האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול//פורום הקלחת הרותחת, אעאעאעאעא
פורסם ב: Sep 17 2017, 13:30 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

*קרדיט ענקי ענקי לתוםסיוון ותודה רבה לכולם ולכל מי שעזר, תמך, העיר ועודד 3>
*אני יודע שזה לא מבוטא, סלחו לי, שחכתי ><

User Posted Image

אז חזרתי (:
שלום, קוראים לי ראיין, אני בן 12 ואני רוצה לנהל את פורום הקלחת הרותחת.

למה מגיע לי לנהל את הפורום?

אני אוהב את הפורום ברמה שכבר קשה לי להסביר. אני יודע ואני גם בטוח בעצמי שאוכל לנהל אותו כמו שצריך, ואפילו יותר. מההתחלה שלי בפורטל (תרתי משמע, ביום הראשון) אהבתי את הפורום, הוא נראה מגניב וטוב ובאמת שהתאהבתי בו הרבה לפני שידעתי על ההטבות שלו, ואם להיות כנה? לא אכפת לי מהן, אני אוהב את הפורום ואני אשקיע בו לא משנה אם אעלה לניהול או שלא.
הייתי בחניך חונך האחרון, והשתפרתי מאוד, ובדרך שלי עם חברים שתמכו בי ועודדו אותי למדתי על הניהול ועל הקושי שבו, וזה ברור שיש בו קושי, ובכל זאת לא עניין - וגם לא מעניין - אותי כמה זה קשה, מעניין אותי להפעיל את הפורום כמה שיותר. מאז שמאיה ( שהייתה המנהלת הקודמת של הפורום ) פרשה, הפורום מדוכדך, ואם מותר לי לציין לזכותי משהו - החייתי אותו ואני רוצה שהוא יהיה הפורום הכי חי שנמצא בכל הקטגוריה, וגם מעבר לה. אני אשאר עם הפורום להמון זמן, שלא כמו למשל מה שהיה עם מאיה אשר פרשה ממש אחרי שהתקבלה לניהול, עבדתי יותר מדי בשביל לאפשר לזה לחמוק ממני - וחוץ מזה, באמת אכפת לי מהפורום. באמת ובתמים. אני כבר ממש רואה את הכותרת עם הכינוי שלי נמצא שם: הפורום מנוהל על ידי: Motivation.
אני אוהב את הפורום, כמו שכבר אמרתי אינספור פעמים, ואתן לו את כל כולי. החלטתי כבר ממזמן שאני רוצה לנהל אותו, ואני מנסה לממש את זה כבר הרבה מאוד זמן. עכשיו הגיע הרגע, לדעתי, ואני באמת חושב שאני מוכן.

דברים שאעשה בפורום כאשר אנהל אותו

1. הוספת מדריכים ללינקייה - חשבתי על כמה דברים שאפשר להוסיף ללנקייה של הפורום, מדריכים שעל פיהם אפשר לעשות סיקורים חדשים ולהוסיף עוד מידע ללנקייה. הנה אחד מהרעיונות שלי:
סיקורי מקומות קסומים - פשוטו כמשמעו, אפשרות לסקר יערות או מקומות שחיים בהם קוסמים או שהיו בסרטים או בספרים, מקומות גרפיים או אפילו רגשיים או דברים כאלה, כמו קינגס קרוס שהיה בשביעי. אף אחד לא יודע אם הוא אמתי, אבל זה מקום וזה מספיק בשביל שיהיה אפשר לסקר את זה. זה בטח יהיה מעניין, לדעתי.

2. חידוש הלינקייה - הלנקייה של הפורום ממש לא מעודכנת, ואני חושב שזה חשוב שהיא תהיה גם בגלל שזה פורום ככל האחרים וכל לנקייה צריכה להיות מסודרת - אחרת למה היא שם? - אבל גם בגלל שזה פורום שהלנקייה בו מהווה פוטנציאל גדול יותר משאר הלנקיות, כי היא הלנקייה של הארי פוטר, שבעיקרון הוא הבסיס של האתר. אז ניסחתי לנקייה שלמה עם סיפור רקע שלדעתי הוא טוב - הלנקייה היא בעצם הפנים של שיקויי הפליקס פליציס, כלומר, פליקס הוא זה שמחליט על הפליציס, פליקס פליציס זה מאגר של מתכונים, דיונים, סיקורי מקום קסום ומדריכים שהם אלה שנותנים את המזל בשיקוי, אבל את הפליקס הזה רקח טום - בעל הקלחת הרותחת - והמאגר של השיקוי ריק וצריך למלא אותו מחדש. יש כמה אנשים שפליקס דיבר איתם והם הסכימו לעזור, למשל:
- ספר המתכונים של גברת וויזלי - סיקורי מתכונים
- ספר המרגלים של הארי פוטר- סיקורי מקום (מי שלא הבין זה כי הארי יכול דלעת איפה וולדמורט אז הוא די מרגל)
- ספר המדריכים של מקגונגל - מדריכים כמו הכנת שרביט או הגיית קללה בצורה נכונה וכו'
- מחברת הדיונים וההרהורים של לונה לאבגוד - דיונים

3.ביטול החידה השבועית אבל משהו במקומה -הסניץ' השבועי, שכל שבוע אחביא משהו ברחבי הקלחת בין 1-5 עמודים שאבחר, מי שימצא ראשון יקבל 120 חרמשים והשני וכו יקבלו 50.

רעיונות

1. Once Upon A Time - ספיישל - המלכה הרעה, קרואלה דה ויל, מליפיסנט, והמכשפה מהמערב הגיעו לעולם הקוסמים בעזרת בלטריקס, שהתגלתה בתור בת דודה מדרגה שלישית של המלכה הרעה. בלטריקס קראה להן לפני שמתה, כל המכשפות עובדות יחדיו ומחזירות אל בלטריקס לחיים. מתגלה שיחד איתן מגיע גיבור אחד שהן לא שמו לב שהגיע לשם, החתול במגפיים. החתול הגיע לשם בלי בגדים, הרמיוני התבלבלה בינו לבין קרוקשנקס ושם הכל מתחיל...

2. סיפורינו הקצר והרע - אתגר - "מאחורי כל נבל יש סיפור שלא סופר, סיפור שגרם לו להפוך לנבל". האתגר לא יעסוק בוולדמורט, אלא בבלטריקס, בלוציוס מאלפוי, בפיטר פטיגרו ובמישהו שלא קשור לאוכליי המוות, גרינדלוולד. האתגר נותן למשתמשים הזדמנות להגיד למה הנבלים הפכו לכל כך רעים ונבזים, יש להם הזדמנות לכתוב את הסיפור שלא סופר. הסיפור על חייהם ועל איך הם הפכו לנבלים(אם זה עדיף אז אני אעשה באתגר כאילו שוולדמורט מעולם לא היה קיים אבל הם עדיין נבלים).

3. הטשטוש של לוקהרט - פעילות - הסיפורים של לוקהרט תמיד היו לא מנומקים, לכן דמבלדור גנב מלוקהרט את כל הזכרונות שלו ושם אותם בהגיגית. המשתמשים הם האנשים שגילדורי גנב את תהילתם והם יסבירו בדיוק מה קרה להם ואיך אבל הם יצטרכו לעשות את זה "מפרי דימיונם". אני חושב שאולי זו תהיה פעילות דו שלבית שהשלב הראשון זה שהם יסבירו והשלב השני זה איך הם ינקמו בו בהווה.

4.אמברידג'יסטיות - מיני ספיישל/ ספיישל - במשרד הקסמים יש מפקחת אחת ועוד 4 שרות: דולורוס אמברידג'- מפקחת בתי ספר, אורסולה אמברידג'- שרת הבריאות, לין אמברידג'- שרת האוצר, טניה אמברידג'- שרת התרבות, ריין אמברידג'- שרת הכלכלה. כולם מתאחדות יחדיו ומעלות את אמברידג' לשרת החינוך. כולן מגיעות להוגוורטס ומנסות להפיל את הבית ספר, התפקיד של תלמידי הוגוורטס( המשתמשים ) הם לנצח כל אחד מהן במשפט על התפקיד של כל אחת.

5.הסודות האפלים של הקווידיץ' - ספיישל - קנילוורת'י ויספ הסתיר מאיתנו המון דברים וסודות אפלים של קווידיץ' שהיו בעבר הרחוק ואפילו שנשארו בהווה, טעויות שיכולות לגרום לאוהבי קווידיץ' להישבר ולהפסיק לאהוב קווידיץ', אתם חשבתם ש"קווידיץ' בראי הדורות" היה התוצאה הראשונה של הספר? לא. דמבלדור הוריש לנוויל לונגבוטום את הספר, מכיוון שידע שנוויל שונא קווידיץ', הוא חשב לרענן אותו עם מידע מסווג, נוויל חולק את המידע הזה איתכם, רוצים לגלות את הסודות האפלים הקווידיץ'? בואו אחריו.

6.סיוט אהבה - פעילות - 27 שנה פחות או יותר, כשהארי פוטר היה בן 15, הוא חלם על סיוט שאותו לא סיפר לאיש, נגיני ופטיגרו ישבו ביחד, ופטיגרו והיא התנשקו, הארי מיד התעורר והתחיל להקיא בכל החדר, אז האתגר הוא להמציא סיפור אהבה ארוך, לשים אותו בחלום של דמות שיבחר ולהגיד מה יקרה לדמות אחרי שהוא יתעורר מהסיוט.

7.המסכה שמאחורי וולדמורט - פעילות - אי פעם תהיתם - איך פניו של וולדמורט השתנו? האם הוא עבר ניתוח? קרב נוראי? ניסה לעשות כישוף אסור ונכשל בדרך נוראית? האם גופו התמזג עם נחש?
אני מהמר שיש לו מסכה, כן שמעתם אותי, מסכה. אבל איך הוא שמר אותה כל כך הרבה שנים? מה מתחת למסכה, איך וולדמורט נראה באמת?

8.ספיישל ארצות - ספיישל - אחרי תפנית מזעזעת בחדשות, בכמה מדינות קוסמים התגלו והם מנסים להימלט מציד מכשפים ומכשפות נוסף, הם שחכו את כל הדברים הקסומים שלהם במדינות! התפקיד שלנו, משרד הקסמים העולמי, הוא להגיע לאותם מדינות ולקחת את החפצים! המסע הזה היה מסוכן, הרפתקני ומלא בקלשונים ולפידים (חזרנו לימי הביניים!). מוזמנים להצטרף למסענו, כמה שיותר אנשים יותר טוב! למדינות הקסם!

9. ספיישאל- ספיישל - הגיע הזמן למנחה השבועית, או להתפללות? רגע, מישהו קבע בכלל מה הדת של הקוסמים? במה הם מאמינים? האם יש עדות כלשהי לאמונה באלים כלשהם מתרבויות שונות? אין לי ולהם מושג, לכן במקום להאמין בתרבות אחת, תאמינו בכולן! מזאוס עד לאלוקים ובכל תרבות יהיו מספר פעילויות, אתגרים מיוחדים, פעילויות רב/דו שלביות וכמובן שהזדמנות להיות עם תרבויות בו זמנית.

10. ספיישל הנביא המרדים - ספיישל משותף ביני לבין נעמה (Be Our Guest)- למשך ארבעה חודשים, בגלל רכילות ובגלל בעיות ריכול קשות, ריטה סקיטר סיפרה למוגלגים על הקוסמים ומוגל החליט לקפוץ מצוק לאחר המידע הנוראי שהתגלה.
אחרי ארבע חודשים פסיכיאטרית פנתה אליה, הפסיכיאטרית היא בעצם דלפיני רידל. היא הפנטה את ריטה, שלא תרכל ושתעשה עיתון על חדשות קוסמים אמיתיות. דלפיני שחכה להגיד לה משהו, שכל מי שייגע בעיתון הנביא יקבל קללת שינה ורק הנבחר יכול להסיר את הקללה, הנבחר הוא לא אחר מאשר, נוויל!

11. ספיישל TVLC - ספיישל -‬ הרמיוני גריינג'ר, ראש משרד הקסמים, מכריזה על הקמת הטלוויזיה הקדרתית הראשונה! והטלוויזיה הקדרתית תיפתח אצל חנה אבוט, מנהלת הקלחת הרותחת. הכל הולך טוב, בעוד שבוע צוות הצילום והפרסום יבוא לקלחת ויחזה בטלוויזיה הקדרתית, הקלחת סגורה לעת הכנת הקדרה. הכל טוב, נכון? לא! חנה אבוט משתגעת, אין לה מושג איך מפעילים את הטלוויזיה הקדרתית, מה צריך בשביל זה? היא צריכה אתכם שתבואו ותעזרו לה, הרי אם לא תצליח הקלחת הרותחת תהפוך למבוישת!

12. דאדלי הקוסם - מיני ספיישל - הארי נכנס לבית דודיו, מותש משיעורי הבית שיש לו בהוגוורטס. אחרי ויכוח ארוך מאוד עם דאדלי, הארי התערב עם דאדלי שדאדלי לעולם לא יוכל להשלים את שיעורי הבית שלו. דאדלי התעצבן והסכים להתערבות, דאדלי הולך להכין להארי את שיעורי הבית במקצועות שינוי צורה, גילוי עתידות והתגוננות מפני כוחות האופל. דאדלי יכול להיעזר בשלושה חפצים בלבד כדי להשלים את השיעורים. אם הוא יצליח, אז דאדלי יהיה המוגל הראשון שהצליח בדברי קוסמים. דאדלי, המוגל הקוסם הראשון!

האשכולות שפתחתי בפורום

פעילויות(לא במסגרת ספיישלים)
החרב שלי
בית חולים לקוסמים בחו"ל
תא הטלפון החדש
מפתחי מעבר
שפעת קוסמים
המגילה החדשה
קליפ קסום
משלוח מנות קסום
10 מכות וולדמורט
ההגדה הקסומה
מה דעתנו
פוליכלומיצי
🔥Girl On Fire🔥
המתכון לשנאה

משחקי פורום(לא במסגרת ספיישלים)
הסבר הגיוני

דיונים(לא במסגרת ספיישלים)
ת'סטראלים
הוגסמיד
טעויות במיון
גריפינדור בקרב על הוגוורטס

פעילויות דו שלביות(לא במסגרת ספיישלים)
גיל התבגרות קסום//שלב 1
גיל התבגרות קסום//שלב 2
🦄התעללות בחדי קרן!//שלב 1🦄
🦄התעללות בחדי קרן!//שלב 2🦄

פעילויות רב שלביות(לא במסגרת ספיישלים)
👑השולטים👑//שלב 1
👑השולטים👑//שלב 2
👑השולטים👑//שלב 3

מדריכים(לא במסגרת ספיישלים)
הכנת שרביט קסום

מתכונים(לא במסגרת ספיישלים)

אשכולות מידע(לא במסגרת ספיישלים):
חדר הנחיצות

אתגרים(לא במסגרת ספיישלים) :
ההיסטוריון

ספיישלים
ספיישל קיץ קסום:
🔆 ספיישל קיץ קסום//אשכול ראשי
🔆 ספיישל קיץ קסום//בנק הספיישל
🔆 ספיישל קיץ קסום//אשכול סיום!

פעילויות(במסגרת ספיישלים)
🔆 חנות בגדי-קיץ // פעילות
🔆 מתאבני הקיץ // פעילות
🔆 חופשה אזקבאנית // פעילות
🔆 קלוגן קסום // פעילות

משחקי פורום(במסגרת ספיישלים)
🔆 ל... הכי מגיעה חופשה כי... // משחק פורום
🔆 1000 דרכים להרוס חופשה קסומה // משחק פורום

פעילויות דו שלביות(במסגרת ספיישלים)
🔆 פרסומות // הרשמה
🔆 פרסומות // שלב א'
🔆 פרסומות // שלב ב'

פעילויות רב שלביות(במסגרת ספיישלים)
🔆 פיקציספא קטלני// שלב 1
🔆 פיקציספא קטלני// שלב 2
🔆 פיקציספא קטלני// שלב 3
🔆 אסקיץ רום// שלב 1
🔆 אסקיץ רום// שלב 2
🔆 אסקיץ רום// שלב 3

אתגרים(במסגרת ספיישלים):
🔆 פארק מים קסום // אתגר

לסיום...

אז הנה זה, אחרי כל כך הרבה השקעה ורצון וציפיה ענקית הגעתי לרגע הזה שאני לוחץ על הכפתור 'פרסם אשכול חדש' בתחתית העמוד ורועד מהתרגשות. אז רק נשאר לי לקות שאתם מצליחים להבין אותי, ויודעים כמה שזה חשוב לי, ובעצם - אתם יודעים שאני יכול לעשות הרבה לפורום הזה, ותאמינו לי, שרק לטובה.
אז עכשיו, אחרי כל זה ואחרי שגמרתם לקרוא את זה - אני רק רוצה להודות לכולכם. אלה ביניכם שתמיד אישרו לי את הפעילויות, ואם לא אז זה היה מסיבה טובה. אז תודה רבה על הכל וסליחה על כל הנדנודים (; ותודה לכל החברים שתמיד היו שם, תמיד עזרו ועודדו והסבירו והיו איתי בתוך כל זה. תודה על הכל, באמת תודה. אתם לא יודעים מה אתם בשבילי. ויודעים מה? תודה לכולכם. כולם. תודה שקראתם עד לכאן ושעודדתם אותי ועברתם את זה איתי ושתמיד דיברתם וצחקתם ואתם מדהימים. עכשיו אני מגיע לרגע הזה שהוא תפנית ענקית בשבילי, ואני יודע שעשיתי את זה - אבל לא רק אני, אלא גם אתם. כי בלעדיכם לא הייתי מגיע עד לכאן , לא עכשיו בכל אופן.
אז תודה רבה, באמת... אני לא יכול שלא לצפות כבר לתוצאה של כל זה.
אוהב את כולכם ♥

אני יודע שזה קיטשי אבל זה רק כדי להבהיר לכולכם שאני אוהב אתכם 3>

בעד:
4 משתמשת רגילה
2 משתמש רגיל
3 מנהלות קבוצה
4 מנהל פורום(1 מנהל החודש)
1 הנהלת הפורומים
1 הנהלת האתר
1 מסדר מרלין

נגד:

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 17 2017, 13:36 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
מגדר:female
משתמש מספר: 58761

אוקי, הקול שלי לא נחשב אני מניחה אבל:
רואים שאתה אוהב את הקלחת ובאמת משיחות בסקייפ על יום רק ספרת ימים לבקשה.
האהבה שלך לפורום אפשר לראות ואני מניחה שכל מי שאומר הקלחת עולה לו בראש את השם שלך.
הרעיוניות? מדהימים, לפחות לדעתי.
אז כן, הינה לך בעד ענק.

--------------------

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 13:55 PM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 69420
משתמש מספר: 57704

אני אמתח אותך עד הסוף אבל אתה כבר יודע את תשובתי.
אתה באמת בעל הרבה צהכינוי שלך לניהול הפורום, וזה מורגש בטירוף, בכל מקום- בחמ, בגריפינ בכללי, בחתימה שלך, בפרופיל שלך, בשרשורים, ואיפה לא.
מוטיבציה זה מאוד חשוב, אבל יש לו עם משהו חשוב, בלתי נפרד, דומה מאוד אך שונה והוא כמובן הרצון.
גם רעיונות זה חשוב, מה שיש לך בשפע.
אולי הרעיונות מעט חוזרים על עצמם ברקע, אך זה בהחלט נסלח.
אני נותן לך בעד, בעד ענקי. בהצלחה.

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 13:59 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

אני יודעת שאין לתגובה שלי שום משמעות בניקוד אבל כן יש לה משמעות עבורי ונורא חשוב לי שתקרא את כולה למרות שהיא מפלצתית.
תראה, אני כן מאמינה שעם ההשקעה שלך תוכל לנהל פורום וראיתי את השינוי שעברת מאז ההתחלה (קראתי את בקשות הניהול הקודמות שלך וכו'). אני חושבת שיש לך את זה, אבל שאתה עדיין צריך להשתפשף בדברים בסיסיים. קודם כל, האשכולות שלך לא מעוצבים בצורה מספיק אסתטית לטעמי, אבל כמובן שזו רק דעתי. לדעתי אתה צריך לחלק את הכותרת, למשל: "שיקויי דרקון//פעילות", ל"שיקויי דרקון", אנטר, "פעילות" וכו'. בכל אופן הרעיונות שלך נחמדים ויש רעיונות שנתקלתי בהם שדי טובים, רק שבדרך כלל אתה מפספס את הניצוץ שלהם. תנסה לסחוט את הרעיון עד הסוף, אני מוכנה לעזור לך אם תרצה. בכל מקרה, אני חושבת על לתת לך בעד, כי עם חלק מהניהול בא הניסיון, אבל אני כן קצת קרובה לנגד. אתה משקיע מאוד וזה בא לטובתך בסופו של דבר - אבל אתה כן על הקו בין כן ולא. אני יודעת שההצבעה שלי לא משנה כלום אבל רק אחרי שקראתי יכולתי לדעת אם לומר כן או לא, ועכשיו אתייחס לרעיונות שלך אחד אחד ואנמק לאחר מכן מה התוצאה הסופית (כן, אני חופרת).
 Once Upon A Time - ספיישל - המלכה הרעה, קרואלה דה ויל, מליפיסנט, והמכשפה מהמערב הגיעו לעולם הקוסמים בעזרת בלטריקס, שהתגלתה בתור בת דודה מדרגה שלישית של המלכה הרעה. בלטריקס קראה להן לפני שמתה, כל המכשפות עובדות יחדיו ומחזירות אל בלטריקס לחיים. מתגלה שיחד איתן מגיע גיבור אחד שהן לא שמו לב שהגיע לשם, החתול במגפיים. החתול הגיע לשם בלי בגדים, הרמיוני התבלבלה בינו לבין קרוקשנקס ושם הכל מתחיל...

אוקיי - הרעיון הראשון שלך. אתה מספר סיפור, אבל... מה קורה? מי? רעיונות? הסיפור שלך לא משקף שום דבר לגבי הספיישל.
סיפורינו הקצר והרע - אתגר - "מאחורי כל נבל יש סיפור שלא סופר, סיפור שגרם לו להפוך לנבל". האתגר לא יעסוק בוולדמורט, אלא בבלטריקס, בלוציוס מאלפוי, בפיטר פטיגרו ובמישהו שלא קשור לאוכליי המוות, גרינדלוולד. האתגר נותן למשתמשים הזדמנות להגיד למה הנבלים הפכו לכל כך רעים ונבזים, יש להם הזדמנות לכתוב את הסיפור שלא סופר. הסיפור על חייהם ועל איך הם הפכו לנבלים(אם זה עדיף אז אני אעשה באתגר כאילו שוולדמורט מעולם לא היה קיים אבל הם עדיין נבלים).

זה פורום הקלחת הרותחת, לא הספרים. אני באמת לא מבינה איך זה קשור... אתה יכול לנסות לערב מקומות והכל אבל בינתיים זה פשוט לא מספיק.
הטשטוש של לוקהרט - פעילות - הסיפורים של לוקהרט תמיד היו לא מנומקים, לכן דמבלדור גנב מלוקהרט את כל הזכרונות שלו ושם אותם בהגיגית. המשתמשים הם האנשים שגילדורי גנב את תהילתם והם יסבירו בדיוק מה קרה להם ואיך אבל הם יצטרכו לעשות את זה "מפרי דימיונם". אני חושב שאולי זו תהיה פעילות דו שלבית שהשלב הראשון זה שהם יסבירו והשלב השני זה איך הם ינקמו בו בהווה.

גם, מתאים יותר לפורום הספרים... אין פה את המעבר לקלחת הרותחת.
אמברידג'יסטיות - מיני ספיישל/ ספיישל - במשרד הקסמים יש מפקחת אחת ועוד 4 שרות: דולורוס אמברידג'- מפקחת בתי ספר, אורסולה אמברידג'- שרת הבריאות, לין אמברידג'- שרת האוצר, טניה אמברידג'- שרת התרבות, ריין אמברידג'- שרת הכלכלה. כולם מתאחדות יחדיו ומעלות את אמברידג' לשרת החינוך. כולן מגיעות להוגוורטס ומנסות להפיל את הבית ספר, התפקיד של תלמידי הוגוורטס( המשתמשים ) הם לנצח כל אחד מהן במשפט על התפקיד של כל אחת.

זה נשמע נחמד, באופן אישי הייתי מעצבת עוד דמות במקום אחיות או משהו של אמברידג', כך שיהיה עוד מקום לדמיון. באופן כללי זה יצירתי אבל אין שום דגש על פעילות ועל כלום.
הסודות האפלים של הקווידיץ' - ספיישל - קנילוורת'י ויספ הסתיר מאיתנו המון דברים וסודות אפלים של קווידיץ' שהיו בעבר הרחוק ואפילו שנשארו בהווה, טעויות שיכולות לגרום לאוהבי קווידיץ' להישבר ולהפסיק לאהוב קווידיץ', אתם חשבתם ש"קווידיץ' בראי הדורות" היה התוצאה הראשונה של הספר? לא. דמבלדור הוריש לנוויל לונגבוטום את הספר, מכיוון שידע שנוויל שונא קווידיץ', הוא חשב לרענן אותו עם מידע מסווג, נוויל חולק את המידע הזה איתכם, רוצים לגלות את הסודות האפלים הקווידיץ'? בואו אחריו.

זה נשמע נחמד, אבל תלוי לאן תיקח את זה - איך? מי? מה? איפה? אתה לא נותן שום פרטים ודי קשה לעקוב אחרי זה ככה.
סיוט אהבה - פעילות - 27 שנה פחות או יותר, כשהארי פוטר היה בן 15, הוא חלם על סיוט שאותו לא סיפר לאיש, נגיני ופטיגרו ישבו ביחד, ופטיגרו והיא התנשקו, הארי מיד התעורר והתחיל להקיא בכל החדר, אז האתגר הוא להמציא סיפור אהבה ארוך, לשים אותו בחלום של דמות שיבחר ולהגיד מה יקרה לדמות אחרי שהוא יתעורר מהסיוט.

פחות אהבתי את הרעיון אך גם זה מתאים לפורום הספרים.

*מעכשיו אשים דגש רק לדברים ספציפיים*
ספיישל ארצות - ספיישל - אחרי תפנית מזעזעת בחדשות, בכמה מדינות קוסמים התגלו והם מנסים להימלט מציד מכשפים ומכשפות נוסף, הם שחכו את כל הדברים הקסומים שלהם במדינות! התפקיד שלנו, משרד הקסמים העולמי, הוא להגיע לאותם מדינות ולקחת את החפצים! המסע הזה היה מסוכן, הרפתקני ומלא בקלשונים ולפידים (חזרנו לימי הביניים!). מוזמנים להצטרף למסענו, כמה שיותר אנשים יותר טוב! למדינות הקסם!

האמת שזה נשמע ממש נחמד, פחות הבנתי את הקטע של ימי הביניים ומה הקשר (אין שום דבר בנושא החזרה בזמן...) אבל רק אתה יכול להחליט אם זה ייצא טוב או לא...
ספיישאל- ספיישל - הגיע הזמן למנחה השבועית, או להתפללות? רגע, מישהו קבע בכלל מה הדת של הקוסמים? במה הם מאמינים? האם יש עדות כלשהי לאמונה באלים כלשהם מתרבויות שונות? אין לי ולהם מושג, לכן במקום להאמין בתרבות אחת, תאמינו בכולן! מזאוס עד לאלוקים ובכל תרבות יהיו מספר פעילויות, אתגרים מיוחדים, פעילויות רב/דו שלביות וכמובן שהזדמנות להיות עם תרבויות בו זמנית.

אין לקוסמים דת ואמרו את זה בספרים ובסרטים. הם חוגגים כריסמס, חנוכה והכל לפי הדת האישית שלהם, לכן זה קצת פחות הגיוני...

בקיצור, הקלחת הרותחת היא פורום מאוד קשה לניהול וצריך רעיונות ספציפיים עבורו - שאותם פחות צלחת כי התייחסת המון לפורום הספרים, במקום לפורום על העולם של הקוסמים ולא על הדמויות. הייתי ממליצה שתעשה לך טבלה קצרה בה תכתוב מה מתאים ל"הספרים" ומה מתאים ל"הקלחת הרותחת". אני בוחרת להצביע לך בעד רק בזכות המוטיבציה שלך, אבל זה כן מאוד מתקרב לנגד. רואים שעשית שינוי משמעותי וכל הכבוד לך על זה, אבל כן חסרה לך ההתמקדות. המון בהצלחה בהמשך ואני ממש מקווה שלא פגעתי (כתבתי את התגובה מפלצת הזו מהטלפון, תראה כמה אני משקיעה עבורך!). תזכור שגם אם הפעם לא תצליח (למרות שאני מאמינה שדווקא כן) שתמיד יש לאן להשתפר וכמובן שיש גם פעם הבאה. שיהיה לך אחלה יום :)

עריכה בעקבות התגובה שלך: שים לב שלפעמים אתה אובר יצירתי ורק מעטים - אם בכלל - מבינים על מה אתה מדבר. תהיה יצירתי, זה מעולה, אבל שים לב לגבולות כדי לא להסתבך עם זה.

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 14:02 PM
צטט הודעה

Wish You Were Here

פרטי משתמש
חרמשים: 3026
משתמש מספר: 53005

(רק לפני שאנחנו מתחילות - אתה הרי יודע מה אנחנו עומדות להגיד לסיום... ״ולסיכום, אנחנו באמת חושבות ש״ בלה בלה בלה. אז לא נגיד את זה - או לפחות ננסה - ונגיד לך כבר עכשיו למרות שאתה כבר יודע את הדעה שלנו - יש לך את הבעד העצום שלנו, אתה יכול לערוך בהודעה הראשית ותכתוב ״עצום״ ובגדול כי אחרת נהרוג אותך! ואחרי שאתה עורך תבוא לקרוא את זהההה)

אז כן, זה נראה כאילו הגבנו מהר אבל למעשה קראנו הכל (וגם יותר מפעם אחת... איפה הקרדיט שמגיע לנו בהתחלה עם כוכבית???!?), ועכשיו עומד להיות כאן ת״ב ענק.
ובכל זאת, זה לא יהיה ת״ב רגיל כי מי אנחנו שנהיה רגילות. אנחנו לא עומדות להתייחס אל הרעיונות שלך ואל הדברים שאתה מתכוון לעשות ולשנות בפורום, למרות שזה ברור לנו לחלוטין שאתה תעלה ושתשנה שם ככ הרבה שזה יהיה פורום מדהים ברמות קשות, עם ככ הרבה שינויים ודברים חדשים ונהדרים, יזכרו אותך לעד בתור ההוא ש״שינה את הקלחת״, כמו מין אליל הקלחת (אורייייייייייי לול)... אנחנו עומדות להתייחס אליך ואל ההרגשה שלך בקשר לקלחת ולניהול, כי אנחנו בטוחות וגם יודעות שתצליח - אבל אנחנו גם יודעות שזה לא יהיה לך קל, לא מבחינת רעיונות ומקוריות וניהול, אלא מבחינה אישית ונפשית. הרי אחרי שנה שלמה שאתה עובד וטורח ומנסה לעשות משהו ככ מדהים ועכשיו אתה מצליח - זה בטוח יהיה קשה גם פנימית, לך. אז על זה נדבר.
אז... הבה נתחילה!
אנחנו באמת חושבות שאתה מסוגל. ונכון שזה משפט עידוד דפוק כי כבר השתמשו בו יותר מדי פעמים והוא כבר שחוק, אבל אנחנו באמת מאמינות שאתה יכול. אין לנו אפילו ספק מבחינה טכנית - של כלים, רעיונות, מקוריות, יכולת ניסוח (שאגב השתפרה פלאים! רציניות.), עיצוב, וכו׳. יש לך את הכלים האלה. אבל בכלים הנפשיים אתה על הסף, מין מתנדנד בין בטוח לעצמך לבין אין לך סיכוי, מבחינת ההרגשה שלך. כל פעם משהו אחר. אז נכון שאחרי שתעלה עכשיו זה יעבור וכבר תהיה בטוח בעצמך, אבל במשך הניהול שלך - גם בחודש ניסיון וגם בניהול שאחריו כי אנחנו בטוחות במאה אחוזים שתצליח - ההרגשה המדוכאת וחסרת הביטחון הזאת תבוא ותחזור אליך. וברגעים האלה אסור לך להישבר, ראיין. אסור לך להישבר. וזה יהיה קשה ומייאש ואתה בטח מהנהן לעצמך עכשיו ואומר ״נו מילא״, אבל לא. אתה חייב להיות מוכן לזה, להרגיש רגע: ״אני באמת יכול לעשות את זה?״ אז יש לנו תשובה בשבילך: כן. אבל זה לא יהיה קל. אתה תרצה להישבר, אבל אסור לך. לא אחרי כל זה.
מלבד זאת, אנחנו לא מתייחסות הרבה לרעיונות אבל כמו שכבר אמרו לפנינו - יש חלק מקוריים וחלק שאפשר עוד לשפר, תנסה לשפר את זה - באמת שאתה יכול, יש לך את זה. אנחנו מאמינות בך כמו גם כל השאר (שים לב, עד עכשיו קיבלת רק דברים שכתוב בהם ״בעד״ בשלב כלשהו של התגובה!).
חוץ מזה, אנחנו חייבות לרוץ עכשיו לפיזיוטרפיה אבל באמת שאנחנו מאמינות בך. אתה יכול לעשות את זה. אתה מדהים. הגעת לזה, ראיין, הגעת לזה!
בהצלחה כלכך, מכל הלב.

עריכה אחרי שערכת את ההודעה הראשית: יאי קיבלנו קרדיט 3> לול

הודעה זו נערכה ע"י Creep ב Sep 17 2017, 14:08 PM

--------------------

תום - או יותר נכון תוםסיוון - 15 - חזרתי(?)
User Posted Image
אוהבת ♥

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 14:58 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 2651
מגדר:
משתמש מספר: 56002

אוקיי קודם כל אני אגיד שאני נותנת לך בעד ענקי למרותץ שהקול שלי לא באמת משפיע אבל בכל זאת אני רוצה לכתוב את זה פה.
רואים שאתה ממש ממש רוצה את הניהול בקלחת ומשקיע בזה המון, כולם יודעים את זה.
אתה השקעת שנה שלמה בקלחת. גם אחריי שלא עברת בבקשת הניהול הקודמת, והשתפרת המון המון מאז.
היכולת ניסוח שלך הרבה יותר טובה, יש לך הרבה יותר רעיונות מקוריים וגם יותר ניסיון כי פתחת הרבה פעילויות.
אני חושבת שזה לגמריי מגיע לך לקבל את זה אחריי הכל ואני חושבת שזה באמת יעזור לעורר את הקלחת אם תנהל אותה כי רואים כמה אתה אוהב את הפורום בכל פעילות ומ"פ וספיישל ווואטאבר שפתחת בפורום.
ואתה תצליח. אני באמת ממש מאמינה שאתה תצליח בחודש ניסיון וגם בהמשך ותעשה את זה בצורה טובה.
יש לי רק הערה קטנה על הדברים שתכננת לפתוח וגם על כמה פעילויות שלך בכללי- חלקן מתאימות יותר לפורום ספרים וכדאי טיפה לשנות אותם קצת שיתאימו יותר לקלחת.
אני לא אפרט כי אני די צריכה ללכת אבל אני רק אגיד שאני מאוד מאמינה בך ומקווה שתצליח.
3>

--------------------
אלכס

אלכסיי,אלכסון, אלכסנדר, אלכסוס, אלכסוש, אלכסוסון או מה שתרצו

18|קולנועיסט מתנשא|חתולים|תפירה|מוזיקה גותית|אין לי באמת אישיות

קשור מדי לכאן בשביל לעזוב

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 15:11 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

ובכן ובכן
אתה יודע שאני בעד בכל מקרה, אבל זה לא מונע ממני לכתוב לך תגובה באורך חמש גלויות כי למה לא
אז ככה, נעשה את זה חלק חלק כמו בבקשה הקודמת כי אתה מכיר אותי, יש לי מה להגיד על כל דבר
ט ו ב

למה מגיע לך לנהל?
תכלס אין לי מה להגיד בקטע הזה חוץ מזה שאין מה להרחיב במילים על כמה שמגיע לך לנהל. אתה הולך להשקיע את כל הזמן שתוכל בפורום הזה (תכלס, אתה עושה את זה גם עכשיו) ויש לך מוטיבציה שאף פעם לא יצא לי לראות בכל שנותיי בפורטל (אני @ אני די להיות ותיק מתנשא). אתה השתפרת המון מאז הבקשה הקודמת ולמען האמת אני חושב שהעובדה שפתחת בקשה נוספת ולא התייאשת רק מראה כמה אתה רוצה לנהל את הקלחת. באמת רואים שאתה נורא אוהב את הפורום ואין לי הרבה מה להגיד על זה - השקעת הרבה ומגיע לך.

דברים שתעשה בפורום כשתנהל אותו
1. הוספת מדריכים ללינקייה: אני לא לגמרי חושב שזה רעיון טוב, ואני גם אסביר לך מדוע. אם תהיה תבנית סיקור לכל דבר קטן בעולם הקוסמים אנחנו הולכים להשתמש בכל אחת מהן בדיוק פעם אחת. אם יש משהו שאתה צריך להוסיף זה הסבר על פתיחת אשכול מידע, שיכול לכלול בתוכו את התוכן המתאים למקום גם בלי תבנית שתגיד לך בדיוק מה צריך לעשות. דרך זה, יהיה אפשר לתת מספיק דרכים לתת מספיק מידע על מספיק דברים מעולם הקסמים גם בלי להציף את אשכול המדריכים ולינקיות.
2. חידוש הלינקייה: זה בהחלט משהו שצריך לחדש בקלחת והרעיון מסביב חמוד, אבל תזכור שהמטרה של לינקייה היא לרכז את כל האשכולות בפורום ולא סיפור רקע מגניב, עם כמה שהרעיון הזה מגניב. אני סומך עליך שאם וכאשר תנסח את זה תדע כמה מקום כל אחד מהשניים צריך לקבל בניסוח, אבל הבנת את הכוונה שלי.
3. ביטול החידה השבועית: החידה השבועית זה באמת משהו קצת לעוס, אבל לעשות חפש את המטמון שבועי יכול להיות בכל פורום. השם שונה, כן, אבל זה קצת מאבד מהפואנטה של לעשות משהו מיוחד לפורום אם אפשר לעשות את זה בכל פורום.

רעיונות
1. Once Upon a time: סיפור רקע מגניב, אבל מה הולך להיות בספיישל? במה הפעילויות יכולות לעסוק? אגב, לדעתי זה מתאים כמשת׳׳פ עם ספרים.
2. סיפורנו הרע והקצר: משום מה זה יכול להיות גם בפאנפיקים, או לפחות להיות משת׳׳פ עם פאנפיקים. זה רעיון ממש מגניב ואני אשתתף בו בשמחה, ובגלל שהוא רעיון מגניב אני חושב שאפשר שהוא יהיה גם קשור לפאנפיקים איכשהו.
3. הטשטוש של לוקהרט: אמרו את זה לפניי ואני אגיד את זה גם - קצת יותר מתאים להספרים, אבל זה עדיין רעיון מגניב.
4. אמברידג'יסטיות: ״משפט על התפקיד של כל אחת״? מה זאת אומרת? לרדת על התפקיד שלהן? להגיד להן מה הן עושות לא נכון בתפקיד שלהן? זה קצת מבולבל, אם תוכל לדייק זה יהיה מהמם
5. הסודות האפלים של קווידיץ׳: מתאים להספרים, אלא אם כן יש יחס ישיר לספרון של קווידיץ׳ בראי הדורות שרולינג הוציאה בנפרד. אם זה קווידיץ׳ באופן כללי זה גם סבבה, אבל אם מדובר על הספר שהארי לקח מהספרייה וסנייפ החרים לו בספר ה... רביעי (? זה היה הרביעי?) זה יותר מתאים להספרים.
6. סיוט אהבה: אוי אהבתייייי זה הולך להיות קורע
7. המסכה שמאחורי וולדמורט: האמת שידוע איך הוא איבד את האף שלו ולמה הוא נראה כל כך נחשי... ככל שהוא עשה יותר הורקרוקסים הוא בעצם איבד מהאנושיות שלו, והאף שלו נעלם לגמרי כשהוא הפך את נגיני להורקרוקס (כי היא נחשה). זה כן רעיון מגניב, אבל יותר מתאים להספרים.
8. ספיישל ארצות: סיפור רקע מגניב, אבל שוב, מה הולך להיות שם? פעילויות על תרבות הקסם במדינות אחרות? כי אם כן פ ל י ז שתהיה התייחסות לבתי ספר לקוסמים מסביב לעולם שלא שמענו עליהם בספרים (נניח, מהוטוקורו ואוגאדו)
9. ספיישאל: דבר ראשון אני רוצה לציין שצחקתי בקול מהשם ושזה מ ע ו ל ה. דבר שני, זה דווקא מגניב למרות שכן ידוע שלקוסמים אין דת באופן רשמי, אלא הם מאמצים את המנהגים והחגים מהמקומות שהם חיים בהם. זה למה בהוגוורטס יש חופשת כריסמס. אבל להמציא דת קוסמים זה אמנם רעיון קצת לעוס אבל ממש חמוד והשם של הספיישל מהמם אני מת
10. ספיישל הנביא המרדים: לא הבנתי mellow.gif מה יכול להיות בספיישל הזה ומה סיפור הרקע שלו? זה בלבל אותי קצת...
11. ספיישל TVLC: זה דווקא יכול להיות נורא מגניב, הייתי רוצה לראות דוגמא או שתיים לפעילות שאתה חושב לעשות שם.
12. דאדלי הקוסם: סיפור רקע מגניב, אבל מה הפעילות? מה המשתמשים צריכים לעשות בסופו של דבר?

האשכולות שפתחת בפורום
טוב תכלס פתחת יותר אשכולות ממה שאני פתחתי בסס׳׳ש בכל ימי חיי לדעתי אז אין לי מה להעיר על כמות, אבל כן באופן כללי על הניסוח של הפעילויות שלך - אתה נוטה להסביר באופן קצת מבלבל את הרעיון לפעמים. זה לא חוזר על עצמו באופן שיטתי (אם הצלחתי להבין את הרוב בקריאה ראשונה, זה סבבה לגמרי), אבל זה כן קורה מדי פעם. כשאתה שולח לי את זה לביטוא אני תמיד אשאל אותך מה בדיוק הכוונה כדי שלא יהיה מצב של בלבול בפעילות, אבל שים לב לזה.

*מוחה זיעה* אוקיי זה יצא נורא ארוך אבל אני רק מזכיר שוב שאני בעד כי באמת מגיע לך. בבקשה הקודמת אמרתי, ואני מצטט, ״אז כן, אני נגד, אבל רק כי אני חושב שאתה עדיין לא בשל לזה. תאמין לי שכשאני אראה שאתה עושה את ההכי הכי טוב שלך וממצה את עצמך עד הסוף, אתה תקבל את הבעד שלי כי ממש מגיע לך לנהל את הפורום הזה - פשוט לא עכשיו״. ועכשיו אני חושב שמגיע לך, לא רק כי הראית נכונות להשתפר, אלא כי באמת הצלחת - אם אני משווה את הבקשה הקודמת שלך לבקשה הזאת אפשר באמת לראות כמה השתפרת.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 15:23 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
חרמשים: 22272
משתמש מספר: 58762

יואוווו ראייןןןןןןןן אעאעעעע
קודם כל אני מביעה את הבעדדדדדדדדדד שלייייייי
אני בטוחה שתצליח בניהול!!!!! אתה תהיה מדהים, ותנהל את הפורום בצורה מדהימה!!! בהצלחה!!!

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 15:31 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
משתמש מספר: 57621

טוב אני מהפלאפון אז אני לא אחפור את חיי כמו שרציתי אבל ברור לך שאני בעד
רק הפוטנציאל שלך והרצון שלך יכול להפריח את הפורום. עשית כל כך הרבה בחודשים שלא היית מנהל, אז אם תהיה מנהל? הפורום יפרח אפילו עוד יותר. בבקשה הקודמת נתתי נגד כי האמנתי שאתה לא מוכן עדיין, אבל הוכחת לי ואני מאמינה שלכולם שהפעם מגיע לך בעד ענקי.
אני בכל זאת אעבור על הרעיונות :)
הוספת מדריכים - אני חושבת שזה מאד תלוי באיזה מדריך מדובר. אישית, הייתי רואה איזה מדריכים המשתמשים צריכים (מה הם מחפשים לסקר ואין להם איך) ואחרי זה חושבת על הוספת מדריכים.
חידוש הלינקייה - רעיון מעניין, אבל אני לא בטוחה שזה באמת אפקטיבי.
משהו במקום החידה השבועית - אני מסכימה שצריך משהו במקום החידה, אבל ממליצה לך לחשוב על משהו מגניב יותר וקשה יותר. אני יודעת שאתה מסוגל :)
וואנס אפון א טיים - מגניב ממש, אבל אני צריכה לדעת מה בדיוק תעשה שם כדי לתת דעה.
סיפרונו הקצר והרע - אהבתי
הטשטוש של לוהקרט - קצת מבלבל אבל מגניב :)
אמברידג' - שוב, מבלבל אבל אולי כשתוציא את זה לפועל יהיה אפשר להבין יותר.
הסודות האפלים של הקווידיץ' - הרעיון מעניין, אבל שוב, אין פירוט...
סיוט אהבה - בהתחלה לא הבנתי אבל בקריאה שניה זה אדיר
המסכה - כמו שתם אמר כבר יש הסבר לגבי זה, אבל תנסה לחשוב על משהו דומה ואןלי זה יהיה טוב.
ארצות - אמרתי לדעתי כבר בבקשה הקודמת שזה מגניב רצח ואני מקווה שתעשה את זה :)
ספיישאל - מגניב ממש
נביא מרדים - לא הבנתי...
טיויאלסי - מגניב, מחכה לראות מה תעשה עם זה
דאדלי הקוסם - אמרתי לך כבר שזה מגניב לגמרי ושאני ממש מקווה שתעשה את זה :)

מבחינת האשכולות שפתחת אין מה לדבר. אפשר לראות את ההשקעה שלך גם ממרחק של מאות מטרים, ואני מאמינה שתעשה רק טוב לפורום. יש לך את הבעד שלי ובהצלחה :)

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 15:35 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

ראיין, סוף סוף הגשתה בקשה אחרי חפירות והצלחות!
אין לי הרבה מה להרחיב כי במלא התגובה שלי לא הכרחית, וגם כבר אמרתי לך מזלט וכ'ו...
אני בטוחה שתהיה מנהל פורום מדהים!
גם אני לא ממש הבנתי את נביא המורדים, תוכל להסביר בברור יותר?
בקיצור, בהצלחה! וכמובן שיש לך ללא ספק את הבעד שלי.
מחכה כבר לראות אותך מנהל את פורום הקלחת הרותחת!
וכמו שאמרתי לך, אני מאמינה שהאשכול יסגר עוד כמה ימים ותעלה לניהול!

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 15:49 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
חרמשים: 101767
משתמש מספר: 41384

אוקיי אנשים לפניי כבר הגיבו בפירוט על הרעיונות אז אין טעם שאני גם אפרט עליהם אז בתקווה התגובה הזאת לא תהיה חופרת. אני רק אגיד באופן כללי חלקם טובים וחלקם פחות, אבל אני חושבת שעכשיו אתה בשל מספיק כדי שעם התמיכה שלנו תוכל להפוך גם את הרעיונות הפחות טובים שלך ליותר טובים. למען האמת, פחות אכפת לי ממה שכתבת שאתה מתכוון לעשות בפורום, היות ואתה פעיל בו כבר הרבה מאוד זמן אני לא דואגת שלא תפעיל אותו ואני סומכת עליך שתסתדר.
בתור מישהי שעבדה איתך אישית, אני חייבת להגיד שלמרות שאתה עדיין זקוק לקצת ביטוא הניסוח שלך מאוד השתפר. בכללי רואים את השיפור שלך, התאמצת ויש תוצאות.
טוב אני לא אמתח אותך עוד, אני בעד. המוטיבציה שלך היא משהו מאוד מרשים שגורם לי להגיד את הבעד הזה בביטחון שלא תנטוש את הפורום גם אם יהיו לך חודשים קשים. אתה באמת החיית את הפורום ואתה ממשיך להפעיל אותו, ואני חושבת שעכשיו אתה בשל לעבור להפעיל אותו בתור מנהל. בהצלחה :)

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 15:59 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

טוב אז הדעה שלי כבר לא משמעותית (:מוחה דמעה:) אבל בכל זאת חשוב לי לומר לך כל הכבוד, הרבה זמן לא יצא לי לראות השקעה ומוטיבציה כזאת. הוכחת בכל דרך שאתה לא מתכוון לוותר על הפורום הזה ורק על זה מגיע לך לעלות, ובנוסף גם הפעלת את הפורום מאוד שזה מצויין. מחכה לראות את הפורום שוקק חיים, בהצלחה :)
זה בעד כמובן

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 16:08 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1005386
משתמש מספר: 52922

אז גם אני לא אחפור כמו שאר המשתמשים פה כי אין לי ממש למה. כמו שמיקה כתבה חלק מהרעיונות שלך מעולים וחלק דורשים הסבר וקצת שיפור, אבל עזוב את הרעיונות. ההשקעה שלך בפורום היא אדירה, ואני יודע שהיא תמשיך להיות כזו. פתחת המון אשכולות במשך פרק זמן ארוך, לא התייאשת מאז בקשת הניהול האחרונה שלך שלא עלית לניהול, והוכחת לכולם שאתה לא מתייאש ושאם אתה רוצה - אתה יכול. אני יכול להגיד לך שרובנו ידענו שהבקשה שלך תיפתח היום (גם בעזרתך כמובן), ואני יודע שכל מי שידע זאת ידע כבר מראש שהוא מצביע לך בעד. והנה ההוכחה.
אז ראיין, רציתי להגיד לך כל הכבוד על ההשקעה, הרעיונות, היצירתיות והניסוח. כמו שכתבת אתה אוהב את הפורום ורואים את זה, אני יודע שהפורום ינחל הצלחה רבה בזכותך כי זה מגיע לך.
אני בעד.

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 16:10 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

תודה רבה לכולם, עשיתם אותי מאושר עד הגג :)
אז הנה ההסברים לרעיונות הלא מובנים ולאלה שלא פירטתי בהם:
Once upon a time- לא פירטתי שם מכיוון שרציתי שזה יהיה בסתר מהמשתמשים שהולכים להשתתף כדי לא לספיילר ובמילא אני יודע שאפילו אם יש לי רעיונות של הספיישל עדיף לא להגיד כי אולי אני לא ארצה בסוף או אשנה לגמרי. אבל הנה פעילות אחת ואחרי זה אגיד לאיזה כיוון הספיישל הולך:
1. תורשה מסוכנת-הרשימה שבלטריקס הורישה הייתה מאוד ארוכה, כמעט הכל לבעלה אך כמה וכמה למשפחתה - החתול במגפיים מנסה לגנוב את הרשימה, אבל אין לו מושג איפה הרשימה נמצאת. אני אחביא פורום 4 מילים בלבן, מי שימצא את כולן, יחבר אותן ויפענח את החידה למציאת התורשה יקבל *סכום תגמול שיהיה רשום בספיישל*.
הספיישל יעסוק בכך שהחתול במגפיים צרי להחזיר את הנבלות למימד שלהן מבלי שיטביעו חותם כלשהו שיעורר חשש, התפקיד של המשתמשים הוא להיות אנונימיים שעוזרים לו להחזיר אותן מבלי שידעו דבר עם הכוחות שבמימד ועל התורשה וכו'.
אמברידג'יסטיות- המטרה היא סוג של להעלות טיעונים לכל אחת, יש לי כמה רעיונות בראש שלא דווקא קשורות למה שאמרתי אבל זה די קשור ויכול להיות מגניב, תמסכו עלי בנוגע לזה בבקשה ;)
סודותיהם האפלים של הקווידיץ'-זה על הספר עצמו לא לדאוג :)
ספיישל ארצות-אולי אני אעשה כמה פעילויות ואולי פעילות רב שלבית גדולה על בתי הספר :) אמרתי שהם כאילו חזרו לימי הבינים בגלל ציד המכשפות, זה ביטוי שלא התכוונתי שיתבטא ככה.
TVLC- אז רגע הנה פעילות שחשבתי להפעיל שם:
אני חושב על פעילות רב שלבית שקוראים לה "תפעיל את הקדרה!" קדרה זה כאילו טלוויזיה וכל שלב יתייחס לחלק אחר בממיר ובמסך(שיקראו מדריכי פ' והנוזל הנראה, או שאחשוב על שמות יותר נחמדים ><), הממיר, המסך, הכבלים והמערכת הפעלה. גם יהיו פעילויות על כל ערוץ(בינתיים יש 5) ומפים של תוכניות טלוויזיה. אז להפעיל את כל הקדרה צריך 6 מרכיבים(6 שלבים).
אם תרצו עוד הסברים אשמח להסביר בפרטי מכיוון שאני מעדיף לא לספיילר ולהפתיע גם אתכם :)
תודה רבה לכולם :)

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Sep 17 2017, 18:12 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

טוב, אלכס ותם אמרו כבר את רוב הדברים שהיו לי להגיד, אז אני אשתדל לקצר כמה שיותר ואני אומרת כבר עכשיו שאני מסכימה (כמעט) עם כל מה שהם אמרו.
אז, הגיע הזמן להתחיל. את המוטיבציה שלך כולנו כבר ראינו, והשקעת בפורום לתקופה שבאמת הוכיחה שלא תעזוב אותו ושאתה באמת באמת אוהב את הפורום הזה ותעשה כל דבר שאפשר כדי להחיות אותו, וזו הסיבה העיקרית שאני מצביעה לך בעד.
מבחינת הרעיונות והאשכולות שפתחת, יש המון, כמובן, והרבה מהם מצוינים. אני כן חושבת שיש רעיונות שהיית יכול עוד לשפר ולהמשיך לחשוב עליהם, כי לדעתי רעיונות הם משהו שצריך לנסות לפתח ולחשוב עליהם כמה שאפשר כדי לנצל אותם לגמרי, אבל בסך הכל אתה באמת מקורי ויש לך רעיונות טובים. על הרעיונות בבקשה אני תכף אגיב אחד אחד, אבל יש לי עוד כמה דברים להוסיף קודם.
לגבי העניין של הביטוא, שאני יודעת שמאוד מעסיק אותך ומלחיץ אותך - אני לא חושבת שאתה צריך לדאוג מדי בגללו. כן, לפעמים הניסוח לא לגמרי מובן וגם כאן בבקשה היו כמה דברים שאני חושבת שהצריכו ביטוא (אבל אני לא אעיר על זה כמובן, זה בסדר והגיוני לשכוח לפעמים), אבל אתה פשוט צריך לזכור לשלוח לביטוא תמיד ולדאוג שיהיה לך בטא זמין - אחד קבוע או לא קבוע - שיוכל לבטא לך. זה עלול קצת להקשות לפעמים, אני יודעת, אבל היה חשוב לי להבהיר שלא כדאי לך לוותר על ביטוא, כי הוא מאוד חשוב לפעמים. אני בטוחה שתשתפר בזה גם עם הזמן ואולי בעוד חודש או חודשיים או פרק זמן אחר כבר לא תצטרך, כי פשוט לומדים את זה עם הזמן, אבל בינתיים אני רק רוצה שתדע שחשוב שתקפיד על זה.
עכשיו לגבי הרעיונות:
אמנם אמרו עליהם כבר את רוב מה שהיה לי להגיד, אבל יש לי כמה דברים להוסיף ואני פשוט אתייחס רק לרעיונות שיש לי מה להוסיף לגביהם. אני אתחיל בדבר אחד כללי שהפריע לי בכמה מהרעיונות - הם במקום מסוים הרגישו לי טיפה ספיציפיים מדי. סיפורי הרקע שלך מאוד יצירתיים ומעניינים, אבל בחלק מהמקומות אני חושבת שאולי היה עדיף אם הם היו טיפה כלליים יותר.
1. הוספת מדריכים ללינקייה - חשבתי על כמה דברים שאפשר להוסיף ללנקייה של הפורום, מדריכים שעל פיהם אפשר לעשות סיקורים חדשים ולהוסיף עוד מידע ללנקייה. הנה אחד מהרעיונות שלי:
סיקורי מקומות קסומים - פשוטו כמשמעו, אפשרות לסקר יערות או מקומות שחיים בהם קוסמים או שהיו בסרטים או בספרים, מקומות גרפיים או אפילו רגשיים או דברים כאלה, כמו קינגס קרוס שהיה בשביעי. אף אחד לא יודע אם הוא אמתי, אבל זה מקום וזה מספיק בשביל שיהיה אפשר לסקר את זה. זה בטח יהיה מעניין, לדעתי.

את רוב הדברים לגבי הרעיון הזה כבר אמרו, אבל אני רק רוצה להוסיף שאם אני לא טועה יש אפשרות לסיקור מקום גם בפורום הספרים - ולדעתי זה יותר מתאים לשם גם.
2. חידוש הלינקייה - הלנקייה של הפורום ממש לא מעודכנת, ואני חושב שזה חשוב שהיא תהיה גם בגלל שזה פורום ככל האחרים וכל לנקייה צריכה להיות מסודרת - אחרת למה היא שם? - אבל גם בגלל שזה פורום שהלנקייה בו מהווה פוטנציאל גדול יותר משאר הלנקיות, כי היא הלנקייה של הארי פוטר, שבעיקרון הוא הבסיס של האתר. אז ניסחתי לנקייה שלמה עם סיפור רקע שלדעתי הוא טוב - הלנקייה היא בעצם הפנים של שיקויי הפליקס פליציס, כלומר, פליקס הוא זה שמחליט על הפליציס, פליקס פליציס זה מאגר של מתכונים, דיונים, סיקורי מקום קסום ומדריכים שהם אלה שנותנים את המזל בשיקוי, אבל את הפליקס הזה רקח טום - בעל הקלחת הרותחת - והמאגר של השיקוי ריק וצריך למלא אותו מחדש. יש כמה אנשים שפליקס דיבר איתם והם הסכימו לעזור, למשל:
- ספר המתכונים של גברת וויזלי - סיקורי מתכונים
- ספר המרגלים של הארי פוטר- סיקורי מקום (מי שלא הבין זה כי הארי יכול דלעת איפה וולדמורט אז הוא די מרגל)
- ספר המדריכים של מקגונגל - מדריכים כמו הכנת שרביט או הגיית קללה בצורה נכונה וכו'
- מחברת הדיונים וההרהורים של לונה לאבגוד - דיונים

הרעיון נשמע ממש נחמד, למרות שאני לא בטוחה שהבנתי לגמרי את הכוונה שלך עם פליקס ופליציס. אהבתי את הרעיון של לסדר אותה לפי ספרים כאלו, זה יהיה מעניין לדעתי. אני מסכימה עם חלי ותם (ואם עוד מישהו אמר ולא שמתי לב) שזה לא בהכרח ישנה יותר מדי כי זו בכל זאת לינקייה, אבל לדעתי זה כן יכול להיות מגניב.
3.ביטול החידה השבועית אבל משהו במקומה -הסניץ' השבועי, שכל שבוע אחביא משהו ברחבי הקלחת בין 1-5 עמודים שאבחר, מי שימצא ראשון יקבל 120 חרמשים והשני וכו יקבלו 50.

קצת פשוט מדי לדעתי, ואני חושבת גם שזה יתחיל לשעמם אולי אחרי כמה זמן - כי בסך הכל, זה די אותו הדבר שפשוט יחזור על עצמו כל שבוע. אני כן חושבת שאתה יכול לקחת את הקונספט הזה, אבל כדאי לך לחשוב עליו עוד ולנסות להכניס עוד משהו כאן.
1. Once Upon A Time - ספיישל - המלכה הרעה, קרואלה דה ויל, מליפיסנט, והמכשפה מהמערב הגיעו לעולם הקוסמים בעזרת בלטריקס, שהתגלתה בתור בת דודה מדרגה שלישית של המלכה הרעה. בלטריקס קראה להן לפני שמתה, כל המכשפות עובדות יחדיו ומחזירות אל בלטריקס לחיים. מתגלה שיחד איתן מגיע גיבור אחד שהן לא שמו לב שהגיע לשם, החתול במגפיים. החתול הגיע לשם בלי בגדים, הרמיוני התבלבלה בינו לבין קרוקשנקס ושם הכל מתחיל...

סיפור הרקע מאוד מעניין, אבל לא הסברת בכלל מה אתה עומד לעשות בספיישל. באופן כללי בספיישלים שהצעת לא הוספת רעיונות ספיציפיים, ואני חושבת שזה מאוד חשוב כדי שנוכל לדעת מה אתה עומד לעשות בהם. אני ממש אשמח אם תוכל להוסיף לבקשה כמה רעיונות ספיציפיים של פעילויות וכאלו לכל ספיישל.
2. סיפורינו הקצר והרע - אתגר - "מאחורי כל נבל יש סיפור שלא סופר, סיפור שגרם לו להפוך לנבל". האתגר לא יעסוק בוולדמורט, אלא בבלטריקס, בלוציוס מאלפוי, בפיטר פטיגרו ובמישהו שלא קשור לאוכליי המוות, גרינדלוולד. האתגר נותן למשתמשים הזדמנות להגיד למה הנבלים הפכו לכל כך רעים ונבזים, יש להם הזדמנות לכתוב את הסיפור שלא סופר. הסיפור על חייהם ועל איך הם הפכו לנבלים(אם זה עדיף אז אני אעשה באתגר כאילו שוולדמורט מעולם לא היה קיים אבל הם עדיין נבלים).

זה גם רעיון ממש מגניב, אבל אני חושבת שזה מתאים לפאנפיקים ולא לקלחת. חוץ מזה, זו דוגמא לאחד הרעיונות שהרגישו לי קצת ספיציפיים מדי - למה דווקא אוכלי המוות/הנבלים שבחרת? אני חושבת שיהיה עדיף אם תהיה אפשרות פשוט לבחור אוכל מוות/נבל מהארי פוטר.

3. הטשטוש של לוקהרט - פעילות - הסיפורים של לוקהרט תמיד היו לא מנומקים, לכן דמבלדור גנב מלוקהרט את כל הזכרונות שלו ושם אותם בהגיגית. המשתמשים הם האנשים שגילדורי גנב את תהילתם והם יסבירו בדיוק מה קרה להם ואיך אבל הם יצטרכו לעשות את זה "מפרי דימיונם". אני חושב שאולי זו תהיה פעילות דו שלבית שהשלב הראשון זה שהם יסבירו והשלב השני זה איך הם ינקמו בו בהווה.

זה רעיון נחמד, אבל ההסבר עם ההגיגית לא ממש קשור לשאר ההסבר כאן לדעתי. אתה יכול להשתמש בזה בתור סיפור רקע, כמובן, וזו לא ממש הערה לגבי הפעילות עצמה - רק לגבי ההסבר שכתבת כאן בבקשה. בכל מקרה, אתה יכול לדעתי לצמצם את זה לפעילות אחת ופשוט לעשות טופס עם שני סעיפים, אני לא רואה ממש סיבה לפצל את זה לשני שלבים.
4.אמברידג'יסטיות - מיני ספיישל/ ספיישל - במשרד הקסמים יש מפקחת אחת ועוד 4 שרות: דולורוס אמברידג'- מפקחת בתי ספר, אורסולה אמברידג'- שרת הבריאות, לין אמברידג'- שרת האוצר, טניה אמברידג'- שרת התרבות, ריין אמברידג'- שרת הכלכלה. כולם מתאחדות יחדיו ומעלות את אמברידג' לשרת החינוך. כולן מגיעות להוגוורטס ומנסות להפיל את הבית ספר, התפקיד של תלמידי הוגוורטס( המשתמשים ) הם לנצח כל אחד מהן במשפט על התפקיד של כל אחת.

שוב, זה הרגיש לי קצת ספיציפי מדי עם כל האמברידג'יות, שהן אפילו לא דמויות שהופיעו בסדרה. כמו שכבר אמרו, גם אני חושבת שיהיה עדיף שתעשה את זה עם דמויות אחרות, או פשוט עם אמברידג' אחת. חוץ מזה, לדעתי זו יכולה להיות פעילות רב שלבית או תחרות, אני חושבת שזה פחות מתאים לספיישל אבל לא ראיתי רעיונות אז קצת קשה לי לדעת.
5.הסודות האפלים של הקווידיץ' - ספיישל - קנילוורת'י ויספ הסתיר מאיתנו המון דברים וסודות אפלים של קווידיץ' שהיו בעבר הרחוק ואפילו שנשארו בהווה, טעויות שיכולות לגרום לאוהבי קווידיץ' להישבר ולהפסיק לאהוב קווידיץ', אתם חשבתם ש"קווידיץ' בראי הדורות" היה התוצאה הראשונה של הספר? לא. דמבלדור הוריש לנוויל לונגבוטום את הספר, מכיוון שידע שנוויל שונא קווידיץ', הוא חשב לרענן אותו עם מידע מסווג, נוויל חולק את המידע הזה איתכם, רוצים לגלות את הסודות האפלים הקווידיץ'? בואו אחריו.

לא הבנתי ממש מה אתה מתכוון לעשות בספיישל ולמה דווקא נוויל אז קצת קשה לי לתת דעה, אני אשמח אם תוכל לפרט יותר ולהוסיף רעיונות ספיציפיים.
6.סיוט אהבה - פעילות -  27 שנה פחות או יותר, כשהארי פוטר היה בן 15, הוא חלם על סיוט שאותו לא סיפר לאיש, נגיני ופטיגרו ישבו ביחד, ופטיגרו והיא התנשקו, הארי מיד התעורר והתחיל להקיא בכל החדר, אז האתגר הוא להמציא סיפור אהבה ארוך, לשים אותו בחלום של דמות שיבחר ולהגיד מה יקרה לדמות אחרי שהוא יתעורר מהסיוט.

זה רעיון ממש מגניב, אבל לדעתי גם הוא יכול להתאים לפאנפיקים ולא בהכרח לקלחת.
7.המסכה שמאחורי וולדמורט - פעילות - אי פעם תהיתם - איך פניו של וולדמורט השתנו? האם הוא עבר ניתוח? קרב נוראי? ניסה לעשות כישוף אסור ונכשל בדרך נוראית? האם גופו התמזג עם נחש?
אני מהמר שיש לו מסכה, כן שמעתם אותי, מסכה. אבל איך הוא שמר אותה כל כך הרבה שנים? מה מתחת למסכה, איך וולדמורט נראה באמת?

את האמת שמאוד אהבתי את הרעיון, הוא מגניב. מה שכן, אני ממליצה לך לנסות לחשוב על שם אחר לפעילות, לא ממש אהבתי את השם הזה. אמנם שמות לפעילויות נראים כמו דבר קטן, אבל הם מאוד חשובים ומושכים או לא מושכים אנשים להשתתף, אז חשוב לחשוב גם עליהם.
8.ספיישל ארצות - ספיישל - אחרי תפנית מזעזעת בחדשות, בכמה מדינות קוסמים התגלו והם מנסים להימלט מציד מכשפים ומכשפות נוסף, הם שחכו את כל הדברים הקסומים שלהם במדינות! התפקיד שלנו, משרד הקסמים העולמי, הוא להגיע לאותם מדינות ולקחת את החפצים! המסע הזה היה מסוכן, הרפתקני ומלא בקלשונים ולפידים (חזרנו לימי הביניים!). מוזמנים להצטרף למסענו, כמה שיותר אנשים יותר טוב! למדינות הקסם!

טוב, על הספיישל הזה כבר סיפרת לי ושמעתי את הרעיונות ואני חושבת שאתה יכול לעשות אותו ממש מגניב, אין לי הרבה מה להוסיף לגביו.
9. ספיישאל- ספיישל - הגיע הזמן למנחה השבועית, או להתפללות? רגע, מישהו קבע בכלל מה הדת של הקוסמים? במה הם מאמינים? האם יש עדות כלשהי לאמונה באלים כלשהם מתרבויות שונות? אין לי ולהם מושג, לכן במקום להאמין בתרבות אחת, תאמינו בכולן! מזאוס עד לאלוקים ובכל תרבות יהיו מספר פעילויות, אתגרים מיוחדים, פעילויות רב/דו שלביות וכמובן שהזדמנות להיות עם תרבויות בו זמנית.

השם ממש מגניב, כמו שתם כבר אמר, והרעיון גם די נחמד. את האמת שקצת פחות אהבתי אותו, ואם כן תבצע אותו לדעתי הוא יהיה עדיף בתור פעילות רב שלבית או מן פרויקט כזה ולא ממש ספיישל, אבל אני אשמח לראות לאן אתה מתכנן לקחת אותו.
10. ספיישל הנביא המרדים - ספיישל משותף ביני לבין נעמה (Be Our Guest)- למשך ארבעה חודשים, בגלל רכילות ובגלל בעיות ריכול קשות, ריטה סקיטר סיפרה למוגלגים על הקוסמים ומוגל החליט לקפוץ מצוק לאחר המידע הנוראי שהתגלה.
אחרי ארבע חודשים פסיכיאטרית פנתה אליה, הפסיכיאטרית היא בעצם דלפיני רידל. היא הפנטה את ריטה, שלא תרכל ושתעשה עיתון על חדשות קוסמים אמיתיות. דלפיני שחכה להגיד לה משהו, שכל מי שייגע בעיתון הנביא יקבל קללת שינה ורק הנבחר יכול להסיר את הקללה, הנבחר הוא לא אחר מאשר, נוויל!

לא ממש הבנתי את הרעיון, ופחות אהבתי שהכנסתם דמויות ספיציפיות כמו דלפי ונוויל. בכל מקרה, גם על זה קצת קשה לי להביע דעה כי לא פירטת ממש.
11. ספיישל TVLC - ספיישל - הרמיוני גריינג'ר, ראש משרד הקסמים, מכריזה על הקמת הטלוויזיה הקדרתית הראשונה! והטלוויזיה הקדרתית תיפתח אצל חנה אבוט, מנהלת הקלחת הרותחת. הכל הולך טוב, בעוד שבוע צוות הצילום והפרסום יבוא לקלחת ויחזה בטלוויזיה הקדרתית, הקלחת סגורה לעת הכנת הקדרה. הכל טוב, נכון? לא! חנה אבוט משתגעת, אין לה מושג איך מפעילים את הטלוויזיה הקדרתית, מה צריך בשביל זה? היא צריכה אתכם שתבואו ותעזרו לה, הרי אם לא תצליח הקלחת הרותחת תהפוך למבוישת!

הרעיון עצמו מגניב, אבל אני לא ממש בטוחה אם בתור ספיישל - גם כאן קצת קשה לי להגיד, כי לא ממש פירטת, אבל כמו שזה זה נשמע מתאים יותר בתור תחרות או משהו בסגנון. בכל מקרה, אני סומכת עליך שאם התכוונת לעשות את זה בתור ספיישל זה יכול להיות מצוין, ואני אשמח לראות מה תכננת.
12. דאדלי הקוסם - מיני ספיישל - הארי נכנס לבית דודיו, מותש משיעורי הבית שיש לו בהוגוורטס. אחרי ויכוח ארוך מאוד עם דאדלי, הארי התערב עם דאדלי שדאדלי לעולם לא יוכל להשלים את שיעורי הבית שלו. דאדלי התעצבן והסכים להתערבות, דאדלי הולך להכין להארי את שיעורי הבית במקצועות שינוי צורה, גילוי עתידות והתגוננות מפני כוחות האופל. דאדלי יכול להיעזר בשלושה חפצים בלבד כדי להשלים את השיעורים. אם הוא יצליח, אז דאדלי יהיה המוגל הראשון שהצליח בדברי קוסמים. דאדלי, המוגל הקוסם הראשון!

ממש אהבתי את הרעיון הזה, הוא בין ההכי טובים שיש לך בבקשה לדעתי. מה שכן, קצת פחות אהבתי את החלק שהוא יכול להיעזר בשלושה חפצים בלבד, וזה הזכיר לי קצת פעילויות שכבר היו לך. אני ממליצה לך לנסות לחשוב על זה עוד קצת, כי זה באמת יכול להיות מצוין לדעתי וזה נשמע ממש מגניב.
אז בסוף כן הגבתי על כל הרעיונות וחפרתי יותר משהתכוונתי. עכשיו אני אסכם ואגיד שכמו שכבר אמרתי בהתחלה, אני מצביעה לך בעד בעיקר בזכות המוטיבציה וההשקעה שלך בפורום. אני חושבת שהשקעת בפורום הזה המון זמן והצלחת להראות לכולם שאתה באמת אוהב אותו ולא תנטוש אותו, ולדעתי זו הסיבה העיקרית שמגיע לך לנהל אותו. אני כן חושבת שעל חלק מהרעיונות בבקשה יכולת לחשוב עוד ולפרט קצת יותר, אבל בהחלט אי אפשר להגיד שמיהרת מדי - חיכית די הרבה זמן מאז הבקשה בקודמת שפרסמת, וזה מצוין. דבר אחד שטיפה הפריע לי ברעיונות באופן כללי, שרובם מתמקדים יותר בצד האפל ודברים בסגנון - זה קשור לאישיות כמובן וזה טוב וחשוב להראות את עצמך ואת האופי שלך בפורום, אבל אני כן אשמח גם לטיפה יותר דברים שמחים ופחות קשורים לצד האפל. בכל מקרה, כמו שכבר אמרתי, זה יותר עניין של אופי וזה מצוין להראות את עצמך בפורום - אני פשוט חושבת שזה יכול להביא אולי טיפה יותר גיוון לפעמים אם תנסה לחשוב בכיוון קצת שונה.
בקיצור, שוב אני אומרת שאני בעד - גם אם טיפה מהוסס, לדעתי חודש הניסיון הזה יעשה לך רק טוב, בדיוק כמו שאתה תעשה לפורום. אני ממש מצטערת אם פגעתי בתגובה שלי, זו באמת לא הייתה הכוונה ואני מקווה שתקח את ההערות בצורה חיובית ותנסה לשפר כמה שאפשר. אני מאחלת לך המון המון בהצלחה.

*לא התייחסתי לתגובה האחרונה שלך כי התחלתי את התגובה לפני שפרסמת אותה, אם יהיה לי משהו להוסיף אני אערוך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007