים את זה שפעילויות ומ"פים צריך להשיג אישור וזה עבודה מפרכת.
  • יש הרבה דברים בפורטל שמתחילים ב18:30 וזה די מאוחר, אולי אפשר להקדים הכל באיזה חצי שעה - שעה

מאוד לא מסכים עם ההערה הראשונה. כן, פעילויות ומ"פים לוקחים זמן ועבודה ואישור אבל 7 זה כל כך מעט - באמת שכן, אם כבר הייתי רוצה להעלות את הרף כדי שזה יבטיח שהאנשים לא ינטשו את הפורום - ועדיין לא באתי לבקש את זה. 7 זה ממש מעט לטעמי ולהנמיך את הרף שבמילא כל כך נמוך זה טיפשי לדעתי. סליחה אם פגעתי בך במהלך הבעת הדעה שלי כלפיי ההערה שלך!

כן יש לי בקשה מכם מנהלי האתר :) זה ישמע לא נחוץ אבל לדעתי זה יהיה כל כך יעיל! אם תוכלו להרחיב את כמות הצבעים בפלטת הצבעים כשאתה מגיב (כרגע יש רק 16) - זה יהיה מאוד נוח לכולם ואני בטוח בזה. פשוט 16 צבעי הבסיס שכבר יש בהתחלת הפלטה ובהמשך שאר הצבעים שיש באשכול הזה

את שאר ההערות אחרים כבר אמרו ואין לי שום כישרונות בתכנות אז לצערי אני לא אוכל לעזור לכם :(

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (3) 1 [2] 3  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007