האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (4) 1 [2] 3 4  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

השבט השביעי || אשכול משחק
פורסם ב: Dec 26 2023, 16:08 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9955676
מגדר:male
משתמש מספר: 81871
חפצי המשתמש: צפה

אני עומד להקיא מהסחרחורות ואני די בטוח שכשעליתי נראיתי כמו שזיף מיובש, לא משנה ךמה זה היה כבוד, אולי יצא ממני משהו בסוף, ואבא שלי יפסיק לנדנד לי להשתמש בכוחות האלה

--------------------
ניתאי🐖רייבנ🐖בובספוגג🐖הנהלת הפורומים
User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 26 2023, 16:11 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 243
מגדר:female
משתמש מספר: 86119

QUOTE (shadybug @ Dec 25 2023, 22:54 PM)

אין.שמות.פנויים, סיירה
את הולכת להיכנס שוב אל המערה, אבל לפני שאת מספיקה, מישהו ניגש אלייך. את מביטה עליו, ולא ניתן לטעות- זהו חייל של המלך. אבל מה הוא עושה כאן? ''מיס סיירה?'' החייל פונה אלייך. את מופתעת טיפה, אבל מסתכלת עליו בעיניים כדי להראות שאת מקשיבה. ''המלך מבקש את הנוכחות שלך בארמון''. עכשיו את ממש מופתעת. עד עכשיו, היית בטוחה שהמלך אפילו לא יודע על קיומך. את מביטה מבט אל המערה. את רוצה לחפש את אחותך, אבל החוק הכי חשוב במדינת העיטים היא לא לסרב להוראות של המלך. ובכלל, מי אמר שתמצאי אותה עכשיו? אולי היא כבר ברחה. בעזרת המלך, תוכלי למצוא אותה. החייל מסתכל עלייך, ואת מהנהנת שאת באה. הוא מתחיל ללכת, ואת אחריו.

בזמן שאני הולכת אחרי החייל, אני מתחילה לתהות. למה המלך רוצה שאבוא לארמון שלו? כלומר, עד עכשיו לא ידעתי שהוא בכלל מודע לקיומי. כעבור כמה זמן החייל מגיע לארמון, ואני אחריו. אני מסתכלת על הארמון. הוא גדול ויפיפה. ואז, בעודי מדמיינת עדיין למה המלך קורא לי, החייל מתחיל להכנס לתוך הארמון. ואני אחריו.

--------------------
יש לי פאנפיק ממש נחמד כזה, ואתם יכולים להגיע אליו ממש פה.

כמה חול יכול לאכול חול בכול ימות החול בשנה? ואם חול יכול לאכול חול בכול ימות החול בשנה, אז איך חול יכול לאכול חול בכול ימות החול בשנה?

---------
פורסם ב: Dec 26 2023, 16:50 PM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
חרמשים: 9806229
משתמש מספר: 84224

QUOTE (shadybug @ Dec 25 2023, 23:54 PM)

אוניסף, נוגאר
את מעוצבנת, אבל מחליטה לא לבזבז את הבוקר שלך ולעשות משהו מועיל. קיבלת הרבה כסף על המשימה הזאת (שבסוף לא ביצעת). אז את מחליטה להצטייד בציוד לבלשים או שוטרים בלבד, כלי נשק או דברים בסגנון- דברים שאפשר להשיג בקלות בשוק השחור. את הולכת לחוף הים, משם הולכים אל השוק השחור. בדרך את רואה אור אדום בוהק בתוך הים. לא נראה שאף אחד מבחין בו מלבדך. הסקרנות גוברת עלייך, ואת נכנסת למים. מי יודע, אולי תמצאי שם משהו מועיל. האור נהיה יותר ויותר בוהק, ובסוף הוא נעלם. את מתחילה להרגיש את המים העמוקים ואת מתאמצת לחזור אל החוף, אבל משהו מושך אותה למטה. את בועטת ומצליחה להשתחרר.

אני מתנשמת בכבדות
מה דפ*ק זה היה?
הכנסתי את הראש שוב לתוך המים כדי לבדוק אם האור נמצא באזור. בעודי חושבת, מה קרה כאן?

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Dec 26 2023, 17:02 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 25157
משתמש מספר: 84203

קאלאדין, קאל\אדין
אתה מתיישב על כיסא באודיטוריום. המורה לא מגיע. לא מתחשק לך לדבר, אבל באמת כבר היית סקרן. ''היי'' אתה לוחש לילד לידך. הילד מסתכל עלייך במבט מוזר, כאילו לא מאמין שאתה מדבר אליו. ''מה?'' הוא לוחש לבסוף. ''אתה יודע איפה המורה?'' אתה לוחש בחזרה. הילד מניד בראשו. אתה מסיט את מבטך ממנו ובוהה בבמה. עוברות שניות. דקות. לבסוף מורה עולה על הבמה. ''תלמידים, אני שמח שכולכם הגעתם בשביל חג השליט. לרוע המזל, החג מבוטל''. אתה מופתע. הם אף פעם לא מבטלים את חג השליט. תלמיד אחד שואל, ''למה?''. את מבחין שהמורה לוקח נשימה עמוקה, ועונה, ''בצער רב, אני מודיע על פטירתו של המנהל אייסון''.

״מה?, למה?,״ שאלתי והמבט העצבני שעל פני התחלף במופתא לא שאהבתי אותו במיוחד אבל הייתי רגיל עליו

--------------------
קאלאדין📖מ. ספרים📖הוא/אתה📖ברנדון סנדרסון

I am rotten to the core

חיים לפני מוות כוח לפני חולשה מסע לפני יעד

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 27 2023, 22:50 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7204
משתמש מספר: 84445

גל, אליאנה (אלי) וורלינג.
את מגיעה לאודיטוריום, ואת יודעת שאיחרת. אף אחד אפילו לא על הבמה, מה שאומר שהמורה שדיבר סיים את הנאום שלו. את מתיישבת ליד ג'ני- הכיסא ליד נטשה כבר תפוס. ''היי'' את לוחשת לג'ני. ''כמה פיספסתי?''
''לא הרבה'' היא לא טורחת ללחוש. ''המורה לא עלה על הבמה אפילו. את משתתקת. זה מוזר. בבית הספר שלך המורים כמעט אף פעם לא מאחרים, שלא לדבר על נאום בשביל החג הכי חשוב לנמרים, חג השליט. עוברות כמה דקות, ואת יכולה לשמוע את הילדים מדברים ביניהם, תוהים איפה המורים. כעבור עוד כמה זמן, סוף סוף עולה מורה. ''תלמידים, אני שמח לראות שכולכם הגעתם בשביל חג השליט. לרוע המזל, החג מבוטל''.
פורצת המולה באודיטוריום, ילדים מדברים עם חבריהם, ילדים זורקים שאלת למורה שמציג וילדים שמדברים עם עצמם. ''למה?'' אומר מישהו לבסוף. ''בצער רב,'' אומר המורה ולוקח נשימה עמוקה ''אני מודיע על פטירתו של המנהל אייסון''.

מאות הצעקות והשאלות שנשמעו השתתקו בן רגע. לאחר כמה שניות של שתיקה, כל הילדים התחילו להתלחשש ביניהם, כולל ג'ני ונטשה. עברה דקה או שתיים של לחשושים, עד שאחת הילדים צעק,
''הכוונה היא שהוא התפטר או מת?''

--------------------
גלאוליביהרודריגונצנציםפלא3>>>

User Posted Image

TodAy Is liFE, TomrROw wILL neVEr
cOmE

---------
פורסם ב: Dec 28 2023, 18:35 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 7058
משתמש מספר: 85174

CODE
מטילדה, קלרה ברמן (kllara barman)
את מסיימת לאכול וממהרת לבית הספר. את מבינה שאת הולכת לאחר לפעילות המיוחדת שבית הספר מארגן, אבל את מתנחמת בעובדה שאת לא תאחרי לבית הספר עצמו. כשאת סוף סוף מגיעה, את לא רואה אף אחד. את מסתובבת במסדרונות ונכנסת לכיתות, אבל כלום. בית הספר שומם. פתאום את שומעת רעש מכיוון האודיטוריום. את רצה לשם, ומספיקה לשמוע את המורה קורא ''מלאר, גיא וקלרה ברמן- בבקשה לבוא אחריי''. אין לך מושג למה או למה צריך ללכת, אבל המורה אמר לך לבוא אחריו- אז את מחליטה לבוא אחריו ולברר למה קראו לך.

סיימתי לאכול את הארוחת בוקר שלי, ושמתי על הגב את התיק שלי ורצתי לבית ספר במהירות. הבנתי שאני הולכת לאחר לפעילות המיוחדת של בית הספר, אבל התנחמתי בעובדה שאני לא יאיר לבית ספר עצמו, רק לפעילות. כשסוף סוף הגעתי, לא ראיתי אף אחד בבית ספר, מוזר. בדקתי במסדרונות ובכיתות, ולא היה אף אחד, כאילו מגפה הגיעה לבית ספר והשאירה אותו שומם.פתאום שמעתי רעש מכיוון האודיטוריום, איזה סתומה אני, למה לא בדקתי שם? רצתי לשם והספקתי לשמוע את המורה קורא: "מלאר, גיא וקלרה-בואו אחרי." לא הבנתי למה הייתי צריכה ללכת, אבל המורה קרא לי ואני גם מאוד סקרנית, אז החלטתי לבוא אחריו ולברר למה קראו בשמי.

--------------------
עופרי 🩵דתיה🩵רייבנקלואית🩵שומרת הערים האבודות🩵פרסי ג'קסון🩵הארי פוטר🩵יש לי כלבה בת שנה וקצת בשם ג'וי🩵

בין האפל לנסתר, בעולמנו המר, אומרים שיש
עוד תקווה, קוראים לזה
🩷אהבה🩷

---------
פורסם ב: Dec 28 2023, 23:40 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

*שימו לב, שחקנים עם דמויות מהעיטים- זאת ההזדמנות שלכם לדבר אחד עם השני. אתם לא יכולים להחליט מה אחרים אומרים, אבל במידה ואתם רואים שמישהו שאיתכם בעיטים הגיב לפניכם והוא אמר לכם משהו, אתם יכולים לענות לו

ניתאי, מלאר
אתה מתחיל לעקוב אחרי המנהל. אתה מבחין בעוד שני ילדים שבאים איתך. אתה לא מכיר אותם, אבל אתה מניח שאלה שני הילדים האחרים שהמנהל קרא להם. אתם מגיעים החוצה, ומולכם עומדת לימוזינה מפוארת. מישהו בלבוש של נהג מחזיק את הדלת פתוחה. אתה ושאר הילדים נכנסים ללימוזינה. הלימוזינה נראית לא פחות מפוארת מבפנים מאשר מבחוץ. ספות מפוארות, מסכי טלוויזיה ענקיים, מקרר קטן עם כיבוד ומים, כריות ושמיכות- ואתה מבין שהלימוזינה הזאת יכולה להיות אך ורק של המלך. אתה נכנס פנימה ובוחר מקום. שני הילדים האחרים נכנסים אחרייך.

אין.שמות.פנויים, סיירה
כשאת מגיעה לארמון, החייל מוביל אותך אל חדר מפואר. יש בו כס מלכות ענק, ספות גדולות מקטיפה, כורסאות נוחות ואח (של אש). ''מיס סיירה'' אומר החייל, ''תרגישי בנוח לשבת. המלך עוד מעט יגיע ויסביר לך למה הוא קרא לך. הוא גם מחכה לשאר הנערים''. שאר הנערים? את תוהה לעצמך. המלך קרא לעוד אנשים? את מסתכלת על החייל, הוא לא נראה טיפוס דברן במיוחד, אז את לא שואלת אותו כלום. את מתיישבת בכורסא שהכי קרובה אלייך.

המורה פשוט בוהה בחלל לרגע כשהשאלה נשאלה. הוא לוקח עוד נשימה עמוקה. ''הוא לוקח המון נשימות'' נטשה לוחשת לג'ני ואת שומעת. את מרגישה שזה לא ממש במקום להגיד את זה כרגע, אבל את לא אומרת להן כלום. לבסוף המורה אומר ''הוא מת''.
שררה שתיקה בחלל. אחרי כמה שניות, ילד נוסף שואל, ''מה קרה לו?''.
''אסור לנו עדיין לחשוף את הפרטים'' המנהל אומר. ''ואני גם לא חושב שזה כל כך מעניין''.
האמת היא שאותך זה דווקא כן קצת מסקרן, אבל את שותקת. ''אנחנו מתכננים טקס לזכרו, ואני מצפים שכולכם תשתתפו בו'' המשיך המורה, ''הטקס יתקיים עוד חודש מעכשיו''.

קאלאדין, קאל\אדין
אתה לא מבין למה המנהל התפטר, הוא נראה די שמח עם העבודה שלו. לפחות ככה זה נראה.
פתאום אתה שומע תלמיד שואל ''הכוונה היא שהוא התפטר או מת?''.
אתה קופא כשהמורה עונה שהמנהל מת. מוות הוא עדיין נושא שגורם לך חרדה, למרות שאתה לא מראה את זה; אבל התקרית שלך הייתה פשוט רגישה מדי.

אוניסף, נוגאר
את יוצאת מהמים, ופתאום מישהו מופיע מאחורייך. הוא מכחכח בגרונו. ''מיס נוגאר?'' הוא שואל. את מסתובבת. האיש נראה מאוד עשיר, הוא לבוש בבגדי מעצבים, ויש לו משקפי שמש שגם הם נראו יקרים. ''שמעתי על העבודות שלך'' הוא אומר. אה, אז הוא עומד להציע לך עבודה. ''אז רציתי להציע לך עבודה. אבל היא מאתגרת'', הוא מאשר את מחשבותייך.
''לא אכפת לי ממאתגר'' את נושפת בבוז. ''רק תגיד לי מה התשלום''.
''מה דעתך על ביליון?'' עונה האיש בחיוך.

מטילדה, קלרה ברמן (kllara barman)
את עוקבת אחרי המנהל החוצה. את עדיין לא מבינה למה הוא קרא לך, אז את פונה לאחד הילדים שגם קראו בשמו. ''הי, אתה יודע למה קראו לנו?'' את לוחשת. ''הודעה מהמלך'' הוא לוחש בחזרה. ''אבל אני לא יודע למה המלך קרא לנו''.
את מופתעת. למה שהמלך יקרא לך? את רק ילדה ממוצעת. כן, את חכמה, אבל מספיק חשובה בשביל המלך? את מפקפקת בזה. את לא מספיקה לחשוב על העניין, כי בדיוק אתם מגיעים החוצה, שם עומדת לימוזינה מפוארת. את נכנסת לתוכה, וממש מתפעלת. בתוך הלימוזינה יש ספות שנראות ממש נוחות, שני מסכי טלוויזיה ענקיים, ומקרר קטן עם אוכל ומים. את בוחרת לך מקום בספה ליד הילד שדיברת איתו מקודם.

נטע, גיא
אתה עוקב אחריי המנהל. פתאום ילדה ניגשת אלייך ולוחשת, ''היי, אתה יודע למה קראו לנו?'' השאלה הזו קצת מפתיעה אותך, מה, היא לא הקשיבה למה שהמנהל אמר? מי לא מקשיב בדיוק שאומרים שיש הודעה מהמלך? ''המלך קרא לנו'' אתה לוחש בחזרה. אתה רואה שהילדה מופתעת. וואו, זה באמת נראה כאילו היא לא הקשיבה. ''אבל אני לא יודע למה הוא קרא לנו'' אתה מוסיף. אחרי כמה זמן של הליכה, אתם מגיעים החוצה. שם עומדת לימוזינה מפוארת. אתה נכנס לתוכה, וךא יודע אם להיות מופתע או לא- אחרי הכל, זה העושר של המלך שמדברים עליו כאן. בתוך הלימוזינה יש ספות שנראות ממש נוחות, שני מסכי טלוויזיה ענקיים, ומקרר קטן עם אוכל ומים. אתה מתיישב על אחת הספות, והילדה ששאלה אותך למה קראו לכם התיישבה ליידך

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 28 2023, 23:45 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 1132
משתמש מספר: 83353

QUOTE (shadybug @ Dec 28 2023, 22:40 PM)

נטע, גיא
אתה עוקב אחריי המנהל. פתאום ילדה ניגשת אלייך ולוחשת, ''היי, אתה יודע למה קראו לנו?'' השאלה הזו קצת מפתיעה אותך, מה, היא לא הקשיבה למה שהמנהל אמר? מי לא מקשיב בדיוק שאומרים שיש הודעה מהמלך? ''המלך קרא לנו'' אתה לוחש בחזרה. אתה רואה שהילדה מופתעת. וואו, זה באמת נראה כאילו היא לא הקשיבה. ''אבל אני לא יודע למה הוא קרא לנו'' אתה מוסיף. אחרי כמה זמן של הליכה, אתם מגיעים החוצה. שם עומדת לימוזינה מפוארת. אתה נכנס לתוכה, וךא יודע אם להיות מופתע או לא- אחרי הכל, זה העושר של המלך שמדברים עליו כאן. בתוך הלימוזינה יש ספות שנראות ממש נוחות, שני מסכי טלוויזיה ענקיים, ומקרר קטן עם אוכל ומים. אתה מתיישב על אחת הספות, והילדה ששאלה אותך למה קראו לכם התיישבה ליידך[/ALIGN]

"היי,איך קוראים לך" שאלתי את הילדה "ולמה המלך קרא לנו?"

--------------------
נטע.מ.משפחת בלק.הפלפאף.היא\את

---------
פורסם ב: Dec 29 2023, 08:03 AM
צטט הודעה

הנהלת המסנג'ר הפרטי

פרטי משתמש
חרמשים: 9806229
משתמש מספר: 84224

QUOTE (shadybug @ Dec 28 2023, 23:40 PM)

אוניסף, נוגאר
את יוצאת מהמים, ופתאום מישהו מופיע מאחורייך. הוא מכחכח בגרונו. ''מיס נוגאר?'' הוא שואל. את מסתובבת. האיש נראה מאוד עשיר, הוא לבוש בבגדי מעצבים, ויש לו משקפי שמש שגם הם נראו יקרים. ''שמעתי על העבודות שלך'' הוא אומר. אה, אז הוא עומד להציע לך עבודה. ''אז רציתי להציע לך עבודה. אבל היא מאתגרת'', הוא מאשר את מחשבותייך.
''לא אכפת לי ממאתגר'' את נושפת בבוז. ''רק תגיד לי מה התשלום''.
''מה דעתך על ביליון?'' עונה האיש בחיוך.

חייכתי
"מיליארד זה בדיוק מה שאני צריכה" ואז שאלתי אותו, "מה גודל הג'וב?"

--------------------
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image
[/ALIGN]

---------
פורסם ב: Dec 29 2023, 13:45 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 25157
משתמש מספר: 84203

קאלאדין, קאל\אדין
אתה לא מבין למה המנהל התפטר, הוא נראה די שמח עם העבודה שלו. לפחות ככה זה נראה.
פתאום אתה שומע תלמיד שואל ''הכוונה היא שהוא התפטר או מת?''.
אתה קופא כשהמורה עונה שהמנהל מת. מוות הוא עדיין נושא שגורם לך חרדה, למרות שאתה לא מראה את זה; אבל התקרית שלך הייתה פשוט רגישה מדי.

בלעתי רוק ושאלתי "מי יחליף אותו?,"

--------------------
קאלאדין📖מ. ספרים📖הוא/אתה📖ברנדון סנדרסון

I am rotten to the core

חיים לפני מוות כוח לפני חולשה מסע לפני יעד

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 29 2023, 18:31 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 243
משתמש מספר: 86119

אין.שמות.פנויים, סיירה
כשאת מגיעה לארמון, החייל מוביל אותך אל חדר מפואר. יש בו כס מלכות ענק, ספות גדולות מקטיפה, כורסאות נוחות ואח (של אש). ''מיס סיירה'' אומר החייל, ''תרגישי בנוח לשבת. המלך עוד מעט יגיע ויסביר לך למה הוא קרא לך. הוא גם מחכה לשאר הנערים''. שאר הנערים? את תוהה לעצמך. המלך קרא לעוד אנשים? את מסתכלת על החייל, הוא לא נראה טיפוס דברן במיוחד, אז את לא שואלת אותו כלום. את מתיישבת בכורסא שהכי קרובה אלייך.

אני מחכה, ובנתיים אני מנסה לדמיין למה המלך קרא לי. בראש שלי מתרוצצות כל מני אפשרויות נוראיות: מישהו ראה את התאומה שלי עושה משהו נוראי וחשב שהיא אני, מישהו שם לב שגל הגניבות לפני כמה שנים היה בעיקר באשמתי, וכו׳

--------------------
יש לי פאנפיק ממש נחמד כזה, ואתם יכולים להגיע אליו ממש פה.

כמה חול יכול לאכול חול בכול ימות החול בשנה? ואם חול יכול לאכול חול בכול ימות החול בשנה, אז איך חול יכול לאכול חול בכול ימות החול בשנה?

---------
פורסם ב: Dec 29 2023, 20:23 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 7204
משתמש מספר: 84445

המורה פשוט בוהה בחלל לרגע כשהשאלה נשאלה. הוא לוקח עוד נשימה עמוקה. ''הוא לוקח המון נשימות'' נטשה לוחשת לג'ני ואת שומעת. את מרגישה שזה לא ממש במקום להגיד את זה כרגע, אבל את לא אומרת להן כלום. לבסוף המורה אומר ''הוא מת''.
שררה שתיקה בחלל. אחרי כמה שניות, ילד נוסף שואל, ''מה קרה לו?''.
''אסור לנו עדיין לחשוף את הפרטים'' המנהל אומר. ''ואני גם לא חושב שזה כל כך מעניין''.
האמת היא שאותך זה דווקא כן קצת מסקרן, אבל את שותקת. ''אנחנו מתכננים טקס לזכרו, ואני מצפים שכולכם תשתתפו בו'' המשיך המורה, ''הטקס יתקיים עוד חודש מעכשיו''.

'' 'אנחנו מצפים מכולכם להשתתף בו','' ג'ני עשתה חיקוי של המורה. ''כאילו שנרצה להשתתף במשהו כזה.''
נטשה צחקה. אני התעצבנתי. זה הדבר הראשון שעולה לה בראש באותו הרגע?
הרגשתי שדמעות זולגות על לחיי. המנהל אייסון מת. אהבתי אותו, באמת שאהבתי אותו. והרגשתי כאילו גם הוא אהב אותי. לפחות אהב. זה פשוט לא מרגיש הגיוני שהוא מת...
''אוי, אלי המסכנה לא יכולה להשוויץ יותר בציונים המושלמים שלה מול המנהל האהוב שלה?'' אמרה ג'ני, וגרמה לי לבכות עוד יותר. כל כך כעסתי עליה באותו הרגע. על שתיהן. רציתי לצרוח עליהן, אבל המורה המשיך לדבר.

--------------------
גלאוליביהרודריגונצנציםפלא3>>>

User Posted Image

TodAy Is liFE, TomrROw wILL neVEr
cOmE

---------
פורסם ב: Dec 31 2023, 13:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 9955676
משתמש מספר: 81871

הקור בלימוזינה עזר לי.
הסתכלתי הילדה שישבה לידי, קראו לה מלרה קר-מן או משהו כזה? "היי, קוראים לי מלאר, מי את?"

--------------------
ניתאי🐖רייבנ🐖בובספוגג🐖הנהלת הפורומים
User Posted Image

אם תלחצו פה תקבלו אזהרה!

---------
פורסם ב: Jan 11 2024, 09:55 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 76102

ניתאי, מלאר
אתה נוסע בלימוזינה ומתחיל להשתעמם. כן, זאת לימוזינה מגניבה, אבל הנסיעה הייתה ארוכה. הלכת למיני בר ולקחת כמה חטיפים. אתה מבחין בשלט ושואל את הילדים האחרים, ''רוצים להדליק טלוויזיה?'' הילדים לא ממש עונים לך, אז אתה מחליט להדליק בכל זאת. אבל בדיוק שאתה בא להדליק, הלימוזינה נעצרת. עד מהרה הדלת נפתחת, ואתה רואה ארמון עצום. אתה אף פעם לא ראית את הארמון מקרוב, אולי רק מתמונות, ואתה פשוט בוהה בארמון, עד שאתה מבחין שהילדים לידך מתחילים ללכת בעקבות איזה משרת של המלך. אתה מתחיל ללכת אחריהם, עדיין עם החטיף שלקחת מהמיני בר, ואתה מגיע לחדר עם ספות וכורסאות, בו אתה רואה ילדה בת גילך כבר יושבת.

אין.שמות.פנויים, סיירה
את מחכה קצת זמן, ואז נכנסים שלושה ילדים, שני בנים ובת. את מתחילה לחשוב שאולי אתם כולכם הואשמתם בפשעים, או אולי זה בכלל מגל הגניבות שקישרו את הילדים האלה... את מנופפת לילדים, ואחד מהם מנופף לך בחזרה ובא להתיישב לידך. הוא יושב קצת קרוב מדי, אז את זזה טיפה הצידה כדי לא להרגיש סגורה מדי.

''מי יחליף אותו?'' את שומעת איזה ילד שואל. ''כרגע אנחנו לא יודעים. כנראה סגנית המנהל או מישהו אחר. אנחנו נודיע לכם.
''אתם יכולים לחזור לכיתה. המחנכות והמחנכים שלכם יתחילו לעבוד איתכם על הטקס.''
את מתחילה לצאת מהאולם, וג'ני אומרת, ''לפחות אנחנו לא צריכים ללמוד, אני חושבת שזה מפצה את הטקס הזה שאנחנו חייבים להשתתף בו''. נטשה מחייכת אל ג'ני ומהנהנת בהסכמה.
את לא אומרת כלום אבל בבירור מזועזעת מההתנהגות שלהן.

קאלאדין, קאל\אדין
''כרגע אנחנו לא יודעים. כנראה סגנית המנהל או מישהו אחר. אנחנו נודיע לכם'', ענה המורה. התשובה לא ממש מספקת אותך, אבל אתה לא אומר כלום.
''אתם יכולים לחזור לכיתה. המחנכות והמחנכים שלכם יתחילו לעבוד איתכם על הטקס.'' המורה ממשיך.
אתה יוצא מהאולם לכיוון הכיתה שלך, ויש לך רגשות מעורבים לגביי העניין.

אוניסף, נוגאר
''לא פה'' הוא אומר לך. הוא מסמן לך לעקוב אחריו. אתם מגיעים לפינה נידחת בחוף שבה אין אף אחד.
''המשימה שלך היא להתנקש במלך''.
את מופתעת. להתנקש במלך זה לא כזה פשוט, ובעצם זה משימת התאבדות. יש לו יותר מדי שומרים וזה קשה מדי. את מתלבטת אם להיענות למשימה או לא. התשלום יכול לסדר אותך לכל החיים! ואולי את יכולה לחשוב על תוכנית לעקוף את השומרים, לגלות את החולשה של המלך ולהרוג אותו.
''אז, את מסכימה?'' האיש שואל אותך.

נטע, גיא
הילדה לא עונה לך, ואתה חושב שאולי היא לא שמעה. אתה לא שואל שוב. אתה יושב ומחכה עד שהלימוזינה עוצרת והדלת נפתחת. אתה רואה מישהו שלבוש כמו משרת, כנראה משרת של המלך. הוא מסמן לך ולשאר הילדים ללכת אחריו. אתה עוקב אחריו, ואחרי כמה זמן מגיע לחדר ענק, עם הרבה ספות וכורסאות. אתה רואה ילדה שמנופפת לך, אז אה מנוףף בחזרה ומתיישב לידה.

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 11 2024, 14:37 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 8
מגדר:
משתמש מספר: 86494

צונזר

--------------------
שם:האנונימי
סיסמא:האנונימי
לא לשנות סיסמא או להוריד את זה מהחתימה!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (4) 1 [2] 3 4  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007