האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

זהו המוות..., כתיבה כושלת♡
פורסם ב: Nov 21 2019, 18:29 PM
צטט הודעה

All the best people are crazy

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 70875
חפצי המשתמש: צפה

שני קוסמים היו בזירת האירוע ג'יימס פוטר והלורד וולדרמורט...ואז...נשמעה צעקת כאב וצעקה נוספת הנושאת את שם הקללה ההורגת "ג'יימס!" אני צועקת בדאגה כאשר אני שומעת את קול הקללה ההורגת,רצתי במהירות אל הארי "הארי..ילד אהוב שלי" אני לוחשת לו "אנחנו אוהבים אותך כל כך...לא משנה מה יקרה...אתה אף פעם לא תהיה לבד,אני ואביך נהיה פה בשבילך" הרמתי אותו והצמדתי אותו אל גופי...מודעת לכך שזה יהיה החיבוק האחרון
שאתן לו "אני אוהבת אותך" אמרתי לו
ונשקתי לראשו בעדינות מחבקת אותו
בחוזקה דמעות ירדו מעיניי..
עצובה מכך שזאת תהיה הפעם האחרונה שאראה את בני...שלא אראה אותו גדל..ואז..הוא פוצץ
את הקיר שמאחורינו בחוזקה..הצמדתי את הארי אל גופי מחכה למותי המתקרב "אבדה קדברא!" הוא צעק צרחתי בכאב ובחוזקה והתמוטטתי על הרצפה הקרה...הוא פגע בהארי בקללה ההורגת..ואז הוא צרח בכאב...ונעלם אל תוך הצללים,נפלתי אל תוך האפלה הקרה אך המלטפת...עוצמת את עיניי בעדינות נכנסת לשינה נצחית
זהו המוות.

--------------------
פרשתי~

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007