האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום שרשורים ומשחקי תפקידים.
פורסם ב: May 21 2016, 16:24 PM
צטט הודעה

הים הוא האינסוף, שופט החוטאים

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16161
מגדר:male
משתמש מספר: 51772
חפצי המשתמש: צפה

*לפני הכל, אני רוצה להגיד תודה למיכל (Mad As A Hatter) ולתמר (Starry Night) על העזרה בניסוח האשכול.

בקשת ניהול || פורום שרשורים ומשחקי תפקידים

שלום. אני שירה, בן 12 וברצוני לנהל את פורום שרשורים ומשחקי תפקידים.
כפי שאתם כנראה יודעים, הפורום מאוד חשוב לי. למעשה, זאת כבר הפעם השלישית שאני מנסה לעלות לניהולו (אני בוחר לראות את זה ככך שהפורום חשוב לי ואין לי כוונה לוותר עליו, ואתם?)
הנושא של הפורום מדהים והפוטנציאל שלו ענק, כל מה שצריך בשביל לגרום לו לפעול בדיוק כמו מטומ"ם, טו"ק, מד"פ ושאר הפורומים, הוא מנהל שלא מוכן לוותר עליו. ואני מאמין שכבר הוכחתי את זה.

למה מגיע לי לנהל את הפורום?
נתחיל בזה שאני אוהב אותו ומוכן להשקיע בו, שזה חשוב כשלעצמו. יש לי רעיונות רבים לפורום וההשקעה שלי בו ניכרת - שני העמודים הראשונים מראים על נוכחות גבוהה מצידי, במיוחד העמוד הראשון.
הפורום צריך החייאה, ואני מאמין שאני מסוגל להחיות אותו. יש לי רעיונות רבים והרבה זמן בשביל הפורום, וכל צעד שלי בו עובר סינון: האם המשתמשים יאהבו את זה? האם זה מספיק מקורי ומלהיב? האם זה ימשוך אנשים?
אולי אני לא האדם עם יכולת השכנוע הכי טובה, אבל אני מקווה שהרעיונות והפעילויות שלי ידברו בעד עצמן.

אשכולות שפתחתי:
*חלק מהאשכולות נפתחו במסגרת חניך חונך
סיור יום שישי ה-13: הרשמה משחק
הקסם שבמ"ת: הרשמה שלב 1 שלב 2 שלב 3
חיופס: שלב 1 שלב 2 שלב 3 שלב 4
אני אוותר
הדיון החודשי: חודש 1 חודש 2 חודש 3
מי היה...
IQ199 (יחד עם טל, ננטש בגלל אי-השתתפות): הרשמה משחק

רעיונות:
"בואו ואספר לכם על פורומ"ת..." פעילות בה המשתמשים יצטרכו לתאר את פורומ"ת בכמה משפטים.
"מ("ת)רגש." פעילות בה כל שבוע תינתן סיטואציה יומיומית, והמשתמשים יצטרכו לתאר אותה מנקודת מבט של דמות כלשהי בליווי רגש לבחירתם.
"דמות פגומה, דמות מושלמת." במשחק פורום זה יבנו המשתמשים דמויות אחת אחרי השנייה, כאשר אחת מהן היא מרי-סו/גרי-סטו וזאת שאחריה מלאה אך ורק ב"פגמים" לפי מודל היופי (וחוזר חלילה).
"סקר את המ"ת!" בפעילות זאת יצטרכו המשתמשים לפתוח סיקורים בפורום על משחק תפקידים פעיל בפורום לבחירתם.
"אם הייתי יכול להיות במ"ת של..." מ"פ בו יצטרכו המשתמשים לכתוב כל אחד בתורו "אם הייתי יכול להיות במ"ת של..." שם של משחק תפקידים, ומה היה עושה אם היה יכול להיות בו.
"זו ציפור? זה מטוס? זה משחק תפקידים!" בפעילות זאת יצטרכו המשתמשים לכתוב כיצד משחק תפקידים יכול לשמש "גיבור על" בדברים פשוטים כמו "לעזור עם השעמום".
"אופס, פאדיחה!" מ"פ בו משתתפים ימנו פאדיחות שיכולות לקרות במשחק תפקידים או יצירת דמות.
"הייתי רוצה..." מ"פ בו יצטרכו המשתתפים לכתוב מה היו רוצים לראות בפורום. משחק תפקידים בז'אנר מסויים, דמות עם שם כלשהו...
"מ"ת ילדים!" בפעילות זאת המשתתפים יכתבו טיזר למ"ת שמיועד לילדים. משהו פשוט, ילדותי, קליל ותמים.
"אם אבא היה כאן..." בפעילות זאת יצטרכו המשתמשים לכתוב מה לדעתם היה קורה אם אבא (או אמא) שלהם היה בפורום. אילו דמויות היה יוצר? אילו מ"תים היה פותח? ועוד.

לסיכום:
אני מבטיח לכם שאם תבחרו בי אעשה כמיטב יכולתי ויותר בשביל להחזיר את הפורום לתקופה שבה הוא היה פעיל בפני עצמו, ולא רק שער חיוור לתת פורום שרשורים.
בכוונתי לדאוג לפתוח אותו להרבה יותר סוגים של אפשרויות, ובכך למשוך עוד משתמשים ולהחיות אותו.
למרות שאני אקבל את זה אם לא תעלו אותי, חשוב לי להגיד שאין לי כוונה לוותר על הפורום ואני אמשיך להפעיל אותו כך או כך.
המשך יום נעים!

בעד:
7 מנהלי פורום
2 משתמשים רגילים
1 הנהלת הפורומים

נגד:

1 הנהלת הפורומים

--------------------
User Posted Image

סליחה, אני כנראה לא אוכל להתחבר יותר. אעשה כמיטב יכולתי, אבל נכון לעכשיו מסתבר שאני בפרישה לא רצונית (בחיים לא הייתי נוטש את פורום מ"ת מרצוני)
אני אוהב אתכם, ובבקשה תדאגו לפורום מ"ת המדהים במקומי.
להתראות 3>

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 21 2016, 16:29 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980

וואו, פתחת בקשה נוספת! ממש חיכיתי לזה. לפני כל החפירות, אני אגיד שאני נותנת בעד.
ההשקעה שלך ניכרת בפורום ואי אפשר לערער על זה. גרמת לי להשתתף במ"ת וזה לא קל, כי בדרך כלל אני לא ממש אוהבת את זה, אבל משהו במ"תים שלך פשוט... מושכים.
זו הפעם השלישית שאתה פותח בקשת ניהול לפורום הזה. למרות שהבקשה נדחתה ולא עלית, ניסית עוד ועוד- וזה מוכיח לי שלא תנטוש את הפורום. יש לך רעיונות מצוינים ויהיו מצוינים יותר גם אחרי שתעלה. זאת אומרת, אני מאוד מקווה שתעלה.
חלק מהרעיונות שפרסמת פה אהבתי, חלק פחות- אבל כמו שגיליתי בעצמי, המון רעיונות טובים- אולי הטובים ביותר- באים יחד עם הניהול. עם החוויה הזאת.
אתה יכול להיות מנהל מצויין וחבל אם לא תעלה, אבל גם אם לא- אני סומכת עלייך שתעלה מתישהו.
בהצלחה :)

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 21 2016, 16:32 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 13413
משתמש מספר: 53827

שירה 3>
אתה כבר יודע מה הדעה שלי, אבל אני בכל זאת אכתוב פה. רואים שהפורום הזה חשוב לך. העובדה שלא וויתרת והמשכת להפעיל אותו גם כשלא העלו אותך לניהול מוכיחה את זה. הרעיונות שלך יצירתיים ואני בטוחה שיהיו לך עוד רעיונות אפילו יותר יצירתיים (כי כמו שאומרים, הרעיונות באים עם הניהול). אני יודעת שאתה תעשה הכל בשביל שהפוטנציאל שהפורום מתממש.
אם זה לא ברור, אני מצביעה בעד ענקי 3>

--------------------
User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: May 21 2016, 17:11 PM
צטט הודעה

Go Vegan

פרטי משתמש
חרמשים: 5417
מגדר:
משתמש מספר: 46783

רואים בהחלט שאתה לא מוכן לוותר על הפורום, ובוודאי שלא תוותר עליו אם תעלה לניהול. הפורום בהחלט זקוק להחייאה, ואתה מספק אותה ותמשיך לספק באופן מצוין. הרעיונות שלך נהדרים, מקוריים ויצירתיים- בדיוק מה שמנהל פ. מ''ת צריך. אני רואה אותך בכל פעם מנסה למשוך אנשים לפורום ולא מוותר, זה מצוין.
אני נותן לך את הבעד שלי, ואני מאוד אשמח לראות אותך בניהול, אתה תעשה דברים נהדרים.

--------------------
“Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Then world behind and home ahead,
We'll wander back and home to bed.
Mist and twilight, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!”
- J. R. R. Tolkien

---------
פורסם ב: May 21 2016, 17:33 PM
צטט הודעה

החיים הם כמו דומינו-לפעמים קמים ולפעמים נופלים

פרטי משתמש
חרמשים: 14450
משתמש מספר: 53198

היי שירה!
נתחיל בזה רואים שאתה לא מוכן לוותר על הפורום, הרי זאת הפעם השנייה או השלישית שאתה פותח בקשה. הרוב מוותרי אם דוחים להם את הבקשה בהתחלה. רוב הרעיונות שלך נחמדים וקלילים ותהיה בטוח שאגיב בחלקם אם תיישם אותם. הייתי נותנת לך בעד ניסיון כי אני לא ממש בטוחה שאני רואה אותך כמנהל פורומ"ת בעתיד אך מכיוון שאין יותר אפשרות כזו אני נותנת לך בעד ואני מקווה שתנצל אותו בחוכמה 3>

--------------------
Bonnie
ONLY A SHAMADA CAN CONTROL THE DRAGONS
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 21 2016, 18:15 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 84
משתמש מספר: 54312

האמת שחיכיתי שתפתח עוד בקשה.
זו הפעם השלישית שאתה פותח בקשה - אפשר לראות שאתה לא מוותר לפורום ואתה משקיע בו. המ"תים שלך מעולים והרעיונות שלך מאוד מקוריים ויצירתיים ואם הייתי במקומך אני לא חושבת שהייתי מגיעה אליהם אם בכלל. יש לפורום הזה פוטנציאל אדיר, אני כבר רואה אותך מממש אותו.
אני מקווה שתעלה לניהול! ובלי עוד חפירות מיותרות, אני בעד. בהצלחה :)

--------------------
מאיה. :)
You could be president
You never paid the rent but I don't mind
You got no reason to learn what came first
It can't be good enough

---------
פורסם ב: May 21 2016, 20:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 12401
משתמש מספר: 53328

היי שירה
אני אקצר את התגובה שלי כי אני מהפלא, אבל אומר שהתפתיתי מאוד להצביע לך נגד.
פורומ"ת; לדעתי, לא צריך פעילויות ומ"פים רבים. אם זה לא היה אתה, הייתי מצביעה נגד, כמעט בטוח, אבל אני יודעת שאתה לא רק תפתח פעילויות אלא גם תחייה את הפורום בהמון משחקי תפקידים, ממליצה לך להתמקד בפן הזה בעיקר.
בעד

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
פורסם ב: May 21 2016, 20:51 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 99898
משתמש מספר: 55640

שלום שירה!
אני אקצר את ההודעה שלי, ההשקעה שלך בפורום מאוד ניכרת, מגיע לך לעלות, אחרי שאתה לא מוותר, לא נוטש, רואים שאתה אוהב את הפורום.
אנחנו כבר דיברנו על זה. מאוד מאוד מגיע לך לעלות. אין מישהו יותר מתאים ממך לניהול והחייאת הפורום.
הייתי מדבר עוד בשבחך וכמה מגיע לך לעלות אך זמני קצר ואתייחס לדברים החשובים באמת.

הרעיונות: לא רבים, אבל נהדרים, כמו שאומרים, זה לא הכמות אלא האיכות!, אני ראיתי שהתייחסת יותר למ"פים, אני אישית רואה את הפורום מתחייה (אם ככה אומרים XD) בעזרת פעילויות, אבל זה גם בסדר. קיצר, רעיונות פשוט מעולים 3>

ההשקעה:
ההשקעה מאוד ניכרת, פחות מ"תים, יותר בסיסים או מה שנקרא "בית ספר למ"תים" בעצם ללמד אנשים איך לעשות מ"ת, כמו ב"קסם שבמ"ת". זה מאוד נחמד, אבל אני ממליץ לחזק את העניין של המ"תים.

ובקיצור: אתה תהיה המנהל הכי טוב שהפורום הזה יכול לקבל, מגיע לך לעלות, מאוד מגיע. אני יודע שגם אם לא תעלה אתה לא תוותר, כי אתה יודע שזה מגיע לך וככה גם אני חושב. לעולם אל תוותר!

אז העמדה שלי: אני חושב שמאוד מאוד מגיע לך לעלות ותהיה מנהל מצוין. הכי מצוין שיכול להיות. עמדתי והצבעתי אינם משפיעים הרבה (אולי על בחירות של אחרים) אך בכל זאת, אני מצביע לך את הבעד הכי ענק שיכול להיות! בהצלחה לך! ולעולם אל תוותר!

--------------------
זיו - 19

---------
פורסם ב: May 21 2016, 20:58 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
חרמשים: 101038
משתמש מספר: 50788

בעד ענקי, מסכים עם אלה שלפני, בהצלחה בהמשך אם תעלה ואם לא (:

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: May 21 2016, 21:17 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

אני קצת מבואסת. יכולת לחכות עוד קצת, לפתוח עוד כמה אשכולות, ואז לפתוח. התייעצת עם מישהו לפני שפתחת?
אין לי ספק בכלל שאתה תהיה מנהל מעולה, ושלא תחשוב לרגע שאני מצביעה לך נגד, אבל כן הייתי רוצה לראות עוד קצת מ''תים שלך לפני שאתה עולה.
הרעיונות שלך טובים, מגניבים, אתה כותב טוב, אתה תהיה פשוט מנהל מעולה. אתה חדור מטרה ומלא מוטיביציה. אני זוכרת שחזרת הביתה יום אחד, והיית סחוט ועייף אבל הלכת לבדוק את הטופס הרשמה שלי כי זה היה חשוב בשבילך. אני לא צריכה יותר מזה :)
יש לך בעד מחייך ממני וברכת הצלחה. אתה תהיה טוב.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: May 22 2016, 14:07 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
משתמש מספר: 5565

פורום שרשורים ומשחקי תפקידים. כתבת, כשהגשת את הבקשה. אני רואה פה יותר "משחקי תפקידים" מאשר שרשורים. איפה ההשקעה בשרשורים, אם רצית לנהל את הפורומים הזה? או שמא חשבת שהפורומים באים ביחד? או שהתכוונת רק למשחקי תפקידים והנחת שזה בסדר לציין את שרשורים?
אני יודע שזו לא פעם ראשונה שלך שאתה מגיש בקשת ניהול למשחקי תפקידים ובהחלט ניתן לראות שאתה נלהב. עם זאת, אני לא מרגיש שאתה בשל... אין מספיק פעילות, הרעיונות לא הכי ברורים בעיני... אני מצביע לך נגד, על אף שזה לא ישפיע על דבר מההצבעות כאן. ממליץ לך לקחת את דבריי לתשומת לבך לאחר שתעלה.

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: May 22 2016, 14:08 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אוקיי, הדעה שלי היא בעד רק בגלל משהו אחד - אתה לא מוותר. זאת הפעם השלישית שאתה מנסה לעלות לניהול של הפורום הזה, וזה לא הולך ברגל. יש משתמשים שלא ינסו לנהל פורום בכלל, יש כאלה שיוותרו אחרי פעם אחת, יש כאלה שיוותרו אחרי פעמיים, יש כאלה שיוותרו אחרי שלוש ויש כאלה שלא יוותרו - אתה האחרון מבינהם. האמת? אם זאת הייתה הבקשה הראשונה או השנייה שלך הייתי מצביע.ה נגד. הרעיונות שלך לא משהו ולדעתי אתה יכול להשתפר בקטע של רעיונות לפעילויות וגם להפעיל מ''ת במשך פרק זמן של חודש או משהו כזה לפני הבקשה, אבל העובדה שאתה עוד הולך להמשיך להשקיע אם הבקשה הזאת תידחה זה מה ששכנע אותי. אבל אני נותןת לך את הבעד הזה רק בגלל זה. אני רוצה לראות אותך בניהול כי הפורום הזה חשוב לך, אבל אני רוצה לראות אותך משתפר בדברים בניהול. אני רוצה לראות אותך כותב רעיונות יותר מקוריים לפעילויות (למשל, "מ("ת)רגש" ו"דמות פגומה, דמות מושלמת" מתאימים הרבה יותר לפורום סס''ש, ויש עוד הרבה רעיונות חסרי פואנטה). אני רוצה לראות אותך מפעיל מ''ת כמו שצריך, אבל אני רוצה לראות אותך בניהול - כי אתה לא תוותר על הניהול הזה.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: May 22 2016, 15:43 PM
צטט הודעה

הים הוא האינסוף, שופט החוטאים

פרטי משתמש
חרמשים: 16161
משתמש מספר: 51772

QUOTE (מאסטר שיפו @ May 22 2016, 02:39 PM)
פורום שרשורים ומשחקי תפקידים. כתבת, כשהגשת את הבקשה. אני רואה פה יותר "משחקי תפקידים" מאשר שרשורים. איפה ההשקעה בשרשורים, אם רצית לנהל את הפורומים הזה? או שמא חשבת שהפורומים באים ביחד? או שהתכוונת רק למשחקי תפקידים והנחת שזה בסדר לציין את שרשורים?
אני יודע שזו לא פעם ראשונה שלך שאתה מגיש בקשת ניהול למשחקי תפקידים ובהחלט ניתן לראות שאתה נלהב. עם זאת, אני לא מרגיש שאתה בשל... אין מספיק פעילות, הרעיונות לא הכי ברורים בעיני... אני מצביע לך נגד, על אף שזה לא ישפיע על דבר מההצבעות כאן. ממליץ לך לקחת את דבריי לתשומת לבך לאחר שתעלה.

כתבתי פורום שרשורים ומשחקי תפקידים כיוון שזה שם הפורום. לפי האשכול הזה תת-פורום שרשורים הוא פורום שאינו זקוק למנהל, ולפי כך אין לי כוונה לנהל אותו.

(וכן, אני מודע לכך שזאת התגובה היחידה שלי)

--------------------
User Posted Image

סליחה, אני כנראה לא אוכל להתחבר יותר. אעשה כמיטב יכולתי, אבל נכון לעכשיו מסתבר שאני בפרישה לא רצונית (בחיים לא הייתי נוטש את פורום מ"ת מרצוני)
אני אוהב אתכם, ובבקשה תדאגו לפורום מ"ת המדהים במקומי.
להתראות 3>

---------
פורסם ב: May 22 2016, 16:34 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 649
משתמש מספר: 48748

אוקיי, אני מהפלאפון, אז אני לא אעריך יותר מדי. הרעיונות שלך נחמדים, ואני חושבת שהרבה מאוד פעמים רעיונות נוספים ונהדרים מגיעים עם הניהול. אתה משקיע בפורום - וזה בולט - כבר תקופה ארוכה, ואני חושבת שאתה מתכנן להישאר שם לטווח הארוך. אני חושבת שתוכל להחיות מאוד את הפורום.
אם זה לא היה ברור, יש לך בעד ענקי ממני (:

--------------------

---------
פורסם ב: May 22 2016, 18:33 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
משתמש מספר: 5565

QUOTE (The Sea @ May 22 2016, 04:15 PM)
QUOTE (מאסטר שיפו @ May 22 2016, 02:39 PM)

כתבתי פורום שרשורים ומשחקי תפקידים כיוון שזה שם הפורום. לפי האשכול הזה תת-פורום שרשורים הוא פורום שאינו זקוק למנהל, ולפי כך אין לי כוונה לנהל אותו.

(וכן, אני מודע לכך שזאת התגובה היחידה שלי)

ועדיין, לכתוב "שרשורים" תחת הכותרת של פורום משחקי תפקידים זה מטעה. אין טעם לציין את הפורום הזה, אלא: פורום משחקי תפקידים (לא כולל תת־פורום שרשורים).

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007