האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

עשן ועלים נבולים / אשכול הרשמה, מאושרר
פורסם ב: Jun 25 2023, 15:09 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
מגדר:female
משתמש מספר: 75549
חפצי המשתמש: צפה

אלכס - באופן עקרוני את רשומה, אשמח אם תאריכי את סעיף האופי מעט יותר ותתארי את האופי של קאי בהרחבה.
יולי - רשומה. גם לגביך הייתי שמחה אם תאריכי קצת יותר את הרקע ותכתבי בפסקאות ובפחות ברשימת מכולת, אבל באופן עקרוני זה בסדר כמו שזה.
יעל - ההתעכבות שלך באשמתי ולכן אתה כמובן שמורה.
טליה - אני צריכה לדעת האם סיימת את הרקע? אם כן זה לא מספיק. אם לא אני מחכה.
חלי - מורידה שמירה.
אלמה - האופי ממש לא מספיק. אני מורידה שמירה בינתיים.

שימו לב שאין דמות שמורה/רשומה מיבשת אורליה.

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 3 2023, 10:11 AM
צטט הודעה

מכשפה סטודנטית מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4800
משתמש מספר: 85172

CODE
שם + שם משתמש: ברצינות, בלי בצד.
לאוונדר,ביאנה ואקר
שם הדמות:
לין ג'אלס
13
[color=Corn boring.gif flowerBlue]יבשת:[/color] פרוסטברס, אולנאנוס, צ'וסורה או אורליה.
פרוסטברס
מגדר:
נקבה
מיסטיקה:
לין יכולה להפנט, וכישוף
מראה: זכרו שהדמות חייבת להתאים חיצונית למקום ממנו היא באה; דמויות מפרוסטברס הקרה היו בהירות שיער ועיניים, לדוגמא.
לפחות 7 שורות.
ללין יש שיער בהיר, שחושבים שהוא אפילו בלונדיני, אבל לא, השיעור של בצבע חום מושלם ויפה, גם העור שלה בהיר וכך גם העיניים הטורקיזיות היפות שלה. האמת שלא כדאי להביט ללין בעיניים, ברגע שאתה מביא בהן אתה מרגיש שנסחפת לתוך ים רגוע ויפה בצבע טורקיז. האמת שלפי המראה שלה יש לה המון חברים, מטילדה כבר לא סופרת כמה ילדים הציעו לה חברות וכמה בנות חברות שלה. מטילדה אוהבת ללבוש ורוד בייבי, שהוא מדגיש את עיני הטורקיז המושלמות שלה, היא אוהבת ללבוש צבעי פסטל משום שהם מדגישים את היופי והאופי שלה( שלא תחשבו שהיא משוויצה! )

אופי: לפחות 10 שורות.
לין היא. הילדה הכי חכמה שהייתם יכולים לדמיין, התכונות שלה משולבות של הפלפאף ורייבנקלו אבל גריפינדור ממש לא! היא ממש לא אמיצה, יש לה פחד גבעים, לין היא: חכמה, , פיקחית( התכונה היא פיקחות), תבונה( התכינה היא תבונה), חרוצה, נאמנה, הגונה, טובת לב. כשמטילדה הייתה תינוקת היא הייתה שקטה. מה שמכעיס את לין זה לקפל כביסה, מה היא שונאת לקפל! זה מעצבן אותה ואין לה כוח לזה, אז היא תמיד ממציאה תירוצים: יש לי שירותים, קבעתי להיפגש עם בנות, או שהיא משנה נושא. החסרונות של לין הם החוסר ביטחון עצמי וחוסר האמיצות. לין מוצאת את עצמה בלי חברים מהר מעוד. כל הבנים לא אוהבים אותה בגלל חוסר האמיצות. היא לא אמיצה, ועוד חיסרון זה כשהיא מסתכלת על יולי, הילדה המושלמת מהכיתה, כל הזמן ביחד עם ג'ק, הנער שהיא מאוהבת בו, לין מתעצבנת כך שמוצאת את עצמה שוב בלי חברים.
רקע: תארו את חייה של הדמות, מילדותה עד לרגע שבו היא גילתה שהיא מיסטיקנית.
לפחות 15 שורות.
מטילדה גרה עם הוריה המעצבנים, הוריה הקדישו 12 שנים בשביל להוכיח שהיא לא קיימת, כי הם שנאו אותה, אולי בגלל שמשום מה הם היו מכוערים והיא ההפך או אולי בגלל התכונות, לין היא חכמה וטובת לב, והוריה להפך חשובים יותר, מעצבנים יותר ושונאים כל אדם, הוריה( שקראו להם: פטריק ג'אלס ולוסי ג' אלס)בכלל לא רצו ילדים, למרות שלין היא בת יחידה, ומושם מה הם שנאו אותה הכי הכי בחיים שלה מגיל 8,נראה שהם גילו משהו עליה. לין כל הזמן שאלה למה הם שונאים אותה, והתשובה היחידה שקיבלה היא: "אל תשאלי שאלות." מטילדה ניסתה להשיג מידע כל הזמן אבל זה לא עבד. היא קראה ספר על מיסטיקנים, וברגע שסיפרה להוריה על הספר וכמה שהיא הייתה רוצה להיות מיסטיקנית, הם זרקו את הספר לפח וללין היה ריתוק של חודשיים. ביום ההולדת 12 שלה מטילדה החליטה שהגיע הזמן, היום היא תגלה מה הוריה מסתירים. "נוכל לגלות לך משום שזה יום ההולדת שלך." הם אמרו ולין התרגשה. "את מיסטיקנית" אמרו והיא התרגשה.
מצב: אשמח אם תעדכנו כאן כל פעם שתגמרו סעיף.
3/3 נראה לי?
צבע שבו אתם רוצים שאכתוב את הדמות שלכם:
אם יש ורוד בהיר אשמח, זה הצבע האהוב על לין.
שאלות/הערות/הארות/משהו שנון:

--------------------
align=Cent]עופרי🩵שה"ה🩵🩵 דתייה🩵מוזמנים לשלוח הפ!
ג'וי: אוי, עופרי הגיעה הצילו! היא כל הזמן מרימה אותי! תעזרו לי!
אני: ג'וי, תירגעי, את ממש חמודה.
ג'וי: אני לא מאמינה שאת בהפלפאף בפורטל הזה.
אני: מאיפה את יודעת על הפורטל?
ג'וי: לא משנה.
אני: מעדיפה הפלקלואית.
ג'וי: מה רייבנקלואית בך?
אני: 102 במבחן זה מספיק?
ג'וי: נגיד. אבל את לא הפלפאפית.
אני: רוצה הוכחה מחברה?
ג'וי: כן
אני: קד!
קדלאבגוד: היי
אני: תוכיחי לה שאני הפלפאפית.
קדלאבגוד: איך אני הוכיח? ואיך ג'וי מדברת?
אני: לא לשאול אותי.
ג'וי: נו.
קדלאבגוד: די קשה להסביר לכלבה מדברת.
ג'וי: זאת לא הוכחה!

---------
פורסם ב: Jul 25 2023, 15:27 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש

חלי - שמורה, קראתי ועד כה הכול נראה מעולה. מחכה להמשך.
טליה - אם לא תהיה התקדמות בקרוב מאוד, תרד שמירה.
יעל - עכשיו כשסוף סוף סיימנו עם ההגרלה אני מחכה לראות אותך משלימה את הטופס. עד כה שמור כמובן.
לאוונדר - הטופס הרבה יותר מדי קצר מהמצופה. יש הגבלת שורות ולא הגעת למינימום הנדרש כמה פעמים, ובאופן כללי כמעט שלא תיארת את הדמות שלך. ספרי לי עוד על האופי שלה, יותר מ"מושלמת" - מה הפחדים שלה, מה החסרונות שלה, מה מכעיס אותה, מה היא לא אוהבת, עוד על הרקע שלה, החיים שלה, הילדות וההתבגרות. את יכולה לקחת דוגמא מהטפסים של אלכס או חלי.

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
פורסם ב: Nov 12 2023, 00:23 AM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1073766825
מגדר:
משתמש מספר: 58630

הקפצה!

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

הלב הוא תוספתן, פשוט עם יחסי ציבור

---------
פורסם ב: Nov 12 2023, 01:27 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: פרופסורים
חרמשים: 44542
משתמש מספר: 75272

שם + שם משתמש: יעל שרה
שם הדמות: לורין
יבשת: פרוסטברס.
מגדר: נקבה, בת.
מיסטיקה: להבתנות.
מראה:
משפחתה היא משפחה בה כולם דומים, אם מישהו מכיר אחד מהם כל השאר יהיו גם הם מוכרים. עורה בהיר מאוד, אפילו יחסית לפוסטברס. עינייה אפורות כמו ענני הסערה באופק וקשות כמו קרח. שערה בהיר כל כך עד שכמעט נראה לבן. היא גזרה אותו פעמים ספורות בלבד והוא ארוך למדי. הטיפול בו לא קשה במיוחד מכיוון שהוא חלק והיא לרוב מסתירה אותו בכובע או ברדס כך שלא באמת משנה לה איך הוא נראה. היא נוהגת להתסובב כמובן עם בגדים חמים אך לרוב קר לה יותר מלשאר האנשים כך שהיא לובשת כמה שכבות יותר מהרגיל ונשארת עם מעיל גם בתוך מקומות חמים יחסית.
הפנים שלה לרוב מביעות ריחוק וכל שפת הגוף שלה משדרת שהיא לא רוצה שיתקרבו אליה, זה גורם לאנשים להרתע וכמובן להתרחק ממנה, כך שלרוב כולם מרוצים. לפחות מבחינתה. כך שהמצב ממשיך ככה וקשה למצוא אותה בלי ההבעה הקשה והמרוחקת.
כאשר הייתה קטנה היא הייתה נמוכה ורזה לגילה וכך היא נשארה עד גיל 12 בו התחילה לגבוה ולגדול בקצב יחסית מהיר וכרגע היא קצת מעל הממוצע לגילה בפרוסטברס.
אופי:
היא אדישה. כלום, מלבד המשפחה שלה, לא מעניין אותה. היא מתרחקת מאנשים כי היא לא מוצאת בהם עניין. היא קרה כמו השלג אבל דומה יותר לרוח. מסתובבת במקומות שלא תמיד רוצים אותה, קשה, מכאיבה, מעצבנת ולוקחת בלי חשבון. היא חודרת את על ההגנות של האנשים ומקפיאה אותם מבפנים. ולא אפת לה מזה. או שהיא מובילה את האדם אן שהיא נלחמת בו, זה תלוי לאיזה כיוון הוא הולך. אין באמצע. היא שקטה.
היא אוהבת את המשפחה שלה, הם האנשים היחידים שהיא אוהבת. היא עוזרת בבית כמה שיותר ואפשר לומר שהם האנשים היחידים שאוהבים אותה. לא יהיה אכפת לה שאנשים נפגעים בדרכה להשיג מה שהיא רוצה, בין אם זה אוכל או מוסד השכלה טוב לאחיה. כן יהיה לה אכפת אם המשפחה שלה תפגע. היא גם מאוד ביקורתית, תמיד יש לה הערות לשיפור, בכל מצב שהוא. אבל לרוב היא שומרת אותן לעצמה כי לא באמת אכפת לה אם הדברים מתנהלים טוב או לא כל עוד הם לא פוגעים בה או במשפחה שלה. חוץ מזה, היא לא אוהבת למשוך תשומת לב, אין בזה טעם וזה רק יפריע לה. וכאשר היא מחליטה כן להעיר, כי זה משפיע עליהם, זה בשקט ורק את הכרחי ביותר, בהעדר הטון הציני שיש לה במחשבה. מלבד במשפחה שלה, כשהיא על יד האחים שלה היא נותנת לביקורות שלה להאמר כל הזמן. המשפחה שלה כמובן לא אוהבת את זה אבל התרגלה ולרוב הם לא מגיבים לה. לסיכום, היא קרה כמו היבשת בה גדלה ואדישה כמו השלטון שבה.
רקע:
לפחות 15 שורות.
היא השניה מתוך חמש אחים. אמה מתה ביום שמלאן לאחיה הקטן שלוש שנים.
סבה רבא שלה היה בן אצולה אך לא הוריש את התואר לילדיו, כך שסבה היה עשיר אך כיוון שהיו לו הרבה ילדים לא הוריש להם הרבה. לפני שאמה מתה היה להם מספיק כדי לממן השכלה, למרות שהיו צריכים לחיות בדוחק. זה היה חשוב להורים שלה, אך כאשר היא מתה, מת מקור פרנסה יחד איתה. כך שהיא ואחיה נאלצו לעבוד קשה יותר ולעזוב את בית הספר. היא עבדה כמנקה בבית אצולה כלשהו. כל האחים שלה, מלבד הקטן ביותר, עובדים. היא לא אוהבת את המציאות הזאת אבל אין כל כך מה לעשות. להתלונן אף פעם לא יועיל. ארוחות ערב הם הארוחות היחידות שאכלו ביחד. בשביל להתפרנס בנוסף למשכורת שלה היא גונבת. היא למדה כי צריך לגנוב דברים שיעזרו לה אבל שהבעלים המקוריים לא ישימו לב חהעלמותם או לא ייחסו להם חשיבות, קצת כסף, תכשיט יקר, ישן ומכוער שהגברת מעולם לא לבשה, במקרה והמעסיקים שלה הם מהסוג שהיא גונבת ממנו. כי היא לא גונבת מכל מעסיק שלה, תלוי איך הוא מתייחס אליה. היא לא כל כך פוגשת את המעסיק הנוכחי, אלא את הממונה עליה ועל כל העובדים הפחותים כמוה. הממונה קפדן מאוד אבל התנאים בסדר סך הכל ולא מתייחסים אליה רע מדי, התשלום הוא על פי שעותוהמינימום הוא חמש,כשמגיעים וכשיוצאים צריך לעבור אצל הממונה עליהם כדי שירשום כמה שעות עבדה, היא אהבה את זה כיוון שזה משאיר בידה את השליטה על הכסף והזמן שלה . כאשר המעסיק שלה לא כלל אןכל בתנאי העבודה היא הייתה גונבת גם את הארוחת צהריים שלה. בבוקר הייתה אוכלת פרי אחד מהשוק. ובערב אוכלת עם משפחתה. לא היו בחיים שלה אירועים מסעירים או משמעותיים, כל יום היה עובר כמו היום שלפניו והיה מוקדש בעיקר למאמץ להשיג מספיק כסף כדי שכל המשפחה תשרוד, חיים יחסית רגילים. הדבר הנחמד היחיד ביום הייתה ארוחת הערב, שלרוב היא והאחים שגמרו את עבודתם והגיעו בזמן הכינו, ואז היו מחכים לאביה שהגיע הכי מאוחר ואוכלים ביחד, וזאת היה תחושה קצת פחות השרדודתית ובהחלט יותר נחמדה. היום שגילת שהיא להבתנית היה רגיל בדיוק כמו השאר.
מצב:
מראה- גמור.
אופי- גמור.
רקע- מתעדכן.
צבע שבו אתם רוצים שאכתוב את הדמות שלכם: SlateGray
שאלות/הערות/הארות/משהו שנון: אני פה רק כי קלישה ביקשה וזאת הפעם הראשונה שלי אז אני בטוח אעשה פדיחות.

--------------------
יעל שרה||תולעת ספרים||הנסיכה הקסומה||רייבנ||סס"ש||מ. צ"ד||דתיה||מתנחלת||

User Posted Image

בס"ד
בעז"ה
לה"ו

עם ישראל חי
עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה
דם יהודי אינו הפקר
לא נשכח ולא נסלח
"ארץ אל תכסי דמם"
"ואומר לך בדמייך חיי"
אל תירא ישראל כי גור אריה הלא אתה ואריה ישאג מי לא יירא

ההנאה מובטחת

כותבת מעט

איכסה עלייך הרמי?

---------
פורסם ב: Nov 12 2023, 10:22 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש

יעל שרה - בינתיים שמורה, נמשיך להתכתב בינשופים. תשני את שם המשפחה.
חלי - את כבר יודעת שאת רשומה.
יעל - אני מחכה.

--------------------
User Posted Image

(sixseasonsandamovie#)

---------
פורסם ב: Nov 12 2023, 19:44 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9806229
מגדר:male
משתמש מספר: 84224

שם + שם משתמש: אוניסף דיפר פיינס
שם הדמות: אלייאס
יבשת: אולנאנוס
מגדר: בן הוא\אתה
מיסטיקה:
דגנרציה!
הרחבה!
סטויכיומטריה!
פקסימילה!
מראה:
הוא ילד יחסית יפה, בואו נאמר רק שרוב האנשים בשבט שלו יותר יפים, הוא יחסית סביר, כאילו-- מתחת לממוצע אבל אי אפשר לקרוא לו מכוער. ולמה? נתחיל בעיניים, עיניו ירוקות זורחות. זאת תכונה מאוד יפה, אבל בו בזמן חולמנית מאוד ובורקת. הוא נראה כאילו הוא בן אדם מעופף. זה לא בהכרח רע אבל זה יכול לפרק לו את כל התדמית. דבר שני- השפתיים. השפתיים שלו נורא ריקות, על זה מפצה העיניים שלו. השפתיים אפורות ויבשות. הוא נראה מאוד מדוקדק. מה שמאוד מוזר בהתחשב בעיניים. איך אפשר ליהיות מרחף ובו בזמן מדוקדק? השפתיים שלו נראות כמעט כמו של מקגונגל, מאוד אפור. דבר שלישי- האף שלו מאוד קטן וחמוד. אבל בהתחשב בפה- הוא לא נראה הכי תמים בעולם..אז לדבר הבא, הרביעי- הגזרה, הגזרה שלו יחסית דקה. הוא עושה המון כושר ואוכל בריא רוב הזמן. אבל עדיין אין לו.. איך אני אקרא לזה. פטמות של גברים? אדק. אז בעצם הוא לא נראה הכי בוגר בעולם. ולדבר האחרון- השיער. יש לו שיער שחור מזדקר כלפיי מעלה בצורה שווה. אבל במאונך. לא במאוזן. לא כמו מקס מהקמע. יותר כמו תרנגולת. עדיין לא צמח לו שפם, והצבע עור שלו שזוף כזה.
אופי:
הוא ילד נרקיסיסט. חושב שהכל מגיע לו. מאוד מחוכם, מרושע, וכולי. עוד סליתריניים כאלה. אבל מה שכן יש בו כמה תכונות טובות ואני אתמקד בהם. שכהוא רואה מישהו צריך עזרה הוא מיד עוזר לו, בין אם זה בסחיבת שקים לבין אם זה עסקים. ביזנס. התכונה הבאה היא מסתוריות. הוא בדרך כלל לובש מסכה שמכסה את הפה כדי שלא יראו את הפה המזוויע שלו. הוא תוקף בלילה. בצללים. הוא מחוכם. מלכודות. לא ראו את הפורצוף שלו יותר מידי. הרי מה הם כייסים? מסתוריים. אז תכונה מאוד חזקה בו זה המסתוריות. לגבי הנרקיסיסטיות. שהוא למד אצל המורה המדובר- מרגין. הוא הרגיש יותר טוב מכולם. הוא תמיד היה התלמיד המצטיין. לדעתו זה בגלל שאין לו הורים. אבל באמת בפנים. יש לו חור ששום דבר לא יוכל למלא. כמו קליפה ריקה. בפנים יש עדיין את הילד בן השלוש שבוכה על מות אביו. ולכן הוא צריך לגנוב. לגנוב זה כמו סם בשבילו. זה משכיח ממנו הכל. והוא פשוט בהיי. זה מעלה לו את האדרנלין ברמה מטורפת. אבל עמוק בפנים הוא יודע שהוא רע. הוא בנאדם רע. לכן הוא מתבלבל. מועד לפעמים. לפעמים נחמד. לפעמים ממש רשע. מדי שבוע הילד בן השלוש מצליח לתפוס את הפיקוד לבערך שעה. אבל מיד הקליפה נסגרת עליו. בכללי הוא מחייך בזדון. רואים עם הקמטים סביב העיניים שהוא מחייך. אבל החיוך נופל בשנייה. לכן מדי פעם הוא נחמד\חמוד\שובר את הכלים בנוגע לגניבות. הילד הקטן לא מתאים לגניבות. הילד הקטן רוצה סתם לחיות. בלי כל הגניבות האלה שפוגעות באיזון העדין של הנפש.
רקע:
בגיל 3 אמא של אלייאס מתה מהמגפה הנוראה. ואבא שלו מת שנה אחר כך משיברון לב, המשפחה לא הייתה עשירה בכלל אז אחרי שהוריו מתו הוא לא יכול לפרנס את עצמו כי מי יעסיק ילד בן שלוש. אלייאס טוב בעסקים, והוא היה ככה גם בגיל 3. לאחר כמה חודשים האדם שמשכיר לו את הבית גירש אותו. והילד היה צריך לחיות ברחוב. אחרי זה הוא הלך למכולת. להורים שלו אכן היו מעט חסכונות. כל החסכונות ביחד היו שווים לכ- 10,678. אלייאס הקטן הלך למכולת לקנות אוכל. ושהוא נכנס למכולת הוא ראה את המחירים. המחירים הגבוהים. או הא. למה שתיק גב יעלה לו 300? למה ש350 גרם של דגני בוקר יעלו לו 30? חייבים לשים לזה סוף. אלייאס יצא משם מבלי לקנות דבר. הוא עדיין היה רעב כמו בהתחלה. אבל הוא ידע שעדיף לו לבקש מאשר לקנות בעצמו. הוא היה חכם. הוא התיישב ליד כל העניים שבאמת לא יכולים לקנות לעצמם כלום, וביקש אוכל. 50% מהאנשים פנו אליו ולא לכל האחרים. ככה הוא חי שם. ברחוב. הוא ידע שלהשכיר בית לא יעזור לו. המחירים תמיד עולים. אז הוא החליט להתחיל לכייס. הזריזות ידים שלו באמת הייתה יוצאת דופן. אז כל יום הוא הלך לשוק. ובשוק הוא לא קנה כלום. הוא רק כייס. כל יום הוא הגיע ללפחות ארנק אחד. ולאט לאט הוא השתפר. בגיל 10 הוא ראה על מזרונו מכתב. "תפגוש אותי ליד הפחים." ואז הוא ציין את הכתובת. אלייאס נדהם. ובוא בזמן היה מבולבל. מי? איך? מתי? אז אלייאס הלך למקום הזה. אלה היו פחים ובקצה קיר. הוא שמע רחשים מכל כיוון עד שלפתע. משני הבניינים שלי קפצו עליו שודדים. השודד הראשון ביצע עליו חיפוש מקיף. ולא מצא דבר. השודד השני גם כן. ולא מצא דבר. השודד השלישי כיוון אלייו אקדח, איפה הכסף??" הוא שאל. אלייאס לא ענה. לפתע מהגג נפל עוד מישהו. מישהו עם חליפה כחולה, עניבה, ומקל שבקצה שלו אבן חן. האיש נגע עם המקל בגב של השודד עם האקדח. השודד הסתובב. ובום. מקל לפרצוף. השודד נפל על הרצפה צורח. אלייאס לא חשב שהוא יתקע בו מקל. הוא חשב בעיטה או משהו בסגנון. האיש קפץ מעל אלייאס ובעט בפנים של השניים האחרים. הם נפלו גם הם. "טוב." אמר לו הבן אדם "אני רואה שאתה גם גנב. " אלייאס הנהן "אז בוא איתי. אני מאסטר, לפחות נחשב ברמת מאסטר בכיוס. ואגב, איך הצלחת להסתיר את הארנק מהשודדים?" אלייאס בדק על בגדיו "איפה הארנק??" הבנאדם חייך והוציא מכיסו את הארנק. אלייאס היה המון. מה- איך- "אני גם רוצה ללמוד לעשות את זה!!" אלייאס אמר בהתלהבות לאותו בחור מסתורי. "איך לקרוא לך?" הבחור אמר שקוראים לו מרגין. ומשם הם המשיכו בדרכם. אחרי מספר כיוסים הצליחו לתפוס את מרגין. אחרי שמרגין לימד אותו לכייס בעזרת המיסתיקנות שלו. ואלייאס נשאר שוב בודד. בערך בגיל 12. אז אלייאס כייס עד גיל 14 וכאן מתחיל המשחק תפקידים מבחינתו
מצב: 3\3
צבע שבו אתם רוצים שאכתוב את הדמות שלכם: אממ DarkMagenta
שאלות/הערות/הארות/משהו שנון: כן.

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Nov 12 2023, 22:05 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש

שמורה, מן הסתם. ממתינה להמשיך משלושתכם.

--------------------
User Posted Image

(sixseasonsandamovie#)

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007