האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מה היה קורה אילו..., רק רעיון לפאנפיק
פורסם ב: Aug 16 2022, 00:48 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1206
מגדר:
משתמש מספר: 83349
חפצי המשתמש: צפה

כתב ויתור: כל הדמויות הם של ג'יי קי רולינג, חוץ מהדמות שאני המצאתי (נקודת המבט שלה), ואני לא מעוניינת לקבל על פאנפיק זה שום רווח כלכלי.

חייכתי כשקראתי את אותו החלק כשסיריוס והארי נפגשים שוב בספר החמישי בסדרת הספרים הארי פוטר. כולם מכירים את הספר, לכולם יש אותו. קראתי אותו איזה ארבעים פעמים.
"היי, תעזבי כבר את הספר, טוב? אנחנו מאחרים, כולם שם בטח." אמר אבא בחיוך כשיצא מהמכונית. "חשבתי שאתה מכיר אותם. זה שאתה מאחר בפעם הראשונה בחיים שלך לא משנה אותם. מתי הם אי פעם באו בזמן?" שאלתי בזמן שקפצתי מהמכונית, לא שוכחת את החבילה. "יש בזה משהו." הוא נזכר והבעת הייאוש המוכרת שלו מחברי ילדותו הופיעה. צלצלתי בפעמון משהו כמו 33 פעמים עד שאבא נטל את ידי ופתח את הדלת מנענע בראשו.
"סיריוס, עזוב את ג'יימס!" קרא רמוס בדאגה, לוחץ את ידי מעט יותר. "אוף. ליבראקורפוס." מלמל סיריוס בחוסר רצון, וג'יימס נפל על הפרצוף. מי שהיה אומר שהם התבגרו לא הייתי מאמינה.
הבטתי בכל שאר הנוכחים בחדר. לילי הביטה בג'יימס חצי מודאגת וחצי מעוצבנת, הארי ונוויל שיחקו בטאקי מתפוצץ כשאליס ופרנק לונגבוטום עוזרים לנוויל, ומרלן מקיניון ורון וויזלי עוזרים להארי. "כן, כולם הגיעו." אמרתי בלחש כך שרק אבא יוכל לשמוע.
הידקתי את אחיזתי בספר הארי פוטר ומסדר עוף החול, וחשבתי עליו, מה היה קורה אילו מה שקרה בספר היה מה שקרה באמת... ג'יי קי רולינג כתבה את הספרים כדי שידעו מי היה נופל ומה היה קורה אילו וולדמורט היה עולה לשלטון, אבל עדיין... יש משהו קצת מדכא בזה שבספר את לא קיימת.

טוב, אז היי!!!!
זה הפאנפיק הראשון שלי פה, אני שוקלת לפרסם אותו כפאנפיק, אבל אני לא יודעת אם הרעיון של העלילה הוא טוב או... משהו.
אז... תגידו אם אהבתם, או רעיונות לשיפור או משהו כזה :)

--------------------
If this night is not forever
At least we are together.
I know I'm not alone,
I know I'm not alone.
Anywhere, whenever,
Apart but still together.
I know I'm not alone,
I KNOW I'M NOT ALONE!!!!
-alone, Alan Walker.

מי שתמיד מזכיר לי שאני לא לבד: Alan Walker (DJ) 🖤💙
זאתי שיש לי קראש סודי עליה עם שיער ירוק מהמם וקול מלאכי כמוה (הפלפאף): Au/Ra (זמרת) 💚
מי שאני מזדהה עם עברו ומקווה לאוזניות שיביאו אותי לעולם טוב יותר: K-391 (DJ) 💛 (דמיינו שהלב כתום)
זה שאף פעם לא מבינים אותו, שקוראים לו מוזר, פריק והוא תמיד האשם, ואני כמובן מזדהה איתו: לוקי (מארוול).💚
המשוגע: מקס ורסטאפן (פורמולה 1).💛 (עדיין כתום)
התינוק שצריך להגן עליו בכל מחיר ומכור לחלב: לנדו נוריס (פורמולה 1).💚💛 (כןכן כתום)
המראודרס ❤️
גאה להיות אאוטסיידרית, בחיים אל תקראו לי נורמלית!!!!
מפחדת מטרילוגיה לא אמיתית שאני מאמינה בכל מאודי שהיא אמיתית, אז מסר לרד נקסוס: תעזבו אותנו בשקט, אתם ממילא תכשלו, ותחזירו לנו את ווקר #28300 חזרה!!!!
ווקרים מוכרים: ווקר #0, ווקר #8 (לא ידוע אם זה #8 או #83, אלן ווקר, או ווקר #0 בלבל אותנו כהוגן עם זה), ווקר #22, ווקר #22500, ווקר #28300, ווקר #88888, ווקר #76267 (סתם, זאת אני).
סורי על החפירה וביייי :)
אגב אם אתם יכולים תשלחו ינשוף או משהו על איך הכל עובד (בעיקר החלק של שיעורי הבית והלימודים שמשום מה אני לא מוצאת)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 4 2022, 17:29 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 89
מגדר:
משתמש מספר: 84220

ממש אהבתי את מה שכתבת תעלייי דחוףףףף

---------
פורסם ב: Sep 11 2022, 20:36 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9806229
מגדר:male
משתמש מספר: 84224

תנסי מקסימום לא תצליחי

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Jan 17 2024, 15:59 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 1408
מגדר:female
משתמש מספר: 86208

אהבתי מממממש

--------------------
איכסה עלייך הרמי
אל תדחה למחר את מה שאפשר לדחות למחרתיים
בית בלק האצילי ועתיק היומין לנצח
למען וולדמורט ועוז הרוח

---------
פורסם ב: Feb 28 2024, 17:01 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1328
מגדר:male
משתמש מספר: 86240

ממש אהבתי

--------------------
יחד ננצח

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007