האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

היקום שלי||שלב ראשון, מאושר
פורסם ב: Dec 16 2022, 15:26 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4705
מגדר:female
משתמש מספר: 81792
חפצי המשתמש: צפה

היקום שלי||שלב ראשון

היי, מה קורה? יש משחקי פנטזיה רבים שאפילו לא מתרחשים בעולם שלנו, אלא בעולם אחר, חלקם מבוססים על עולם בסיפור, אבל חלקם מומצאים על ידי השה"מ, ולכן, עדיף שתדעו איך ליצור את העולם הפנטזי של המ"ת שלכם!

אמממ, איך בדיוק אנחנו אמורים לעשות את זה?

זה בסדר אם אתם לא יודעים איך, בשביל זה אני כאן! לפעילות הזאת יהיה יותר משלב אחד, כי יותר נוח לעשות דברים בשלבים. בשלב הזה תצטרכו לכתוב את הרעיון לעולם שלכם, וגם מה מיוחד בו. אתם יכולים גם לנסות לתאר אותו, אם אתם רוצים. חשוב מאוד שתפרטו על כל פרט שחשוב לדעתכם, אפשר גם לכתוב למשל אם לאנשים בעולם יש כוחות מיוחדים או שהם שונים מהאנשים בעולם שלנו בכך שהם -----.

יש טופס?

ברור, הוא ממש כאן:

CODE
[b][color=DodgerBlue]שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים: [/color][/b]
[b][color=DeepSkyBlue]שם העולם:[/color][/b] לא חובה, אבל עדיף שתכתבו...
[b][color=DodgerBlue]תיאור העולם:[/color][/b] זה צריך לכלול תיאור של מה מיוחד בעולם, אם חיים בו יצורים אחרים, אנשי זאב, למשל, או ששם יש רק דינוזאורים. העולם גם יכול להיות ממש כמו העולם שלנו, אבל כל האנשים יכולים לעוף. תכתבו כל מה שעולה בדעתכם ואתם רוצים לכתוב. זה יכול להיות מוזר או משוגע או לא הגיוני, תנו לדמיון שלכם להתפרע
[b][color=DeepSkyBlue]הערות\הארות\רעיונות\פורומ"ת\עוד עולם:[/color][/b]

התגמול על הפעילות הוא 150 חרמשים חדשים ממפעל הייצור שלהם
הפעילות תינעל בעוד שבוע

--------------------
🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺
[] נגה!!! [] פורום משחקי תפקידים! [] משחקי תפקידים! [] ארטמיס [] רייבנקלו [] זאבים שולטים תתמודדו [] 🐺[] אאווווו []
היי, השם שלי הוא נגה (NOGA. לא NAGA. ברור?!), ו... זהו, בעצם!
הרשמו למ"ת שלי TEN WORLDS, TEN STONES
אה, ו.... פורום מ"ת שולט!
בקרו בפורומ"ת המדהים, תעזרו להפעיל אותו, ו... זהו, והפעם באמת! (נראה לי....)

דרך אגב, רק ארבעה מהמקומות מהמ"ת שלי נותרו (כדור הארץ, גסטרופלונד, סלטרפנד, קרפסל)!!!!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 16 2022, 17:28 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 21788
מגדר:female
משתמש מספר: 76102

שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים: יולי, בצד, רייבנ
שם העולם: קרוילדון, שזה בשפה העתיקה של המקום ''מקום בעל חיים''
תיאור העולם: אז בעצם זה עולם עם שתי קבוצות- הנמרים והעיטים. פעם הקבוצות חיו ביחד, אבל אז הן נכנסו למלחמה, ובסופו של דבר, עשו הסכם שלום ביניהם וחילקו את האדמה לשניים. העיטים עדיין שונאים את הנמרים, כי על מנת שיסכימו להסכם, הם נתנו להם שטח גדול יותר- כיוון שהצבא של הנמרים חזק יותר. גם הנמרים לא ממש מחבבים את העיטים, אבל שתי הקבוצות לא ממש מפריעות אחת לשנייה.
הסיבה שקוראים לקבוצות בדרך שקוראים להן, היא בגלל שכל קבוצה יכולה להתשנות לחיית הקמע שלה- החיה שהיא קרויה על שמה.
כלומר, העיטים יכולים להשתנות לעיטים והנמרים יכולים להשתנות לנמרים.
לכל קבוצה גם יש שלושה שבטים, שחיים ביחד אבל קוראים להם שבטים כי פעם הם חיו בנפרד.
אצל הנמרים יש את שבט המהירות, שבט ההשתגרות ושבט ראיית החולשות- שיכולים לראות חולשה אחת של היריב, אבל אפשר לחסום את זה.
אצל העיטים יש את שבט הטלקינזיס, שבט האי נראות ושבט האיתור- האנשים בשבט האיתור יכלו לאתר אנשים באמצעות המחשבה, כלומר לדעת איפה הם נמצאים. אסור בשום פנים ואופן לחצות את הגבול לקבוצה אחרת או שזה יגרור למלחמה.
לשתי הקבוצות יש בתי מלוכה, ובדרך כלל המעמד הוא לפי עושר. העבודה הכי נחשבת (וזאת שמקבלים עליה הכי הרבה כסף) היא עבודה שעושים עבור בית המלוכה, אבל מאוד קשה להתקבל לתפקיד הזה. אם התקבלת לתפקיד הזה, כולם צריכים להתייחס אלייך בכבוד, אחרת הם נכנסים לצרות עם משפחת המלוכה- אבל למרות הדברים הטובים שאתה מקבל מהתפקיד, הוא מאוד מסוכן ואף אחד לא באמת יודע מה צריך לעשות עבור משפחת המלוכה. העולם של הנמרים לא מאוד מתקדם ואין שם מכוניות- כלי הרכב הכי מתקדמים הם כרכרות. העיטים מאוד מתקדמים מבחינה טכנולוגית וכבר יש להם דברים כמו מכוניות.
הערות\הארות\רעיונות\פורומ"ת\עוד עולם:
האמת שהיקום הזה מבוסס על סיפור שכתבתי במסגרת נאנו בסס''ש, ורציתי לעשות עליו מ''ת ולא יצא (גם לכתוב אותו לא יצא לי, אז בגלל זה אני משתמשת בו בשביל הפעילות).

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 25 2022, 17:54 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: אחראי שנת הלימודים ואליפות הבתים
חרמשים: 1009473674
מגדר:male
משתמש מספר: 34959

השלב הסתיים
ננעל

--------------------

טום ○ הנהלת האתר ○ אחראי שנה"ל ואליפות הבתים

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007