האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

פעילות || מידה כנגד מידה
פורסם ב: Aug 6 2018, 12:18 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

מידה כנגד מידה

הרבה דברים אפשר לומר על לוהקרט. הוא היה אחד המורים הכי מוזרים שהיו להתגוננות מפני כוחות האופל ובכלל, הוא טען שעשה דברים משוגעים, הוא היה מאד חכם... או מאד טיפש, תלוי איך מסתכלים על זה. לא משנה מה תגידו עליו, כולם יודעים איך הסיפור נגמר - הקסם שלו, הקסם שבעזרתו גנב זהויות כל כך הרבה מכשפות וקוסמים שעשו דברים מדהימים, פגע בו בחזרה והוא איבד את הזיכרון. קשה שלא לשים לב ל"אירוניה" שבדבר, לעובדה שבעצם הוא קיבל בדיוק את מה שהוא עשה לאחרים. מידה כנגד מידה, מה שנקרא.

בפעילות זו אנו נעביר את הרעיון הזה גם לדמויות אחרות. מה אם כל דמות הייתה מקבלת עונש שמתאים בדיוק לחומרת המעשים שלה? אצל אמברידג' לדוגמא אפשר לומר שבגלל שהיא הכריחה תלמידים לכתוב עם עט שכותב את מה שהם כתבו על הדף גם בדם שלהם, העונש שלה יהיה למלא דף ענקי במילים "לא אתן יותר ענשים כאלה" עם עט שעושה בדיוק אותו הדבר. אני יכולה לתת עוד הרבה דוגמאות, אבל חבל לגנוב לכם את האפשרויות! כל מה שאתם צריכים לעשות למעשה הוא לבחור דמות, להסביר על מה היא מקבלת עונש ולהסביר מה העונש שתקבל שיתאים למעשים שעשתה.
CODE
[B][COLOR=olivedrab]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=olivedrab]הדמות שבחרתי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=olivedrab]על מה היא תקבל עונש:[/COLOR][/B] זכרו שאצל דמויות כמו וולדמורט לדוגמה יש הרבה מעשים שונים ורעים שעשו.
[B][COLOR=olivedrab]מה העונש ומדוע הוא מתאים למעשים אלו:[/COLOR][/B] לפחות שתי שורות.
[B][COLOR=olivedrab]הערות / הארות:[/COLOR][/B]

על השתתפות בפעילות זו תקבלו 200 חרמשים!

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 6 2018, 13:12 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 20844
מגדר:male
משתמש מספר: 68239

שם + כינוי:אפרים פוטר + אפי
הדמות שבחרתי:דולורס אמברידג'
על מה היא תקבל עונש: על זה שהכריחה להשתמש בעט שחורט על היד ומשתמש בדם.
מה העונש ומדוע הוא מתאים למעשים אלו: שתתקע בזמן בגיל 14 ויהיה לה מורה שתגיד לה לכתוב 10000000 "אני לא מצערת והורסת לאנשים את החיים גם אם אני חושבת שזה מגיע להם" עם העט שחורט על היד.
וזה מתאים שתבין כמה סבל יש בזה ולא תשתמש בזה יותר לעולם.
הערות / הארות:

--------------------

אפי
פרשתי

---------
פורסם ב: Aug 6 2018, 17:01 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4490
מגדר:female
משתמש מספר: 65469

שם + כינוי:
איימי+Mhgf
הדמות שבחרתי:
פנרייר גרייפק
על מה היא תקבל עונש:
בעיקרון הוא ביצע המון דברים שעלייהם הוא צריך לקבל עונש, רובם היו התקיפות המקוונת שלו בתור אדם זאב, אז אני אתמקד בזה.
מה העונש ומדוע הוא מתאים למעשים אלו:
אני חושבת שכודם כל, צריכים לקחת לו את "היכולת" להיות אדם זאב, ואז להביא אותו אל אדם זאב (כאשר הוא כבר לא אדם זאב יותר, אלא אדם מרושע רגיל) ולתת לאדם זאב הזה לנשוך אותו, ואז שוב לקחת ממנו את "היכולת" ההיא ושוב לתת לאדם זאב לנשוך אותו, כך להמשיך במשך עוד כמה פעמים, ולהשאיר אותו כאדם רגיל בלי "היכולת" כדי שהוא לא יוכל לתקוף עוד אנשים.
אני חושבת שהעונש הזה מתאים לו בגלל שהוא נשך הרבה אנשים רגילים בצורה מכוונת ולכן מגיע לו שינשכו אותו לשם שינוי ואז ישאירו אותו ללא "היכולת" לנשוך ולפגוע מה שיגרום לו להרגיש פגיע כמו הקורבנות שלו.
הערות / הארות:

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 9 2018, 04:58 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10709
מגדר:male
משתמש מספר: 64904

שם + כינוי: תמר, אתם יודעים איפה זה :)
הדמות שבחרתי: ג'יימס פוטר (הראשון)
על מה היא תקבל עונש: על זה שהוא פגע סתם בתלמידים שלא עשו כלום, והציק להם בלי סיבה.
מה העונש ומדוע הוא מתאים למעשים אלו: העונש הוא שיקשרו אותו לעץ ליד האגם, בזמן ההפסקה ובלי שרביט, וילכו. (הדברים יקרו מעצמם...) אה ואת סיריוס רמוס ופטיגרו ישאירו בפנים. מהעונש הוא ילמד שזה לא נחמד שמתעללים בך בלי סיבה.
הערות / הארות: אני יודעת שהוא סה"כ בן אדם טוב, אבל באמת מה שהוא עשה זה דברים נוראיים.

--------------------
קריס ☯ 13 ☯ הצטרפתי בגיל עשר וקרינג' אחושרמוטה ☯ בואו סהכ אני אחלה
User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image
הסוף.

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 22:32 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 803
מגדר:
משתמש מספר: 68482

שם: דניאל רואי
הדמות שבחרתי: בלטריקס
על מה היא תקבל עונש: על הקללות קושיאטוס שלה
מה הענש ומדוע הוא מתאי למעשים אלו: לקחת לה את כוחות הקסם ואז להכניס אותה לכלא והמשמרות זה מי יעשה לה קרושיו כי היא כל הזמן עשתה קרושיו והיא משתמשת בכוחות הקסם שלה לרעה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007